Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

12 nejdramatičtějších videozáběrů z Kyjeva zachycujících skutečný rozsah ukrajinských hrůz


											12 nejdramatičtějších videozáběrů z Kyjeva zachycujících skutečný rozsah ukrajinských hrůz
Centrum Kyjeva se změnilo v bitevní pole během střetů protestujících s policií na Náměstí Nezávislosti. Zde je 12 nejhrozivějších videí zachycujících boje v Kyjevě.

Nejméně pětasedmdesát obětí na životech si podle ukrajinského ministerstva zdravotnictví vyžádaly nepokoje v Kyjevě.

Podle agentury AP bylo zraněno přes 500 osob.

 

Hořící demonstranti za hořícími barikádami během střetů s policií v Kyjevě dne 20. února 2014, Foto: AFP/Bulent Kilic

1. Exkluzivní videozáběry pořízené bezpilotním letounem agentury Ruptly, nabízející závratný pohled na středeční hořící Maidan. Masivní mraky černého kouře stoupají z barikád zapálených vzbouřenci.

2. Výbušnina exploduje poblíž zraněného policisty, kterému se snaží pomoct jeho kolegové. Policisté ustupují a pálí ostrými náboji. 

 (ZDE)

3. Na Náměstí Nezávislosti bez ustání planou mohutné požáry. Náměstí působí jako pravá válečná zóna. Video zachycuje bizarní scény z přední linie po ukončení příměří.

 (ZDE)

4. Ozbrojení vzbouřenci v helmách používají provizorní katapult, kterým střílejí Molotovovy koktejly na bezpečnostní složky.

5. Běsnící dav útočí na policisty kameny a holemi a nutí je k ústupu. Postupující dav si vybere konkrétního policistu, obklopí jej a nelítostně jej ubije.

6. Policisté zajatí vzbouřenci jsou nuceni k pochodu centrem Kyjeva. Zdravotnické týmy se pokoušejí poskytnout péči zraněným.

 (ZDE)

7. Hala Hotelu Ukrajina se změnila v polní nemocnici. Vážně zraněný muž tiskne ruku kněze, zatímco je ošetřován lékaři. Dobrovolníci přinášejí zraněné lidi na provizorních nosítkách.

 (ZDE)

8. Těla obětí konfliktu lemují ulice v centru Kyjeva. Některá jsou přikryta jen igelitem. Boje v ukrajinské metropoli se vyžádaly desítky lidských životů.

 (ZDE)

9. Vzbouřenci nejčastěji používají kameny vykopané ze země, na policisty ale útočí i Molotovovými koktejly, brokovnicemi, kovovými holemi a pistolemi.

10. Ukrajinské úřady povolují policistům používat v rámci své obrany v centru Kyjeva ostré náboje. Toto rozhodnutí přichází po zprávách o tom, že ostřelovači ukrytí na budovách kolem Náměstí Nezávislosti zranili ve čtvrtek ráno přes 20 policistů.

11. Tyto záběry zachycují skupinu lidí, která se během čtvrtečních bojů ocitá pod palbou. Protestující, kteří se snaží krýt štíty, jsou zasaženi střelami a padají k zemi. Poté jsou odtaženi, aby jim lékaři mohli pomoci.

12. Televizní štáby RT se v Kyjevě ocitají pod palbou, když se pokouší natáčet nepokoje z budovy na Náměstí Nezávislosti. Reportér RT Alexej Jaroševskij natáčel čtvrteční boje přímo v přední linii a situaci popsal jako „naprostou pohromu“.

Překlad: Tomáš Piňos

Zdroj: rt.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2014-02-2218
-
 47% ( 5 people voted )
+

Deklarácia Občianskeho tribunálu k oslobodeniu Slovenska od okupantov, vlastizradcov a kolaborantov.
15. február 2014 in spravy admin
thumbnail

Odvážni a statoční občania slovenského národa, ktorí vedú neustály boj proti režimu korporácií na Slovensku, zriadili dňa 9.11. 2013 Občiansky tribunál ako dočasné štátne zriadenie slovenského odboja.

Občiansky tribunál týmto dňom dočasne preberal moc ústavodarnú a zákonodarnú, výkonnú a súdnu, do oslobodenia slovenského národa a uzatvorenia novej slobodnej a demokratickej spoločenskej zmluvy občana so štátom.

SLOVENSKO MÁ NOVÚ ŠANCU BYŤ SAMOSTATNOU A PROSPERUJÚCOU KRAJINOU.

Politickým oslobodením národa chceme obnoviť prirodzenú rovnosť ľudí a zákonodarnú moc občanov v ústavnom zriadení , územnú celistvosť, samostatnosť a zvrchovanosť Slovenska.

Odmietame hanebnú zmenu zákonodarnej moci občanov na európske a americké korporácie. Odsudzujeme kupovanie moci na Slovensku za peniaze, parlament vlastizradcov, zločinu a násilia.

Slovensko vstupom do Únie korporácií dňa 1.5. 2004 žije v porobe a otroctve. Sloveni a Slovenky bojujú nielen ústami, ale aj tisícročným utrpením a nespočítateľnými obeťami. Vládcovia majetku a jeho tvorby stoja cenzúrou slobody za vládou zločinu a násilia. Médiá jazyk bohatých nechcú, aby sme premýšľali. V mene mieru umelo rozpútavajú mediálne a reálne vojny, plodia ďalšie násilie. Robia všetko pre to, aby sme si pripadali unavení, neslobodní, bezcenní a aby sme definitívne zabudli na to, kým sme. Udržiavajú národ v bezmyšlienkovitej disciplíne. Občania nemajú myslieť, ale poslúchať. Médiá sú kupci a stabilizátory cynickej vlády zločinu a násilia.

Štát bol podmanení korporáciami stal sa hnacou silou záujmových skupín.

Nebudeme sa podieľať na medzinárodnom terorizme amerických a európskych korporácií a boji proti slovanským národom.

Spravodlivá je taká vojna, ktorá je nevyhnutná a požehnané tie zbrane, ktoré sú poslednou a jedinou nádejou.

Najhorší sprievodný jav bezbrannosti je opovrhnutie. Ku strate rešpektu občania nesmú nechať nikdy dopustiť. Medzi ozbrojeným kapitálom a neozbrojenými občanmi nie je rovnováha. Zdravý rozum hovorí, že ozbrojený nebude poslúchať neozbrojeného. Chamtivosti, nenávisti a pomstychtivosti okupantov, vlastizradcov a kolaborantov je nutné postaviť organizovanú silu, ktorá vyvodí sankcie za zločiny.

Nedopusťte, aby vyšlo nazmar to obrovské všeobecné odhodlanie, ktoré dokáže zmiesť z cesty každú prekážku, Boh nás nezbavil slobodnej vôle a tej časti slávy, ktorá nám prináleží a tak s jeho pomocou a obohatení o rady histórie nemôžeme prehrať.

Povolávame príslušníkov ozbrojených síl, ozbrojených a záchranných zborov do národnooslobodzovacieho boja proti spoločnému nepriateľovi.

Vyzývame slovenské dcéry a synov, aby povstali v mene slobody so zbraňou v ruke na celom území našej vlasti a koncentrovane proti parlamentu cudzej moci dňa 23. februára 2014 pred sídlom národnej zrady v Bratislave.

V tomto boji za slobodu národa poskytneme osobnú a materiálnu pomoc slovenskému odboju.

Za znovunadobudnutie slobody, cti a spravodlivej odplaty.

V Prievidzi dňa 14. februára 2014

Občiansky tribunál.

http://obcianskytribunal.sk/deklaracia-obcianskeho
-tribunalu-k-oslobodeniu-slovenska-od-okupantov-vl
astizradcov-a-kolaborantov/

Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 45% ( 12 people voted )
+
2014-02-22 20:55:47 8d08bdc2
Dosť bolo vyprovokovaného bratovražedného boja medzi Slovanskými národmi...nepriateľ sa zabáva na tom, ako sa navzájom vraždíme, stačí finančne vyhecovať ...je to odporné, slaboduché...
Lepa # QacaLoba59
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-02-22 21:37:57 5c342477
jan . Žeby zase nejaký terorista ? DDDDDD

pitbul # VydoSaki35
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-22 22:14:16 d5d75caa
Aby sme sa neťahali o slovíčka , terorista môže byť relatívne všelikto , aj partizáni , aj agresívnejší antikomunisti , asi aj americký bojovníci za nezávislosť , ale záleží na tom či to myslíš spravodlivo .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-22 22:43:30 d5d75caa
Aby sme sa neťahali o slovíčka , terorista môže byť relatívne všelikto , záleží aj podľa toho ako to človek posudzuje , aj partizáni , aj agresívnejší antikomunisti , asi aj americký bojovníci za nezávislosť , ale záleží na tom či to myslíš spravodlivo .

pitbul # VydoSaki35
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-22 22:56:43 d5d75caa
Usterdnou postavou je Victoria Nuland. Wikipedia

Nuland is the daughter of Yale bioeth
ics
and medicin
e
professor Sherwin B. Nuland, the family's original surname being Nudelman. One of Victoria's grandfathers was Meyer Nudelman from a family of Jewish immigrants who came to Ne
w York City
from the R
ussian Empire
.
Tento profil neznači nič dobré

http://xaameriki.wordpress.com/2014/02/19/revival-
of-the-cold-war-brutal-clashes-in-the-ukraine/

Exorcista # TakiSihi19
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-02-23 00:53:59 4079836a
loading...
jan, chyba ten najdolezitejsi bod zobranie byvalych komunistov na zodpovednost a bez pardonu hrdelne tresty pre tu bandu, lebo nie korporacie ale komunisticka strana a jej clenovia su zodpovedny na dnesny stav Slovenska. Ak budes mat v tom memorandu tento bod sam vyzbrojim stotinu na zuctovanie s ludskou komunistickou spodinou. Vazeny bez tohto bodu je to vsetko len mlatenie slamy a vykrik do tmy.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-02-23 01:12:37 1834e06a
Aspoň si môžete, obdivovatelia Vážskeho a internetoví revolucionári, pozrieť v priamom prenose nezvládateľnú luzu v uliciach. To je dostatočné poučenie pre všetkých, ktorí by chceli usmerňovať spoločenský vývoj z pouličného mejdanu. Na to máte voľby! To nie je len o rozbití niekoľkých výkladov roxorom, ako vám nabulíkal agent Vážsky.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-02-23 10:15:41 542f34af

Kličko vyzval krajiny Západu k vojenskej intervencii
Tagy: Politika[/url
],
Správy, , Ukrajina[/
url],
opozícia
21.02.2014, 11:58
[
img]http://slovak.ruvr.ru/images/printer_mini.gif[
/img]
[/
url]
Vitalij Kličko

Foto: EPA

Vitalij Kličko vyzval krajiny EÚ k vojenskej intervencii. Táto správa sa objavila v autoritatívnom nemeckom denníku Tagesspiegel.
„Hlavy demokratických štátov sa nemôžu nečinne prizerať tomu, ako krvavý diktátor zabíja svoj ľud. Vláda uvedomelo zorganizovala provokáciu, aby rozohnala Majdan prostredníctvom násilia a krvi a znemožnila protesty aktivistov“, vyhlásilo nemeckým novinárom Kličko.Bývalý šampión v boxe obvinil Janukovyča zo „zločinov proti ľudstvu“.


Grandtour # TuveQemo47
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-23 10:40:50 4e63cd07
Až nato,že ten POŽIAR založil KLIČKO!Teda hlavný zločinec je kto s podporou západu?Polož si otázku ---Grantour---

Jambo # CapuSuxo47
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-23 11:30:31 b229fedf
Jambo.....úplne s tebou súhlasím.....ja len tolko že ten chlap si dovolí takéto vyhlásenia.....asi dostal privela úderov do hlavy.....

Grandtour # TuveQemo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-23 12:27:58 4e63cd07
Síce v tom Americkom boji za nezávislosť bojovala celá krajina a oni sa mohli pokladať za samostatnú krajinu .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-23 12:44:27 d5d75caa
Demokracia u nás či v USA alebo v EU je naprd-!!!
George # XeboFafy42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-23 12:56:59 3ec5e27c
Spojene Štáty Európske už tu mame po páde železnej opony, keď sa prijala aproximácia práva západnej Európy k nám a do strednej a východnej Európy a taktiež, keď bez súhlasu občanov odovzdali politické mafia z NR SR do 70 významných vládnych kompetencií diktátorskému Bruselu, ktorí slúži satanom z FEDU z USA, keď porušili Ústavu slovenskej republiky a vykašlali sa na občanov a Ústavu SR-!!!


Vojnový prezident skutočný, ktorý by mal isť do Hagu, kde by ho súdili za zločiny proti ľudskosti a jeden milión zavraždených civilných občanov Iraku-!!!


Kličko je agent Chazarov, ktorý vládnu svetu a ktorí s Judaizmom nemajú nič spoločné, akurát to, že voľakedy konvertovali na Judaizmus.


George # XeboFafy42
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-23 13:05:55 3ec5e27c
 • Čas je spravodlivý sudca systémov aj despotov či zradcov národa..

Klicko # XyfeSuro19
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-23 13:31:50 3ec5e27c
Pandemonium . Lenže tu sa aj Janukovič a súčasné vedenie správali dosť pochybne a navyše im už horel čas . Keby chcel niekto iba vyhodiť vládu , tak tiež by som povedal to isté , že si majú počkať na voľby , síce mám osobne určitú toleranciu k podobným výtržnostiam , ale ak robí vláda niečo pochybné , tak tam už môže byť aj dôvod začať byť aj agresívny .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-23 14:40:20 d5d75caa
Nízko hodnotený príspevok


Tomas # PicyHejy38
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-02-23 20:07:11 3ec5e27c
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1503-
nacisticky-statni-prevrat-na-ukrajine-by-mel-byt-t
vrde-a-krvave-potlacen-armadou-na-kyjevske-radnici
-visi-obraz-hitlera-osvoboditele-a-zapad-vsemu-nad
sene-tleska.aspx
Nobelius Bandera # FysuLuxo31
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-23 21:17:12 5ab272cb

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Co říkají jazyky a genetika o evoluční historii lidstva?


 Co říkají jazyky a genetika o evoluční historii lidstva?
Do dnešního dne se už objevily stovky vědeckých studií, které se zabývají evolucí lidských populací. Co je zpracovat všechny dohromady?
ZÁHADNÉ VIDEO NASA ZE SATURNU ODHALUJE NEUVĚŘITELNÝ ŠESTIÚHELNÍKOVÝ VZOR MRAKŮ VĚTŠÍ NEŽ ZEMĚ
BÚRKA V POHÁRI VODY
Buzeranti v divočine

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0356 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles