Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ako sa štát živí


Ako sa štát živí

Ako sa štát živí + slovenské titulkyAuthor: FRANTISEK SVOBODA # PeveSuqo05
Svet2014-03-1410
-
 57% ( 4 people voted )
+
Stat je vzdy iba PARAZITHansen # WywyWyjo95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 12:13:09 5ec71065
Stát (jako institut) je pokračováním (vlastně za určitými účely vyrobeným umělým produktem) korporací (koncernů atd.) funguje tak také jako "průtokáč".

cosmesitostesi # SomuTasy34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 12:16:53 4e88bef1
"Státní" (či pseudo"veřejné") znamená tedy korporátní (jen s tím, že náklady jsou "socializovány" povinně navzájem - otroci otrokům), dávno to neznamená "lidové".

cosmesitostesi # SomuTasy34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 12:19:41 4e88bef1
Starovekí Slovania nemali žiadne štátne útvary a fungovali, populácia narastala, kultúru mali svoju a dobrú, až kým neprišlo kresťanstvo a anglosaso židovská otrokárska civilizácia, vtedy začala 1000 ročná genocída Slovanov a trvá až dodnes. Jedine Rusko a Bielorusko sa postavili proti neľudskej, otrokárskej civilizácii anglosaso židov. Spoločné Euro ničí ekonomiku málo konkurencie schopných štátov. Štát ako inštittúcia je mocenská štruktúra, ktorá slúži súkromným korporáciám proti záujmom občanov. Štát dokáže jedným zákonom o daniach a poplatkoch okradnúť naraz všetkých občanov. Je to svojvôľa, je to zlovôľa, v neprospech občanov a proti vôli občanov. Štát je vykonávateľom moci pre súkromné korporácie, potravinárov, farmaceutov, energetiku a banky. Nenásilná genocída je, keď pod diktátom cudzej mocnosti-EÚ, USA, klesá populácia pôvodného obyvateľstva. Spolupráca /diktát/ korporácií so štátom /štátu/ v neprospech občanov je definíciou korporátneho fašizmu.

Nevoľte politikov z politickej kandidátky, na ktorú sa sami napísali.
Zaveďte:
-priame voľby z okresov
-referendum na všetky rozhodnutia parlamentu
-trestnú zodpovednosť politikov a poslancov, trestné je zhoršovať život občanov, zadlžovať štát.
-štátnu banku, zrušte Rothschildove úžernícke banky napojené na FED a centrálne banky
-vlastnú menu, ktorú vydáva štátna banka pod kontrolou parlamentu
Vráťte štátu kompetencie suverénneho štátu, ktoré zradcovia bez súhlasu občanov dali do Bruselu.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 71% ( 7 people voted )
+
2014-03-14 15:15:38 57f4ca0a
vzdy je to relativne...hlavny problem vidim v stupni kontroly.

komu patria lesy, polia, nerastne suroviny, voda,...? tomu co si to prvy oploti a bohatne na tom?

samozrejme ako je vo videu, produktivna trieda vytvara iny druh bohatstva, to im stat kradne, najma na slovensku.

osobne mi to do urcitej miery nevadi, ako by povedali moji panbickarski kamarati, dakuj panbozkovi ze ta ma rad a za to ze si zdravy :) no a predsa nikdy nevies, kedy sa sam stanes spolocnosti pritazou.

ako vravim, relativne...len dufam, ze to zas nie je tendencna produkcia...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 19:40:18 b2fd8b33
Definitíva–že Slovania nemali štátne útvary tvrdili pangermáni a iní zločinci dodnes, pretože chceli slovanov prehlásiť za podľudí. Ty si nacistické lži prevzal, len si im dodal vlastnú šťavu.
Nemať štát v ponímaní nacistov je dôkazom zaostalosti, nevyvinutosti, nutnosti, aby ich germáni osvietili, písali o tebe definitíva, ty potvrdzuješ ich lži, len staviaš ich na opak.
Štát v minulosti nemal toľko kompetencií čo dnes.
Že si antichrist, dodáva tvojim výplodom punc nedôveryhodnosti.
Genocída, ty si úplne mimo, slovanofóbia sa zrodila v 18. storočí, aj to iba u niekoho, prednacizmus, nacizmus a dnešok nemá dedičov spred 18. storočia. Genocídu uskutočňujú vrahovia vlastných detí, ale oni nie sú slovania, ale zatratený ľudský odpad. Nehádž ich zločiny na nikoho iného.
Euro ničí ekonomiku málo konkurencie schopných štátov–vieš nejako podoprieť? Nemecku euro pomáha? Potom sa musíš dohodnúť s mnohými BRDami, ktorí tvrdia opak. Kde je pravda, ak mnohí nemci tvrdia to čo ty, ale obrátene.
Štát slúži súkromným korporáciám proti záujmom občanov–mňa záujmy občanov nezaujímajú, ale je zvláštne, že občania sú najtvrdší etatisti napriek skutočnosti, že vraj ich súkromníci prostredníctvom vlády oberajú. Potom ak by si mal pravdu, tak občania prevádzajú sadomaso dobrovoľne.
Nijaké voľby.
Nijaké referendum, pretože niet zákonov.
Súkromné banky nech si vydávajú vlastnú menu bez zásahov zvonka.
Bez súhlasu občanov do Bruselu? Tupé ovce chceli vstúpiť do eú, čo prevraciaš skutočnosť, to je tá tvoja demokracia, keď sa rozhodujú hlupáci a mnohí z nich dodatočne menia „názor“.

Lidhja # JojaVime40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-03-14 20:20:51 b2288aff
loading...
ABCLidhja[/ur
l]!

Máš to poriadne neutriedené v tej tvojej hlavičke. Napr. - tvoje """
Euro ničí ekonomiku málo konkurencie schopných štátov–vieš nejako podoprieť? Nemecku euro pomáha? Potom sa musíš dohodnúť s mnohými BRDami, ktorí tvrdia opak. Kde je pravda, ak mnohí nemci tvrdia to čo ty, ale obrátene. Štát slúži súkromným korporáciám proti záujmom občanov–mňa záujmy občanov nezaujímajú, ale je zvláštne, že občania sú najtvrdší etatisti napriek skutočnosti, že vraj ich súkromníci prostredníctvom vlády oberajú. """
Najprv si naštuduj fakty a utrieť si ich v hlavičke, nielen súkr. korporáciam ale aj Nemeckým ( Francúzským, Talianským, Maďarským, ... ) podnikom, podotýkam - štátnym, ktoré u nás ( a nielen u nás ) vlastnia naše monopoly. Ešte raz ti pripomeniem, že sú to ich štátne podniky, ktoré vyvážajú cca. 80 % zisku zo Slovenska a o ďalšie peniaze nás okradnú cez Eurofondy, ale sa im to máli, tak nám ešte dovezú svoj šmejdový tovar za vyššie ceny, ale aj to je im málo, tak nám cez svoje banky požičajú naše vlastné peniaze, resp. zamenené zelené papieriky, ... , atď. , ... . Potom sa nečuduj, keď ľudia chcú národné ( štátne ) podniky, veď keď sa to vyplatí iným vraj takz. demokraticko - trhovým štátom ...


A definitíva má pravdu - Slovania nemali štát ale mali """dŕžavu""" organizovanú na územných demokratických princípoch, ale aj tam platili určené obmedzenia - jeden desiatok kniežatu ( na administratívne udržiavanie dŕžavy) a druhý desiatok ochrancom hraníc, ale porovnaj. V čase mieru ľudu ostalo 80 % zo všetkého a čo ostane ľudu teraz? Hovoríš o € ale aj to máš popletené, vari ľudia chceli vstúpiť do Eurozóny - nie, pretože vstupovali len do Európskej únie a to predsa aj ty s tou tvojou hlavičkou musíš pochopiť. Či nie? Ak ti je to málo, tak si porovnaj ekonomiku okolitých štátov strednej Európy, ktoré neprijali €.


Slovienom a Slovanom zdar!jan # PukiKyri51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-15 10:22:32 8d08bdc8
"Najprv si naštuduj fakty a utrieť si ich v hlavičke, nielen súkr. korporáciam ale aj Nemeckým ( Francúzským, Talianským, Maďarským, ... ) podnikom, podotýkam - štátnym, ktoré u nás ( a nielen u nás ) vlastnia naše monopoly."

ANo, přesně tak - ono je tot totiž v podstatě totéž. Státní (či "veřejné") je totiž v dnešní aplikaci opakem "lidového" a podstatou jde o to samé jako kdyby se to jmenovalo "soukromá" korporace.
Stát je jen pokračováním korpokracie jinými prostředky!

elez # CalaQeso88
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-15 11:22:30 4e8890b3
"Slovania nemali štát ale mali """dŕžavu""" organizovanú na územných demokratických princípoch, ale aj tam platili určené obmedzenia - jeden desiatok kniežatu ( na administratívne udržiavanie dŕžavy)"

"Državy" neměli "slovani", ale ti, jenž je opanovali (korpokrati - ano už tenkrát - mafie) jako ovládací "administrativní členění (úřednictvo - výplod korporací pro správu věcí - provincie - místní drancovači).

elez # CalaQeso88
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-15 11:26:19 4e8890b3
Hm…Slovania nemali žiadne štáty… Veľká Morava bol spolok záhradkárov, či ?
A v časoch pred pádom Ríma nemali štátny ani germáni takže o čom tu niektorí točíte?
Prvé štáty boli vytovrené po tom čo sa lovci usadili a začali pestovať plodiny (poľnohospodárske kumunity) a zistili že kolektívna obrana je výhodnejšia ako individuálna resp. v malých skupinkách, začali si platiť spoločnú obranou. Velitelia takýchto vojsk neskôr začali zenužívať svoje postavenie v armáde a ozbrojenú moc použili na zotročenie obyvateľstva a na expanziu na cudzie úsemia. To trvá v podstate dodnes.


General Guderian # TyroMury04
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-15 18:47:41 55e54541

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Bitcoin opäť láme rekordy


Bitcoin opäť láme rekordy
Digitálna decentralizovaná mena Bitcoin sa obchodovala na jednej z najznámejších búrz Bitstamp v piatok 24.2. za rekordných 1220 dolárov. Došlo k prekonaniu historického maxima z 30.11.2013...
O hrůzách státního školství
Čím hůře, tím lépe
VIDEO: OHEBNÝ OLED DISPLEJ PŘEDSTAVEN

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0345 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne