Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Aký bude Kiska prezident?


Aký bude Kiska prezident?

Ak pomôže aspoň dosiahnuť zastavenie ďalšieho zadlžovania Slovákov, bude pre mňa fajn prezidentom. Má na to právomoci? Dá sa to vôbec? Aspoň apelom v médiách určite.

 

Vyzerá to, akoby zadlžovanie štátu bolo prioritou doterajších vlád Roberta Fica. Nárast štátneho dlhu za desať rokov z nejakých 15 mld. EUR v roku 2004 na dnešných vyše 40 mld. EUR.

Takisto obyvateľstvo veselo naskočilo na vlnu požičiavania si. Za desať rokov zo 4 mld. EUR na dnešných cca 20 mld. EUR.

Väčšinu rokov z tohto obdobia Robert Fico vládol, nesie teda značnú politickú zodpovednosť za tento neutešený stav.

 

Dokonca aj s vyššie uvedeným prudkým zadlžovaním štátu by som sa vedel vnútorne stotožniť, ak by som ale videl pokrok v dôležitých oblastiach. A ten nevidím.

 

Namiesto toho napríklad vidím (ako obyvateľ jedného okresu Bratislavského samosprávneho kraja, vraj piateho najbohatšieho regiónu v Európskej únii), namiesto toho vidím, že aj v tomto úžasnom, prosperujúcom okrese nemá väčšina obyvateľov obcí možnosť napojiť sa na kanalizáciu. V niektorých obciach dokonca ani na verejný vodovod.

 

Ja vidím taktiež ten "úžasný" progres s výstavbou nájomných bytov. Doslova slimačie tempo. To komunisti by ľavou zadnou postavili za jeden rok toľko nájomných bytov, ako sa v tomto okrese postavilo za desať rokov. Záujem o nájomné byty je pritom enormný.

 

Takže o to ide. Zlé priority. 40 mld. EUR požičaných a naši ľudia majú akurát istotu, že sa v skvelej Európskej únii budú musieť ešte nejaký čas zaobísť bez základných výdobytkov modernej civilizácie.Author: Marek Brna # CohyJina24
Komentáre2014-03-1746
-
 27% ( 16 people voted )
+
Takto sa nerobi kampan!
Toto je nejaky clanok?

capko # KivySoke83
-
 56% ( 6 people voted )
+
2014-03-17 15:07:55 5f677022
Ako moze byt prezidentom zlodej a uzernik , predavac praciek a sporakov bez maturity , ktory zbohatol na okradani tych najchudobnejsich ?

Cigan , pre ktoreho je vzorom jeho sukmenovec Mikulas Dzurinda ?

Ved to je chore .

To aka mocnost chce na Slovensku vyvolat ukrajinsky scenar nasilia a vrazdenia, ked namchce natlacit za prezidentom nevzdelaneho, primitivneho zbohatlik a zlodej , ktory si vybudoval svoju financnu mafiansku poziciu bezohladny zdieranim tych najbezbrannejsich ?

Uz sme mali za prezidenta troch idiotov , ale aspon mali aketake vzdelanie (okrem cerveneho tupeho kosickeho aparatcika ) a myslim ze stacilo experimentov s tupymi idiotmi .

krt # FiqoMary64
-
 48% ( 34 people voted )
+
2014-03-17 15:18:22 bc79b747
jeho právomoc ako prezidenta bude dávať si pozor na puky nohavíc , aby si ich nepokrčil

mrbean # BagiJehe78
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-03-17 15:37:02 59ad2d84
Článok tendenčný, nič neriešiaci. Prezident u nás je len gašparko, s minimálnym vplyvom na ekonomiku...

....ale zase si vylepší aspoň tú svoju ekonomiku.Johny # JynaVaso24
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-03-17 15:41:55 c35b059e
Zbytočne sa rozčuľujeme ľud si vyberal sám. Už sú tam len dvaja Fico a Kiska. Hold vôľa ľudu tak ako na Kryme. Nie som obhajcom Fica a nevolil som ho, lebo nie je menšie zlo je len zlo no Kiska nie je žiadna výhra. Takže ja voliť už nejdem nie je podľa mňa koho. Na Ukrajine je dočasným prezidentom Baptista na Slovensku bude človek ktorí vlastne ani nevie čo je, alebo to vie presne a zatiaľ to nezverejňuje že by Žid, Kresťan, Moslim, Budhista či Scientolog nechajme sa prekvapiť.

STOPA # QadyVyna05
-
 73% ( 12 people voted )
+
2014-03-17 15:54:24 b03dd552

K článku:

P. Kiska bude asi nová vetva sionizmu pod novou značkou s.r.o. ako budovateľ NWO tak ako všetci novodobí kresťania """pasení """ fašistickým sionizmom.


ŠOK! Papež František oznámil, že je žid! A papežové před ním byli také!
Publikováno ‍‍16.3.2014 - 14 Adar II 5774 | Autor: PUTNA


4.89/5 (97.78%) 54ohodnocení


nelíčená radost Františkova z daru izraelského premiéra Benjamina Netanjahua; za povšimnutí stojí, že narozdíl od premiéra papež hrdě nosí kipu (jarmulku)

PUTNA (PUrimová Tisková ageNturA): Šok mezi římskými katolíky a nevěřícný údiv ostatních vyvolalo oznámení hlavy Římskokatolické církve, papeže Františka, že je praktikující věřící žid a že praktikujícími věřícími židy byli i předchozí papežové.
Oznámení, které papež učinil dva měsíce před plánovanou návštěvou Svaté země, uvítal izraelský izraelský prezident Šimon Peres a premiér Benjamin Netanjahu. „Jsme rádi, že náš bratr František v rámci své politiky otevřenosti a upřímnosti v katolické církvi nahlas vyslovil to, co je v nejvyšších katolických a židovských kruzích již dávno známo,“ stojí v jejich společném prohlášení.
Situaci naopak odmítli jakkoliv komentovat oba Vrchní rabíni Izraele, aškenázský David Lau a sefardský Jicchak Josef. Celosvětově působící židovské mesianistické hnutí Chabad reagovalo prohlášením, v němž zdůrazňuje, že nejmenovaní předchozí papežové byli žáky rabiho Schneersona.
Radost neskrýval izraelský ministr financí a předseda strany Ješ Atid (Budoucnost je) Jair Lapid. „Po reformě konverzního procesu a zrovnoprávnění všech forem judaismu, kterou naše strana chystá v nejbližší době prosadit, bude v Izraeli místo pro všechny směry židovství. Nejen pro ortodoxní, které si dosud uzurpovalo monopol, ale i pro tradiční, katolický a reformní,“ sdělil izraelské televizi.

Benjamin Netanjahu děkuje Nebesům za odstranění dva tisíce let trvajícího schizmatu, František děkovné modlitbě bedlivě naslouchá

Římskokatolická Kongregace pro nauku víry oznámila, že už léta probíhá začleňování katolictví zpět do judaismu, z něhož se v důsledku nešťastné interpretace některých Ježíšových výroků a v důsledku nesprávného učení některých Církevních otců, kdysi vyčlenilo. Proces byl zahájen II. vatikánským koncilem a probíhá postupně, od nejvyšších katolických hodnostářů směrem dolů k „prostému lidu katolickému.“

biskup-překladatel si právě uvědomil, že jej čeká obřízka

Kněžské bratrstvo sv. Pia X. reagovalo stručně. „Říkáme to už roky!“ uvedl Berdnard Fellay.
V nezáviděníhodné situaci se ocitl kardinál Miloslav Vlk, po němž se rozhodl žádat omluvu katolický publicista a aktivista Michal Semín. „Celé roky se mi ten člověk v rouše beránčím smál, když jsem naznačoval to, co dnes papež sám přiznal,“ uvedl Semín s tím, že žádá, aby kardinál na vlastní náklady zveřejnil 1. dubna v tisku vlastnoručně podepsané prohlášení ve znění: „Semín měl pravdu a já se mu hloupě posmíval.“
Vyjádření známého filosemity a zapřisáhlého stoupence Izraele Adama B. Bartoše se získat nepodařilo. Podle vrátného z ruského velvyslanectví zřejmě odpočívá po náročné pracovní večeři na ambasádě.http://eretz.cz/2014/03/sok-papez-frantisek-oznami
l-zid-papezove-nim-byli-take/

P. S.:

Ešte nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie, podotýkam podľa fašistického sionizmu. Ale nie každé sny sa plnia a tieto určite sa nenaplnia!


Slovienom a Slovanom zdar!


jan # PukiKyri51
-
 61% ( 8 people voted )
+
2014-03-17 17:50:29 8d08bdca
loading...
stopa


čo trepeš ti pekne mozog?


ake ľud si vyberal sam učast volieb je 40% o čom dristaj to je jasna menšina,


menšina si vyberala ,,,


vačšina dala jasne na javo že ich nechce a to je 60% takže toto že prebieha druhe kolo je jasný podvod menšiny na vačšine


lebo žiadne druhe kolo neba čo byť

333 # NipyFejy87
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-17 18:05:31 55d88d6a
žiadne druhe kolo nema čo byť lebo 60% je vačšina,takže vačšina nevolila ,,,


takže 40%je menšina, a tym to zhaslo,


nemá čo byť žiadne druhe kolo

333 # NipyFejy87
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-17 18:08:57 55d88d6a
a ešte niečo 40% je učasť na volbach prezidenta,nikde som nečital kolko percen je neplatných hlasov z toho,


lebo je mnoho debkov čo si myslí že ked hodí neplatný hlas tak neni zneužity,


a je ich mnoho takže ani 40% ľudí nevolilo,chodte do prdele prodemokrati


toto je jasný podvod ,kde sa snaži menšina ziskať moc nad vačšinou,

333 # NipyFejy87
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-17 18:11:44 55d88d6a
Trápne čo má článok podobné z kandidátom na prezidenta???Z tych dvoch čo vzišli z volieb do druhého kola jedného nevýhoda je že ho poznáme až príliš dobre a druhého zasa vôbec až na mená jeho firiem.Škoda že to Procházka nedobojoval.Ale to je jedno prezident je len figúrka a celý parlament a súdnictvo je prehnité prezident to nezachráni a slovensko je malá krajna a nemáme tu osobnosti ktoré by rešpektovali v zahraničí snáď len našu židovku z harvardu poznaju všade.
Teunis # TeweQocy15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-17 18:38:42 b28feecf
Osobne mi je jedno, kto bude prezident a ani som nevolil. Považujem to len za paródiu na slobodu a v skutočnosti je to ďalšia hra a ľud má na čas o čom kecať.
Ak už, tak prezident by mal byť výrazná osobnosť, či je to muž alebo žena. Aj keď veľa vody nenamúti, ale niečo predsa môže ovplyvniť. Slovensko ešte nemalo takého prezidenta a Česko je na tom ešte horšie. Veď napríklad ten Procházka vyzeral v TV ako vyplašený školák alebo herec zo slovenskej telenovely. A tí ostatní .....................? Čarnogurský atď? To snáď nie. Ak by kandidoval niekto s charizmou, temperamentom a výrazným charakterom, šiel by som ho voliť.

MarianR # JabyXira91
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-03-17 18:41:08 5e88895e
to ma podrz ! staci si precitat zaciatok - a nedocitam ani prvu vetu :
Ak pomôže aspoň dosiahnuť zastavenie ďalšieho zadlžovania Slovákov...

Kiska, ved to je majster v zadlzovani Slovakov !
To je uzernik, ktory vie LEN druhych zadlzovat a potom ich vyzmykat !

Ak bude zvoleny, len k tomu svojmu potiahne - to vie robit najlepsie, preto bol vybrany -
Jeho kamoska je Angelika nemecka - pod jej guverniou sme.
Nemci boli vzdy "vyvoleni" nas v Europe dirigovat - .. a potom dostali po nufaku ...
Tak to bude aj teraz, nic nove nevymysleli, len opakuju..............


Kukina # FuwiSoma13
-
 56% ( 6 people voted )
+
2014-03-17 19:11:22 55a361df
Slovien Jan.

Ze tebe nedoslo,ze to si niekto robi neskutocnu pi..?

A na zaver,ze A.B.Bartos zaprisahly stoupenec izraele.:}}Ze ty ani nevies kto to ten Bartos je?

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-03-17 19:26:57 5b7f2993
Krt ty si ale pekne drbli Krt kiska ani keby bol prezidentom do konca života nestihne zadlžiť bez súhlasu každého Slováka sumou 5000e ako to stihol Fico
jurosiq # GyjoNavo77
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-17 19:33:47 5b7f2acd
STOPA
lud si nic nevybral,cele volby su iba fraška a boli zmanipulovane.kazde volby zacinaju predvolebnymi statistikami o umiestneni jednotlivych kandidatov,ktore maju ludi pripravit na manipulaciu aby lahsie prijali vysledok ktory je stanoveny davno pred akoze volbami

TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-17 19:51:38 d991c738
Nepochopiteľné! Ak sa mnohí voliči dostávajú do situácie "voliť menšie zlo " , tak je to zapríčinené tým ,že na niektoré "pozície -volené- neexistuje" VÝCHOVNÝ PROCES" , SEBAREFLEXIA! Nie sú stanovené OFICIÁLNE požiadavky minimálne vo: vedomostiach, schopnostiach , morálke a doplňam to: známostiach! Dokazateľná -preukazne! - doterajšia prospešnosť tomuto národu --je faktor-- ktorý sa vynecháva v hodnotení a zvýrazňujú sa "historický odsúdené" drizdovné SĹUBOVAĆKY pre budúcnosť.... prrrrd do fujary...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-17 20:43:31 58d4289b
...asi je úplne jedno, či je prezident "žid" alebo "nežid", skôr ide o to či to bude ZMRD, alebo ČLOVEK....

...doteraz sa tam striedali len tí, z prvej skupiny....

..tak isto ako vo vládach : či modrí (pro izreaelsko-americko-riťolezeckí) alebo červeno-mečiarovsko-kvázinárodní....

...všetci "ponovembroví skurvysyni" kontinuálne plnili ten istý scenár:

- výpredaj národného majetku
- zadlžovanie štátu
- ožobračovanie národa tzv. reformami a reštikciami
- ...a samozrejme kradnutie a kradnutie a kradnutie....

..z akého zdroja táto odporná agenda pochádza, to tu už asi väčšina vie


Johny # JynaVaso24
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-17 20:53:45 c35b0416
A potom zostávajú len "malo vytriezvený" , rôzny "mižovia" či výsluhovo- neakceptovateľný "odíjdencovo-odloženi". A bežnému človiečikovy neostáva pri pohľade na takéto persóny len červenať sa--ako žiara nad Kladnom....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-17 21:05:42 58d4289b
Ja som vedel, ze Kiska bude prezident pred troma tyzdnami, nepytajte sa ako, ale vedel som to. Stavkove kancelarie by mali asi znizit kurz...
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 00:49:06 c35b0ecc
Takýto bude prezident: veľký, slizký úžernícky had !

Rudolf Vasky # HyjiMifa60
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-03-18 02:39:35 4a2bc218
výborne, Rudo, jedno z tvojich najlepší videí spolu so šokujúcim odhalením Ivety Radičovej.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 07:50:18 57c5a734
harry # PahoLenu00

K tvojmu príspevku: 2014-03-17 19:26:57 5b7f2993

Ja viem určite jedno. Židia vždy kopú na oboch stranách a očivedne sa im doteraz darilo. Vždy odkryjú len to čo už národ pozná ( teda čo je zjavné a ostatné zostáva skryté ), teda čo sa už nedá zatajiť a prekrútiť. Ale čo bolo - to už nebude.


Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 09:09:30 8d08bdc9
uz len scientologicky liberal ktory chce uznat kosovo nam chyba za prezidenta,,,

kiro # BomaTavi15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 09:10:55 d4255006
Rudko Vasky video s tym hadom bolo zabavne.. Bez toho aby si sa trochu pokrútil okolo reality, tak si jednoducho vyrobil štandardný sračkomet.

No toto # DyvuVeqi71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-18 09:41:49 b2282503
Po prevrate pod názvom: Zachráňte Markízu v roku 1998 bol dlh 3 mld dolárov. MMF tlačil na Mečiara ,aby sa tento dlh navýšil čo Mečiar odmietol preto bol urobený markízsky majdan, aby sa dostali k moci pravicoví šabesgojimovia z kdh, sdkú smk a ostatní paraziti podobní tým na Ukrajine , ktorí to dotiahli na 40 miliárd . Ficová vláda sa snaží len tlmiť a korigovať zadlženosť, ktorú extremisti z gorilej pravice nadelili Slovákom za 10 rokov ich devastačnej činnosti. Cez sionmédia masírujú ovce , aby volili šabešgojimov pravice, lebo treba ešte odovzdať vylúpiť pozemky a pitnú vodu.
krajec # GudoHota70
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 10:30:57 c31c4b12
No musím sa vyjadriť k videu ale len krátko. Nie je to prvý krát, čo musím uznať že tento neokrôchanec vidí vo veľa veciach podstatne ďalej, ako 95% ťažkých inteligentov. Poznám niektoré jeho práce a áno je potrebné k jeho dielam nájsť istý most ..... lebo inak normálny človek jednoducho nemôže sledovať a pochopiť jeho myšlienkové pochody. ˇano, je pravdou že niektoré vskutku brilantné myšlienky a názory hodné maximálneho rešpektu často zanikajú v okolných sračkách. Lenže priatelia, dnes, toto čo tuzažívame je naozaj dobre skuovená doba ktorá je z našej vlastnej viny sama o sebe tak komlikovaná, že nedáva veľa šancí na prezretie pravdy ktorá je dnes pozašívaná kde kade a vyžaduje maximálne úsilie a veľkú mieru slodody ducha na to, aby jej človek prišiel na stopu. Dnes nie je problém nájsť ju aj tam, kde by sme ju nečakali. To preto, lebo sme jej zabudli načúvať a na všetko potrebujeme poradcov a štandartné teórie ... Nepredpokladám že všetci budú rozumieť o čom hovorím ale je mi to jedno.

smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-18 10:36:05 d90c3016
inak dávno som sa tak nezasmial ako na videu hore ... aj keď verte, bol to smiech cez slzy. Sme to my za civilizaciu. Presne zodpovedá dobe, o ktorej som písal vyššie.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 10:48:00 d90c3016
Smartang
skuvená doba - nedáva veľa šancí na prezretie pravdy - ktorá je pozašívaná kde kade a vyžaduje maximálne úsilie a veľkú mieru slodody ducha na to, aby jej človek prišiel na stopu.
- Dnes nie je problém nájsť ju ( tú pravdu) aj tam, kde by sme ju nečakali.

Pekne, pekne štylizované vzájomne si odporujúce vety..
Takže, buď je to problém alebo to nie je problém. :-))

A keď to nie je problém, nájsť pravdu aj tam kde ju nečakáš - potom to problém nemôže byť.

No toto # DyvuVeqi71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-18 10:52:02 b2282503
http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Kiska&MENO=
Andrej&SID=0&T=f0&R=1
filip # WyboCeci64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-18 10:58:05 5f66dbb9
toto
bolo to myslené inak. A síce že jednotlivé kúsky a čriepky potrebné do zostavenia obrázku sú dobre pozašívané a je treba preto hľadať všade ... aj tam, kde by sme to nečakali.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 11:07:05 d90c3016
Smartang
Jeden taký malý kúsoček pravdy je aj na konci toho úsmevného videa od Rudka Vaskeho.. Volím Helenôčku Mezenôčku - a preto som schopný vyrobiť taký sračkomet.. Nie že by som toho Kisku obhajoval, nepoznám ho ale viem že takto sa nedá k pravde v žiadnom prípade pristupovať.. Je to totálny nezmysel, čo ten človek vyprodukoval na základe všeobecných drístov a jeho jasného cieľa.
To čo je za prístup k pravde ?

No toto # DyvuVeqi71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-18 11:17:27 b2282503
nototo
Nič z toho nevylučuje čo som povedal ... naopak potvrdzuje čo som písal o tomto pánovi.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 11:20:26 d90c3016
Smartang, všeobecné drísty ako vždy. No nič konkrétne ste tým nevyjadril.
Ak treba po kúskoch hľadať pravdu kade tade, potom jedine medzi zložito prepletenými klamstvami a lžou. Nemyslím a nemám chuť sa tu dnes s Vami prieť o Vašich slovách. Pravda je a vždy bola jednoduchá a nie je potrebné ju hľadať, predpokladám že Vám by stačilo za ňou ísť. Nejako ste sa tu zamotal Smartang a nesedí mi to celé. Pravdu ste predsa vždy poznal a vedel ste rozlišovať dobré od zlého, správne od nesprávneho. Kto Vás takto spracoval že ju už musíte po kúskoch hľadať ?

Zaujímavé že ja ju hľadať nemusim je mi jasné že takto sa k pravde nepristupuje ako k nej pristupuje Vasky vo svojom videu, bez ohľadu na to či by sa náhodne trafil alebo netrafil do charakteristiky toho Kisku.

No toto # DyvuVeqi71
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-18 12:15:18 b2282503
zas tu niečo nacvičujete a prekrucujete všetko čo hovorím. Týmto považujem diskusiu za skončenú lebe nikam nevedie. vy nemáte záujem pochopiť ale striehnete na to, aby ste sa lapili nejakého slovíčka ktoré si samozrejme sám inak vyložíte a na tom postavíte argumenty ktoré vlastne žiadnymi argumentami nie sú. To, čo hovoríte nie je to, čo ja hovorím a čo som tvrdil. Sú to len Vaše výplody ...

Tu už nepomôžem a preto " S.... idem od Vás ... "

smartang # BohuPyki56
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-18 12:30:37 d90c3016
Smarťang nič dnes nenacvičujem a navytýkajte mi že sa Vás nesnažím pochopiť pretože to isté by som mohol ja vytýkať Vám.. Skôr Vy by ste mal pochopiť že ak budete s pravdou takto narábať a tvrdiť že ju treba hľadať kade tade medzi sračkami, presne tam bude pravda večne aj bude sedieť, schovaná v hnoji lží a nezmyslov.. Pretože ste to bol ochotný to akceptovať hneď na začiatku.. Dokonca ste bol schopný tvrdiť že ten Važsky má často pravdu, vidí ďalej ako ostatní a obhajovať peknými slovíćkami jeho jasný sračkomet. Takto si inú pravdu ako osranú lžami ani nikdy nezaslúžite.

Howgh..

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-03-18 12:49:57 b2282503
No Procházka už vyjadril podporu Kiskovi, tak ako celé modrá úderka. Opäť ľudom povedia, ideme voliť menšie zlo, teraz bez Fica, proti Ficovi, včera s Ficom, proti Mečiarovi, už chápete?

Sloven # CekoLubo54
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-03-18 18:16:13 5cf505d0
A Šupa, Kisku, naozaj???

Sloven # CekoLubo54
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-18 18:17:30 5cf505d0
Hádam už netreba nič dodávať: http://www.sme.sk/c/7140381/volby-prezident-debata
-kiska-schwarzenberg-a-radicova.html

Sloven # CekoLubo54
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-18 20:28:53 5cf505d0


No toto # DyvuVeqi71

P. Vasky je futurológ - vyrobil dokument o p. Mezenskej a čuduj sa svete nevyhrala, teraz poskytol dokument o scientológovi Kiskovi a čuduj sa svete nevyhrá! Potom sa mu ospravedlníš ty namakaný intelektuál?

A k tej tvojej pravde, ty predsa najlepšie vieš že celá pravda je povedaná his - """tórou""" a tebe predsa ten kaleidoskop úplne stačí pretože na viac aj tak nemáš....

Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-19 17:01:51 052dc043
Niektorým sa otvoria oči až po funuse, teda vždy neskoro. J.A.S.

Sloven # CekoLubo54
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-19 17:06:30 5cf505d0
Jan-ko nie nemám.. Nechce sa mi s Tebou hrať na to kto má väčšiu vagínoprdel..
Takže - Ty na to máš.. Ale potichu, nikomu to radšej nehovorme. :-)

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-19 17:10:02 57f4eb6d


No toto # DyvuVeqi71
2014-03-19 17:10:02 57f4eb6d


Dobrý chlapček. Som rád, že si priznal, že okrem his - tóry a kaleidoskopu na viac nemáš.


Vieš, ani ja na všetko nemám, neviem čo znamená ten tvoj výraz """ vagínoprdel""" . Prezraď mi to ale nie potichu, nehambi sa,
krič, ešte môžeš, ideš akože sa to vraví?, z dobou. Využi to, kým máš na to čas, pretože už dlho ho mať nebudeš!


Slovienom a Slovanom zdar!jan # PukiKyri51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-19 18:27:43 8d08bdc6
Janko nieeeee... Choď do vaginoprdele a neotravuj ma príliš. Nie si môj typ.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-19 18:35:07 57f4eb6d
Jan-ko a tu máš fotku tej vagínoprdele. :-))
Je to z článku
http://www.dolezite.sk/V-USA-chteji-postavit-pomni
k-Satanovi-wkIcRA.html


No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-19 18:51:46 57f4eb6d
Stanovisko Heleny Mezenskej k druhému kolu prezidentských volieb !

Rudolf Vasky # HyjiMifa60
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-21 20:53:41 47a1f235
Gejza
Pobavilo.. :-)))

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-22 06:28:03 57f4eb6d

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Válka jako důsledek krize demokracie


Válka jako důsledek krize demokracie
Každá válka v sobě přináší rozvrat, utrpení a neobyčejné škody. Nejinak tomu bylo i v případě druhé světové války. Škody a rozvrat se netýkaly jen oblasti materiální, ale i ...
Zaobchádzanie so slovom v médiách! A nie len tam!
Genetici konečně odhalili podstatu tajemné sovětské biologické zbraně
"Nesúdte aby ste ani vy neboli súdení"

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0957 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage