Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Andrej Fursov, ruský politológ: Správa čo priniesol rok 2012


Andrej Fursov, ruský politológ: Správa čo priniesol rok 2012

Rok 2012 bol zaujímavý v mnohých ohľadoch. Rozviazali sa v ňom daktoré uzly ktoré zauzlili dávnejšie, a ako to už býva, zauzlili sa uzly, ktoré sa budú rozväzovať v budúcnosti.

"Vatikánska jar"

Napríklad v polovici minulého roku sa začal škandál vo Vatikáne- uzol sa rozviazal odchodom rímskeho biskupa- pápeža. A treba povedať že svetová elita popohnala pápeža. Veľmi zaujímavo to vyjadril jeden človek z jeho okolia: "tak mali sme arabskú jar a teraz bude vatikánska jar". To nám ukazuje odkiaľ fúka vietor. Prirodzene všetky tvrdenia že pápež odišiel neočakávane- je zákernosť. Tlak na pápeža rástol už roky. Dráždil mnohých- tým že bol tradicionalista a Neznášal SLOVO "TOLERANTNOSŤ". A tým, že neznášal homosexuálov. No najdôležitejšie nakoniec nie je toto, ale tie dva trilióny dolárov , ktoré vlastní Vatikánska banka a ktoré sa svetovej smotánke veľmi, veľmi zídu. A v konečnom dôsledku v konečnom riešení osudu Benedikta XVI. Svoju úlohu zohrali Rotschildovci aj Rockefellerovci ale čierny bod dostal práve v polovici minulého roku.


"Demontáž kapitalizmu"

(toto znie prekvapivo- pozn. prekladateľa)

Ak máme hovoriť o veľkých udalostiach- nemožno vynechať samozrejme davoské fórum(stretnutie veľkopriemyselníkov a bankárov sveta). Bolo to koncom januára 2012. a nasledujúce zasadnutie Bilderbergovského klubu-(stretnutie najmocnejších najbohatších ľudí sveta zo Západu). Davoské fórum bolo zaujímavejšie než zasadnutie Bilderbergovcov, nakoľko na ňom zaznela silná protiliberálna pozícia v ekonomike. Zaznela z úst predsedu davoského fóra Klausa Schwaba , ktorý povedal, že kapitalizmus už NEZOPOVEDÁ tomu svetu ktorý je okolo nás. A to svedčí o tom, že západná smotánka nastolila kurz na demontáž kapitalizmu. T.j. toho systému, ktorý má zabezpečovať akumuláciu kapitálu a ktorý túto akumuláciu už teraz brzdí. Schwab povedal nakoniec iba to, čo dávnejšie vravel Jacques Catoli a mnohí ďalší. A Bilderbergský klub kde boli traja predstavitelia Ruska( Čubajs- majiteľ elektrorozvodov a výroby elektriny v Rusku- volajú ho Vaše električestvo, Kasparov- a bývalý minister zahraničia Igor Ivanov) prebehol v kľude bez sporov o znížení počtu svetovej populácie o 80 percent, ako to bolo pred tromi rokmi. Ak však píšeme o Bildebergovskom klube treba povedať, že je to iba štruktúra na odsúhlasovanie a rozdelenie záujmových sfér. Pravidlom je že sa tam na poradu dňa dostávajú veci, ktoré neformuluje Bilderbergský klub- tam sa iba posudzuje. Bilderbergský klub založili na posudzovanie otázok v aristokraticko- dynastickom prostredí. Až sem sa dostali buržujovia vo svojom "vývoji". V tom istom mesiaci sa stala veľmi zaujímavá vec, ktorá vyvolala veľké spory. 30 máje Rotschildovia a Rockefellerovia oznámili vytvorenie spoločného trustu s kapitálom 40 miliárd USD. Ekonómovia hádali že sa asi pripravujú na svetovú krízu. Je to veľmi čudný predpoklad ak vieme, že majetok Rotschildov obnáša 3 trilióny dolárov a Rockefellerov 1 trilión. Takže 40 miliárd je pre nich kvapka v mori. Zaujímavé ale je ako sa tieto miliardy rozdelili- Rockefellerovci vložili 37 a Rotschildovia- 3 miliardy. Na rokovaniach za Rockefellerov bol hlava celého klanu- a za Rotschildov človek, ktorý je u nich považovaný ak nie za dedinského hlupáka, tak najmenej za vyhnanca a toto znížilo úroveň stretnutia. Pointa je v tom, že Rockefellerovci dali viac peňazí- a trust budú riadiť Rotschildovci. V súperení týchto dvoch zoskupení prevaha prešla na stranu Rotschildovcov (čím sa vysvetľuje aj oslabenie pozície USA- pozn. prekladateľa). Treba však povedať že boj prvých 10-15 najbohatších rodín sveta sa nikdy nekončí tragédiou, fyzickou likvidáciou(žiaľ. pozn. prekladateľa), je tu princíp vodného prímeria. T.j. rodiny sa nezničia do konca, no boj medzi nimi je dosť krutý. A keďže začiatkom XX. Storočia mali prevahu Rotschildovci, a potom Rockefellerovci vyhrali dve svetové vojny – ale Rotschildovci pripravili svoj útok na dolár a teraz sme svedkami protiútoku Rotschildovcov. 

" Zápas kostier na priepasťou"

31. augusta Najvyšší súd v Londýne vyslovil svoje rozhodnutie: Berjozovskij(ruský oligarcha , ktorý umrel nedávno) nevyhral nad Abramovičom(ruský oligarcha poplatný Putinovi- ostal v Rusku). Zdalo by sa že je to všetko. Ale tento súd ukázal vážne dôsledky, ktoré sa osvetlia nie dnes- ale až neskôr. Vec je v tom že obaja Berjozovskij navrhovateľ a Abramovič odporca- poukazovali na to, že všetky majetky nadobudnuté v Rusku v 90-tich rokoch sú nelegálne. A je tu právna základňa na to, aby mohli začať konfiškácie tých majetkov, kde je to nevyhnutné. A že taká nevyhnutnosť sa objaví je jasné z udalostí roku 2012. V júne 2012 bola zverejnená správa Morgan Stanley Management v ktorom boli obvinení naftárski špekulanti , ktorých nazvali upírmi. Iróniou bolo že predtým ruskí novinári nazvali bitku medzi Berjozovským a Abramovičom zápasom dvoch upírov. Morgan Stanley nazval špekulantov upírmi ktorým treba skonfiškovať ich prostriedky, nakoľko ich získali podvodmi. 

V októbri v Tókiu bolo tradičné stretnutie: Svetová banka a medzinárodný menový fond. A Christine Lagardére(prezidentka SB) povedala: dlh priemyselne rozvinutých krajín predstavuje cca 110 % vo vzťahu k ich hrubému národnému produktu- VVP. A to že je ukazovateľ, aký sa vyskytuje vo vojnových časoch!! Nemyslela tým že sa čoskoro začne vojna. Mala na mysli záležitosť oveľa zákernejšiu pre svetovú elitu. Chcela tým naznačiť, že prišiel čas skonfiškovať "mladé" majetky a peniaze, ktoré nahromadili špekulanti (Nedávne konfiškácie vkladov v Cypeskom daňovom raji a nasledné odobrenie postupu na celoeurópskej úrovni - poznámka vkladateľa na dôležité). A v ďalšom otvorene povedala komu sa bude konfiškovať- bankárom, oligarchom, nečestným korupčným štátnym úradníkom z rôznych krajín, ktorí nahromadili tieto majetky a peniaze podvodným spôsobom. Prirodzene Lagardérová hovorí o podvodne nadobudnutých peniazoch. Veľmi dobre vie, že ako je postavený tento svet, že nastal čas "kto z koho" a že je jasné, že konfiškovať sa budú práve "mladé" peniaze, a nie staré. A potom sa stalo dačo veľmi zaujímavé. Banka Baruchovcov "Standard Charter Bank" dostala pokutu 340 miliónov dolárov , a to vraj iba za malicherné prekročenie miery- a to je pri tom banka bánk- existuje od roku 1859. Nie je to práve veľká banka, no jedna z najstarších a najuznávanejších bánk. Ak si pozriem hierarchickú tabuľku bánk, nenájdeme ju tam pretože nikdy nešla na finančný trh- nepodliehala fixovaniu.- čím je dané jej unikátne postavenie. Takže ak by Baruchovci s týmto nesúhlasili nikdy by sa to nemohlo stať, aby dostali pokutu. Suma 340 miliónov je ďaleko od miliardy, je to symbolická suma. Čo vlastne ukázala táto akcia? To že všetci prináležíme dajakému božstvu- a keď už Baruchovci dostali pokutu, tak to isté čaká ostatných. A v tomto ohľade dostali čierny bod vlastne všetci. A ako zareagovali na tento "čierny bod" vlastníci "mladých" peňazí- nuž Bill Gates a Warren Buffet ohlásili, že väčšinu svojho majetku neprenechajú dedičom, ale dajú do fondu verejných potrieb(sic- ako ľahko ich zbavili peňazí- starí na úkor mladých peňazí -hahaha pozn. prekladateľa). V Rusku sa takisto vyjadril oligarcha POTANIN. Takto si chcú kúiť miesto v kluzbe tých, ktorých sa konfiškácia nedotkne. 

(Pripomína to roky keď nacisti brali peniaze od svojich obetí- a často ich dostávali dobrovoľne. Pozn. prekladateľa).

Spory medzi novozbohatlíkmi sa rozrastajú- súdia sa a obžalúvajú jeden druhého. 

"Chrobák žral trávu"

Ešte jedna zaujímavosť. Stala sa v auguste 2012 12. rok vyšetrovania proti prezidentovi Rwandy, Kagamemu, za udalosti roku 1994- keď sa vraždili Hutuovia s Tutsi kmeňom. Rwandské orgány to chceli dať na súd viacnásobne- ale západné štáty najmä Francúzsko blokovali tento postup a odrazu- teraz to povolili!!! Čo to je vlastne za históriu? Je známe že v samotnej Rwande zahynulo viac než milión ľudí. A v susedných štátoch skoro toľko- takže za krátky čas povraždili okolo dvoch miliónov ľudí. Nikto nekričal že je to holocaust, a nik si nesype popol na hlavu. A navyše celú záležitosť blokovali. A odrazu sa tým začali zaoberať. Nikto nevie povedať, čo je za kulisami- ale možné je všeličo. Podstata spočíva v tom že tí čo sú od 1994 vyšetrovaní za rok 1994 a to sú nech je to akokoľvek divné francúzski a ukrajinskí žoldnieri priamo vyhlasujú, že tzv. svetová verejnosť- teda svetová oligarchia mohla zabrániť vraždeniu v tejto africkej krajine, ibaže OSN-ácka posádka dostala príkaz nekonať, a tento príkaz prišiel zároveň z New Yorku i z Paríža. Svetové štruktúry nadvlády a konsenzu bohatých dali pokyn nevmešovať sa- "chlapci veď sa trochu vyvraždite". A jedným z politikov ktorí zablokovali zásah vojakov, bol francúzsky prezident Francois Mitterrand. Ten je však už mŕtvy žalovať ho nemožno. Ale napríklad 3 desiatky svetových predstaviteľov elity z rôznych krajín môžu padnúť v súvislosti s udalosťami roku 1994 pod vážne obvinenie. To napovedá že celá záležitosť nie je vecou Hutuov a Tutsiov, títo nie sú Židmi ani Arabmi- a (tzv.) svetová verejnosť ich neberie vážne- ale isto iste vytiahnú dajakých obetných baránkov z rôznych mocensko- majetkových klanov vo svete. Takže boj v svetovej smotánke prebieha celkom zápalisto a bez milosti. Ciele sú vysoké a to je iba potvrdením téz, že svet stojí pred vážnymi konfliktmi a tieto konflikty sa rozvíjajú na všetkých úrovniach. A čo bolo nezvyčajné pred koncom XX. storočia, elita si osvojila ostré spôsoby v zápase o bohatstvá sveta. Je jasné čo zabrzdilo tento proces ku kncu XX. Storočia- delil sa sovietsky koláč, počas 90-tich rokov odtiaľ vykrqadli viac než dva triliópny USD a ešte viasc z bývalých krajín socialistického tábora, desiatky rokov ich prejedali- a teraz všetko prejedli a treba konať inak. Keď sa pozrieme na terajšiu situáciu špičky svetovej pyramídy, spomínam si na verše básnika Zabolockého: "chrobák žral trávu chrobáka zožral vták, lasica pila mozog z vtáčej lebky, a strachom znetvorené tváre nočných tvorov na to hľadeli z trávy". Nočné tvory- to je naša "svetová verejnosť", ktorá pozerá ako si tieto kostry navzájom dávajú po hube. 

"Lebka a koštiale" 

V apríli 2012 v USA založili novú vojenskú službu, ktorá sa bude zaoberať tým, čím sa predtým zaoberala CIA. Zberom informácií mimo zóny bojových akcií. Ale táto štruktúra bude podriadená iba ministerstvu obrany a bude mať tak veľké osadenstvo ako CIA. Namieste je otázka načo ešte jedna paralelná štruktúra? Zaoberať sa bud- zberom informácií po Afrike a arabskom svete, ekonomickou modernizáciou Kórejskej ľudovodemokratickej republiky, jadrovými zbraňami KĽDR, a veľmi vážnou vecou- vypracúvaním modelov partizánskych hnutí v rôznych častiach sveta.

Založia partizánske hnutia, ktoré budú napádať zákonnú moc. Predtým to boli ako sa vie ľavičiari, teraz sa tým budú zaoberať oficiálne štruktúry. Z politického uhla pohľadu to znamená, že ministerstvo obrany USA sa začína zaoberať aj politickou činnosťou, pretože nakoniec vojenská rozviedka USA mala svoju organizáciu RUMO výzvedné riadenie ministerstva obrany a zjavila sa ešte jeden služba rozviedky- paralelne s CIA , ktorú akoby odsúvali do pozadia. Treba vedieť, že CIA bola založená na konci 40-rokov vážnymi intelektuálmi USA a jadro agentov tvorili absolventi univerzity Yale. Univerzita Yale- to je pokrievka tajnej štruktúry "Skull and Bones" "Lebka a hnáty" (ako u nacistov), to sú tzv. yalskí ilumináti. Koncom 2012 sa vzdal Petreus – riaditeľ CIA. Petreus bol figúrou Bushovcov, a tí majú tiež spojenie s týmto spoločenstvom. Priamych dôkazov niet no podľa mnohých nepriamych možno povedať, že prebieha odstraňovanie yalských iluminátov od dôležitých pák moci. A keď spomenieme občianku Clintonovú, zaujímavé je kto ju nahradil. Rodina Kerryových- je veľmi zaujímavá svojím pozadím. Kerry je názov škótskej dediny kam prišli Kerryho židovskí predkovia po otcovskej línii. Zaujímavejší sú však Kerryho predkovia po materskej línii- je to rodina Forbesovcov. Jeho babička z rodiny Unitropovcov je príbuznou niekoľkých kráľovských rodín Európy a príbuzná Busha(to znamená že Kerry vraj je potomkom Viliama Dobyvateľa). Ba čo viac- Kerry je príbuzenstvom nielen kráľov Európy, ale aj Blízkeho východu a s ním sa budú zhovárať inak než s občiankou Klintonovou. Okrem toho Kerry je absoolventom viacerých prestížnych univerzít a škôl, a zúčastnil sa s anglo- írskym klanom aj predvolebnej kampane Johna Kennedyho, a potom Edwarda Kennedyho. Potom šiel do Yale kde vstúpil do "Lebky a Hnátov" a nadviazal kontakty s Bushovcami. Je to teda človek, ktorý bol zavlečený do viacerých tajných štruktúr súčasnea príbuzný mnohým z nich.

"Presná hra"
Existuje japonská hra "go" kde sa figúrky zo začiatku rozostavujú na strategicky dôležité miesta. V 2012 prebehla príprava vážnych pozícií pre budúcnosť. V konaní svetovej elitnej "smotánky" vidieť veľmi dôslednú logiku.

V 2012-tom došlo k radikálnym posunom. A zároveň sa vytvárajú kombinácie, a vcelku možno ľahko chápať- ako to pôjde ďalej.

Asi rok predtým ktorýsi kardinál z okolia pápeža povedal vetu" pápežovi ostáva ešte rok" . V XX. Storočí dvaja pápeži - Pius XI. A Ján Pavol I. odišli zo sveta počas podivných okolností, pričom Pius XI. (1939) mal vystúpiť na druhý deň s antifašistickou rečou. Podozrenie padlo na muža s menom Petacci. Bol to doktor, jeden z hlavných lekárov vo Vatikáne a mimochodom otec Kláry Petacciovej ,milenky fašistu Mussoliniho. Podozrievali Petacciho že dal pápežovi akúsi injekciu. No a Ján Pavol I. sa začal zaoberať finančnými neporiadkami a musel odísť z tohto sveta. Predpokladám že Benediktovi XVI. dali návrh, ktorý nemohol odmietnuť. Za tým sú dva trilióny USD- a ľudí zabíjali aj za oveľa menšie sumy.

Sansteinove slová- že nás čaká vatikánska jar sú veľmi presvedčivé.

Prameň: Russia.ru
Preklad a zdroj: htt p://petrasek.blogspot.com/2013/04/vs etci-dostali-cierny-bod.html


Author: Peter Novak # MyxePudy72
Svet2013-07-071
-
 74%  ( 17 people voted )
+
V celku fajn, len škoda, že nevysvetlil pozadie, ako si západné elity(hlavne Rothschildovci) cez Jeľcina a potom Putina(obaja z tej istej strany, vykonštruovaným zvrhnutím Jeľcina, miláčika západných elít, Putin ochránil jeho aj s nakradnutým až do smrti) zabezpečili strategický a surovinový priemysel v Rusku a výmyslom zvaným BRICS cez Goldman Sachs skupujú v súčasnej recesii za babku(najskôr USD) všetky drahocenné a významné bohatstvá v bloku, ktorý im zaručí strategické postavenie skrz BRICS a OSN. Po zavŕšení tohoto procesu(kváka o ňom dokonca už aj katolík Zbigniev a upír Kissinger, známe to kone šachových majstrov-kráľov, aby to bolo úplne jasné, tak to Zbigniev ovciam oznámil hneď názvom tejto stratégie-knihy:Veľká Šachovnica) môžu pomaly zvrhávať USD a Euro(možno aj šokovou terapiou, ako to spravil Jeľcin s Rubľom).
skvrna z brna # FoqiLasy14
-
 64%  ( 4 people voted )
+
2013-07-08 20:18:02 55ede32b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
  šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Britům už došla trpělivost s černými pasažéry v kamionech přes La Manche


Britům už došla trpělivost s černými pasažéry v kamionech přes La Manche
V Calais bude bezpečnostní zóna pro 230 kamionů. Kamiony při čekání na trajekty budou odděleny od imigrantů a střeženy francouzskou policií. Bezpečnostní zóna bude čtyři kilometry ...
REDISTRIBÚCIA HODNÔT V DEMOKRACII
PLATIT DANĚ JE DOBRÉ, ÁNO?
Poučenie z II. svetovej vojny pre súčasnú Európu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0258 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles