Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Auta se vyrábějí, ale neprodávají! Proč?


Auta se vyrábějí, ale neprodávají! Proč?

Po celém světě se kupí statisíce neprodaných aut . Výrobci je vyrábějí , prodat je se však nedaří . Proto, slepě doufajíc, že ​​jednou se ten prodej pohne, skupují rozsáhlé pozemky a auta na nich skladují . Pod cenou je prodat nechtějí , raději je zničí a recyklují .

Jsou fakt naivní jako malé děti. Odkud by lidé brali peníze na to, aby si každý rok kupovali nová auta? Ti, co mají nakradené mají i 10 nových aut. Takových je ale pouze pár procent. Rozhodující masa lidí, tj. 95 procent populace peníze nemá. Jaky by mohly masy peníze mít, když jsou politiky a bankéři celý poválečný čas systematicky okrádány.

Ať se líbí, podívejte si několik obrázků z "hřbitovů nově vyrobených aut". V textu článku jsou i souřadnice , kde si tyto hřbitovy můžete porozhlédnout přes google : http://www.zerohedge.com/news/2014-05-16 /where-worlds-unsold-cars-go-die

Kvalifikovaným odhadem je v současnosti na světě až 10 miliard pojízdných aut. Znamená to, že na světě je o 50 procent více aut než lidí. Toto je prostě konečná! Politici, pokud jste chtěli vyrábět vozy pro lidi, neměli jste krást, přiživovat se a cpát naše peníze do kapes bankéřům. Lidé vám na vaše auta zvysoka kašlou. Nemají, co jíst , natož se ještě vozit v drahých autech.

Auta z výroby směřují rovnou na odstavné plochy mimo oči lidí. Firmy si nemohou dovolit přestat vyrábět auta. Musely by propouštět a snižovat nákupy materiálu od dodavatelů a to by mělo za důsledek další propouštění u dodavatelů. Tento multiplikační efekt by při současném zadlužení západního světa v čele s USA, EU a Japonskem znamenal bankrot starého, ale stále současného finančního systému. A to by byl konec současného globálního fašizujícího systému politiků a finančníků. Toto oni přece nemohou dopustit. A tak vyrábějí pro sklad! Ano, pomalu ty auta už ani nemají kam uskladňovat! Sklady jim už nestačí a tak auta skladují kde se jen dá.

Když auto pouze stojí, olej klesne na dno motoru a motor začne korodovat. Také i jiné části po roce nečinnosti auta odcházejí. Pneumatiky, autobaterie atd. . . Kdo by si koupil takové auto za běžnou cenu? Neprodejná auta se tak kupí, peníze z jejich prodeje se do ekonomiky nevracejí. Krach tedy klepe na dveře. Nezapomínejme, že velmocí číslo jedna ve výrobě aut v počtu na jednoho obyvatele je Slovensko. " Poděkujme " se našim červenomodrým zločincům za tuto výsadu! Zaprodali nás , aby se mohli nabalit!

Poznámka: Text je sice poněkud afektovaný, ale ve své podstatě má pravdu. Politický hon na spotřebu zdá se končí a krach se opravdu definitivně blíží. Automobilový průmysl je vlajkovou lodí celého problému, vzpomeňme na různé šrotovné, socialistické dotace ap. jak v Evropě tak v USA. Tradiční euroatlantická civilizace, hubena morem neomarxismu, má dle všech indícií opravdu na kahánku.Author: pp # WadaWawu12
Európa2014-05-1922
-
 65% ( 7 people voted )
+
Neefektívnu výrobu "na sklad" sme tu bežne mali aj za komančov. Bola to cena za 100%-tnú zamestnanosť. Napriek tomu však RVHP výrobky vždy "nejako niekam" na svoj obrovský trh umiestnilo (aj striktným príkazom na odber po straníckej linke - firme či rezortu doma, ak to bolo pre krajinu naozaj vážne, tak členskému štátu). Aj o tom bola tá vzájomne hospodárska pomoc.
Ak je autor (a jeho zdrojový článok) v objektívnom obraze máme zarobené na poriadny (zatiaľ utajený) problém.

Luko # LidySesy00
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-19 12:12:52 c3a87f42
S tým hodnotením niekdajšej socialistickej výroby na sklad a povinnom odbyte cez RVHP máš100-percentnú pravdu. Ale ak by padla automobilová výroba aj u nás, bratislavské predmestie Trnava by sa zamestnanosťou vyrovnalo Gemeru. To nehovorím už o subdodávateľoch z celej republiky.
Pandemonium # DaruJete36
-
 63% ( 9 people voted )
+
2014-05-19 12:58:21 d4254012
Za (komančov) bol poradovník na autá . ľudia mali peniaze .Teraz zas nemusí byť poradovník,lebo ľudia nemajú peniaze.A žiadne plánovanie.Všetko ,načo sa pozrieme sa vyrába do zblbnutia.

Jambo # CapuSuxo47
-
 59% ( 12 people voted )
+
2014-05-19 13:03:31 b229b1e1

Nezmysel.... kym sa nieco uverejni, nezaskodi si to overit:
http://jalopnik.com/that-zero-hedge-article-on-uns
old-cars-is-bullshit-1578124255
http://www.hoax-slayer.com/unsold-car-stockpile-ph
otographs.shtml
trilobit # KucoXeje73
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-19 13:13:21 d5a0a7e6
Všetci kandidáti do europarlamentu sa v TV chváli, akým "žralokom v EÚ je Slovensko a ako fantasticky sme sa zaradili medzi vyspelé štáty EÚ. Pritom chudobných pribúda, zdravie obyvateľstva sa rúca nezdravým spôsobom života a konzumáciou odpadov z EÚ, inak zvaných aj p-otraviny, pracovné miesta akosi nepribúdajú, infláciu vypočíta každý ekonóm na mieru podľa želania na vlády a politiky, civilizačné choroby dnešnej mladej generácie o 10 - 20 rokov raketovo stúpnu a neúnosne zaťažia sociálny systém. Sociálna politika štátu podporuje množenie populácie, ktorá si nevie vytvoriť zdroje na život a neustále zvyšuje náklady pre zamestnaných, pre hodnoty tvoriacich ľudí. Automobilový priemysel je časovaná bomba, to sme vedeli od začiatku.


V TV diskusii jedine Chele.men.dik a Danko prejavili potrebný zdravý sedliacky rozum. Slovensko musí byť svojprávny, suverénny štát s vlastnou menou a samostanou štátnou bankou mimo finančných parazitov ECB, MMF a FEDu, musí vlastniť a riadiť energetiku štátu včítane vodovodov, musíme prestať dovážať tovar kupovaný občanmi a musíme si ho vyrábať pre seba na SK, možno aj s dotáciami, ale tie budú vždy nižšie ako finančné dotovanie súkromných fašistických korporácií.


Svet je taký, že dnešné Rusko nás nechce napadnúť, ani zasahovať do našej suverenity, na rozdiel od USA, ktoré posledných 200 r. sú príčinou všetkých vojen a konfliktov na svete, včítane Židoboľševickej VOSR a následného nastolenia socializmu u Slovanov a zastavenia ich technického rozvoja na sto rokov, včítane oboch svetových vojen, Irak, Líbya, Sýria. Ukrajina je doslova akciou USA, dnes už to netaja a za každú cenu chcú vyvolať vojnu medzi EÚ a Ruskom, aby ekonomicky obe ekonomiky zničili a mohli vládnuť svetu pod diktátom sionistov, tak ako sa to stalo po 1.sv. aj 2.sv. vojne. USA sú vazalom Izraela. Rusko je suverénnym štátom. EÚ je vazalom USA a NATO. EÚ má s Izarelom exkluzívne zmluvy ako keby Izrael bol členom EÚ, ale naopak to neplatí.


Ak si zhrnieme realitu, tak SK musí byť suverénne, musí vlastniť a riadiť svoju menu a energie, musí začať vyrábať, minimálne potraviny pre vlastnú spotrebu. Len spotrebná výroba urobí zamestnanosť. Bez výroby sme banánová republika v moci korporácií. Nemôžeme dovážať, čo vieme vyrobiť a skonzumovať doma. Politiku na SK diktujú automobilky, farmaceuti, energo koncerny a supermarkety. Slovenský politici smú mať iba názor prikázaný z EÚ.


Tieto ciele vieme dosiahnuť iba ako Európa suverénnych štátov bez diktátu EÚ, štátov, ktoré spolupracujú, vyrábajú, obchodujú, každý v prvom rade v prospech vlastnej krajiny a vlastných občanov. To je dnes možné urobiť s vynárajucimi sa euroskeptikmi - eurorealistami, N. Farage, M. Le Pen, Peter, Mach... V Británii a Francii majú tieto strany skoro 70% podporu, v Nemecku skoro 50%. Ak sa toto v Európe nenaplní, tak máme možnosť len vystúpiť z tohto fašistického spolku, fašistického aj spôsobom fungovania aj spôsobom vzniku po 2. sv. vojne. EÚ u nás zničila priemysel, energetiku, rodinu a jej priority sú to, čo im nadiktujú svetové korporácie. a nie občan na SK.


Všade prebiehajú 100 tis. a miliónové demonštrácie proti EÚ, naše médiá o nich mlčia. V USA dôstojníci začali akciu na odvolanie Obamu a kabalistických členov vlády, prokurátora... Naše médiá mlčia. Naši politici, vláda, masmédiá nás denne klamú. Rusko je suverénny štát s neobmedzeným trhom, Rusko sa dokázalo oslobodiť z otroctva anglosaso židov, ktoré predstavovalo Židoboľševickú VOSR, svetové vojny a socializmus. Komunizmus napísal žid Marx na objednávku židovskej finančnej loby a socializmus ako otrokársky systém bol odskúšaný na Slovanských národoch. Vieme, že socializmus bol zrušený po dohode žida Gorbačova so sionistami v USA, dnes volajú Gorbačova v Rusku na zodpovednosť, chcú ho súdiť. Dnešné Rusko a socialistické Rusko a ZSSR sú protipóly. Vedia to v EÚ aj v USA, nás ale kŕmia ideológiou otrokárskej kabaly súkromných svetových korporácií.


A my, Slováci zapredaný vlastnými politikmi, v dnešnej realite sveta odmietneme otvorené ruské trhy a hospodársku spoluprácu s demokratickým Ruskom, odmietame výrobu tovarov na SK, nové pracovné miesta, kvalitnejší život občanov. Namiesto toho sa hodíme okolo krku ekonomicky skoro zbankrotovanému USA a EÚ, USA, ktoré bombardovalo Juhosláviu v rozpore so všetkými medzinárodnými normami, ktoré začalo vojnu na Ukrajine, vojnu EÚ proti Rusku. 70% Nemcov sympatizuje s Rusmi, Nemci majú obrovskú priemyselnú spoluprácu s Ruskom, keby Nemecko dodnes nebolo okupovaným štátom od USA po 2. sv. vojne, tak vznikne euro ázijský zväz na spolupráci Nemecka s Ruskom a Američanom z toho behá husia kože aj v spánku. USA ekonomika je skrachovaná a svetovú moc si USA môžu udržať iba vojnou!


Chceme mier a prosperitu s Ruskom, alebo vojnu za záujmy USA na úkor našej prosperity a kvality života?
Už 25 rokov po páde socializmu chodíte k voľbám a opýtajte sa sami seba, kam ste to dopracovali. Menšina zbohatla, ale demokracia nie je o vláde menšiny a zotročovaní väčšiny a už vôbec nie o zotročovaní ľudí tvoriacich hodnoty v prospech asociálnej parazitickej menšiny, ktorá používa štátne sociálne zdroje na rodenie detí a ich odchov, lebo s výchovou to nemá nič spoločné.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 85% ( 31 people voted )
+
2014-05-19 13:34:55 5faaebfb
Clanok je pekna 3.14covina, ............

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-05-19 14:42:47 1834e06a
loading...
Definitiva,-----úplná pravda.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-19 15:05:01 b229b1e1
Suhlasim s clankom
Napisane len pravda, ludia si 3x rozmyslia ci si kupia auto nove a budu jest rohliky pri dnesnych platoch, alebo sa vyvazat na novych autach
Dnesne auta maju uz trocha dlsiu vydrz , takze tych 15-20 rokov by malo auto sluzit

Pablo # VybaDaco15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-19 22:23:15 bca7245d
Pablo,sorry ale to je hovadina pretože dnešné autá vyrábaju tak že do 150 000km a potom sa môžeš z prepáčením poyebať odchádza ti všetko.zabudni na to ze dnešné super béčko vydrží tolko čo 120tka škodovka.Oni vedia čo robia a sučiastky sú zamerne robene že sa opotrebuju a treba ich vymeniť nech žije aj servis oni by im životnosť predĺžiť vedeli ale nechcú kvôli spotrebe.A navyše čím viac elektroniky tým horšie.
Peter Novak # MipeQejy78
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-19 23:35:26 05b23c46
S tou nadvýrobou...to je pravda.Veľa vecí sa vyrába na sklad.Aj tie sú už preplnené.
Kľudne dva dni v týždni by sa vôbec nemuselo pracovať a nič by sa nestalo.
Napr. elektronika sa preto vyrába s plánovanou životnosťou.Kvalitné veci nezarábajú.

cobra # WykeXala95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-20 00:36:11 55f814c2
Politrucká poznámka, vraj tradičná euroatlantická civilizácia. Kde presne sídli úrad, ktorý ju ustanovil a každého do nej dokopal? Jestvuje len v snoch súdruhov, čo by chceli každú bytosť zaradiť automaticky do stáda len preto, že sa narodil na nimi ulúpenom území. Ak je jedna civilizácia, tak má jedno ústredie, odkiaľ sa programuje chovanie más, žeby USA? Nikdy nebola a nikdy nebude, jedine v totalite, keď sa určí jediná možná cesta postupu a nie je oprávnené sa odchyľovať. Kolektivisti, čo obľubujete početnosť davov, vy ste tými marxistami, ktorí všetko ničíte a pustošíte. Nemám nič spoločné s usa praktikami, preto mňa vyškrtnite zo zoznamu členov. Ako môže prežívať jedna civilizácia, ak sa vyskytol neomarxizmus popri vás marxistoch? Už len z dôvodu sporného pohľadu musia byť aspoň dve, hoci sú milióny.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-20 04:32:42 b2288faa
Novák, začni vyrábať autá sám, lacné a nekazivé, dlhotrvácne a prežívajúce generácie. Uvidíme, ako sa potom uživíš.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-20 04:36:54 b2288faa
Definitíva, chrobák truhlík, ezermešter, pribúda chudobných? Ako si to zistil? Vo vládnej štatistike? Čo ak vláda klame? Dôveruješ jej? Musí sa stanoviť presná hranica chudoby, aby sa obyvateľstvo mohlo prerátať. Ak ju zvýšime, tak počet chudobných stúpa. Exaktné dôkazy sú neznáme. Kde je výpočet majetku ľudí? Kde je priznané každé vlastníctvo, aby sa mohlo bedákať? Takže vláda má presný súpis majetku? Nie je to arizácia? Ak by aj boli mnohí chudobní, aký súvis s tým má eú? Ja si myslím, že je to vina NATO. Ale ja nie som odborník.
Konzumáciou odpadov z EÚ–z Poľska, čr? To áno.
Vláda má riadiť vodovody, a definitíva bude ich riaditeľ. Už dnes má totiž dostatok skúseností, je vycibrený gurmán a vyrába potrebný tovar. Kupujte u definitívu, alebo žeby čakal až na rozhodnutie vlády? Je lenivý konať podľa vlastných príkazov, a na zdôvodnenie povaľačstva vymýšľa sprisahania o zákaze vyrábať.
Fašistické korporácie, ešte aj banky, na ktorých ste závislí, to oni všetky zákony vnucujú. Veľmi trápne, z obyčajného obchodu vyrobiť politiku, dokonca živelnú nenávisť.
Európa štátov je Európou etatistov a plánovačov, súkromníci vyrábajú a oni sa rozhodnú predávať, načo majú štáty spolupracovať? Preto, že sa radi pridávate do celku, aby ste druhých šikanovali a ohovárali ich?
Le Pen je dcéra? Ona myslí iba na tvoje záujmy, zobuď sa konečne. Prečo vlastne nie, vy ste proletári všetkých krajín, ktorí sa spájate, ale na rozdiel od komunistických proletárov nepatríte k sebe, pretože hlasy pre Farageho a podobných stúpajú práve v boji proti vám.
Akých 70 %? Najvyššie číslo bolo niečo cez 50 %, keď sa hlasovalo vo Francúzsku o predchodkyni lisabonskej zmluvy, FN dodal nanajvýš 15 % hlasov. Nemecko 50 % je úplný výstrel do prázdna, nič tomu nenasvedčuje, alternatíva aj NPD budú zvolení, ale nesúhlas s istými krokmi eú v Nemecku nie je vyvážený politickou voľbou.
70 % v Británii? V anglosaskožidovskej bašte?
Medzinárodné normy, výborne, kto ich napísal, americký súdruh? Medzinárodné právo je popretím suverenity, po ktorej voláš.

Lidhja # JojaVime40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-05-20 05:10:51 b2288faa

Oh, Definitiva, ty si nasa lokomotiva.

Mali by zobrat tento tvoj clanok a dat ho maturantom, aby si kazdy vybral jeden/niektory z odstavcov a ho rozviedol.
To by bolo literarne cvicenie ! – a nielen literarne – obohacujuce obsahovo a aktualne – a to by podporilo nasledne rozvoj tych spravnych myslienok u nasej mladej generacie...
(o mladez, tys drzitelkou rana...)

Clanok je vyborny (vdaka pp), autor vystihol svetovy problem s automobilkami / vyrobou aut a aplikoval to na Slovensko, ktoreho sa to zretelne dotyka, bohuzial.
VYSOKO AKTUALNE - PRE SLOVENSKO.

Tento “zamatovo-demokraticky system” dotiahol na Slovensko vyrobu srotu a zlikvidoval priemysel, ktory sme mali.
Mali sme aj zbrojovky, ktore dnes mohli vyrabat ine veci, alebo prinajhorsom aj tie zbrane – ved musia sa na tom prizivovat len ini ?... a je fakt, ze to asi bude treba vyrabat, nazenu nas do konfliktov – ci chceme alebo nie.
Nedaj sa vyprovokovat Putin! Bud mazany, vyuzi vsetky diplomaticke znalosti KGB ! – k udrzaniu mieru!

Cesi si mudro previezli cast nasich zbrojoviek (moderne technologicke vybavenie) k sebe – a dnes vyrabaju a predavaju zbrane a prosperuju v najvynosnejsom priemysle aky existuje.
(Slovaci sa trapia v automobilkach pre cudzie korporacie a nakoniec to vsetko zbankrotuje, zatvoria a prinajlepsom prevezu vyrobu do Azie – ked na SK stupnu platy).
Pripominam, ze slovenske zbrojovky boli prave pred “zamatovou” vybavene spickovou technologiou.
A tieto stroje sa rozpredali za facku – technologiu, ktoru sme inak draho nakupili z mozolov nasich otcov, z penazi nas vsetkych!
Dat predviezt na sud tych co to urobili! Koniec beztrestnej cinnosti politkov! Pre vystrahu exemplarne potrestat tento hriech spachany na slovenskom narode!
Inak sa to bude opakovat do nekonecna.

Sme naozaj mennejceni – my Slovaci ?
V tom to nebude – je to jednoduchsie, je to v tom, ze Slovak chce inkasovat hned, nemysli na buducnost, nic nebuduje, vsetko preda, aj seba – a hned. Dnes, nie zajtra, dnes - inkasovat.
Treba pracovat na sebe.

Ó, mládež naša, tys’ držiteľkou rána,
vladárkou mája tys’, jara pokladníkom,
šafárom šťastlivým; k tebe obraciam sa
zo smutnej zápače, od ďalekých honov,
mrázkom už striebrených — volám:

Vezmi kľúče,odomkni raj nám zavretý!

Kukina # FuwiSoma13
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-20 08:37:32 55a3c72d
Ak idete z Pezinka do Blavy vlakom tak takýto sklad môžete vidieť po ľavej strane v BEZ-ke.
ert # SucaHefi61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-20 12:06:08 5f69cc1b
Kukina,----(Cesi si mudro previezli cast nasich zbrojoviek (moderne technologicke vybavenie) k sebe – a dnes vyrabaju a predavaju zbrane a prosperuju v najvynosnejsom priemysle aky existuje.)"Ta co ši?
Ale,veď aj zažartovať treba!
Inak máš pravdu.V podstate píšeš čo definitiva.
No a Lihdia,---Aj keď sa poetatuješ, Chudobných pribúda!!!
Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-20 12:50:23 5b7f4288
Jambo,
nerozumiem "Ta co ši? Ale,veď aj zažartovať treba!"
- mozes vysvetlit co myslis? - preloz do bernolakovej slovenciny
Alebo ty nevies, ze nasi bratia co si previezli (lacno odkupili od ex.riaditelov SK zbrojoviek, ktori si ich rozpalcelovali - rozdelili na haly a sprivatizovali) najmodernejsie presne technologie (stroje) a dnes vyrabaju na nich zbrane a vyvazaju? Ak to nevies, informuj sa.
Alebo co chcel basnik povedat tou kodovanou spravou ?

Kukina # FuwiSoma13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-20 19:31:56 55a37e39
Kukina.---Jednoducho!Naši bratia nás okradli,alebo,žeby po bratsky sa rozdelili?Jednoducho nám zlikvidovali priemysel. Previezli si naše do Čiech. Lebo podľa Vaška bolo nehúmanné vyrábať zbrane. Oni mohli,len my nie.Ja už mám pár rôčkov,takže moja generácia vie ako to bolo.


Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-20 21:19:50 5b7f4288
Dakujem za info Jambo, suhlasim, jasne si to napisal.
Konecne bol priemysel na Slovensku, inak sa priemysel sustredoval len do Ciech, na SK ak sa nieco vyrabalo, tak subdodavky pre cesku finalnu vyrobu.
A po zamatovej nam hned nasi bratia Cesi tie nove fabriky, ktore boli pripravene na vyrobu (uz aj zcasti vyrabali a zamestnavali velke mnozstvo ludi) rozobrali a previezli si domov.
Historia sa opakuje, uz sa raz prevazali stroje zo Slovenska do Ciech, kedy to bolo? Vie to niekto?
Historia sa len zopakovala.
Takze Meciar na deres! Aj s Panduchom, jeho obhajcom!
Panduch - gatky dole, bude vyprask - na holu! Tentokrat za Meciara, resp za to, ze si ho podporoval v tejto cinnosti.
Najprv potrestame tych co su doma - to je najlahsie trestat blizkych (v rodine).Vinnik sa nasiel.
Smutna story - a hned boli cele slovenske doliny nezamestnane...potom k nam dotiahli tie super automobilky.. a to katastrofa je predo dvermi.. zda sa, ze inak sa to skoncit nemoze.

Kuko # TixoJomi44
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-22 20:36:44 55a3ce2b
PS
a dnes sa Slovaci bez Cechov ani vy rat nemozeu - ked to vidim, je mi zle. Su nam blizki, kto by to poprel, ale preco Slovak nemoze nic robit bez Cecha? Ved ti podnikatelia su rad za radom naviazani na nejakeho Cecha co ich diriguje! Preco?
Jedina odpoved je, ze Slovak nie je sam schopny - nalejme si cisteho vina..

Kuko # TixoJomi44
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-22 20:58:15 55a3ce2b
ekonomika nie je az tak zlozita, akoby sa zdalo.
majitel pekarne vyrobi 50 chlebov a z toho ma zisk...nenezranec 50 chlebov nezozere...mozno 3. za den..
a majitel hondy chodi na porsche...dobra chujovina, ze?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-23 23:23:12 b2fdadf0
stiry bozie tatose zo styroch vetrov sveta
cierne, biele, cervene, strakate
bytosti ziveho boha z ocami navokol a styroch tvari
sedel som udiveny pri rieke kebar a sledoval mravce
pytal sa ci viem orat na jednorozcovi ...
lazarus lezal v hrobe pokym nebol zobudeny Jezisom Kristom
falosny prorok zomrie megir mizebib v 7mom mesiaci v polovici svojich rokov
pred jaskynou bol silny vietor trhajuci skaly, a dalsie dve udalosti, aby sa na Panov pokyn vratil a pomazal Elisu, syrskeho krala a Jeho
Jedz rolky budu chutit sladko ale horko v tvoj=m vnutre
nepostite sa ako farizeji co drzia hladovhu a naokolo to vsetkym ukazuju, nedavajte almuznu ako zlodeji, a nemodlite sa na kazdom rohu pred zrakmi
who can know it he searched it out yea even the hiden tinhs dark saying of the Lord
the labm shal lie dovn vith the volf the child with plaiyn lion
how is the brass diged out hoe is the iron taken out of the rock, giving thights to the priest as a heve offering and leaving a gleaning for the poor neady fatherless and widow
hwo has build a house on sand, who sah on the rock, which should stand? waves roring in divers places
pray that yea enter not in temptation caring for your life of food body is more than rayment life than food
going into captivity of a strange language for seventy years
thyre shla sing like a harlot producing durable clothing
who hatet him not in times past and fled into the city of the high priest until hi dies than he;ll return to home town
bravling and angry woman with doble edge sword she was weeping and with the hair washing feet and anoited his head with ointment from alabaster box but couldnt raise him up because of embarassement of his worm
bowing to that number and that troup leading people astray eating thing sacricide unto idil
broken spirit dries the bones merry heart makes the face fat can count his grey heirs
weired with repenting in fight on tree batlegrounds holden by the cords of his inequiteis
if your eye be single how big is the darkness withing if the light is dark
having vise and understading heart being blind and seaing not
will be holden by cords testifyinh unto meny king and roles
denied tree times and testifying thre times
when you see jerusalen encompassse with armies its time to run for the mountains in a nation that is NOT a nation of thunder and lightening
moon shla not give her light sun shal be darkened stars cast down to the ground
only 144ooo know that song


john11146

hijo # VefaBeva40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-24 15:49:17 542a8532

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nejenže vesmír chladne, nějak prošustroval i část své temné hmoty


 Nejenže vesmír chladne, nějak prošustroval i část své temné hmoty
Ruští vědci z Ústavu jaderného výzkumu v Moskvě a Novosibiřské státní university přicházejí s vysvětlením nesouladu kosmologických parametrů. Na vině má být nestabilita a rozpad ...
A teraz si vás kúpim všetkých!
Zákon, který změní svět: Méně je někdy více
Kauza Gabčíkovo – dobrodružstvo Roberta Fica za 588 miliónov z vrecák daňovníkov

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0462 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo