Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Bankovní totalita v Nigérii


											Bankovní totalita v Nigérii

Nigérie ruší jako první stát na světě karty pro výběr peněz z bankomatu. Od nynějška si musí nechat občané Nigérie naskenovat otisky prstů, chtějí-li si vybrat peníze z bankomatu nebo platit v obchodě.

Nigérie ruší jako první stát na světě karty pro výběr peněz z bankomatu a od nynějška si musí nechat občané Nigérie naskenovat otisky prstů, chtějí-li si vybrat peníze z bankomatu nebo platit v obchodě. Jak říká šéf centrální banky Sanusi Lamido Sanusi, Nigérie bude mít "nejbezpečnější finanční systém na světě". A Christina Lagarde, představitelka MMF je inovativními reformními plány nigerijské centrální banky přímo nadšena.

V nejzkorumpovanějším státě na světě tak bankéři budou moci provést svůj sen. Budou mít totální kontrolu nad bankovní hotovostí ve státě určenou pro civilní obyvatelstvo.

Dodavatelem techniky pro skenování je německá firma z Hamburku Dermalog, která se chlubí největší zakázkou v historii firmy. Za systém k identifikaci všech klientů bank dostane zaplaceno 50 milionů dolarů. A nepůjde jenom o bankomaty, kdy bude muset člověk přiložit prst na skenovací zařízení, nýbrž také na pokladnách supermarketů.

Pan guvernér banky si sám zařízení osobně vyzkoušel. Zabrání se tak prý podvodům a falšováním peněz a praní špinavých peněz. Kdybychom nevěděli, že největšími znehodnocovateli peněz jsou právě centrální banky a vůbec bankovní systém, rozmnožující peníze z ničeho a trvale peníze znehodnocující, možná bychom měli důvod pochválit centrální bankéře, jakou starost mají, aby se mezi lidem, který toho moc nemá, nekradlo.

Systém je jistější než používání hesel a passwordů. Byl vyvinut ve spolupráci s Ústavem soudní patologie německého profesora Klause Püschela. Skenování otisků je sice již používáno při vystavování identifikačních karet, pasů a povolení k pobytu. V Německu prodala Firma Dermalog od roku 2007 již 20 000 skenerů. Dokonce na letišti v Hamburku zanechávají pasažéři otisky svých prstů na skenovacím zařízení firmy Dermalog. Jak říká její šéf: "Německo není žádným biometrickým rájem", prodej zde činí pouze 2 % z celkového obratu firmy. Pokus zavést tento způsob placení v řetězci firmy Rewe v Německu ztroskotal, protože lidé odmítli toto zařízení používat. Ze zkušeností Německa však nyní profitují zkorumpované diktátorské elity v zemích třetího světa.

Další krok k odstranění hotovostních peněz byl učiněn. Radujme se společně s politiky a bankéři. Znelíbíte-li se, stačí jednoduše zablokovat váš otisk prstu. Totální pacifistický teror beze zbraní a bez námahy konečně začal, a to v nové formě bankovní totality.

Ďaší dôvod začať používať Bitcoin.


Zdroj: e-republika.cz< /p>Author: ac24 # HaqeVimo24
Ekonomika2014-03-107
-
 62%  ( 3 people voted )
+
Najbezpečnejší finančný systém na svete je vybrať si hotovosť priamo v banke z účtu.

Aj tak im ešte zostane obrovské množstvo finančných prostriedkov na ich manipulácie a používanie cudzích peňazí z medzibankových prevodov medzi firmami a obchodnými spoločnosťami, štátnymi inštitúciami, ktoré budú hádzať do placu na poskytovanie pôžičiek, za čo si vyberú úžernícke úroky.

A kto sa do teraz ešte nepoučil z reálnych rizík, používať Bitcoiny, tak pôjde kopať ďalej, len neviem do akej diery sa to chce v konečnom dôsledku prekopať. Burza Bitcoinu už raz padla, nie raz boli vybielené účty, alebo teda peňaženky klientov hackermi, za čo im ja osobne v tichosti ďakujem, pretože ich útoky dávajú ľuďom uvedomiť si, aké nebezpečné sú nie len Bitcoiny, ale celkovo aj súčasný virtuálny bankový systém.

ukulele # FogyLoqy46
-
 67%  ( 5 people voted )
+
2014-03-10 14:34:13 57f4c47a
Osobne by som každému majiteľovi takého účtu odporučila, po zavedení tohto systému nosiť vždy a všade gumené rukavice aby sa čistou náhodou nikto nedostal k jeho otlačku prstov.

Nakoniec si aj zadok budú pre istotu utierať v gumených rukaviciach aby im vôbec niečo čo zarobili ostalo na účte.

Sú aj také hrubšie gumené rukavice, tie sa bežne používajú pri dezinfekcii inkriminovaných zariadení pri ich čistení, to bude asi istejšie, chirurgické sa ľahko môžu pretrhnúť.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-03-10 14:40:18 57f4c47a
Kartou uz neplatim takmer nic - len to co musim, napr. letenky. Je coraz viac podvodov - a z uctu vam zoberu peniaze cez kartu. Aj mi zobrali - a prave na letenky, lebo videli do uctov. Banka mi to vratila, ale nabuduce nemusi. Je to teda nebezpecny prostriedok platenia.
Okrem toho cez kartu vidia uplne do vasho zivota - totalna kontrola. Paci sa to niekomu ?
Je fakt, ze hlavny problem je vsak uplne inde - Federal Reserve - FED - sukromny bankovy system ovladany niekolkymi rodinami...


Kuko # PasaJuhy23
-
 71%  ( 7 people voted )
+
2014-03-10 14:48:35 55a39133
Aktuálne zo zahraničného súdka. Krátka, rýchla správa.

Vo Švajčiarsku prepukol škandál ohľadom banky UBS, kde sa prišlo na manipuláciu s 30 miliardami frankov na účtoch.


ukulele # FogyLoqy46
-
 50%  ( 2 people voted )
+
2014-03-10 15:05:14 57f4c47a
Hansen # WywyWyjo95
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-03-11 05:20:54 5ec71065
Mna by ale skutocne zaujimalo ako budu riesit pripady, ked vam dakto "ukradne" otlacok prstu, ten vam asi za novy tak ako kartu nevymenia. Alebo prejdu na dalsi prst? :)
majo-majo # SuxuReco36
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2014-03-11 07:27:07 d5a4897e
loading...
Nigérijci sú budú musieť dávať pozor na prsty! Škoda že nezvolili identifikáciu pomocou DNA. To by pri platení šekov stačilo napľuť na prepážku a povedať sumu.
Ale väčšina ľudí sa vytešuje z týchto výdobytkov platobného styku. Hrdo pri pokladniach vytasia bezkontaktnú kartu. Na jednom fóre v téme o implantátoch do mozgu na ovládanie domácnosti (TV, PC, svetlo) bolo zopár takých, ktorý by slušne za implantát zaplatili, ak by ho mohli mať.
" A nebude môcť kupovať ani predávať, kto nebude mať znamenie šelmy na čele alebo na ruke" to asi každý pozná.

MarianR # JabyXira91
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-03-12 23:19:52 5e88895e

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0332 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne