Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Bushova politika nahrala Číne, zatiaľ čo USA smerujú mimo hru


Bushova politika nahrala Číne, zatiaľ čo  USA smerujú mimo hru

 

Imperializmus sa nevypláca. Samozrejme, že tak nikdy neurobil pre obyčajných ľudí zamestnaných napadnúť a podmaniť si inú krajinu alebo domorodcov. Ale napriek tomu pretrváva myšlienka, že okupácia cudzích krajin, najmä v prípade Iraku namočenom v oleji- rovnako ako v krvi, je víťazstvom.

Pravdou je, že Irak Saddáma Husajna, s jeho neexistujúcimi zbraňami hromadného ničenia a virtuálne nepriateľstvo náboženských fanatikov, ktorí na USA zaútočili 11.9.2001, boli falošnými vlajkami na fiktívne vojny proti terorizme.

 

Aktívny blbec je horší ako triedny nepriateľ.

Dnes je šítmi riadený Irak úzko spojený s spoluveriacimi v Iráne, Libanone a čiastočne Sýrii, zatiaľ čo kedysi bol Husajn spojencom USA proti sile ajatolláha v Iráne. Ale USA teraz kontrolujú ohromné ropné rezervy Iraku, ako niektorí "jastraby" stále argumentujú v štýle Paul Wolfowitza, ktorý ako vtedajší námestník ministra obrany sľúbil, že olej bude platiť náklady na vojnu. Lenže to sa, opäť raz, ukázalo ako mylné a platiť bude holota cez úšporné opatrenia na sociálnych programoch a krátení dochodkov, keď bola popri palci obraná o úspory, dôchodkové fondy 401K, a permanentne im banky zaberajú domy po podvodoch na Wall Streete. Niekto tie pánske hry zaplatiť predsa musí.

Mýtus o tom, že bohatstvo nasleduje vlajku, možno zahodiť do koša zo správou v New York Times s titulkom "Čína žne najväčšie výhody rastu ťažby ropy v Iraku." Čo Číňania ukázali svetu je, že v modernom svete dobyvateľ nechodí domov s korisťou. Spojené štáty minuli 3 bilióny dolárov na vojnu v Iraku výsledkom čoho je utrpenie, zmätok a istota, že v dohľadnom čase sa netreba ukazovať s americkým pasom na nevhodnom mieste. Napriek tomu neutrálna Čínska vláda je tá, ktorá najzreteľnejšie ťaží z hlúposti Georgea W. Busha. Peking odmietol hrať militaristickú hru, ale chladnokrvne zdvíha nad hlavu cenu pre víťaza.

"Vzhľadom k Američanmi vedenej invázií v roku 2003 sa Irak stal jedným z najväčších svetových producentov ropy," píšu Times, "a Čína je teraz jeho najväčším zákazníkom." Takmer polovica ťažby ropy Iraku smeruje do Číny a tí, v nedávnej minulosti hanlivo nazývaní komouši, sa uchádzajú o ešte väčší podiel na produkcii z irackých ropných polí. Studená vojna síce skončila, ale čínski červení kapitalisti vyhrali.

Kým Spojené štáty stále utápa zastaraná taktika vytvoriť vojenskú hegemóniu prostredníctvom rozsiahlej siete moderných základní a sofistikovanej výzbroje ( systém Východo Indickej Spoločnosti ), Číňania sa ukázali ako svetovo najviac čiperný podnikatelia, chytro pokrývajú svoje biznisy bez narušovania vlasteneckého cítenia. Číňania nevnucujú ideólogiu, neširia propagandu a lá Hlas Ameriky, Slobodná Európa alebo BBC, ktoré sú financované Americkou vládou, a nerozširujú biznis na báze terorizmu a štátnych prevratov dosadzovaním priateľských diktátorov.

"Stratili sme sa," úradník Bushovho ministerstvo obrany Michael Makovský priznáva pre Times. "Číňania nemajú nič spoločné s vojnou, ale z ekonomického hľadiska z nej ťažia, a naša 5. flotila a vzdušné sily pomáhajú ochraňovať ich biznis."
Blbcovi aj z prázdneho hrnca vykypí.

V skutočnosti, Číňania mali dosť čo do činenia s vojnou v tom, že profitujú z úrokov z pôžičiek, ktoré poskytli Amerike na vojnu. Tento dlh sa bude zvyšovať, ako USA uviazli s účtovaním nákladov 5. flotily chrániacej námorné trasy spájajúce irackú ropu s neustále rastúcou čínskou ekonomikou.

To všetko podčiarkuje to, že Amerika, a to vďaka posadnutosti zahraničnými nepriateľmi a zaťažená obrovským dlhom trvalej vojenskej ekonomiky, stratila svoj pôvodný existenčný zmysel, ako je uvedené Georgeom Washingtonom v jeho rozlúčkovej reči:

"Harmónia, liberálny styk zo všetkými národmi, mierová politika, humanitné záujmy, ale aj naša obchodná politika by mali udržiavať čestnú a nestrannú ruku. Nevyžadovať ani udeľovanie výhradných láskavosti alebo preferencií, konzultáciu prirodzeného chodu vecí, decentralizácia a diverzifikácia jemnými prostriedkami prúdmi obchodu, ale nenútiť nič. "

 

Treba mať neustále na pamäti, že Washington, Adam Smith ale aj Karl Marx a ďalší myslitelia tejto éry písali na báze status quo Británie a Východo-Indickej Spoločnosti.

Nie je to tón Americkej politiky voči Číne počas studenej vojny, alebo nedávno s Irakom, Líbyou, Sýriou. Posadnutosť ozbrojenými silami a mocou prebiť všetko, čo bolo predtým, sa Amerika opila elixírom vojenskej konfrontácie. Ignorovanie námietky Washingtona v rozlúčkovej reči keď "varujem pred zlom zahraničných machinácií a odporúčam chrániť sa pred predvádzaním predstieraného patriotizmu," tak Amerika sa váľa práve v tomto podvode.

Národ zrodený vo vzbure proti ríši sa dnes opája vojenským dobývaním. Zvlášť v hysterickej ére po 9/11 arogancia nespochybniteľné ovládla nacionalistické sily, ktoré prišli definovať Americkú politickú kultúru. Iróniou je, že akonáhle ochabol skostnatený policajný štát v komunistickej Číne, tak tá nám teraz predstavuje hru o voľnom trhu.

Úradník ministerstva citovaný v Times hovorí, že Číňania: " ...sú praktickí ľudia ktorí nemajú nič spoločné s politikou alebo náboženstvom. Oni jednoducho pracujú, jedia a spia."

 

Rusi tiež môžu Bushovi bozkávať ruky. Politika ktorú prezentoval zdvihla ceny energie natoľko, že sa Rusko zahojilo po ére veľkého rabovania 90-tych rokov.

 

Bush a jeho jastrabi si isto od Číňy alebo Ruska zaslúžia zaplatiť luxusnú dovolenku. Ideálne by bolo v krajine, kde sú na nich vydané zatykače za vojnové zločiny. Aby to mali po ceste.

 

PS: Chystal som sa napísať článok o tom, že v podstate ak nie ste Američanom, tak Bushova politika bola výbornou politikou- česť pamiatke vyvraždených Iračanov- pretože od zbabraného 11. septembra sa jednalo o sériu kiksov ústiacu do situácie ktorá sa zhoršuje a nevyzerá ružovo. Americkému ľudu držíme palce. Objavil som tento článok tak som ho použil

http://www.opednews.com/populum/pagem.p hp?f=China-Benefits-From-Bush-s-by-Rober t-Scheer-130604-3.html#comment435855

 

Je potrebné povedať, že chytrákov typu Bush je aj v Slovenskej politike ako maku. Taký Ján Fígeľ odmietol cenovo výhodnú Čínsku ponuku na výstavbu diaľníc ohaňajúc sa ľudskými právami. Číňania: " ...sú praktickí ľudia ktorí nemajú nič spoločné s politikou alebo náboženstvom. Oni jednoducho pracujú, jedia a spia." To len tie zmagorené netvory z centrály na ose Vatikán-Londýn-DC robia zo všetkého politiku. Namieriť chodidlá na sedacie svaly a švihnúť nohou.

 

Schématicky o systéme moci v komunizme a na západe čo dá vysvetlenie prečo je Čína úspešnou.

 

Rozdiel v štruktúre politickej moci na západe a v komunistom svete nebol veľmi veľký. Úlohu ktorú hrala strana v komunizme na západe hrajú veľké korporácie. Na obidvoch stranách sedeli v kreslách skornatení aparátčici- pozrite sa na Americký kongres alebo Britské snemovne. Starí skornatení dedovia a babičky pripútaní do kresiel korporátnymi peniazmi. Zabudnite na priame slobodné voľby. Voľby sú súčasťou šowbiznisu nie politického procesu. To isté bolo v komunizme.

 

Ekonomicky to bolo podobné. Ťažký priemysel komunizmu mal náprotivok vo vojensko-priemyselnom komplexe západu. Náprotivkom poľnohospodárskych družstiev boli farmy manipulované dotáciami do väčších celkov.

 

Ale predsa bol tu jeden podstatný rozdiel. Oligarchovia na západe nechali ľudí voľne si hrať ich hry- podnikať, vynaliezať, vyrábať z čoho oni vyberajú výpalné, ktoré používajú na ich pánske hry- vojny. Tomu v USA hovoria sloboda a demokracia. Aparátčici v komunizme si mysleli, že keďže majú úrad majú aj rozum na to, že oni budú riadiť to, čo na západe šlo voľne. A to nefungovalo. Starý dedo je po 30-tich rokoch v politike totálne odrezaný od reálného sveta.

 

V podstate je klamstvom, že demokracia ide ruka v ruke s ekonomickou prosperitou a iné politické formy obmedzujú slobodný trh, podnikateľské prostredie atď. Politická forma je irelevantná, podstatný je postoj k ekonomike. Dá sa iba súhlasiť s Hansom Hermanom Hoppem a jeho "Demokracia- Boh ktorý zlyhal." Veľké množstvo monarchií je na tom politicky a ekonomicky lepšie ako ohlasované demokracie. Komunisti v Číne chytili povraz za správny koniec. Otvoriť dnes Čínu pre kvázi demokraciu západného typu by znamenalo pohromu pre Čínsky ľud. Skôr alebo neskôr by tam prišiel model Juhoslávie a Kosova. Západní demokrati predsa kontrolovali Čínu a Indiu dlhé dekády a biedu ktorú tam lúpežníci zanechali musia riešiť dodnes.

 Author: Juraj Smrek # LoxiPoty91
Svet2013-06-065
-
 71%  ( 11 people voted )
+
Povraz za správny koniec chytilo aj Rusko v Šanghajskom spolku, BRICS a pri hlasovaní v bezpečnostnej rade OSN, ako aj pri začatí zápasu o presadzovania v domácej a v zahraničnej politike Koncepcie sociálnej bezpečnosti ( KOB) orientovanej na spoluprácu národov proti globálnemu prediktoru!!!
jan # PukiKyri51
-
 67%  ( 8 people voted )
+
2013-06-06 10:39:29 4e6316de
Aj v hnutiach usilujúcich o suverenitu Ruska je žiaľ KOB menej než okrajovou záležitosťou. Samozrejme Putinovi a jeho spolupracovníkom do hláv nevidím, takže neviem, nakoľko sú s tým oboznámení. Predpokladám, že ako rozhľadení a inteligentní ľudia o tom aspoň vedia a vedia tiež to, že vzhľadom na úroveň chápania väčšiny obyvateľov Ruska a sveta by spôsobilo viac škody ako úžitku, keby sa niekto z nich ku KOB verejne hlásil.
To sú však len špekulácie. Nepopierateľným faktom však je, že Rusko za Putina smeruje prevažne správnym smerom.

chladomor # JuqoFasi08
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2013-06-06 10:58:53 9ec3ceae
chladomor=JuqoFasi08

Už v začiatku 90-tych rokoch bola odhalená metodológia po tisícročia parazitujúcej žido-kresťanskej koncepcie vládnutia, na to reagujúce diela o Koncepcií sociálnej bezpečnosti určitou časťou KGB, vedcov a armády boli preložené a zaslané spriateleným v tom čase mocnostiam! V tej dobe sa prejednávali materiály aj v dume, ale Jeľcin ich zavrhol ( každý vie prečo). Že sa sa tak stalo, že boli rozšírené a pochopené (inej cesty pre národy niet, len cesta spolupráce a spravodlivosti), tak tomu naznačuje vyššie uvedená svetová koordinačná činnosť a požitie metodológie a nástrojov globálneho parazita proti nemu samotnému!!!

Na zajace sa s bubnom nechodí! Ľudia sa musia zobudiť a ako určite aj ty vidíš, proces zobúdzania pomaly ale isto pokračuje, globálny prediktor je odhalený!

jan # PukiKyri51
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2013-06-06 11:31:19 4e6316de
Zaujimavy clanok. Ale nabuduce doporucujem miesto "olej" pisat "ropa".

bogy # CovoWejo77
-
 54%  ( 3 people voted )
+
2013-06-06 11:51:52 c3a8b242

prehovoril si my z duše.
Len neviem, ako to vysvetliť tým našim v tej strednej triede.
tu naozaj nerozhoduje Fico - zlepenec, ale niekto o kom nevieme a tak sa tvárime, že vo voľbách rozhodujeme mi.

radim # PypaVali63
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2013-06-06 14:19:03 6d4a9f18

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

DŘÍVE PAPEŽ BRÁNIL EVROPU PŘED ISLÁMEM, ALE DNES JE NA STRANĚ ISLÁMSKÝCH DOBYVATELŮ


DŘÍVE PAPEŽ BRÁNIL EVROPU PŘED ISLÁMEM, ALE DNES JE NA STRANĚ ISLÁMSKÝCH DOBYVATELŮ
Papež František káže: „My křesťané bychom měli s vlídností a úctou přijímat islámské imigranty, kteří přicházejí do našich zemí.“ Jak velký je to rozdíl například oproti...
To je náhodička
Jak jsem suploval na nudapláži
NSA politiky a společnosti v EU špehovala za pomoci německého zpravodajství

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0302 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles