Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

CHARLIE HEDBO, ALEBO SRANDA MUSÍ BYŤ AJ KEBY OTCA VEŠALI


CHARLIE HEDBO, ALEBO SRANDA MUSÍ BYŤ AJ KEBY OTCA VEŠALI

Na úvod chcem povedať, že som zásadne proti akejkoľvek forme cenzúry. Dokonca mám problém aj s postihovaním popieračov holokaustu. Jednoducho verím, možno naivne, že kombinácia pravdy a slobody si svoju cestu nakoniec vždy nájde. A hlavne, už od biblických čias vieme, že nič nie je pre ľudí príťažlivejšie ako ovocie zo zakázaného stromu.

Rovnako absolútne neschvaľujem ani násilné chovanie. Nech by vám ktokoľvek povedal hocičo, nedáva vám to ani v najmenšom právo na fyzické násilie. Zranenie, nebodaj zabitie za slová, či kresbu je chladnokrvná vražda a tak sa treba k páchateľovi aj správať. Pozostalí majú moju úprimnú sústrasť.

Po tomto úvode by som sa chcel s čitateľom podeliť o jednu skúsenosť.

Vyrastal som ako kresťan v prostredí a dobe, ktorá náboženstvo považovala za ópium ľudstva. Podľa vtedajších ideológov sme stáli na začiatku novej, vedeckej epochy. Len pár zadubených sedliakov si to ešte neuvedomilo. Takýto spiatočníci boli len komickou súčasťou vtedajšej spoločnosti, ostatným v podstate na smiech. Preto chápem, že robiť si srandu z kresťanov je normálne.

Aj keď musím povedať, že mi to nikdy nebolo veľmi príjemné.

Pre malého chlapca predstavovalo kresťanstvo iba balík na príťaž. Taký osobný kríž, ktorý si sám nevybral a vzbudzoval v jeho okolí vždy len pobavené úsmevy. Nikdy som nemal relevantné argumenty, aby som vysvetlil, že už nemôžem na dvore ďalej hrať s chalanmi futbal, ale musím na nedeľnú omšu. Pozitívne stránky viery som si začal uvedomovať až neskôr, keď prišli ťažšie životné momenty.

Aj preto mám teraz silnú empatiu s moslimami.

Chápem moslimských kolegov, ktorí sa vo firemnej kantíne hanblivo pýtajú, či jedlo náhodou neobsahuje bravčové mäso. A nedokážem sa na tom uškŕňať ako ostatní v rade. Pretože zo mňa si v školskej jedálni rovnako robili žarty, keď som v pôstne dni požadoval bezmäsité jedlo.

Viem sa vcítiť do moslimiek, ktoré sú na pláži pod pražiacim slnkom od hlavy po päty zahalené. Pretože si viem predstaviť, ako by sa hanbila moja mama, keby ju niekto nútil dať si dole horný diel plaviek.

A rozumiem rozhorčeniu veriacich moslimov pri pohľade na karikatúry proroka Mohameda. Úplne rovnako rania podobné diela aj kresťanov, keď zosmiešňujú ich náboženstvo. Len tí sú už po tých rokoch naučení, že robiť si srandu z ich viery je cool.

Každý človek má svoje citlivé iracionálne miesto. Ak o ňom náhodou viem, tak sa ho snažím nepoužívať v argumentácii. Pretože to človeka raní a jeho reakcia je následne nepredvídateľná. Niekto sa uzavrie, niekto sa zasmeje, niekto vypení.

Snažím sa nevyhadzovať spolužiakovi na oči, že jeho sestra je na každej diskotéke najľahšia korisť. Kolegovi, že jeho žena nie je práve krásavica. A Majke Demitrovej, že nevie veršovať.

Ateistom a formálne veriacim ľuďom sa to možno ťažko chápe, ale viera je také citlivé iracionálne miesto pre väčšinu veriacich. Nech s touto informáciou naložia podľa vlastného uváženia.

Milému čitateľovi by som ešte raz dal do pozornosti prvé dva odstavce tohto textu.Author: Andrej Fandak # RyfyDora76
Európa2015-01-1217
-
 56% ( 8 people voted )
+
"...viera je také citlivé iracionálne miesto ..."
No tak čo sa čuduješ? Už si zažil aby sa niekto inému smial za to, že ovláda matematiku?

Pock # DylaGoka00
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-01-12 17:38:16 3ec5f361
. . . Existuje B O H ?
. . . Ak existuje, kto stvoril jeho. ?
. . . Ak tu bol vždy - je večný, čo robil celú večnosť, kým stvoril tanto sver ?
. . . A potom, kde mal ten "papiňák" s uskladnenou hmotou a energiou, ktoré
. . . " vypustil" na tento svet.
. . . Pretože ak stvoril Vesmír z ničoho - len na základe myšlienky (idey), potom sa nijako nelíši od súčasných vedcov, ktorí hovoria, že tento Vesmír žiadnehon stvoriteľa nepotreboval, že vznikol sám od seba ! ! !


Kocur v cizmach # LovoXexu33
-
 43% ( 4 people voted )
+
2015-01-12 22:24:17 42f951c9
 • Ander, dobre píšeš, len zabúdaš na dejiny! Mali sme Turkov na juhu a máme ich doteraz! Doteraz sú to Turčín-poničania! Nechápeš?


Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 01:35:03 58d42498
Jako skoro všichni ostatní, kteří komentují masakr v Charlie Hebdoani já nevím o plátku téměř nic kromě toho, co o něm bylo řečeno po události. Z dostupných informací se zdá, že vyniká v satirických karikaturách dosti nevybíravého a nepříliš vtipného typu. I když bych pravděpodobně nesouhlasil s téměř žádným z postojů časopisu, pokládám pařížské události 7. ledna za velmi smutné. Něco smutného však bylo i na časopise stárnoucích levičáků, pokládajících se za revoluční předvoj politického radikalismu.

Dalším establishmentovým karikaturistou v zajetí podobné deziluze o svém postavení vně systému je Steve Bell z listu The Guardian. Jeho reakcí na masakr bylo nakreslit vrahy ve směšném oblečení, jak se ptají: „Proč se nám ti zmrdi pořád smějou?“ Nikdo se nesměje, Steve. Možná by to vyvolalo chichot pětiletého dítěte, které se ještě směje klaunům, ale ve skutečnosti nelze na tomto druhu karikatur nalézt nic obzvlášť hodnotného ani chvályhodného. Pokud pak není podobný výtvor ani vtipný, nezdá se být víc než cvičením v politováníhodné frustraci.


Možná jsem to jen nepochopil. Mám docela rád Kalvína a Hobbese, a mé dětské setkání s prací Charlese Schultze mi poskytlo filozofické porozumění, které jsem jako dospělý nebyl schopen replikovat. Kresby, přemosťující propast mezi nevinností a zkušeností mohou v blakeovském smyslu evokovat pocit ztraceného ráje dětství a dočasnou úlevu od tíhy každodenního života. Karikatury Charlie Hebdo naopak ztělesňují ty nejhorší aspekty dětství – infantilitu, urážlivost a jízlivost. Dětinské, spíše než s duší dítěte.

http://deliandiver.org/2015/01/je-ne-suis-pas-char
lie-ja-nejsem-charlie.html

Uloha multikulturalismu v agendě globalismu

Pod pláštíkem multikulturalismu a slogany typu „rovnost“ či „lidská práva“ už došlo k prosazení řady zlovolných záměrů. Stejně jako v případě „demokracie“, využité v průběhu nedávných dějin k bombardování států slouží i tato hesla k oklamání důvěřivých a maskování skutečných záměrů lidí, které pohání téměř výhradně chamtivost a touha po moci.

http://deliandiver.org/2015/01/rivkinuv-plan-jak-g
lobalismus-vyuziva-multikulturalismus-k-podvraceni
-suverennich-narodu-cast-3.html

Januar # JebiLygo12
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 02:39:11 4257738c
No určite si sa preklepol (pomyli) a chcel si napísať tento nadpis.
Charlie H E B E D O

Februar # CalaFasy43
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 06:23:31 42f951cf
Napisal by "H E B E D O", ak by to bol prekladal do slovenciny, ale vtedy by to bol prelozil cele, ako "Karol H E B E D O"...

On to ale prelozil do svojej rodnej menejstatovstiny, kde francuzske "Charlie H E B D O" je menejstatovske "Charlie H E D B O"... :)))


Marec # RabeHelu04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 08:02:55 5dbddd1a
loading...
Január, o čo ti ide?! Aj keby v redakcii balili hovno do papiera a to predávali, nie je to dôvod, prečo urobiť takú masakru podfarbenú tupým rozhorčením príslušníkov tupého náboženstva.
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 14:30:06 3ec5f361
Pock

Musím ťa opraviť, masaker nevznikol z tupého náboženstva, ale z nenávisti, moslimskú komunitu tvoria milióny ľudí, podotýkam nevinných, dobrých a pracovitých ľudí, týchto pár strelcov ktorým praskli nervy za neustálu provokáciu síce neospravedlňuje tento hrozný masaker, ale páni novinári ktorý siali nenávisť voči týmto ľudom aj zožali nenávisť. Takže ak sa chceš vyjadrovať múdro a spravodlivo zameň slová náboženstvo, za nenávisť.

lucifer # FaliQuva33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-13 14:54:24 b91d9c26
...a pri tvojich klamstvách pod iným článkom sa už vyjadrovať nebudem, nemám chuť ti dokazovať verejne kde klameš a popravde nemám to ani za potreby, nič mi to neprinesie, ani nedá.
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 14:56:05 b91d9c26
PS-VB

A kde sa autor článku pomýlil? snažil sa ti svojim článkom naznačiť jedno dôležité slovo pre každú spoločnosť, dokonca tak dôležité ktoré ti sám požaduješ od ostatných, tým slovom je .."REŠPEKT" rešpekt voči ostatným a iným náboženstvám, kto a kedy ustanovil ateistov za oprávnených verejne zosmiešňovať a hanobiť ostatných ľudí dokonca z iných kultúr? len to jedno slovo sa od teba vyžaduje, len to jedno a budeš mať okolo seba len samých priateľov, sám si takto tvoríš nepriateľov a sám pocítiš aj ich hnev, presne tak ako novinári z toho plátku či čo to bolo.

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 15:26:04 b91d9c26
Lucifer: "kto a kedy ustanovil ateistov za oprávnených verejne zosmiešňovať a hanobiť ostatných ľudí dokonca z iných kultúr?"
Náboženstvo a veriaci. Kedykoľvek.
A nejde len o ateistov. Ktokoľvek kto sa nedal indoktrinovať starovekými kravinami má nielen právo ale povinnosť zosmiešňovať akékoľvek náboženstvo, najmä tie tri, monoteistické. Pretože mlčaním legitimizuje hlúposť viery a hegemonistické chtíče týchto troch totalitných náboženstiev. Výsledok náboženského hegemonizmu môžeme vidieť všade kam pozrieme. Napríklad aj v Paríži.


Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 20:47:23 3ec5f361
Pock

Má právo a povinnosť? kto? ateizmus? ten čo vraždil 40 rokov v komunistických štátoch? hlúpe mi pripadá ak si niekto robí nárok na vieru ostatných, veriť len tomu čo mu schváli alebo schvália, vieru nikomu nevezmeš, dokonca nie zosmiešňovaním a urážaním, takýmto spôsobom ho len odrádzaš od svojej viery ktorú sa mu takýmto spôsobom snažíš nanútiť, ak má z neho urobiť to čo z teba urobila tvoja viera, tak myslím že sa bude on smiať teba, človek bez morálky a úcty k ostatným.

lucifer # FaliQuva33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-01-14 16:12:44 b91d9c26
Lucifer-sám vieš že viera je ideologia -ked si krestania donucovali svoju vieru iným národom ku krestanstvu-jaj- Indianom a čo urobila tvoja viera z Indiana-ked sa mu nanútila viera čo mu bola cudzia-vraždenia až holokaut ked nechcel prijat kríž krestana- Lebo od kedy existuje krestanstvo sa pácha viac zla-z viery ideologie boha ježiša! Ateizmus nie je výmysel v komunizme-to vraždila ideologia--tak isto ako tvoja viera zideologovaná ježišom! ver či ne-to je tvoj problém ked nechceš chápat že to tak je !Lebo Ateizmus sa nedá nanútit -ak si presvedčený- že je to viera !
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-14 17:16:03 58d4285f
@lucifuk
ateizmus nie je viera, uz uz to vyzeralo, ze si to pochopil, ked som ti to vysvetloval, ale zda sa, ze si stale tam, kde si bol
to iste plati aj o komunizme
sice sa hlasilo k tomu, ze je ateisticke, ale treba si uvedomit, ci bol zly, lebo sa hlasil k ateizmu, alebo by bol rovnako zly, keby sa hlasil k comukolvek inemu
odpoved je jednoducha, B, komunizmus, ako kazda ideologia sa boji vsetkeho, co ju moze znicit, oslabit, potopit a to je pricina zla, ktore pachalo, ak by to zlo pachalo, kvoli tomu, ze je ateisticke, ateistov by nechalo na pokoji, no lenze ono nenechalo
inak by si mohol takouto istou logikou hovorit aj o krestanstve a nasilnych statoch, ktore sa k nemu hrdo hlasia, ze su zle, lebo su krestanske

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-14 18:20:09 55a3cba5
Islam nie je tupé náboženstvo. Je len o 600 rokov pozadu vo vývoji oproti katolicizmu. Pretože vznikol o 600 rokov neskôr !
Februar # CalaFasy43
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-15 05:00:46 42f951cf
Islam nie je tupé náboženstvo. Je len o 600 rokov pozadu vo vývoji oproti katolicizmu. Pretože vznikol o 600 rokov neskôr !
Februar # CalaFasy43
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-15 05:00:46 42f951c9
Febroš, chceš tým povedať, že o 600 rokov bude menej tupé ako je katolicizmus dnes?
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-15 06:25:44 3ec5f361

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
d   o
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0389 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made