Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Čím jsem vlastně multikulturně obohacen?


Čím jsem vlastně multikulturně obohacen?

Denně je nám vtloukáno do hlavy, jak jsou "noví obyvatelé" Evropě prospěšní, jak obohatí naši kulturu, rozhledy, vzdělání. Já se ptám čím?

Nechci tu teď lacině a ironicky vyjmenovávat problémy s ghetty, atentátníky, sociálními dávkami apod. Chci se skutečně věnovat tomu, co by pro nás mělo být přínosem.

Určitě padá argument o tom, že nové pracovní síly zachrání stárnoucí Evropu. Proč je tedy v jižních státech Evropy až 50% nezaměstnanost mezi mladými lidmi? Nemyslím si, že nově příchozí by byli nějak vzdělanější, schopnější nebo šikovnější než mladí obyvatelé Evropy.

Kultura? Dobré romány, hudba, případně divadelní kousky přeci mohou na evropské kulturní stánky pronikat i bez podpory přistěhovalců. Festivalů, kam má přístup každý umělec, je dost. A pokud se nějaké dílo prosadí, tak mu nic nebrání v jeho dalším šíření po celé Evropě.

Věda? To je přeci také nesmysl. Dobří vědci dostanou nabídku grantů od předních evropských (a nejen evropských) ústavů, ať jsou odkudkoliv. Nemyslím si, že by mezi tisícovkami připlouvajících byli nějací významní vědci. A i kdyby byli, tak tím, že jim umožníme se u nás usadit, se jenom postaráme o to, že v zemi jejich původu budou jen chybět. To přeci není žádná pomoc.

islam

Náboženství? Pro mě v boha nevěřícího to asi bude těžko nějaké obohacení. A nemyslím si, že např. katolíci v Německu jsou nadšeni z toho, že v rámci zrovnopravňování náboženství se již ve školách nesmí vyvěšovat kříže, které tam ale před tím byly po staletí.

A tak jediné co mě napadá je kebab. Mám ho rád, běžně si ho dávám. Ale ten by snad přeci pronikl do naší stravy i bez přistěhovalců.

Poučte mě v diskusi. Rád si přečtu, čím jsem díky multikulti obohacen. Já kromě toho kebabu zatím fakt nepřišel na nic.Author: TOMAS FLASKA # QygiJote52
Európa2015-07-0212
-
 71% ( 7 people voted )
+
ešte si zabudol kebab s horčicú, kebab s kečupem, kebab bez horčice aj bez kečupu.
Každý imigrant má nový recept na kebab a ty to nechápeš.
Každý z nás bude mať svojho imigranta, každý imigrant nás bude kŕmiť svojim receptom kebabu.
Alebo som to poplietol s tým kto koho bude kŕmiť?

pn # KimaHowo87
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-03 16:08:50 2e1ea742
ja mám rád aj Čínsku pikantnú polievku ...332288 # CebyDupy59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 16:57:30 b06b16eb
Čím jsem vlastně multikulturně obohacen?
Tým, že viem, že "Allah je veľký"...páŕkrát som to počul...a že kebab nejem, lebo originál je z baranieho mäsa...a možno niekto z predavačov by ma chcel obohatiť o toto "mulikulti" poznanie po ktorom netúžim.
a nemám rád ani kôprovú omáčku...

Bertold # FuliXuju84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-03 22:11:00 4e636f46
Otázka vhodnejšia, čím sa obohacuje človek od bezbožných ateistov.
Problémy s ghettom? Nie si antisemita, ktorý najprv uzavrieš vráta pre zúbožených vyznávačov satanovej synagógy a nakoniec ich navyše aj obviňuješ z nekompatibilného správania sa v rozpore s vyhláškou?
Odkiaľ majú socialistické ústavy fondy na ponúkanie grantov? Zarobili si sami svojou „vedou“, alebo ich ukradli rukami výpalníkov?
Ak sa usadí vedec odniekiaľ, tak sa nejedná o pomoc? Lebo bude chýbať? Etatistickej vláde? Susedom, ktorým je povinný slúžiť, lebo sa kdesi narodil? Išlo by o pomoc jemu, ak by mu to vyhovovalo, ale ty autor, súdruh kolektivista by si ho chcel prinútiť, aby zaprel samého seba, svoju vôľu v mene spoločnosti.
Katolíci v Nemecku? Čierny humor? Poznám jediného podľa mena, Johannes Rothkranz, aj keď sám patril aj ku pokoncilistom. V NDR kríže určite nijaké, možno iba niekde v Bavorsku a tie sú odstránené nie kvôli islamu, už od 80. rokov.
O výzdobe školských učební rozhoduje vláda. Ak vláda je protikresťanská, minimálne od čias kultúrneho boja, tak vypudí všetko, čo stojí v ceste jej cieľom. Samotný kríž v bezbožných školách je rúhaním a urážkou samotného kríža. Pritom kríž je potupou pre Spasiteľa a vlastne ďalšou herézou. Je „oslavou“ piatka, teda smrti, nie vykúpenia. Pokiaľ by v školách zavesili ikonu vzkriesenia, to by bolo lepšie.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-07-03 22:42:12 b228e21b
Melchisedech, to si nechaj na debatu s pána farárom tieto drísty o krížoch, ktorými je mimochodom Slovensko posiate od východu na západ a severu na juh, kam len oko pozrie. Ešte aj popri cestách /novšie už aj pomníky k tomu popri ceste na miestach nehody! = úchylka!/ To nestačí jeden hrob na cintoríne s jedným krížom? Treba hneď niekoľko lebo "bližšie k bohu.... Či?
defender # LixuWija97
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 10:48:09 d5b582fe
Melchisedech, ty sa od "bezbožných ateistov" (a sú aj nejakí, ktorí maju boha????) neobohatíš ničím. Pretože si fundamentalistická ovca, líšiaca sa od tých z islamského štátu len inou herézou a menšími možnosťami ako ukázať všetkým nevercom, "kto je tu pánom".
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 13:00:31 3ec5f361
loading...
mne chutia madarske klobasy, ceske pivo, rad sa vozim na nemeckom aute a ovocie a zelenina v tescu mozu byt aj z polska. Sol zasadne nie z polska. Som obohateny a moje peniaze idu do zahranicia, sme ako spolocnost obohatena?
iny obcan # KiquWabe10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 17:58:17 5f96958d
občan, presne o to ide! ty používaš a využívaš cudzie zdroje. tebe nejde o blaho tých maďarov, čechov nemcov a poliakov. tebe ide o ich produkty a majetok. peniaze nie sú tvoje. patria banke=židom. takže platíš židovskou ilúziou za reálne hodnoty. takže áno ty sa obohacuješ na úkor iných. aj imigranti, keby sem prinášali reálne hodnoty, tak nikto proti nim nič nemá. ale oni nemajú nič, len seba, choroby a možno nejaké peňažné papieriky ich meny, ktoré sú tu nanič. okrem koránu neprinášajú ani nové vedomosti a technológie, lebo vedcov odtiaľ už dávno skúpili us. dokonca nemajú ani vagíny, len konečníky, takže sú pre väčšinu národa nepoužiteľnía neužitoční. a nevyužijú sa ani ako gigolovia, lebo slovenské dievčatá síce rady riadne údy, ale ešte radšej plné budeláre.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-07-04 18:48:20 b2291d48
defender, krížiky pri ceste sa odborne volajú kenotafy.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 18:51:35 b2291d48
No, aaa, mne je úplne jedno ako sa odborne volajú nejaké krížiky popri cestách, podstatné je, že sú na nič okrem toho, že sú modlou a pripomínaním utrpenia. Apropó, bojíš sa smrti? Nemusíš, určite Ťa neobíde, ako i každého z nás ale to neznamená, že za každého bude jeden kríž na cintoríne a jeden na mieste jeho skonania! Morbídne a odporné.............. Ako Damoklov meč nad ovcami pre ktoré je jediný symbol akejsi spásy a dúfania v nejaký posmrtný večný život po boku nejakého boha. Nejakého preto, lebo ani boh nevie koľko ich vlastne ľudstvo má!
defender # LixuWija97
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 08:31:36 d5b582fe
ja neviem, ale rakúsko rozdelilo nedávno svojich imigrantov medzi slovensko a čechov.
akosi silno to pripomína obchod s emisiami.

peter # MivuSemu80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-10 07:04:14 c350b50d
Tomuto biznisu sa hovori obchod s naplaveninami.

To by v Traiskirchene pred rokmi nepovedali,ze jak sa im ten prichod emigrantov geograficky zvrtne.Ale aspon maju ludia z Traiskirchenu a okolia istu robotu.A na dlho.:}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-10 08:14:45 b229bc69

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   se
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Čím jsem vlastně multikulturně obohacen?


Čím jsem vlastně multikulturně obohacen?
Denně je nám vtloukáno do hlavy, jak jsou „noví obyvatelé“ Evropě prospěšní, jak obohatí naši kulturu, rozhledy, vzdělání. Já se ptám čím...
Individualizmus a kolektivizmus - Nátlak vs. sloboda
Čaro krajších čísel
Pozrite sa, čo si dovoľujú ku klientom na úrade práce

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0259 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles