Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Čo chystajú na Ukrajine „mierotvorcovia“ z USA?


Čo chystajú na Ukrajine „mierotvorcovia“ z USA?

Dnes /v utorok 18.11./ som vystúpil na zasadnutí Najvyššej Rady Ukrajiny v súvislosti s bezprecedentnou, podľa môjho názoru, situáciou a činnosťou veľvyslanectva USA.

Na mňa ako národného poslanca Ukrajiny sa obrátili aktivisti občianskeho združenia "Voľja", ktorí mi ukázali presvedčivé dôkazy o tom, že na území našej krajiny, s podporou a aktívnou účasťou veľvyslanectva USA, naplno beží projekt TECHCAMP, v rámci ktorého sa vedie príprava k rozpútaniu občianskej vojny na Ukrajine.

Projekt TECHCAMP je nasmerovaný na prípravu špecialistov na informačné vojny a diskreditáciu štátnych inštitúcií v súčasných médiách, potenciálnych revolucionárov na organizáciu protestných akcií a zvrhnutie štátneho režimu. Projekt je pod kurátorstvom a patronátom veľvyslanca USA Jeffrey Payetta.

Pri stretnutí a rozhovoroch s aktivistami združenia " Voľja" sa ukázalo, že niektorým z nich sa podarilo dostať pod rúškom špecialistov IT- technológií na stretnutia, ktoré robí TECHCAMP. K ich úžasu zistili, že pod zásterkou vyučovania a používania súčasných médií, americkí inštruktori vysvetľovali, ako možno použiť sociálne siete a internet technológie ako celoplošný vplyv na verejnú mienku, aktivizáciu protestného potenciálu s cieľom organizovania násilných akcií a radikalizovania boja o moc. Ako príklad americkí inštruktori uvádzali príklady využívania sociálnych sietí pre organizáciu a využívanie uličných protestov v Lýbii, Egypte a Tunise.

Absolventi TECHCAMPOV sa aktívne podieľajú na podrývačskej činnosti na Ukrajine, otvorene verbujú do internetových sietí rovnako zmýšľajúcich, na organizovanie masových neporiadkov, provokácií a protestných akcií, pritom sa odvolávajú na podporu veľvyslanectva USA.

Posledná konferencia TECHCAMPU bola 14-15 novembra priamo na pôde veľvyslanectva USA na Ukrajine. Na nej "absolventi" , ktorých špeciálne vybralo veľvyslanectvo z radov občanov Ukrajiny učili sa internet technológii a mobilizácii protestného potenciálu s následnou silovou akciou pre destabilizáciu spoločnosti. Ako tréneri vystúpili občania a spolupracovníci štátnych orgánov USA Matt Berg a Kara Andrade a ďalší.

Z hore uvedeného vyplýva, že treba odpovedať na závažné otázky:

1. Neporušujú predstavitelia ambasády USA, ktorí organizujú konferencie TECHCAMP a používajú na ich uskutočňovanie diplomatickú pôdu deklaráciu OSN z 21 decembra 1965 o zákaze zasahovania do vnútorných vecí štátov a o ochrane ich nezávislosti a suverenity. V súlade s jej článkami 1,2, 5?

2. Neprotirečí hore uvedená činnosť veľvyslanectva Viedenskej konvencii o diplomatických vzťahoch z 18.apríla 1961, konkrétne v článku 3 tejto konvencie?

3. Aký legislatívny status pobytu na území Ukrajiny majú Matt Berg a Kara Andrade. Neporušujú svojou činnosťou zákony Ukrajiny o pobyte zahraničných osôb na území našej krajiny?

4. Je zlučiteľná činnosť pracovníčky Štátneho departmentu USA Kary Andrade a tiež pracovníkov diplomatickej misie, tlačového tajomníka a jeho zástupcu, ktorí majú na starosti TECHCAMP s ich diplomatickým statusom?

Tieto technológie sa s úspechom použili v Lýbii, Tunise, Egypte a aj Sýrii, kde doteraz pôsobí ich podrývačská sila, v horšom prípade pokračuje občianska vojna. V revolúciách, ktoré za posledných desať rokov pripravili americkí špecialisti zahynulo viac 1 milión civilistov. Ako ďalšiu krajinu na svoje ciele si vybrali Ukrajinu.

V roku 2004 americkí inštruktori pripravovali občianskych "grantožráčov", ktorí pokojnou cestou mali v rámci "zamatových revolúcií" prevziať moc, zdá sa, že to už pominulo a teraz nám hrozí dlhodobá nestabilita, chaos v ekonomike a ozbrojené zrážky.

Oleg Carev, poslanec Najvyššej Rady Ukrajiny

Dovetok: Ukrajina má podpísať asociačnú dohodu s EÚ a nie s USA. Pravda je však taká "že projekt "Východné partnerstvo" je "dieťa z kolísky USA". A USA si ešte stále myslia, že môžu všetko, bez rešpektovania konvencií či deklarácií. Logická otázka znie: Je potom EÚ vlastne USA? Ale zbytočná, všetci vieme, ŽE JE!

Preklad: Svätoboj Clementis, www.pro tiprudu.org http://www.protiprudu.org/co-chystaju-na -ukrajine-mierotvorcovia-z-usa/Zdroj: iarexAuthor: Svatoboj Clementis # BaxeHivy06
Svet2013-11-2213
-
 73% ( 16 people voted )
+
Projev prezidenta Kennedyho
Ivan Silberstein # JeniRusu82
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-11-22 11:06:52 4e63ee7e
vždy som tvrdil a aj budem tvrdiť, že ovládanie mediami je židovský vynález , prečo 90 % všetkých mainstreamových médií patria židovským majitelom ?
To že žid patrí k zákernej rase sa vedelo už v hlbokom staroveku kde boli židia prenosledovaný za svoje zákernosti (nie kvoli naboženstvu ako sa nám snažia nahovoriť multikulti-indivídua) ,ktoré vo svete narobili.. a ešte len narobia..

sines # NowyXali46
-
 81% ( 26 people voted )
+
2013-11-22 12:07:51 5b7f1fc0
Joplins, Joplins, prosim ozvi sa, potrebujem sa nieco opytat ohladom biblie. dik
Komat # NiduNimu26
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-22 13:13:08 c35b0d94
Sines

Rozlišuj judaizmus (židovstvo) a sionizmus. Nehádž všetkých židov do jedného vreca. To sionisti za všetko môžu.

Kukino # SuwaJyla20
-
 59% ( 7 people voted )
+
2013-11-22 13:13:27 b229c710
Ako už to bolo spomenuté ..MASMEDIALNA DEFORMÁCIA! To vážne východne od naších hraníc je tma... kopa hnoja a nevzdelanosť... To vážne tam neexistovali povinné "gymple" 10 ročné? To vážne 300 rokov nedržali nápor Aziatov/ Zlatá horda /aby v Európe sa mohli rozvíjať ku kráse: To vážne ďalších 200 rokov Židia.. CHazari finančno- alkoholický neponížili rozum a ducha /Solženicyn,,/ To vážne v 60- tich rokoch ..letecká- vesmírna špička --svetová nebola na Východe...Komu na tom záleží aby sa ---nič --ani cez televízne programy nevedelo o Ukrajine, Rusku, Bielorusku....ani cez satelit poriadne........
klopi # KyvoWavo40
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-22 16:15:40 58d4289b
Ja chápem "býčie oči" na červenú farbu. Ale to neplatí o národe, ľuďoch --to platí pre vodcovské špičky --jednak aktívne , tak aj pasívne... /sme červení--sme proti červenej../Kde je dnes Ukrajina, Rusko, Bielorusko---či pobaltie--ešte šťastie že poniektorí zachytili ruštinu v školách...a dočítajú sa ... A srandy zo súboru ---Alexandrovcov --si nerobia ani v Amerike! Dokedy nebudeme normálny ---- SLOVANSKÝ----
klopi # KyvoWavo40
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-11-22 16:42:28 58d4289b
loading...
Alebo vie mi niekto z Vas vysvetlit kto je baranok v biblii? Izaias 53, 1-12 dalej zjavenie apostola Jana 5, 1-14 dalej 6, 1-17?
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-22 17:07:58 c35b0ba4
komat,--Ak si chodil do kostola,tak predsa musíš vedieť kto je baránok boží. Pri pozdvihovaní sa modlilo:Baránok boží,ktorý snímaš hriechy sveta---no predsa Ježiš je Baránok boží.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-22 17:30:02 4e620e5e
Chudáci Ukrajina a všetky štáty z býv. Sovietskeho zväzu. Môžu ďakovať Gorbačevovi ,tak ako my.Chodili k nám Ukrajinci po 89. roku a nevideli čo sa tu deje. Urobili si oranžovu revolúciu lebo my sme mali zamatovú.Dopadli ako ten chlapec,čo videl ne druhej strane širokej rieky všetko krásne ,ligotavé a na jeho strane bola špina. Hovoril si:Keď vyrastiem,musím sa na tu nádheru pozrieť zblízka. A tak keď už mohol prejsť po moste na druhý breh rieky ,uvidel,že aj tam je špina a neporiadok.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-22 17:42:50 4e620e5e
Jambo ak mas bibliu, precitaj si to co som tam napisal...
Komat # NiduNimu26
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-22 18:24:28 c35b0ec6
Alebo zj. ap. jn. 5,9 hoden si vziat knihu a otvorit jej pecate. Myslis, ze pride jezisko a otvori pecate?
Komat # NiduNimu26
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-22 18:31:41 c35b0ec6
komat,- Tak až taká odborníčka nie som.Bibliu mám ,ale nečítam ju a ani sa v nej neviem orientovať. Nemyslím si,že príde Ježiško otvárať pečate. Vie o tom Ježiško,že je dajaká biblia?Nepomôžem ti


Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-22 19:22:00 4e620e5e
V poslednom case sa aj u nas stretavame s organizatorom tychto protestov.
Najpr bola zorganizovana “zamatova”, teraz je to “Odpor”, ktory 9-17/11/2013 organizoval protest.
Ten isty organizator ako na Ukrajine.

Co je ODPOR ? – symbol zovreta cierna dlan?

Odpor je US-organizacia, ktoru zalozila C I A a ktora je financovana fondami S 0 R 0 S A cez tzv mimovladne organizacie v jednotlivych statoch – u nas napr Opensociety (= Otvorena spolocnost – kde je/bola aj Radicova...) ale dnes aj ine novsie organizacie, ktore vznikaju ako huby po dazdi.
Teda organizacia aj financovanie ide cez mimovladne organizacie, ktore zaklada ujo Šóri a kam posiela peniaze a ktore sluzia na financovanie a organizaciu takychto nepokojov a vzbur. Ludia si myslia ze to oni, ze je to ich vola (ako zamatova v 89-tom a dalsie nepokoje neskor), ale v skutocnosti to je vsetko dopredu pripravovane.

Preto Putin velmi obmadzil tieto Mimovladky, musia mat oficialne v nazve ze su “zahranicny agent” a velmi kontroluje fondy, ktore dostavaju ..
Takze Putina na Ukrajinu – a ten im s tymito organizatormi urobi poriadok !

Odpor je organizacia, ktoru vytvorilo C I A v USA a je pod kontolou institutu IRI, ktoreho predsedom je James Woolsey, ktory bol riaditelom C I A 1993-1995.

Cinnost ODPORu spada priamo pod Organizaciu National Endowment for Democracy” so sidlom v USA, ktora bola zalozena v r 1998 v USA za ucelom organizovania nasilnych alebo nenasilnych vzbur v krajinach, ktore su proti USA.

Logo je cierna zovreta past ako parodia na bolsevicky rezim. Najprv totiz islo o organizaciu, ktora mala vytvarat organizovane vzbury len v krajinach strednej Europy - ex ZSSR satelitoch (ako Ceskoslovensko) a v ex ZSSR statoch. Neskor bola pouzita aj v dalsich krajinach (napr severna Afrika, Syria..).


Prva velka akcia bola v Srbsku – zvrhnutie Slobodana Milosevica. Potom ako sa im to podarilo, Odpor v Srbsku sa stal strediskom skolenia mladych revolucionarov hlavne z roznych ex socialistickych krajin strednej Europy a krajin byvaleho ZSSR, ale nasledne aj dalsich krajin. Tato organizacia, ktora teraz v Srbsku skoli novodobych “povstalcov” sa vola CANVAS.

Dokazane aktivity tejto organizacie boli napr v Gruzinsku (ruzova revolucia), na Ukrajine (oranzova revolucia), dnes vid clanok vyssie, Bielorusku, ale ja Maledivy, Egypte, Venezuele ..
Su to vlastne povodne farebne revolucie, ktore sa dnes organizuju pod hlavickou ODPORu – sposob ako je to organizovane a financovane zostava, len sa uz nevolaju farbne (u nas to bola zamatova), ale tieto tzv. revolucie idu pod hlavickou a organizaciou ODPOR.

Vzdy sa vytvori Mimovladna organizacia – ktora ma v kazdej krajine ine meno napr MJAFTI v Albansku, Zubr v Bielorusku, ktora sa pokusila napr v r 2001, 2004, 2006 zvrhnut Lukasenka, tu vsak neuspesne...


tu dalsie info:
http://en.
wikipedia.org/wiki/Otpor
!
anglicky co je to Odpor
http://fr.wikipedia.org/wiki/Otpor
francuzsky co je Odpor
http://de.
wikipedia.org/wiki/Otpor
!
nemecky co je to Odpor
http://es.
wikipedia.org/wiki/Otpor

spanielsky co je to Odpor
http://cs.wikipedia.org/wiki/Barevn%C3%A9_re
voluce

farebne revolucie
http://sk.wikipedia.org/wiki/Farebn%C3
%A1_revol%C3%BAcia
Nemtud # BidoKesy60
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-11-24 10:30:29 55a33227

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0356 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne