Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Co je zárukou zdraví a spokojenosti?


Co je zárukou zdraví a spokojenosti?

Péče o zdraví je jistě u každého z nás prioritou. Základním předpokladem zdravého způsobu života je kromě pohybu, dobré psychické kondice též vyvážená strava. Tuto bychom měli kromě sebe dopřávat i svým domácím psím miláčkům. V případě, že váháme co všechno je třeba našemu pejskovi do misky nakládat, není lepší volby než granulované krmivo Brit Premium.

Krmení psů granulemi je pro chovatele výhodné i pohodlné. Dobře se skladují, dobře se s nimi manipuluje, velmi jednoduchá je pak celková příprava denní dávky. I méně zkušený majitel psího přítele si může být jistý, že pokud používá kvalitní granule, dostane jeho kamarád vše, co potřebuje ke zdravému vývoji a nezatěžuje jeho organismus žádnými škodlivinami. Profesionálně navržené nutriční hodnoty krmiva a vyvážený obsah živin jsou pak dokonalou zárukou spokojenosti psa a nakonec i jeho pána.

Doporučená denní dávka krmiva Brit Premium pokrývá všechny nutriční potřeby zdravého zvířete. Pes je tak spokojenější, zdravější a v celkově dobré fyzické i psychické kondici. To je pak dobrý základ pro lepší soužití se všemi členy domácnosti i kvalitnější a rychlejší postup při jeho výcviku. Dobrý základ pro společenskou socializaci vychovaného domácího přítele.

Dinner Time

Všichni však víme, že výchova psa není jednoduchou záležitostí. Každý chce mít dokonale poslouchající, čistotné a přátelsky naladěné zvíře, které však dokáže "vycenit zuby" při nějaké kontroverzi mimo vlastní "smečku". Dosáhnout tohoto ideálu se však povede jen těm, kteří se svému pejskovi opravdu poctivě věnují a nic nezanedbávají. Po dobré životosprávě a domácím zázemí je tak velmi důležitá i motivace k úkonům, které po něm požadujeme.

Velmi dobrou pomůckou při výcviku jsou různé psí pochoutky. Milují je psi i páníčci. Zvíře velmi brzy vytuší a pochopí, že za dobře odvedenou "práci" jej čeká chutná odměna. Čím je kvalitnější, tím lépe pes při cvičení reaguje. Chovatel pak může sklízet sladké plody svého úsilí.

Výhodou řady krmení Brit je vhodné vzájemné doplňování krmné dávky granulí a psích pamlsků, které obsahují až 100 % masových kousků a psům chutnají přímo vášnivě. Důležité v tomto případě je připomenout, že pro psí mládí je připravena i speciální řada pochoutek pro štěňata.

Víme dobře, že každý poctivý chovatel psů by za svoje miláčky často i dýchal. Věříme tedy, že těchto pár rad ke spokojenému a zdravému životu jeho svěřence nebo svěřenců mu alespoň malinko pomůže k celkovému zlepšení života psího, ale samozřejmě hlavně života chovatelského. Dobrou psí chuť!Author: PAR # GeniCaqu36
Slovensko2015-01-0517
-
 50% ( 2 people voted )
+
Reklama
mikeborecek # FebuNuvo37
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-05 18:45:32 bc704d6c
Granulované krmivo tak smrdí, že tú časť supermarketu obchádzam zďaleka. Kyslý pach rozkladajúceho sa kafilerického tuku. Príšerné.
Granule dokonca obsahujú min. 5% mäsa.
Ak dáte psovi na výber granule a mäso, tak na granule ani nepozrie.
Cena granúl je vyššia ako cena mäsa a mäsových výrobkov, pritom obsah mäsa je 5%, zvyšok platíte za odpady, múku, otruby..., ktoré výrobca s obrovským ziskom predáva ako chutné psie granule.
Radšej nebudem chovať žiadneho psa, ako ho kŕmiť odpadmi v podobe kozmickej stravy, lebo zvieracia duša je ušľachtilá, nepozná klamstvo a podvod a jednoducho odmietam páchať takéto svinstvá na zvieratách.
Ľudská strava v obchodoch sa približuje k tej zvieracej, trocha mäsa, veľa vody, múky, želatiny, škrobov, sóje, zdraviu škodlivých solí, aróma a ochucovadlo a ľudia sa nevedia nažrať, žerú, tučnejú, konzumujú odpady a tešia sa zo života.

Keby bola ľudská duša ušľachtilejšia, tak by som povedal, že rozdiel medzi človekom a zvieraťom ani nie je. Veď sme všetci požierači odpadov a zvyšujeme zisky korporácií. Tento reklamný článok pokladám za veľmi nešťastný, za chrapúnske osprosťovanie ľudí.


DD # CasoKefu64
-
 63% ( 6 people voted )
+
2015-01-05 20:40:28 8d00093e
Moje skusenosti s Brit Care:
Mojmu, v sucasnosti uz 9 rocnemu zlatemu retrieverovi som hladal vhodnu nahradu doteraz pouzivanych granul za kvalitne urcene pre seniorov (mam na mysli seniora psa) z doteraz pouzivanych Pronature22 a Eminent. Na zaklade informacie od jedenho policajneho psovoda ktorym policia dodava ine premiove granule, tieto predava, pretoze potrebuje aby bol pes aktivny a na to Eukanuba jedmnoducho nestacila, kupuje teraz krmiva Brit. Ja som to tiez skusil (prechod na ine trva niekolko mesiacov) ale evidentne mu tieto granule podstatne viac chutia. Teraz, vzdy po vecernej vychadzke ide k miske, caka na granule a pokyn ze moze zrat.
Poznam ludi ktori sa zaoberaju cvicenim psov a ti najskor sami ochutnaju co davaju psovi a podla toho sa rozhoduju co mu daju. Niekedy mam pocit ze ich granule su kvalitnejsie nez to cosa ponuka ludom, pes vyciti co je zle, rozpozna maslo od ropackych margarinov tak ospevovanych dr. (durakom) Bukovskym ... a pod.
A este jedna poznamka pre DD - granule trochu smrdia, zalezi od znacky, ale na moje prekvapenie, Brit velmi neciti.
ISP # VypeXyru25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-08 10:41:49 d405d2ca
Nemůžu si pomoct ale nejlepší krmivo je royal canin je vhodné - podle typu i pro citlivé zažívání. Pelíšek pro psa si můžete koupit tady.

Michal # HalaDaru08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-19 20:28:29 5db55219
Nič tajného neprezradím (keďže to i vrabce čvirikajú) že pre nášho červeného kmína sú zárukou zdravia a spokojnosti iba špenát a sny. Keď spí, je vo svojej vysnívanej prímorskej záhradke plnej vegetariánskej vňate. Ale len za predpokladu, že mu do snov nelezú smutné spomienky z detstva v rodnej Revúcej. A s poľutovaním chápem, že len sociálne zriadenie mu lozí po mozgu ako šváb, keďže je existenčne viazaný na štátne sociálne dávky. Potom sa nečudujme že tam chodieva úradníčkam z vďaky nohy bozkávať.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-03-19 21:55:34 bc7b649f
Ukľudni sa, červený lektor, robíš potom hrúbky. Mojim cieľom je aspoň trochu ťa zamestnať, manuál, aby si na tej podpore nestratil ani tie posledné pracovné návyky ak si vôbec kedy nejaké mal. Síce to nie je - prihliadnúc na tvoju kvalifikáciu - s lopatou či metlou (to nepoznám), ale aspoň ti trochu ponamáham špenátovú hmotu, ktorú si si pred rokom napučil do makovice. Navyše, keď ťa vždy vytočím, (čo nedá veľa námahy) aspoň rozrušene vyskočíš od klávesnice a nedostaneš na ritné lícnice dekubity. Starám sa tak na diaľku o tvoj zdravotný stav a trvalý pohyb, Dávidko Vyskoč. Mal by si byť vďačný svojmu mentorovi, súdruh. Otázka na dobrú noc: Kým sa ponoríš do snov svojich úspechov a predstáv o prímorskej záhradke, ktorú časť si pred spaním odkopíruješ na odpoveď?

:-DDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-19 22:55:21 bc7b649f
loading...
granule pre psov sú geniálnym vynálezom producentov mäsa, vďaka ktorému namiesto toho, aby museli platiť za likvidáciu odpadu v kafilérii, napchajú tento do granulí a ešte na tom zarobia.
samozrejme, musia sa nájsť hlupáci, čo to kúpia ;)))

môj pes dostáva mäso, kosti a vnútornosti, najčastejšie hovädzie a morčacie a samozrejme surové, pretože pes má trávenie nastavené na surovú živočíšnu potravu. granule plné sóje, ryže, kukurice, kafilérneho odpadu a rôznych chemikálií, ktoré mäso nevideli ani z rýchlika, by už nezožral ani po troch dňoch hladovky.

dnes každý pes končí na rakovinu a dožívajú sa podstatne menej, ako by mohli. nie je až také ťažké uhádnuť, že je to práve následkom masového kŕmenia granulami. to isté samozrejme platí aj o mačkách a iných domácich zvieratách kŕmených umelou, neprirodzenou "stravou".

tipujem, že toto slaboduché promo si sem dal najskôr nejaký veterinár, keďže tí - ako je všeobecne známe - majú z odporúčania konkrétnych typov granulí pekné provízie (rovnako ako lekári z predpisovania konkrétnych liekov).

lisa22 # HoxiDuna67
-
 62% ( 3 people voted )
+
2016-03-20 00:17:24 5f69ce4b
Dobré ránko, súdruh! Sen sa rozplynul a s ním aj prímorská záhradka. Vitaj v šedej realite realite revúckeho dopoludnia! Vidiac tri roztržité slohové pokusy, opäť spísané pod stresom z môjho krátkeho trefného príspevku, môžem ťa s čistým svedomím pozdraviť vašim úderným robotníckym zvolaním práci česť, kedysi aj s úsmevným dovetkom socialistickej pracovnej morálky ... a rukám pokoj. S tým dovetkom a móresmi opierania sa o lopatu dnešná doba rázne zatočila a ja som ťa opäť zamestnal aspoň s rukami na klávesnici, aby si sa svojimi nudnými agitkami pokúsil zaujať zívajúce publikum kabaretu Dôležité. Predtým špenát, teraz zas fotografia jadierok slnečníc... hladnému sa naozaj len o záhradke sníva! Pokopíroval si toho veru dosť, len odpovede sú bezduché, bez nápadu. Už som ti to viackrát priateľsky navrhol ako pri výsluchu - vzdaj to, buď chlap a nie labuť, priznaj skutočnosť. Len tu nerob suché ramená a nedes publikum, vojna sa skončila pred 70-timi rokmi. Tak čo, súdruh, priznávaš svoje vzdušné zámky?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-20 11:12:31 bc7b649f
Vieš, súdruh Dávidko, to je tvoj osobný problém že nedostávaš výplatu. Závidieť úspešným bola vždy základná charakterová vlastnosť boľševika. Teraz sa na pár hodín odmlčím a odskočím si pohovieť do aquaparku v toto nedeľné odpoludnie. Za ten čas si môžeš kľudne zdriemnuť, aby si aspoň v snoch bol opäť vo svojej prímorskej záhradke.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-20 12:46:28 bc7b649f
"Ludia si musia vziat vsetko, co im bolo ukradnute spat. Vsetko musi podliehat spolocnemu vlastnictvu ak chceme spolocne tvorit a ak mame byt znovu riadny stat a nie len kolonia a lacna pracovna sila."Davo a si ochotný aj nechať "znárodniť" svoj plážový domček, odísť bývať do socialistického panelákového ghetta, vymeniť atlantik za romantické more v Rumunsku - raz za čas, keď budeš dobrý, súdruhovia ti to odklepnú a naštartuješ trabant? Ale uznávam, tie časy mali svojskú poetiku ... :)

LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-03-20 15:37:40 58d7436a
No nazdar!keho vidzím-čuješ Dežku--a keho! Ta totu-hala bala sedem bodkovú--jaj co som chcel povedac-Ta to- pre co nemožeš spac--aha! a skadzi znaš! že neznam spac-kedz ja furt o nej šnívam-šak ci už hodzinu hutorím!--a co? Bavíme še o tom-co trimeš v ruke-nevrav? a o čom še bavíme! Nole daj tu fotku a ci povem o kom -ta na !a naco ci to budze? Vidziš-ta to LenkaB prišla!-nehutor! a kdze prišla? ta tu-nééé-a kdze je! Kukaj na fotku-jake krásne lono mááá-Vidzič to buli časi-tak ju vidzec-ta to ci povem-to malo svojsku poetiku! Nole Dežku- opýtaj še jéj-či še nechce znárodnic tež-naj nebudze súkromne založena pre peneži !
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-20 16:31:24 58d4285f
Vy Dvaja :: Davo 10 a Pande..36 "MIMORIADNE " svojou komunikáciou "OBOHACUJETE" toto fórum ---diskúsne./ako?/ Cítime sa skoro../poniektorí/ ako úbohé post...nejakého režimu poplatníkmi či nenávistníkmi. Ale to "blbovzdorné" avízo ani to " zahlcovanie" ste nepochopili však..? Má to však jednú výhodu...už je jasné ..O NIĆOM...obidvaja.... sa zbytočne "hecujete" ...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-20 19:38:39 58d4289b
Bum, červený kysliak, zase hrúbka ako Brno! Čo si chodil poza socialistickú školu, alebo na zväzácke schôdzky? Ale nevadí, boľševický nedouk, veď to môžeš maskovať tvrdením, že robíš (lol!) niekde, kde manuál môže písať ako chce. Zarmútil si ma. Vrátil som sa pred chvíľou z aquaparku a vidím že si premárnil dobrú radu. Zas si nesníval o svojej záhradke! A keď už sme pri tvojich rečníckych otázkach - čo si zatiaľ ty urobil pre slovenské ženy, kým som sa ja zabával? (toto si, červený trtko, odkopíruj do odpovede) Vykládol si snaživo akurát komunistické lajná ako krava po lúke. Muselo to s tebou v tej revúckej drevenici riadne šľahať o zem, ako ti tá červená farba kvapká na mozog. A potom sa čuduješ, že takého revolučného chruňa nechce nik zamestnať...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-20 20:25:15 bc7b649f
"Davo a si ochotný aj nechať "znárodniť" svoj plážový domček, odísť bývať do socialistického panelákového ghetta, vymeniť atlantik za romantické more v Rumunsku - raz za čas, keď budeš dobrý, súdruhovia ti to odklepnú a naštartuješ trabant?"


tak Leni, vidím, že zmysluplnej odpovede na svoju otázku si sa nedočkala a ani sa zrejme nedočkáš ;) ono robiť revolúciu na nete, a pritom požívať všetky výhody nepriateľského režimu buržoáznych vykorisťovateľov a ešte sa vystatovať tým, ako mi je vďaka môjmu kapitalistickému zamestnávateľovi sveta žiť, to chce dosť ohybnú chrbtovú kosť.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-03-20 20:31:04 5f69ce4b
To bola príliš dlhá a zložitá veta pre ten červený mozoček...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-20 20:54:45 bc7b649f
A čo také si ide súdruh pri sviečke dať na skromnú večeru? Štýlovo červenú repu, alebo špenát? Na lukulské hody to pri sociálnych dávkach nevydá. Má traumatizujúcu dilemu - keď spí a sníva, je na terase prímorskej záhradky, ale požívať môže len v bdelom stave. Potom v reálnom prostredí zaprdenej plesnivej revúckej chalupy nechutia ani tie zvyšky vytiahnuté z kontajnera. Pre súdruha príde vyslobodenie opäť v noci a z manuála bude zas pán, kým prvý ranný kohút nezakikiríka...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-20 22:02:53 d405c1fd
Aj ja. Tie neracionálne robotnícke agitky už unavujú. Akurát ja nebude spať v chatrči. A to je ten rozdiel medzi manuálnou sockou a úspešným...

:-DDD

Uvidím, či ide súdruh naozaj snívať o prímoreskej záhradke, alebo striehne spoza bučka, lol!

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-20 22:58:10 d405c1fd

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   štyr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

10 důvodů, proč se připojit ke Globálnímu pochodu proti modifikaci počasí


											10 důvodů, proč se připojit ke Globálnímu pochodu proti modifikaci počasí
Debata o „konspiraci“ známé jako chemtrails, tj. o hlavní části rostoucího programu geoinženýring, se posunula od samotné existence tohoto programu k tomu, jak a proč se to nasazuje. ...
Americká pseudoveda opäť prináša nové diagnózy
Slovensko na Ptolemaiovej mape IV.
Zdaňme zisky, zdaňme straty

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0836 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles