Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

DEMOKRACIA PROTI MENEJ ŠTÁTU


DEMOKRACIA PROTI MENEJ ŠTÁTU

Slobodný človek vie, že jeho sloboda sa končí tam, kde by mohla narušiť slobodu druhého. Nelipne na ničom do takej miery, aby išiel proti slobode a tak zradil sám seba, vlastnú identitu a podstatu. Je pripravený stratiť hocičo, len aby si svoju slobodu ochránil. Rozhodovanie sa má byť slobodné. Sloboda je rozhodnutie. Pojem "hocičo" pritom môže znamenať excelentne platené zamestnanie, miesto bydliska, životného partnera, auto, dom, v extrémnom prípade aj život. Alebo hoci pózu alebo od narodenia vštepované či skúsenosťami získané životné zásady.

Nejdem hodnotiť, kto z kandidátov na dobre platenú parazitujúcu funkciu je menej slobodný. Či ten, ktorý si bez moci a vplyvu už nevie predstaviť svoj život a je ochotný pre ich udržanie hodiť za hlavu aj zvyšky vlastnej dôstojnosti a ilúzie cti, alebo ten, ktorému musí byť zjavné, že ak doteraz žil v rámci možností v slobode a nezávislosti, práve sa snaží o ich obdobné odhodenie.

Túto úvahu píšem po prečítaní si upútavky v televízii, podľa ktorej premiér Fico dnes vyhlásil:

"Ak z akýchkoľvek dôvodov nezískam vo voľbách dostatočnú podporu svojich voličov, teda členov alebo sympatizantov SMERu-SD, zvážim svoje ďalšie pôsobenie v politike."

Aj pre zástancu žiadneho štátu, ktorý žije v realite a nie len v snoch a ideáloch, by táto šanca (medzi nami vyslovená len účelovo, ale raz a navždy vyslovená) mohla byť viac ako inokedy signálom na zamyslenie sa nad otázkou "voliť alebo nevoliť?".

Neúčasť na voľbách sa na prvý pohľad môže javiť ako prejav slobody a nezávislosti. Je to pravda a nikto nemá právo sa do tohto rozhodnutia inému jedincovi starať. Vyplatí sa však pragmaticky sám pre seba zvážiť, či zotrvanie na tejto póze skutočne má šancu – zvlášť v tejto situácii – priniesť a propagovať väčšiu individuálnu slobodu. Neverím, že rozumný človek je presvedčený o tom, že propagácia "menej štátu" je rovnocenne možná napríklad v Kanade, Rusku či Severokórejskej ľudovej republike. Treba zvážiť, ktorým smerom sa môže Slovensko po víťazstve toho – ktorého kandidáta vydať.

V tohtoročnej slovenskej špinavej prezidentskej kampani sa z jednej strany apeluje na najnižšie a v našej spoločnosti mimoriadne rozšírené pudy. S nenávisťou, pohŕdaním, závisťou, zakomplexovanosťou a absenciou súdnosti más sa ráta ako so zaručenou výbavou divákov a poslucháčov, ktorým je kampaň adresovaná. Pritom si treba neúnavne uvedomovať, že hlasy nemajú váhu podľa výšky inteligenčného kvocientu, iba a jedine podľa ich výsledného množstva.

Sloboda má byť podmienená zodpovednosťou. Skutočnou slobodou je umenie vzdať sa každej závislosti a bremena, ktorá jej nositeľa zväzuje. Teda niekedy aj svojho neotrasiteľného životného presvedčenia a postoja. Môže sa pritom stať, že po víťazstve doterajšieho nepolitika sa verejnosť natoľko uspokojí s výsledkom, že už nebude pociťovať intenzívnu potrebu zmenšovania štátu, čo skomplikuje našu spoločnú snahu. Na strane druhej, putinovský systém hroziaci pri opačnom výsledku volieb, môže túto snahu pod rúškom ochrany demokracie ešte razantnejšie stopnúť iným nepríjemným spôsobom.

Demokracia býva riadne otravná. Avšak prísne vzaté, ani sympatický a uznávaný Ron Paul by sa do senátu nedostal bez účasti svojich voličov vo voľbách a v takej veľkej miere nemohol aktivizovať libertariánsky zmýšľajúcich ľudí v svojej krajine aj za jej hranicami. Viem, je to ťažké, ale aj výnimka z presvedčenia ho následne môže veľmi výrazne potvrdiť.

http://www.menejstatu.sk/demo kracia-proti-menej-statu/Author: Jana Kovacova # GikaCihy65
Slovensko2014-03-2413
-
 60% ( 5 people voted )
+
Čo sa týka účasti na voľbám tak na toto mám jasný názor ktorý už dlhšie uplatňujem. Ak mám ísť voliť, musí ma kandidát presvedčiť. Voľba menšieho zla, resp voľba proti je ZLOU cestou. nakoniec .... nevolili sme presne takto 22 rokov? A kam to viedlo? Že "opäť ide o veľa"?

NIE, už nie. Buď bude kandidát či strana OK a stotožním sa z ich názormi a postojmi a volím ich ako nádej, alebo nie a voliť nepôjdem. nebudem voliť menšieho zlodeja ani menšieho klamára len preto, že niekto je väčší. A verte, že aj v tomto postoji môže byť veľká logika. Ono totiž čím skôr a čím väčší podvodník sa dostane do funkcie, tým viac je šanca že sa ľudia už konečne zobudia a začnú voliť a celkovo pretvárať spoločnosť HODNOTOVO. potom môžeme čakať, že začnú na scému prichádzať nie menší podvodníci a klamári, ale poctiví a zodpovední.smartang # BohuPyki56
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-03-24 12:22:58 d90c3016
inak to sa týka aj kalkulácií pri parlamentných voľbách. Takže v pohode zvolím stranu ktorej preferencie sú 0,25% a nebudem brať do úvahy kvórum na vstup do parlamentu. To je totiž SLOBODNÁ voľba. Ak by všetci volili slobodne, tak Vám garantujem že už sme dnes dávno niekde - oveľa dalej. Lenže je to o slobode, ktorá je práve tzv. demokraciou zadupávaná do prachu. všetci sú veľkí demokrati a oháňajú sa právami pričom si ani nestihli všimnúť, že sloboda - tá skutočná hodnota - za z našich životov akosi postupne vytratila.

smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-24 12:31:15 d90c3016
No Smartang,pokusim sa.

Blizi sa doba ze aj preferencie budu na houno.Zapaluje Ti dostatocne o co ide a o co sa hra?Lebo ak nie,zas budem musiet nadrzat tym zmrdom Gejzovi a No toto.Trafili Ta presne.Bezchybne.:}

A este si dovolim.Vies co to je zlaty standard a netlacenie tot tych penazov?To ja len pre istotu.:}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 13:01:47 4e625542
netusím o čom točíte ... a ani aký to má súvis s témou. Jednoducho už nevolím menšie zlo a bodka.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 13:29:26 d90c3016
Malo by to byť úplne naopak. My, občania, by sme mali navrhnúť osobnosti, ktoré by podľa nás boli hodné funkcie najvyššej. Potom takýchto ľudí požiadame, či by boli ochotní a prijali kandidatúru do funkcie prezidenta. Ja osobne nemám dôveru k človeku, ktorý chce byť prezident silou mocou. Áno viem, aj tento spôsob sa dá zmanipulovať.
milan # TepuXaba62
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-24 17:51:51 57f4fbe4
Voľba menšieho zla je zlá voľba. Kandidáti svorne tvrdia, že na Kryme boli porušené medzinárodné zákony, tvrdia to, čo im prikázala administratíva USA na čele s J. Kerrym. Kerry a Fico mali slastný zážitok, keď Fico kvákal to, čo mu nakázal Kerry a Kerry prejavil radosť nad tým, ako kváka Fico. Fico je jasný, jeho rozhodnutie odísť z politiky bude obrodou Slovenska. Kiska sa zľakol, lebo politik, ktorí sa postavil proti záujmom USA, rýchle v politike skončil, vid. Nečas a Temelín, alebo predčasne zomrel, vid Lincoln, Kenedy. Beží aj seriál o čudných úmrtiach popredných svetových bankárov.

Prečítajte si prejav Putina v parlamente po referende na Kryme, na faktoch poukazuje na to, že zákon v prípade Krymu porušený nebol. USA žiadne fakty okrem klamstiev nesposkytli. Naše masmédiá o prejave Putina mlčia, aj české, v Nemecku prejav zrušili.

Pán Kiska, vy nie ste môj kandidát a nebudete môj prezident.

„Ex šéf CIA potvrdil, že akonáhle sa vo väčšine zemí sveta inštaluje nový líder, tak táto osoba dostane oficiálne pozvanie kabaly od Kissingera, ktorý odovzdá lídrovi účet vo Vatikánskej banke s enormným úplatkom. Taktiež sa lídrom vysvetlí, že ak nebudú poslúchať príkazy kabaly, tak budú zavraždení, škandalizovaní, alebo ich krajina bude napadnutá vojskami USA.“ benjamin fullford. cz

Definitiva # MunoLyhi27
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-03-24 18:18:20 5faaebfb
loading...
To sme ale dopadli! Rockefeller povedal, že stačí, keď na Zemi ostane 500 000 000,- pol miliardy ľudí. Čo chcú urobiť s 6 miliardami? Vidíte, že na ľuďoch vôbec nezáleží. Demokracia je blud, blbosť, hovädina, kravina a čudujem sa, že na také niečo ešte niekto verí. 6 miliard ľudí by sa malo chytro prebrať, inak sa už nepreberie nikdy.
milan # TepuXaba62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 18:32:13 57f4fbe4
Teraz si treba predstaviť niečo nad... demokraciou,.. nadhľad...nad priemernú vzdelanosť, vedomosti, ...a zisťuje sa ..ACH .. to vážne ideme DAĆO VOLIŤ ? A máme alternatívy ..okrem nenšieho zla?? A chráňme sa " NEJAKEJ NORMOVANEJ CHARAKTERISTIKY ZNALOSTÍ" budúcich EU Poslancov!Veď ani ROMSKY nevedia! / Maroro-- balevas/
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 18:45:30 58d4289b
Menejštátisti sú etatisti, modroboľševici a antichristi. Je vrcholne trápne, ak bojujú za väčšiu individuálnu slobodu práve vtedy, keď sú modrí švábi vo vyhnanstve. Menejštátisti ako modrí voliči neslobodu spájajú s ficom, ale už nie s modrákmi, preto nie sloboda, ale modrá dobrá je vrcholné číslo ich stanoviska, sloboda je nimi zneužívaná. Využívajú čokoľvek, aj prekrútené, len aby presadili modrákov ku korytu.
Menší etatisti vidia demokraciu ako otravnú, pretože sú večne prehlasovaní, ale nimi volených predstavujú ako ozajstných demokratov, na rozdiel od fica.
Modrí boľševici si privlastnili pre seba a stotožnili so sebou už dlhé roky aj slovo sloboda, aj demokracia, pokiaľ by sa čo i len zdiaľky aspoň 1 ich bunka priblížila ku kresťanstvu, zneužili by aj to.
hlasy nemajú váhu podľa výšky inteligenčného kvocientu, podľa výsledného množstva–to je pravda, ale jedine zločinec je pripravený obviňovať, že všetci ficovoliči sa zžívajú s dajakou špinavou kampaňou, nenávisťou, závisťou, na rozdiel od modroboľševikov, ktorým nečestnosť je cudzia. Ty ideš rozprávať o slobode? Antificovci sú anjeli, si stranícky fanatik, ktorí zverstvá tvojich obľúbencov nemieniš vidieť.
Triedny boj samá nenávisť, politický boj samá nenávisť, vyberte si modrí špinavci brvná z okna.
Ron Paul nikdy nesedel v senáte, iba jeho komunistický nenávistný a narušený syn.
Jeho otca kto uznáva a čím si to vyslúžil, že sa okľukou vyjadril mierne proti americkým dobrodružstvám po svete? Môže byť, má zásluhy, ale nebol jediný, uvedomte si, že Rona uznávajú amerikanoanálovia nie preto, že by sa s ním zhodli v protivojnovej agende, ale kvôli predkladanej mantre o hospodárskej slobode. Paul dôveruje lžiam o 11/9 a bráni záujmy priateľa Izraela.

Lidhja # JojaVime40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-03-24 20:28:56 b228d763
Opat lacny propagacny clanok pre uzernickeho zlodeja a mafianskeho gangstra , ktory sa vysmieva beznym pracujucim ludom a z charitativnych prispevkov najchudobnejsich ludi si vyvaza svoju tlstu prezratu rit v sukromnom lietadle.

Uz len taketo hovado potrebuejeme aby sa este viac pasol z nasich penazi . Mal by uz ist konecne pracovat a nielen kradnut .

krt # TynyJepu41
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 21:24:07 bc79b747
Lidhja, no neviem, neviem. Znalost etatistickych funkcii bude skor znakom etatistu, nie ich neznalost :-D
Pen # FolyQiqe01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 21:32:55 4e62fb5b
Myslím si, že v najbližších voľbách nikto nič nepokazí, keď NEPôJDE VOLIŤ !

..fakt je o ničom, voliť "menšie zlo"...

..a ten hajzlík, čo sa tam dostane sa potom nebude môcť oháňať frázami typu: "mám mandát od milióna voličov"...

...ak ich bude reálne napríklad iba sto tisíc.


Johny # JynaVaso24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 21:51:59 c35b0b24
treba voliť Fica, lebo:
- nech to čím skôr padne celé na hubu aby ľudia už konečne dostali rozum, čo je základným nevyhnutným predpokladom nejakých zmien.
- aby sa zvolením Kisku zase nedospelo k všeobecnej dezilúzii, že je všetko jedno, aj keď vyhrá nezávislý kandidát, aj tak je všetko takisto naprd.

Nevolili ste Mezenskú, ovce sprosté, tak si teraz voľte menšie zlo. Tak vám treba.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-25 07:33:55 57c5a734

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

SOVĚTSKÝ IMPERIALISMUS: NAPADENÍ FINSKA


SOVĚTSKÝ IMPERIALISMUS: NAPADENÍ FINSKA
Po likvidaci Polska a vynucení jednostranně výhodných smluv o vojenské a hospodářské spolupráci s Litvou, Lotyšskem a Estonskem se SSSR obrátil na Finy na vyřešení některých svých...
Tretí smrteľný hriech
Policajti opäť porušili zákon, bezdôvodne napadli občanov počas petície
Kdo v současnosti hájí tradiční anticko-křesťanské hodnoty muž+žena+děti=rodina

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0337 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made