Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Etnický aspekt imigrácie


Etnický aspekt imigrácie

V alternatívnych médiach sa hovorí o nebezpečenstve imigrácie z dôvodu ich deštruktívneho islamského náboženstva. Málokto má však odvahu bez servítky na ústa hovoriť aj o etnickom aspekte imigrácie, aby nebol označený nadávkou a nálepkou "rasista".

Istý extrémne radikálny zástanca imigrácie sa mi snažil argumentovať, že imigranti to sú úplne rovnakí ľudia ako my Európania a len Slováci sa dívame cez pokrivené zrkadlá a umelo delíme ľudí na takých a onakých.
Fakt je ten, že proimigračná a multikulurálna propaganda sa nám snaží nanútiť práve tento názor rovnakosti všetkých ľudí. Pravda je taká, že imigranti nie sú rovnakí ľudia ako Európania.

Imigranti sú ťažko hendikepovaní ľudia a to nie len svojím ničivým náboženstvom ale aj svojou etnickou príslušnosťou. Arabi či Černosi nie sú rovnakí ľudia ako Európania: nie sú vo svojej mentalite pracovití (vedia iba poberať sociálne dávky), sociálni, prispôsobiví, úctiví, vďační a mierumilovní. Sú to ľudia veľmi divokí, leniví, arogantní, kriminálni, očakávijúci že im Európania budú robiť sluhov a Európanky (sexuálne) slúžky a že dostanú byty zadarmo.
Aj samotné štatistiky v USA hovoria, že černosi páchajú o veľmi omnoho viac kriminality ako bieli. Podobne ako s černochmi je to s Arabskými prisťahovalcami do Európy, čo sa týka kriminality.

Ide o ľudí ťažko hendikepovaných svojou etnickou príslušnosťou a keď sa k tomu ešte pridá ich náboženstvo, ktoré im otvorene prikazuje nenávidieť Európanov, ktoré im hovorí že Európania sú určení na to aby moslimom otrocky slúžili, tak potom z každého imigranta stáva ničivá atómová bomba negatívnej a parazitujúcej energie. Imigranti čím ďalej tým viac infikujú Európu ťažkými parazitujúcimi negatívnymi energiami, že sa Európa stáva čím ďalej tým viac chorá. Samozrejme netreba týchto ľudí (imigrantov) odsudzovať, pretože sú to ľudia hendikepovaní a nemôžu za to akí sú. Treba ich ľutovať - sú to chudáci. Podobne ako môže byť človek hendikepovaný nejakou vážnou telesnou vadou, môže byť človek hendikepovaný behaviorálne z dôvodu etnickej príslušnosti.

Keby sa aj imigranti po čase aj zriekli svojho rozvratného islamu, problém by to nevyriešilo. Etnický hendikep by pretrvával naďalej, uzavreté getá plne kriminality by pretrvávali naďalej (podobne ako Rómovia na Slovensku), nenašli by si prácu poberali by dávky a paraziticky zaťažovali sociálny systém.

Imigranti sú neskrotení divosi, ktorí sú narúšajú pokoj v mierumilovnej Európe.

Samozrejme iná vec sú imigranti s Kurdskou etnickou príslušnosťou. Títo ľudia sú po etnickej stránke Európania (Indo-Európania). Sú to ľudia, ktorí sú majú k Európanom blízko - medzi Kurdami sa nájdu ľudia, ktorí sú modrookí blondiaci, či ľudia s bledohnedými vlasmi. Arabi majú výlučne čierne vlasy. Kurdi nie sú Arabský národ. Európanov a Kurdov rozdeľuje len ich moslimské náboženstvo (hoci niektorí Kurdi môžu byť napr. jezídi (to jest gnosticko - ezoterické náboženstvo)).
Tiež nebol by to taký problém, ak by imigrantov tvorili výlučne Iránci - oni sú tiež Indo-Európsky národ. Tí by sa integrovali ľahšie.

Dávam do pozornosti ešte jeden zaujímavý dokumentárny film " Koniec hry - dokument o genocíde belochov" https://www.youtube.com/watch ?v=Qg-QqYx2kzA

Koniec hry - dokument o genocíde belochovAuthor: daniel # XeraPuka00
Európa2016-02-1110
-
 78% ( 13 people voted )
+
Napriek tomu, že som všetkými desiatimi za zastavenie súčasnej imigrácie, na základe tvojich blábolov musím len konštatovať, že si dobrý pako.
Pock # SihySuri34
-
 47% ( 5 people voted )
+
2016-02-13 23:12:49 3ec5f361
pravdivý článok, černoch naposledy pracoval v niekedy roku 1865...a o Arabovi ešte nikto také ani nepočul.
lisa22 # HoxiDuna67
-
 59% ( 7 people voted )
+
2016-02-13 23:35:54 5f69ce4b
"štatistiky USA–černosi páchajú viac kriminality, percentuálne je vyšší počet sediacich v base oproti ich počtu v spoločnosti."


černosi tvoria v priemere viac než tri štvrtiny osadenstva amerických väzníc, niekde aj 90 percent. belochov tam bežne šikanujú a napádajú, preto aj dozorcovia sú tam poväčšine čierni.
oni majú hlboko zakorený pocit, že bieli im všetko dlžia a sú zodpovední za ich mizériu.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-02-14 00:24:31 5f69ce4b
Veď nikto migrantom neslubuje, že tu zostanú natrvalo. Je u nich vojna - pomôžeme, prichýlime, nakŕmime. Veď keď bude pre zmenu vojna v Európe, prichýlia oni nás. Schvalujem to. Tí čo sa chcú vyzabíjať, nech sa vyzabíjajú a bude kľud. Aspoň na čas.
Garfield # VuqyWeqi18
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-02-14 07:10:21 b2295216
"Veď keď bude pre zmenu vojna v Európe, prichýlia oni nás."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
PeterNo # RuqyVyhy74
-
 67% ( 5 people voted )
+
2016-02-14 08:57:59 b28f0f64
Je "pekné" keď je niečo zaškatuľkované , poukladané, "zošorované" .Ale pre "etnikovanie " či ináč triedenie ľudských bytostí je to tak trochu ..nemožné..., vlastne problematické.
Klopi # QosyDeno63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-14 11:34:23 58d4289b
loading...
Lebo "založiť" čiernych Etiopskych židov--/Falaši/... Slovanských --muslimských ..Bosniakov..či Afrických pravoslávnych černochov..francúzky hovoriacich ...aaa do nejakého "fioku"-zásuvky.. je problém. Kritérialne rozlíšenia ..farebnosť...náboženstvo...vzdelanie..jazyk.. kultúra.. aaa.. nie sú jednoznačné...ani priorizované...Táto cesta je nezchodná --existujú aj kombinácie....v "etnikovaní.."
Klopi # QosyDeno63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-02-14 11:42:20 58d4289b
Pockinko, ze si slniecko vieme.

cernosi nie su rovnaki ludia ako my. maju ine zlozenie svalov, preto su ovela rychlejsi,takisto existuju choroby, ktore napadaju len cernochov a opacne. takisto medzi vrcholovymi vedcami cernochov malo najdete. tych odlisnosti na zaklade rasy je mnoho. existuju vynimky, ale tie len potvrdzuju pravidlo. toto su vedecke poznatky. niekto tomu povie rasizmus, ale je to rasizmus zalozeny na vede. prave takito rasizmus moze byt uzitocny aj pre cernochov a vsetkych, namiesto umelej rovnosti ras presadzovanej v sucasnosti. tym ziadnu rasu nevyvysujem, len poukazujem na odlisnosti zalozenych na rase.

rasizmus je podla definicie nevedecke ucenie o nerovnosti ludskych ras. exituje ale aj vedecke ucenie o nerovnosti ludskych ras, ako ho nazveme?

Fero # LifuRoru61
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-02-14 12:28:24 53d0dae6
Odporucam knihu Tabu v socialnych vedach od Bakalara, je mozne stiahnut zdarma....

rafael # RusyNecu46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-02-14 14:33:27 55d89f5b
Ked rakovine poskytnete vsetko pre to aby sa mohla bez problemov rozrastat tak vas nakoniec uplne pohlti a umriete. Mozme este skusit pouzit chemoterapiu ale ta pozabija aj zdrave bunky a ci prezijeme je aj tak neiste.
MM # SidaSafa91
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-02-16 09:18:49 d94b4912

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
de   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

CO JEDÍ FRANCOUZSKÉ A AMERICKÉ DĚTI NA OBĚD? ROZDÍL JE ZNAČNÝ...


CO JEDÍ FRANCOUZSKÉ A AMERICKÉ DĚTI NA OBĚD? ROZDÍL JE ZNAČNÝ...
Je to šokující, ale opravdu 1 ze 3 dětí je v USA obézní. Co tak asi můžou jíst, že pořád přibírají? To byla otázka Rebecy Plantier, která napsala článek o tom, co jedí malí ...
Môj otec Gulag -dokument
Je už s Trumpem jasno?
Prečo to nejde?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0284 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage