Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Eurovolby – taktika protivníka


Eurovolby – taktika protivníka

Blíží se eurovolby a nálada u nás i v ostatních zemích Evropy není věru prounijní. Spousta lidí, dlouhodobě stolicovaných každodenními drobnými ústrky a nejrůznější šikanou původem z Brusele si říká, že teď jim to konečně spočítá. A chystá se hlasovat pro kohokoli, kdo se projeví výrazně, odvážně a hlasitě protievropsky.

 

 

Jenže náš protivník taky nespí. Eurokomisaři i jim podřízené úřednictvo vnímají temné, protiunijní mručení lidu už delší dobu a obavy z  posílení euroskeptické frakce zaznívají z různých unijních struktur nejméně půlrok.

 

Ale ať už si o eurosoudruzích  myslíme cokoli, rozhodně je nesmíme podceňovat. Aby se dostali na svá, výtečně honorovaná místa, museli vynaložit roky nezměrného úsilí, nespočetná léta úžasné invence při vymýšlení a organizování sofistikovaných intrik a piklů... A tihle že by se stáhli bez boje? Kdepak, ti mají dost peněz na sociologické studie, na zaplacení medií a excelentních spindoktorů a jistě už nejméně rok vymýšlejí  taktiku, jak pro ně nepřátelské nálady neutralizovat a když to nepůjde, tak způsob jak ten hněv lidu svést do nějakého neškodného vedlejšího koryta.

 

 

Jedním z nejúčinnějších způsobů neutralizace protivníka je rozdělení.Rozmělnění původně jednolitého proudu do mnoha rozbíhajících se směrů, a tím do prázdna a do ztracena. Proto se obávám, že před květnovými volbami vyroste najednou, z ničeho, mnoho "euroskeptických" spolků a straniček, vedených neznámými lidmi anebo lokálními pošuky, které se budou předhánět v radikálnosti své protievropské rétoriky.

 

Ta úvaha je prostá. Na tuto republiku postačí tak 10 rychlokvašených straniček a hnutí s pár (Bruselem) placenými křiklouny v každé... a z původně očekávaného vítězného ryku nejméně 25% přesvědčených, programově protievropských voličů může být jen nevěřícné ticho totálního zklamání a rozčarování.

 

Že se zase, byť s odřenýma ušima, do europarlamentu propasírovaly ty známé, provařené typy. A že všechny nové, rádoby protievropské, jednorázové, účelové straničky, poté co získaly po 2 až 3 %, spokojeně balí krám a radostně zanikají, neboť svůj úkol splnily.

 

No ale co s tím? Inu, nezbývá, než věřit již prověřenému. Těm, kteří se svou euroskepsí netají po léta. Se vší rozhodností je třeba se vyhnout všem velikým, zavedeným stranám, i kdyby snad (na poslední chvíli) otočily a změnily rétoriku. Ty všechny jsou pro zájmy našeho českého, pracujícího občana naprosto a definitivně ztraceny. Neboť je už dávno obsadil a zevnitř ovládl  probruselský výsadek "pravdy a lásky".

 

A ty z nás, kteří to myslí vážně a opravdu chtějí být v boji proti Bruselu aktivní prosím o jediné: sjednoťte se do nějakého bloku! Pronárodního, protiunijního, nazvaného jakkoli, ale jednoho!

 

Nebo s námi, rozdělenými a soupeřícícími zase zametou a s výsměchem nás porazí, jak malé děti. Nezapomínejme že jsou to profíci a jde jim o hodně!Author: LUBOMIR VYLICIL # FeqoWidu46
Európa2014-02-0715
-
 67% ( 5 people voted )
+
Zásadne nevoliť kandidátov z politických kandidátok, na ktoré sa sami napísali a ktoré vám doporučuje zvoliť reklama súkromných finančných spoločností, ktoré platia politické strany.


Pretože na Slovensku niet koho voliť,tak jediné riešenie je nevoliť. Voľba ,menšieho zla je tiež voľba zla, EÚ je tvrdá diktatúra, ktorá donúti poslancov voliť a to aj vyhrážkami, podľa diktátu súkromných korporácií. EÚ zakladali ľudia spätý s fašistickým Nemeckom a s finančným anglosaso židovským kapitálom z USA. EÚ kolonizovala Slovanov, predĺžili si bankrot
V ČR je Petr Mach a strana slobodných, v Británii Nigel Farage, v USA Ron Paul, žiaľ už mimo politiky. Na Slovensku nič, nula, ideová púšť. Libertariáni sú dnes jediný, ktorí majú reálny program, slobodný a bohatý občan a minimum štátu, EÚ suverénnych a rovnocenných národných štátov, zrušenie FEDu ako najväčšieho 100 ročného zla v USA a na svete.


České prezidentské voľby boli totálne zmanipulované židovskou loby a finančými korporáciami na čele s EÚ a Schlafenbergom. Jediný čech, Zeman, verejne vyhlasuje za svoju prioritu Izrael, sionistický a rasistický štát, ktorý je s USA za všetkými povojnovými konfliktmi a terorizmom.


Na Slovensku sa zjavila hviezdička, prezidentský kandidát pán Kiska, ak má chrbtovú kosť, tak riskuje život, lebo politika a mafia majú spoločnú vlastnosť, diktuje najbohatší, najmocnejší, najamorálnejší, najarogantnejší. Toľko naj... hádam by bolo zvážiť aj Nobelovu cenu. Občan slúži iba na legalizáciu mafie prostredníctvom volieb.


Politika v praxi:
„Ex šéf CIA potvrdil, že akonáhle sa vo väčšine zemí sveta inštaluje nový líder, tak táto osoba dostane oficiálne pozvanie kabaly od Kissingera, ktorý odovzdá lídrovi účet vo Vatikánskej banke s enormným úplatkom. Taktiež sa lídrom vysvetlí, že ak nebudú poslúchať príkazy kabaly, tak budú zavraždení, škandalizovaní, alebo ich krajina bude napadnutá vojskami USA.“ benjamin fullford. czDefinitiva # MunoLyhi27
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-02-07 10:46:08 55ede323
Som rád, že niekto nadhodil túto tému. Tieto májové voľby do európskeho parlamentu budú veľmi dôležité a preto tá temná háveď z Bruselu zaiste niečo chytré vymyslí, aby eliminovala výsledky volieb vo svoj prospech.

Axis # KydeBefy93
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 10:49:27 55a3353d
Ak sa zaregistruje do volieb európskeho parlamentu hnutie Dobrá sila, bola by to jedna z možností, ako im prejsť cez rozum.

Axis # KydeBefy93
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-07 10:57:07 55a3353d

Najlepšia stránka o meditácii:
http://1meditacia.wz
.sk

*****
Meditácia sa delí na nasledovné typy:
a) meditácia, ktorá nám zabezpečí spojenie s Bohom/Absolútnom a dostane nás do stavu blaženosti
b) “tréningom“ mysle dosiahnuť čo najlepšiu komunikáciu a spojenie medzi duchom a mozgom. Takto si dokážeme očistiť svoju myseľ od nánosov a znečistení rôznych psychologických zranení a komplexov. Vo vyšších stavoch výsledný efekt je iný stav vedomia – ide o blažený stav
c) oživenie duchovného tela pomocou rôznych dychových energetických cvičení.
Kým kresťanstvo vníma ľudský duch ako niečo abstraktné a skôr uprednostňuje pojem „duša“, východná kultúra hovorí o energetickom ľudskom duchu ako o duchovnom tele. Kresťanská filozofia je v podstate o niečo viac materialistická.
Avšak v Biblii sa spomína existencia duchovného tela. Názor súčasnej kresťanskej filozofie, ako inak, nie je v súlade ani s tou ich Bibliou:
Prvý list Korinťanom - kapitola 15
44 Ak jestvuje živočíšne telo, jestvuje aj duchovné.
*****
Najlepšia stránka o meditácii:
http://1meditacia.wz
.skfranco # WobaCupa83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 14:48:38 5057d10a
Definitíva, čo sa týka Kisku nesúhlasím s tebou, a to po vypočutí rozhovoru v českom rozhlase.
Tiež pochybujem o jeho čistom pozadí, aby nevedel komu dával zákazku na vydanie svojej knihy,
za ktorou stojí scientológia? Prosím ťa, nebuď naivný.
Určite za pozornosť stojí p.Mezenská, a to ešte v čase, kedy nikto nevedel ani ona sama, že by
kandidovala. Kiska sa vynoril teraz. Nie neverím, prepáč

Mixh # MiruMyko38
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-07 16:28:28 5c340208
A to čo píšeš v poslednom odstavci, áno čítal som o tom. Pozícia Ameriky je dnes úplne iná, a
to vidíme každým dňom, numero č.1 končí.
Tak prosím ťa, nevytváraj tu psychologickú hrozbu a vytváranie strachu. Ani postoje v Európe
voči USA nie sú je jednohlasné.

Mixh # MiruMyko38
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-07 16:41:44 5c340208
loading...
Axis s Tebou súhlasím, má jasný cieľ a vieme kto za ňou stojí.

Mixh # MiruMyko38
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 16:45:28 5c340208
Definitiva....
no prvý krát si ma nastval....co si pil alkohol? Ze Kiska....ved sa nanho pozri co je to za smejda...kde bol doteraz? odkial z riti vytiahli tohto úžerníka?Co si slepý?
rozladil si ma...okrem Mezenskej neprichádza nikto do úvahy...ked mohol by ozran Havel prezidentom tak Mezenská by mala byt doživotnou prezidentkou...
spamatajte sa vsetci a šup volit Mezenskú....

brano # PelaSedo59
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-07 16:58:04 4df7e017
Etatisti sa sklamali v byrokratickej mašinérii Bruselu a chcú im všetko spočítať. Ovce sebecké, čo presne vám na eú prekáža? Okrem prehadzovania zodpovednosti za vaše zlyhania na eú? Ohrdnutá milenka sa ide pomstiť. Gójovia, to je všetko čo ponúkate? V Grécku sa objavili "útoky" na eú v súvislosti so splátkami dlhov, ktoré nemajú ani najmenšiu spojitosť s eú. Ľudia sú nespokojní a hľadajú vinníka mimo seba, teda aj v eú.
Ovecká demokracia znamená len toľko, že frustrovanému gójovi sa už zunovalo čakať na pečené holuby, ktoré neprilietajú, aj keď ich eú sľubovala počas lákania gójov do svojich spárov. Ľudia, už si konečne uvedomte, že aj keď etatizmus je absolútnou temnotou, aj tak hlavná ťarcha spočíva na človeku, jeho nesprávnych rozhodnutiach. Mňa nedojímajú etatisti, čo by chceli vymeniť figúrky, takýto si presne dnešný stav zaslúžia a nemajú právo hromžiť.
Nepriateľské nálady síce smerujú navonok proti eú, ale nie z dôvodu odsúdenia etatizmu vo všetkých podobách, alebo stavby babylonskej veže, títo materialisti sú ochotní opäť zmeniť „názor“, lebo si nájdu kedykoľvek iného osvietenca, ktorému uveria. Hnev frustrovaných, na ňom chcete stavať?
Mantry o havlizme sú super trápne, Havel už trpí roky v pekle, vy si o neho otierate svoje nechutné pysky, ale kde ste boli v čase, keď škodil, urážal? Volili ste masovo stádo OFcí a jeho následné klony.

Lidhja # JojaVime40
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-02-07 20:40:14 5f66e99e
Ron Paul takisto podporuje Izrael, Farage je marioneta, Mach a strana slobodných sú prívrženci osvojenia detí sodomitmi, podporovatelia NATO, Izraela, klausisti.
Libertariáni sú umiernení etatisti, vraj minimum štátu, úradníctvo vpred a načas platiť výpalné, minimálny štát je základ, od ktorého sa odráža etatistická rozpínavosť, pretože úradník je síce lenivým ak má sám plniť, ale mimoriadne usilovným a mnohostranným, ak chce predložiť pravidlá ľudského života, chcel by všetko obsiahnuť, potom nastúpia menejštátistickí plánovači a začnú rýpať, že úradník prekročil mieru minimálneho štátu. Títo etatisti si naplánovali štát a chcú kontrolovať štát. Naplánovali si aj bohatého človeka, sami svojvoľne určili dráhu rozvoja ľudskej bytosti, naplánovali mu bohatstvo.
FED je zlom, len ak ste bez groša. USA nie je hrozbou svetu kvôli fedu, ale pre mesiášsky komplex amerických zadubencov, ich nemorálnu slepotu.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 21:31:06 5f66e99e

Batka # KytoKaxe18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 23:01:27 4079836a

Batka # KytoKaxe18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 23:01:54 4079836a
EU wealth tax heralds return to a Soviet style economy With growth rate remaining pretty flat the wealth tax of people with savings over 100, 000 euros will be enforced in a move for quality for all, as well in the effort to create a so-called “crisis safety pillow”.


Steen Jacobsen (SJ) - I think, it’s very likely. Already beingtabled by the IMF as an indication of what’s needed in Europe. And what Europe needs of course as we’ve seen from the banking deal is to secure a certain amount of funds that can be used to recapitalize the banking system and overall support the weaker nations. So, the European economy has pretty much moved to a Soviet – style economy, the planned economy. And, I think, this would be the final straw confiscating wealth from Europeans.
http://rt.com/business/saxo-bank-2014-forecast-
871/


Batka # KytoKaxe18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 23:02:50 4079836a
Sfiňa v drese EÚ vyzerá priateľsky, ale sfiňa Sovietska sa nazlostila že ju kopíruje a tá sfiňa sa za to ani nehanbí aj keď predtým mala toľko rečí ako je sovietska sfiňa zlá. Tak tá sfiňa nedokáže nič iné len kopírovať úspešné modely.

Batka # KytoKaxe18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 23:10:10 4079836a
Batka-mam pre teba novinku-Sovietsky zvaz uz neexistuje.Ak je nejaka alternativa Europskej unii,tak je to Euroazijsky zvaz,alebo Colna unia.
EU je model,ktory vznikol uz za Tretej rise a okrem programu je viditelne spojenie aj v niektorych ludoch.Sovietsky zvaz dotoval hranicne oblasti casto na ukor centra(Pobaltie,Kaukaz,zap.Ukrajina),EU je kolonialny system-riadenie v USA(ale fakticky nadnarodne korporacie,ktore tam sidlia),vazali a kolonie(tu sme my spolu s dalsimi postkomunistickymi krajinami).
Viacero ludi si zacina uvedomovat,ako sa veci maju a preto sa priklanaju k spolupraci s Ruskom v ramci Euroazijskeho zvazu(preto je v nasich mediach tabu co len spomenut existenciu tohto zvazu).

julo # GopoMipy89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-07 23:51:22 6dec7950

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Devizový trh v posledních pár letech


Devizový trh v posledních pár letech
I když se to řadě z vás možní nezdá, devizové trhy se pohybují ve střednědobých cyklech. Proto jsem pro server finakademie zpracoval několik posledních let.
Cesta späť nemožná?
Jak se opravdu žilo za komunistů?
Nejdříve žárovky, potom ledové nápoje a horké sprchy. Teď jsou na řadě masové kuličky z IKEA

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0331 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage