Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

FOTO, VIDEO: Ukrajinské protesty násilně potlačila policie, hlášeny jsou desítky zraněných							
				FOTO, VIDEO: Ukrajinské protesty násilně potlačila policie, hlášeny jsou desítky zraněných
Ukrajinská policie dnes nad ránem tvrdě zakročila v centru Kyjeva proti zhruba pětistovce demonstrantů. Ti požadovali odstoupení prezidenta Viktora Janukovyče za to, že odmítl podepsat dohodu o přidružení k Evropské unii. Při násilném potlačení protestu bylo zraněno několik desítek lidí, uvedla zpravodajská RT.

Podle očitých svědků policie dnes ráno také zatkla desítky osob. "Bylo to strašné. Vedli jsme pokojnou demonstraci a oni nás napadli," řekla podle agentury AP jedna z účastnic akce. Mnoho demonstrantů utrpělo krvavé rány na hlavě nebo na rukou.

Zásah téměř okamžitě odsoudil americký velvyslanec v Kyjevě. "Stále se snažím pochopit, co se stalo. Rozhodně ale odsuzuji jakékoliv násilí proti pokojným demonstrantům," zdůraznil na Twitteru velvyslanec Geoffrey Pyatt.

Ukrajinský poslanec ze Strany regionů Oleg Tsarev ale Hlasu Ruska řekl, že současné protesty na Ukrajině jsou prací externích hráčů.

Foto: Reuters

Foto: Reuters

Foto: Reuters

Foto: Reuters

 • Ukrajina zmrazila jednání s Evropskou unií
 • Evropa je šokovaná a rozzuřená, zatímco Putin opět triumfuje: Ukrajina zavrhla Evropu a přiklání se k Moskvě

Zdroj: rt.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-12-019
-
 50% ( 0 people voted )
+
V krajine je potrebné udržiavať čistotu, poriadok, disciplínu a právo. V demokracii sa politika presadzuje: Nenásilne, mierovo, presvedčovaním. Kotle ba nikdy neprotestoval on stojí za niečo a presvedčil ľudí aby mu dali hlasy vo voľbách. Protestujúca lúza len robí hluk, neporiadok a zvyšuje hladinu chaosu

Gazda # BahaCube30
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-12-01 15:19:44 4079836a
Výborná práca Putina. Apropó. EÚ a USA mali dosť času od pádu železnej opony zapracovať na zlepšení života na Ukrajine. Nebyť Ruska tak by skapínali od hladu. Rusko robí výbornú politiku keď ochraňuje svoje záujmy. Putin neprišiel za Janukovičom a nepriložil mu kalašnikov na zátylok. On mu len povedal aké kroky urobí Rusko ak Ukrajina podíše dohodu s EÚ a Ukrajinci si to prebrali v hlavách a pochopili že by Ukrajina padla ekonomicky hlbšie ako je vo veľmi krátkom čase. Stratiť zákazníka ako je Rusko je ľahké-nikto na svete nemá niečo čo sa nedá zohnať inde za minimálne tú istú cenu- návrat na trhy je krvopotný. Preto západná oligarchia kontroluje EÚ a USA nedemokratickou cestou= Bránia sa prístupu konkurencie na svoje územie

Gazda # BahaCube30
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-12-01 15:28:56 4079836a
V podstate to nie o Janukovičovi ale sa tu jedná o záujmové ekonomické skupiny ktoré ťahajú šnúrky. Nejaká ukrajinská obdoba Penty povedala nie dohode s EÚ lebo by stratili biznis s Ruskom. Čo tu naprotestujete? Jedinou cestou sú voľby. Na Ukrajine aj na Slovensku sú voľby vcelku férové- viď Kotle ba, takže sa treba sústreďovať na tento smer. Že finančne mocní sú chytrejší? To je ich plus a mínus pre lúzu. Lúze nikto nebráni sa vzdelávať a politicky zoskupovať. Výnimkou je niečo take ako v Grécku s patriotickou stranou. V takom pripade sa treba otvorene postaviť na odpor, lebo istá časť si uzurpuje právo brániť iným v politickom živote na základe fiktívnych obvinení

Gazda # BahaCube30
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-12-01 15:37:41 4079836a
Slovania si musia vytvoriť vlastnú civilizáciu nezávislú od anglosaso židov, ktorí fungujú na falošných dolároch, kde FED riadi centrálne banky a určuje mieru zotročenia štátov a občanov, kde USA sú vazalmi Izraela, kde militanzný sionizmus a finančné korporácie spôsobujú všetky svetové nepokoje a vojny, a to platí aj pred aj po 1945.

Svetová moc reprezentovaná EÚ podvodom zbavuje štáty ich kompetencií, ekonomická kríza nikdy nekončí, inflácia je plánovitá a je to len skryté zdaňovanie občanov a zotročenie dôchodcov, ľudia sú kŕmený falšovanými a chémiou vylepšenými potravinami, konzumná populácia rovná sa chorá populácia a farma korporácie si urobili zo nevzdelaných občanov nekončiaci prameň zisku.

Rodiny sa rozpadajú, homoši nahradia manželstvo, deti vyrastajú na ulici, spoločnosť a národné štáty sú určené na zánik, direktívou je multikulturalizmus, kto má iný názor, kto chce ochraňovať svoju rodinu a rod, z toho urobia rasistu a fašistu.

Dnes rozhodnutím politikov USA a EÚ môže byť ktorýkoľvek štát a kedykoľvek označený za zločinecký režim, sú mu odobraté dejinné, alebo his-tora územia a obyvateľstvo je fyzicky likvidované. Vid. Palestína, Srbsko. Humanitárne bombardovanie Srbska bolo u anglosaso židov na čele s M. Allbrightovou činom v mene ľudskosti.

Jediné dobré u anglosaso židov je technický pokrok. Ten je použitý na ovládnutie svetových energií a zotročenie ľudí. Tiež dobrá je aj vysoká úroveň konzumného spôsobu života, "blahobyt" na princípe dlhu, banková úžera odčerpávajúca všetky nadhodnoty vytvorené otrokmi - zamestnacami. Takže aj to dobré nie je dobré.

Pred VOSR bolo Rusko priemyselne vyvinuté minimálne na úrovni Európy. Potom prišla židoboľševická VOSR, dve svetové vojny, komunizmus nadiktovaný židom Marxom, Leninom, Trockým. Stalin ich všetkých vyhnal, žiaľ komunizmus a židovské metódy genocídy Rusov ponechal. Alebo inak, finančný kapitál Wall Street Stalina nechal žiť, lebo robil "dobré" veci. Otroctvo Slovanov v Rusku trvalo až do príchodu Putina. Otroctvo východného bloku pokračuje ako kolonizácia pod diktátom EÚ, kedy politici nás predali a rozkradli v minulosti vytvorené hodnoty, EÚ nás kolonizovala podvodom, bez referenda, bez voličského súhlasu. EÚ vznikla ako podvod, keď EÚ porušila svoje vlastné pravidlá, vymyslela Lisabonskú zmluvu, aby sa vyhla všeľudovému hlasovaniu.

Rusko je tiež ekonomicky koloniziované anglosaso židovskou civilizáciou, ale spolu s Južnou Amerikou a Áziou je jedinou silou, ktorá dokáže zničiť zdroj zla anglosasko židovskej civilizácie.

Preto si musia Slovania vládnuť sami, Slovania nie sú ani sprostejší, ani lenivejší, Slovania sú v otvorenom boji neporaziteľní. Slovania sú len dobrosrdeční a každému veria a každému doprajú, preto sa anglosasožidom podarilo podvodom a klamom, na stáročia, od Petra I., ovládnuť Rusov a teda aj Slovanov. Dnes sme vzdelaní, sme skúsení, sme rozumne mysliaci, čo o homosexe, kultimulti, kapitalistickom socializme a iných -izmoch nemožno povedať.

Preto Ukrajina nesmie podľahnúť americkej demokracii, blahobytu na dlh, konzumu, ktorý produkuje chorých ľudí. Demokracia v dejinách ľudstva nikdy neexistovala, ani v Starovekom Grécku. Nesmeli voliť idiotés, zločinci, ani cudzinci. Idiotés bola väčšina obyvateľstva. USA nemajú demokraciu ani doma, Prezidenti po Kenedym jú úspešne demontujú, a Obama zvlášť triskom.

d # GehuQywa66
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-12-01 19:00:39 55ede325
zvedavec.org, židia mlátia pokojne protestujúcich beduínov, to palestínčania už nestačia. A legitímne zvolená vláda na Ukrajine bráni svojich voličov, Slovanov, pred anglosaso židmi.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-01 19:22:03 55ede325
...ručičky preč od Ukrajiny.
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-01 19:26:04 55ede02e
loading...
Vedli jsme pokojnou demonstraci a oni nás napadli," řekla podle agentury AP ABCjedna[/u
rl] z účastnic akce.

Aký jazykom hovorila tá "ABCjedna[/
url] z účastnic akce", polsky alebo česky???


Emka # XyqiMeqa35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-02 12:19:18 d551b84e
Předmět: pravda o protestech na Ukrajině
Tomash # SifeJife83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 21:06:02 59ad1aa1
 • Vymyslenim lichbvarskych penazi zacal cyklus zotrocovania ludi celosvetovo jednotlivcami pri moci ktoru si klanovo odovzdavali menovanim dosadenim a v zavere volbami ludu ?? Vedci myslitelia a ludia pracovali denne
 • da sa povedat za jedlo Vsetky vynalezy sa kradli par ludi pri moci Kto vedel a povedal tak ho zabili Na zaver este Cirkev Svaty vo Vatikani stale pri moci a jej vojska Kriziaci a jezuiti spac naz riadeni Vatikanom doteraz nevysvetlili nepredlozili zoznami osob / miliony ludi / ich tazenie po svete a presvedcovanie na katolik vieru vrazdeni mucenim v ich klastoroch upalovanim verejne JEZIS ked bol a je / urcite nedaval tieto navody Predstavitelia cirkvi tiez vybrany lichvarmi
 • su vojnovi zlocinci za WORLD genocidy
 • Ukrajinci su zas vrazdeni dalsia genocida kvoli peniazom a uzemiam a robia to zaplateni soldiers ktori maju zbrane a dostanu peniaze iba tolko Kto je u moci to robi planovane iba tolko
 • Je cas ze BOH a maticka ze priroda uz za tie roky maju toho uz dost a bude zmena Par ludi prezije a tak bude Pacifista

NOVUM # PywoMyti62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-25 01:48:29 cab314cf

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
š   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Špinavá Wikipédia


Špinavá Wikipédia
Wikipédia má kontroverznú popularitu. Veľmi dávno som spozoroval, že ak som použil nejaký politicky a nábožensky nekorektný citát z wikipédie, tak to z wikipédie zmizlo. A tak som zač...
ÚŽASNÝ PŘÍBĚH O TOM, CO SE STALO V JEDNÉ MALÉ ZEMI PO LEGALIZACI DROG
Berlusconi: „Mé děti se cítí jako židovské rodiny za Hitlerova režimu v Německu“
Protestujúci Slováci vyšli do ulíc a okupujú Bratislavský hrad

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0449 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles