Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Fico, najväčší pomocník Kotlebu


Fico, najväčší pomocník Kotlebu

Robert Fico má plné ústa rečí o extrémizme, nasadzuje elitných policajtov, aby surfovali po internete, vyzýva všetky politické sily, aby sa spojili proti Marianovi Kotlebovi. Pritom jeho koaličný partner, kapitán Andrej Danko, nasadí v každom kraji svojich vlastných

kandidátov, čím ako prvý rozbíja akési spájanie. Ale najväčším podporovateľom Kotlebu je Robert Fico osobne. Na návrh jeho vlády zrušili minulý štvrtok koaliční poslanci dvojkolové voľby, čo pomôže najviac Kotlebovi.

Treba však na rovinu povedať aj to, že ak by sa za Kotlebu kradlo na župe toľko, čo za Maňku, ak by sa napríklad posypová soľ nakupovala naďalej za 100 eur na tonu a nie za 70, tak by ľudia Kotlebu jednoducho nevolili a žiadne koalície by neboli potrebné.

Dvojkolové voľby majú zmysel všade tam, kde sa volí jeden človek (takzvané väčšinové voľby), napríklad župan. Dôvod je dať voličom možnosť si v druhom kole, kde nastúpia len dvaja najúspešnejší kandidáti z prvého kola, vybrať kandidáta, ktorý im vyhovuje viac (i keď ho v prvom kole nemuseli voliť). Týmto spôsobom je zabezpečené, že vyhrá kandidát s najširšou podporou. Iný príklad sú vlaky zadarmo, ktoré stoja asi 15 miliónov eur ročne. Za tieto peniaze mohlo byť zamestnaných niekoľko stovák strážnikov, ktorí by sa starali o poriadok a bezpečnosť vo vlakoch. Lenže nie, lebo lacný populizmus išiel Robertovi Ficovi vždy lepšie, ako funkčné riešenia. A tak teraz sa o bezpečnosť starajú Kotlebovi chlapci v zelených tričkách a ľudia si to pochvaľujú. Lepšiu podporu si Kotleba nemohol želať. Jediné, na čo sa vládna koalícia zmohla, je zákonom zakázať chrániť cestujúcich pred živlami. Skvelé.

Aby toho nebolo dosť, odklepne minister vnútra Kaliňák 1,8 milióna eur pre Migračné informačné centrum, aby nám nejakí na štátny cecok prisatí mimovládkari vysvetľovali, ako je super mať migrantov na Slovensku.

Bude to osobná zodpovednosť Roberta Fica, ak Marian Kotleba bude opätovne zvolený za župana, presne tak, ako mu svojimi mimoriadne arogantnými rečami o vreci zemiakov dopomohol k županskej stoličke prvýkrát.

Author: Sulik # TatiBylu60
Slovensko2017-02-079
-
 54% ( 3 people voted )
+
Kaviareň si nepriateľa vždy nájde. Vo veľkom svete Trumpetu, u nás Kotletu...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2017-02-07 11:22:39 d425402c
Risulo, mam taky pocit, ze sa ti nepaci liberalna demokracia... Nepaci sa ti, za do parlamentu sa mozu dostat aj ludia, ktori sa tebe nepacia... Citim, ze by si preferoval, ak by si o obsadeni parlamentu a konkretnych politikach vsetkych v nom zastupenych stran, mohol rozhodovat len ty sam... Nepaci sa ti, ze strany si v krajoch nasadzuju vlastnych kandidatov a nie tvojich... To je nejaky novy trend slovenskeho pravicoveho liberalizmu...? Radsej sa zbav zabran a ukaz ludom svoju vaginu ako Ciganikova... :-DDD

Tu mas novy predvolebny slogan: Kto voli SaS, je fas... Uspech vo volbach budes mat zaruceny...


pupusolog # SacoWuvi58
-
 50% ( 4 people voted )
+
2017-02-07 11:42:05 5ee77486
Sulik po bruselsky z zion rajchu eins ikona merkel zwein ikona knihkupec...drei...lagerkommandantura...
aktivista # TaceDyqy89
-
 62% ( 3 people voted )
+
2017-02-07 22:13:47 c3a0b62c
Gilotína Fica neminie.
Fico je zbytočná existencia, komunistický terorista, klamár, vrah, špinavý egoista, osočovateľ, šíriteľ hanebností, análista, hrubá a vulgárna osoba, pochlebovač naivných, lichotník hlupákov, syn neposlušnosti, pokušiteľ, otec lží, nečistý duch, muž bezzákoností, bolo by pre teba lepšie, ak by si sa nikdy nenarodil. Opotrebovaný a opovrhnutiahodný.
Milovník globalizmu, priateľ islamu, ľavicový utopista, pokračujúci navyšovač dlhu, pešiak satana, vyprahnutá mŕtvola, bezcitná sebecká hyena žijúca z okrádaných, ktorý neznesie, aby aj niekto iný mohol byť zvoleným, odmieta sa deliť o moc. Posadnutý mocou, posadnutý nenávisťou, prečítaj si Božie slová, ako nakoniec skončíš.
Nemá žiadnu česť. Niet pochýb, že nerozumie tomuto pojmu.
V demokracii dorazili na vrchol moci, predrali sa do vysokého postavenia a týchto nemorálných a skazených podľudí nazývajú médiá elitami. Držia na pamäti jedine vlastnú slávu a bohatstvo. Akýmkoľvek procesom, každým prostriedkom, reťazcami dezinformácií, manipuláciami posudkov.
Získať moc a zostať pri moci, pokračovať, strach zo straty ich zneisťuje, rozzúri a ponáhľajú sa do útoku. Vtedy sa neobzerajú na včerajšie spory, každému podávajú ruku, veď predsa patria do rovnakého hrnca.

Claythorn # DycoDiva76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 04:11:50 5f663a61
Keď už Sulík píše ľúbezne o superkomunistovi Maňkovi, ako ho ešte dnes zraňuje, že ho rozšliapali, predpokladám, že aj on sám ho vyvolil do tej funkcie v eurosoviete.
Vrana k vrane sadla a vrana ďobe, lebo druhá vrana nedostatočne spoločného presadzovala, arogantne znemožnila skupinový úspech. A dnes Fico opäť uchvátil Sulíka, ktorý sa obáva repetície, je obhajcom zla, čo z neho robí jedného z predstaviteľov zla, ale aj navyše Ficozla. Treba brániť zlo, ale dôvera vo Ficozločinca nie je gigantická. Zvíťazí nakoniec spoločné zlo?
Voliči nemajú väčšinou stále politické presvedčenie a unášajú sa skôr bulvárnou tlačou a prchavými sľubmi, takže súdruhovia marxisti, ak sa spolu obávate o výsledok, tak je situácia naozaj vážna. Profesionálnych marxistov nie je toľko, aby ste nakoniec uspeli. A uvrieskané marxistické médiá žiaden kredit ovplyvňovania nezískali.
Aby sa vaša spoločná loď potopila aj so všetkými idiotmi, ktorí dúfajú, že sa navrátia vaše nerušené časy, že nájdu do volieb nejakého spoločného falošného lžimesiáša, halucinogénnu handru, ktorá vás charakterizuje.
Nepoznám migrantov, iba teroristov v prestrojení. A obhajcov terorizmu.

Claythorn # DycoDiva76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 04:35:39 5f663a61
A ..Claythorn76.. a viete kedy budete mať pravdu a zožnete slávu aj nebeskú? Keď konkretizujete svoje invektíva --znevažujúce ---existujúce osobnosti konkrétnym trestným oznámením to za prvé. A za druhé navrhnete aplikovateľné riešenie uvedenej problematiky. Ináč tie Vaše" žlčopudné " vyjadrovačky sú síce "srandovno--duchaplné" /halucinogénna handra , vyprahnutá mrtvola.aaa./ no odporujú aj Božiemu slovu ktoré predsa len je v inej polohe ako Vaše "myšlienkovo--defektné" VÝJAVY .../aj legislatívne postihnuteľné!/
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 08:16:59 58d4289b
loading...
Tu by sa žiadalo "zapriahnúť" celoeurópsku "vedecko odbornú " mašinériu , hlavne teraz , keď to "novovlnenie " migrantov začína s prichádzajúcou jarou znovu silnieť.A samozrejme silnejú aj reakcie. To " zapriahnutie " je potrebné nasmerovať na stanovenie hraníc , extrémov či nežiadúcich stavov takých pojmov ako sú vlastenectvo, národovstvo,patriotizmus , lokalpatriotizmus, nacionalizmus , nacizmus...Ako mile sa radikalizujú "ohrozenia" národných záujmov , stupňujú sa prírodzene aj vlastenecké snaženia. Ich miera nie je definovaná , ani jasná. / Sú skúsenosti s neprispôsobivými , ktoré miestami vyvolávajú radikálne riešenia../Individuálna miera ....hajajáááj / niekto neznáša ani vôňu iného "kmeňa"../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 09:34:58 58d4289b
sulik ma dobre nazory, ale je iba obratena strana tej istej mince, a fico je pan politik, pretoze tak dobre ako za fica na slovensku este nebolo, pretoze slovensko je ozajstny ostrov stability, a ak to tak zostane nadalej, tak tu nebude len detroit, ale aj ten sulikov singapur... eu sa odchodom uk zacala rozpadavat, mozu za to nepriatelia eurostatu tkz.obcania clenskych statov ktory nesuhlasia s politikov bruselu, ktora je diktovana aj nasim panom velkomoznym, a koly tejto politike sa dostavaju do parlamentu strany, ktore by skoncili za inych okolnosti na lokalnej urovny,
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 13:23:06 561749f5
Neviem prečo je taká sťažnosť a zúrivosť pre slovo-komunizmus-rozoberte si a hlavne koľko v %-tach-sú vyznávači boha-tak kto tu potom vlastne vládne!! Tak tomu je treba rozumieť a o tam je treba sa sťažovať-Demokrati! a nie len--komunizme-vyčítať zlo-len aby rečou sa šírila nenávisť? Len preto lebo v komunizme nemohli robiť to- čo chceli-že vraj utláčaní!! To práve teraz ukazujú tú svoju pravú tvár-čím v skutočnosti súúúú!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-02-08 16:13:09 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0399 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made