Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Indovia investujú do Bitcoinu


Indovia investujú do Bitcoinu

Posledné dva týždne boli pre Bitcoin dôležité najmä v Indii. Avšak rovnako sa diskutovalo o budúcnosti bankového sektora v Taliansku. Správy rovnako prichádzali aj z Číny alebo Južnej Kórei či Dubaja.

Ako sme predpovedali v minulom článku, obchodovanie Bitcoinu v Indii vzrástlo. Vláda sa totiž rozhodla stiahnuť z obehu dve najpoužívanejšie bankovky. Zámerom vlády je "prečistiť" menu, keďže predpokladá, že v obehu je veľké množstvo falošných bankoviek. Tento krok samozrejme napomohol alternatíve ako je Bitcoin. Jeho cena sa aktuálne v Indii pohybuje okolo 900 dolárov, čo je o 16% vyššia cena ako inde vo svete. India tak môže slúžiť ako ďalší príklad, keď Bitcoin slúži ako alternatívne platidlo v prípade problémov národnej meny.

Objavili sa domnienky, že podobná situácia by mohla nastať aj v Taliansku. Avšak predpokladaný scenár sa skôr podobá situácii na Cypre z roku 2013. Vtedy vďaka problémom miestnych bánk a tzv. bail-in narástlo obchodovanie Bitcoinu desaťnásobne. Predmetom úvah o problémoch v Taliansku, je banka Monte dei Paschi di Siena, ktorá v júli neprešla záťažovými testami. Problémom je pre ňu nedostatočný vlastný kapitál. V súčasnosti sa to snaží vyriešiť emitovaním akcií v celkovej hodnote 5 miliárd eur. Otázne je, či sa jej tento krok podarí, ak nie, tak nastanú radikálnejšie kroky. A tu sa predpokladá, že by to bolo vodou na mlyn Bitcoinu, podobne ako na spomínanom Cypre. Rovnako bude zaujímavé, ako dopadne decembrové referendum, ktorého predmetom je hlasovanie o niekoľkých zmenách v rámci ústavy. Najpodstatnejším bodom bude posilnenie vlády na úkor regiónov a oslabenie senátorov, kde v súčasnosti je senát rovnocenný s poslaneckou snemovňou. Výsledky ukážu postoj ľudí voči svojim zástupcom. Po skúsenostiach s Brexitom a Trumpom to môže dopadnúť rovnako prekvapivo. Avšak čo bude prekvapivé pre finančné trhy, bude pozitívne pre Bitcoin.

A naspäť do Ázie. Paradoxne, čínsky plánovači z centrálnej banky smerujú k využitiu krypto-systémov. Banka zverejnila ponuky práce, kde hľadá šiestich odborníkov z oblasti FinTech a Blockchainu. Teda tzv. účtovnej knihy. Technológie, ktorá stojí za Bitcoinom a ostatnými krypto-menami. Čínska centrálna banka a vláda už skôr vyjadrila záujem mať digitálnu menu. Keďže jej prostredníctvom by dokázala udržovať úplnú kontrolu nad systémom. Nad tým či sa jej to podarí, je zatiaľ len veľký otáznik. Každopádne to môže slúžiť ako zaujímavý paradox, keď už sa aj socialistická vláda zaujíma o kryptomeny. Ako protipól pôsobí Singapur, krajina s jedným z najlepších podnikateľských prostredí. Miestna centrálna banka ohlásila partnerstvo s konzorciom R3, čo je konzorcium viac ako 60 bánk skúmajúcich Blockchain. Cieľom je čo najviac využiť výhody Blockchainu. Teda nízke náklady, transparentnosť a bezpečnosť. O týchto a ďalších vlastnostiach sme písali prednedávnom aj v štúdii o krypto-systémoch.

Opačným smerom sa vydala Južná Kórea, ktorá chce regulovať digitálne meny. Komisia pre finančné služby sa tak rozhodla vzhľadom ku rastúcej popularite Bitcoinu v krajine. Priemerne rastú transakcie 6% mesačne v porovnaní s minulým rokom. A celkovo sa od januára 2015 zobchodovalo 1,3 miliardy dolárov. Avšak treba poznamenať, že to nebude typ regulácie, ktorý by ohrozoval používanie Bitcoinu. Bude to pravdepodobne regulácia, ktorá sa nedávno zavádzala aj v Japonsku. V podobe požiadaviek, aby burzy boli licencované a dodržiavali pravidlá na ochranu spotrebiteľa. Podobným smerom by sa chceli vybrať aj úradníci v Dubaji. Treba upozorniť, že to nemusí mať nevyhnutne negatívny dopad. Pretože regulovanie tohto typu zlepší povesť Bitcoinu medzi obyvateľmi.Author: Martin Lindak # KygeHesy45
Ázia2016-12-0712
-
 50% ( 0 people voted )
+
Bitcoin je trójsky kôň, ktorý bude ochočený bankami, vitajte v bezhotovostnej spoločnosti, cieľom tejto spoločnosti je úplná strata slobody a súkromia, potom stačí zaviesť majetkové dane a drvivá väčšina hoviatok príde aj o to posledné, čo ešte má, ale chruňovia, ak ešte budú na svete, budú tlieskať a radovať sa, však Klopi-tkár?!
S-L-F # BakiKuve75
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-12-07 17:36:28 55edea96
Fiíj ha ---S-L-F75.. to ste nás prekvapil...toľko " múdrostnej " irónie pokope.. Ale nás by zaujímalo čo Vás PRINÚTILO "aktivovať" takéto "vyznania" ako sú .."hoviatka...chruňovia..." ,je to obdivuhodné...len ták z ničoho nič ...ale ak je to z Vašej hlavy , tak klobúk dole...nad tým treba dlĺĺho... oné izé...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-09 07:54:32 58d4289b
Peniaze. Áno je to "kategória historická". Boli vymyslené ľuďmi , dosiahli/dosahujú/ svoje optimum a zaniknú tak či tak. Vymyslí sa čosi iné. Pokiaľ predstavujú istý " hodnotový ekvivalent" , tak to nemusia byť peniaze ako také..Ich koncentrácia, akumulácia /v úzkom okruhu jedincov/ dosahuje taký stupeň /úroveň/ , že dochádza k nežiadúcej MANIPULOVATEĽNOSTI / bezbrehé tlačenie, krytie, úročenie.../ a vždy na úkor ostatných. Neexistuje aby človiečik ktorý má "privilégia " v zdroji informácií, je aktérom politicko-vojenským...aaa.,.nemá iné ciele len ďalšiu koncentráciu ...to nie je o šikovnosti, osobných kvalitách .. intelektuálnych . Ak sa nevylúči súčasný manipulačný proces s existujúcim stavom financií , tak ich náhrada --nový stav.. bude nadobúdať dynamiku, s vylúčením negatív ktoré doteraz umožňujú.Samozrejme , nové riešenia prinesú nové problémy.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-09 16:05:35 58d4289b
"Ak sa nevylúči súčasný manipulačný proces s existujúcim stavom financií , tak ich náhrada --nový stav.. bude nadobúdať dynamiku, s vylúčením negatív ktoré doteraz umožňujú."


Protirečenie, ktoré sa vyvracia v rámci logiky samo. Ak ten niekto naakumuluje tzv. ľudský výmysel, naakumuluje tiež zdroje nevyhnutné pre život, skrz ten ľudský výmysel. Kto bude potom určovať to vaše "čosi iné"??? Skupina tých istých ľudí, preto je v skutku úsmevné, ako je niekto schopný v jednej vete takto odporovať sám sebe a svojim predošlým konštatovaniam. Jedna otázka, Klopi. Ako fungujú úroky, akým spôsobom a kým sú dnes zneužívané???
aha # JygyQule74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-12 10:51:40 55edea4f
Už tu to bolo viac krát ...aha74..rozoberané.../autor...čo mení "nicky "...tuším Gejza...to je jeho parketa ..tú akumuláciu a rozpor medzi spoločenským charakterom práce a súkromným privlastňovaním .."do nekonečna" to vysvetľuje aj menej chápavým..../ Ak toto pochopíte tak otázky fungovania, podvodu a zneužívania úrokov či peňazí samotných je už len dôsledok /malina.../. Skúste ale sa zamyslieť nad extrémami ako sú: všetký peniaze na svete ,keby bola v jedných rukách, a druhý extrém : peniaze by boli použité a užívané všetkými ľuďmi..../ináč to je školský príklad ...z minulosti ../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 07:27:05 58d4289b
Ešte raz otázka a keďže nie ste schopný odpovedať, pokojne sa poraďte... Ako fungujú úroky, akým spôsobom a kým sú dnes zneužívané???


"Skúste ale sa zamyslieť nad extrémami ako sú: všetký peniaze na svete ,keby bola v jedných rukách, a druhý extrém : peniaze by boli použité a užívané všetkými ľuďmi..../ináč to je školský príklad ...z minulosti ../"


Zjavne je to školský prípad z vašich socialistických čias a vašej indoktrinácie v mene "spravodlivého" prerozdeľovanie. Akonáhle určuje centrálny orgán prerozdeľovanie práce, kto a koľko peňazí si užíva, prerozdeľovanie zdrojov, meny, potom ste sa ocitli v začarovanom kruhu centrálneho riadenia, kde niekoľko jednotlivcov rozhoduje o možnostiach a prostriedkoch z ktorých budú žiť všetci, doteraz každé centrálne riadenie skolabovalo a dospelo sa len k rovnosti v chudobe. Príkladov je nespočetné množstvo, tým posledným je Venezuela, najčerstvejším je zákaz hotovosti v Indii, jeho následky sú jedným slovom katastrofa a najviac dopadli na strednú triedu a následne na tých najchudobnejších, pretože stredná trieda v podnikaní nemá z čoho platiť svojich zamestnancov, pretože 85% hotovosti bolo zakázaných a tieto opatrenia dopadli práve na nich a ich zamestnancov, čím sa odštartovalo radikálne zvýšenie platobnej neschopnosti a nezamestnanosti. Tu vám zároveň pomôžem, skúste sa v nadväznosti na vyššie uvedené zamyslieť, ako by toto mohlo súvisieť s deficitom štátu(míňanie na štátnych úradníkov, politické zneužívanie zdanených peňazí, prerozdeľovanie-korupcia, platy v štátnej správe, dôchodky, sociálne dávky, verejné zákazky a pod.) a vašim dôchodkom, percentuálnou daňovou záťažou všetkých pracujúcich a podnikateľov a následne si to dajte do súvislosti s úrokovou mierou na štátnych dlhopisoch, pretože doteraz ste zjavne nepochopili ani základný zmysel mojej otázky.
"Ak toto pochopíte tak otázky fungovania, podvodu a zneužívania úrokov či peňazí samotných je už len dôsledok /malina.../."


Presne tak, Klopi, už len to pochopte, pretože zatiaľ táto "malina" je pre vás španielska dedina.


aha # JygyQule74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 09:57:34 55edea2e
loading...
Ach prostota ..mladostná,,...aha74... ..".Akonáhle určuje centrálny orgán...." To kto o tom tvrdí...tak vehementne.....že si na tom postavíte taký FUNDAMENT..na závery , ktoré sú Vami neznalostne deklarované. Ste si čosi asi povedal /toto sa všeobecne tvrdí napr. o socializme/...potom ste to nafúkol ..aj " do Venezuelskej " podoby..čosi zamrmlal ..o podnikaní , štátom riadenými funkciami ...a nakoniec osobné invektíva...Je to určite inde, ďalej ako Vami "spriadané" jednoduchosti ..Ale je chválihodné že sa o čosi .. pokúšate...Je jasné ,že " radšej guľáš jete ako by ste ho varil " je tam množstvo indigrencií...Lebo..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 12:23:20 58d4289b
Aby ste ..aha74..pochopili ..."centrálny orgán" ..Vami vymyslený... Na severe Európy ./.bol som tam/ velikánska fabrika ..a pred vstupom nadpisy : ..predlženie dovolenky...stravná jednotka hradená.. cestovné za žetóny...zvýšenie platov...rekondičné pobyty zdarma.. aaa zamestnaci svojím výberom stanovili /ID--kartou/ aká alternatíva pri prosperite fabriky bude platiť..samozrejme aj "draf" pri poklese..a i kráľa tam majú, i parlament.. i životnú...i zimu... Baťa mal tiež niektoré "interesantnosti " ..a sranda že to bolo vymyslené u nás kedysi v 17 storočí...ešte aj židovské "kibuci" uplatňujú dnes isté prvky ..." akumulácie " ...žiadúcej..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 13:09:44 58d4289b
Ďalší guľáš v ktorom máte množstvo balastu(ingrediencii), no ani zmienku k úrokom a ich fungovaniu, pričom vy sám ich používate ako váš argument k menám, predčili ste moje očakávania. Ak nieste schopný vysvetliť fungovanie mien a úrokov, prečo ich používate pri svojej akože argumentácii? Takže, pane, až budete vy sám rozumieť vlastným termínom a ich fungovaniu v rámci diskusie, potom budete spôsobilý na vecnú diskusiu, dovtedy si so svojím troll-kovaním vystačíte zjavne aj sám.
aha # JygyQule74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 15:10:48 55edea2e
Tu vzniká problém...aha74.. Vy chcete vedieť čosi o úrokoch, spôsobe ich fungovania a následne zneužívania.. Ja zase som v diléme či tomu rozumiete, či ste kompetentný vôbec chápať..isté súvislosti ---alebo sa len tááák trochu poučiť...a získať čosi ...do hlavy.. A poznamenávam VY ste začal s invektívami.... a to Vás VRHÁ /hádže/ do vreca s ...k....tak trochu k "pilináčom"...chápete..prečo ---k tým úrokom idem tak zďaleka..../ a tie... grediencie .. či indipindi...ach--pst pst.../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 17:07:21 58d4289b
Ale pre poriadok na obohatenie mysle---Úrok je určite odmena pre majiteľa peňazí / kapitalizovateľných/ za to že niekomu ktorý tie peniaze nemá ,ich požičal. /No nemusia to byť len peniaze ..../ No neviem či sa to dá jednoduchšie---pochopil ste to .. aha 74... /otáznik../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 17:20:40 58d4289b
A iný stupeň..pre aha74.. / nejaký mlaďasi tomu hovoria -- level-- / Reč je o úrokoch ...junge...teda medzi investíciami a infláciou je istá väzba... , úrokovanie samotné má istý cieľ... a predposledná vec je smerovanie peňazí-investícíí... a tam je ten pes.....ak je mier funguje ...ak je vojna fuguje lepšie... ak je nič nefunguje nič / samozrejme vojna ...aj mysle existuje/
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-15 17:59:18 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   štyr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA


ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA
Události poslední doby předstihují veškerá očekávání, ba i fantazii, i jeví se mi užitečné je uvést v známost i v českém jazyce. Mnozí Švédové v opozici si také přejí, aby ...
ITÁLIE: NELEGÁLNÍ IMIGRANTI ZDEVASTOVALI TRAJEKT! OBTĚŽOVÁNÍ CESTUJÍCÍCH A KRÁDEŽE!
NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Najčítanejšie za týždeň

Vďaka za vývoz zisku!


Vďaka za vývoz zisku!
„Vyvážanie“ zisku zahraničnými firmami je obľúbenou témou formálnych aj neformálnych diskusií na Slovensku. Niekedy dokonca začujeme pojem ako novodobý „kolonializmus“. Celá ...
NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ
Kdo je Satoshi Nakamoto?

NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB


NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Světová zdravotnická organizace by měla zcela seriozně začít řešit diagnózu závislosti člověka na iracionálních a vylhaných socialistických jistotách stejně, jako už řeší zá...
Ropný kolaps, ktorý stále nebol
GENDER VE ŠKOLÁCH: POKUS NA NEZLETILÝCH LIDSKÝCH SUBJEKTECH
„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie

Keď sa upchá dôchodková rúra


Keď sa upchá dôchodková rúra
História dôchodkov sa začala písať už v neskorom stredoveku, najmä v baníctve. Prvé vdovské fondy podobné dôchodkom sa zjavili v polovici 17. storočia na území Nemecka...
Školstvo potrebuje novú víziu
Vďaka za vývoz zisku!
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA
Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtv...
Málo bolo Castra?
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Spíše než Trumpovu zeď


Spíše než Trumpovu zeď
President Trump již plní to, k čemu se zavázal ohledně řešení ilegální imigrace. Jeho exekutivní nařízení z 25. ledna vyžaduje výstavbu zdi podél celé hranice USA a Mexika. Ač se ...
Facebook Trumpovi volby nevyhrál
PŘIŠLA NA GRAMMY V ŠATECH „MAKE AMERICA GREAT AGAIN“. OSTUDA, KŘIČÍ MÉDIA
HURÁ NA TRUMPA

Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?


Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?
Čína zaviedla politiku jedného dieťaťa v roku 1979 a až v roku 2015 začalo prichádzať k jej uvoľňovaniu (momentálne je hranica posunutá na 2 deti). Táto politika sa uplatňovala formou ...
S Bitcoinom je v Číne pokoj, zatiaľ
Tak už je to tady: Čína staví terminátora
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY

RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU


RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusov...
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE

Od malého občánka k poslušnému občanovi


Od malého občánka k poslušnému občanovi
V tomto článku se můžete dočíst o nejrůznějších aspektech škodlivosti povinné školní docházky; zdaleka nejde jen o násilné donucení, státní propagandu a indoktrinaci – bohužel ...
PARADOX SOCIÁLNÍHO STÁTU
Oblievanie peniazmi školstvu nepomohlo
O systému a lidech

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bláznivý svět altcoinů


Bláznivý svět altcoinů
Bitcoin není jediná kryptoměna. Je „pouze“ první a nejvýznamnější z několika stovek kryptoměn. Většina z nich je zbytečná, nebo dokonce nebezpečná. Pár jich ale stojí za ...
SVĚT NARUBY? ANO. TAK VYPADÁ MONETÁRNÍ INTOXIKACE
Mýtus zlé deflace
Komodity: Bilance roku 2016. Výhled na rok 2017

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

REVOLUČNÍ SVÍTILNA POSKYTUJE HODINY SVĚTLA Z JEDINÉ SKLENICE VODY A DVOU LŽIC SOLI


REVOLUČNÍ SVÍTILNA POSKYTUJE HODINY SVĚTLA Z JEDINÉ SKLENICE VODY A DVOU LŽIC SOLI
Solární pohon byl oficiálně překonán. Tato inovativní lampa zkonstruovaná SALt (Sustainable Alternative Lighting – trvale udržitelné alternativní osvětlení) tj. společností sídlíc...
Grafen rozzářil nejtenčí žárovku na světě
Grécky predvoj novej európskej hospodárskej politiky
Jak vyoperovat z mozku arachnofobii

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0387 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava