Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Jak socialisté ničí svoji vlast. Francie se ekonomicky zhroutí během následujících 18 měsíců?


Jak socialisté ničí svoji vlast. Francie se ekonomicky zhroutí během následujících 18 měsíců?

Hospodářský růst Francie dosáhl v průměru pouze 0.8 procenta, což je polovina hospodářského růstu Německa, jenž činí 1.6 % a toto opět odpovídá polovině hospodářského růstu USA. Přesto tito lidé tvrdí USA, že toto není fér a USA by měly zvýšit daně na 70 %, aby nevypadala jejich vlastní hospodářská politika tak špatně. A smutné na tom je to, že Obama s nimi souhlasí. Hospodářské oživení Francie se propadlo dokonce za některé země z okraje eurozóny, jako je Španělsko a toto již skutečně o něčem vypovídá.Francie rychle předhání jižní Evropu a na podzim 2015 by se mohla zhroutit rychleji, než Řecko. Francie bude další kámen z domina, který půjde k zemi.

 

 

A poté budeme opět konfrontováni s prastarou otázkou, je-li slyšet nějaký zvuk, pokud padá strom, ale není nikdo kolem, kdo by tomuto zvuku naslouchal? Holland poté zajisté uprchne z Francie, protože Francouzi znovu povstanou proti svým politickým vůdcům, tak jak je to u nich obvyklé. Pokud padne Francie, mohlo by to s sebou do hlubin strhnout i euro.

 

Evropské země se v současné době musejí potýkat s vysokými daněmi, s nedostatkem nových podnikatelských aktivit a s šíleným socialismem, který rozežírá jejich hospodářství jako rakovina. To nejlepší, v co tyto země mohou doufat, je invaze Ruska, pak by alespoň mohly předstírat, že toto byl důvod jejich ekonomického selhání.

 

Kolem 50 % mladých Francouzů chce pryč ze země. Toto je velmi smutné vysvědčení toho, jakým způsobem je Francie řízena. Socialismus je mrtvý.Není možné stále více zdaňovat lidí, kteří vytvářejí hodnoty v naději, že to, co vytvoří, bude poté přerozděleno v rámci "sociální spravedlnosti".

 

Průzkumy veřejného mínění mezi francouzskými podnikateli a spotřebiteli ukazují, že Francie od počátku letošního roku v nejlepším případě přešlapuje na místě. Je navýsost sporné, má-li francouzské hospodářství vůbec ještě kapacitu na to, aby se znovu vzchopilo.

 

 

Hollande tvrdí, že porozuměl tomu, co se mu snaží Francouzi sdělit, nicméně pozornost věnuje pouze tomu, co chce slyšet on sám: "Lidé chtějí více sociální spravedlnosti" v Hollandově stylu. Hollande by bohaté rovnou okradl, kdyby mu to mohlo projít. S úspěchem lze říci, že Hollande je pravděpodobně tím nejhorším politikem za posledních 100 let.

 

Domácí poptávka Francie se dostala do významné sestupné spirály. Bilance zahraničního obchodu se proměnila z 1% přebytku z roku 1999 na 3% deficit v roce 2013 a existuje NULOVÁ šance na to, že by se tento vývoj mohl opět zvrátit. Zahraniční podniky byly z Francie vyhnány a neexistuje jednoduše žádná naděje, že by mohlo dojít k ekonomické změně tohoto trendu. Jakmile se ekonomický model důvěryhodnosti země (ECM-teorie o ekonomických cyklech -p.p.) dostane na podzim 2015 do volného pádu, bude Francie vyřízená.Author: MARTIN ARMSTRONG # VigoPynu92
Európa2014-04-2313
-
 60% ( 5 people voted )
+
Revolúcia vo Francúzsku bude......a Rusi Európu napadnú taktiež......no a nie len vo Francúzsku,aj v iných štátoch EU to už zakrátko bude na uliciach horieť....Vivat USA. Prečo sa asi tak snaží Brusel na nátlak USA čím najskôr spravit z EU super štát s jednotnými pravidlami a vo velkom do Európy stahujú vojská NATO? Očakávajú už vo velmi krátkom čase útok Ruských vojsk na Európu a možno nie len tých Ruských. Chcú premiestnit nasledujúci vojenský konflikt ktorý sami naplánovali a vyprovokovali mimo USA. No vážne pochybujem že sa im to podarí zrealizovat úplne tak ako chcú. Vojnové bubny už je počuť.....kto nepočuje - je hluchý.

Grandtour # TuveQemo47
-
 58% ( 9 people voted )
+
2014-04-23 11:54:18 5b7fb22f
Stahují - li jednotky NATO do EU, není to proti Rusku. Je to proti vlastním obcanum. Rusko utocit nebude, proc ? Pocka si, az se zadluzena EU sesype sama. Cas hraje pro Rusko.
prete nowak # JowiGupa81
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-04-23 22:41:03 4faafecd
Nie len Francúzsku, ale celej EU hrozí rozklad a rozpad, demonštrácie, občianske vojny, chudoba a genocída obyvateľstva. To je môj názor, možná, že sa mýlim. • Dlh Slovenska dnes činí 55 percent HDP »(v eur ach 40,5 miliárd €.) Keďže Slovensko nemuselo, ale pre Brusel prijalo záväzok, že Slovensko bude vytvárať štátny rozpočet deficitný tak, aby dlh Slovenska nikdy neporástol nad 50 % HDP a o 10 % si samo znížilo dlh a tak už skôr prejsť k tvrdým reštrikciám k svojmu bežnému obyvateľstvu. Bohužiaľ už dnes v roku 2014 činí dlh 55 percent k HDP a keďže USA a EU vyrábajú vojenský a sankciami voči Rusku aj ekonomický konflikt EU s Ruskom, tak rast ekonomicky sa v EU zabrzdí, na čo doplatia občania krajín EU aj Slovensko, keď už v budúcom roku bude musieť vláda Róberta Fica tvoriť už len vyrovnaný štátny rozpočet a to už rok pred parlamentnými voľbami 2016 a zaviesť veľmi tvrdé reštrikcie voči občanom Slovenska.

Pandemonium II # HihoKika22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 08:58:40 3ec5e27c
Podľa môjho presvedčenia USA vedeli, že keď zorganizujú štátny prevrat v Kyjeve a dosadia pod hlavňami samopalov cez kyjevský parlament bábkovú im úslužnú vládu zlodejov Arsenija Jaceňuka a Alexandra Turčynova, ktorá primitívnym spôsobom ukradla ukrajinskému ľudu a všetkým národom Slovanov ich kultúrne dedičstvo, poklad Skýtov a vymenila ho za ochranu ich vlády pred ukrajinským ľudom zločinnými silami NATO, USA a Nemecka, ktoré velí EU.
Taktiež žiadam NR SR a vládu SR o vypísanie referenda o vystúpení SR z NATO, nakoľko občania SR nikdy v referende nedali žiadnej vláde súhlas so vstupom Slovenska do zločinného NATO


Pandemonium II # HihoKika22
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-04-24 09:02:20 3ec5e27c
prete nowak.....áno aj proti občanom, no potom to protirečí všetkému čo NATO má symbolizovat, ked chcú zakročit aj proti občanom ktorý síce nie sú" len ich vlastný" a hlavne proti samotným občanom štátov ktorý sú v NATO a dodávajú do NATO okrem, že väčšina je američanov aj, svojich vojakov ktorý sú aj občanmi tých štátov v ktorých sú ochotný vojensky zasahovať. Čo to potom je? Banda pomätencov čo robia bláznov z celého sveta. A v mojom chápaní hneď niekolkonásobná vlastizrada čo sa štátov týka ktoré sú v NATO. Zjavne nechápeš že Rusi nemajú moc na výber ak sa situácia s približovaním armád NATO k ich hraniciam dostala prakticky do blízkosti ich hraníc.A zo strany Ruska to nie je žiadne hranie sa na bratríčkovanie s Ukrajinou.Raz to bolo územie Rusky hovoriaceho obyvatelstva a pokial sa rozhodli žit vo vlastnom štáte,zo strany Ruska sa to ešte dalo rešpektovať,ale pokial to má ohrozovať bezpečnosť Ruska a výsmech sveta do očí Rusov s ich vojenským potenciálom by už každý iný štát dávno riešil túto situáciu radikálnejšie. Je to aj o mentalite národov.Neviem možno Čechom by bolo putna či nás Slovákov napadne NATO alebo niekto iný.No som presvedčený že pokial by to boli Rusi tak by sa určite išli pretrhnúť s demokratickými vyhláseniami. Európa teda tá západná stiahne Česko so sebou do prdele a to nenávratne, máte to už za pár. Nieviem prečo si myslíš že EU nemá svoje prostriedky na potlačenie prejavov nespokojnosti vlastných občanov.....ak by šlo len o toto,určite by NATO tak nešalelo a nekrúžilo okolo Európy ako sup. Kludne zahoď kalendár, budú Ti už na to stačit hodinky.

BMK # SidiHoro32
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-24 10:29:19 5b7fb22f
to je zase blijanec ten článek, Francii vláda neoliberální pravice několik volebních období za sebou, co zlikvidovali nespraví nikdo stejně jako celý východní blok rozkradli a zadlužili , GLOBALISMUS a neoliberalismus KORPORACÍ přestěhoval výrobu z EU a USA do Asie , příčinou nezaměstnanosti chudoby bezdomovectví a zadlužení je KAPITALISMUS ,odporný zrůdný hyenistický režim , v Asii totiž mají otroka za misku rýže na den, a co nám doporučuje tento článek, ?
pracujte za misku rýže na den také aby jste byli konkurenceschopní s otroky ,v Africe je ideální podnikatelské prostředí ,minimální daně , maximální korupce, řešením je likvidace Globalizace, neoliberalismnu ochrana trhů cly a daněmi a likvidace daňových rájů , pracovat za misku rýže denně není řešením ,možná tak pro otrokáře ,zrůdu autora článku

ten z Trocnova # FexaWyxi97
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-04-24 10:57:08 4df25ab1
loading...
https://www.mzv.sk/sk/zahranicna__politika/slovens
ko_v_nato-cesta_slovenska_do_nato

Pripájam sa k referendu o vystúpenie z NATO. Tiež by bolo vhodné pozrieť sa na Ficovú likvidáciu slovenskej koruny, utajené privatizačné zmluvy Mikloša, Gorilu a v prípade podozrenia zo spáchania zločinov postaviť dané osoby pred súd, tak ako oni(ich predkovia, resp. súkmeňovci) súdili retribučnými súdmi v minulosti, prípadne zatvárali ľudí do gulagov, tak teraz by sa mali dozvedieť, čo je skutočne ústavný poriadok a právna republika. Je najvyšší čas skoncovať s post-socialistickými štandardnými stranami na Slovensku, decentralizovať parlamentnú moc, zrušiť kariérnych politikov a diplomatov tupu Kukan, Schmognerová, Kubiš, Lajčák atď. Zaviesť tvrdú reformu v súdnom systéme, zrušiť trestnoprávnu imunitu verejných činiteľov, zastaviť financovanie pochybných inštitúcii typu ESM, MMF, SB, OSN a pod.

Pyt # DybaGive10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 12:03:03 55ede321
.....no a kedže niektorý tvrdia že Rusi stiahnu chvost tak tu Vám dávam dôkaz - p. prete nowak.....Sergej Lavrov: Útoky na ruských občanov – to je napadnutie Ruska


© Screenshot from video RT


Minister zahraničných vecí RF Sergej Lavrov dnes prvýkrát vyhlásil, že Moskva bude považovať útoky na ruských občanov za napadnutie Ruska. „Ak sa podrobíme útoku, odpovieme naň“, povedal Sergej Lavrov v interview pre ruský televízny kanál Russia Today vysielajúci v angličtine.

Sergej Lavrov poskytol interview v angličtine, ktoré sa v podstate stalo priamou výzvou voči verejnosti EÚ a USA mimo americkej administratívy a európskych vlád.
http://rt.com/news/154212-lavrov-ru
ssia-will-defend-itself/

Z tohto interview vyplýva, že sa Moskva už nechce zmieriť s obrovským prúdom lží, skreslenia politiky Ruska, provokáciami kyjevských úradov a intrigami Obamovej administratívy pri svojich hraniciach.
Skôr Sergej Lavrov nikdy nehovoril o udalostiach na Ukrajine tak tvrdo a rozhodne. Amerika, povedal Sergej Lavrov, uvaľuje svoju vinu na iných, keď obviňuje Rusko z udalostí na Ukrajine. Podľa Lavrova Rusko už nestrpí poškodenie svojich záujmov alebo napadnutie na svojich občanov.
- Ak sa podrobíme útoku, samozrejme odpovedáme naň. Ak budú poškodené naše zákonné záujmy, priamo porušené záujmy ruských občanov, ako to bolo v Južnom Osetsku, nevidím iné východisko, ako odpovedať v súlade so všetkými normami medzinárodného práva.
Spomienka na Južné Osetsko je spojená s „kaukazskou vojnou“ roku 2008 a nie je náhodná. V noci na 8. augusta roku 2008 gruzínske vojenské jednotky začali ostreľovať osetskú metropolu. Medzi hlavnými cieľmi ostreľovania bola základňa ruských mierotvorcov neďaleko Cchinvalu, ktorí boli v Južnom Osetsku v súlade so zmluvou Ruska, Gruzínska a Južného Osetska z roku 1992. Saakašvili ho porušil, bolo zabité vyše 12 ruských vojakov, 150 utrpelo zranenia. Moskva usporiadala operáciu „donútenie k mieru“. Skončila sa úplným zdrvením Saakašviliho vojsk.
Sergej Lavrov sa netajil s tým, že Moskve došla trpezlivosť, keď sa stalo definitívne jasné, že „kyjevský protektorát“ priamo riadi Washington:
- Počas návštevy viceprezidenta Josepha Bidena do Kyjeva 21.-22. apríla kyjevské úrady vyhlásili obnovenie kontrateroristickej operácie, poznamenal Lavrov. – Rozhodnutie o zahájení operácie v Kyjeve schválili po ceste hlavy CIA Johna Brennana, ktorý v Kyjeve 13. apríla. Preto nemáme dôvody veriť, že USA riadia túto šou.
Sergej Lavrov odmietol ako lživé obvinenia Ruska z jeho vraj účasti na nepokojoch na východe Ukrajiny a z údajných príprav Moskvy na agresiu proti Kyjevu.
- Ruské vojská sú na ruskom území. Rusko súhlasilo na inšpekciu v rámci tak zvaného Viedenského dokumentu z roku 2011 a Zmluvy o otvorenom nebi: inšpektori navštívili oblasti rozmiestnenia vojsk zúčastnených na cvičeniach a usporiadali pozorovacie lety nad týmito oblasťami. Nikto z nich – ani Američania, ani Ukrajinci, ani Európania – nenašiel dôkazy účasti Ruska na ohrozujúcej Ukrajinu vojenskej činnosti.
Sergej Lavrov tiež povedal, že Ukrajina – to je iba jeden z prejavov neželania Ameriky ustúpiť v geopolitickom boji. A že bolo by dobre, keby sa USA naučili myslieť nielen na svoje geopolitické záujmy, ale aj na práva pospolitých ľudí.
Čítať úplne: http://slovak.ruvr.ru/2014_04_23/Sergej-Lavr
ov-Utoky-na-ruskych-obcanov-to-je-napadnutie-Ruska
-5477/


Grandtour # MowuLuvu33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-24 12:38:39 5b7fb22f

Francúzska fregata vyrazila k Čiernemu moru


© Foto: en.wikipedia.org/Ron Reeves, U.S. Navy

Dupleix


Do Čierneho mora vyrazil ďalšia bojová loď NATO. Na víkend do mora vpláva francúzska fregata Dupleix, oznámili vo štvrtok rumunské médiá.

V súčasnosti v Čiernom mori sú tri lode NATO – americký torpédoborec a fregata a tiež francúzska výzvedná loď. Podľa medzinárodných dohôd môžu zotrvať v Čiernom mori do konca apríla.
Čítať úplne: http://
slovak.ruvr.ru/news/2014_04_24/Francuzska-fregata-
vyrazila-k-Ciernemu-moru-4960/
BMK # SidiHoro32
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-24 13:09:29 5b7fb22f
Je to typické štrnganie šabľami, tak z jednej, ako aj z druhej strany. Najlepšie ako odpútať na vnútorné problémy, korupciu, hospodársku stagnáciu, zhoršovanie podnikateľského prostredia a zamestnanosti, fiškálnu politiku atď., je nájsť si vonkajšieho nepriateľa a úplne dokonalé pre totalitárov a klekptokratov je, ak sú aj vzájomne dohodnutí. Putin a Lavrov nie sú žiadnou útechou, len tým istým z druhej strany, východnej, systém sa nemení, naopak, posilňuje.
Pyt # DybaGive10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 13:45:03 55ede321
Každopádne bude zaujímavé sledovať s čím novým USA prídu a oni prídu pretože musia a musia skoro lebo skrachovali, len si to zatiaľ nikto nevšimol a preto musia odpútavať pozornosť. Čas hrá proti ním. Potrebujú niečo nové a veľké. Čo to bude sa rýchlo dozvieme.

antiNWO # NehuRira10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 17:28:04 6de63b3d
Bude to Sýria a bude to Irán, potrebuje to takisto Putin, ako aj Obama, nakoniec aj Saudská Arábia, pretože jej export ropy začína klesať a ak sa nedohodne s Číňanmi, tak táto krajina má postarané o divokú revolúciu, z Ruska začínajú utekať investori, teraz utekajú do Eura, potom budú utekať do USD a nakoniec sa celý systém zosype, hra bankárov, elít, centralistov, welcome to NWO. FED to naštartoval a dnes ho kopírujú všetky cenrálne banky skrz pravidlá nariaďované bankou BIS. Touto politikou vyhrávajú elity, korporácie a politici, tak na západe, ako aj na východe. Pripravte sa na kolaps čínskeho tieňového bankovníctva, hypotekárneho trhu, to bude jazda, 2008 bola malina.
Pyt # DybaGive10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 22:01:46 55ede328
Ak Amíci vojdú do Sírie a začnú ju oslobodzovať, bude to ako keby odštartovali 3WW(3 svetovú vojnu).Presne ako sa tu snažím niektorým naznačit,že spustením akejsi revolúcie na Ukrajine vlastne odzvonili ked nie posledné ale clkom určite predposledné kolo.No a nakolko tu už hráčom dochádzajú politicko-taktické schopnosti,môžu sa celkom dobre znížit k tomu najhoršiemu......už len komu prv prdnú nervy.

Grandtour # TuveQemo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-24 22:23:09 5b7fb22f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
ose   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0413 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles