Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

KEĎ SI POLÍCIA NEVIE PORADIŤ S KARTÁRMI Z WALHALY


KEĎ SI POLÍCIA NEVIE PORADIŤ S KARTÁRMI Z WALHALY

Nitriansky bar Mariatchi pravidelne terorizujú výtržníci s neonacistickým pozadím. V susedstve podniku si otvorili privátny kartársky klub Walhala(!). Opakovane demolujú dvere a okná baru, surovo bijú návštevníkov podniku, ženy nevynímajúc. Ich špecialitou je hromadne skopať bezvládneho nešťastníka na ulici. Majiteľovi už takto zlomili nohu, keď ich chcel pri ich vyčíňaní nafotiť.

Polícia už viac ako štvrť roka vlastní kvalitnú nahrávku pouličnej kamery z jednej takejto kartárskej session. Napriek tomu sa útoky opakovali naďalej. V období po nahrávke došlo k spomínanému incidentu so zlomenou nohou. Celá vec sa dal do pohybu až v momente, keď video zverejnil na svojich stránkach denník SME. O dva dni už polícia zatkla 5 kartárov (deň na to ďalších troch). To len aby sme mali predstavu, aká namáhavá bola identifikácia útočníkov na základe videa, ktoré mala polícia už pár mesiacov k dispozícií. Kto má ešte stále dôveru k práci polície, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu.

 

Vždy, keď libertariáni začnú spochybňovať existenciu štátom organizovanej polície, stretnú sa s výsmechom. Ale je tento výsmech v zrkadle reálneho fungovania polície oprávnený?

Obhajcovia masívnej represívnej organizácie financovanej z peňazí daňových poplatníkov, ktorá bude zabezpečovať bezpečnosť obyvateľstva majú dve základné teórie. Prvá by sa dala označiť ako apokalyptická a tá druhá by mohla dostať pracovný názov pouličná.

Rozoberme si najprv na tu apokalyptickú.

Jej základom je predstava, že existuje tenká hranica medzi našou aktuálnou realitou a svetom z filmu Mad Max. A aby sme sa za pár dní nepreklopili do anarchie, tak je potrebná armáda obéznych úradníkov a pár stoviek uniformovaných pochôdzkárov. Táto teória nepriamo navádza k predstave, že ten utiahnutý pán z prvého poschodia si už roky robí zálusk na dcéry z rodiny vo vedľajšom byte. A hneď ako by mu to bolo umožnené – nebránila by mu efektívna a hrdinská práca polície v spolupráci s neúplatným súdnym zborom – tak sekerou rozseká dvere a s maskou na tvári sa dopustí opakovaného znásilnenia.

Táto predstava je samozrejme komická. Rovnako smiešne je presvedčenie, že jedinou hrádzou pred chaosom a anarchiou v každej slovenskej obci s populáciou do tisíc duší je jeden fúzatý pánko v uniforme so služobnou fábiou a revolverom v zásuvke. Ten, čo doteraz ťuká ukazovákmi do písacieho stroje, pretože s tými počítačmi si akosi nevie porozumieť.

Posledným úderom do apokalyptickej teórie je podľa mňa letmý pohľad do nedávnej minulosti. Za posledných sto rokov sa v Európe zrútila civilizácia iba v prípade, že sa poruvali samotné štáty medzi sebou. A to práve prostredníctvom tých ozbrojených zložiek, ktoré sú nám oficiálne prezentované ako záruka našej civilizovanosti a poriadku. Nie je to riadna irónia?

Ak teda odmietneme hroziacu anarchiu ako dôvod existencie štátnej polície, čo nám zostane? Pre dnešné sídla Európskej únie už nie sú hrozbou nájazdníci z ázijských stepí ani moreplavci zo severnej Európy v rohatých helmách. Skôr narazíte vo večerných hodinách na mladú lokálnu agresívnu lúzu. Kartári z Nitry sú dobrým príkladom. Každý, kto zažil bratislavskú obchodnú ulicu v piatok respektíve sobotu v noci, vie o čom hovorím.

Bežná kriminalita by mala byť náplňou policajnej práce podľa menej ambicióznej teórie opodstatnenia bezpečnostných zložiek platených z verejných zdrojov.

A pod bežnou kriminalitou myslím skutočne iba každodennú pouličnú realitu a nie nejaké organizované mafie bielych golierov, ktoré sa špecializujú na defraudáciu verejných peňazí. Na elimináciu takýchto neduhov nebude mať štátna organizácia nikdy dostatok zdrojov a kompetentnosti. A povedzme si otvorene, ani vôle a motivácie, keďže samotné policajné špičky sú menované politickou triedou, ktorá z daných kšeftov profituje.

Že si polícia s pouličným násilím nevie rady, vidíme v priamom prenose. Nekoná, ani keď má usvedčujúci dôkaz na stole.

Podobným problémom z kategórie bežnej kriminality je ochrana súkromného majetku, ktorý momentálne nieje pod dohľadom svojho majiteľa. Archetypálnym príkladom zo slovenskej reality je krádež auta. Každý, komu sa takáto nemilá situácia už stala, vie, že schopnosť reálnej štátnej polície je v tomto prípade nulová. A poškodeného zväčša ešte na úvod samotní policajti vyvedú z omylu, že by mu vedeli ukradnuté auto aj nájsť. Drahá policajná mašinéria sa mení na pečiatkárov, ktorí vám vydajú v prípade krádeže papier o tom, že sa skutok stal. Odkaz pre šťastlivcov, ktorým ešte neukradli auto, ani ich na ulici nikto nezbil – nečakajte od polície viac. Hedviga Malinová nedostala ani ten papier.

Existujú pravdaže objektívne dôvody, prečo štátna polícia takto zlyháva. Existencia polície od spokojnosti daňového poplatníka ergo zákazníka žiadnym spôsobom nezávisí. Oveľa dôležitejšie ako ohodnotenie od občana je pre radového policajta schopnosť ministra vnútra vyrokovať pre jeho rozpočtovú kapitolu navýšenie zdrojov. A že to Kaliňák vie dobre, o čom svedčí jeho popularita v policajnom zbore.

Štátna polícia, ktorá má istotu financovania a absolútne nezávisí od spokojnosti zákazníka, sa následne riadi vlastnými motiváciami. Rieši situácie, ktoré jej buď prinášajú nejaký dodatočný príjem. Napríklad pokutovanie vodičov za rýchlosť tesne za označením začiatku obce. Alebo sa utápa v zbytočných, ale bezrizikových aktivitách. Keď chytá po internátoch študentov pestujúcich v skrini pod lampami marihuanu. Snaží sa ulahodiť mocným. Keď vytvára koridory pre papalášov fujazdiacich na letisko. Respektíve vysedáva v kanceláriach, vydáva povolenia na povolenia a snaží sa nejak zabiť čas do konca pracovnej doby. Hlavne sa nezapliesť do nejakej zmysluplnej, ale nebezpečnej práce.

Ak teda bude niekto tvrdiť, že bez štátnej polície by sa občan nemal kam obrátiť v prípade napadnutia alebo krádeže, tak mu treba pripomenúť, že rovnako sa nemá kam obrátiť ani v dnešnej dobe. Ak sa nechce uspokojiť iba s dokladom pre poisťovňu, respektíve nemocnicu.

A hlavne nesmieme zabudnúť na fakt, ze majiteľovi nitrianskeho baru nepomohla verejná bezpečnostná mašinéria, do ktorej všetci lejeme zdroje práve k tomu to účelu. Ale súkromný denník SME. Ktorý využívam už roky na internete zadarmo.

 

http://www.menejstatu.sk/ked- si-policia-nevie-poradit-s-kartarmi-z-wa lhaly/Author: Andrej Fandak # RyfyDora76
Slovensko2014-02-0335
-
 58% ( 16 people voted )
+
veru aj marián k. už dostal nakladačku aj s jeho mamou a tiež zhorelo auto na ktorom sa vozil. polícia nič nevyriešila. už sa ani nedivím že si najíma vlastnú ochranku.
preto k článku +.
aaa # RuxaQija4
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-02-03 13:41:55 b22968fa
Keby sa takyto sraci mlatili aspon s cigosmi bolo by po 2 problemoch naraz. Lenze opak je pravdou a to ze obe skupiny sa mlatia s nevinnymi okoloiducimi kedze navzajom sa boji jedna skupina tej druhej.
A to ze v tomto state nefunguje ani jedina zlozka ktora by mala nieco robit pre ludi uz davno vieme. Volat policiu je uplne zbytocne, jedine zeby ste mali daku poistku a to vas nasledne okrem razitka ktore vam daju a vysluchu ako keby ste vy sami boli zlocincom cakaju dalsie peripetie ako vymoct peniaze s poistovne, ktora je uzasna len pokial nieco po nej nechcete.

Prajem kazdemu vela stastia v tejto bananovo kakavkovej republike

MM # SidaSafa91
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-02-03 13:57:45 d41ab946
Povedzme, že nechcem nikomu držať stranu, ale rád by som videl aj tú časť záznamu, ktorá predchádza tej zverejnenej časti. Tiež by som rád počul vysvetlenie, prečo polícia nekoná keď sa v tom žiackom klube fajčí droga a kšeftuje sa s ňou. Aj Tupec na Tyršovom nábreží bol sprvoti mediálne bombasticky jasný prípad a napokon sa to muselo v tichosti ututlať.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 69% ( 16 people voted )
+
2014-02-03 14:03:35 d4254112
http://www.topky.sk/cl/100370/1376777/Rodina-teror
izuje-Tisovec--VIDEO-brutalnej-bitky--muza-na-zemi
-dokopali-male-deti-
pandáš, tu je také video.
ináč neviem načo tí policajti majú tie kamery, a či počas tých filmovačie onanujú, alebo prečo nezabránia tým bitkám. musia to byť riadni úchyláci, sledovať ako niekoho dobijú a potom si ešte púšťajú nahrávku a dobre sa na tom bavia. pokiaľ viem, taká nahrávka sa má zo zákona do 2 týždňov zmazať ak nebolo začaté trestné konanie pokiaľ je na nej zaznamenaný trestný čin.
tých z walhaly obvinili a konanie začali až teraz, teda už tým konajú protizákonne. a zaujímalo by ma kto to z tej polície vyniesol novinárom, pokiaľ viem tak ak vedel o trestnom čine, mal začať vyšetrovanie, a všade nás ubezpečujú, že podobné nahrávky spracúva len polícia a dbá na ochranu súkromia, teda naozaj neviem či je ochrana súkromia zverejniť to na nete.
buď má tá polícia konať, alebo to má po 2 týždňoch vymazať. ale tu to zrejme funguje ináč.
možno nabudúce po pol roku dá nejaký úchylný policajt na net video ako matka v kočíku prebaľuje dieťa, pre pedofilov, alebo niekto z nich rovno obchoduje s takými videami s pedofilmi. rovnako, ako sa to dostalo novinárom.

aaa # RuxaQija4
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-02-03 14:23:11 b22968fa
páni od polície, som zvedavý kedy začnete novinárom predávať aj iné dôkazy. možno nie sú tak atraktívne a dobre platené od tv ako video, ale čo tak vynášať aj záznam dna páchateľlov, zverejňovať ich otlačky prstov, alebo osobné údaje (tiež to poteší rôznych pomstiteľov).
skrátka vyvolať verejné emócie zobrať za to províziu a baviť sa na tom.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-03 14:35:29 b22968fa
Dal by som tomu článku +, nebyť tej spolitizovanej press-titúcie ohľadom Hedvigy M. Okrem totálnej politizácie a konfliktu záujmov u Hedvigy a jej "útočníkoch", ktorí vyzerajú skôr Hedviginou fantazmagóriou, nič viac nevieme. Takže pán autor, áno, štát je prašiví, zlodejskí, kompletne spolitizovaní, ústava pošliapavaná, republika pomaly v troskách, preto by aspoň "menej štátu" mohlo ctiť viac ústavu a novinársku profesionalitu(ak niečo také ešte existuje). Ináč, som naklonený aspoň názvu vašej stránky(spoločnosti)-Menej štátu.
bet # WyleSuli05
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-03 14:46:38 5616b18e
loading...

oprava:prašivý, zlodejský, spolitizovaný


doplnenie: spolitizovali to, samozrejme, obe spektrá. Aj so špecialistom Robertkom Kal.

bet # WyleSuli05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-03 14:50:18 5616b18e
bet
už to tu bolo spomínané, ilumináti hrajú svoje hry. niekedy potrebujú ľudí k nenávisti vyburcovať, niekedy to potrebujú zatutlať.
prípad hedviga bola akcia sis na utlmenie "radikálnych" skupín ako v maďarsku, tak aj na slovensku.
hedviga malinová- žáková. jej muž je člen sis a syn nitrianskeho lekára, kandidáta za sns. hedviga bola najatá, aby zahrala divadlo. preto mala počas akcie blond vlasy, aby v civile nebola potom tak nápadná.
(ale s tmavými je viac sexy :D)
sám kaliňák deklaroval, že skutok sa nestal, preto je veľmi zaujímavé, že keď polícia vyšetrila, že skutok sa nestal, tak predtým na základe hedviginých vymyslených identikitov identifikovala a vyšetrovala dvoch konkrétnych ľudí z nitrianskej pravicovej scény. :D
potom trochu čachrov s dna zo známky, pustili dym a...
nakoniec jej obhajovanie vzdal aj gábor gál.
akcia splnila účel, zneistila oba extrémne tábory a odradila ich od ďalších akcií. (hedviginej afére predchádzalo pálenie vlajok sr a maďarska a posprejovanie svk veľvyslanectva v budapešti.)
hedviga splnila sis bobríka odvahy (trochu ju musel jej muž preplesknúť, trochu nechali na mejkap) a išla plniť svoje ďalšie úlohy do maďarska.
a vlajky sa nepália , až potom mi šún, ale to je už iný príbeh.
skúste ďalšie otázky adresovať na mudr hašta (psychiater na dôchodku), svojho času vyšetroval hedvigu aj pandemonia.


aaa # RuxaQija4
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-02-03 15:10:59 b22968fa
Aaa, až na jednu vec, ak sa rád čítate, tak v reakcii na Váš príspevok uvádzam, že v tom mojom otázky neboli, ináč zaujímavá analýza a zhrnutie. Pandáš a jeho psychické problémy ma v súvislosti s týmto článkom netrápia, akurát ten psychiater bol slabší alebo Hedviga a Pandáš príliš veľké sústa. :-)
bet # WyleSuli05
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-03 15:22:26 5616b18e
@pandas
http://tv.sme.sk/v/29161/pozrite-si-kamerovy-zazna
m-aj-spred-utoku-neonacistov.html
nech sa paci, ale nie je tam nic zaujimave, len nejaky typek si o polnoci robi poriadok vo svojom aute :)

memory # XifiTasa15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-03 15:43:50 d94b4972
neviem ako vy ale ja SMEtiarom a anarchistom moc neverim, citam aj pohlad druhej strany
http://tinyurl.com/qxml2kh

radiator # HuheWoly33
-
 59% ( 7 people voted )
+
2014-02-03 16:08:44 3ec5c401
radiator: ja teda neviem, ale ako čítam ten článok čo si poslal
- chudák holohlavý, zlomili mu palicu na hlave, drží sa za ňu - a za pár sekúnd už kope do hlavy (presnejšie snaží sa) chlapa ležiaceho na zemi
- mladí muži iba zneškodnia útočníkov z baru a nechajú ich tak - ja tam vidím (a je to kintinálny, nezostrihaný záber) ako chlap z baru padne na zem a plešky sa do neho snažia kopať. A prestávajú až potom ako im v tom ďalší z barovcov začne brániť.


Čo si mám myslieť o takom článku "z druhej strany"?

Krovak # FugePuty85
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-03 16:30:32 c3928a4c
to ze nemam rad fetky z LPR este neznamena, ze budem obhajovat tych vyholenych pri.je.bancov pretoze tych zaujima slovensko asi tak ako osadnika hladanie zamestnania, banda buzerantov, ktori vyuziju kazdu prilezitost udriet si do slabsieho, zasadne len ked maju pocetnu prevahu....presne jak cigani, nie su o nic lepsi

vyholeny radiator, zverejnili aj dlhsi zaznam kamery a vies co? nic, hole hlavy to zacali

Yanath # VepeBeke80
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-02-03 16:35:09 559f68d2
@radiator
ktory z tych bezbrannych vyholenych obeti si ty?

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-03 17:29:06 5f699539
Nemusia to byť vyholení, len vyholených poznali a obrátili sa k nim o pomoc! Veď prečo to prokurátor zamietol? Lebo videl aj zábery, ktoré predbiehali udalostiam, ktoré boli vytiahnuté! Najprv z z dúpäťa mariškovského utekali pred bitkou chlapci, ktorí nemariškovali a obrátili sa o pomoc tam, kde predpokladali nestrannú pomoc a aj ju dostali!!! Správne! A prečo sa toto vytiahlo po toľkých mesiacoch? Nuž. idú voľby prezidenta, treba vyťahovať karty zpoza klobúka a Sme sú platené od zionpárty, za nich kopú, takže ako sa dá od nich dačo čestné čakať? Však, BRATIA?

Interbulo # HacoSyfi01
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-02-03 18:04:01 58d42498
V rámci mediálnej vyváženosti by bolo vhodné uverejniť i tematický článok s nadpisom: "Keď si polícia nevie poradiť s feťákmi z Mariatchi"

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 59% ( 7 people voted )
+
2014-02-03 18:28:29 542f305e
mňa by zase zaujímalo, prečo sa takto na nete nezjavila aj tá nahrávka policajnej streľby na študentov v aute. tú sme nekúpilo?
alebo aj zásahu v moldave, to nebol rasizmus?
tu zverejňujú len také nahrávky, ktoré im vyhovujú do kariet. a tí kartári zo sionu sú nebezpečnejší ako kartári z walhaly.

aaa # RuxaQija4
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-03 18:31:52 b22968fa
Toto je ponaučenie všetkým etatistom: Základnou funkciou štátu nie je pchať čumák do súkromného podnikania a zmluvných vzťahov ale chrániť majetok a životy občanov. Pokiaľ túto základnú funkciu štát neplní, neexistuje žiaden dôvod na jeho existenciu.
(Vyzbrojte sa a postavte sa na odpor :D)

General Guderian # TyroMury04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-03 18:36:19 55e54add
GG!Absolútny súhlas, preto držím palce obyčajným Američanom! Nech si svoje zbrane udržia, lebo stratia slobodu aj česť!

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-03 18:43:23 58d42498
Nevieme co sa stalo pred udalostami na zverejnenom videu, ale myslim si ze je to jedno - nic nedokaze ospravedlnit to co vidime. To nie je defenzivne nasilie, ale jasne ofenzivne. Zakon dava pravo branit sa, ale nie utocit. Ak by sa aj stali predtym v bare tercom utoku, spravny postup je utiect a zavolat policiu, nie zavolat si kamosov a ist spat sa pobit a utocit na ludi. To je take ciganske.. Cital som vysvetlenie na blogu radiatora, ale podlamna zdaleka neospravedlnuje to co je na videu.
LordX # KyqaBume96
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-02-03 20:17:12 4e662655
Lord, to si ešte nikdy nevyfasoval bitku od tzv.neprispôsobivých, alebo od takých, čo začali vojnu, typu Principa? To Ti vážne nedochádza, kde sú korene? Bohužiaľ, múdremu napovedz......

Interbulo # HacoSyfi01
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-03 22:26:56 58d42498
interbulo - nie, naozaj mi nedochadza ake predchadzajuce udalosti by mohli ospravedlnit utok ktory vidime na videu.. Keby sa len branili, nepoviem ani slovo, ale to nie je obranne nasilie. Zavolat si kamosov a ist sa pobit aj ked nemusim, to je take ciganske riesenie konfliktov.

Poznam ludi co mali opletacky aj s neprisposobivimi ciganmi, aj s holohlavymi idiotmi, takze viem ze v obidvoch skupinach je dost primitivov.

LordX # KyqaBume96
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-04 06:59:21 4e662655
Útočníci sa budú musieť zmieriť s tým že verejnosť ich roznesie na kopytách, celá vec je spolitizovaná a trestu sa nevyhnú, ak skončia s podmienkami budú mať obrovské šťastie, ak nie? komunita vo väzení si z nich urobí sladkých chlapcov na dlhé noci.
Celý incident nech je výstrahou pre celú Slovenskú verejnosť, verejnosť by sa nemala pohoršovať, ale klásť otázku, prečo vôbec mladý ľudia podliehajú tak nebezpečnej agresii? kde a kto urobil tak zásadnú chybu že človek vôbec v sebe nosí ešte v 21. stor, známky tak nebezpečnej agresie?

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 07:12:31 b91d9c22
Gejza Hufnagel
Budeš prekvapený, ale BOH to nebol, ak teda priznávaš že BOH existuje, tak potom musíš aj vedieť kto šíri a učí človeka v nenávisť....odpoviem ti...jeho nepriateľ, vieš kto to je?

lucifer # FaliQuva33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-04 08:30:43 b91d9c22
nicitel :)
ten vznikol nahodou a preto som si minule vytkol clenok...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 08:33:11 5cf504d8
ci fras, ako vzikol fras? nahodou?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 08:34:05 5cf504d8

Najlepšia stránka o meditácii:
http://1meditacia.wz
.sk

*****
Meditácia sa delí na nasledovné typy:
a) meditácia, ktorá nám zabezpečí spojenie s Bohom/Absolútnom a dostane nás do stavu blaženosti
b) “tréningom“ mysle dosiahnuť čo najlepšiu komunikáciu a spojenie medzi duchom a mozgom. Takto si dokážeme očistiť svoju myseľ od nánosov a znečistení rôznych psychologických zranení a komplexov. Vo vyšších stavoch výsledný efekt je iný stav vedomia – ide o blažený stav
c) oživenie duchovného tela pomocou rôznych dychových energetických cvičení.
Kým kresťanstvo vníma ľudský duch ako niečo abstraktné a skôr uprednostňuje pojem „duša“, východná kultúra hovorí o energetickom ľudskom duchu ako o duchovnom tele. Kresťanská filozofia je v podstate o niečo viac materialistická.
Avšak v Biblii sa spomína existencia duchovného tela. Názor súčasnej kresťanskej filozofie, ako inak, nie je v súlade ani s tou ich Bibliou:
Prvý list Korinťanom - kapitola 15
44 Ak jestvuje živočíšne telo, jestvuje aj duchovné.
*****
Najlepšia stránka o meditácii:
http://1meditacia.wz
.sk


franco # WobaCupa83
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-02-04 12:53:32 5057d10a
Jedna partia si chcela zatrénovať a tá druhá sa nechala vyprovokovať. Realita je taká, že prokurátor /alebo súd/ sa ani nemusí zaoberať záznamom z kamery. Keď povie, že on tam nič nevidí tak to môže byť aj HD nahrávka - je prd platná ! Ale ak má záujem "vyššia moc" tak postačí aj slabé, zostrihané video. Hrajú na nás divadlo.... onedlho voľby ......


nonangor # BuneTaxu69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-04 22:54:05 55878d39
Volím Jacenjuka, alebo Tjahnyboka, alebo
Jaroša! Ten, čo chytá ľudí popod kravaty by mal byť prezident na Ukrajine, akože mu meno?....

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-24 22:44:55 58d42498
Aha! Muzyčko! Nech mu je ukrajinská černozem ľahká! :-(

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-27 17:31:54 58d42498
Neviem, ale Vltavu si viem s Muzyčkom vyhmkať! Hlavne, keď Vltava od prameňa začína tiecť!

Interbulo # KugyTeka01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-03 17:59:03 58d42498
Ja by som si ho zas vedel pripodobniť v dvoch posledných taktoch, ktorými symbolicky Vltava zaniká v Labe. Taký posledný záchvev sťa labutia pieseň... a definitívny zánik, rozptyl v silnejšom plynutí toku dejín.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-04-03 18:11:19 bc7b649f
Keby Muzyčko vedel to čo Jožo v tejto pesničke spieva ,mohol ešte po chotároch kriačinu oštievať..
:-DDDD
https://www.youtube.com/watch?v=crt3A1F8MD0

Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-03 18:43:43 3e2c865a
Pande a aj Joplins! Ste fakt dobrí, myslí vám to! No, čo už s Vami?Zabiť vás málo! Srandujem, ste dobrí chlapci!!!

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-03 21:52:55 58d42498
Do riti, moja vnučka by takto povedala! Paráda! A Jožo Ráž si v pokoji obštiava bratislavské kríky a je mu fajn a voda nás drží nad vodou!

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-03 22:04:44 58d42498

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   o
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Daňové (v)tipy Petra Kažimíra ničia daňový systém na Slovensku


Daňové (v)tipy Petra Kažimíra ničia daňový systém na Slovensku
Peter Kažimír došiel so svojimi daňovými vtipmi. A možno by to aj bolo na smiech, keby to nebolo také smutné. Keby opäť nešlo len a len o to, ako ešte viac zožmýkať ľudí. Pritom vl...
Zabiť sa neni také lahké ako sa zdá
PANÍ MERKELOVÁ! „DĚKUJEME“ ZA PAŘÍŽ, KOLÍN A ZA BRUSEL. V BUDOUCNU I ZA PRAHU NEBO BRATISLAVU?
Svetová vojna v roku 2014 (prognóza)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.061 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles