Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

KONŠPIRÁTORSKÉ PARADOXY


KONŠPIRÁTORSKÉ PARADOXY

Ahojte! Ja som klasický slovenský konšpirátor a považujem sa za intelektuála. Niekto však vraví, že v mojom myslení sú isté nedostatky. Blbosť! Teda ... západná propaganda! Teda... no to je jedno. Jednoducho povedané, som v pohode, nie som žiadna ovca!

Ponúkam vám 40 jednoduchých pravidiel, ktorými sa musíte riadiť, aby ste zapadli medzi nás najvznešenejšiu smotánku bludárov a polobláznov. Enjoy!

 1. Neverím doktorom, čo študovali 6 a viac rokov. Verím internetovým šarlatánom s "google titulom".
 2. Jeden doktor povie, že jeho výskum dokazuje, že očkovanie spôsobuje autizmus = očkovanie spôsobuje autizmus, lebo to povedal doktor. 1000 ďalších doktorov potvrdí, že očkovanie nespôsobuje autizmus. Nepodstatné, doktorom neverím.
 3. Vedecké dôkazy sú klamstvo, radšej verím neoveriteľným svedectvám o vyliečení pomocou alternatívnej medicíny.
 4. GMO nie sú správne, lebo sú proti prírode. Sú testované a vyvíjané roky, žiadne štúdie nepotvrdili ich škodlivosť.
 5. Všade je chémia, treba žiť s prírodou. Pijem CDS a MMS (bielidlo a chlórovú dezinfekciu).
 6. Farmafirmy, očkovania a pod. parazitujú na našom zdraví. Ľudia sa v súčastnosti dožívajú dlhšie, sú zdravší, a majú vyššiu životnú úroveň, ako hocikedy pred tým.
 7. Zlé farmafirmy na nás chcú zarobiť. Nenechám sa oklamať a nedám im zarobiť. Budem piť CDS a MMS. Reálny účinok CDS a MMS nie je vedecký potvrdený , je to vlastne obyčajný výmysel. Na druhej strane CDS a MMS biznis vynáša milióny dolárov ročne.
 8. Existuje liek na rakovinu, AIDS a pod., ale firmy to taja, aby zarábali na liečení. Fakt, že na takom lieku by sa zarobili omnoho viac, získali by slávu, uznanie, vyliečili by priateľov a rodinu je nepodstatný.
 9. Farmafirmy sú bezcharakterné zločinecké korporácie zarábajúce na našom zdraví a smrti. To potom musí znamenať, že tisíce zamestnancov, doktorov a kontrolórov, ktorí sa podieľajú na vývine, testovaní a predaji lieku, sú všetci bezcharakterní a uplatní.
 10. Ak medicína vie liečiť, nezáujem. Ak niečo nedokáže liečiť, znamená to, že určite zatajuje skutočný liek kvôli zisku.
 11. Každá kritika na Rusko je západná propaganda, každá kritika na USA (aj z anonymného zdroja) je utajovaná pravda.
 12. Kritika na USA od tých istých médií, ktoré obviňujem zo šírenia západnej propagandy, je zas pravda.
 13. Rusko nás oslobodilo od fašizmu, ale to, že začalo 2. sv. vojnu po boku Nemecka je nepodstatné.
 14. Rusko nás utláčalo v totalite 40 rokov. Nevadí, veď sme Slovania.
 15. USA vojensky intervenujú niekde tisíce kilometrov od nás. Neviem o čo ide, ale určite viem, že USA je náš nepriateľ.
 16. Tisíce ľudí vo verejnom sektore rôznych štátov sú perfektne ovládaní, tí zas perfektne ovládajú tisíce redaktorov mainstreamových médií. Celý svet je takto zhora riadený zločineckými skupinami, každý ťahá za nitky, všetko perfektne funguje, ale je problém poskladať 200 ľudí na protest proti NATO.
 17. Všetky revolúcie boli pripravené a perfektne naplánované, všetci sa dajú kúpiť, ľahko oblbnúť a presvedčiť, ale je problém získať dostatok podpisov na petíciu pre vystúpenie z NATO.
 18. Kritika od hocikoho je cenzúra a potlačovanie slobody slova.
 19. Kritika od vyšších inštitúcií (média, CEPI, vysoké školy) je ultracenzúra a absolútna absencia slobody slova.
 20. Mainstreamové média sú perfektne ovládané na šírenie západnej propagandy. Nie som ovca, verím anonymným, alebo konšpiračným médiám, a videám na youtube.
 21. Ste ovce ak veríte americkej propagande. Ja verím každej bájke o ukrižovanom decku ukrajinskými fašistami.
 22. USA vojensky intervenuje = agresor. Rusko vojensky intervenuje = háji vlastné čestné záujmy.
 23. USA má základne po celom svete, v krajinách, kde to demokraticky schválili = USA chce všade vojnu. Rusko má menej základní = Rusko nechce vojnu.
 24. Zoznam vojen, v ktorých bolo zapojené USA je dlhý = USA je agresívny štát. Zoznam vojen kde bolo zapojené Rusko = určite išlo o boj proti teroristom, alebo fašistom.
 25. USA je zlo. Vypisujem to na americkom facebooku.
 26. Kapitalizmus a demokracia je najhorší režim. Obhajujem socialistický totalizmus na vzor Sovietskeho zväzu.
 27. Rusko je najlepšia krajina, USA je najhoršie zlo. Do USA sa sťahuje veľa ľudí, ale do Ruska nikto.
 28. Západ a jeho hodnoty sú skazené, východ ma tradičné a správne konzervatívne smerovanie. Rusko ma najvyššiu mieru potratov v Európe, vládne tam vysoká miera alkoholizmu, mafia, porušovanie práv, slobody slova, potlačujú sa iné náboženstvá...
 29. Európska demokracia je fašistická. EÚ, na rozdiel od Putinovho Ruska, nespĺňa žiadne vlastnosti fašizmu.
 30. Nechcem NATO, chcem mier, ale schvaľujem boje na Ukrajine a hlásam zabíjanie amerických vojakov a iných "nepriateľov".
  Zdroj: FB page Prečo ľudom hrabe?
 31. Hlásam lásku a slobodu, ale nenávidím Rómov, homosexuálov, prisťahovalcov, moslimov, židov, Američanov....
 32. "Nie je sloboda slova", vykrikujem, pretože mám takmer absolútnu slobodu slova.
 33. Obama dostane Nobelovú cenu za mier = vojnový agresor. Putin napadne Krym = mierotvorca.
 34. "Traktoristi a baníci" bojujú s ruskými tankmi a modernými zbraňami ukážte mi dôkaz ruskej intervencie na Ukrajine! Anonymné alebo konšpiračné médium napíše, že na Ukrajine je NATO verím, a nepotrebujem dôkazy.
 35. Rusko napadne Ukrajinu = USA chce vojnu na Ukrajine.
 36. Moje obľúbené konšpiračné média nič nerobia, len kydajú na USA a chvália Rusko. Kritizujem, že mainstream nemá vyvážené spravodajstvo.
 37. Pozriem si video na youtube a prečítam článok o páde dvojičiek = som expert na fyziku a demoláciu budov. Môj odborný zaver: inside job.
 38. 99,9999% vedcov sa zhodne, že mesiac nie je hologram, a diskutuje sa o bláznoch, čo si myslia opak. Čo to je za vyvážená diskusia, keď nebola pozvaná aj druhá strana?
 39. Väčšina odborníkov, politikov, vedcov a vzdelaných uznávaných ľudí tvrdí A. Ja verím v B, pretože som alternatívny, nie som ovca, nežeriem všetko, čo mi prehodí mainstream a používam kritické myslenie.
 40. Svet ovládajú tajné organizácie, podľa super-tajných plánov a ja som to celé objavil na internete.


Author: sv # WahaDelo43
Svet2015-05-1124
-
 33% ( 26 people voted )
+
Pridám ešte jednu konšpiračnú teóriu:

41. "sv" je inteligentný človek ... ale píše somariny.

P. S. Ale inak ti gratulujem. Na jednom mieste si zhromaždil úctyhodné množstvo hlúpostí.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 70% ( 17 people voted )
+
2015-05-12 12:27:09 c331bc52
Musím to napísať, ty si úplný idiot.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 69% ( 6 people voted )
+
2015-05-12 12:29:57 c331bc52
Nedalo sa to dočítať ,našiel som ale jedno malé plus-autor si zjednodušil svet takým spôsobom,že už nemusí vyvíjať nijaké úsilie na overovanie faktov,stačí si zapnúť televízor a prečítať Nový čas.Toto je typ človeka,ktorý je ľahko formovateľný,vhodný na šľachtenie vrámci stáda.
benares # PynuWogy50
-
 69% ( 6 people voted )
+
2015-05-12 12:49:30 b91ab61e
Myslím si, že je to veľmi dobre napísané. Každý sa tvári vďaka internetu ako špecialista, ale pritom zadok nezdvihne zo stoličky, aby zistil, ako to naozaj je. Ale vlastne v tom je celý ten vtip.

ash # XetoJicy29
-
 53% ( 5 people voted )
+
2015-05-12 13:06:18 4e6391ad
a že usákov syn čarnogurský háji rusko na to zabudol.
peter # MivuSemu80
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-12 13:41:18 c350b50d
Čo "sv", došli ti tabletky ? Ani som to nedočítal, škoda času.

Patt # KunoLaqa50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-12 14:23:09 d5ec5c4b
loading...
Ked sa zamyslim nad 37kou tak si vybavujem presne ako to podavali slovenske ofic. media same dvojicky a ziadna zmienka o wtc-7 v spravach. Keby v tej dobe aspon mali falosne vysvetlenie ze padli nasledkom narusenia statiky dvojiciek a museli ich demolovat alebo nieco na ten styl okej beriem to :).
Ale clovek si kukne videa na nete a vidi nieco co mu v tv nikdy neukazali wtf? A co z toho plynie? Su nase media retardovane? Alebo nieco skryvaju nemaju opravnenie informovat tak aby si clovek spravil vlastny nazor...
Coolbert # HygoKewy47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-12 15:09:20 59ad0023
tak toto je fakt DôLEžITé.

klifton # GexiSosy84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-12 15:57:10 5f67a3b4
Autor vyuziva ten isty vzor na diskreditaciu sprisahania ako vacsina.Vybral si nieco co je blbost co kazdy pochopi potom natlacil na to dalsie veci ktore chce spochubnit. Ved predsa niesom blby a nebudem si mysliet ze nasu spolocnost niekto riadi :). Sprisahanie malej skupiny voci vacsine tu bolo vzdy aj bude.

jano z lesa # PoboHibe83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-12 15:57:36 3eb0ad1a
HESLO CIA: "Ak uz dalej nedokazes zatlkat a musis povedat pravdu, povedz to tak, aby tomu nikto neveril"

PANDRLAK # XuveJeba28
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-05-12 16:05:33 5f67d202
Končí vojna, (bolo to po II. svetovej vojne), všetko sa dá do poriadku. Dáme všetko čo máme, všetko zlato, všetku materiálnu moc v prospech dobehnutia a balamutenia ľudí. Ľudský mozog, vedomie ľudí je prístupné na zmeny. Zasejeme tam chaos, nenápadne zmeníme ich hodnoty na falošné a necháme ich týmto falošným hodnotám veriť. Ako? Nájdeme svojich rovnako zmýšľajúcich spojencov, nielen v samotnom Rusku, ale aj v štátoch bývalého východného bloku. No pozerám, spojencov je tu dosť.
Krok za krokom budeme rozohrávať grandióznu tragédiu zániku týchto národov do úplného a nezvratného umlčania ich sebavedomia. Z literatúry a umenia napríklad odstránime ich sociálnu podstatu. Literatúra, divadlo, film, všetko bude všemožne podporovať a oslavovať najhanebnejšie ľudské pocity. Budeme vyzdvihovať takzvaných umelcov, ktorí budú presadzovať a vtĺkať do hlavy občanom chuť sexu, násilia, sadizmu, zradcovstva a všelijaké iné nemorálnosti.
Vo vedení hospodárstva vytvoríme chaos a zmätok, budeme postupovať nenápadne, ale aktívne vytvárať despotizmus úradníkov a úplatkárov. Poctivosť a slušnosť budú terčom posmechu. Pozrime sa na tú paralelu dnes. Hulvátstvo a narkománia, živočíšny strach druha pred druhom, homosexualita, úchylnosť, nehanebnosť a zákernosť, nacionalizmus a nepriateľstvo národov, predovšetkým nepriateľstvo, nenávisť k všetkému ruskému a k všetkému slovanskému.
Všetko toto budeme obratne, nenápadne pestovať a rozvíjať. Len niekoľko málo ľudí si bude domýšľať o čo ide, či snáď tomu aj rozumie, ale takýchto ľudí postavíme do bezvýchodiskovej situácie, urobíme z nich terče posmechu, nájdeme spôsob ako ich ohovárať a vyhlásime ich za odpad spoločnosti. Vytrháme duchovné korene spoločnosti, znevážime základy morálky národov. Takto budeme narúšať pokolenie za pokolením, zameriame sa na deti a na mládež. Budeme ich rozvracať, učiť nerestiam a budú tak mravne upadať. Vytvoríme z nich cynikov, bezduchých ľudí a kozmopolitov. Takto to urobíme.“
All
en Dulles
CIA director

komous-z-USA # BynuWotu41
-
 43% ( 4 people voted )
+
2015-05-12 16:17:33 5f66ca30
Po vojne Allen Welsh Dulles, šéf politickej rozviedky USA a riaditeľ CIA v roku 1945 napísal „ Končí sa vojna. Všetko sa nejako usadí a upokojí, zovšednie a my použijeme všetky sily, dáme všetko čo máme, všetku materiálnu moc na prospech balamutenia a klamania ľudí. Ľudský mozog a vedomie sú prístupné zmenám. Zasejeme v nich chaos, nenápadne zmeníme ľudské hodnoty na falošné a necháme ľudí veriť v tieto falošné hodnoty. Ako ? Nájdeme svojich rovnako zmýšľajúcich spojencov všade na zemi, aj v štátoch východného bloku. Krok za krokom budeme rozohrávať grandióznu tragédiu zániku týchto národov až do úplného a nezvratného umlčania ich sebavedomia. Z literatúry a umenia napríklad odstránime ich sociálnu podstatu, odnaučíme umelcov zobrazovať a sledovať čokoľvek z tých procesov, ktoré pochádzajú zvnútra národa. Najhanebnejšie ľudské pocity budeme podporovať a budeme vyzdvihovať takzvaných umelcov, ktorí budú presadzovať chuť sexu, násilia, sadizmu, zradcovstvo a ďalšie nemorálnosti. Vo vedení hospodárstva vytvoríme chaos a zmätok, budeme postupovať nenápadne, ale budeme tak aktívne vytvárať despotizmus úradníkov a úplatkárstvo. Poctivosť a slušnosť budú terčom posmechu. Len niekoľko málo ľudí si potom domyslí o čo ide. No tých postavíme do bezvýchodiskovej situácie, urobíme z nich terče posmechu , nájdeme spôsob, ako ich ohovárať a vyhlásime ich za odpad spoločnosti. Vytrháme duchovné korene spoločnosti, znevážime základy morálky národov. Takto budeme narušovať pokolenie za pokolením, zameriame sa na deti a na mládež. Budeme ich rozvracať, učiť nerestiam a tak budú mravne upadať. Vytvoríme z nich cynikov, bezduchých ľudí a kozmopolitov. Takto to urobíme...“
komous-z-USA # BynuWotu41
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-05-12 16:27:27 5f66ca30
no minule tu bol clanok ze konspiratori su ,,bezpecnostne riziko pre svet,, ja som si myslel ze z nich urobia ,,blaznov,, ale omyl, oni z nich urobia ,,zlocincou,, takze ak tu bude ten orwelov svet dokonceny, a euroazia pride prefackat zapadny svet aby sa spamatal z tej rozpravky na demokraciu, tak nech si autor spomenie ze tu boli aj nejaky ,,konspiratori,, ktory si mysleli aj nieco ineee ako jemu natlacili do hlavy...xixix tot doveruj, ale preveruj, ked povedia v tych slobododemokratickych mediach A nech povedia aj B, ale tak aby to bolo objektivne, a nie jednostranne zamerane a vsetko bude ok, a k tym GM potravinam si daj aj kuriatko na antibiotikach chovane, zapi niecim sladkym zdravym bez cukru, a nezabudni si vecer pozriet spravy, lebo tak ta naprogramovali, inak by si mal pocit ze nevies oco ide a co sa skutocne deje, aby sa z teba potom nestal konspirator, a neskoncil ako potencionalny nepriatel toho slobodneho sveta, lebo ako to uz byva v casoch ekonomicky tazkych sa zacnu hladat aj vnutorny nepriatelia, ludia ktory boli velakrat lojalny voci rezimu a vseci vieme ako dopadli, a ze to vyzera tak ze vdaka zopar psychopatom co maju stale malo sa tych casou hadam aj dockame? na zaver by som len dodal ze prepisat historiu sa snazil kazdy rezim, tak si nadalej obhajuj ten svoj a modli sa, aby to nezaslo tak daleko ako pred 70timi rokmi a nemuseli ta prist ty zly rusi zaseraz oslobodit.
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-12 23:26:34 56186deb
Snaží sa všetko odchyľujúce sa od propagandy USA mašinérie vyvracať, ale neuviedol nijaký príklad, žiadna osoba, meno, čas vyslovenia výroku, miesto, (jeden výrok, teda výrok každého, kto sa znepáčil americkému komunizmu) kde by sme ho našli kvôli overeniu. Niečo sa objavilo na sieti, čo ale nestačí, ja pokladám všetkých sovietofilov za vedomých agentov druhej strany, alebo usmerňovaných užitočných idiotov agentami, ktorí im podsúvajú nostalgiu a oblažujúce presvedčenie, že v Rusku, práve v Rusku a iba v Rusku sa objaví návrat židoboľševickej tyranie. Všetky lži navonok vysvetľované, že sú na prospech Putina, čohokoľvek s ním a jeho krokmi spojeného hádžem na ich zodpovednosť. Putin je Putin a presmutnelí nostalgici nemajú ani vplyv na jeho konanie, ani mu nie sú potrební, skôr škodliví, pretože vždy agenti môžu na ich existenciu upozorniť a pošpiniť všetkých nenadšených USA komunizmom. CIA využíva vlastných židoboľševických výpestkov na rozvrátenie súpera, prisudzujúc ich vinu jemu.
Ako keď „obhajca“ kresťanstva prehlasuje, že jemu osobne nijako nezáleží na pravde o Bohu, že treba prenechať rozhodnutie na teológov, ale zároveň uvedie, že islam nie, hugenoti nie, ale monofyziti áno. Navonok obhajca kresťanstva, ale v hĺbke presvedčenia zúriaci nepriateľ.
Nerozlišujú, či sa jedná o mienku jednotlivca, zopakovaný postoj ním samotným, alebo doplnením, ani ním, alebo jemu, cez neho podsúvané stanoviská pre osočovanie druhej strany, akože za Putina.
Oni chcú to, ono, vždy to, čo sa vyvracia, zámerne zavádzajúce informácie presne podľa vizáže obvyklých vládnou propagandou dokaličených jedincov.
11. súdruhovia negativisti, prečo máte túžbu kritizovať Rusko, premeškali ste virvar studenej vojny?
12. ktoré tie isté, chcem vidieť 2 články.
13. používaš stalinský slovník, pre nich NSDAP je neustále fašistickou. ZSSR nie je Rusko, kto nerozumie základným pravdám, nemá nárok sa vyjadriť, dôsledok demokracie, každý sa vyjadruje bez ohľadu na realitu. Prečo by údajné Rusko začalo vojnu? Najprv by musel súdruh úradník rozhodnúť a spečatiť, že bitkička nie je bitkičkou, ale vojničkou, dokonca vojnou a už svetovou, a úvodnou a teda aj záverečnou.
14. židoboľševici dosadili aeroplána a jeho voliteľov, nie Rusko, to je totiž iba meno územia, ktoré je oveľa menšie ako ZSSR. Znamená, že Rusko áno a člen OSN Ukrajina nesúhlasila?
15. USA sú statočné mierové sily, obklopili nepriateľa a prestal ich hrdinský boj, podpísali konečné víťazstvo svojej komunistickej rozpínavosti. Porážka vojenského velenia hrozby, aby zabránili dráme.
16. verejný sektor žeby bol ovládaný, vylúčené.
20. sám si sa usvedčil, pretože šermovanie o západe je propagandistické. Západ nie je, západ sa zrodil v studenej vojne, súdruhovia sa chystali každú bytosť žijúcu na území takzvaného západu zaradiť do súkolia ich zničujúceho boja. Aj neutráli boli západ? Môže byť západ deravým? Čo nenapíšeš o propagande súdruhov vo vláde a neuvedieš aj ich mená, aj ich podržtaškov, iba ich, nie všetkých. To by bolo presnejšie a čestnejšie.
22. presne platí, pretože neintervenovali v Kanade a Rusko má právo na sebaobranu.
23. kto demokraticky schválil? USA nechcú vojnu, ani Hitler ju nechcel, vnútili vám ju.
25. čím je facebook americký? USA vláda a facebook je rovnaká osoba? Nemožno odsudzovať americký komunizmus a terorizmus a súbežne využívať, alebo aj nakupovať niečo z USA, pretože súkromník je majetkom USA vlády?
26. kdeže vidíš kapitalizmus? Kapitalizmus a demokracia sú nezlučiteľné, pretože demokracia popiera slobody, vlastne úplne každú.
27. sťahujú sa do USA kvôli obdivu nad USA komunistami? Aj z Mozambiku došli v miliónoch do Južnej Afriky za čias apartheidu? Čo z toho vyvodíš? Do Ruska nikto neprišiel ani zo strednej Ázie a podnikateľov tiež nenájdeš.
28. súdružský odporný termín západ je mi protivný, zaraďujete bez opýtania ľudí, čo sa navzájom líšia vo všetkom do jedného celku, s hlavou toho západu, ako ináč v USA, kde sa aj určuje, čo je západ a čo je už protizápadné a treba vymiesť. Jednotlivci majú vlastné hodnoty, západ je komunistická utópia, ktorá nerešpektuje rozdielnosti, ale vnucuje jediný spôsob prejavovania sa. Áno, západ je zhnitý, najprv bola prehnitosťou znehybnená protestantská časť, vrátane USA, pričom ju dobiehali katolíci. Rusko, ako aj Irán, Osmansko a Čínu museli odrovnať revolúciami. Najvyššia miera potratov znamená čo? Zákrokov vražedných v nemocnici? Sú započítané aj domácke zakáľačky? Ty si proti potratom? Chceš očistiť takzvaný západ, upozorňovaním na čísla, ale nehľadiac na skutočnosť, že niekomu ubíjali mozog a rezali mu mravné hodnoty v 70 ročnom dennodennom koncentráku a nie je možná okamžitá regenerácia? Sú rôzne praktiky zabraňovania počatia a pochybujem, že je možné zistiť presné čísla.
Vysoká miera alkoholizmu? Predaj alkoholu, nie? Víno, pivo si započítal? Mafia? Porušovanie práv? Správne sa stalo, každý štát má vlastnú predstavu „práva“. Vlastné zákony a vlastné právo, nevnucuj súdruh, to tvoje „právo“. Súdy rozhodujú podľa seba a policajti neochraňujú „právo“. Zábavné, o súdnom verdikte rozhodne rozhnevaná ulica, ktorá nemá povedomie, čo vlastne znamená zákon a policajt bude zdržiavaný kverulantami v americkom žolde? Nech vykántria všetky náboženstvá okrem pravého. Aj tvoj milovaný islam.
Nie je vôbec dôležitá miera skazenosti v Rusku, ale uvedomenie si, že kde žije pravá Božia Cirkev, tam žije aj pokánie a žijú svätí starci. Je to možné zažiť v USA? Áno, zriedka, Serafime Rose, ale nejedná sa o zásluhu USA, pretože Rose miloval a ľutoval ubiedencov v ZSSR a neviedol studenú vojnu satanskej nenávisti. Stačí milión svätých a hodnota ich osobnosti je vyššia ako zvyšku sveta, ich dobro prevyšuje aj všetky potraty. Spočítaj dobro, lenže zloba ako ty hľadá v druhých iba špinu, ale v sebe ju nezbadá. Nebyť svätých v Rusku (nie iba tam, ale ich je najviac), svet by už dávno skončil, klaňali by sa zvyšky ľudí antichristovi.
29. čo je to ten fašizmus, ktorého sa socialistická eú stráni, ale váš nepriateľ ho priťahuje?
30. americkí hrdlorezovia sú uplakané ružovučké baletky?
33. nórski komunisti Obamovi udelili akúsi plaketu, čo znamená, že majú pravdu aj v čase do budúcnosti. Napadol Krym a ten sa bránil, alebo ty chceš brániť?
34. veríš tomu, čomu chce, aby si veril, tvoja komunistická vláda. Predáva zbrane, ale s nimi aj seba, je nerozlučný, zbraň a k tomu 50 vojakov vo vreci.
35. kedy sa tak stalo? Ak USA odmietajú vojnu na Ukrajine, nech sa neozývajú.
37. expertom sa staneš až vtedy, ak nájdeš lietadlo, čo vrazilo do pentagonu a nezničilo počítač na stolíku, rozbiješ požiarikom betón na prach a oceľové kolosy sa roztečú.
39. kto usúdil, že sa jedná o odborníkov? Nadodborníci vo vláde? Uznávaný kým?
40. dávno známe, aj pred vymyslením internetu. Isteže nie sú tajné, ale nie sú všetky ich korešpodencie zverejnené, ani nie sú pokladané za pravé, ale spochybňované. Kto sa bojí, iba ten sa skrýva a kráča v tme. Aký chcete plán, že niekto na začiatku vytiahol agendu v prospech buzerantov a rozoslal príkazy svojim poskokom? Sledujte priebeh procesu, nič nie je tajné pre znalca, ale nič nie je nimi, až dodatočne, po desaťročiach potvrdené.
Amerikanoanálovia sú úbožiaci, sa nechávajú prepožičiavať na lživú kampaň, kto nevidí svetlo, skončí vo večnej tme.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-05-13 02:55:44 b2289086
V zozname konšpirácií nevidím donedávna veľmi pertraktovanú (a zaručenú!) konšpiračnú úvahu: Z fasády občas padá omietka, môžu za to kondenzačné čiary za lietadlami. Lol!
Pridám jednu novú konšpiráciu, určite sa ujme: Viete že Rusi už pristáli na slnku? Ale nehovorte to nikomu, to je tajné! Nikto ich nevidel, pristáli tam totiž v noci...


:-DDDPandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 10 people voted )
+
2015-05-13 07:33:25 d425402c
sv počul si už takú vec, že:

Iniciativný blbec, horší ako triedny nepriatel !

Čo ta vlastne štve, že ľudia nemiluju dostatočne USA, alebo že (na rozdiel od teba) uživaju malo práškov ?

PeterNo # MagyNesi58
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-13 08:39:37 b28f7bd7

VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-13 08:56:28 5f66ebbc
A zde máte další údajné konšpirátory, kteří do vaší šablony zapadají. Ukazují to dokonce i na googlu. Svět se pomalu ale jistě mění:
http://prvopodstata.blog.cz/1505/ke-konci-casu-mus
eji-lidem-ukazat-pravduMichala Konecna # LenyLoqy08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-13 09:04:56 c2e4200e
Dutá hlava.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-13 09:20:52 5f66ebbc
osobne si myslím, že je lepšie rátať s možnými alternatívami výkladu niektorých udalostí,(podľa Vás konšpirácie) ako byť v konečnom dôsledku zaskočený vývojom udalostí - ako príklad uvediem banky na Cypre ako precedens pre prípadný postup v EU voči sporiteľom (jednorazová daň z vkladov nie je konšpirácia)

Bertold # FuliXuju84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-13 09:40:57 5b7fa5f6
Mnoho veci co tam napisal je pravdou. Kazdopadne nic nie je len cierno - biele.
Takze napr. ku tym liekom bude pravda jedno aj druhe. Keby mali liek na AIDS isto ich radi budu predavat ale tvrdit ze ich jedinym cielom nie je zarobok, ze mnoho ludi pre ich lieky neumrelo a ze v testoch nepodvadazju atd. by bolo tiez smiesne.
To ze z ockovania moze jedno dieta z X umret alebo sa mu nieco stat je tiez pravda ale zaujem vacsiny tu prevazuje. To ze sa teraz niektory nedaju ockovat sa moze vypomstit nam vsetkym. Pokial viam nas ockovali povinne a nevidim okolo seba vsetkych autistov.
Vzdy budem viac verit lekarom ako internetu a roznej alternativnej medicine, ktora akoze zaberie u 1 z miliona.
A ze svet ovladaju najbohatsi ludia to vieme vsetci


MM # SidaSafa91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-13 11:09:21 d94b4912
Rozmyslam, ci blbost nieje nemoc, lebo sa siri rychlejsie ako mor - napriec celym konspiracnym aj antikonspiracnym svetom :-)

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-13 13:05:26 bc78020a
Je zaujimave ako sa všetci antikonšpirátori vyrojili po tom ako bolo konšpirovanie a údajná "propaganda" diskutované v amerike a riešená na najvyšších úrovniach.
Z diskusií od známych, ktorí nie sú len bežný konzumenti TOPiek a podobných zdrojov "hodnoverných" údajov viem, že takmer všetci zaregistrovali významnú zmenu stratégie v US propagande. Nechcem hovoriť o západnej, pretože tá už takmer neexistuje alebo je ovládaná spoza mláky.
Ale džin už bol vďaka internetu z lampy vypustený. Už je neskoro. To už zrovnáte len totálnym resetom ako bola druhá svetová. Ale tú tretiu už nemusíte prežiť miláčkovia :-).
Len včera som čítal v čakárni u zubára "úžasný" článok o chemtrails - vysvetľovanie o kondenzačných stopách z čistej vody, alebo vypúšťania paliva z dôvodu bezpečného pristátia (o ano, to preto je letecký benzín taký lacný, lebo ho stovky lietadiel vypúšťali aby mohli pristáť :-)))) ). A kopec ďalších "argumentov". Všetko pre odvrátenie pozornosti od pravdy - od krátkeho projektu o ktorom sa nikto neunúval informovať s obmedzeným trvaním, limitovanými zdrojmi a nejasným cieľom projektu. Teraz budeme ešte desať rokov počúvať "hodnoverné" správy o chemtrails, ktoré videli včera, od tých, ktorí ich počas realizačnej fázy popierali za každú cenu. Len preto, aby nám ukázali, aký sme sprostí a veríme konšpiráciam.

Hockenberry # NogaWyji14
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-13 18:00:27 3ec5f340
Svet je plný hlupákov. Bez nich by tu bolo ako v raji. Neboli by vojny, krízy, hranice, choroby, zločiny.......Hlupák je hlupákom preto, že nechápe, že je hlupák. Ak uzná, že povedal alebo spravil hlúposť, prestáva byť hlupákom. Konšpirácie vznikajú preto, že je nesmierne ťažké sa dopracovať k čistej pravde. Slepo veriť jedným či druhým je hlúposť. Chaos. To je účel. Lenže, ak si niekto myslí, že sa vyzná v chaose, je najväčší hlupák. Hľadať pravdu je veľmi ťažké. Vyžaduje to vlastný rozum, morálku, trpezlivosť, čas a nedôveru. Áno nesmiete nikomu veriť. Pravda sa ale raz ukáže. To jediné je isté!!!
milan # PesyMihy72
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-13 18:35:27 57f4fd95

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0517 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles