Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

KORUPCE KOMUNISTŮ ZA TOTALITY


KORUPCE KOMUNISTŮ ZA TOTALITY

Od kdy se táhne korupční chování politických stran? Přečtěme si, co o tom píše československý špión Josef Frolík, který zběhl na Západ, v knize "Špión vypovídá". Vyšla poprvé v Indexu Kolín nad Rýnem v roce 1982:

Po prvé měnové reformě v r. 1945 dostal každý občan výměnou za znehodnocené okupační peníze 500 Kč nové měny. Úspory na vkladních knížkách se zablokovaly s tím, že budou uvolněny, až se situace válkou rozvráceného hospodářství zlepší.

Mezi léty 1945 1953 si všechny politické strany mohly vyměnit své "provozní" peníze, čehož využívali mnozí funkcionáři k tomu, aby přijímali dary od svých straníků v "zablokovaných penězích" a ty pak měnili za novou měnu. (Platnou do roku 1953, kdy byla velká "okrádací" měnová reforma.) Dělo se tak ve všech stranách Národní fronty bez rozdílu, ale nejvíce v té, která spatřovala v penězích zdroj všech špatností, ve straně komunistické.

Poslanci, ministři, tajemníci strany, známí, příbuzní, oblíbenci i ti, které bylo nutno získat pro budoucí "vítězství dělnické třídy", měnili a měnili, co se vyměnit dalo.

Po únoru 1948, kdy strach z parlamentní kontroly zmizel, dostalo se i na další. Novou měnu (z roku 1945) to řádně rozmělnilo. Omezováni spotřebního průmyslu a výstavba těžkého, způsobily další potíže v zásobování. Důsledky toho (obou těchto faktorů oslabování měny politickými stranami a omezování spotřebního průmyslu), se projevily katastrofálně už v roce 1953.

Ne tedy "zrádná buržoazie", která si převáděla majetky do ciziny před únorem 1948, ale hlavně KSČ a její vedoucí činitelé, mají nehynoucí zásluhu o druhou měnovou reformu v roce 1953. O penězích, zablokovaných v roce 1945 se mlčí.

Nelze popírat, že majetky se do ciziny ulejvaly.... "Zrádná emigrace" si dokázala ulít do zahraničí kolem 4 miliard korun, zatímco představitelé současného režimu a "rodná strana" si vyměnili přes 40 miliard. To byl důvod druhé reformy během 8 let v roce 1953. (Vyměněné peníze totiž působily na měnu stejně, jako falešné; a že v tom jeli hlavně komunisté a strany Národní fronty, je silně pikantní! V jejich zvyku takto se přiživovat na národním bohatství je dodnes fungující zakopaný pes. pozn. autora článku).

Frolík dál uvádí příklady procesů, v kterých byli vinní, upadlí v nemilost, ale hlavně nevinní, odsouzeni k těžkým trestům za sabotování národního hospodářství. Komunisté tedy hledali, na koho svést potíže hospodářství. (S touto měnovou reformou skončilo zásobování na lístky, a platily značně vyšší ceny volného trhu pozn. autora článku.)

P.S.

V pořadu ZDF Frontal-21 tento týden, odvedli reportéři veřejnoprávní německé televize skvělou práci.Ukázali a dokázali, jak se politické strany nemravně a nezákonně obohacují díky získávání peněz od soukromých firem pomocí zprostředkujících firem. Šli "natvrdo", kdy i ministr před kamerou ztratil sebevědomí. Na takovouto kvalitní službu veřejnosti si veřejnoprávní ČT těžko troufne. Málokterý politik tomuto korupčnímu prostředí odolá.

Pokud se tak děje ve SRN, co se asi děje u nás?! Proto jsou příští volby výzvou nám všem, abychom volili lidi a ne strany, jak už upozorňoval Jan A.Baťa.Author: Jan Sinagl # JaceNeda22
Slovensko2016-12-0726
-
 33% ( 5 people voted )
+
Vážený admín---Dôležité...To má byť odpútavací manéver od "VEĽKOKORUPČNÍKOCH" po r. 1989.Prečo sa nevymenujú korupčníci po r. 1948...menovite aj s výškou "korupcie" a samozrejme aj po r. 1989. Ináč je to sranda a prdenie..inertných neškoda?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 07:38:46 58d4289b
Už len porovnať počet mzdových reforiem ,či zásahov do financií...je rozdielny . vtedy a teraz /por.1989/Teda aj počty korupčníkov a im podobnej HÁVEDÍ...je neporovnateľný ...To fakt je debilizmus a rozumovú obmedzenoť tak potrebné DEMONŠTROVAŤ ..--admín?
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-12-07 08:20:43 58d4289b
Čo sa dá očakávať? Teda 1/3 národa môže byť "nasratá" na aktérov korupcie po r. 1948.., 1/3 môže sa ešte dlĺĺho hnevať na "súčasnú verbež" čo bola "U TOHO" keď sa rozkradalo po r. 1989..ešte žijúcich a 1/3 sa môže na to "z vysoka". No nie je to sranda...čo sa dá istým "komediálnym" nevyváženým postojom MASMEDIALNYM dosiahnúť. To je ukážka.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 08:55:20 58d4289b
Klopi, sranda si vás čítať, chcete vyvracať a zahmlievať to, čo sám potvrdzujete, vo svojich takmer nekonečných a často nezmyselných príspevkoch. Nič sa nezmenilo, aj vaše príspevky sú toho dôkazom, preto zločinci vládnu ďalej, alebo, ako tvrdil Ficov bilboard: "Ako sa kradlo za Mečiara, tak sa kradne za Dzurindu", niekto dopísal, a tak sa bude aj za Fica a ja dodávam, že tak sa bude aj za Sulíka a Matoviča, vďaka voličom, ako ste vy a ďalším, ktorí sa myslia, že v budúcich predčasných voľbách pôjdu proti vám a Ficovi tým, že budú voliť Sulíka a Matoviča. Neviem, či je vesmír nekonečný, ale ľudská obmedzenosť určite áno...
S-L-F # BakiKuve75
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-12-07 10:47:29 55edea93
Klop, načo tie nervy a triaška? Kľud... a nohy pekne v teple! O súčasných korupčníkoch sa píše denne, tak prečo si nepripomenúť aj pokušenia súdruhov z dávneho režimu, ktorý mal byť vzorovo i charakterovo včera niekde inde než zajtrajšok. Ale ten vtedajší povestný permanentný nedostatok všetkého učil zodpovedne kradnúť každého bez rozdielu - s červenou bumážkou i bez nej. Mimochodom, včerajší Belphegor bol výborný. Keď ste už naznačili záujem, zmeškali ste kultúrne obohatenie. A to dokonca na vašom obľúbenom vychodze, rovno v Košecoch! Ani zasíkaného deda som nestretol. Nevadí, však koktavý penzionovaný šašo sa tu pripomenie, lol...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 10:51:08 d425402c
--S-L-F75---To kde ste prišli "k srandám ..vyvracaniu a zahmlivaniu"? , "nekonečnosť .. príspevkov" /a pritom max 6-8 riadkov/ ..a "Sibília..vo voľbách"... To do akej ŠKATUĽKY ma chcete dostať...či len táák bum--bum od pásu? Určite mate problém rozoznať vlastnú predstavu ,či "zaraďovacie ambície " do Vám nevyhovujúcej polohy s realitou. Ste zaťažený , fixovaný , traumou , možná výchovou -- v posudzovaní objektivity a preto tá tendenčnosť.../.Šup do jedného vreca k ostatným mne nevyhovujúcim ../Ale tu sa jedná o dôkaz, argumentáciu...a nie prd sem prd tam ..Ale čo už aj takých je nemálo..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 12:46:43 58d4289b
loading...
Veru tak- jak hutoríš Pande-východ je východ-keby ši še aspon zodpovedne a vzorne učil-bez rozdzelu-a nemal pokušene z nedostatku šického-lebo ši premeškal obohacene a preto ši len vzorová nič nehutoriaca pečatka! kukaj Pande-šicke dzedove usporiadame kokteil párty v penzióóóne-premenovali sme ho už na Pandeprdnaš a tak ce pozývame na kokteil poháre-špecialita zasikaneho dzeda-nemboj nebudzeš mac zteho triašku-jak z čuča i stromček máme jak še hutorí-olepený tvojimi myšlenkami- bo šveta idú a tak ci zahrame aj tvoju oblubenu -Metalovu-pesničku--šalení ja bul- kedz rozum som nechcel-bo zostal som bez neho i kedz daco povem- neznam co to je !
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 13:20:55 58d4285f
Klopi-tkár, ďakujem za potvrdenie vyššie napísaného, frustrovanosť plynie z väčšiny vašich príspevkov, toto vypisujú, pri nepretržitom nutkaní, len dve skupiny ľudí, mladí socialisti(pomýlení neoliberáli) alebo starí(socialismom vymytí) istotári(suma sumárum, nevyrovnaní trollovia). Odpovedzte sám sebe, ste volič? Volili ste niekedy Smer alebo hocijakú inú stranu? Ak je vaša odpoveď áno, a napriek výsledkom vol-íte ďalej, potom ste len potvrdili, že ľudská obmedzenosť, tvrdohlavosť a vášne sú nemenné, vo väčšine prípadov, resp. po toľkých rokoch frustrácie a podvedomej zakomplexovanosti, kompenzovanej na stránke ako je táto, nie je divu, že vám to už klope na búdku.
S-L-F # BakiKuve75
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-12-07 17:45:53 55edea96
Vaše "konfrontačné snaženie" ..S-L-F je véééľmi ÚBOHE . Na základe mojej --pre Vás neznámej ---odpovede ..postavíte domček z karát..a "demonštrujete tu charakteristiky o ktorých ani NETUŠÍTE či sú opodstatnené..alebo podvedome vami nasukané .Voliť vo variantách ÁNO..NIE a NEVOLIŤ nikoho ...Skúste teraz stanoviť REPREZENTAČNÉ "diagnózy..pre každú variantu." No nie ste úbohy ....v tej búdke....Chápete vôbec čosi o vecnej argumentácií..konkrétnych dôkazoch ...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 19:09:01 58d4289b
A .. z Vami napísaného S-L-F 75 plynie tak akurát istá nezrelosť a nekompetentnosť. Neviete vôbec prečo ste tie riadky napísal , keď každú charakterovú vlastnosť budete mať vyargumentovanú ...tak zistíte pravdu sám o sebe. Ale som rád že sa o čosi pokúšate...pochopiť.
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 19:22:40 58d4289b
Klopi, človek sa môže snažiť pochopiť vami napísané, ale zistí, že je lepšie ak píšete a súdite iných, máte jednu nevýhodu, svoju frustráciu a neznalosť systému v spojitosti s vlastnými želaniami prezentujete na tejto stránke deň čo deň, takže vo vašom prípade to bude skôr starecká demencia, berte len ako odborný termín. Ja sa nepotrebujem o nič pokúšať, mne stačí čítať, hoci nato, aby vás človek chápal, musíte najprv chápať sám seba a v prvom rade svoje vlastné príspevky, ktoré sú v prevažnej väčšine nesúrodou kopou neidentifikovateľných myšlienkových zvrat(k)ov. Zjavne ste si odpovedali na otázky, ktoré som vám adresoval vyššie a odpoveďami je to, čo som očakával, to je tak, keď sa človek nevyzná sám v sebe a pri pohľade do zrkadla vidí všetko, len nie seba, klopi klop.
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 19:31:18 55edea96
Takže uzatvárate scénu...S-L-F 78.a keď sam sebe / hlavne pre Vás / odpovede budú NIE a alter. VOLIŤ NECHODÍM....to tak rýchlo ste pochopil svoje nezmyselnosti a pritom hlavná téma sú ..."korupcia...komunisti..totalita.." Vy ste odpovede ani nečakal len neznalostne konal v "tvorení " aj sebe samému neznalému PREĆO.....taká úbohosť v objektivite?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 20:00:06 58d4289b
Že táto stránka podporuje cenzúru je úsmevné, zvlášť ak sa tvári proti-komunisticky, pozdravujem, admin. Klopi, zase tá logika, uzatváram scénu? To je tak, keď si človek viac domýšľa a vymýšľa, namiesto toho, aby myslel. Prvé video je odpoveďou nie len na vtedajšiu, ale aj dnešnú korupciu, čo je zároveň odpoveďou na váš nezmysel hneď v prvom príspevku, pretože dnešná korupcia je len pokračovaním tej predchádzajúcej, čo vysvetľuje video vyššie, vám ale žiaden argument neprekáža, idete si svoje...
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 20:30:24 55edea96
...
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 20:32:12 55edea96
Aby sa pokročilo: S-L-F75...Teda ak zistíte v tomto vlákne nejaky NEOBJEKTÝVNY ZÁMER z mojej strany tak to zdokumentujte konkrétnym citovaním a môžete pokračovať vo svojích invektívnych napádačkách . Ale ak nenájdete ..potom musíte priznať minimálne že ste " oné izé..." a tropíte "kozie bobky." Apropo...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-08 07:00:04 58d4289b
Apropo to prečo ste dal tie videá..demonštrujúce miesto Vášho prispenia ČOSI? A nedoplnili o vyjadrenia nejakého ešte žijúceho nap. Štbáckeho "bossa", či "politického kola v plote." alebo nejakého ..ani" rybieho ani rakového".... A viete kóó´ľko všelijakých "mozgovo-manipulačných" vídeí je na svete-- a u nás...."môj zlatí".
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-08 07:07:49 58d4289b
ta stokoruna je krásna,, na nu mam najkrasie spomienky
sines # NowyXali46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-08 12:11:32 5cd09312
Ale teraz ktorá? Tá pôvodná s Hradčanmi alebo tá neskoršia s Červeným Kmérom, ktorú všetci na protest s obľubou poškodzovali?


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-08 14:03:51 d425402c
veď to vravím, klopi je agent. platená krysa, ktorej úlohou je polarizovať. agent. špinavý platený agent. buďte pri ňom obozretný.
svajciarsky nozik # KaqyWofy72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-10 00:53:03 be6a84f0
Chápem Vás ..svajciarsky nozík72...ako vidíte, nie ste sám. Skúste si namiesto slova polarizácia zistiť čosi o pluralizme. Ale nedivím sa --ono to ten prebytok pilín v hlave istému chápaniu asi Vám bráni.. Ale nezúfajte dá sa to zmeniť. Apropo...on ten .."švajc-messer " sa vyznačuje univerzalnosťou a kvalitou...nerobte mu hanbu používaním "osobného nicku"...Prajem veľa zdaru
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-12-10 06:54:14 58d4289b
"Už len porovnať počet mzdových reforiem ,či zásahov do financií...je rozdielny . vtedy a teraz /por.1989/Teda aj počty korupčníkov a im podobnej HÁVEDÍ...je neporovnateľný ...To fakt je debilizmus a rozumovú obmedzenoť tak potrebné DEMONŠTROVAŤ ..--admín?"


Súdruh klopi, prečo nadávate na svojich, veď vám vládne Háveď(ako ste ju pomenovali, ani neviete koho:))), ktorú tu obhajujete, pozrite si videjko vyššie, vaša samoprezentácia je plná odporovania si. Máte pri moci nielen komunistu, ale dokonca birmovaného R.F. developera, ktorý tu nepretržite vládne so svojou nástupníckou stranou po KSS už tretie volebné obdobie."Teda ak zistíte v tomto vlákne nejaky NEOBJEKTÝVNY ZÁMER z mojej strany tak to zdokumentujte konkrétnym citovaním..."


V stredoveku bolo objektívnym faktom, že Zem je placka okolo ktorej sa točí slnko, asi toľko k slovíčku "OBJEKTÍVNY". Objektívne sa zvykne klamať, stačí ak sa s tým stotožní väčšina, viď Goebbels, viď. Stalin, dnes Fico.


Ak to neviete, tak v kapitalizme sa nesmú robiť centrálne zásahy do meny a miezd, toto je príznačné pre fašistické a socialistické ekonomiky, tiež známe ako centralistické, pán PRIEMER to volá etatizmus, ku ktorému zároveň vyzýva a presadzuje ho. Pokojne si robte hanbu ďalej, nielenže neviete v čom žijete, vy neviete ani to v čom ste žili. Ak neviete, že dnes ECB stimuluje ekonomiku, znižuje úrokové miery, čím deformuje trh a váš socialista tomu tlieska, potom ste ukážkou človeka, ktorý ide sám proti sebe, už x-tý príspevok v ktorom odporujete sám sebe. Veľa zdaru :-))
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-12 12:05:56 55edea4f
...
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-12 12:30:59 55edea4f
S-L-F aké krásne prirovnaniu k vašej vízii svojho mena-Som Ludový Fašista--ochránca!- vznešenej- vami propagovaného--kapitááál--istu---otrok je najlepší tovar-k tvorbe akumulovaniu môjho majetku! S-L-F--však neviete aký je rozdiel medzi komunizmom a kapitalizmom--medzi jednotou a rozdrobenosťou--tlmočíte to! čo ste neprežili-ale schvaľujete to!-že je to najspravodlivejšie---Veď život za ostnatým drôtom bolo-žiť bez strachu--akou bol Osvienčim!- Treba sa opýtať ľudí- ktorý žili v strachu-o život-čo je strach! A co-neška? padajúúú pečene holuby do úúúúst-šak !kapitalizmus nááás šických nasýci-nemusíme vôbec pracovať!-a je nám fajn-bo už nežijeme za železnou oponou--Tak veru tak--ale ste inak proti migrantom- veru tak chápete tú vašu slobodu! veď kapitalisti to všetko vyriešia k spokojnosti-Lem še neboj-S-L-M---žem budze prekvitac- pod ich vedzením! aj Vy!-S-L-F- še stanece dajakým skapitalizovaním Baróóónom! lem ši mušice vecej veric! bo vtedy už nie je dneška-co komunizmus postavil-teraz še to rozoberá-šak znace jak -nééé! kapitalisticky-bo teraz majúúú pravdu už lem peneži ! Kukaj--i tvoj sen-V!!--še raz stane L-IX! a budzeš hledac-kdze še podzela táááá-sloboda! o chtorééééj tak teraz šumne špevaš! bo žic teraz-neznamená- žic vtedy!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-16 12:29:22 58d4285f
O čom ten Ferda mravec zas telegrafuje? Rozumie tomu košickému príbuchovi niekto?


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-16 14:34:09 d425402c
Pande uč-sa-uč!!--viem- že nerozumieš!-za tisíce rokou učenia-nedobehneš svojím rozumom-rozum analfabeta!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-16 14:55:11 58d4285f
Pande--máš okolo hlavy svetožiaru-svietiac rozumom v opojení bieleho vína-prd do čuča-elixír tvojho chápania--buchni tú- nič nehovoriacu svoju hlavu o kraj stola a odrež si krk-aby si sa neotáčal tak za komunizmom! Nech ťa Lenin žehná! v tvojom biednom živote!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-16 15:56:23 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

FAKE NEWS NARUBY


FAKE NEWS NARUBY
Sepsat tyto řádky mě donutili ti novináři, politici a aktivisté, kteří jsou natolik posedlí touhou změnit svět k lepšímu, že se mnohdy chovají jako členové nějaké sekty. ...
Komunismus
DEZINFORMAČNÍ DESATERO
Raketa, která je skutečně na baterky
Najčítanejšie za týždeň

BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?


BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?
V posledních letech neustále čtu, jak se k nám do Evropy valí miliony přistěhovalců, jak se Evropa mění, jak se mění její města a ulice. Kde dřív bývalo bezpečno, klid, pohoda...
Mobil s reflexním spektrometrem
JAK NEOMARXISTÉ ZNIČILI ŠVÉDSKO (VIDEO)
AKTIVISTA MALUJE MUŽSKÉ PŘIROZENÍ OKOLO DĚR V SILNICÍCH A TY JSOU DÍKY TOMU OPRAVENY DO 48 HODIN

TRUMP: POLITIKA MERKELOVÉ JE KATASTROFÁLNÍ OMYL, Z BREXITU UDĚLÁME VELKOU VĚC


TRUMP: POLITIKA MERKELOVÉ JE KATASTROFÁLNÍ OMYL, Z BREXITU UDĚLÁME VELKOU VĚC
Ve dvou oddělených a dost překvapujících nedělních interview s německým časopisem Bild a londýnským listem Sunday Times učinil Trump něco, co zanedbal na své první tiskové konferenci...
Štát nemá podnikať
Oligarchie světa
BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?

Politika trhu práce zvyšuje nezamestnanosť


Politika trhu práce zvyšuje nezamestnanosť
Štát používa neefektívne nástroje na tvorbu pracovných miest. Najefektívnejšia forma tvorby zamestnanosti je v prvom rade jej nebrániť odvodmi a reguláciami...
PRÁVO NA COKOLIV VERSUS SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ
HLAVNÍ PILÍŘE VYKOŘISŤOVATELSKÉHO SOCIALISMU
JAK TOTO KOMUNISTÉ MOHLI DOKÁZAT?

Málo bolo Castra?


Málo bolo Castra?
Vyše 15.000 Kubáncov zabitých, vyše 100.000 uväznených a 2 milióny v emigrácii. To všetko od roku 1959, počas vlády komunistického diktátora Fidela Castra...
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda
KRIZE VE VENEZUELE POKRAČUJE. A NIKDO NECHCE PŘIZNAT, ŽE ZA TO MŮŽE SOCIALISMUS

Evropské státy říkají ne


Evropské státy říkají ne
Referendum o Brexitu není první a jistě ani poslední hlasování, v němž občané některého členského státu hlasovali proti Bruselu...
SPOLEČNÉ TOALETY? BERLÍN JE SNAD NA JINÉ PLANETĚ!
Vzdušné zámky Evropy
Hotovosť je opäť pod paľbou

India s nadrozmernými bankovkami a barterom


India s nadrozmernými bankovkami a barterom
Posledné dva týždne sa tešili najmä obchodníci s Bitcoinom, keďže jeho cena je aktuálne na úrovni viac ako 950 dolárov a očakáva sa kedy pokorí tisícku. V poslednom prehľade roku 2016...
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata
Indovia investujú do Bitcoinu

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Jaký bude Trump?


Jaký bude Trump?
V pátek přestane být Donald Trump prezidentem čekatelem a stane se prezidentem, se vším, co k tomu v Americe patří. Jak asi bude nakládat se svěřenou mocí? Bradford DeLong z univerzity v...
Padouch nebo hrdina: Silicon Valley stojí za Trumpem
Barack Obama rozpuštěný a vypuštěný
TRUMP VADÍ

Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost


Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
Na tuto zdánlivě jednoduchou otázku umí odpovědět každý trochu sečtělejší student: 8. prosince 1991. Zrovna jsme oslavili 25. výročí této události. I když oslavili… Někdo ji možn...
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE
Genetici konečně odhalili podstatu tajemné sovětské biologické zbraně
99. výročí VŘSR — bolševické revoluce v Rusku (I/II)

Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů


Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů
Ochrana ohrožených zvířecích druhů je oblastí, kde většina ekonomů tvrdí, že zde existuje tržní selhání. Kvůli tomu se většina lidí domnívá, že tato služba může být zaji...
IRACIONÁLNA VIERA V DOBROTIVÝ ŠTÁT SPÔSOBUJE ĽUDSKÉ TRAGÉDIE
KOMUNISMUS A KANIBALISMUS V SSSR
Chcete vyhrát válku proti drogám? Stačí vyhlásit mír

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Čína narobila chaos s Bitcoinom


Čína narobila chaos s Bitcoinom
Za posledné dva týždne sa so správami o Bitcoine roztrhlo vrece. Vďačíme tomu najme Číňanom, ktorí vyvolali chaos. Avšak okrem ceny sa objavili aj iné správy, či už o jeho akceptá...
Silný rok Bitcoinu a kryptografie
Ekonómia vianočných darčekov
VEGANSKÁ MARXISTICKÁ RESTAURACE BYLA UZAVŘENA, NEBOŤ HOSTÉ NEBYLI OCHOTNI ČEKAT 40 MINUT NA SENDVIČ

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ještě deset let bude klid, pak přijde kolaps


Ještě deset let bude klid, pak přijde kolaps
Evropa směřuje do pekla — tvrdí známá ekonomka Markéta Šichtařová — a přirovnává současnou situaci v Evropě k rozpadu Římské říše. „Slýchám, že v Evropě nastává ...
Náplasti na cukrovku, bolavé klouby i melanom
Matka Agnes Mariam versus americká média: Kdo stojí za syrskými „opozičními rebely“?
Dvojice monstrózních černých děr těsně před apokalyptickou srážkou

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.2198 s
Mezoterapia Bratislava Dermaroller Bratislava Mezoterapia v Bratislave Kyselina hyalurónová Omladenie pleti kyselinou hyalurónovou Regenerácia pleti Sonoforéza | good positive news inspirational stories articles | ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint | Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Ultrazvukové čistenie pleti Bratislava Čistenie pleti ultrazvukom Bratislava Skin Scrubber Bratislava Kozmetika Bratislava Chemický peeling Bratislava | Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Chemicky peeling bratislava peeling aha kyselinami Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Cistenie pleti hĺbkové Bratislava Skin scrubber omladenie pleti bratislava regeneracia pleti bratislava ultrazvukove cistenie pleti bratislava mezoterapia bratislava