Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

KORUPCE KOMUNISTŮ ZA TOTALITY


KORUPCE KOMUNISTŮ ZA TOTALITY

Od kdy se táhne korupční chování politických stran? Přečtěme si, co o tom píše československý špión Josef Frolík, který zběhl na Západ, v knize "Špión vypovídá". Vyšla poprvé v Indexu Kolín nad Rýnem v roce 1982:

Po prvé měnové reformě v r. 1945 dostal každý občan výměnou za znehodnocené okupační peníze 500 Kč nové měny. Úspory na vkladních knížkách se zablokovaly s tím, že budou uvolněny, až se situace válkou rozvráceného hospodářství zlepší.

Mezi léty 1945 1953 si všechny politické strany mohly vyměnit své "provozní" peníze, čehož využívali mnozí funkcionáři k tomu, aby přijímali dary od svých straníků v "zablokovaných penězích" a ty pak měnili za novou měnu. (Platnou do roku 1953, kdy byla velká "okrádací" měnová reforma.) Dělo se tak ve všech stranách Národní fronty bez rozdílu, ale nejvíce v té, která spatřovala v penězích zdroj všech špatností, ve straně komunistické.

Poslanci, ministři, tajemníci strany, známí, příbuzní, oblíbenci i ti, které bylo nutno získat pro budoucí "vítězství dělnické třídy", měnili a měnili, co se vyměnit dalo.

Po únoru 1948, kdy strach z parlamentní kontroly zmizel, dostalo se i na další. Novou měnu (z roku 1945) to řádně rozmělnilo. Omezováni spotřebního průmyslu a výstavba těžkého, způsobily další potíže v zásobování. Důsledky toho (obou těchto faktorů oslabování měny politickými stranami a omezování spotřebního průmyslu), se projevily katastrofálně už v roce 1953.

Ne tedy "zrádná buržoazie", která si převáděla majetky do ciziny před únorem 1948, ale hlavně KSČ a její vedoucí činitelé, mají nehynoucí zásluhu o druhou měnovou reformu v roce 1953. O penězích, zablokovaných v roce 1945 se mlčí.

Nelze popírat, že majetky se do ciziny ulejvaly.... "Zrádná emigrace" si dokázala ulít do zahraničí kolem 4 miliard korun, zatímco představitelé současného režimu a "rodná strana" si vyměnili přes 40 miliard. To byl důvod druhé reformy během 8 let v roce 1953. (Vyměněné peníze totiž působily na měnu stejně, jako falešné; a že v tom jeli hlavně komunisté a strany Národní fronty, je silně pikantní! V jejich zvyku takto se přiživovat na národním bohatství je dodnes fungující zakopaný pes. pozn. autora článku).

Frolík dál uvádí příklady procesů, v kterých byli vinní, upadlí v nemilost, ale hlavně nevinní, odsouzeni k těžkým trestům za sabotování národního hospodářství. Komunisté tedy hledali, na koho svést potíže hospodářství. (S touto měnovou reformou skončilo zásobování na lístky, a platily značně vyšší ceny volného trhu pozn. autora článku.)

P.S.

V pořadu ZDF Frontal-21 tento týden, odvedli reportéři veřejnoprávní německé televize skvělou práci.Ukázali a dokázali, jak se politické strany nemravně a nezákonně obohacují díky získávání peněz od soukromých firem pomocí zprostředkujících firem. Šli "natvrdo", kdy i ministr před kamerou ztratil sebevědomí. Na takovouto kvalitní službu veřejnosti si veřejnoprávní ČT těžko troufne. Málokterý politik tomuto korupčnímu prostředí odolá.

Pokud se tak děje ve SRN, co se asi děje u nás?! Proto jsou příští volby výzvou nám všem, abychom volili lidi a ne strany, jak už upozorňoval Jan A.Baťa.Author: Jan Sinagl # JaceNeda22
Slovensko2016-12-0726
-
 33% ( 5 people voted )
+
Vážený admín---Dôležité...To má byť odpútavací manéver od "VEĽKOKORUPČNÍKOCH" po r. 1989.Prečo sa nevymenujú korupčníci po r. 1948...menovite aj s výškou "korupcie" a samozrejme aj po r. 1989. Ináč je to sranda a prdenie..inertných neškoda?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 07:38:46 58d4289b
Už len porovnať počet mzdových reforiem ,či zásahov do financií...je rozdielny . vtedy a teraz /por.1989/Teda aj počty korupčníkov a im podobnej HÁVEDÍ...je neporovnateľný ...To fakt je debilizmus a rozumovú obmedzenoť tak potrebné DEMONŠTROVAŤ ..--admín?
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-12-07 08:20:43 58d4289b
Čo sa dá očakávať? Teda 1/3 národa môže byť "nasratá" na aktérov korupcie po r. 1948.., 1/3 môže sa ešte dlĺĺho hnevať na "súčasnú verbež" čo bola "U TOHO" keď sa rozkradalo po r. 1989..ešte žijúcich a 1/3 sa môže na to "z vysoka". No nie je to sranda...čo sa dá istým "komediálnym" nevyváženým postojom MASMEDIALNYM dosiahnúť. To je ukážka.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 08:55:20 58d4289b
Klopi, sranda si vás čítať, chcete vyvracať a zahmlievať to, čo sám potvrdzujete, vo svojich takmer nekonečných a často nezmyselných príspevkoch. Nič sa nezmenilo, aj vaše príspevky sú toho dôkazom, preto zločinci vládnu ďalej, alebo, ako tvrdil Ficov bilboard: "Ako sa kradlo za Mečiara, tak sa kradne za Dzurindu", niekto dopísal, a tak sa bude aj za Fica a ja dodávam, že tak sa bude aj za Sulíka a Matoviča, vďaka voličom, ako ste vy a ďalším, ktorí sa myslia, že v budúcich predčasných voľbách pôjdu proti vám a Ficovi tým, že budú voliť Sulíka a Matoviča. Neviem, či je vesmír nekonečný, ale ľudská obmedzenosť určite áno...
S-L-F # BakiKuve75
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-12-07 10:47:29 55edea93
Klop, načo tie nervy a triaška? Kľud... a nohy pekne v teple! O súčasných korupčníkoch sa píše denne, tak prečo si nepripomenúť aj pokušenia súdruhov z dávneho režimu, ktorý mal byť vzorovo i charakterovo včera niekde inde než zajtrajšok. Ale ten vtedajší povestný permanentný nedostatok všetkého učil zodpovedne kradnúť každého bez rozdielu - s červenou bumážkou i bez nej. Mimochodom, včerajší Belphegor bol výborný. Keď ste už naznačili záujem, zmeškali ste kultúrne obohatenie. A to dokonca na vašom obľúbenom vychodze, rovno v Košecoch! Ani zasíkaného deda som nestretol. Nevadí, však koktavý penzionovaný šašo sa tu pripomenie, lol...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 10:51:08 d425402c
--S-L-F75---To kde ste prišli "k srandám ..vyvracaniu a zahmlivaniu"? , "nekonečnosť .. príspevkov" /a pritom max 6-8 riadkov/ ..a "Sibília..vo voľbách"... To do akej ŠKATUĽKY ma chcete dostať...či len táák bum--bum od pásu? Určite mate problém rozoznať vlastnú predstavu ,či "zaraďovacie ambície " do Vám nevyhovujúcej polohy s realitou. Ste zaťažený , fixovaný , traumou , možná výchovou -- v posudzovaní objektivity a preto tá tendenčnosť.../.Šup do jedného vreca k ostatným mne nevyhovujúcim ../Ale tu sa jedná o dôkaz, argumentáciu...a nie prd sem prd tam ..Ale čo už aj takých je nemálo..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 12:46:43 58d4289b
loading...
Veru tak- jak hutoríš Pande-východ je východ-keby ši še aspon zodpovedne a vzorne učil-bez rozdzelu-a nemal pokušene z nedostatku šického-lebo ši premeškal obohacene a preto ši len vzorová nič nehutoriaca pečatka! kukaj Pande-šicke dzedove usporiadame kokteil párty v penzióóóne-premenovali sme ho už na Pandeprdnaš a tak ce pozývame na kokteil poháre-špecialita zasikaneho dzeda-nemboj nebudzeš mac zteho triašku-jak z čuča i stromček máme jak še hutorí-olepený tvojimi myšlenkami- bo šveta idú a tak ci zahrame aj tvoju oblubenu -Metalovu-pesničku--šalení ja bul- kedz rozum som nechcel-bo zostal som bez neho i kedz daco povem- neznam co to je !
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 13:20:55 58d4285f
Klopi-tkár, ďakujem za potvrdenie vyššie napísaného, frustrovanosť plynie z väčšiny vašich príspevkov, toto vypisujú, pri nepretržitom nutkaní, len dve skupiny ľudí, mladí socialisti(pomýlení neoliberáli) alebo starí(socialismom vymytí) istotári(suma sumárum, nevyrovnaní trollovia). Odpovedzte sám sebe, ste volič? Volili ste niekedy Smer alebo hocijakú inú stranu? Ak je vaša odpoveď áno, a napriek výsledkom vol-íte ďalej, potom ste len potvrdili, že ľudská obmedzenosť, tvrdohlavosť a vášne sú nemenné, vo väčšine prípadov, resp. po toľkých rokoch frustrácie a podvedomej zakomplexovanosti, kompenzovanej na stránke ako je táto, nie je divu, že vám to už klope na búdku.
S-L-F # BakiKuve75
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-12-07 17:45:53 55edea96
Vaše "konfrontačné snaženie" ..S-L-F je véééľmi ÚBOHE . Na základe mojej --pre Vás neznámej ---odpovede ..postavíte domček z karát..a "demonštrujete tu charakteristiky o ktorých ani NETUŠÍTE či sú opodstatnené..alebo podvedome vami nasukané .Voliť vo variantách ÁNO..NIE a NEVOLIŤ nikoho ...Skúste teraz stanoviť REPREZENTAČNÉ "diagnózy..pre každú variantu." No nie ste úbohy ....v tej búdke....Chápete vôbec čosi o vecnej argumentácií..konkrétnych dôkazoch ...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 19:09:01 58d4289b
A .. z Vami napísaného S-L-F 75 plynie tak akurát istá nezrelosť a nekompetentnosť. Neviete vôbec prečo ste tie riadky napísal , keď každú charakterovú vlastnosť budete mať vyargumentovanú ...tak zistíte pravdu sám o sebe. Ale som rád že sa o čosi pokúšate...pochopiť.
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 19:22:40 58d4289b
Klopi, človek sa môže snažiť pochopiť vami napísané, ale zistí, že je lepšie ak píšete a súdite iných, máte jednu nevýhodu, svoju frustráciu a neznalosť systému v spojitosti s vlastnými želaniami prezentujete na tejto stránke deň čo deň, takže vo vašom prípade to bude skôr starecká demencia, berte len ako odborný termín. Ja sa nepotrebujem o nič pokúšať, mne stačí čítať, hoci nato, aby vás človek chápal, musíte najprv chápať sám seba a v prvom rade svoje vlastné príspevky, ktoré sú v prevažnej väčšine nesúrodou kopou neidentifikovateľných myšlienkových zvrat(k)ov. Zjavne ste si odpovedali na otázky, ktoré som vám adresoval vyššie a odpoveďami je to, čo som očakával, to je tak, keď sa človek nevyzná sám v sebe a pri pohľade do zrkadla vidí všetko, len nie seba, klopi klop.
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 19:31:18 55edea96
Takže uzatvárate scénu...S-L-F 78.a keď sam sebe / hlavne pre Vás / odpovede budú NIE a alter. VOLIŤ NECHODÍM....to tak rýchlo ste pochopil svoje nezmyselnosti a pritom hlavná téma sú ..."korupcia...komunisti..totalita.." Vy ste odpovede ani nečakal len neznalostne konal v "tvorení " aj sebe samému neznalému PREĆO.....taká úbohosť v objektivite?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 20:00:06 58d4289b
Že táto stránka podporuje cenzúru je úsmevné, zvlášť ak sa tvári proti-komunisticky, pozdravujem, admin. Klopi, zase tá logika, uzatváram scénu? To je tak, keď si človek viac domýšľa a vymýšľa, namiesto toho, aby myslel. Prvé video je odpoveďou nie len na vtedajšiu, ale aj dnešnú korupciu, čo je zároveň odpoveďou na váš nezmysel hneď v prvom príspevku, pretože dnešná korupcia je len pokračovaním tej predchádzajúcej, čo vysvetľuje video vyššie, vám ale žiaden argument neprekáža, idete si svoje...
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 20:30:24 55edea96
...
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-07 20:32:12 55edea96
Aby sa pokročilo: S-L-F75...Teda ak zistíte v tomto vlákne nejaky NEOBJEKTÝVNY ZÁMER z mojej strany tak to zdokumentujte konkrétnym citovaním a môžete pokračovať vo svojích invektívnych napádačkách . Ale ak nenájdete ..potom musíte priznať minimálne že ste " oné izé..." a tropíte "kozie bobky." Apropo...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-08 07:00:04 58d4289b
Apropo to prečo ste dal tie videá..demonštrujúce miesto Vášho prispenia ČOSI? A nedoplnili o vyjadrenia nejakého ešte žijúceho nap. Štbáckeho "bossa", či "politického kola v plote." alebo nejakého ..ani" rybieho ani rakového".... A viete kóó´ľko všelijakých "mozgovo-manipulačných" vídeí je na svete-- a u nás...."môj zlatí".
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-08 07:07:49 58d4289b
ta stokoruna je krásna,, na nu mam najkrasie spomienky
sines # NowyXali46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-08 12:11:32 5cd09312
Ale teraz ktorá? Tá pôvodná s Hradčanmi alebo tá neskoršia s Červeným Kmérom, ktorú všetci na protest s obľubou poškodzovali?


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-08 14:03:51 d425402c
veď to vravím, klopi je agent. platená krysa, ktorej úlohou je polarizovať. agent. špinavý platený agent. buďte pri ňom obozretný.
svajciarsky nozik # KaqyWofy72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-10 00:53:03 be6a84f0
Chápem Vás ..svajciarsky nozík72...ako vidíte, nie ste sám. Skúste si namiesto slova polarizácia zistiť čosi o pluralizme. Ale nedivím sa --ono to ten prebytok pilín v hlave istému chápaniu asi Vám bráni.. Ale nezúfajte dá sa to zmeniť. Apropo...on ten .."švajc-messer " sa vyznačuje univerzalnosťou a kvalitou...nerobte mu hanbu používaním "osobného nicku"...Prajem veľa zdaru
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-12-10 06:54:14 58d4289b
"Už len porovnať počet mzdových reforiem ,či zásahov do financií...je rozdielny . vtedy a teraz /por.1989/Teda aj počty korupčníkov a im podobnej HÁVEDÍ...je neporovnateľný ...To fakt je debilizmus a rozumovú obmedzenoť tak potrebné DEMONŠTROVAŤ ..--admín?"


Súdruh klopi, prečo nadávate na svojich, veď vám vládne Háveď(ako ste ju pomenovali, ani neviete koho:))), ktorú tu obhajujete, pozrite si videjko vyššie, vaša samoprezentácia je plná odporovania si. Máte pri moci nielen komunistu, ale dokonca birmovaného R.F. developera, ktorý tu nepretržite vládne so svojou nástupníckou stranou po KSS už tretie volebné obdobie."Teda ak zistíte v tomto vlákne nejaky NEOBJEKTÝVNY ZÁMER z mojej strany tak to zdokumentujte konkrétnym citovaním..."


V stredoveku bolo objektívnym faktom, že Zem je placka okolo ktorej sa točí slnko, asi toľko k slovíčku "OBJEKTÍVNY". Objektívne sa zvykne klamať, stačí ak sa s tým stotožní väčšina, viď Goebbels, viď. Stalin, dnes Fico.


Ak to neviete, tak v kapitalizme sa nesmú robiť centrálne zásahy do meny a miezd, toto je príznačné pre fašistické a socialistické ekonomiky, tiež známe ako centralistické, pán PRIEMER to volá etatizmus, ku ktorému zároveň vyzýva a presadzuje ho. Pokojne si robte hanbu ďalej, nielenže neviete v čom žijete, vy neviete ani to v čom ste žili. Ak neviete, že dnes ECB stimuluje ekonomiku, znižuje úrokové miery, čím deformuje trh a váš socialista tomu tlieska, potom ste ukážkou človeka, ktorý ide sám proti sebe, už x-tý príspevok v ktorom odporujete sám sebe. Veľa zdaru :-))
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-12 12:05:56 55edea4f
...
S-L-F # BakiKuve75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-12 12:30:59 55edea4f
S-L-F aké krásne prirovnaniu k vašej vízii svojho mena-Som Ludový Fašista--ochránca!- vznešenej- vami propagovaného--kapitááál--istu---otrok je najlepší tovar-k tvorbe akumulovaniu môjho majetku! S-L-F--však neviete aký je rozdiel medzi komunizmom a kapitalizmom--medzi jednotou a rozdrobenosťou--tlmočíte to! čo ste neprežili-ale schvaľujete to!-že je to najspravodlivejšie---Veď život za ostnatým drôtom bolo-žiť bez strachu--akou bol Osvienčim!- Treba sa opýtať ľudí- ktorý žili v strachu-o život-čo je strach! A co-neška? padajúúú pečene holuby do úúúúst-šak !kapitalizmus nááás šických nasýci-nemusíme vôbec pracovať!-a je nám fajn-bo už nežijeme za železnou oponou--Tak veru tak--ale ste inak proti migrantom- veru tak chápete tú vašu slobodu! veď kapitalisti to všetko vyriešia k spokojnosti-Lem še neboj-S-L-M---žem budze prekvitac- pod ich vedzením! aj Vy!-S-L-F- še stanece dajakým skapitalizovaním Baróóónom! lem ši mušice vecej veric! bo vtedy už nie je dneška-co komunizmus postavil-teraz še to rozoberá-šak znace jak -nééé! kapitalisticky-bo teraz majúúú pravdu už lem peneži ! Kukaj--i tvoj sen-V!!--še raz stane L-IX! a budzeš hledac-kdze še podzela táááá-sloboda! o chtorééééj tak teraz šumne špevaš! bo žic teraz-neznamená- žic vtedy!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-16 12:29:22 58d4285f
O čom ten Ferda mravec zas telegrafuje? Rozumie tomu košickému príbuchovi niekto?


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-16 14:34:09 d425402c
Pande uč-sa-uč!!--viem- že nerozumieš!-za tisíce rokou učenia-nedobehneš svojím rozumom-rozum analfabeta!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-16 14:55:11 58d4285f
Pande--máš okolo hlavy svetožiaru-svietiac rozumom v opojení bieleho vína-prd do čuča-elixír tvojho chápania--buchni tú- nič nehovoriacu svoju hlavu o kraj stola a odrež si krk-aby si sa neotáčal tak za komunizmom! Nech ťa Lenin žehná! v tvojom biednom živote!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-16 15:56:23 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   štyr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA


ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA
Události poslední doby předstihují veškerá očekávání, ba i fantazii, i jeví se mi užitečné je uvést v známost i v českém jazyce. Mnozí Švédové v opozici si také přejí, aby ...
ITÁLIE: NELEGÁLNÍ IMIGRANTI ZDEVASTOVALI TRAJEKT! OBTĚŽOVÁNÍ CESTUJÍCÍCH A KRÁDEŽE!
NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Najčítanejšie za týždeň

Vďaka za vývoz zisku!


Vďaka za vývoz zisku!
„Vyvážanie“ zisku zahraničnými firmami je obľúbenou témou formálnych aj neformálnych diskusií na Slovensku. Niekedy dokonca začujeme pojem ako novodobý „kolonializmus“. Celá ...
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ
NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN
Ropný kolaps, ktorý stále nebol

NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB


NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Světová zdravotnická organizace by měla zcela seriozně začít řešit diagnózu závislosti člověka na iracionálních a vylhaných socialistických jistotách stejně, jako už řeší zá...
Ropný kolaps, ktorý stále nebol
GENDER VE ŠKOLÁCH: POKUS NA NEZLETILÝCH LIDSKÝCH SUBJEKTECH
„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie

Keď sa upchá dôchodková rúra


Keď sa upchá dôchodková rúra
História dôchodkov sa začala písať už v neskorom stredoveku, najmä v baníctve. Prvé vdovské fondy podobné dôchodkom sa zjavili v polovici 17. storočia na území Nemecka...
Školstvo potrebuje novú víziu
Vďaka za vývoz zisku!
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA
Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtv...
Málo bolo Castra?
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Spíše než Trumpovu zeď


Spíše než Trumpovu zeď
President Trump již plní to, k čemu se zavázal ohledně řešení ilegální imigrace. Jeho exekutivní nařízení z 25. ledna vyžaduje výstavbu zdi podél celé hranice USA a Mexika. Ač se ...
Facebook Trumpovi volby nevyhrál
PŘIŠLA NA GRAMMY V ŠATECH „MAKE AMERICA GREAT AGAIN“. OSTUDA, KŘIČÍ MÉDIA
HURÁ NA TRUMPA

Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?


Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?
Čína zaviedla politiku jedného dieťaťa v roku 1979 a až v roku 2015 začalo prichádzať k jej uvoľňovaniu (momentálne je hranica posunutá na 2 deti). Táto politika sa uplatňovala formou ...
S Bitcoinom je v Číne pokoj, zatiaľ
Tak už je to tady: Čína staví terminátora
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY

RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU


RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusov...
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE

Od malého občánka k poslušnému občanovi


Od malého občánka k poslušnému občanovi
V tomto článku se můžete dočíst o nejrůznějších aspektech škodlivosti povinné školní docházky; zdaleka nejde jen o násilné donucení, státní propagandu a indoktrinaci – bohužel ...
PARADOX SOCIÁLNÍHO STÁTU
Oblievanie peniazmi školstvu nepomohlo
O systému a lidech

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bláznivý svět altcoinů


Bláznivý svět altcoinů
Bitcoin není jediná kryptoměna. Je „pouze“ první a nejvýznamnější z několika stovek kryptoměn. Většina z nich je zbytečná, nebo dokonce nebezpečná. Pár jich ale stojí za ...
SVĚT NARUBY? ANO. TAK VYPADÁ MONETÁRNÍ INTOXIKACE
Mýtus zlé deflace
Komodity: Bilance roku 2016. Výhled na rok 2017

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Život pred narodením


Život pred narodením
Fenoménu životu pred narodením, alebo presnejšie povedané „spomienkam na existenciu pred narodením“ sa nedostáva toľko pozornosti, ako podobným javom ako je „Život po živote“, ...
Vláda zdravého tela
Poselství vzdáleným civilizacím
Calais

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0684 s
Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava | Kozmetický salón v Bratislave salón krásy Bratislava Kozmetický salón bratislava kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave omladenie pleti Bratislava regenerácia pleti Bratislava beauty salon bratislava chemicky peeling bratislava hlbkove cistenie pleti bratislava Mezoterapia Bratislava Mezoterapia v Bratislave Omladenie pleti v Bratislave Regeneracia pleti v Bratislave Omladenie pleti kyselinou hyaluronovou | Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm