Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Koho by som volil


Koho by som volil

Iste nie som sám, komu sa nepáčia výsledky 20-ročného pôsobenia vlád samostatnej Slovenskej republiky. Minimálne 300-tisíc emigrantov, zahraničný dlh cca 70 miliárd dolárov, 14,3% nezamestnanosť, rozpadávajúce sa cesty, ľudia hádžuci sa takmer denne pod vlak. Čas je zrelý na rázne zmeny. A bez zmeny volebného systému to nepôjde.

 

Volebný systém navrhujem zmeniť na zmiešaný. Polovica snemovne by patrila politickým stranám, pričom kvórum na vstup do parlamentu by sa zvýšilo aspoň na 7%. Vládu by zostavoval víťaz rovnako ako doposiaľ.

 

Druhú polovicu osadenstva parlamentu by tvorili nezávislí kandidáti, víťazi volieb v každom okrese. A pozor, prípadne aj odvolateľní na základe miestneho, okresného referenda. Nahradil by ich kandidát s druhým najvyšším počtom hlasov.

 

Zákaz predvolebnej reklamnej kampane politických strán, okrem klasického bezplatného rovnocenného priestoru v štátnej televízii. V pásme predvolebných šotov pre každú stranu vyhradiť povedzme jednu minútu.

 

Politická strana, ktorú by som zvolil, by mi sľúbila:

 

Nie deficit pod 3 percentá, ale prebytok rozpočtu alebo maximálne ešte tak vyrovnaný rozpočet. Momentálne má náš štát dlh vo výške približne 54% HDP. Som presvedčený, že pre stav nášho hospodárstva (postkomunistického) je optimálny pomer dlhu k HDP niekde pri 30%.

Cesta, ktorou sa Slovensko doposiaľ uberalo, je cesta k strate suverenity, svojprávnosti. Pomaly sa už berú pôžičky len na splácanie úroku zahraničného dlhu. Ten sa neustále zvyšuje, už je pri hrozivých 70 miliardách dolárov. Popritom politici stihli predať už takmer všetko, o čo bol záujem – strategické podniky, banky, poisťovne.

 

Som za zrušenie licencie vlastníkom našich súkromných televízií. Slováci boli v prevažnej miere dohnaní do takých životných podmienok, že jedinou formou ich oddychu sa im stalo sledovanie televízie a nákupy.

Televízne vysielanie formuje ľudskú myseľ, psychiku, doslova a do písmena vychováva ľudí bez rozdielu veku. K čomu nás približne od roku 1998 vychovávajú naše komerčné televízie?

K tomu, aby sme zmysel života videli v konzume. Okrem toho sa máme ešte pravidelne pozerať na nahé telá, násilné scény, ľudské nešťastie, reklamy a hlavne na čoraz viac bezduché, vyslovene dementné programy.   

Nesmú tu viac zahraniční vlastníci komerčných televízií ryžovať z reklamy a popri tom masívne degradovať, demoralizovať túto spoločnosť.

 

Politická strana by taktiež mala zaviesť platový strop v štáte. Napríklad na úrovni platu premiéra. Zaviesť odmeny max. vo forme 13. a 14. platu. Odstupné by nesmelo presiahnuť trojnásobok mesačného platu.

 

Tak, to by na začiatok stačilo.Author: Marek Brna # CohyJina24
Slovensko2013-06-2414
-
 67% ( 11 people voted )
+
Voliť určite pôjdem, a to hneď medzi prvými. A viem aj presne, koho.

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 8 people voted )
+
2013-06-24 09:13:30 d4254112
blbost
politicke strany su prezitok ... nefungujuci system ... politicke strany su len na kradnutie na nic ine ....
slovensko rozdelit na mensie useky... dobre prirovnanie by bolo pouzit nieco ako mestke staty ....
napriklad zilina banska bystrica kosice ... kazde vacsie mesto by malo daku radu alebo senat to je uz jedno ako to nazveme ...
a tuto skupinku by tvorili odbornici na dane potreby zdravotnictvo skolstvo ... atd
boli by voleny obcanmi v danom meste ....
kazde mesto by bolo co najviac sebestacne v potravinovwej vyrobe ...
dalo by sa spravit vela super veci len treba mat veduce osobnosti ...
a za zlodejcinu by boli potrestany nie ako dnes ... zlodeji politici sa nam vyskieraju ...
treba zmenit vela veci strasne vela veci ...

Maharball # DupyKeka07
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-06-24 09:32:20 5f8384ab
ak by volby mohli cokolvek zmenit uz davno by ich zrusili. je to len dielik puzzle do celku iluzie slobody

Fero # LifuRoru61
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-06-24 09:39:51 5ab6fb7f
chuj Brna
prestan tu už uverejnovat tvoje pubertálne nedomyslené výplody...nikto nie je zvedavý na to čo sa ti odohráva v hlave...všetko je už dávno vymyslené a preskúšané a zistené...tento systém vyhovuje tým čo chcú bezprácne žit preto je aj zavedený...iba pubertiakovi čo sa včera narodil sa otvárajú oči a chce objaviť Ameriku...

brano # PelaSedo59
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-06-24 10:10:50 c305bafe
pametate sa na prve prispevky od marek brna?je to asi 2 tyzdne.jeho prve clanky boli ze zli komunistia zli pracujuci.potom dalsi clanok zli komunisti. ludia mu v diskusi nadavali. zrazu zmenil a zacal pisat ze zly kapitalisti.toto je uz druhy jeho clanok ze zli kapitalisti.....neverim mu.nejak cudcne meni nazor.najskor to bude nejaky provokater....mozno to znier konspiracne ale agentov spoznate podla divneho spravania.bodaj by som sa mylil.

tajny agent # RacoXeca42
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-24 12:01:31 4e62196a
ak niečo ukázala história, tak to, že čím väčšia centralizácia, tým väčší prúser. A to tak v politike, tak v ekonomike ako aj všade inde. Treba zrušiť centrálne politické strany a začať uvažovať od úrovne regiónov. Voliť osobnosti a nie anonymnú kandidátku. Politikom chýba zodpovednosť za svoje činy a tak čím menej kompetencií dostanú, tým menej rozkradnú. Takisto by mal politik odísť hneď po prvom prúseri a nie že strana ho tam drží 4 roky. Je to celé zle. Chce to priamu demokraciu, a kompletnú zmenu volebného zákona, zákona o referende, zmenu ústavy ....

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-06-24 12:43:54 d90c3016
loading...
Ja viem koho budem voliť.

Pokiaľ tu bude tento prúser systém zastupiteľských zlodejov a gaunerov bez akejkoľvek zodpovednosti tak NIKOHO.

Somára zo mňa robili už 20 rokov a pokiaľ sa nezmení tento systém nie som ochotná vyberať hovno, alebo sračku, je to stále o tom istom.

Už definitívne odmietam vyberať si menší či väčší smrad a znova zo seba urobiť somára, ktorý potom nič iné nerobí len pozerá ako všetko ničia.

A čo je na tom najhoršie? Že somár systém tu zrejme zostane ešte dlho. Takže ja samú seba vedome a chcene zbavujem volebného práva. Aspoň mi z toho potom po voľbách nebude na grc.

ukulele # FogyLoqy46
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-06-24 17:07:04 57f4de4a
Ja samu seba...Veď oni len nato čakajú, aby ľudia takto, tak potom načo potom ten plač a nárek? Ako ste chceli, tak to vždy máte, vždy, lebo aj ten, kto je pri moci, je len výsledkom toho, že aké je tu obecenstvo.

A ja pôjdem voliť rád, vždy volím toho istého, inak sa nedá, nech si ľudia myslia o ňom čokoľvek, ja viem, že on na to vždy bude mať, len sa obávam, že už žiadne voľby asi nebudú, bim bam bom už zvony zvonia, radostné bim bam bom len pre tých málo...

Sloven # RijiDese27
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-06-24 18:53:45 c1c8967d
Marián Vitkovič - Smrť ekonómie, znovuzrodenie politickej ekonómie
OOOO # JofyRahe14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-24 21:19:06 5b7f61a0
Ja Volím Ľ.u.d.o.v.ú.-S.t.r.a.n..u.- n.a.š.e. - S.l.o.v.e.n.s.k.o. a M. a.r.i.a.n...a.. K.o.t.l..e.b.u

Sorry ,že to takto bodkujem ,ale doležité to demokraticky cenzuruje z ideologického presvedčenia.

sines # NowyXali46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-24 22:03:36 5b7f4b73
Keď už je reč, koho voliť ...
Zamyslite sa aj nad priebehom prijímania zákonov o privatizácii a spôsobe privatizácie v SR - v kontexte vlád SR:
1. vlna kup. privatizácie - zákon č. 92/1991 - CSFR+SR - štart 1.10.1991 - predseda vlády SR Ján Čarnogurský, minister financií Ivan Mikloš (6.5.1991 - 24.6.1992)
1.1 Mečiar nastúpil od 24.6.1992 - a snažil sa, aby majetok ostal v "slovenských rukách" a neodtiekol preč. - Prebiehali nejaké kauzy a vláda padla - nastúpil Jozef Moravčík (DS? VPN?-neviem) od 16.3.1994 !!!
2. vlna privatizácie - nariadenie vlády SR č.134/1994 zo dňa 14.5.1994 - predseda vlády - Jozef Moravčík!!! vydržal do volieb v decembri 1994 - lebo ľudia opäť zvolili Mečiara!!! Moravčík - 16.3.1994 - 13.12.1994 !!!
2.1 predseda vlády V. Mečiar od 13.12.1994 - do 29.10.1998 Mečiar zmenil započatú rozkrádačku = 2.vlna kupónovej privatizácie (bezcennej, + platba za vedenie účtov) na formu dlhopisov FNM splatných na konci roka 1998!
3. Mečiar bol v roku 1998 úspešne "znemožnený" a "imperialisti" mali cestu voľnú k dokonaniu skazy zmocnenia sa všetkých strategických i nestrategických podnikov (Mikloš, Dzurinda, Šmegnerová, KDH,...). - Lebo súčasťou jeho znemožnenia bolo i to, že znechutení a dezorientovaní ľudia sa pri voľbách vykašľali na referendum o neprivatizácii strategických podnikov !!! (predchádzala tomu i kauza MARKÍZA - i ďalšie útoky najmä novinárov, elektra, kauza Gaulíder!!!, Dzurindove dvojnásobné platy,... jeho znemožňovanie a ignorovanie "umelcami", útočenie a znemožňovanie Krajcerom - v debatách ....)
Že Mečiar chcel, aby fungovali zamestnanecké a.s. - to bolo zlé? Tie podniky vždy musel niekto riadiť. Ale najdôležitejšia je mať odberateľa...!+ tvoriť trhový mechanizmus... Lenže s Mečiarom na čele i s jeho ambíciou sa to imperialistom nepáčilo - preto čierna diera Európy, preto nie do EU (no spolupráca a obchod aj tak fungovali), preto nie do NATO, a preto i obviňovanie z príklonu k - Rusom. A to bolo pre nás zlé? A aj EU, ktorá by možno mala úplne iný charakter než dnes (tiež je tam politika) - prelievanie financií cez "..kohosi.." (+ECB) banky - úplná paralela Nemecka - reparácie po 1.sv.v. cez "..kohosi.." centrálnu banku v Bazileji do ostatných bánk (za transfery sú slušné poplatky - za nič!!! Stačí, že ľudia makajú..). = My sme teraz v úlohe ako Nemci po 1.vojne - navyše "len" platíme na mierové dlhy vytvorené (navyše) inými + „nami“ . Ale hlavne! - slovákom to mohlo byť úplne jedno či vstúpia do EU, lebo tak biedne dokázať žiť ako dnes by pri Mečiarovi bolo ako zo zlého sna! S ním by sa mali určite lepšie, lebo kapitál by ostával doma a neodtekal do zahraničia ako dnes!!! - vid nárast štátneho dlhu. Veď aj premena vojenského strojárstva na automobilový priemysel, bola ešte z jeho obdobia..
Pri znemožňovaní Mečiara išlo o veľa - ako povedala i Šmegnerová pri privatizácii VSŽ! (o všetko)!!! Preto do toho riadne investovali !!! Možno práve o tom pojednáva i GORILA, i CD ktoré Mečiar odovzdal, o ktorom akosi každý mlčí...
Nebol som v jeho strane, ani som nič neprivatizoval...ale Mečiara si vážim zo SR politikov - najviac!!! Alebo si stále myslíte, že Mečiar slúžil imperialistom (zahraničiu)...??? Skúste ma presvedčiť podľa prijímaných zákonov z jeho éry !
Vládna koalícia po Mečiarovi: SDK 28%, SDĽ 15%, SMK10%, SOP 9%, kde SDK = KDH, DÚ, SDSS!!!, DS, SZS !
Dnes mi je sympatický Matovič i Sulík...Len neviem, prečo nechcú vidieť horeuvedené súvislosti...Čo sa dalo robiť lepšie, keď ten vykrádací vlak už rozbehli iní ...
(Miklošova - pani Bubeníková - po "vyprázdnení" FNM, robí riadiacu funkciu pri privatizácii stategických podnikov v Grécku - nie?...Alebo to robia Mečiarovi ľudia?)

332288 # CowoQoke28
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-06-24 22:39:51 b06b16fb
ked uz spominate toho Meciara - neda mi a musim len znovu povedat ze mal v kazdom pripade divnu volicsku zakladnu. Verili mu a boli presvedceni. Dvihali za neho ruku, hlavne ked ju dvihali vsetci. Ale ked ich podporu skutocne potreboval a mali ukazat charakter, tak sa ako male dezorientovane deticky rozbehli k Ficovi. Cely krdel je teraz tam .... Viete, uz viac si vazim tych, ktori mozno zili cast zivota v omyle pretoze boli oklamani .... ale zato NIKDY NEZRADILI SAMI SEBA A SVOJE IDEALY. Je to o charaktere.


smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-25 13:40:08 5f667231
Ale ono je to tak ako s veriacimi. Ked 100 ludi chodi do kostola, neznamena to ze vsetci su veriaci. A ked je z nich 70 veriacich, stale nevieme kolki maju skutocne presvedcenie. A ked 20 je skutocne presvedcenych, este stale nevieme, ci su pre svoje presvedcenie ochotni aj nieco obetovat a v jeho duchu neustale konat. No a ked 5 je aj takych, este stale nevieme kolki z nich maju presvedcenie tak pevne, aby nezdupkali pri prvom naznaku problemov ..... Takze zo 100 ostava 1?
Ak sa vratim k Vladovi, je jasne kolki za nim realne stali .... Zeby 1,2 % ? To bol tusim vysledok poslednych volieb. To su ti, o ktorych sa mohol vzdy opriet ....

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-25 13:54:58 5f667231
"Nie deficit pod 3 percentá, ale prebytok rozpočtu alebo maximálne ešte tak vyrovnaný rozpočet."

Je si autor vedomý toho, že takáto zmena pri zachovaní súčasnej ekonomiky založenej na úroku, nie je možná. Toto by nebolo len o deficite 3%, ale musel by sa zmeniť celý finančný systém, napr. frakčné bankovníctvo, finančné deriváty.... Ako by sa musel zmeniť? Kto by ho zmenil?Skogen # JiheSebu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-26 07:15:27 91ff990b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   št
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.039 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage