Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Koncentrácia mediálnej moci sabotuje spravodlivé voľby


Koncentrácia mediálnej moci sabotuje spravodlivé voľby

"Voliť je tvoja povinnosť a tvoje právo!" "Zvoľ mňa a budeš sa mať lepšie !" "Ak nebudeš voliť, nezaslúžiš si mať sa dobre a nemáš právo sťažovať sa." Aj takto znejú mottá, ktoré pred voľbami hlásajú médiá.

 

Realita je však iná. Ľudia sú apatickí a ľahostajní. Neveria už nikomu, ani červeným ani modrým ani ružovostrakatožltým. Voľby ich jednoducho nezaujímajú. Volili už veľakrát ale jediné čo sa zmenilo je farba vlády a tváre politikov. Hovoria, že nezáleží na červeno-modrom zafarbení vlády pretože nikto im nepomôže. Pre toto vo voľbách nevidia zmysel a nevolia.

 

Kameň úrazu vidím v tom, že politické strany sú zakladané a financované vládnucou ekonomickou triedou, triedou bohatých; sú zakladané zhora a nie zdola. Strany potom zastupujú záujmy svojich sponzorov od ktorých sú existenčne závislé a ktoré ich zamestnávajú. Bez ich finančnej podpory by v predvolebnom boji nedokázali zaplatiť veľmi nákladnú kampaň v médiách. Ekonomická moc splynula s politickou a dnes tvoria jednu neoddeliteľnú súčasť. Je preto naivné ba až smiešne dúfať, že niektorá z politických strán vyrieši problémy nezamestnaných a pracujúcich – nižšej, chudobnej spoločenskej vrstvy.

 

Politické strany na Slovensku sa líšia od seba tak málo. Je to vždy jedno a to isté. Vo všetkých základných veciach, v ktorých by sa opozícia musela prejavovať, sú všetky strany vždy zajedno. Majú jedno a to isté presvedčenie.

 

Finančné skupiny pre svoje potreby schválili také zákony, ktoré úplne znemožnili obyčajnému človeku účasti na moci. Obyčajný smrteľník vlastnú stranu ani nezaloží. Potrebuje na to nielen 10.000 podpisov, ale podľa zákona zaplatiť peňažnú kauciu! Odkiaľ na to má bežný človek vziať? Ako politici zdôvodnili prijatie týchto zákonov? A na čo to vôbec je nutné ? Predsa len na to, aby založenie strany rádovému občanovi skomplikovali a napokon mu v tom úplne zabránili. Podmienky založenia a zaregistrovania politickej strany sú diskriminačné, reálne splniteľné len pre bohatých jedincov.

 

Zakladateľ liberálnej strany Sloboda a Solidarita, Richard Sulík, tvrdil, že jeden hlas ho stál 2 eurá. Je očividné, že obyčajný občan si nemôže dovoliť zaplatiť sumu 20.000 € len za samotný zber podpisov! Zber podpisov je ďalšou formou peňažnej kaucie.

 

Ak by sa to niekomu nebodaj podarilo, prídu voľby a s nimi aj predvolebný boj o voliča. Potrebuje ďalšie desiatky miliónov eur len na to, aby sa v reklamnej kampani ostatných strán tá jeho nestratila, nehovoriac o tom, žeby sa chcela zviditeľniť. Väčšine sa ani o takej sume ani len nesníva.

 

Ak by aj tento krok človek zázrakom zvládol, počká si na neho posledný a najväčší nepriateľ – médiá, ktoré jeho stranu a jeho osobu dostatočne zosmiešnia, pošpinia, onálepkujú a zdiskreditujú, aby v konečnom dôsledku nedostala ani 5% hlasov – čo je ďalšia legislatívna prekážka pre ľudovú stranu. Občan nemôže vyhrať pretože stojí proti obrovskej politicko-mediálnej mašinérií.

 

Médiá svoju diskreditačnú kampaň zorganizujú ako ináč než "slobodne" a "nezávisle" a skutočne "korektne" a "objektívne". A určite je len "náhoda", že vždy takto "pomôžu" sociálne orientovaných stranám a že tie pravicové – čiže kapitálové strany – tejto svojej diskriminácie ušetria. A je tiež celkom iste "náhoda", že všetky médiá – televízie, časopisy, noviny, internetové blogy, rádiá – sú vo svojom politickom hodnotení politických strán tak neuveriteľne jednotné! Kde sa podeli iné názory?! Alebo máme uveriť, že všetci slobodní a nezávislí žurnalisti, redaktori a moderátori tejto republiky majú na politické dianie úplne rovnaký názor?! Médiá sú poslednou poistkou bohatej oligarchie, ktorá nevhodného politického rivala na ceste k politickému úspechu – a tým aj k úspechu obyčajných ľudí – zastaví.

 

O úspechu politickej strany rozhoduje finančný rozpočet strany na volebnú kampaň. Platí teda rovnica : väčší rozpočet = väčší úspech. Alebo inak : viac peňazí = viac hlasov. Vyhrá práve tá strana, ktorá do marketingu dá najviac financií. Nie tá, ktorá má konkrétne riešenia a ktorá navrhuje najrozumnejší koncept.

 

Na Slovensku bola v januári roku 2005 zaregistrovaná ľudová strana, ktorá dokázala zaplatiť kauciu, vyzbierať dostatok podpisov na kandidatúru a zvýrazniť sa. Avšak médiami bola nálepkovaná ako radikálna, neonacistická, fašistická, extrémistická a šovinistická. Nakoniec bola súdom v marci 2006 označená za protiústavnú a zakázaná! Takže keď si rádový občan založí stranu napriek desiatkam právnych prekážok, strana je rozpustená pretože "predstavuje hrozbu pre spoločnosť." Demokracia v praxi!

 

V roku 2013 predseda tejto zakázanej strany kandidoval do VÚC Banskobystrického kraja. V prvom kole skončil druhý, v druhom kole vyhral a stal sa županom. Všetky médiá a všetci žurnalisti, redaktori, moderátori sa opäť "náhodou" zhodli na úplne rovnakom názore. Niektoré médiá ho démonizovali, robili z neho skazu Európy, tvárili sa akoby plánoval obsadiť Poľsko, vyťahovali 30-té roky minulého storočia. No na druhej strane tvrdili, že nebude mať žiadne právomoci pretože nemá žiadnych poslancov a preto bude len "figúrkou", ako informoval denník SME. Nie je toto hlboká schizofrénia? TA3 a Aktuality.sk sa rozhodli, že tohto kandidáta budú ignorovať a že mu nedajú žiaden priestor lebo vlastníkom médií sa nepáči. Priestor v médiách dostane len politik "štandardnej" politickej strany.

 

Prečo si nevybrali ktoréhokoľvek iného politika, ktorý nakradol milióny čím spôsobil desiatky sociálnych samovrážd, prinútil mladých Slovákov opustiť rodnú krajinu a rodinu, zabránil mladým párom mať deti, spôsobil že pracujúci dostane za mesiac 400-500 Euro, že máme masovú nezamestnanosť napriek masovému vysťahovalectvu?

 

Takýto politik extrémista nie je?

 

Prečo žiaden politik, novinár, redaktor, analytik, ekonóm, či politológ nikdy nepoukázal na nespravodlivosť volebného systému? Máme snáď uveriť, že ani jeden z nich nedokázal prísť na to, že volebný systém je podvod na občanoch?

 

Aký je dôvod, že všetci  politici okamžite zhodnú, že protestujúci občania sú extrémisti, nehlade na ich stranícku príslušnosť?

 

Kto rozhoduje? Strana, ktorá je pri moci štyri roky alebo finančné skupiny, ktorých moc je stála, nemenná?

 

Ako je možné že žiadna politická strana nenavrhuje zmenu volebného systému? Sú všetky strany zakladané a sponzorované finančnými skupinami?

 

Na základe čoho usúdili majitelia médií , že o niektorých stranách sa bude mlčať a o iných hovoriť každý deň?

 

Toto je realita! Takto funguje demokracia. Toto je dôvod prečo sa dnes zachádzame v katastrofálnej situácií. To je dôvod prečo je politika rovnaká. Toto je dôvodom, prečo sa v politike angažujú stále viac a viac bezcharakterní darebáci, farizeji a špekulanti a poctivých politikov medzi nimi je stále menej a menej. Toto je dôvod, prečo sa politika slušným ľuďom už dávno hnusí a odmietajú sa ňou zaoberať.

 

Z uvedených dôvodov je vylúčená akákoľvek šanca, žeby sa situácia začala meniť k lepšiemu, žeby plutokrati sami od seba začali súčasný systém moci búrať, žeby sa dobrovoľne vzdali svojej pozície v prospech ľudí.

 

Napokon, realita za posledných 24 rokov nám najlepšie odpovedala na otázku, či volebný systém funguje správne. Jediné, čo v tomto štáte stúpa, je počet miliardárov, počet emigrantov, sociálnych samovrážd, ľudí žijúcich na dlh, na hranici chudoby a štátny dlh.

 Author: Miso # FagiLyli70
Slovensko2014-01-2615
-
 87% ( 35 people voted )
+
Zatiaľ som volil vždy a rád si zavolím i nabudúce. Máme bohatý výber možností a už dnes viem, že dám hlas Strane demokratického Slovenska. Avšak nastávajúcich prezidentských volieb sa nezúčastním. Je to po prvýkrát, ale skutočne niet z čoho si vybrať budúceho starého uja.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 28 people voted )
+
2014-01-26 12:18:17 4e62dbd1
bohuzial autor ma pravdu. ci cerveny alebo zeleny .vsetko jedan politicka mafia.navzajom sa kryju.a z pracujucich sa smeju.tato vlada znizila socialnu davku bola 64.5 .tato vlada ju znizila na 61.5 e. take nieco si nedovolil ani ten socialny netvor kanik. co je potom ten ludomil fico?

pista bubuko # MymiVyti25
-
 68% ( 9 people voted )
+
2014-01-26 12:39:03 4e63d3bb
"Všetky mainstreamové média vo svete vlastní 5 nadnárodných korporácií úzko spojených s ekonomickou,vojenskou,a politickou mocou takže očákavať od nich nejaký názna objektivity či pravdy je vrcholne naivné a nebezpečné" NOAM CHOMSKY
xxx # WefiPipy88
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-01-26 12:40:33 4e624bf5
dajme tomu, že by sa neviem akým zázrakom do parlamentu dostala strana z hornej dolnej, ktorá by nebola závislá na nikom a naozaj by mala záujem presadzovať rozumnú politiku pre rádového občana. dajme tomu, že zázrakom by získala toľko kresiel, ako má v súčasnosti smer. myslíte, že by dokázala odolať tlaku práve zo strany oligarchova vplyvných ľudí?
jumka # HexaPeda03
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-01-26 12:47:30 9ffd6a06
Volíme statočne nie to čo nám média podsúvajú, ale tak, ako káže srdce. Chcem mať úspešné Slovensko preto budem voliť profesora Milana Melníka .
propolis # TokeData93
-
 47% ( 5 people voted )
+
2014-01-26 12:48:01 c31c4b12
Prof. Milana Melníka sme už raz volili, bol som s ním na predvolebnom stretnutí v roku 2009. (Dal som mu vtedy hlas tiež). To bol vtedy najschopnejší kandidát. Ľudia ho odmietli na celej čiare, ako predtým dvakrát iného dôstojného kandidáta. Čudujem sa mu, že chce kandidovať znova. Čo, resp. koho by ste vlastne ešte chceli?

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-01-26 14:19:21 4e62dbd1
loading...
pandúch
voľby sú ako fajčenie. kto chodí voliť, škodí sebe aj iným.
idú do peňazí a sú návykové, lepšie je nikdy nezačať.

aaa # RuxaQija4
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-26 18:08:18 b2297c87
Jumka - keby boli členovia strany ako ja, tak by sa nedali skorumpovať.
"oficiálne" prieskumy dávajú Mezenskej okolo 5%, ale napríklad internetové hlasovanie na blog.hnonline jej dáva cca 44%. Počet hlasujúcich zatiaľ cca taký, ako počet údajne oslovených respondentov agentúrou Focus...
http://hn.hnonline.sk/slovensko-
119/paska-potvrdil-kandidatov-o-prezidenta-bojuje-
najviac-ludi-v-historii-601541marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-27 07:52:08 4e620bcf
Super clanok, presne takto to funguje a zmena nie je mozna. Ludia v tejto krajine bud rozmyslat nevedia alebo maju vdaka tymto skupinam nakradnute dost na to aby nechceli zmenu. Avsak treba si uvedomit ze toto sa na stastie alebo na nestastie netyka len nas ale celeho zapadneho sveta. Niekedy ale staci len mala iskra a veci sa zmenia v potoky krvi. Kym vacsina spolocnosti nepochopi ako to funguje nema naozaj zmysel ist volit, aj tak sa nic nezmeni. Ale mala nadej v podobe Kot_lebu (zakazane slovo na dolezite.sk) tu predsa len existuje, takze ja to predsa len este skusim.
MM # SidaSafa91
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-01-27 08:11:45 d94b4912
Autor článku,---Na vine sú aj média!Nehovoria,či nepíšu pravdu- Občas niečo vykričia ,ale len vtedy keď sa to niekomu hodí. Hoci som nesúhlasila s Kot-le-bom (Jasné ,už je vidieť,že ak nezmením meno ,príspevok mi neprejde!
Tvrdila som,že je právoplatne zvolený ,treba mu dať čas.Dokedy bude zakázané? To im prikázal Fico?či prezident?aby sa nesmelo napísať?

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-27 11:23:42 5b7f2ecc
marsal Zukov

Normálni a slušní ľudia v politike to nevydržia. Buď sami odídu, pretože sa nevládzu na to pozerať čo sa v skutočnosti deje, alebo ich zdiskreditujú.
Uspieť by si mal šancu jedine v prípade, ak by si ako politická strana predsa len prešiel pri voľbách do parlamentu v morálnej istote ďalších ľudí tvoriacich danú stranu, ktorá by chcela niečo zmeniť. No a potom by si musel byť krutou opozíciou vládnucej strany. Čo je v praxi pri danom systéme problém, nakoľko vyšetrovacím orgánom, súdnictvu a médiám vládne strana pri koryte spolu s jej šedými eminenciami za oponou, pre ktorých sú politici len bábkami na divadelnom pódiu a štítom. A čo sa týka morálnej istoty - že tvoji kolegovia zo strany by ťa nepodťali, to je hádam ten najzásadnejší problém. Dovolím si tvrdiť, že zo 100% moci peňazí v skutočnosti odolajú len 3% percentá a nezlyhajú z hľadiska morálneho faktora. Takže skutočná kvalita ľudí v hodnotách existuje, ale je naozaj nesmierne ťažké nájsť takéto silné a nezlomné osobnosti. Ale ak by sa ti to podarilo, bola by som prvá, kto by takú stranu volil. Tomu ver. A nakoľko nie som ochotná prijímať a vyberať si medzi možnosťami menšie a väčšie zlo, už dlhšiu dobu som nevolila. Nebolo čo.

ukulele # FogyLoqy46
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-27 13:08:51 57f4de4a
Eli, Eli lama sabachtani,
kerjunk jonjon valasztani.

Pandemonium # VawePala81
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-27 19:19:45 b2294f58
Ukulele - myslel som to básnicko-teoreticky. Slovensko má na výber len 2 možnosti:
EU, alebo Rusko.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-27 19:56:13 57c5a734
:))))) Tretia možnosť nie je?
ukulele # FogyLoqy46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-28 01:13:51 57f4de4a
Dosli mi dnes zvratky v liste od pana Roberta F. Ak ho tam posadia, je to sach-mat.

Janosik # MotyQeqy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 10:55:22 5e888574

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Drastická ťažba dreva na Slovensku a veľmi závažné diery v zákonoch


Drastická ťažba dreva na Slovensku a veľmi závažné diery v zákonoch
Za to čo by šéf lesnej správy podľa starších zákonov musel sedieť v base, sa teraz stalo normou lesy sa radikálne beztresne vyrubujú. Lesníci si vytvorili určitú toleranciu a ...
Jak bránit kapitalismus
Pokuty za neprijatých migrantov – Európska komisia hrubo porušuje pravidlá spolunažívania v EÚ
SKUTEČNÝ DŮVOD, PROČ NĚMECKO ZASTAVILO REPATRIACI SVÉHO ZLATA Z NY FEDU

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0334 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne