Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Konec rasismu: Přizpůsobíme svůj životní styl menšinám!


Konec rasismu: Přizpůsobíme svůj životní styl menšinám!

To je furt nějakejch keců, že se chudák diskriminovanej cikán nebo zbloudilej mudžahedín nemůže pořádně začlenit do naší většinový společnosti. V celý multikulturní Evropě. Bruselští potentátové z toho maj kopřivku, domácí ouředníci hysteráky a sluníčkový spolky pak ani pomalu nestačí utrácet tu škváru, co jim na boj za rovnoprávnost a "Světový mír!" vládnoucí dobroserové pravidelně sypou.

Přitom problém má překvapivě jednoduché řešení. Nebudeme pozitivně diskriminovat uvedené menšiny, ale ty bílý rasisty a xenofoby, co se každej den flákaj v práci a platí daně jak mourovatí. Donutíme je přehodnotit svůj životní styl a naučíme je mentalitě a novému, politicky korektnímu životnímu stylu utiskovanejch minorit. Pak už bude jen stačit, aby si všichni navzájem podali ruce a bude krásnej sluníčkovej den plnej pravdy, lásky a porozumění.

V první řadě bude nutný u některejch jedinců zlikvidovat pracovní návykya přeorientovat je na čórky, černej obchod s bílým masem nebo na vyhlížení listonošky. Jistě, nebude to jednoduchý. Bílej rasista bude každý ráno chtít utíkat do procesu a za almužnu tam hákovat. Jenže už to nebude možný. U jeho soustruhu bude stát pět dříve sociálně vyloučenejch gamblerů nově nadrženejch točit koly, ale tentokrát kapitalismu a to osm hodin denně.

Těžký to bude s bydlením. Ne každej má vlohy pro topení parketama, házení bordelu z oken nebo kadění mezi záhonkama na zahradě. K tomu ale bude přímo určenej street worker specialista, kterej vysvětlí, pomůže a po totální devastaci příbytku najde novej, fajnovej, voňavej. Vybydlený ghetta pak budou za trest obývat nově nepřizpůsobiví, kteří i přes zákaz budou makat, budovat nebo se dokonce vzdělávat!

Jinak školství bude v pohodě. Postačí Speciální školy praktických dovedností, který se daj zmáknout za pár měsíců. Žádná otravná povinná docházka, škola života! Kdo se naučí podepsat, dostane bakaláře, kdo se naučí podepsat celým jménem, bude magistr, kdo bez pomoci vyplní žádost o dávky, to bude honorace, to bude pan doktor. EU a její byrokrati budou šílet nadšením jak máme vzdělanej, a to dokonce rasově i genderově vyváženě, národ podle jejich tabulek.

Malinko problém bude možná s pěknejma holkama. Když ale už jednou nastoupíme cestu sbližování se všema menšinama, musíme jít kupředu a zpátky ni krok! Nejen cikán je chudák utiskovanej i muslim má v naší zemi svoje práva. Jenže tyhle naše xenofóbní baby asi nebudou chtít nosit na hlavách ty černý hadry, aby nepohoršovaly pravověrný. Co potom? Nařídíme zákonem a posílíme policejní hlídky. Hotové, vyřízené.

Nakonec tedy budeme všichni šťastní. Celý dny se budeme válet doma, čekat na složenky ze sociálky, v obýváku na ohníčku opíkat sousedovic psa a pětkrát za den sebou mázneme o zem směrem na dálnej východ. Ženský si nebudeme závidět, prachy bude nosit čáp. Klídek, pohoda, žádnej stres. A když bude nejhůř, zavoláme do Brusele: "Hej móre, naval lóve!" Multikulturní ráj ...Author: BRAK EXSTRM # QolaMace19
Európa2014-06-2110
-
 67% ( 5 people voted )
+
Tady asi někdo nechápe, co je to rasismu. Rasismus není, když řekneš, že spousta cikánů nechce pracovat nebo že krade. To je přece pravda. Stejně tak spousta Čechů nechce makat a kradou jako straky. Na tomto tvrzení není nic špatného. Problém nastává, pokud tvrdíš, že VŠICHNI cikáni kradou a nemakaj... To už je čistá lež... Ale souhlasím s tím, že naše vlády zatím řeší problémy s menšinami výše popsaným způsobem...
Jelen # MywoDimy69
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-06-22 13:31:42 550d501e
Ono to nie je sranda. Neironizoval by som. Jedno v článku je 100% pravda. Biely rasista. Počuli ste niekde, že by obvinili alebo odsúdili za rasizmus černocha, žida, araba, cigáňa......atď? Rasista môže byť len biely človek. Smutné je, že my sami seba ( myslím bieli ) obviňujeme, odsudzujeme, kritizujeme a súdime za tento neduh, za ktorý by mali byť súdení všetci ostatní. Všetci ostatní sú totiž proti bielej rase. Proti nám. Keď sa biely človek bráni proti hoci komu z tých ostatných, je okamžite obvinený z rasizmu. Je úplne zrejmé, že cieľom je zničiť na tejto planéte bielu rasu. Zamyslime sa. Pomôžeme im v tom?
milan # PesyMihy72
-
 75% ( 10 people voted )
+
2014-06-22 13:39:37 57f4f91b
Už som to kdesi tu spomínal ! V EU Parlamentníci musia presadiť " štatút".. NEPROSPOSOBIVÝ! Následne pre"ních" vytvoriť priestor pre "násilné" vzdelávanie..výučné, osobnej hygieny.., a výučby pracovným návykom !Ináč .. hrozba "degenerácie"...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-22 20:16:05 58d4289b
To je toho, v prírode je prirodzený parazit, tak to má byť. Biely človek sa rodí ako rasista. A k tomu máme výhodný neandertálsky gén (totižto, asi za to boli Marie Cachet a Varg Vikernes krivo udaní za terorizmus :D, akoby Varg nesedel dosť.) a preto máme často modré oči, hržku v zadu na hlave a odolnosť voči vode (černoši sú horší plavci napr.). Náš gén obsahuje 4 percentá toho neandertálskeho génu. Sme Europánia !

vypIta placacka # FasePinu49
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-22 22:27:25 55d8bc65
Nalej si z placačky, ale predovšetkým mlč a slová prenechaj povolanejším. Kto vidí neandertálsky gén, hoci nijakých neandertálcov nikde niet, ani nebolo, je mierne povedané rozumovo diskriminovaný a aby ste sa necítili dotknutými, tak pre vás vymysleli demokraciu, aby každý hlupák sa mohol vyjadriť a väčšinovo obvykle aj prehlasovať a vysmiať pravdu. Bola by veľká škoda nevypočuť si múdrosti, ktoré vaše mozgy zrodili, ale najmä rozširovali povetrím, ale ani sami nepoznáte žriedla vašich bludov.
Európania čo majú spoločné s génmi, rozmýšľaj gój. Európa je názov územia, nie rasová charakteristika.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-23 03:08:28 4e62208d
Nízko hodnotený príspevok


Lidhja # JojaVime40
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-06-23 03:45:01 4e62208d
loading...
..Super maestro.40.. Posledný odstavec Vás vrhá "do náručia" práve tých o ktorých píšete! Nebola to , nie je a nebude pravda! Vy so svojím intelektom --nie aktuálnym.. až na to "múdre" Etatisticko .prečúdesné nevyjadrujte sa na tému Cigáni--doporučujem.. U nás pod Tatrami je ich ... a ...nie sme taký ... "nezofortný " ako Vy ---bezriešeľno--kritizovateťeľný... Nechajte to na rozumnejších...
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-06-23 18:19:16 58d4289b
supermajstro je prasivy teroristicky, separatisticky a etatisticky zid a ma pravdu, v europe nema co hladat :)

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-23 19:57:12 b2fd8e64
stur sa asi v hrobe otaca...aki madari? sak to nasi boli, multikulti :)

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-23 21:37:00 b2fd8e64
Ja som vypitá placačka ak si si nevšimol/nevšimla, prázdna, nič, vypitá. Lol prechytračovanie, to je ono na každom fóre. Opravujem sa, Indoeurópania majú viac génov z neandertálcov a Homo Sapiens nevybledol hneď pri vstupe do európskeho kontinentu. A to neznamená že sú tu nejakí Neandertálci. Mozguj povolaný/povolaná! A je to v štádiu teórie (radšej, moc rasizmu), keby že si to niekto naštuduje lepšie ako ja, dobre, ale niekto je príliš múdry/múdra. Ako vždy a nemusí si zisťovať nič.

vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-06-23 22:35:34 55d8bc65

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Podle politiků je Země plochá deska, kterou nesou dva sloni


Podle politiků je Země plochá deska, kterou nesou dva sloni
Prvně jsme si mysleli, že Země je plochá deska, která plave na vodě, potom, že Zemi nesou sloni kteří stojí na krunýři želvy, ty potom vystřídal obr Atlas. Hodně to vylepšili Ř...
PRAVÁ TVÁŘ KOMUNISMU
Čo týždeň dal – popapuli 06/2014
V izraelském tisku se objevila mapa útoku proti Sýrii

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0295 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles