Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kvóty už zase hrozí


Kvóty už zase hrozí

Byla to občanská iniciativa IVČRN, která varovala už před lety, že k nám bude chtít EU lifrovat imigranty, zejména muslimy, které západní Evropa nezvládá. U sluníčkářů, řady politiků a mainstreamových médií jsme byli za islámofoby, co prý lžou a straší veřejnost.
Byla to IVČRN, která už před rokem varovala, že povinné kvóty jsou definitivně na stole. Byli jsme za islámofoby, co prý lžou a straší veřejnost.

Je to IVČRN, která již několik měsíců varuje, že se na veřejnost hraje odporná opotřebovávací hra. Salámová metoda, kde oněch nejdříve 15 rodin, poté prý 525 a nyní "dobrovolných" 1500 je pořád jen tzv. pilotní balíček přerozdělovaných imigrantů do ČR a tím to samozřejmě nekončí.
Za ty islamofoby jsme stále. Stále prý jen vyvoláváme strach. Ale všimněte si, že ze lži si nás už přímo obviňovat moc netroufnou. Proč? Protože vývoj jde tak rychle, že když nás obviní ze lži a za pár týdnů se ukáže pravda, tak už nemohou kalkulovat s tím, že veřejnost mezitím zapomene, co tvrdili.

Vše je v archívu IVČRN. Například zde z května, kde jasně varujeme, že půjde o desetitisíce přerozdělovaných imigrantů do ČR ročně. V té době mainstreamová média pořád ještě žvatlala něco na téma- "no bóže, jenom 525, vy xenofobové".
http://www.ivcrn.cz/kvot y-na-imigranty-ve-skutecnosti-desetitisi ce-imigrantu-do-cr-rocne/

Jaká je tedy situace nyní?


Ještě ani nezaschl inkoust na "dobrovolné" dohodě na Radě EU ohledně 1500 přerozdělených do ČR a už je na stole další přerozdělování. Tentokrát již bez hrátek na údajnou dobrovolnost, ale povinně z pravomoci Evropské komise. Již bez zastropování počtem, ale jakékoliv množství si Evropská komise usmyslí. Již bez časového omezení, ale kdykoliv si Evropská komise usmyslí.
Bod "zavedení trvalého systému relokace", přeloženo z bruselštiny- zavedení legislativy, která zakotví právo Evropské komise přerozdělovat imigranty do členských států, je na programu už na ŘÍJNOVÉM SUMMITU EU. A vzhledem k tlaku Německa na přerozdělování nejspíše bude na pořadu jednání Rady EU ještě před samotným summitem.

Co to tedy skutečně pro ČR znamená?
Kvóta pro ČR byla stanovena na cca 3% již v rámci onoho "dobrovolného" pilotního balíčku. Při počtu žadatelů o azyl v EU milion a více ročně, to znamená minimálně 30 000 přerozdělených do ČR každý rok. A to je číslo před tzv. slučováním rodin, kdy úspěšný azylant má právo si následně přivést do EU celou svou rodinu.

Více k plánu Evropské komise do konce roku zavést trvalý systém relokace a tabulky procentuálních kvót najdete v tzv. akčním plánu Evropské komise. V angličtině zde:
http://ec.europa.eu/dgs/ home-affairs/what-we-do/policies/europea n-agenda-migration/background-informatio n/docs/communication_on_the_european_age nda_on_migration_en.pdf

Jaká je obrana?
Vzepřít se diktátu EU ! I třeba za cenu uložení pokuty Soudem EU, který vede řízení za porušení pravidel EU.Pořád ještě dle Ústavy jsou nositelem suverenity tohoto státu občané ČR a ne Evropská komise. A na této prioritě ústavnosti musíme trvat, jinak jsme už jen kolonií. Kolonií, které proti vůli občanů můžou rozkazem měnit složení obyvatelstva.
Nutno ovšem dodat, že v souvislosti s přijetím Lisabonské smlouvy ( a vzpomeňte si, že varování před přijetím LS bylo dost) ztratila ČR papírově v azylové oblasti suverenitu. Může tak být v Radě EU přehlasována. I tak se ale může a musí ČR, a její občané, takovému diktátu Bruselu vzepřít a říci NE. Přeci nespácháme národní sebevraždu kvůli tomu, že to někdo napíše do nějaké směrnice EU.

Proto požadujeme po Vládě a Parlamentu ČR, aby se okamžitě začala připravovat legislativa na vypsání REFERENDA k otázce přijímání imigrantů (přerozdělování azylantů) do ČR, kde se občané ČR suverénně, svobodně a závazně vyjádří k této zásadní otázce pro jejich budoucnost.

Zdroj: http://www.ivcrn.cz/kvoty-uz-zase-hrozi- pozadujeme-referendum-k-prerozdelovani-a zylantu-do-cr/Author: Islamofob # QeteTego17
Európa2015-08-268
-
 76% ( 11 people voted )
+
Tu je ten odkaz este raz:
http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/po
licies/european-agenda-migration/background-inform
ation/docs/communication_on_the_european_agenda_on
_migration_en.pdf

Islamofob # QeteTego17
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-08-26 11:03:32 b229ee73
"Vzepřít se diktátu EU ! I třeba za ABCcenu[/u
rl] uložení pokuty Soudem EU, který vede řízení za porušení pravidel EU.Pořád ještě dle Ústavy jsou nositelem suverenity tohoto státu občané ČR a ne Evropská komise. A na této prioritě ústavnosti musíme trvat, jinak jsme už jen kolonií. Kolonií, které proti vůli občanů můžou rozkazem měnit složení obyvatelstva.

nie som žiadny čechoslovakista, ale v tejto situácii by bolo asi výhodnejšie byť spolu. vy máte aspoň prezidenta, ktorý ešte stále tuší, kde je sever a nebojí sa povedať to naplno. dúfam, že nám pôjdete príkladom.
lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-08-26 11:14:53 5f69ce4b
Ranné agentúrne konečné číslo zlepšilo náladu...
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-08-28 10:27:15 d425402c
Podľa mňa by im kresťania mohli pomôcť a vziať si ich domov. Lebo majú v biblii, že pomáhať blížnemu a pchať sa do riti. Alebo nech idú na ateizmus, bolo by lepšie, nemuseli by sa báť pekla a byť pokryteckí.

Moslim je rovnaký odpad pre mňa ako kresťan.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 47% ( 5 people voted )
+
2015-08-28 10:40:12 5f66dc42
Nic take nesmieme pripustit. Imigracia neprisposobivych je to posledne co Slovensko potrebuje, vidime ake to ma vysledky v na zapad od nas. Ak by to naozaj hrozilo, to radsej prec z EU.

Marha # TadeVede27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-08-28 15:08:51 5f66faf9
Tajomstvo migrácie.
(Samozrejme len pre demokratov.)

Poďme priamo k veci. Kapitalisti riadiaci Európsku úniu pobúrili svojich vlastných občanov snahami usídliť v Európe migrantov. Obyvateľov skutočných kapitalistických demokracií. Demokracií s minimálnymi zásahmi štátu, preto aj s ideálnym trhovým prostredím, o čom predsa obdivovatelia kapitalizmu snívajú.
Politici ,rozumej sluhovia kapitalistov, vo všetkých „nezávislých“ médiách vytrvalo a dookola kladú „základnú“ otázku.
„Súhlasíte s príchodom migrantov do svojej krajiny?“ ako keby odpoveď mala podľa nich nejaký vplyv na ďalšiu migráciu. Ako by ju mala vyriešiť alebo aspoň obmedziť.
Pritom celé tajomstvo migrácie je ukryté v tom, že nesprávne kladú „základnú“ otázku.
Otázka má znieť. „Chápete príčiny migrácie a ste ochotný ich odstrániť?“ , lebo len tak sa dá migrácia zastaviť.
Na okraj
Logicky ak chcem odstrániť nejaký jav, tak musím najprv pochopiť príčiny, ktoré ho spôsobujú a potom tie príčiny odstrániť. Ináč jav bude pokračovať bez ohľadu na to, či s ním ľudia súhlasia alebo nie.
Okrem „základnej“ otázky, si demokrati kladú ešte množstvo „podotázok“, na ktoré nechcú, alebo nevedia odpovedať. Napr. Prečo je Európa zaplavovaná cudzincami? Prečo tí cudzinci nechcú ostať doma, tam žiť a pracovať? Odpoveď je veľmi jednoduchá a znie: „Nie sú schopní vo svojej rodnej krajine prežiť.“
Príčiny migrácie.
1.Ekonomické príčiny
Ich rodnú krajinu rozkrádajú a rabujú vyspelé kapitalistické demokracie. Rabujú ju spolu s domácimi kapitalistami, ktorí si žijú v neuveriteľnom blahobyte, zatiaľ čo zvyšok populácie je úplne zúfalý, nevie čo má robiť aby prežil.
2.Bezpečnostné príčiny
Keď sa v krajine vytvorí sila, ktorá chce zabrániť vývozu majetku z vlastného štátu do cudziny, je nemilosrdne európskymi a americkými kapitalistami odstránená. Európsky a americkí kapitalisti tam skryte alebo otvorene rozpútajú občiansku vojnu na základe národnosti alebo náboženstva. Poprípadne vojnu medzi rôznymi štátmi a nahradia pokrokovú silu čímkoľvek, čo im umožní pokračovanie drancovania štátu. Na výber majú fašistických diktátorov rôzneho typu, náboženských a národnostných fanatikov.

Príčiny migrácie nútia obyvateľov drancovaných štátov k týmto dvom krokom:
1.Opustiť svoje vlastné domovy a pakovať sa do blahobytnej Európy
2.Pokúsiť sa zmeniť spoločenské a ekonomické vzťahy, to znamená rozpútať národnú
oslobodzovaciu a socialistickú revolúciu.

Krok číslo 2 je pre kapitalistov Európy neprijateľný v žiadnom prípade ho nesmú pripustiť. Ostáva jediné riešenie a to krok číslo 1. Preto migrácia sa deje zo súhlasom európskych kapitalistov.
Migrácia pomáha európskym kapitalistom vyriešiť niektoré problémy dokonca aj vo vlastnej krajine.
Vyriešené problémy:
1.Odstránili nebezpečenstvo revolúcie v nimi vykrádanom štáte, lebo zúfalí hladní ľudia odchádzajú preč. V štáte sa nehromadia a sú dokonca presvedčení, že si ohromne pomohli.
2.Prílev emigrantov do ich vlastnej krajiny zráža cenu práce.
Prečo? Každý kapitalista, ktorý chce uspieť na voľnom trhu musí predsa minimalizovať náklady. Keď si uvedomíme, že cena suroviny, strojov a energie na výrobu nejakého výrobku je v podstate pre každého kapitalistu rovnaká, dá sa šetriť jedine na ľudskej práci. Migranti sú jednoznačne lacnejší, lebo sú menej nároční. Kapitalista ich musí zamestnať. Spomeňte si na buržoáznymi médiami odhalené prípady rôznych „pracovných“ táborov, kde otrockou prácou zdierajú migrantov.
3.Migranti odpútavajú pozornosť vlastného obyvateľstva od skutočných príčin ich problémov.
Od toho, že tie problémy spôsobujú kapitalistické protirečenia, súkromné vlastníctvo výrobných prostriedkov a z toho plynúce privlastňovanie si vytvorených hodnôt. Kapitalisti nechcú, aby ľudia začali uvažovať o možnostiach zmeniť spoločenskú situáciu.
Preto ich kapitalisti prefíkane orientujú na nenávisť proti prisťahovalcom a presviedčajú ich pomocou svojich pravicových, národných a kresťanských politických strán, že príčinou ich problémov sú migranti , či iné, na okraji spoločnosti marginalizované a v totálnej chudobe žijúce skupiny.

Kapitalizmus svojou deštrukciou spôsobuje masovú migráciu
Záver:
Kým začnete kvičať, že kapitalizmus má aj svoje vlastné riešenia migrácie, tak si uvedomte tieto fakty.
Z toho, čo bolo povedané, jasne vyplýva, že kapitalisti nikdy neobmedzia a už vôbec nezabránia migrácii do Európy, lebo im vyhovuje. Kapitalistom, boháčom nikdy nešlo o ich národ, vlasť, ale len a len o ich majetok a zisky.
V domovských krajinách migrantov kapitalisti majú lacné suroviny, lacné poľnohospodárske produkty a hlavne lacnú pracovnú silu. A to všetko môžu využívať jedine vtedy, keď budú tieto krajiny udržiavať v sociálnej nestabilite.

Nespoliehajte sa na bezpečnostné opatrenia Európskej únie. Ako sú: zlepšenie stráženia hraníc, torpédovania lodí a nakoniec budovanie koncentračných táborov. Nič s toho nedokáže zastaviť prílev migrantov.
Samotní obyvatelia Európskej únie ich budú pašovať do vnútra, lebo budú na tom zarábať. Rozbehnú biznis s predajom ľudí, žien, detí, ľudských organov a to všetko sa bude diať pod ochranou najbohatších európskych kapitalistov a politikov. Napr. pre nezamestnaných v Taliansku a Grécku vzniknú nové možnosti, ako sa umiestniť na trhu práce. To sú asi tie nové povolania, o ktorých blúznia obdivovatelia kapitalizmu.

Na okraj.
Bude veľmi zábavné sledovať „skutočné“ hodnoty európskej kresťanskej kultúry a kapitalistickej demokracie . Ako tolerantnosť, pravo na slobodne vyznávanie svojej viery, pravo na slobodný život mimo ostnatých drôtov a podobne o čom demokrati tak radi rečnia .....

Aká musí byť odpoveď na „základnú“ otázku, aby sa zastavila migrácia do Európy ?
Áno, chápem príčiny migrácie a chcem ich odstrániť. To sa dá vyriešiť jedine zmenou spoločenského zriadenia. Odstránením kapitalizmu a nastolením socializmu. A bude po migrácii.
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
kapitalizmus migracia # GowuRilo54
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-08-28 19:18:26 5b6df7ad
loading...
Neviem, čo si mám o tomto príspevku vyššie myslieť. Pôvodný bol uverejnený inde a pod iným menom autora. Porovnaním je zrejmé, že bol kompletne prevzatý a priamo v kabarete Dôležité editovaný a prispôsobený k myšlienkovým pochodom plagiátora, ktorý si ním chce domnele vylepšiť svoj slohový štýl. Hovorí sa tomu ľudovo "pýšiť sa cudzím perím". Pozabudol však, že takýto postup zanecháva za sebou dôkazy napr. v podobe záverečného odstavca, lol! Odporúčam preto prečítať si originálnu podobu článku v jeho pôvodnom umiestnení. Veď vy sa už dogúglite k cieľu.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-08-29 15:04:23 bc7b649f
pandi pisurku
a ti si bol povodne kde umiestneni? mislis ze tvoje umiestnenie rozhodlo aj o tvojej sprostote?


kvak # VotaQoja35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 19:44:32 c31c43a9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
o   d
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nové obrázky naznačují, že planeta Saturn je před ‘porodem’ nového měsíce


											Nové obrázky naznačují, že planeta Saturn je před ‘porodem’ nového měsíce
Nové obrázky z kosmické sondy NASA Cassini Huygens naznačují, že Saturn možná podstupuje proces formování nového měsíce, který vědci už mazlivě pojmenovali ‚Peggy...
Očima expertů: Patří letní čas na smetiště dějin?
Prečo na Slovensku nechcú občania podnikať?
Život bez predsudkov

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0319 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage