Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

LEVICOVÍ EXTREMISTÉ PROTESTUJÍ PROTI TRUMPOVI. HOŘÍ POPELNICE I AUTA, ROZBÍJEJÍ SE VÝLOHY


LEVICOVÍ EXTREMISTÉ PROTESTUJÍ PROTI TRUMPOVI. HOŘÍ POPELNICE I AUTA, ROZBÍJEJÍ SE VÝLOHY

Maskovaní mladí lidé s vysokým počtem cizinců protestují v ulicích proti výsledkům prezidentských voleb tedy proti Donaldu Trumpovi. Média jim říkají "studenti" a pyšně ukazují jejich pochody se zamaskovanými obličeji a zápalnými zbraněmi. V ulicích některých měst hoří auta. Účastníků jsou stovky.

prttr
"Nemůžeme jen nečinně přihlížet a nechat rasistu a sexistu, aby se stal prezidentem," řekl médiím student Adam. Demonstrace ohlásilo několik měst v Kalifornii.

nepokoje-proti-trumpovi

nepokoje-proti-trumpovi-2

Maskovaní lidé v kapucích s podílem cizinců vypadají spíše jako levicoví extremisté. Údajní studenti pálí popelnice, vozy a rozbíjejí výlohy. Doufáme, že opravdoví studenti by svůj nesouhlas neprojevovali jako extremisté.Author: stop-multikulticz # JupeFowe94
Spojené štáty2016-11-1115
-
 55% ( 1 people voted )
+
Pozerám spätne na volebné fotografie. Netrpezlivé čakanie na výsledky u oboch táborov. Nemôžem si pomôcť, ale vidím priaznivcov Trumpa ako normálnych bielych ľudí, zatiaľ čo voliči epileptičky pôsobia dojmom ujačaných feministiek, uslzených nervičkárok, plantážnickych širokých nozdier, hispánskej hnedi, vidím nejakých mužov - ak sú to vôbec muži - v ružových šiltovkách. Totálne nedôveryhodné elementy o ktoré sa spoločnosť nemá prečo oprieť. Fotografie pod týmto článkom už poznáme z politicky korektnej západnej Európy. Anarchistická banda, zakuklená v šatkách a kapuckách, závistlivá ľavičiacka verbež hlásiaca sa k chruňovi Che, v akcii. Rozbiť, zničiť, podpáliť čo je súkromné... to je ich jediné krédo.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 67% ( 17 people voted )
+
2016-11-11 15:46:39 bc7b649f
fasisti zasa dali o sebe vediet

eleonor # TefaGawo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 16:57:20 5b7f2c46
Extrém vždy priniesol len problém či už Hitler so svojou extrémnou pravicou alebo Merkelová so svojou extrémnou ľavicou. Trump nie je extrémista, extrémistkou bola Hilary cez 40 mŕtvých ľudí v jej okolí hovorí za všetko - to američinia fakt chceli za prezidentku Clintonovú? Veď v USA sa v pohode vraždia nepohodlní ľudia a zapalujú sa katolícke kostoly - to má čo znamenať? To je akože v poriadku? Extrémny ľavičiar je rovnako nebezpečný ako extrémny pravičiar - problémy treba riešiť s chladnou hlavou a používať dôvtip, inteligenciu a schopnosť sa vžiť do kože druhých a myslieť na ľudí, na rodiny, treba myslieť navšetkých - možno je to utópia - ale je to skôr otázka technologickej vyspelosti a myšlienkového prúdu, ktorý končí s takým svetom ako ho poznáme zo Star Treku. Existuje nekonečné množstvo variant budúcnosti aj zlých aj dobrých a preto vyberajme si svoje cesty k tej najlepšiej variante, ktorí prinesie vytúžený blahobyt a vytúžený technologický pokrok a to pre každého inteligentné tvora na tejto planéte a bez toho, aby sme jeden na druhom parazitovali - počnúc od finančného systému a systému vlastnenia výrobných kapacít končiac parasymbiózou. Raj alebo peklo nie je na druhej strane, raj alebo peklo si robíme my sami za svojho života na tomto svete. Po smrti existuje buď nekonečný cyklus znovuzrodenia/zvyčajne do ešte väčších sra****ciek/ alebo povznesenie sa na vyššie úrovne bytia.

Extremniejedobry # PadiTopi30
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-11 20:02:17 b28f763b
Môžete konečne prestať so šírením nepokojov proti pánovi Trampovi a rešpektovať výsledky volieb?!! už ma skutočne hnevá že robíte z Ameriky jedno veľké smetisko plné nepokojov a násilností.

STAČILO!

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 20:20:57 b91d9c26
Dúfam že počas vládnutia Donalda Trampa bude konečne svet prežívať pokoj a stabilitu, už si to po tých rokoch nepokojov a vojen zaslúži nielen svet ale aj ja.
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 20:26:09 b91d9c26
Nevadí, za to Trump mal tiež štrbavých a negramotných redneckov ako voličov, čo je zase taký istý odpad ako škaredí ľudia, ktorí volili Clintonovú. Ale tí keby neboli spokojní, by vystrieľali všetko svojimi domácky upravenými zbraňami a všetkých by zrazili monstertruckmi, kto nie je len trocha redneck LOL. Ale páči sa mi, ako konšpirátori sa snažia nám vysmievať, že voľby neboli manipulované a votrieť to do ksichtu každému. Prevracajú to, že to bol len vtip že oni blúznili o zmanipulovaných voľbách Sorošom, ktorý ich straší pod posteľou a premiestňuje veci. Nevadí, aspoň rusofili majú svojho prezidenta v USA a môžu si hľadať nového nepriateľa. Ale všetko je možné, odkedy rusofili už žerú aj Erdogana aj jeho rozširovanie Osmanskej ríše je v pohode, lebo sa kamaráti s Putinom. Už aj oni serú na Kurdov.
bodkabodkabodkaotaznik # TojyBoju16
-
 50% ( 4 people voted )
+
2016-11-11 21:07:57 59ad2957
loading...
Tie voľby boli koniec koncom jedno aj pre mňa. Nech majú radosť konšpirátori, že zvíťazili nad Sorošom a nebudú hľadať všetko zlo za USA. Zrazu.
bodkabodkabodkaotaznik # TojyBoju16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 21:16:26 59ad2957
,,luci-.fér 33... Konečne sa zjavujete na "scéne".. A bude tu čosi aj ne hlúpe. Ale to o tom hlavnom "menežerovi " z Vatikánu " PRED voľbami , a žehlení jeho " pucflékoch" a všetko o Trump fovi.. po voľbách .----Ak chcete dokumentačne-----NECTÍ --- ani jednoznačnosť --božskú... --ani reprezentatívnosť ...nebeskú ...ale LUCIFÉRSKE PEKLO ... A Vaše upokojujúce snaženie , je duši-mile, ale málo argumentačné ...NAHÁŇAJÚCE DO KĽUDU A POKOJA. / Véľmi nelichotivo sa vyjadroval sám pápež na adresu ...TRUMPA-- pre menej.../
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-11-11 21:48:10 58d4289b
Ono po návšteve Vatikánskeho ...prímusa.. v Mexiku .. vznikla myšlienka ..MÚRU.. s USA.... To len táák aby sa vedelo ...o čom sa dááá drizdať...,VŠAK / erste ist erste / /chto ne perši ta je horšííííí/ A furt len pokoj svetu....a ľuďom ---hovoril prvý zakladateľ --veliteľ ... JEZUITOV Ignác z Loily ...aj križiackým lupičom celo- Európskym, aj misijným - násilným vnucovateľom ..vraj pokoja a lásky ....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 22:03:52 58d4289b
Obetovali Hillari (možno ju aj zavrú), v očakávaní zmien k lepšiemu sa (snáď časom) ukľudní domáca scéna a bude čas poopraviť zahraničnú politiku, čím bude dolár opäť na nejaký čas zachránený. No, nekúp to.
V každom prípade ak je to, z čoho si amíci vo voľbách vyberali, to najlepšie z najlepšieho čo doma majú, tak to nie je nič moc (na oboch zostal kýbeľ verejne pretrasenej špiny). Ale maňáskové divadlo bude pokračovať aj ďalej a ak to tam nepodrazí občianska vojna a pripravené tábory FEMA, tak by svet snáď mohol dostať šancu na restart k lepšiemu.
Dúfam, že má predseda zboru náčelníkov Joseph Dunford dobré krytie a zázemie (oprel všetko o ich ústavu, tak by to mohla byť dobrá cesta).

Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-12 10:01:21 5f66d917
Prepáčte - Hillary
Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-12 10:07:16 5f66d917
Len v rámci prevencie pred prílišnými nádejami tzv. alternatívnych mysliteľov, vrúcne fandiacich Trumpovi, ako trójskemu koňovi antiliberalizmu. Priatelia, aby liberalizmus padol, najprv treba demontovať politický pluralizmus. A to, napriek značným animozitám nijako nehrozí, nech to oňuchávame z akejkoľvek strany. Zvolením Trumpa sa iba aktivizoval pre demokraciu/liberalizmus kľúčový systém tzv. bŕzd a protiváh, aj keď v neobvykle masovej a trochu nervôznejšej podobe. No, ehm, že neobvyklé...Tých búrok tam bolo a zatiaľ vždy ich nejako rozchodili na veľké sklamanie zvyšku sveta, hehe.

Ad FEMA: Pokiaľ by aj podľa obľúbeného výkladu konšpirátorov mali slúžiť ako koncentráky, nebodaj vyhladzovacie tábory, tak v iných zemepisných šírkach by sa kopali rovno obrie jamy, ako najpragmatickejšie a najlacnejšie profilaktické riešenie, hehe.

FcKensie # HegaNojy80
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-11-12 21:00:51 59ad0c66
Ad FEMA:
No, v podstate či oplotené a plastovými rakvami pre dvoch vybavené tábory a lebo jamy - tým, ktorým by boli určené je to jedno. Princím je rovnaký, len spôsob splnenia účelu sa líši.

Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-13 09:40:23 5f66d917
pekne to na ludí zahrali...
any # GageFyma34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-11-13 11:00:06 54f5795f
Keby volby nevyhral a spravili to jeho privrzenci hned by ich oznacili za fasistov a extremistov a ukazovali by aky ludia ho volili. Toto je ale isteze v pohode ako nam media tvrdia, ved len protestuju proti extremistovy :))
Este sa mi paci ako sa par pmatencov vo Floride vyjadruje ze sa odtrhnu od usa, byt na ich mieste moc to nevyslovujem lebo im tam pan prezident pride zjednat poriadok. A znova si uvedomte keby to bolo opacne co by Klintonova sukacka spravila ???

V uliciach su zjavne hlavne nelegalni migranti ktorych par milionov deportuje, to je clovek a nie ako tu v EU sa ideme posrat na cele s nacistickou merkelovou. Potom postavi mur proti skodnej a budu mat pokoj. Mi si ich tu ale dokonca sami volame, nevieme si ochranit ani len hranice. Ked si niekto nevie ochranit svoje uzemie a ktokolvek si tu pobehuje, je dany stat odsudeny na zanik.
Dufam ze aj v EU raz budu takyto ludia a spravia tu poriadok. S hajzlami ktory vedu EU sme ale v prdeli


MM # SidaSafa91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-14 09:33:14 d94b4912

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   j
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

SYMPATIE K USA A RUSKU SE MĚNÍ


SYMPATIE K USA A RUSKU SE MĚNÍ
Narodil jsem se v průběhu okupace Československa v roce 1968. Od malička jsem s rodiči pravidelně poslouchal Hlas Ameriky a tehdy ještě Svobodnou Evropu. Podle dnešních kritérií byli moji ...
ŠVÉDSKÝM POLICISTŮM DOŠLA TRPĚLIVOST S UTAJOVÁNÍM KRIMINALITY MOHAMEDŮ POD KÓDEM 291
ČÍM VĚTŠÍ HLUPÁK, TÍM VĚTŠÍ FUNKCE
ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA
Najčítanejšie za týždeň

GENDER VE ŠKOLÁCH: POKUS NA NEZLETILÝCH LIDSKÝCH SUBJEKTECH


GENDER VE ŠKOLÁCH: POKUS NA NEZLETILÝCH LIDSKÝCH SUBJEKTECH
Ze školy se čím dál tím více stává antropologické a sociologické pokusné pracoviště, komentuje italský deník La Croce (8.2.2017) s odvoláním na otevřený dopis šesti set vysokoš...
„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie
Voľný obchod mezi Kanadou a EÚ
Je ekonomický program prezidenta Trumpa protekcionistický?

Vďaka za vývoz zisku!


Vďaka za vývoz zisku!
„Vyvážanie“ zisku zahraničnými firmami je obľúbenou témou formálnych aj neformálnych diskusií na Slovensku. Niekedy dokonca začujeme pojem ako novodobý „kolonializmus“. Celá ...
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ
HLAVNÍ ČINNOSTÍ STÁTU NESMÍ BÝT NEDOBROVOLNÉ PŘEROZDĚLOVÁNÍ PENĚZ
Pokec s centrálním plánovačem

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA
Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtv...
Málo bolo Castra?
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda

ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA


ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA
Události poslední doby předstihují veškerá očekávání, ba i fantazii, i jeví se mi užitečné je uvést v známost i v českém jazyce. Mnozí Švédové v opozici si také přejí, aby ...
ČÍM VĚTŠÍ HLUPÁK, TÍM VĚTŠÍ FUNKCE
Tuhá zima pre obnoviteľné zdroje v Nemecku
ŠVÉDSKÝM POLICISTŮM DOŠLA TRPĚLIVOST S UTAJOVÁNÍM KRIMINALITY MOHAMEDŮ POD KÓDEM 291

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Spíše než Trumpovu zeď


Spíše než Trumpovu zeď
President Trump již plní to, k čemu se zavázal ohledně řešení ilegální imigrace. Jeho exekutivní nařízení z 25. ledna vyžaduje výstavbu zdi podél celé hranice USA a Mexika. Ač se ...
Facebook Trumpovi volby nevyhrál
PŘIŠLA NA GRAMMY V ŠATECH „MAKE AMERICA GREAT AGAIN“. OSTUDA, KŘIČÍ MÉDIA
HURÁ NA TRUMPA

Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?


Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?
Čína zaviedla politiku jedného dieťaťa v roku 1979 a až v roku 2015 začalo prichádzať k jej uvoľňovaniu (momentálne je hranica posunutá na 2 deti). Táto politika sa uplatňovala formou ...
S Bitcoinom je v Číne pokoj, zatiaľ
Tak už je to tady: Čína staví terminátora
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY

RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU


RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusov...
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE

Od malého občánka k poslušnému občanovi


Od malého občánka k poslušnému občanovi
V tomto článku se můžete dočíst o nejrůznějších aspektech škodlivosti povinné školní docházky; zdaleka nejde jen o násilné donucení, státní propagandu a indoktrinaci – bohužel ...
PARADOX SOCIÁLNÍHO STÁTU
Oblievanie peniazmi školstvu nepomohlo
O systému a lidech

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Injekce s editorem přepíše gen a výrazně sníží riziko onemocnění srdce


 Injekce s editorem přepíše gen a výrazně sníží riziko onemocnění srdce
Před nebezpečným cholesterolem by nás mohla ochránit jediná injekce, která trvale přepíše nešikovný gen. Pokud se lidé zbaví strachu z úprav vlastního genomu, tak to mnohým prodlou...
Konečně úspěch? V srdci hvězdokupy vystopovali střední černou díru
Žijeme v holografickém vesmíru? Podle nové studie to není vyloučeno
Ve vesmíru jsou nejméně 2 biliony galaxií

Čínské taxi-drony zahájí provoz v Dubaji do letošního července


 Čínské taxi-drony zahájí provoz v Dubaji do letošního července
Není to tak dávno, co jsme vás informovali, že Čína postavila jednomístný létající „stroj“ na baterie. V diskusi se objevilo, jak osla čínští soudruzi zase tahají za fusekli. Te...
Odvážný plán: Fyzici navrhli gigantický kvantový počítač
Evropský fúzní reaktor JET
Protigenové spreje s nanočásticemi jílu modifikují rostliny přímo na poli

Bláznivý svět altcoinů


Bláznivý svět altcoinů
Bitcoin není jediná kryptoměna. Je „pouze“ první a nejvýznamnější z několika stovek kryptoměn. Většina z nich je zbytečná, nebo dokonce nebezpečná. Pár jich ale stojí za ...
SVĚT NARUBY? ANO. TAK VYPADÁ MONETÁRNÍ INTOXIKACE
Mýtus zlé deflace
Komodity: Bilance roku 2016. Výhled na rok 2017

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nový výzkum Stephena Hawkinga: ‚Neexistují žádné černé díry‘							
				Nový výzkum Stephena Hawkinga: ‚Neexistují žádné černé díry‘
Přesně 40 let poté, co proslulý teoretický fyzik Stephen Hawking vynesl před zraky veřejnosti horizonty událostí a černé díry, teď tvrdí, že černé díry ve skutečnosti neexistuj...
Inflace a bolševici
Kvantita nie je kvalita
EU má novou směrnici zaměřenou na omezení kávovarů

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0905 s
private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint | Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava