Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

LEVICOVÍ EXTREMISTÉ PROTESTUJÍ PROTI TRUMPOVI. HOŘÍ POPELNICE I AUTA, ROZBÍJEJÍ SE VÝLOHY


LEVICOVÍ EXTREMISTÉ PROTESTUJÍ PROTI TRUMPOVI. HOŘÍ POPELNICE I AUTA, ROZBÍJEJÍ SE VÝLOHY

Maskovaní mladí lidé s vysokým počtem cizinců protestují v ulicích proti výsledkům prezidentských voleb tedy proti Donaldu Trumpovi. Média jim říkají "studenti" a pyšně ukazují jejich pochody se zamaskovanými obličeji a zápalnými zbraněmi. V ulicích některých měst hoří auta. Účastníků jsou stovky.

prttr
"Nemůžeme jen nečinně přihlížet a nechat rasistu a sexistu, aby se stal prezidentem," řekl médiím student Adam. Demonstrace ohlásilo několik měst v Kalifornii.

nepokoje-proti-trumpovi

nepokoje-proti-trumpovi-2

Maskovaní lidé v kapucích s podílem cizinců vypadají spíše jako levicoví extremisté. Údajní studenti pálí popelnice, vozy a rozbíjejí výlohy. Doufáme, že opravdoví studenti by svůj nesouhlas neprojevovali jako extremisté.Author: stop-multikulticz # JupeFowe94
Spojené štáty2016-11-1115
-
 55% ( 1 people voted )
+
Pozerám spätne na volebné fotografie. Netrpezlivé čakanie na výsledky u oboch táborov. Nemôžem si pomôcť, ale vidím priaznivcov Trumpa ako normálnych bielych ľudí, zatiaľ čo voliči epileptičky pôsobia dojmom ujačaných feministiek, uslzených nervičkárok, plantážnickych širokých nozdier, hispánskej hnedi, vidím nejakých mužov - ak sú to vôbec muži - v ružových šiltovkách. Totálne nedôveryhodné elementy o ktoré sa spoločnosť nemá prečo oprieť. Fotografie pod týmto článkom už poznáme z politicky korektnej západnej Európy. Anarchistická banda, zakuklená v šatkách a kapuckách, závistlivá ľavičiacka verbež hlásiaca sa k chruňovi Che, v akcii. Rozbiť, zničiť, podpáliť čo je súkromné... to je ich jediné krédo.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 67% ( 17 people voted )
+
2016-11-11 15:46:39 bc7b649f
fasisti zasa dali o sebe vediet

eleonor # TefaGawo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 16:57:20 5b7f2c46
Extrém vždy priniesol len problém či už Hitler so svojou extrémnou pravicou alebo Merkelová so svojou extrémnou ľavicou. Trump nie je extrémista, extrémistkou bola Hilary cez 40 mŕtvých ľudí v jej okolí hovorí za všetko - to američinia fakt chceli za prezidentku Clintonovú? Veď v USA sa v pohode vraždia nepohodlní ľudia a zapalujú sa katolícke kostoly - to má čo znamenať? To je akože v poriadku? Extrémny ľavičiar je rovnako nebezpečný ako extrémny pravičiar - problémy treba riešiť s chladnou hlavou a používať dôvtip, inteligenciu a schopnosť sa vžiť do kože druhých a myslieť na ľudí, na rodiny, treba myslieť navšetkých - možno je to utópia - ale je to skôr otázka technologickej vyspelosti a myšlienkového prúdu, ktorý končí s takým svetom ako ho poznáme zo Star Treku. Existuje nekonečné množstvo variant budúcnosti aj zlých aj dobrých a preto vyberajme si svoje cesty k tej najlepšiej variante, ktorí prinesie vytúžený blahobyt a vytúžený technologický pokrok a to pre každého inteligentné tvora na tejto planéte a bez toho, aby sme jeden na druhom parazitovali - počnúc od finančného systému a systému vlastnenia výrobných kapacít končiac parasymbiózou. Raj alebo peklo nie je na druhej strane, raj alebo peklo si robíme my sami za svojho života na tomto svete. Po smrti existuje buď nekonečný cyklus znovuzrodenia/zvyčajne do ešte väčších sra****ciek/ alebo povznesenie sa na vyššie úrovne bytia.

Extremniejedobry # PadiTopi30
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-11 20:02:17 b28f763b
Môžete konečne prestať so šírením nepokojov proti pánovi Trampovi a rešpektovať výsledky volieb?!! už ma skutočne hnevá že robíte z Ameriky jedno veľké smetisko plné nepokojov a násilností.

STAČILO!

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 20:20:57 b91d9c26
Dúfam že počas vládnutia Donalda Trampa bude konečne svet prežívať pokoj a stabilitu, už si to po tých rokoch nepokojov a vojen zaslúži nielen svet ale aj ja.
lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 20:26:09 b91d9c26
Nevadí, za to Trump mal tiež štrbavých a negramotných redneckov ako voličov, čo je zase taký istý odpad ako škaredí ľudia, ktorí volili Clintonovú. Ale tí keby neboli spokojní, by vystrieľali všetko svojimi domácky upravenými zbraňami a všetkých by zrazili monstertruckmi, kto nie je len trocha redneck LOL. Ale páči sa mi, ako konšpirátori sa snažia nám vysmievať, že voľby neboli manipulované a votrieť to do ksichtu každému. Prevracajú to, že to bol len vtip že oni blúznili o zmanipulovaných voľbách Sorošom, ktorý ich straší pod posteľou a premiestňuje veci. Nevadí, aspoň rusofili majú svojho prezidenta v USA a môžu si hľadať nového nepriateľa. Ale všetko je možné, odkedy rusofili už žerú aj Erdogana aj jeho rozširovanie Osmanskej ríše je v pohode, lebo sa kamaráti s Putinom. Už aj oni serú na Kurdov.
bodkabodkabodkaotaznik # TojyBoju16
-
 50% ( 4 people voted )
+
2016-11-11 21:07:57 59ad2957
loading...
Tie voľby boli koniec koncom jedno aj pre mňa. Nech majú radosť konšpirátori, že zvíťazili nad Sorošom a nebudú hľadať všetko zlo za USA. Zrazu.
bodkabodkabodkaotaznik # TojyBoju16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 21:16:26 59ad2957
,,luci-.fér 33... Konečne sa zjavujete na "scéne".. A bude tu čosi aj ne hlúpe. Ale to o tom hlavnom "menežerovi " z Vatikánu " PRED voľbami , a žehlení jeho " pucflékoch" a všetko o Trump fovi.. po voľbách .----Ak chcete dokumentačne-----NECTÍ --- ani jednoznačnosť --božskú... --ani reprezentatívnosť ...nebeskú ...ale LUCIFÉRSKE PEKLO ... A Vaše upokojujúce snaženie , je duši-mile, ale málo argumentačné ...NAHÁŇAJÚCE DO KĽUDU A POKOJA. / Véľmi nelichotivo sa vyjadroval sám pápež na adresu ...TRUMPA-- pre menej.../
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-11-11 21:48:10 58d4289b
Ono po návšteve Vatikánskeho ...prímusa.. v Mexiku .. vznikla myšlienka ..MÚRU.. s USA.... To len táák aby sa vedelo ...o čom sa dááá drizdať...,VŠAK / erste ist erste / /chto ne perši ta je horšííííí/ A furt len pokoj svetu....a ľuďom ---hovoril prvý zakladateľ --veliteľ ... JEZUITOV Ignác z Loily ...aj križiackým lupičom celo- Európskym, aj misijným - násilným vnucovateľom ..vraj pokoja a lásky ....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-11 22:03:52 58d4289b
Obetovali Hillari (možno ju aj zavrú), v očakávaní zmien k lepšiemu sa (snáď časom) ukľudní domáca scéna a bude čas poopraviť zahraničnú politiku, čím bude dolár opäť na nejaký čas zachránený. No, nekúp to.
V každom prípade ak je to, z čoho si amíci vo voľbách vyberali, to najlepšie z najlepšieho čo doma majú, tak to nie je nič moc (na oboch zostal kýbeľ verejne pretrasenej špiny). Ale maňáskové divadlo bude pokračovať aj ďalej a ak to tam nepodrazí občianska vojna a pripravené tábory FEMA, tak by svet snáď mohol dostať šancu na restart k lepšiemu.
Dúfam, že má predseda zboru náčelníkov Joseph Dunford dobré krytie a zázemie (oprel všetko o ich ústavu, tak by to mohla byť dobrá cesta).

Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-12 10:01:21 5f66d917
Prepáčte - Hillary
Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-12 10:07:16 5f66d917
Len v rámci prevencie pred prílišnými nádejami tzv. alternatívnych mysliteľov, vrúcne fandiacich Trumpovi, ako trójskemu koňovi antiliberalizmu. Priatelia, aby liberalizmus padol, najprv treba demontovať politický pluralizmus. A to, napriek značným animozitám nijako nehrozí, nech to oňuchávame z akejkoľvek strany. Zvolením Trumpa sa iba aktivizoval pre demokraciu/liberalizmus kľúčový systém tzv. bŕzd a protiváh, aj keď v neobvykle masovej a trochu nervôznejšej podobe. No, ehm, že neobvyklé...Tých búrok tam bolo a zatiaľ vždy ich nejako rozchodili na veľké sklamanie zvyšku sveta, hehe.

Ad FEMA: Pokiaľ by aj podľa obľúbeného výkladu konšpirátorov mali slúžiť ako koncentráky, nebodaj vyhladzovacie tábory, tak v iných zemepisných šírkach by sa kopali rovno obrie jamy, ako najpragmatickejšie a najlacnejšie profilaktické riešenie, hehe.

FcKensie # HegaNojy80
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-11-12 21:00:51 59ad0c66
Ad FEMA:
No, v podstate či oplotené a plastovými rakvami pre dvoch vybavené tábory a lebo jamy - tým, ktorým by boli určené je to jedno. Princím je rovnaký, len spôsob splnenia účelu sa líši.

Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-13 09:40:23 5f66d917
pekne to na ludí zahrali...
any # GageFyma34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-11-13 11:00:06 54f5795f
Keby volby nevyhral a spravili to jeho privrzenci hned by ich oznacili za fasistov a extremistov a ukazovali by aky ludia ho volili. Toto je ale isteze v pohode ako nam media tvrdia, ved len protestuju proti extremistovy :))
Este sa mi paci ako sa par pmatencov vo Floride vyjadruje ze sa odtrhnu od usa, byt na ich mieste moc to nevyslovujem lebo im tam pan prezident pride zjednat poriadok. A znova si uvedomte keby to bolo opacne co by Klintonova sukacka spravila ???

V uliciach su zjavne hlavne nelegalni migranti ktorych par milionov deportuje, to je clovek a nie ako tu v EU sa ideme posrat na cele s nacistickou merkelovou. Potom postavi mur proti skodnej a budu mat pokoj. Mi si ich tu ale dokonca sami volame, nevieme si ochranit ani len hranice. Ked si niekto nevie ochranit svoje uzemie a ktokolvek si tu pobehuje, je dany stat odsudeny na zanik.
Dufam ze aj v EU raz budu takyto ludia a spravia tu poriadok. S hajzlami ktory vedu EU sme ale v prdeli


MM # SidaSafa91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-14 09:33:14 d94b4912

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA


KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA
Snaha českých a slovenských televizí vyždímat z televizních diváků a kabelovek co nejvíc peněz a vykolíkovat si národní vysílací prostor likviduje zbytky československého televizní...
Vláda jednorožců
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
ČIŇ (SOCIÁLNÍMU) STÁTU DOBŘE, JEN SI PAK NESTĚŽUJ, AŽ SE OCITNEŠ V PASTI
Najčítanejšie za týždeň

ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE


ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
Kdysi dávno existoval bezpečný sociální stát, zvaný Švédsko, kde lidé jen zřídkakdy zamykaly dveře. Nyní, je tato země státem nočních hlídek – a každý člověk jedná na ...
Nikým nechtění, nikam nepatřící
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Nenápadný půvab buržoasie

Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech


Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech
Myšlenka komparativní výhody je nezbytnou součástí intelektuální výbavy každého ekonoma. Na 200. výročí vydání „Zásad politické ekonomie a zdanění“ salutuje tento sloupek úsp...
ČIŇ (SOCIÁLNÍMU) STÁTU DOBŘE, JEN SI PAK NESTĚŽUJ, AŽ SE OCITNEŠ V PASTI
United Airlines - důsledek státní regulace?
KRYPTO 7: CO PŘIŠLO PO SILK ROAD

Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)


Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)
Systém úplného soukromého vlastnictví ve svobodné společnosti by zajistil mírové prostředí, ve kterém by spravedlnost byla nejvyšším principem a nikoliv výjimkou (jako je tomu dnes...
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Prvé prikázanie regulátora: nezakážeš
Vláda jednorožců

KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS


KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Občas si někdo Kubu idealizuje jako úspěšný model nekapitalistického státu. Minulý měsíc ale výzkumný ústav NORC při Chicagské univerzitě zveřejnil studii veřejného mínění kubá...
Venezuela a Farma zvířat
Vývoj ľudových protestov v juhoamerických štátoch
V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Získává si Trump podporu War Party?


Získává si Trump podporu War Party?
Odpálením pěti tuctů Tomahawků z vojenské základny mohl president “America First” vtáhnout Západ do další války na Středním východě, ve které ne všichni jeho lidé chtějí ...
TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem

Ako v Číne kapitalizmus vyrástol


Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Hovoriť niečo všeobecne o Číne je nebezpečné. Je to ako hovoriť niečo všeobecne o Európe, kde vedľa seba žijú Nemci a Taliani, alebo kde fungujú inštitúcie Veľkej Británie a ...
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?


POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
Desetitisíce Rusů si dodaly odvahy a o víkendu protestovaly proti masivní korupci ve své zemi. Stejně tak vyšli do ulic Bělorusové nespokojeni s domácí hospodářskou situací. Výsledkem ...
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)
RUSKO SE OPĚT PROPADLO DO CHUDOBY

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bitcoin nám stresuje


Bitcoin nám stresuje
Medzi vývojármi a celkovo v komunite sa už dlhodobo diskutuje o tom, čo ďalej s Bitcoinom. Pretože jeho používanie narastá a s ním aj počet transakcií. A keďže ťažiari, ktorí sa ...
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu
Raketový rast miezd

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Pamětihodné výroky k pařížským atentátům


Pamětihodné výroky k pařížským atentátům
V médiích se objevila spousta výroků majících přímou i nepřímou souvislost s teroristickými útoky v Paříži. A protože některé z nich jsou skutečné perly, byla by škoda se o ně ...
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY
VLAKY ZADARMO ALEBO SPRCHOVANIE V ŠAMPANSKOM
Chycen, zatknut a uvězněn: Osobní příběh

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0327 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | ultra high end - lip balms, custom made design, strawberry, chocolate, cocoa, mint | Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava