Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

LIDSKÉ ZRŮDY: MALOU DCERKU POSLALI RODIČE NA SEBEVRAŽEDNOU MISI


LIDSKÉ ZRŮDY: MALOU DCERKU POSLALI RODIČE NA SEBEVRAŽEDNOU MISI

Chcete vidět, jak vypadá "mírumilovný" islám? Chcete vidět, jak vypadá rodičovská láska v islámu? Pro nás něco naprosto nepochopitelného. Džihádističtí rodiče naposledy obejmou a políbí svou malou dcerku a pak jí pošlou s výbušninou na těle před policejní stanici v Damašku, kde ji dálkovým ovládáním odpálí.

Ptáme se, proč rodíte děti, proč je přivádíte na svět, když je nemilujete a necháváte zabíjet? Každá muslimská žena, která tohle dopustí, je vrah! Ani zvířata se takto nechovají ke svým mláďatům!Nezasloužíte si nic než smrt!

Podívejte se na video. Každý, kdo říká, že islám je "náboženstvím míru". Mateřská láska. Dojemné. Ale zaslouží si islám ještě být nazýván náboženstvím? V tomto zářném příkladě islámu v realitě vidíme oddané muslimské rodiče jak ochotně pošlou mladinkou dceru na misi sebevražedného atentátníka.

Nelze dostatečně slovy popsat toto barbarství. Záběry na videu ukazují mužského fanatika jak poučuje dvě děti, dívky sedm a devět let, o tom, jak provádět sebevražedné bombové útoky. Krátce nato jedna dívka odešla k policejní stanici v hlavním městě Sýrie, Damašku, kde byla odpálena jako lidská bomba.

Muž za kamerou se ptá ženy, proč se vysílá své dcery k džihádu, když jsou tak mladé. Ona odpoví, že "nikdo není mladý, pokud jde o džihád, jako každý muslim se má účastnit džihádu." Pak se modlí za Alláha.

1Na dalším videu, se otec ptá jedné z dívek, co dnes udělá. Ona odpoví, že ona se chystá provést sebevražedný útok v Damašku. Otec poté dodává: "Nebudete se bát, protože jdete do nebe, že jo?". Ta dívka na levé straně odpoví prostě: "Ano". Obě děti pak odříkávají na mužovo vyžádání modlitby.

Zatím není jasné, které přesně džihádistické skupiny stály za útokem. Při explozi 16.12.2016 v rušné čtvrti Midan, syrského hlavního města Damašku, byli zraněni tři policisté. Média informovala, že: "Devět let stará dívka vstoupila na policejní stanici, nesoucí pás, který byl odpálen z dálky." Zdroj z policie uvedl, že holčička se objevila na stanici jako ztracená a žádala, aby ji pustili na záchod. Televize Al-Ichbáríja přinesla záběry na tělo dívky s hlavou zčernalou po explozi. Svědek citovaný agenturou Reuters sdělil, že dívka vstoupila na policejní stanici, požádala o možnost zajít na toaletu a tam odpálila (nebo byla na dálku odpálena) nálož.Author: PAMELA GELLER # FyqoQara32
Svet2016-12-2720
-
 50% ( 0 people voted )
+
"Ale zaslouží si islám ještě být nazýván náboženstvím?"


Áno, zaslúži. O tom predsa náboženstvá sú.


Pock # SihySuri34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-12-27 15:40:25 3ec5f361
Islam ma oproti dalsiemu zverskemu nabozenstvu zvane krestanske, jednu nevyhodu, je o par storoci mladsie, preto je momentalne hrozostrasnejsi, vybojnejsi, ci militantnejsim ako krestanstvo.

Toto iste pachali aj krestania v Juznaj Amerike, Afrike, predtym v Europe, len mali nemodernejsie zbrane, menej techniky....

rafael # RusyNecu46
-
 43% ( 4 people voted )
+
2016-12-27 15:46:20 55d89f5b
Zbytočný apel či zbytočné hodnotenie našich pátričkárov. V týchto dňoch majú ešte viac otupené logické myslenie, ak vôbec nejaké niekedy majú. Sú v eufórii z rozprávkového narodenia svojej maštaľnej drevenej modly...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-12-28 07:09:26 d425402c
Ak sa díva "nezainteresovaný" na jednotlivé "odnože " MONOTEIZMU tak je v rozpakoch..kde SKOČIŤ.. Totiž tí "prvý tvorcovia " predpokladali že ON ten spasiteľ príde . Tí "druhý " dvaja tvrdia že spasaiteľ už tu bol a je. Ďalej tí prvý ukazujú tým druhým i kolečka na čelo ,i smejú sa im potmehúdsky že naleteli, i narábajú s nimi aj manipulačne....A tí druhý niekoľko storočí pobehovali "oslobodzovať" hrob, "dusili a dusia do dnes " tých prvých ktorý sa samozrejme nedajú a vymýšľajú "aktívnu" obranu, respektíve tí mladší druhý sú aktívny v pohrdaní všetkých...Teda...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-28 08:40:22 58d4289b
A samozrejme , prírodzene, jednoznačne, len a len jedine ..každý z "TROJICE" aj so svojími / "desiatkami"/ odnoží /má svojú JEDNOZNAČNÚ pravdu...pre seba. Ale to by bolo aj v poriadku pokiaľ by si nevšímali iné pravdy OSTATNÝCH....a hotovo , oheň na streche....A tu je aj skryté jedno z východísk...
klopi # BiqyDudy45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-28 09:04:34 58d4289b
A nakoniec NEDOHODNÚŤ sa ta to je najjednoduchšie : A človiečik rozhodujúci sa aj dajmä tomu veriť v prvotnosť ducha , sa začne smiať KOMEDIANTOM vytvárajúcim vzájomnú nevraživosť , náboženským fanatikom napadajúcich oponentov, tvorcov už dávno prekonaných dogmatizmov a "sociálnych inžinierov" snažiacich aj za cenu úplatku vytvárať nevraživosť VZÁJOMNÚ...A opakom sú vlastne možnosti riešenia:/ do napr. takej MEKKY vojde cca 1,5 miliona VERCOV ..ale nech budú zástupcovia "RôZNOVERCOCH" ... A môžu diskutovať, riešiť ---ešte aj ja by som prispel..jedným Euro... do zošalenia...kým sa nezačne dymiť z "pápežského komína Vatikánskeho"...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-28 10:16:25 58d4289b
loading...
Jednoduchšie sa to napísať...nech niekto aj s riešením skúsi. /a vlastné deti zabíjať dávať v a za "neurčitosť ", keď za vlastné dieťa sa i život dá obetovať....je extrém NÁBOŽENSKEJ MORÁLKY...Takúto morálku produkujú len a len náboženský fanatici ..v ľudskom podaní ... cielene!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-28 10:35:24 58d4289b
Pravda boli, malokto oblbnuti krestanskou vierou si dokaze priznat, ake zverstva pacha a pachala ich rodna sekta.
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 09:30:12 55d89f5b
Milujem reči-boh ma vypočul a poslal-zázrak!-kto vo mňa verí- neosprostie-a tak mu veria-sprostí že sú!veď diabol v hĺbke zeme zakliatí je-ale ktože tú nenávisť seje!-láskou krvi nenávistnou-ako boží dar-no predsa viera-aká koľ vek-kto verí vo mne-!-som váš Pán!-vietor smrti a utrpenia-som váš život v smrti-lebo len v smrti spoznáš-že som bol ničím-Keď tvojou túžbou ku mne- si sa neštítil-ako človek vraždiť človeka-aj keď vieš-že páchaš zlo! Radšej ver-že nie som boh-lebo Já nie som-veď pravdu spoznáš-len tak!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 10:47:02 58d4285f
rafael :
A čo tak zverstvá, ktoré páchali ateisti ? Napríklad za francúzskej revolúcie ? Tí za pár rokov pozabíjali státisíce ľudí a hlavne kresťanov.

michal # RabyFaso02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-12-29 11:10:39 b229762a
michal to je ale argument hodny genia, ateizmus nie je filozofia, tak ako nie je konicek afilatelia, ci anuzmatika.
Ze pozabijali krestanov vo francuzskej revolucii? To je pekne, ale drviva vacsina obyvatelov toho obdobia boli prave krestania, preto nechapem ako ateisti mohli zabit krestanov...
Ze krestania zabijali aj spomedzi svojich radov je znama vec, preto knucanie nad tym ,ze vraj ateisti vyzabijali statisice krestanov, je kravina na entu.
Kriziacke vypravy, a hlavne ta posledna, to bolo vyvrazdovanie krestanov krestanmi, to je znama vec, dokonca s odobrenim ze vraj neomylneho papeza.
Stamiliony mrtvych po christianizacii Europy, Afriky a najma Strednejj a Juznej Ameriky? No to uz je len teda pamat ako hrom, ked toto nespomenies, ale ze vraj v krestanskom Francuzsku vycinali ateisti a vyvrazdili vacsinu veriacich beriem len ako pokus od odvedenie od temy.
Nebyt vymyslenych bohov aj ludstvo by bolo podstatne dalej ako je. Vid islamizacia Europyu, kedy sa odohra presne to iste, ci krestania vyviedli pred 1200 rokmi.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 11:55:40 55d89f5b
Mizu, vsetci hajzli vrazdiaci kvoli ziskaniu moci a majetku sa skryvaju za nejaku ideologiu... Niektori vrazdia a lupia v mene exportu demokracie, ini v mene sirenia humanizmu a niektori v mene fiktivnej entitiy... Len pre veriacich su ale vsetci neclenovia ich klubu/viery z nejakeho dovodu ich nepriatelmi... Pre judaistov su vsetci okrem zidov zivota nehodni podradni curaci... To iste plati pre islamistov a pre krestanov/katolikov, su vsetci ostatni ateistami... Nielen ti, ktori sa ziadnymi bohmi nezaoberaju, ale aj vyznavaci vsetkych inych bozstiev, teda aj judaisti, islamisti, hinduisti, budhisti atd... Chodte do riti aj so svojimi nabozenstvami, podrezavajte si navzajom hrdla s inymi veriacimi, lebo len vy sa nakoniec navzajom nenavidite a prestante so svojimi picovinami otravovat verejnost...

To, ze niekto nie je pokladnickou v Tesco neznamena, ze je apokladnikom, bojujucim proti pokladnickam ty fas... Ateistami, neveriacimi, boli povodne nazyvani krestania, lebo si vo volbach zvolili len jedneho boha a ostatnych vtedy uradujucich, legitimne v demokratickych volbach zvolenych bohov osrali... Boh musi nutne byt pravicovo liberalny chuj, inac by predsa papez, jeho dovernik a oficialny zastupca na Zemi, nebol na konci 40-tych rokov dal svojim podriadenym v kazatelniciach v CSR prikaz vyhanat z kostolov vsetkych, ktori vstupili do JRD, nie...? Zajebat ho treba, chuja jedneho pravicovo liberalneho, nebo treba okamzite humanitarne vybombardovat, to ten chuj je strojcom kapitalizmu, strojcom nestastia vsetkych ludi na tejto planete, na stoh s nim... Prosim, toto ries ty magor...


apokladnik v Tesco # PicuPiba16
-
 59% ( 7 people voted )
+
2016-12-29 12:15:49 5ee77486
rafael,
ateizmus je svetonázor, teda je to viera.S tým nič neurobíš. Aj keď voči niečomu zaujmeš postoj a nevieš, či
máš pravdu alebo nie, tak tento tvoj postoj je len viera. Veríš svojmu postoju, názoru...
Koníček a viera nie je to isté.
Jednoducho tak, že tí čo zabíjali kresťanov, tak mnohí neboli ani kresťania, teda neboli pokrstení a boli ateistického svetonázoru, ako boli jakobíni.
Tí, čo boli povodne kresťania a vraždili kresťanov, tak odpadli od tej viery, neuznali Boha a neverili v neho uznávali ateistický svetonázor. Teda, až chceš presne boli to odpadnutí kresťania, ktorí prijali ateistický svetonázor.
Pointa je v tom, že vraždili tí, čo uznávali ateizmus.Ateista može byť kĺudne aj bývalý kresťan, ktorý kresťanstvo už neuznáva, svojej viery sa zriekol, mnohí sa aj úradne vypíšu z RKC...
ABChttp://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/632
9-genocida-francouzskych-katoliku-ve-vendee.aspx[/
url]
",ze vraj ateisti vyzabijali statisice krestanov, je kravina na entu."
Kravina na entú je tvoja nevedomosť.
Historikové věří, že ve válce s rolníky a následném hromadném vraždění bylo zabito okolo 170 000 obyvatel Vendée – a asi 5 000 při noyades.
A to je len jedna z genocíd...
A vraždili ateisti a je jedno, že niektorí mohli byť povodne kresťania, oni sa tej viery totiž vzdali a prijali myšlienky osvietenstva a ateizmus.Boha neuznávali.
Križiacke výpravy začali, pretože seldžuckí Turci vraždili kresťanov a zotročovali ich. Začalo to ako obranná vojna.
"Stamiliony mrtvych po christianizacii Europy, Afriky a najma Strednejj a Juznej Ameriky?"
Blábol je hádzať to na vrub len kresťanstvu a ani nešlo o stámilióny mŕtvych.Začiatkom 19 storočia žilo na Zemi odhadom cca 1 miliarda ľudí. Koľko teda kresťanstvo pobilo 500 mil ? Polku sveta ? To asi ťažko...
Píšeš bláboly...michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 14:08:53 b229122e
orangutan,
"Mizu, vsetci hajzli vrazdiaci kvoli ziskaniu moci a majetku sa skryvaju za nejaku ideologiu... Niektori vrazdia a lupia v mene exportu demokracie, ini v mene sirenia humanizmu a niektori v mene fiktivnej entitiy..."
Isteže, lenže rafael si rád kopne hlavne do kresťanstva, pričom,čo vystrájajú takí ateisti,(jeho krvná skupina) ktorí šíria svoje ideológie vraždením, tak tam má iný meter...
" a pre krestanov/katolikov, su vsetci ostatni ateistami... "
Ale kdeže...
"Chodte do riti aj so svojimi nabozenstvami, podrezavajte si navzajom hrdla s inymi veriacimi, lebo len vy sa nakoniec navzajom nenavidite a prestante so svojimi picovinami otravovat verejnost..."
Len som reagoval na rafaela v záujme objektivity a vyrovnania diskusie. Až sa ti nepáči, nečítaj ,nekomentuj.
Budem si písať, čo ja uznávam za vhodné...
"Ateistami, neveriacimi, boli povodne nazyvani krestania, lebo si vo volbach zvolili len jedneho boha a ostatnych vtedy uradujucich, legitimne v demokratickych volbach zvolenych bohov osrali..."
Neveriacimi možno, ale ateistami nie, ateizmus je jasne definovaný...
Riešiť pápežov 20 storočia a prečo niektorí propagovali pravicové názory a kapitalizmus sa netýka kresťanstva, ako takého, ale toho, kde sa uberá kresťanstvo po infiltrácií slobodomurármi...
Kedysi kresťanstvo zakazovalo aj lichvu, prečo je to teraz takto úboho by bolo nad rozsah tejto diskusie.

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 14:24:47 b229122e
ateista si aj ty , pre moslima, ateista si aj pre Stareho Greka, ci Rimana, a urcite by si oponoval. Je to chyba nasa, ze sme sa tak nechali onalepkovat, lebo ako som napisal vyssie, nikto nepozna vyraz afilatelista, ci aspon tak nenazyva nezbieraca znamok.
Ateista je preto ako slovo kravina, vhodnejsi vyraz je ten ,ze nezdielame vase fanazmagorie ,lenze potom by sa vam tazko tvrdilo, ze za utrpenim a vrazdenim su ludia, co nezdielaju vase fantasmagorie.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 14:44:49 55d89f5b
rafael,
pre moslima som neveriaci, pretože neverím v jeho boha - Alaha. Ale to neznamená, že každého neveriaceho pokladá moslim za ateistu.
Ty zjavne nechápeš, čo je to ateizmus. A ty si sa nenechal od nikoho onálepkovať. Ty si presvedčený, že Boh alebo bohovia neexistujú. Je tak ? Alebo zastávaš názor, že Boh alebo bohovia možu existovať ?
Rafael, ty si sa sám onálepkoval svojimi názormi. Ateizmus je hlavne o presvedčení, že Boh alebo bohovia neexistujú. A tento postoj, pokiaľ viem zastávaš, alebo si ho zastával v minulosti. Tak prečo píšeš niečo o nálepke. Ty si sa sám definoval, kde patríš.
"Ateista je preto ako slovo kravina, vhodnejsi vyraz je ten ,ze nezdielame vase fanazmagorie "
Ale kdeže, ateisti si dokonca majú za to, že ateizmus ako svetonázor je vedecký, pretože vychádza z dialektického materializmu.
Ty nezdielaš, aké fantasmagórie ? No si presvedčený, že Boh alebo bohovia neexistujú, pretože tento názor, že Boh alebo bohovia existujú je pre teba fantasmagória, teda si presvedčený, že neexistuje Boh alebo bohovia, z toho vyplýva, že spĺňaš základnu definíciu ateizmu a ešte sa rozčuĺuješ :-)
Zmier sa s tým, rafael, sám si sa definoval, aký svetonázor zastávaš. A že ťa rozčuľuje, že ateizmus je konkrétne definovaný a tá definícia ti zjavne nevyhovuje je tvoj problém.
Zaujímavé, že ty svojimi názormi spĺňaš túto definíciu.
"lenze potom by sa vam tazko tvrdilo, ze za utrpenim a vrazdenim su ludia, co nezdielaju vase fantasmagorie."
Ty si tvrdil, že kresťania vraždili iných ĺudí. Ja som ti dokázal, že ľudia s ateistickým svetonázorom vraždili kresťanov.
Ideoĺógia, spojená s ateistickým svetonázorom už dokázala, že dokáže vraždiť svojich odporcov je to fakt, ktorý by si mal prijať a uznať.

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 15:46:32 b229122e
Mizu, netaraj kraviny... Ak chces ovladat masy, musis im podhodit nejaku ideologiu, musis v spolocnosti nejako zjednotit magorov, aby si nielen ziskal masy prikyvovacov na kazde tvoje svinstvo, ale aj ucinny nastroj spacifikovania myslenia schopnych, ktori by ta mohli potencialne ohrozit... Tento princip je po moci baziacimi vyuzivany odkedy po svete pobehuju ludia, v tomto sa nic nezmenilo... Nabozenstva boli len predchodcami politickych stran, vyzvednych sluzieb a demagogickych PR oddeleni, predchodcami dnesneho pluralitneho politickeho systemu - liberalnej demoikracie, CIA, NSA atd. a dnesnych pravicovo liberalnych demagogov... Ucel bol ten isty, drzanie mas na uzde...

Nerob zo seba vola oddelovanim krestanstva od cirkvi... Cirkev bola vytvorena ludmi, ktori isteho dna prisli na napad podla predlohy judaizmu vytvorit nove nabozenstvo na ovladanie bieleho cloveka... Ti ludia vytvorili katolicku cirkev, ti ludia vymysleli biblicky pribeh a vsetky katolicke dogmy, ktore este nespocetnekrat editovali na zjazdoch UV Vatikanu (na konciloch), ti ludia odjakziva tvrdia, ze su v priamom styku s bohom a ten vedie kazdy ich krok a ako jedini na tomto svete maju pravo tlmocit jeho slova/volu a ti ludia od pociatku len hromadili majetok a ziskavali moc a dotiahli Vatikan az do jeho dnesnej podoby, kedy je najvacsou a najbohatsou sukromnou komercnou korporaciou na tejto planete, nielenze neplatiacou nikde ziadne dane, ale parazitujucou este aj na peniazoch tych, ktorych jej predstavitelia oznacuju za svojich nepriatelov, za ateistov... Z coho su financovane vsetky kostoly/farnosti na Slovensku, napriklad aj obrovsky Letny arciskupsky palac v Bratislave...? Z penazi vsetkych danovych poplatnikov... Toto je vola vsemocneho stvoritela, aby jeho udajni cernoknaznicki sluzobnici mali na kontach triliony dolarov a este zdierali peniaze aj z tych, ktorych ten stvoritela podpora jeho udajnych poslancov na Zemi vobec nezaujima...? Ten pako dokazal stvorit cely vesmir, len si nejako nedokaze poradit s financiami a dostatkom nehnutelneho majetku, preto ich kazal svojim poslancom na Zemi hromadit...? :-DDDDDDDDDDD

Rafael nema iny meter, len ini zloduchovia nezachadzaju az do takych extremov ako katolicka cirkev a neohanaju sa moralkou fiktivnej entity pri pachani svojich zlocinov a honobeni majetku... Neslubuju ludom vecnu blazenost vymenou za celozivotne utrpenie, na toto uz treba byt poriadne bezcharakternym amoralnym hajzlom a co je hlavne, nesnazia sa zo vsetkych neclenov vlastneho klubu ucelovo fabrikovat svojich ideologickych oponentov/nepriatelov a este v nich aj vyvolavat pocit nejakej viny... Tymto sa nielen cielavedome pokusaju vyvolat dojem, ze su v akomsi ohrozeni vonkajsim nepriatelom, ale tiez taky, ze ich volovinami sa zaoberaju aj normalni ludia... Z tohto dovodu kazdeho normalneho cloveka vzdy logicky naserie, ak si z neho tito curaci robia svoju opoziciu, lebo tymto sa z neho tiez pokusaju robit debila, ktory riesi ich voloviny... Mne ziadny veriaci neprekaza, pokial ma svojou vierou nebude otravovat, alebo pokial svojimi aktivitami nezacne negativne ovplyvnovat moj zivot... To iste plati aj pre vsetkych nadsenych modelarov, zberatelov, atd... Ich konicky mi tiez neprekazaju, ale len pokial ma nimi nezacnu otravovat...

Co sa tyka ateizmu, zisti si povod toho vyrazu... Ten vyraz bol pouzivany uz pol tisicrocia pred vymyslenim Jeziska Grekmi a Greci nim oznacovali aj prvych krestanov, presne tak, ako som to napisal, pretoze odmietali ich demokraticky zvolenych bohov...


apokladnik v Tesco # PicuPiba16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 16:43:20 5ee77486
...michal02..chcem Vás tak trochu povzbudiť. Skúste radšej navrhnúť riešenie na minimalizáciu diania ktorú sa snaží autor ..GELLER32--tu možná pravdivo "prezentovať" . A to preto aby si z Vás nerobili "trhací kalendár " za Vaše názorové spektrum ktoré ovplýva plytkosťou --vedomostnou---/nerozumiete ani kresťanstvu, ani náboženstvu, ani ateizmu.. čo Vám dáva najavo pisateľ nado mnou..--apokladník-/ a ani histórií .../vo Francúzskej revolúcií ak ste mali na mysli --koniec 18 stor. --tam nie je ani zmienka o nejakých ateistoch, či kresťansko--židovsko-- muslimských veriacích --tam sa búrali dogmy veriacích v nemennosť feudal- systému-- a nový systém ešte nebol vyjasnený.. a zabíjalo sa krížom krážom../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-29 17:20:49 58d4289b
michal, rozdiel medzi nami je len v tom ,ze ja neverim v ziadnych bohov, ty o jedneho menej, preto slovo ateista patri aj na teba.
Ateista, ako som napisal je zle slovo, pochopil by si to, ak by si bol na strane nas, co neveria vo fantasmagorie.
Ak by sa v dejinach ludstva dokazal aspon jeden z milionov vytvorenych bohov ludmi, potom by som mohol byt ateista.
Ja ti do apastafarianov nadavat nebudem, ak by som bol prislusnik tejto organizacie.

V blazinci je kopa ludi, co sa rozpravaju so zubnou kefkou, ci neviditelnym priatelom, alebo s hlasmi vo svojej hlave, tym padom nebudem mat nic zle ani proti zubnej kefke, ani proti jeho vymyslenemu priatelovi, ci jeho druhemu hlasu.
Tak je to aj s vymyslenymi bohmi, nemam k nim ziaden vztah, lebo nema byt k comu...
preto ani nesuhlas s bohmi nezameriam na ich negaciu, ale na negaciu toho, co ich vymyslel, preto slovo ateista je kravina.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-30 09:07:19 55d89f5b
Ale no tak Milane!!-Ta to nie len táák- zahrávať sa z bohmi a mať vsťach len z jedným-ta nemááám pravdu-otec na nebesiach-Héééj tam hore-počuješ ma--ááno!tak potom dobre! už si mohol prísť aj tu dole-poriadky porobiť-lebo ťa tu už vôbec nevidno-ako kedysi-Synu prídem ku každého osobne-keď už nebude žiť-lem vtedy pochopí že som vôbec nebol a že to mal v téééj hlave akosi pomýlene a domotané! Veru tak! I Milan-živiac a dýchajúc len tú svoju fantáziu biblie a žijúc vo svojom vymyslenom ideálnom kruhu-ale nevie pochopiť-že život je aj mimo tohto svojho kruhu-cez ktoré sa nedokáže vymaniť a pochopiť-ako život--zrod-vývin-zánik---3 elementárne časti vesmíru--kolobeh-a nie-buď svetlo! lebo boh je len imaginárna predstava niečoho- k neznalosti -ku ktorému sa tak vehementne a hrdo hlásia-ako veriaci-ale len tej ich pravdy ! Ta co k temu dodac-pán boh zaplac-lem pre seba! Vivat Vatikán-Diablov domov stvorenia! I raz že pýtali Papeža-co zrobel a von nato-ta to ne jááá-ale dabol--ta práve vtedy še narodzil -náááš zeme páán-diabol- čort z pekla! mušíš temu veric-bo jak je nad nami dalši páán--boh! Do nového roka-nech pálenka do gágora vteká-to vám peklo želá!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-12-30 15:29:15 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   ose
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA


ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA
Události poslední doby předstihují veškerá očekávání, ba i fantazii, i jeví se mi užitečné je uvést v známost i v českém jazyce. Mnozí Švédové v opozici si také přejí, aby ...
ITÁLIE: NELEGÁLNÍ IMIGRANTI ZDEVASTOVALI TRAJEKT! OBTĚŽOVÁNÍ CESTUJÍCÍCH A KRÁDEŽE!
NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Najčítanejšie za týždeň

Vďaka za vývoz zisku!


Vďaka za vývoz zisku!
„Vyvážanie“ zisku zahraničnými firmami je obľúbenou témou formálnych aj neformálnych diskusií na Slovensku. Niekedy dokonca začujeme pojem ako novodobý „kolonializmus“. Celá ...
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ
NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN
Ropný kolaps, ktorý stále nebol

NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB


NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Světová zdravotnická organizace by měla zcela seriozně začít řešit diagnózu závislosti člověka na iracionálních a vylhaných socialistických jistotách stejně, jako už řeší zá...
Ropný kolaps, ktorý stále nebol
GENDER VE ŠKOLÁCH: POKUS NA NEZLETILÝCH LIDSKÝCH SUBJEKTECH
„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie

Keď sa upchá dôchodková rúra


Keď sa upchá dôchodková rúra
História dôchodkov sa začala písať už v neskorom stredoveku, najmä v baníctve. Prvé vdovské fondy podobné dôchodkom sa zjavili v polovici 17. storočia na území Nemecka...
Školstvo potrebuje novú víziu
Vďaka za vývoz zisku!
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA
Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtv...
Málo bolo Castra?
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Spíše než Trumpovu zeď


Spíše než Trumpovu zeď
President Trump již plní to, k čemu se zavázal ohledně řešení ilegální imigrace. Jeho exekutivní nařízení z 25. ledna vyžaduje výstavbu zdi podél celé hranice USA a Mexika. Ač se ...
Facebook Trumpovi volby nevyhrál
PŘIŠLA NA GRAMMY V ŠATECH „MAKE AMERICA GREAT AGAIN“. OSTUDA, KŘIČÍ MÉDIA
HURÁ NA TRUMPA

Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?


Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?
Čína zaviedla politiku jedného dieťaťa v roku 1979 a až v roku 2015 začalo prichádzať k jej uvoľňovaniu (momentálne je hranica posunutá na 2 deti). Táto politika sa uplatňovala formou ...
S Bitcoinom je v Číne pokoj, zatiaľ
Tak už je to tady: Čína staví terminátora
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY

RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU


RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusov...
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE

Od malého občánka k poslušnému občanovi


Od malého občánka k poslušnému občanovi
V tomto článku se můžete dočíst o nejrůznějších aspektech škodlivosti povinné školní docházky; zdaleka nejde jen o násilné donucení, státní propagandu a indoktrinaci – bohužel ...
PARADOX SOCIÁLNÍHO STÁTU
Oblievanie peniazmi školstvu nepomohlo
O systému a lidech

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bláznivý svět altcoinů


Bláznivý svět altcoinů
Bitcoin není jediná kryptoměna. Je „pouze“ první a nejvýznamnější z několika stovek kryptoměn. Většina z nich je zbytečná, nebo dokonce nebezpečná. Pár jich ale stojí za ...
SVĚT NARUBY? ANO. TAK VYPADÁ MONETÁRNÍ INTOXIKACE
Mýtus zlé deflace
Komodity: Bilance roku 2016. Výhled na rok 2017

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Život pred narodením


Život pred narodením
Fenoménu životu pred narodením, alebo presnejšie povedané „spomienkam na existenciu pred narodením“ sa nedostáva toľko pozornosti, ako podobným javom ako je „Život po živote“, ...
Vláda zdravého tela
Poselství vzdáleným civilizacím
Calais

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0332 s
Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Ultrazvukové čistenie pleti Bratislava Čistenie pleti ultrazvukom Bratislava Skin Scrubber Bratislava Kozmetika Bratislava Chemický peeling Bratislava | Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | Čistenie pleti hĺbkové v Bratislave Hlbkove cistenie pleti Bratislava Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Beauty salon Bratislava | Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava