Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ľudia, pletiete si pojmy z dojmami a to je chyba


Ľudia, pletiete si pojmy z dojmami a to je chyba

Prečo som začal s písaním tohto článku? Pretože chcem vysvetliť rozdieli medzi homosexualitou a homofíliou a nemyslím si, že každí z vás vie aký je medzi nimi rozdiel. Tieto dva pojmy môžu (ale nemusia) spolu súvisieť.

Slovo homofilia môže v sebe zahŕňať:

- sexuálnu príťažlivosť k osobám rovnakého pohlavia - homosexaulita - sexuálne vzťahy, praktiky

- ľúbostný, často krát môže zahŕňať aj erotický vzťah k osobám rovnakého pohlavia - láska, vášeň

- vzťah založený na spoločných záujmov k osobám rovnakého pohlavia - kamarátstvo

Opak homofílie je heterofília.

Mnohí znás si neuvedomujú, že to čo sa propaguje do našej spoločnosti je homofília - láska, priateľstvo. Nie sexuálny život!. Sexuálny život je každého súkromná vec, to sa týka ako homosexuálov, tak aj heterosexálov a iných sexuálov.

Takže prestante stále šíriť nenávisť/ intoleranciu voči tým, ktorí sa rozhodli žiť s inou osobou ako je opačné pohlavie. Je pravda, že človek má na výber ako, a s kým bude žiť svoj život. Ak sa človek rozhodne, že chce mať dieťa, tak si ho splodí s osobou opačného pohlavia (samec + samička) = reprodukcia a podľa Biblie by mal aj s danou osobou žiť. Ak nechce dieťa tak môže žiť ako uzná za vhodné, napríklad aj s osobou rovnakého pohlavia - je to jeho vlastná voľba. Nemôžeme nútiť ľudí aby spolu žili proti ich vlastnej vôli. Toto treba pochopiť. To, že človeka sexuálne priťahuje osoba rovankého pohlavia, za to človek nemôže, pretože sa taký narodil. To ale neznamená, že nemôže ovplyvniť túto svoju sexualitu, pretože človek dokáže potlačiť svoje sexuálne pudy. To, čo ten človek nedokáže je vzdať sa osoby rovnakého pohlavia, pretože ako isto viete, vzťah nezahŕňa v sebe iba sexuálnu zložku, ale aj emocionálnu zložku. Tak sa vás teraz pýtam: naozaj chcú ľudia, ktorí sa zamilovali do osoby rovnakého pohlavia tak veľa, keď chcú aby ich ľudia rešpektovali? Stále sa tu oháňate tým, že my "normálni ludia" máme svoje tradície a všetko ostatné, čo nám majorite nevyhovuje je choré, neprirodzené a pod. Ak naozaj chcete byť "normálny", tak sa snažte žiť podľa svojich tradícii a zvykov, uznávajte si svoje hodnoty, ale tolerujte aj hodnoty iných. Preto je aj logické, že chcú spečatiť svoj vzťah s osobou, ktorú milujú. Súhlasím, že manželstvo je zväzkom muža a ženy. Ale podľa mňa by sa malo povoliť aspoň registrované partnerstvo, ktoré by časom mohlo byť na úrovni manželstva zo sociálneho hladiska (práva a výhody), pretože z duchovného hladiska to nikdy nebude to isté.

Ďalej nechápem, čo je na tom zlé, keď si dvaja ľudia hoc aj rovnakého pohlavia prejavia svoje city na verejnosti? veď ak sa vám to nepáči, tak sa na to jednoducho nepozerajte. Ale nemôžete brániť týmto ľudom aby si prejavovali svoje city, tak ako si to na verejnosti prejavuje majorita. Práve toto je diskriminácia majoritnou väčšinou. Nezabúdajte, že kedysi neboli tieto ľúbostné prejavy na verejnosti dovolené ani majorite, resp. sa považovali za neakceptované spoločnosťou. Myslím si, že pokiaľ je to vrámci slušnosti, tak by sa to malo tolerovať.

Na záver by som iba pripomenul, že človek má v sebe veľa druhov sexualít, aj keď preferuje výlučne sexualitu u ľudi, či sa jedná o opačné alebo rovnaké pohlavie a to v podobnom vekovom rozmedzí. Možno mi neuveríte, ale človek, ktorý má vzťah k zvieratám je považovaný za zoofila, človek ktorý má rád deti je považovaný za pedofila a pod. Je rozdiel medzi samotnou sexualitou a fíliou (náklonnosťou), ktorá v sebe môže (ale nemusí zahŕňať) sexualitu.Author: Adam # QaquHafu60
Svet2014-08-1240
-
 30% ( 23 people voted )
+

Autor tohoto článku je zjavne nešťastný sám zo seba...a dáva to najavo tým, že obviňuje všetkých dookola...ide zároveň o názor tzv. ,,novej tolerancie,,...doporučujem knihu ,,Nová tolerancia,, od Josh McDowella...autor položil ako tradične dve zaujímavo záludné výroky:


1.Tak sa vás teraz pýtam: naozaj chcú ľudia, ktorí sa zamilovali do osoby rovnakého pohlavia tak veľa, keď chcú aby ich ľudia rešpektovali?
...nemám problém rešpektovať človeka ktorý je sexuálne inak orientovaný ako som ja...je to taký istý človek s rovnakými právami a povinnosťami, je to jedinečná bytosť vo vesmíre...


2.Ak naozaj chcete byť "normálny", tak sa snažte žiť podľa svojich tradícii a zvykov, uznávajte si svoje hodnoty, ale tolerujte aj hodnoty iných.
...tu je kameň úrazu...ja ako slobodná bytosť nikdy nebudem tolerovať homosexuálny spôsob života, nikdy nebudem tolerovať fašizmus, militantný islam a napr. kleptomániu...podľa tejto šablóny treba ,,tolerovať hodnoty,, každého človeka...všetko je relatívne, každý názor je rovnocenný, každý ma ,,svoju pravdu,,...v takomto prípade neexistuje žiadna pravda a aj homosexuálny spôsob života je len jeden z mnoha relatívnych názorov na život, bez možnosti vedieť čo je pravda...
mám otázku na autora: ak ja mám podľa neho povinnosť schvaľovať a tolerovať jeho spôsob života, nemá on tak isto povinnosť tolerovať a schvaľovať môj protihomosexuálny názor na život ?
ivanp

ivanp # KadyNuxa86
-
 71% ( 11 people voted )
+
2014-08-13 14:27:17 4e62db77
Suhlasim s tebou v tom, ze vsetko je relativne a vsetko moze byt z casti pravda. Ako sa hovori kazda minca ma dve strany. Ale zjavne si mylite slovo propagovat a tolerovat. Pretoze tolerovat znamena aj tolerovat nieco s cim sa nestotoznujem, propagovat znamena, ze sa snazim nejakym sposobom presvedcit inych aj o tom s cim sa nestotoznujem, ale to je nezmysel. Odpoviem teraz na otazku: samozrejme ze to plati aj opacne, ak niekto niekoho toleruje musi aj ten dotycny tolerovat toho druheho. :-)
Adam # CiraPywu17
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-13 15:07:54 5587d27d
Jej, pozrite akí sú tí chalani strašne chutní

ondro # LicuTyti72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-13 15:15:18 5057d10a
Zaujímavé, že chalani s hudobnej skupiny One Direction zatiaľ o sebe neprehlásili že by boli gayovia alebo bisexuálni

ondro # LicuTyti72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-13 15:24:46 5057d10a
je to pravda nebo hoax?

"prezident Obama právě podepsal nové vládní nařízení, jež vládě umožňuje zatýkat a umisťovat do karantény Američany, jež budou vykazovat symptomy respiračních infekcí"

http
://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14216-vl
adni-propaganda-korupce-a-experimenty-s-biologicky
mi-zbranemi-na-ebole-cosi-smrdi.aspx


ebola5 # HepiKoqa92
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-13 16:18:41 51132f5c
loading...
Ivanp, to, ze nikdy nebudes tolerovat homosexualny sposob zivota je sice zaujimavy vyrok ale bez vypovednej hodnoty. Chapem, ze ako heterosexualovi sa ti nepaci, ked sa dvaja chalani alebo dve baby bozkavaju na verejnosti. A co s tym chces akoze urobit? Zakazat im to? Zavret ich do vezenia? Na psychiatriu? Zabit ich? Akym sposobom by si ich chcel netolerovat?
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 18:36:19 55a24b60
...myslím že som to dostatočne napísal...s tým že sa dvaja fúzatí chlapi oblizujú na ulici nemienim nič robiť...radšej ich obídem aby sa mi nezdvihol žalúdok....je to ich slobodné vyjadrenie ich sexuality...nemienim ich dať ani na psychiatriu, ani do ústavu ani im v tom zabraňovať...
...lenže ako občan a kresťan mám právo hlboko s ich životným štýlom nesúhlasiť...a nesúhlasiť ešte neznamená byť netolerantný...ďalej chcem všade okolo seba šíriť myšlienky o mojom presvedčení ktoré je o tom že homosexualita je cesta do pekla...opakujem...nesúhlas neznamená netolerantnosť...prosím nebránte mi nahlas vyjadriť môj nesúhlas...
ivanp

ivanp # KadyNuxa86
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-13 19:41:50 4e62db77
Ivanp - takze podla vazho presvedcenia to, ze si chlap s chlapom vyjadria na verejnosti svoju lasku je cesta do pekla? Dobre som to pochopil? Samozrejme, ze mate pravo vyjadrit vas nazor, to ma predsa kazdy, len ci ten nazor je aj spravny to nemozem posudit. Pekny den
Adam # CiraPywu17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 19:56:11 5587d27d
Adam...no to je už iná rétorika...v článku ste napísal:
Ak naozaj chcete byť "normálny", tak sa snažte žiť podľa svojich tradícii a zvykov, uznávajte si svoje hodnoty, ale tolerujte aj hodnoty iných.
a teraz:
Samozrejme, ze mate pravo vyjadrit vas nazor...


...sú tu dve protirečiace výroky..., tolerujte aj hodnoty iných,,...a ,,pravo vyjadrit vas nazor,,...
tolerovať niektoré hodnoty iných nikdy nebudem...medzi ne patrí homosexualita, to ale neznamená že som voči nim netolerantný...
ivanp

ivanp # KadyNuxa86
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-13 20:14:05 4e62db77
Ivanp, citujem ta: "tolerovat niektore hodnoty inych nikdy nebudem...", bla bla, "... to ale neznamena ze som (voci nim-homosexualom) netolerantny"
teraz mi to prosim vysvetli, myslis tym, ze ich vlastnost(homosexualitu) netolerujes ale ich ako osoby(lekarov, soferov, kamaratov, otcov, atd...) respektujes?

A za dalsie, predstavte si teraz vsetci, ktori ste heterosexuali, ze by vas nenavideli za to ze spite so zenami, ze by vas odsudzovali, nedovolili vychovavat deti, zakazali adopciu, posievali by sa vam a pluli by na vas. A vy ste pritom len zamilovani do zien. Tak sa citia ti homosexuali na druhej strane. Oni si nemozu pomoct, im sa paci rovnake pohlavie takako vam sa paci to opacne. Je to samozrejme poruchou v mozgu, kde to proste inak funguje ako by malo. Muz sa citi byt zenou a naopak. Niektori to akceptuju a zvladaju, ini tym trpia cely zivot. Namiesto toho aby ste sa ich snazili pochopit a nechali ich na pokoji zit ich stale len ponizujete. V takej utlacanej minorite sa samozrejme potom vytvori silne selektivne uvazovanie a napriklad fotografi sa nestihaju cudovat preco ich klepsim dzobom nepustia. No lebo nie su gayovia. Atd. Atd.

vola sa to EMPATIA

one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 20:28:47 55a24b60
Este sa opravim aby som sa niekoho nedotkol, samozrejme su aj gayovia a lesbicky, ktori/re sa citia na svoje vlastne pohlavie a paci sa im rovnake. A podobne, nechcel som zachadzat do dusevnych variacii tohoto fenomenu ale ukazat ostatnym, kde su mimo.
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 20:32:08 55a24b60
teraz mi to prosim vysvetli, myslis tym, ze ich vlastnost(homosexualitu) netolerujes ale ich ako osoby(lekarov, soferov, kamaratov, otcov, atd...) respektujes?
...presne tak...homosexuálov mám povinnosť mať rád, môžu byť mojimi priateľmi, v mnohom mi môžu byť vzorom v správaní, ale ich homosexuálny spôsob života je podľa mňa cesta do pekla...
rešpektujem osobu, ale nerešpektujem jej správanie...podobne sa správam ku moslimom, komunistom, klamárom, teroristom, rímskym katolíkom, jehovistom, ficovcom, opilcom....
tolerancia neznamená súhlasiť z názorom a spôsobom života inej osoby...tolerancia znamená rešpektovať osobu, ale nie jej názor...


ivanpivanp # KadyNuxa86
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 20:47:39 4e62db77
Ivanp - mozem sa spytat, co si predstavujete pod homosexualnym sposobom zivota? Chcem sa uistit, ci podla vas nekracam cestou do pekla
Adam # CiraPywu17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 21:13:42 5587d27d
Myslim,ze by bolo dobre si ujasnit,v ktorej rovine chceme dany problem rozoberat.Ked ho uz rozoberat chceme:-)
V osobnej rovine nie je velky problem.Prirodzene sa sexualne mensiny kontaktuju medzi sebou.Nezaujimaju ma ani sexualne praktiky ostatnych,ani vkus,ci uz ide o heterosexualov,ci homo.Nepytam sa,ci sa niekomu pacia brunetky,ci cernosky,vysoke,ci nizke-a ak nahodou na to pride,tak je to jeho vec(proti gustu ziaden disputat).A v tejto rovine sa ani inakorientovani nemaju na co stazovat.
V spolocenskej rovine je uz vec zlozitejsia.Ako prve by ma zaujimalo,kto usporaduva "pochody hrdosti"(vraj velvyslanectva USA a Izraela,ale neskumal som) a s akym cielom?Preco nie v Saudskej Arabii,ci Malajzii,ale povacsine v Europe,pricom najvacsi tlak je na Rusko?Podla mna su viac u nas diskriminovani dochodci a mali a stredni podnikatelia ako lgbt aktivisti,ci dokonca prislusnici mensin,ktori o tom nevykrikuju a ziju normalny zivot,nechavajuc si intimne zalezitosti pre seba.Kde je akcia,je aj reakcia.Mozno existuje nieco ako pud sebazachovy naroda.Spolocnost sa potrebuje demograficky rozvijat,potrebujeme nove pokolenia,mame to v genoch,tak ako vsetko zive na tejto planete.Preto je podla mojho nazoru sucastou depopulizacie planety to tlacenie na "prava sexualnych mensin"(vraj uz niekde chcu dat aj prava pedofilom).Ale rovnako ako narod vymierame kvoli tomu,ze sme si nechali znicit nasu kulturu,nase hodnoty,kde bolo dieta bozim darom."Bohata rodina" neznamenalo,ze sa kupu v zlate,ale ze maju vela deti,zdravych sikovnych,na ktore mozu byt rodicia a stari rodicia hrdi.
Podla mna sme infikovani konzumom-tak ti,co sa hlasia k homosexualizmu,tak hetero.Milovat uz dnes znamena len sex a nie prejav lasky,ktoreho plodom je dieta(tvorba dvoch milujucich sa).A tomu dietatu sa treba dalej venovat,vychovavat ho,pomahat mu objavovat svet,ucit ho a castokrat ucit sa od neho-je to zazrak!
Celkovo sa nam treba zamysliet,kam spejeme ako spolocnost i ako jednotlivci.

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 21:14:32 6dec7950

Petícia za uznanie DLR a LLR samotnou OSN.

https://secure.avaaz.org/ru/petition/Obrashchenie_
v_OON_O_priznanii_nezavisimosti_Luganskoy_i_Doneck
oy_respublik/?pv=6

Slovienom, všetkým Slovanom a ich poznaniu zdar!

Jan # QyriVijo27
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 21:18:53 8d08bdc4
Homosexualita je duševná porucha, pohlavná náklonnosť, keď je muž pohlavne priťahovaný mužmi. Preto toto slovo obsahuje sex-pohlavie. Praktizovanie homosexuality je hriechom, pretože jeho pohnútkou je smilniť, nie láska k žene a deťom. Čiže tu niet rozdielu medzi homosexuálmi a heterosexuálmi.

Ako sú si mnohí vedomí, smilstvo ničí dušu, robí ju telesnou, temnou, sebeckou, bezcitnou. (Rimanom 1,28-32) Pán Ježiš kedysi povedal (a dokonca tieto slová osobne diktoval viacerým zapisovateľom na hore Garizim) pre všetkých: "Počuli ste, že bolo povedané starým: Nescudzoložíš. Ale ja vám hovorím, že každý, kto by pozrel na ženu s myšlienkou požiadať ju, už aj scudzoložil s ňou vo svojom srdci." Čiže dívať sa s úmyslom smilniť so ženou (alebo aj s mužom) je v duši už vykonaný hriech smilstva alebo chlípnosti. Preto máme byť ostražití a odvracať sa od nečistých myšlienok, aby sme sa v nich nezatvrdzovali, nemilovali smilstvo a neničili sami seba.

Homosexualita tak, ako je dnes chápaná a velebená v slobodomurárskych masmédiách, ako sexuálne spolužitie a alternatíva manželstva, je zvrhlosť a hriech. Kebyže sa u homosexuálov jedná len o čistú priateľskú duševnú lásku k blížnemu (jedno či k mužovi alebo k žene), tak by to bolo úplne v poriadku.

Pán Ježiš to vysvetlil tu: http://lorber.szm.com/vybrane/homo.htm

Preto máte milí homosexuáli činiť pokánie, ľutovať svoje duševné zablúdenie a obrátiť sa k Ježišovi o pomoc, aby vás očistil od tejto duševnej odchýlky. Ona je čiastočne dedičstvom od vašich rodičov, ktorí ju možno aj nevedome prebrali do svojej duše, pretože boli zvedení zlomyseľnými duchmi k pôžitkárstvu a k láske k telu. A vy ste prebrali túto zlú náklonnosť, čiastočne vedome i nevedome. Potrebujete sa chcieť dobrovoľne toho zbaviť, očistiť sa od posadnutosti duchmi chlípnosti a vaše srdce od lásky k tomuto hriechu, ináč budete iba stále viac upadať do duševnej temnoty a závislosti na tomto hriechu. Preto sa obráťte k Pánovi Ježišovi s dobrou a úprimnou vôľou o pomoc. On má moc oslobodiť vás od hriechu. Ján 8,31-38.

Keď spoločnosť podporuje a legalizuje šírenie tohto dušu pohoršujúceho a ničiaceho zla, potom si sama privodí na seba súd, podobne ako v Sodome a Gomore. Boh nechce, aby ste duševne hynuli pri páchaní homosexu a išli do pekla:
http://posledna-polnica.blog.cz/1407/priame-varova
nie-spojenym-statom-americkym
http://posledna-polnica.blog.cz/1407/kalifornia-bo
la-pevne-zapecatena-svojimi-hriechmiStano # HyxaFyjo84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-13 21:47:42 5057d10a
Inak my sa tu bavime o takychto hovadinach zatial co do Europy ide vojna... ts ts
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 22:06:01 55a24b60
Ameen. Poculi ste slovo panovoo.
akoze zaujimavy nazor odvodeny od textu v knihe. No to nie je nastastie smerodatne.

one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-13 22:15:58 55a24b60
Ja som proti tomu, aby sa homosexualita považovala za niečo extra. Ako to prezentujú média. A kamarátstvo je prečo sexualizované? Snaha presvedčiť nás, aby sme si mysleli že sme tiež homosexuáli pri pive? Že to je to isté? Homosexuál je ten čo sa zamiluje do osoby rovnakého pohlavia. Tak ako by sa heterák zamiloval do ženy. To je ok. Nuž ale tí sženštilí čo majú problém identifikovať vlastné pohlavie, a tie moletky s ohryzkami, to je považované za niečo neuveriteľné a úžasné. To je tranvestitizmus. Hrôza. A buzerantizmus je propaganda tohoto neduhu, predsviedčanie, že sme všetci bi a boj proti prírode a morálke. A o pochodoch proti homofóbii čo ukazuje všetky fetiše a transky, plus olizovanie a sexualita na verejnosti. Skvelá práca, perfektne odkrýva dúhová komunita svoju zvrátenosť.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-13 23:06:17 55d8bc65
ble ....
meldo # FajuSuba76
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-13 23:46:05 d5b58294
Placacka, zas netreba vsetkych bacat do jedneho vreca, ze ano, poznam sa s parikom homosexualov, ktori su velmi fajn, jeden je muz muz a druhy ako vravis muz zena, velmi dobre obaja vedia identifikovat vlastne pohlavie, ziju spolu uz 12 rokov a nikdy neboli na ziadnom pochode. Na pohody chodia skor exhibicionisti a to je uplne ina sorta. Tiez nie som zastancom duhovych pochodov a presviedcanie o bisexualite vsetkych pokladam za cistu propagandu proti rodine, to ale organizuju uplne ini ludia a vymyti homosexuali(taki su, ako aj vymyti heterosexuali) im bezmyslienkovite robia siritelov propagandy. Ved si zober, ze 90% ludi v tejto spolocnosti je uplne mimo :D, myslis, ze homosexualov to obislo? Hlavne mat novy iphone, ach...
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 00:14:39 55a24b60
Doba vymytých mozgov a uchňápaných displejov :D
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 01:06:12 55d8bc65
"Na pohody chodia skor exhibicionisti a to je uplne ina sorta."

prave preto by trebalo tie pochody zrusit, tak ako to urobil Putin v Rusku. Oni si myslia ze mozu verejne pohorsovat dobre mravy, lanarit zblbnutu mladez do svojich "radov" a ohanat sa pravami lebo "demokracia", navyse obcania financuju organizaciu a policajny dozor zo svojich dani
LenkaB # LyroKomo25
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-08-14 07:42:26 54b104de
FC, tebe extra musim este pripomenut, lebo zdasa trpis absenciou empatie, ze do radov homosexualov sa heterosexual nenecha "zlanarit" presne tak, ako sa homosexual neda zlanarit do radov heterosexualov. Skus sa nad tym zamysliet hlboko a intenzivne. Ked sa mi pacia baby, nebudem sa oblizovat s chlapom a VICE VERSA.
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 08:47:38 55a25043
Buzeranti maju pravo strelit si do hlavy kedy len chcu. Toto pravo im nikto nemoze zakazovat a kazdy policajt im musi zo zakona pozicat zbran a darovat jeden naboj. Taktiez maju pravo sa liecit na tuto zavaznu chorobu. Vsetko ostatne musia mat zakazane.
MM # SidaSafa91
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-08-14 09:08:08 d94b4912
one FC sa este sexualne nevyformovala, preto ta obava...


Rafael # BakiQuno09
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-08-14 10:49:10 59ad0eb9
MM- aj ty mas pravo si strelit gulku do hlavy, aby si nahodou nebol diskriminovany. Tiez mas pravo liecit sa z tvojich iracionalnych homofobnych nazorov, ktore pramenia z predsudkoch. Inak stavim sa, ze vobec si sa este nestretol s homosexualom osobne. Dam ti dobru radu skus spoznat nejakeho homosexuala osobne, mozes si ho vyhladat a stretnut sa s nim a ak sa bojis o tvoju prdelku daj si do nej korkovy stupel, to len pre istotu. ;)
Adam # CiraPywu17
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-08-14 11:22:16 5587d27d
MM - mozem ti to aj ulahcit, ak by si chcel mozes sa stretnut aj so mnou niekde pri pive to mozeme prediskutovat, face to face ;)
Adam # CiraPywu17
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-14 11:40:20 5587d27d
Uz som mal tu moznost. Stupel som si obratom zaobstaral a uz nikdy, nikdy viac sa nechcem s takto postihnutymi ludmi stretnut. Je to nechutny a tazky humus. Ale mam pre teba aj dobru spravu, ak budes dost nenapadny a nebudes sa na vseliakych buzeranto pochodoch chvalit ako trtkas kamarata do hovan tak si rob co len chces. Preto je treba zakazat vsetky co i len prejavy tejto choroby na verejnosti, v TV atd.. a o to co si robis doma sa nikto starat nebude.
Chceme snad mi normalny ludia po vas toho tak vela ? Ak sa ti zda ze ano zostava uz len ta gulka

MM # SidaSafa91
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-14 11:46:56 d94b4912
Nie sme postihnuti, to ze mame nejaku geneticku odchylku neznamena ze sme postihnuti. Netvrdim, ze homosexualita je normalana a zdrava pre nasu ludsku rasu, je to odklon od normalu. Ale ani ty nemozes za to ze sa ti pacia zeny, mas to proste v sebe, tak ako to mi mame v sebe ze sa nam paci rovnake pohlavie. No urcite nebudem zvelebovat tuto svoju odchylku. Ale si vyprosujem, aby ma niekto urazal ze som postihnuty.
Nikdy som nehovoril o sexe na verejnosti, to je absolutne nemoralne a nepripustne aj pre hetero pary. Mal som ma mysli, prejavovanie citov k osobe rovnakeho pohlavia, vramci slusnosti, tak ako u hetero.
A naozaj sa nechces este aspon raz stretnut s homosexualom, mozes aj so mnou. Nemusis sa bat, ja nie som ako ti ostatni :-)

Adam # CiraPywu17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 12:18:49 5587d27d
Ja si myslím, že je veľkým obohatením pre heterosexuálnych chalanov, aby rôznymi spôsobmi medzi sebou experimentovali podobne ako fešáci so skupiny One Direction na videu, prípadne zájsť aj ďalej. Človek môže prepásť veľa pekných chvíľ ak to nevyskúša. Je zaujímavé skúmať aké sú rozdiely v psychike chlapca a dievčaťa, chlapec nedá mužovi to čo má dievča. Chalani sú viac zlatí, milí a otvorení.
Takéto experimenty sa ale už vo vyššom veku mužom najčastejšie nehodia, ale u takých chalanov do 25 rokov a menej je to roztomilé a príjemné sa na to dívať


ondro # LicuTyti72
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-08-14 13:10:39 5057d10a
Pre mna si a naveky budes postihnuty zavaznou chorobou. Je to smrtelna choroba ktora keby sa sirila ludstvo by vyhynulo. Verim ze ako pises kedze je to geneticka odchylka cize choroba tak raz na nu vynajdu liek. Prajem ti aby to bolo cim skor a mohol si sa vyliecit.
Kedze ako pises ukazovat sa na verejnosti je polutovaniahodne tak to vysvetli svojim 4% priatelom a taketo diskusie nebude treba viest uz nikdy viac.

Ondro - fakt grcam

MM # SidaSafa91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 13:35:09 d94b4912
Ja pevne verim ze sa raz najde liek na homosexualitu, lenze potom sa urcite najde liek aj na heterosexualitu - a to nechcem aby sme si vymienali svoje orientacie... No ved uvidime, kazdopadne do vtedy by ste nas mali respektovat ako inych ludi.
PS: dufam, ze sa najde raz aj liek nas debilitu, lebo to je myslim ze ovela zavaznejsia porucha ako homosexalita a trpi nou vela ludi. Pekny den :-)

Adam # CiraPywu17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 14:20:27 5587d27d
Liek na debilitu neexistuje. Dotycnemu pomoze len rekonvalescencia v juhoamerickej dzungli medzi indianmi. Jest cerviky, pit ayahuascu a tancovat pri ohni so sporo odetymi bojovnikmi. Inak to nevidim :D
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-14 14:53:23 55a25043
"one FC sa este sexualne nevyformovala, preto ta obava..."Nechapem, ze ty v svojom veku a po 25 rocnom stastnom manzelstve mas neustalu potrebu robit sexualne narazky, zjavne ti nieco chyba

LenkaB # LyroKomo25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-08-14 22:34:46 54b134ca
FC stale zabudas, ze si to zacala ty,a kedze ako elev v tomto obore mas medzery, riadne ta to stve....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-15 11:46:08 59ad0eb9
Rafael, zabudame, ze s fc sa neda diskutovat, odpoveda selektivne a hmli. Kludne v polke diskusie prestane odpovedat, je to beznadejne. Ma prilis silne ego, ktore nedopusti ziadnu sebareflexiu. Ta by totiz mohla prerast v sebakritiku a realny pohlad na svet okolo seba by mohol preniknut do jej dogmatickej krabice...
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-15 19:23:27 55a25043
Moje ego nie je zas tak silne, aby som sa povazovala za natolko zaujimavu a riesila na tejto stranke svoj sexualny zivot alebo reagovala na amaterske psychoanalyzy. Venujte sa prosim predmetnym temam predhodenym na diskusiu (alebo napiste clanok psyché a zivot Lienky Bí) ;)
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-16 01:41:54 54b10eb8
FC mna tvoj chudobny sexualny zivot vobec nezaujima, len si ale zabudla, kto sa prvy pustil do riesenia sexualneho zivota toho druheho.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-08-16 11:09:36 59ad0eb9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   še
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Windows H8


Windows H8
K sepsání tohoto článku mě přimněla koupě nového notebooku vybaveného převratným systémem Windows 8, 1. Asi jsem už na všechny tyhle novinky moc starej...
Stát je vinen: olej místo nafty, metanol, daně a represe
NSA mohou sledovat vaše umístění, i když máte telefon vypnutý
Slovanizmus - stručný návrh nového štátneho systému, časť 1

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0928 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles