Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou


Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou

Európskej únii a Merkelovej, hoci majú plné ústa humanizmu, vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou. Ak by im naozaj išlo o dobro týchto ľudí, už dávno by poslali peniaze do utečeneckých táborov v Libanone, Jordásnku a Turecku. Na miesto toho chce dať EU 3 miliardy eur skorumpovanej Tureckej vláde o ktorej je jasné, že tie peniaze rozkradne a nebude tieto peniaze používať na zastavenie imigrantov do Európy. Ak by EU išlo naozaj o dobro utečencov v Tureckých táboroch, tak by neposielala peniaze skorumpovanému rasistickému a zločineckému Erdoganovi, ktorý bombarduje Kurdov, ale by financovala a riadila vlastné projekty pomoci utečencom v Turecku. Resp. mohla by financovať utečenecké tábory priamo. V rámci týchto projektov by priamo nemuseli pomáhať len Európania, ale v danej humanitárnej organizácii by mohli byť zamestnaní prevažne Tureckí občania. Nevidím dôvod, prečo by mala Turecká vláda Európske únii v takýchto aktivitách prekážať. Európskej únii ani Merkelovej vôbec neide o dobro utečencov, ale o to, aby za každú cenu dostali do Európy čo najviac imigrantov. EU a Merkelová majú plnú ústa humanizmu len vtedy, ak je treba čo najviac imigrantov dostať do Európy. Ale ak má ísť o reálnu pomoc ľuďom sužovaných vojnou, vtedy sú zrazu ticho-mlčia a o žiadnom humanizme nehovoria. Napriek tomu, že má Európska únia plné ústa humanizmu, doteraz žiadnu reálnu pomoc ľuďom sužovaných vojnou neposkytla.

Druhá možnosť ako naozaj reálne pomôcť ľuďom v oblastiach postihnutých vojnou je zabezpečiť humanitárnu pomoc priamo do postihnutých oblastí. Doteraz som nepočul žiadneho vyššieho politika z EU a nepočul som to ani Merkelovú, že by volali po takejto naozaj účinnej forme pomoci, pretože im neide o dobro vojnou ohrozených ľudí, ale o presadenie multikulturálneho teroru v Európe.


Bohužiaľ súčasná Európska únia robí všetko pre to, aby sa za každú cenu stali bieli Európania menšinou vo vlastnej krajine. A Merkelová je pre Európu rovnaké nebezpečenstvo ako bol Hitler.Author: dxm # FociGahi15
Politika2016-02-2011
-
 79% ( 19 people voted )
+
Vraj, "neide..." lol! Ešte dobre, že hlupák sa prejaví už v nadpise. Ušetrí vám čas a uľahčí výber.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 47% ( 7 people voted )
+
2016-02-23 19:29:55 d405c1fd
Nedolezite pre elementa s elementárnej školy "pandemonium"
ide # HoqiHiqe53
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-02-23 20:38:46 c3a0b62c
Nechapem preco je tazke prijat zakon ze za ilegalne prekrocenie hranic bude basa a nasledne vyhostenie. A nasledne aj dozivotny zakaz vstupu do Europskej Unie... My Europania sa o nase bohactvo delit proste nechceme.:P
Dodink0 # VefoKacu62
-
 62% ( 3 people voted )
+
2016-02-23 20:52:23 3ec5f32a
"Európskej únii ani Merkelovej vôbec neide o dobro utečencov, ale o to, aby za každú cenu dostali do Európy čo najviac imigrantov."


dobré ráno, stará mama...

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-23 22:37:47 5f69ce4b
Na základe skutočnej a vyššej Spravodlivosti nie je vôbec žiadna náhoda, na aké miesto na našej planéte a do akého konkrétneho národa sa každý človek rodí. Zrodenie na zem je totiž procesom, riadeným duchovnými Zákonitosťami. Tie objektívne a nestranne posudzujú všetky kvality ľudskej duše, všetky jej klady a zápory, všetky jej chyby, viny, nedostatky, ale aj prednosti. No a na základe maximálne spravodlivého a nestranného posúdenia sa potom každá ľudská duša rodí do celkom konkrétneho národa na zemi, ktorý predstavuje to najvhodnejšie miesto pre jej ďalší duchovný a osobnostný rast.V prostredí, ktoré bolo človeku určené vyššou Spravodlivosťou má odložiť svoje viny, vymazať svoje chyby a vyrovnať svoje účty. A ak sú aj mnohokrát tieto podmienky tvrdé, sú každopádne spravodlivé, pretože práve tak si to človek zaslúžil na základe súhrnu všetkých kvalít svojho predchádzajúceho bytia.Spravodlivými Zákonmi univerza je pri posudzovaní nášho miesta na zemi brané do úvahy predovšetkým to, čo je dobré pre náš duchovný vzostup a nie to, čo je nám osobne príjemné. Tieto Zákony majú totiž na zreteli naše celkové dobro, kým ľudia majú na zreteli len svoje momentálne, hmotné dobro. O zájmy svojho ducha a svojej duše, čiže o svoje skutočné záujmy dbá iba málokto.Rodná zem predstavuje teda pre každého človeka práve to miesto na zemi, kde má dozrievať vo svojej ľudskosti, čestnosti, ušľachtilosti, spravodlivosti a duchovnosti. V podmienkach, do ktorých sa zrodil, má za úlohu pretvárať sám seba k lepšiemu a zároveň má usilovať i o zlepšenie podmienok, v ktorých sa ocitol.Poslaním každého človeka je totiž bojovať za dobro a spravodlivosť práve na tom kúsku zeme, kde sa narodil. Tým dozrieva jeho osobnosť a tým zlepšuje i svoje vlastné, životné pomery.Ľudskú dušu, prichádzajúcu na zem môžeme pripodobniť k rytierovi, vstupujúcemu na bojisko. Bojisko predstavujú životné podmienky v mieste jeho zrodenia, z ktorého nemá zbabelo utekať, pretože to je jeho osudom.Oceľ sa kalí v ohni a človek v utrpení! Toto úslovie platí zvlášť vo vzťahu k ťažkým životným podmienkam, v ktorých má človek dokázať ustáť svoju ľudskosť a rozvinúť svoj zmysel pre spravodlivosť. Duchovný vývoj od nás totiž vyžaduje, aby sme sa stali bytosťami, pevne stojacimi na pozíciách dobra, nech už sa okolo nás deje čokoľvek.Toto je jedna strana mince. Ide o pohľad zhora, zohľadňujúci záujmy ľudského ducha a jeho rozvoj. Ide o osud, ktorý nám bol tu na zemi určený dokonalou Spravodlivosťou Zákonov Stvoriteľa. Spravodlivosťou, prejavujúcou sa miestom nášho zrodenia na zemi.
Hladac Pravdy # KataCuxa43
-
 63% ( 6 people voted )
+
2016-02-24 08:53:46 c06dbe58
Hladač pravdy, choď si s týmito duchovnými a morálnymi sračkami do preč, Vy najlepšie viete rozoznať taký "sračkový rozdieľ" medzi dobrom a zlom. Nemal by si chodiť ani na internet. Aj teroristi a Arabáči majú plné huby boha, furt je to samí alah. Vy ste niečo ako oni a postupne sa radikalizujete. Treba vás zničiť.
Bodkabodkabodkaotaznik # FacuMyro27
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-02-24 20:06:37 59ad2957
loading...
Podoby nejsť, nejde, nejdú, nejdi! nájdete vo všetkých súčasných jazykových príručkách. Môžete sa o tom presvedčiť napr. v Krátkom slovníku slovenského jazyka a v Pravidlách slovenského pravopisu, ktoré uvádzame aj v elektronickej podobe na internetovej stránke www.juls.savba.sk. Nejsť je bežná, zaužívaná podoba záporu slovesa ísť, ktorá nemá osobitný príznak – je štylisticky neutrálna. Zriedkavo sa môžeme stretnúť aj s podobou neísť, ktorú možno využiť ako expresívny prostriedok na zdôraznenie.

Čítajte viac: http://jazykovaporadna.sme.sk/q/1583/#ixzz41DEsNdT
e
bigman # VapyKetu08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-25 21:15:52 59ad1d50
Hladac pravdy pekne si to napisal ale preco mystifikujes. Nezamieravaj sa len na Zem, su aj ine planety. A uz davno je dokazane ze si to vyberame sami kde sa chceme narodit. A ze preco je tolko utecencov a inych chudobnych ludi. Chystam clanok na tuto temu, kde to podrobne vysvetlim.
IB # MaduTylu21
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-26 08:43:10 3ec5d318
ohoooo-čleviečik -rozdaj svoj majetok chudobe-budeš bohatší na duši-bo bohatstvo Vati-kánu je v duši boha a nie v zlate-čo sa sa ťa netýka o tom mllllč-buď solidárne dobrosrdečný-vyžeň rodinu svoju von a príjmy utečencov-lebo naše kostoly sú pre boha ! Raz še me kamarat Dežku pýtal chtora farba je spravodlivejša bela či čarna a ja nato- kukaj Dežku- bela je boh a čarna dáábol-rozdzeme to na drobno!boh dava i bere život- takže život je samý boj-rozumej vojna-ale dáábel bere lem mertvého-takže von nepácha také zlo jak o ňom hutoria ludze-tak teraz už rozumiš? chtorej farbe máš vecej veric!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-28 17:16:16 58d4285f
Áno ..Davo10..Vaša .."orginalita a špecifičnosť" Vás dostáva do polohy , ktorá je obdobná ako prívlastok ktorým ste "okrášlili" Vatikánkskeho dejateľa..To čo Vás nútilo takto "okrášľovať" ...invektívne ...aj sám seba...tým pádom...?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-29 07:39:57 58d4289b
"Pápež František vyzval dnes medzinárodné spoločenstvo, aby v utečeneckej kríze preukázalo solidárnosť. (TASR)"


pápež František v skutočnosti neslúži Kristovi, ale jeho protivníkom. v minulosti pápeži vyzývali k svätej vojne proti islamu, tento dovoľuje infiltrovať Európu pod zámienkou "milosrdenstva".


v histórii Cirkvi boli pápeži, ktorí sa spreneverili svojmu poslaniu, takže tento je len dalším z nich. takého pápeža nie sme povinní poslúchať, to len pre tvoju informáciu.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-29 13:03:44 5f69ce4b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Aj ja som bohaté jedno percento


Aj ja som bohaté jedno percento
V mienkotvorných médiách nám „nenápadne“ podsúvajú „vedecké“ štúdie o tom, ako 80 najbohatších ľudí vlastní toľko, čo všetci ostatní (áno, tento nadpis článok skutoč...
USA jsou připraveny vrátit se na Měsíc
Proč libertariáni jsou obvykle muži?
Je neplacení daní nemorální?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0282 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo