Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou


Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou

Európskej únii a Merkelovej, hoci majú plné ústa humanizmu, vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou. Ak by im naozaj išlo o dobro týchto ľudí, už dávno by poslali peniaze do utečeneckých táborov v Libanone, Jordásnku a Turecku. Na miesto toho chce dať EU 3 miliardy eur skorumpovanej Tureckej vláde o ktorej je jasné, že tie peniaze rozkradne a nebude tieto peniaze používať na zastavenie imigrantov do Európy. Ak by EU išlo naozaj o dobro utečencov v Tureckých táboroch, tak by neposielala peniaze skorumpovanému rasistickému a zločineckému Erdoganovi, ktorý bombarduje Kurdov, ale by financovala a riadila vlastné projekty pomoci utečencom v Turecku. Resp. mohla by financovať utečenecké tábory priamo. V rámci týchto projektov by priamo nemuseli pomáhať len Európania, ale v danej humanitárnej organizácii by mohli byť zamestnaní prevažne Tureckí občania. Nevidím dôvod, prečo by mala Turecká vláda Európske únii v takýchto aktivitách prekážať. Európskej únii ani Merkelovej vôbec neide o dobro utečencov, ale o to, aby za každú cenu dostali do Európy čo najviac imigrantov. EU a Merkelová majú plnú ústa humanizmu len vtedy, ak je treba čo najviac imigrantov dostať do Európy. Ale ak má ísť o reálnu pomoc ľuďom sužovaných vojnou, vtedy sú zrazu ticho-mlčia a o žiadnom humanizme nehovoria. Napriek tomu, že má Európska únia plné ústa humanizmu, doteraz žiadnu reálnu pomoc ľuďom sužovaných vojnou neposkytla.

Druhá možnosť ako naozaj reálne pomôcť ľuďom v oblastiach postihnutých vojnou je zabezpečiť humanitárnu pomoc priamo do postihnutých oblastí. Doteraz som nepočul žiadneho vyššieho politika z EU a nepočul som to ani Merkelovú, že by volali po takejto naozaj účinnej forme pomoci, pretože im neide o dobro vojnou ohrozených ľudí, ale o presadenie multikulturálneho teroru v Európe.


Bohužiaľ súčasná Európska únia robí všetko pre to, aby sa za každú cenu stali bieli Európania menšinou vo vlastnej krajine. A Merkelová je pre Európu rovnaké nebezpečenstvo ako bol Hitler.Author: dxm # FociGahi15
Politika2016-02-2011
-
 79% ( 19 people voted )
+
Vraj, "neide..." lol! Ešte dobre, že hlupák sa prejaví už v nadpise. Ušetrí vám čas a uľahčí výber.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 47% ( 7 people voted )
+
2016-02-23 19:29:55 d405c1fd
Nedolezite pre elementa s elementárnej školy "pandemonium"
ide # HoqiHiqe53
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-02-23 20:38:46 c3a0b62c
Nechapem preco je tazke prijat zakon ze za ilegalne prekrocenie hranic bude basa a nasledne vyhostenie. A nasledne aj dozivotny zakaz vstupu do Europskej Unie... My Europania sa o nase bohactvo delit proste nechceme.:P
Dodink0 # VefoKacu62
-
 62% ( 3 people voted )
+
2016-02-23 20:52:23 3ec5f32a
"Európskej únii ani Merkelovej vôbec neide o dobro utečencov, ale o to, aby za každú cenu dostali do Európy čo najviac imigrantov."


dobré ráno, stará mama...

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-23 22:37:47 5f69ce4b
Na základe skutočnej a vyššej Spravodlivosti nie je vôbec žiadna náhoda, na aké miesto na našej planéte a do akého konkrétneho národa sa každý človek rodí. Zrodenie na zem je totiž procesom, riadeným duchovnými Zákonitosťami. Tie objektívne a nestranne posudzujú všetky kvality ľudskej duše, všetky jej klady a zápory, všetky jej chyby, viny, nedostatky, ale aj prednosti. No a na základe maximálne spravodlivého a nestranného posúdenia sa potom každá ľudská duša rodí do celkom konkrétneho národa na zemi, ktorý predstavuje to najvhodnejšie miesto pre jej ďalší duchovný a osobnostný rast.V prostredí, ktoré bolo človeku určené vyššou Spravodlivosťou má odložiť svoje viny, vymazať svoje chyby a vyrovnať svoje účty. A ak sú aj mnohokrát tieto podmienky tvrdé, sú každopádne spravodlivé, pretože práve tak si to človek zaslúžil na základe súhrnu všetkých kvalít svojho predchádzajúceho bytia.Spravodlivými Zákonmi univerza je pri posudzovaní nášho miesta na zemi brané do úvahy predovšetkým to, čo je dobré pre náš duchovný vzostup a nie to, čo je nám osobne príjemné. Tieto Zákony majú totiž na zreteli naše celkové dobro, kým ľudia majú na zreteli len svoje momentálne, hmotné dobro. O zájmy svojho ducha a svojej duše, čiže o svoje skutočné záujmy dbá iba málokto.Rodná zem predstavuje teda pre každého človeka práve to miesto na zemi, kde má dozrievať vo svojej ľudskosti, čestnosti, ušľachtilosti, spravodlivosti a duchovnosti. V podmienkach, do ktorých sa zrodil, má za úlohu pretvárať sám seba k lepšiemu a zároveň má usilovať i o zlepšenie podmienok, v ktorých sa ocitol.Poslaním každého človeka je totiž bojovať za dobro a spravodlivosť práve na tom kúsku zeme, kde sa narodil. Tým dozrieva jeho osobnosť a tým zlepšuje i svoje vlastné, životné pomery.Ľudskú dušu, prichádzajúcu na zem môžeme pripodobniť k rytierovi, vstupujúcemu na bojisko. Bojisko predstavujú životné podmienky v mieste jeho zrodenia, z ktorého nemá zbabelo utekať, pretože to je jeho osudom.Oceľ sa kalí v ohni a človek v utrpení! Toto úslovie platí zvlášť vo vzťahu k ťažkým životným podmienkam, v ktorých má človek dokázať ustáť svoju ľudskosť a rozvinúť svoj zmysel pre spravodlivosť. Duchovný vývoj od nás totiž vyžaduje, aby sme sa stali bytosťami, pevne stojacimi na pozíciách dobra, nech už sa okolo nás deje čokoľvek.Toto je jedna strana mince. Ide o pohľad zhora, zohľadňujúci záujmy ľudského ducha a jeho rozvoj. Ide o osud, ktorý nám bol tu na zemi určený dokonalou Spravodlivosťou Zákonov Stvoriteľa. Spravodlivosťou, prejavujúcou sa miestom nášho zrodenia na zemi.
Hladac Pravdy # KataCuxa43
-
 63% ( 6 people voted )
+
2016-02-24 08:53:46 c06dbe58
Hladač pravdy, choď si s týmito duchovnými a morálnymi sračkami do preč, Vy najlepšie viete rozoznať taký "sračkový rozdieľ" medzi dobrom a zlom. Nemal by si chodiť ani na internet. Aj teroristi a Arabáči majú plné huby boha, furt je to samí alah. Vy ste niečo ako oni a postupne sa radikalizujete. Treba vás zničiť.
Bodkabodkabodkaotaznik # FacuMyro27
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-02-24 20:06:37 59ad2957
loading...
Podoby nejsť, nejde, nejdú, nejdi! nájdete vo všetkých súčasných jazykových príručkách. Môžete sa o tom presvedčiť napr. v Krátkom slovníku slovenského jazyka a v Pravidlách slovenského pravopisu, ktoré uvádzame aj v elektronickej podobe na internetovej stránke www.juls.savba.sk. Nejsť je bežná, zaužívaná podoba záporu slovesa ísť, ktorá nemá osobitný príznak – je štylisticky neutrálna. Zriedkavo sa môžeme stretnúť aj s podobou neísť, ktorú možno využiť ako expresívny prostriedok na zdôraznenie.

Čítajte viac: http://jazykovaporadna.sme.sk/q/1583/#ixzz41DEsNdT
e
bigman # VapyKetu08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-25 21:15:52 59ad1d50
Hladac pravdy pekne si to napisal ale preco mystifikujes. Nezamieravaj sa len na Zem, su aj ine planety. A uz davno je dokazane ze si to vyberame sami kde sa chceme narodit. A ze preco je tolko utecencov a inych chudobnych ludi. Chystam clanok na tuto temu, kde to podrobne vysvetlim.
IB # MaduTylu21
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-26 08:43:10 3ec5d318
ohoooo-čleviečik -rozdaj svoj majetok chudobe-budeš bohatší na duši-bo bohatstvo Vati-kánu je v duši boha a nie v zlate-čo sa sa ťa netýka o tom mllllč-buď solidárne dobrosrdečný-vyžeň rodinu svoju von a príjmy utečencov-lebo naše kostoly sú pre boha ! Raz še me kamarat Dežku pýtal chtora farba je spravodlivejša bela či čarna a ja nato- kukaj Dežku- bela je boh a čarna dáábol-rozdzeme to na drobno!boh dava i bere život- takže život je samý boj-rozumej vojna-ale dáábel bere lem mertvého-takže von nepácha také zlo jak o ňom hutoria ludze-tak teraz už rozumiš? chtorej farbe máš vecej veric!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-28 17:16:16 58d4285f
Áno ..Davo10..Vaša .."orginalita a špecifičnosť" Vás dostáva do polohy , ktorá je obdobná ako prívlastok ktorým ste "okrášlili" Vatikánkskeho dejateľa..To čo Vás nútilo takto "okrášľovať" ...invektívne ...aj sám seba...tým pádom...?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-29 07:39:57 58d4289b
"Pápež František vyzval dnes medzinárodné spoločenstvo, aby v utečeneckej kríze preukázalo solidárnosť. (TASR)"


pápež František v skutočnosti neslúži Kristovi, ale jeho protivníkom. v minulosti pápeži vyzývali k svätej vojne proti islamu, tento dovoľuje infiltrovať Európu pod zámienkou "milosrdenstva".


v histórii Cirkvi boli pápeži, ktorí sa spreneverili svojmu poslaniu, takže tento je len dalším z nich. takého pápeža nie sme povinní poslúchať, to len pre tvoju informáciu.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-02-29 13:03:44 5f69ce4b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA


KONEC TELEVIZNÍHO ČESKOSLOVENSKA
Snaha českých a slovenských televizí vyždímat z televizních diváků a kabelovek co nejvíc peněz a vykolíkovat si národní vysílací prostor likviduje zbytky československého televizní...
Vláda jednorožců
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Najčítanejšie za týždeň

Nikým nechtění, nikam nepatřící


Nikým nechtění, nikam nepatřící
V posledních letech se čas od času objeví snaha o integraci Cikánů do společnosti. Tyto snahy jsou doprovázeny euforii, odmítáním, znechucením, přeceňování i podceňováním. Jsou ...
Nenápadný půvab buržoasie
ŠVÉDSKO UPADAJÍCÍ DO ANARCHIE
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS

Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech


Ricardo a komparativní výhoda po 200 letech
Myšlenka komparativní výhody je nezbytnou součástí intelektuální výbavy každého ekonoma. Na 200. výročí vydání „Zásad politické ekonomie a zdanění“ salutuje tento sloupek úsp...
ČIŇ (SOCIÁLNÍMU) STÁTU DOBŘE, JEN SI PAK NESTĚŽUJ, AŽ SE OCITNEŠ V PASTI
United Airlines - důsledek státní regulace?
KRYPTO 7: CO PŘIŠLO PO SILK ROAD

Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)


Vlastnictví, skvělé řešení problémů (2/2)
Systém úplného soukromého vlastnictví ve svobodné společnosti by zajistil mírové prostředí, ve kterém by spravedlnost byla nejvyšším principem a nikoliv výjimkou (jako je tomu dnes...
Rozprávkar, ktorý nepoznal hanbu
Prvé prikázanie regulátora: nezakážeš
Vláda jednorožců

KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS


KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Občas si někdo Kubu idealizuje jako úspěšný model nekapitalistického státu. Minulý měsíc ale výzkumný ústav NORC při Chicagské univerzitě zveřejnil studii veřejného mínění kubá...
Venezuela a Farma zvířat
Vývoj ľudových protestov v juhoamerických štátoch
V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Získává si Trump podporu War Party?


Získává si Trump podporu War Party?
Odpálením pěti tuctů Tomahawků z vojenské základny mohl president “America First” vtáhnout Západ do další války na Středním východě, ve které ne všichni jeho lidé chtějí ...
TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem

Ako v Číne kapitalizmus vyrástol


Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Hovoriť niečo všeobecne o Číne je nebezpečné. Je to ako hovoriť niečo všeobecne o Európe, kde vedľa seba žijú Nemci a Taliani, alebo kde fungujú inštitúcie Veľkej Británie a ...
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?


POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
Desetitisíce Rusů si dodaly odvahy a o víkendu protestovaly proti masivní korupci ve své zemi. Stejně tak vyšli do ulic Bělorusové nespokojeni s domácí hospodářskou situací. Výsledkem ...
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)
RUSKO SE OPĚT PROPADLO DO CHUDOBY

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bitcoin nám stresuje


Bitcoin nám stresuje
Medzi vývojármi a celkovo v komunite sa už dlhodobo diskutuje o tom, čo ďalej s Bitcoinom. Pretože jeho používanie narastá a s ním aj počet transakcií. A keďže ťažiari, ktorí sa ...
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu
Raketový rast miezd

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0252 s
Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | Kozmetický salón v Bratislave salón krásy Bratislava Kozmetický salón bratislava kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave omladenie pleti Bratislava regenerácia pleti Bratislava beauty salon bratislava chemicky peeling bratislava hlbkove cistenie pleti bratislava Mezoterapia Bratislava Mezoterapia v Bratislave Omladenie pleti v Bratislave Regeneracia pleti v Bratislave Omladenie pleti kyselinou hyaluronovou | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage