Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

NENAŽRANOSŤ A SEBECTVO KAPITALISTOV


NENAŽRANOSŤ A SEBECTVO KAPITALISTOV

Milióny mŕtvych. Nesloboda. Útlak. Tyrania. Totalitarizmus. Starý otec v koncentračnom tábore. Politickí väzni. Nútené práce. Masové vyvražďovanie na industriálnej úrovni. Hladomory. Popravy. Nedokážem si predstaviť väčšie zlo. No od roku 1938 realita aj na Slovensku. Aké sú spoločné črty totalitaristického zmýšľania?Egoizmus? Individualizmus?

Dlhodobo som sa zaoberal spoločnými prvkami totalitných režimov a ich ideologickej základne a prišiel som rovnako ako mnohí predo mnou na spoločný prvok, vlastný všetkým tyraniám. Týmtospoločným prvkom je altruizmus, starosť o iných a snaha pomôcť celej sociálnej skupine. Jedným slovom kolektivizmus. Kolektivizmus nemá nič spoločné s kolektivizáciou, kolektivizmus znamená podriadenie jednotlivca skupine, vyšším záujmom, dobru a sociálnej spravodlivosti. Kolektivizmus sa nezaoberá človekom ako jednotlivcom, ale ako členom nejakej sociálnej skupiny, či už rodiny, triedy alebo národa. Opovrhuje individualizmom, sledovaním vlastného záujmu a egoizmom. Jeho základnými charakteristikami sú pomoc ľuďom v núdzi, snaha zlepšiť životné podmienky celej skupiny a účelové potlačenie vlastného sebectva v prospech veľkej väčšiny. Základným mechanizmom, ktorý kolektivizmus využíva je hlas ľudu demokracia.

Prakticky každý, kto sa aspoň niekedy zamyslel nad tým ako zlepšiť situáciu tých najnúdznejších, si iste predstavil ako málo stačí, aby sme nakŕmili hladné bruchá a všetkých biednych, ak by sme sa my všetci tí čo majú viac šťastia obmedzili, nemysleli iba na seba a pomohli chorým a slabým. Vskutku krásne myšlienky. Celé dvadsiate storočie je akýmsi defilé realizácie týchto myšlienok v praxi. Napríklad jeden politik sa snažil zaviesť sociálnu spravodlivosť, obmedziť nenažraný konzumný kapitalizmus a jeho pobehlicu liberalizmus, dať národu slobodu, priestor a úľavu od vykorisťovania od boháčov a bankárov. Iný politik, v inej krajine bol veľmi šľachetného srdca a záležalo mu najviac na chudobných a utláčaných. Neváhal bojovať proti skazenosti neviazaného kapitalizmu a imperializmu, financovaného krvou robotníckej triedy, kým kapitalistickí psy si užívali nadhodnotu, ktorá mala podľa spravodlivosti patriť tým, ktorí ju skutočne vytvorili. Že neviete, kto boli títo novodobí hrdinovia, ktorí sa pokúsili zaviesť nebeskú spravodlivosť a rovnosť už na zemi? Boli to Rakúšan Adolf Hitler a Gruzínec Jozef Stalin.

Akákoľvek tyrania sa dá ospravedlniť ideou sociálnej spravodlivosti a láskou k vlasti. Či už marxistickí boľševici alebo národní socialisti, všetci mali spoločný kolektivistický prístup a snažili sa o jednoznačne dobrú vec. Následkom všaknamiesto raja na zemi boli desiatky miliónov mŕtvych. Kolektivistické ideály a vyššie dobro často vedú k podriadeniu jednotlivca, odmietajúceho poslúchať vodcov, ktorí predsa majú len tie najlepšie úmysly. Práve kolektivizmus viedol v dvadsiatom storočí k najväčšiemu počtu vrážd (počet ľudí, ktorí zomreli násilnou smrťou v dôsledku kriminality je nižší ako počet ľudí zavraždených svojím vlastným štátom a jeho vládnymi činiteľmi) aký sme kedy zaznamenali.

Preto, ak vás niekto nabudúce bude presviedčať o tom, že ste sebeckí a egoistickí individualisti, berte to ako tú najhlbšiu poklonu, akú vám mohol kto zložiť. Človek, ktorý sa stará sám o seba, snaží sa zlepšiť svoje aktuálne životné podmienky a myslí na vlastnú budúcnosť a zabezpečenie svojej rodiny, je nevedomky najväčším tvorcom bohatstva v spoločnosti. Zároveň je vlastnou snahou najlepším možným spôsobom chránený pred hrozbou nezamestnanosti a chudoby. Preto by nemalo byť základnou poučkou etiky "Pomáhajte druhým!" ale naopak"Neškoďte druhým!". Napriek akýmkoľvek zlým vlastnostiam, aké sa individualistovi a egoistovi pripisujú, predsa len človek, ktorý sa stará sám o seba, nemá vo zvyku posielať iných do táborov smrti. Ale môžem sa mýliť.Author: Jozef Novak # GugaQesu29
Svet2015-06-0824
-
 50% ( 4 people voted )
+
novak zidak :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-06-08 15:00:28 5cf504d8
Trefne sito napísal G.H. o amerických riťolezcov amerických smradľavých zadkov platených Rambom z vyslanectva USA ako je Novák či Radovan Ďurana,
len aby si Rambo udržal kolónie a destinácie v strednej a východnej Európe, keďže v Ázii i Afrike náš milučký demokratický Rambo totálne vyhorel a teraz sa pokúša presadiť v strednej a východnej Európe, kde Európania zatiaľ nestínajú hlávky mačetou týmto americkým kokosom a trollom plateným za judášsky groš amikmi za americkú propagandu na internete.
Zatiaľ.

Matewj # JesaLyto75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-08 17:52:59 3ec5e27c
autor nevie co znamena slovo komunita, socialne citenie, od coho sa odvija slovo sucit, solidarita, pomoc a podobne, tot jedneho dna vdaka svojmu svetonazoru, mozno zazije svet aky si praje, a potom mu pan boh pomahaj, lebo nikto iny to neuroby...xixixi
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-08 18:37:53 56186deb
vážený pán Gejza Hufnágel
prvý na tomto servere som začal používať pred rokmi slovo "drísty" JA. Prosím nájdite si vlastné slovo na označenie takýchto drístov ako v tomto článku, alebo po slove drísty dajte značku (c)/pn :-))
ale páči sa mi vaše myslenie, už sa s ním stretávam stále častejšie aj v reálnom živote, aj tu na serveri. Lebo stále častejšie je počuť zdravý sedliacky, prirodzene protikapitalistický a protiparazitický názor. Každý parazit ostáva parazitom, presvedčovanie nepomôže, treba sa parazitov aktívne zbaviť. Je jedno či parazituje pár bankárov navrchu, alebo milióny malých parazitov dole. Parazitov treba zlikvidovať, lebo cucajú moc a stále. Nikdy neskončia, lebo sú to parazity. Organizmus principiálne nie je zdravý, ak má parazity.
Že treba vytvoriť najprv podmienky a dať šancu prestať byť parazitmi plne súhlasím, ale problém je v tom, že či budú súhlasiť aj paraziti a či zachcú pracovať? Aj za socíku boli plné basy spoluobčanov za "príživníctvo". Dohováranie nepomohlo, basa nepomohla, čo pomôže neviem. Bič? Šibenica?
Súčasný kapitalistický Windows sa nedá opraviť, treba tvrdý reset, zmazať starý Windows a napísať nový OS. Zmeny a opravy windowsu neprivedú k zmene OS, treba kompletne nový.
Osobne velmi pochybujem, že v tom možnom novom OS bude také množstvo súkromného majetku u nás tu dole.
Ak vyhrajú elity, máme "po ptákách" a ostane nám prd makové.
Ak vyhráme my a zbavíme sa vrcholových parazitov, čia moc je založená na obrovských dedičných majetkoch a ovládaní FEDu, tak si tiež myslím, že v rámci zdravého rozumu pôjdeme cestou kolektivizácie, centrálneho plánovania a ohraničenia osobného majetku, ktorý bude hoci aj v "doživotnom užívaní" ale bez práva obchodovať s ním, špekulovať atď.
Neviem čoho sa dožijem, lebo prepokladám, že NWO je presne ten nový bankármi vytvorený OS, v ktorom budeme "mať po ptákách" my dole.
a ten baran, ktorý napísal tieto drísty v tomto "článku" bude mať po ptákách spolu s nami. Síce to teraz nechápe, ale zostrelí ho to odrazu nečakane z tých jeho drístavých výšin ľudskej hlúposti sem dole medzi nás.
Prosba na autora: "NEPÍŠ VIAC" lebo to sú neuveriteľne plytké a primitívne drísty. Ak to bolo z tvojho presvedčenia, tak sa najprv niečo nauč, čítaj články, uvedom si aký je ten svet v reále. Ale nepíš.
Ak si zaplatený, tak tí čo ťa platia musia byť ešte blbší ako ty. Síce si neviem predstaviť ešte väčšieho hlupáka ako teba (kvôli tomuto článku), ale ak ťa platia, tak zjavne takí existujú.
ja sa tu nechcem hrať na hlavného arbitra, ale "autori" mnohých článov majú také neuveriteľne chabé a povrchné chápanie súvislostí o ktorých píšu, že sa niekedy divím, že si tí ľudia dokážu zašnurovať topánku. Ale počul som, že topánku zašnurovať sa naučí aj elementál s IQ 50. Ale ten nepíše články. Tak vy prečo kua píšete, hybajte sa učiť šnurovať si topánky

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-08 19:41:36 2e1ea742
OS - operačný systém riadenia ekonomiky na zemi
pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-08 19:49:37 2e1ea742
Gejza,

clovek ktory napisal tento clanok nie je tupy.Je kvalitne zaplateny.

A o tom to je,vazeni soudruzi kapitalisti.

Este kym sa sem dovali Pandemonium,podotknem.Ktore spolocenstva historicky prezili?Ze by mravci a vcely?

Alebo spolocenstva kde je kazdy jednotlivcom a egoistom?

Gejzi,dufam ze sa nenahnevas ked som zas priklikol.Tebe.


harry # PahoLenu00
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-08 21:21:37 b229c85d
loading...
pn
tvoj kolektivistický systém je nanič a rozpadne sa. píšeš o "majetku hoci aj v doživotnom užívaní bez možnosti špekulácií". ok. ale to teda zamedzí aj dedenie? lebo na právo dedenia majetku nesiahol dosiaľ žiadny systém, aj keď niekde boli v rôznej miere zhabané a vyvlastnené majetky. a čo je to "obmedzený majetok"?
teda si to predstav tak, že tvoji rodičia budú užívať dom, alebo byt, a keď zomrú, teba odtiaľ systém vyhodí a byt pridelí rómskej rodine s 10 deťmi, lebo táho potrebuje viac. a tebe postačí aj unimobunka. veď bude kolektivizmus. alebo ako to myslíš?
ty budeš napr. z 2 súrodencov, niekto (a nemusí to byť ani cigoš zrovna tvoj spolužiak a kamarát) zo 6. teda tvoji rodičia zomrú a ich rodičia zomrú. zostanú 2 byty. teda spravodlivý kolektivizmus ich rozdelí tak, že do každého sa nasťahujete po 4. ok?
alebo ako zabrániš tomu, aby rodičia preferovali svoje deti?
kapitalizmus a liberalizmus je rovnaká blbosť ako socializmus. oboje má mylné hodnoty. rodové a biologické princípy to nepreonačí. to ilumináti vedia, preto pestujú svoje klany. národnosti a náboženstvá a ideológie sú u nich nepodstatné.

aaa # RuxaQija4
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-08 22:38:58 4e62eed7
Gejzi
ja som si vedomy faktu,ze Ty mi nic neodpustis.,Ale tak mi treba.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-08 23:18:28 b229c85d
aaa, v elmi pekne napisane.
pn, to si vypotil riadnu 3.14covinu ty sa mi zdas ako ten najvecsi parazit.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-09 05:41:32 c654f195
pre aaa aj pre otvorene oci
vážení, všetky najväčšie majetky na tejto planéte patria elitám, ktoré ich nakradli a následne zdedili. Vy tu bojujete o to, aby ten jeden posraný domček zdedil váš syn, ale uniká vám že váš syn nebude mať čo dediť, lebo pomocou daní, kríz a ďalších ekonomických spôsobov kapitalizmu, ako ojebkať vás malých nechápajúcich ekonomiku ľudkov, ten váš syn o ten domček príde a pôjde na ulicu. Bojíte sa o to čo máte, ale strácate všetko pre tých vašich potomkov. Ak tvoj syn dostane po tebe právo doživotného užívania tvojho domčeka, bude v ňom do smrti bývať. Ten domček sa prv rozpadne, ako tvoj syn umrie. Obmedzením dedenia, vy dvaja mudrlanti, obmedzíme jednoznačne a prvorado všetky bankárske elity. Tvoj syn bude bývať v tom tvojom domčeku naďalej, ale anglická kráľovská rodina nebude vlastniť milióny km2 pozemkov na tejto planéte. Lebo to anglické kráľovstvo má dedičné právo na 5-10% Zeme. Zákony Commonswealthu ešte platia.
Tým, že ty chceš dať domček synovi, aj tá anglická kráľovná má právo odovzdať pozemky synovi.
Čo si myslíš, zväčšuje sa alebo zmenšuje sa majetok aj rozsah pozemkov tej anglickej kráľovnej?
Čo si myslíš, majú tvoji synovia šancu bojovať s ekonomickou mocou bankárov ovládajúcich FED?
Čo si myslíš, je pre elity problém salámovou metódou pomocou daní prinútiť tvojho syna, aby nedokázal zaplatiť dane na pozemok a domček, a musel ich predať banke? Alebo sa pohrať s hypotekárnym úrokom a vyhodiť všetkých z hypodomov. Veď presne to sa už stalo, polovica amíkov s hypoúverom býva v lese v stane.
Obmedzením dedenia obmedzíme vrcholové elity, a vám vy nechápajúci mudrlanti ostane aj domček, aj syn v ňom bude bývať, aj dane na nehnuteľnosť vôbec nemusia existovať, aj na opravu strechy toho tvojho domčeka ti pomôže celá ľudská spoločnosť. Vieš prečo ti pomôže? Lebo ak sa dohodneme, že všetci chceme niekde bývať (to socialistické rozdávanie bytov zadarmo), tak si tie byty a domy postavíme, budeme sa o ne starať, a dohodneme sa že žiadny exekútor nebude mať právo ťa z bytu vyhodiť a predať ho.
Ak neobmedzíš dedenie, tak dávať tým najväčším parazitom tejto planéty právo okradnúť ťa, lebo ekonomika je tak nastavená. Následne ich deti zdedia nakradnuté a vy mudrlanti môžete mudrlantovať naďalej, ale vaše deti nič nezdedia, lebo vy žobráci budete mať veľké hovno. Lebo vás okradnú, lebo kapitalizmus tak funguje. Lebo nemáte šancu bojovať proti molochom s tisíckami miliárd dolárov, a ešte im dávate právo dediť všetko čo nakradli celé generácie parazitov.

pn # KimaHowo87
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-06-09 08:13:06 2e1ea742
pn,

tuto vysadu obcas udelim len Gejzovi.

:}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-09 08:47:57 b229c85d
Je pre mna vtipne,ze uz v davnych textoch presne bolo napisane,ako to maju spravit.A teraz sa my ideme cudovat?

Prisambohu,po vcerajsku ked si blondina sadla do X6,zbadala letak za stieracom,a tri minuty pozerala jak becker
sprava dolava,kym ten letak neodpadne,tak zacinam verit tomu ze vesmir a ludska tupost je nekonecna.

P.S.Neodpadol.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-09 08:56:01 b229c85d
Warren Buffett(americký miliardár) to povedal jasne, dedenie len 10 miliónov dolárov na osobu, majetok nad 10 miliónov 100% dedičská daň
komous-z-USA # BynuWotu41
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-09 14:59:35 b229ca88
Vyzera to ze Warren pochopil,akej hry sa zucastnuje.

No,zarobil si na stare kolena na riadny pruser.

Clanok o tom,ze nikto,ale fakt nikto sa s nikym nebude srat.

h
ttp://finweb.hnonline.sk/komentare-a-analyzy-123/k
onci-kult-warrena-buffetta-komentar-795025


harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-09 15:47:03 b229c85d
pn dík za objasnenie. mimochodom, ja som už mimo toho procesu. to čo tvrdíš je do istej miery možné v malých komunitách tak do 50-60 jedincov. aj keby si vykonal ten "veľký reset" a rovnostárstvo, isté rozdiely nezmeníš a v budúcnosti zas vytvoria sociálne nerovnosti. sám si písal prirovnanie k hmyziemu svetu, spoločenstvá ako mravci, včely, alebo jedinci nezávislí. a jestvuje dokonca aj kanibalizmus u niektorých druhov. zaujímavé prirovnanie!
len mi nie je jasné, ktoré z tých zriadení považuješ za to rovnostárske, lebo tie spoločensvá to zrovna nie sú. tam je jasná hierarchia. kráľovné, trúdi, robotnice....
ale je to zas kolektivizmus.
tí nezávislí to sú akože libertariáni?
ja neviem, úspešné sú obe cesty, obe stratégie,, každá inak.
zaujímavým fenoménom sú saranče. za istých podmienok individualisti a za iných kolektívny plieniči ako rudolf roxor vaský.
po vyčerpaní zdrojov potravy ale vždy príde kríza, pokles populácie a opakovanie cyklu. a to platí pre všetky systémy. avšak po každom cykle sa môže uplatniť dovtedy bezvýznamná zmena. to je evolúcia.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-09 17:06:42 b229218f
Kamarát "môj"..pn 87... ono prvotnosť pojmu "DRIZD" je a má začiatky či koniec asi niekde inde ako si myslíte. To slovo sa kdesi pod Tatrami --u nás --používa vtedy--keď niekto čosi hovorí, opisuje stav, dianie, kritizuje kladne..či záporne, nerieši , poukazuje .. robí si bubon...zo seba...prdí... drizdá . Teda tvorivosť , riešenie , argumentácia...sú TÁ HET... Pochopil ste to.../ a po cca 8-mich riadkoch napísaných.. je to už... tak trochu "NUDNÉ" na čítanie drizdov.../A Wikipedne znalosti ..citovať sa dajú--- aj neznalcom ..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-09 21:46:16 58d4289b
klopi, ty ma kritizuješ alebo len niečo vysvetľuješ?
a po cca 8-mich riadkoch napísaných.. je to už... tak trochu "NUDNÉ" na čítanie drizdov

nudný je článok? alebo ja som nudný? skús lopatisticky, ono to pomôže aj jednoduchším ľuďom v chápaní.
Ak je nudný článok, nesúhlasím, lebo nie je nudný ale hlúpy.
Ak som nudný ja, súhlasím, lebo vysvetlovať ekonomické nezmysly nejakého "drístavého autora" nie je rozprávanie vtipov, je to nudné rýpanie sa v podrobnostiach, nudná argumentácia, nudná kontraargumentácia.
Celá ekonomika mi nepripadá veselá. Takže ak si myslel mňa ako nudného máš pravdu, a nečítaj ma viac a ani nemusíš na mňa regovať na moje naozaj nudné príspevky, idúce do podrobností, ale vysvetlujúce hlbšie súvislosti
wikipédiu a súvislosť s ňou v príspevku reagujúcom na mňa som nepochopil
P.S. je úplne nepodstatné v mojich prípevkoch k ekonomickým témam zaoberať sa slovom drístať, či som ho pochopil, kde má to slovo začiatok. Klopi, skúste radšej reagovať na tému článku, a nie na jedno nepodstatné slovo

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-10 00:06:15 2e1ea742
Najväčší debili a psychopati Slovenska nakoniec končia v kabarete najväčších blbcov na dôležite skx # KujoHoca90
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-10 00:30:44 3ec5e27c
pre X
neviem koho myslíš, ale takéto reakcie sú často od trola, ktorý sám má vypatlaný mozog, myslenie primitívneho hovada, nízke IQ (teda obyčajný hlupák) a nechápe skoro nič z témy, o ktorej sa ostatní vyjadrujú.
túto vetu si po polnoci napísal 3x, do rôznych článkov. Veď ty si totálne vypatlané hovado. Nesedíš ty niekde v ústave, náhodou si sa dostal k počítaču, kde dozorujúci lekár zabudol zamknúť pred pacientami lekársku izbu, tebe tečú z kútikov tvojej sprostej papule sliny na bradu a píšeš jednu vetu.
Ak v tom ústave nesedíš, moja rada pre teba znie:
X, zober si pivo, zapni si porno, a radšej nič nehovor. Venuj sa svojmu vtákovi, na to ti IQ snáď stačí

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-10 06:55:58 2e1ea742
Osoba, tentoraz pod nickom X, sa síce rada hrá na utajenú, ale je to v skutočnosti nedávno navrátivši sa starý komik kabaretu Dôležité, dedo Jozef "mailto" Varga z Košíc. Ide o známeho kverulanta, večného nespokojenca so všetkým. Svoj stihomam hromadne rozposiela ústavným činiteľom, čo je jeho hobby na dôchodku. Toľko pre informáciu. Pri častých návštevách kabaretu Dôležité toho starého klauna súcitne neprehliadnete, ale jeho repertoár je nudne obohraný.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-10 10:59:24 d425402c
Už som Ti Pandemoniu raz povedal, aby si si prestal obtierať ústa o moje meno ma priezvisko a keď mi chceš niečo povedať, tak búd tak slušný a uveď aj ti svoje meno a priezvisko.
Aj ja by som ťa mohol podozrievať, že si to bol Ty Pandemonium, ale ja takéto špinavosti nerobím, ako Ty Pandemonium.

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-10 11:34:06 3ec5e27c
Všichni jsme přeci příbuzní jinak bychom nebyli lidé, dědit máme po celém lidstvu. Ne zakázat, ale naopak rozšířit dědění.

Azgard # HerySere24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-14 22:57:56 4e88b0a2
"V normalnej spolocnosti ma kazdy zivit sam seba, kazdy sa ma o seba postarat sam, len na to musi mat spolocnostou aj vytvorene podmienky..."
- Výtečně, jen více takových podnikavých! Nebo si snad představuješ že všechno mají být jen zaměstnanci těch tvých bolševiků, co to předtím minulým, přítomným i budoucím generacím právně ukradli?


Ojz # WogyXuku75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-14 23:10:15 4e88b0a2
"Ak budeme teda v spolocnosti mat vyhradne jednoosobove"... Žvást, kterým se-jako máš ve zvyku-snažíš podstrčit, že existují jen 2 ("krajní") stavové parametry...a to všichni živnostníci (ŽIVNOSTNIČENÍ NENÍ PODNIKÁNÍ, PRÁVĚ ŽE NENÍ FIRMOU-SOUKROMÝM VLASTNICTVÍM KAPITÁLU) a/nebo zaměstnanci-otroci závislí na vůli shora těch, co to právně skrze stát ukradli (a jak správně poznamenává nick pn, tak také tuto situaci udržují děděním-ale nemusejí nutně jen tím, protože majetkové otázky se přece řeší klidně ještě za života bez použití institutu příbuzenského dědictví.).

GejzaHufnagele # FuwiTypi30
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-15 12:22:10 4e889f6a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
  päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0469 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage