Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

NEZNESITEĽNÁ NEVYHNUTNOSŤ REFERENDA


NEZNESITEĽNÁ NEVYHNUTNOSŤ REFERENDA

Myslel som si, že sa referendu úspešne vyhnem. Rovnako ako sa snažím vyhýbať všetkým tým pseudoproblémom, ktoré náš masívny, do všetkých aspektov ľudského života zasahujúci, štát svojim občanom pripravuje. Až kým som sa z blogu nedozvedel, že definícia rodiny je kultúrny spor. Aj jeho vyriešenie je spoločenskou nevyhnutnosťou. Že sa tu teraz budeme roky biť po hlavách podľa toho, či rodinu vidíme z perspektívy sváka z Oravy, alebo bratislavského hipstera. Porazený nech neočakáva štipku milosrdenstva v krvou podliatych očiach víťaza.

Aká je ale dejinná nevyhnutnosť takto definovaného "kultúrneho sporu"?

Treba si uvedomiť, že celá táto buď/alebo situácia je vytvorená umelo. A vzniká vždy tam, kde sa štát snaží svojou legislatívou riešiť život svojich občanov. Ak je štátna regulácia veľkorysá, tak ponúkne možnosti dve (živnosť versus trvalý pracovný pomer), ale väčšinou s takýmto "komfortom" rátať nemôžeme (jeden úradný jazyk, jeden šlabikár, jeden vodca). Vtedy nastupuje neodvratný spor. Lebo ak nepresadíte v spoločnosti vlastný pohľad na vec, tak vám niekto vnúti ten svoj.

A to je prípad blížiaceho sa referenda.

Fanúšikovia tradičnej rodiny idú riešiť niečo (prvé dve otázky), čo sa ich absolútne netýka. Iba že by bol niektorý člen Aliancie za rodinu homosexuál a legislatívnym zákazom homosexuálnych zväzkov by sa chcel chrániť pred pádom do hriechu. Táto možnosť je ale natoľko absurdná, že ju môžme vylúčiť. Stačí lapidárne konštatovať, že heterosexuálna väčšina ide riešiť vzťahy homosexuálnej menšiny, ktorá ale ich život žiadnym spôsobom neovplyvňuje. Akú legitimitu majú na takéto konanie? Je ich proste viac. Vivat Demokracia.

Ale čo sa stane ak vo svojom snažení neuspejú?

Úplne to isté, len v opačnom garde. Profesionálni ľudsko-právni aktivisti zaplavia legislatívu antidiskriminačnými zákonmi, ktoré budú ideológiu "tolerancie" vymáhať pokutami a trestami. A zasahovať do života tradicionalistov, ktorí len s homosexuálmi nechcú mať nič spoločné. Odmietnu prijať do svojej firmy gaya? Dostanú pokutu. Nevychovávajú svoje deti v duchu tolerancie k sexuálnym menšinám? Budú im odobraté. Stačí sa pozrieť do každej krajiny, kde už progresivisti nad tradicionalistami zvíťazili.

Aktuálny spor o definíciu rodiny je ale rovnako nevyhnutný ako náboženské vojny v Európe sedemnásteho storočia. Človek doby minulej si nedokázal predstaviť svet, kde by vyššia autorita nestanovila na spravovanom území jediné povolené náboženstvo. Stačilo ale o dvesto rokov neskôr odlúčiť štát od náboženskej ideológie a vidíme, že v dedine môže kľudne fungovať katolícky a evanjelický kostol bez toho, aby si navzájom prekážali.

Úplne rovnaká situácia by nastala v prípade, keby úradníci prestali strkať nos do manželského spolužitia. Keď sa to raz stane, tak nad referendom budeme rovnako nechápavo krútiť hlavami, ako nám dnes príde nepochopiteľné upaľovanie bosoriek. Neexistuje jediný dôvod prečo by konzervatívny a liberálny pohľad na rodinu nemohol na Slovensku spolunažívať v zhode vedľa seba.

Neviem ako dlho bude ľudstvu trvať kým rovnako ako náboženstvo sa podarí odštátniť aj manželstvo (dúfam, že na to nebudeme musieť čakať dvesto rokov). Keď si budú cirkvi sami rozhodovať koho budú sobášiť a koho nie. A štát bude pristupovať ku všetkým svojim občanom rovnako. Zosobášení budú mať pred štátom rovnaké práva, povinnosti, ... , zdanenie ako slobodní. Kým to ale tak nebude, tak budeme riešiť tzv. kultúrne spory.Author: Andrej Fandak # RyfyDora76
Svet2015-02-0696
-
 28% ( 22 people voted )
+
@ Andrej Fandák.
Snažíš sa trochu umierneným tónom vysvetliť "absurdnosť" referenda. A tvrdíš tiež jeden veľký nezmysel: V referende nerozhoduje väčšina o menšine. Rozhodujú (alebo by aspoň mali) v ňom všetci občania SR. Rozhoduje sa v ňom o osude malých detí, ale nie tých v decákoch, ale tých, ktoré budú odoberať "nefungujúcim"(hetero) rodinám. Situácia v decákoch (a to mám z prvej ruky - od zamestnankyne detského domova) je taká, že záujemcov (hetero rodičov) o adopciu bielych (necigánskych) detí ďaleko prevyšuje skutočné stavy v domovoch. Domovy sú dnes plné cigánskych, najčastejšie mentálne, či telesne postihnutých detí. Ak je tam nejaký biely/-a, len sa tak po ňom/nej zapráši. Čiže vôbec nejde a ani nepôjde o adopciu detí z decákov. Pôjde presne o to, o čo ide v Nemecku, UK, Nórsku - juvenilná justícia. Deti budú odoberať manželom, kde je napríklad otec alkoholik. Ale nedajme sa vysmiať, keď si myslíme, že budú deti brať i alko cigáom z osád. O tie nemá nikto záujem.
A druhá poznámka k tvojmu názoru na referendum. Účasť na každom referende je nesmierne dôležitá. Takí Švajčiari, tí chodia ročne na niekoľko referend. Takže Andrej, aj keď by si bol homoš, na referendum by si ísť mal a trikrát povedať NIE.
A ešte jedna otázka: som veľmi zvedavý, či sa všetci odporcovia referenda budete o nejakých 5 - 10 rokov takto zastávať aj práv napr. pedofilov. A to nehovorím len tak do vetra. Minulý rok v Prahe prebehol pochod vyznávačom pedofílie, ktorí síce zatiaľ! nepožadujú legalizáciu ich úchylky, no vysvetľovali ich neškodnosť voči malým deťom. Niečo podobné sa už viackrát udialo v Amsterdame. čiže dočkaj, raz možno precitneš, no bude už neskoro, pretože ak zajtra povieme jednej úchylnej menšine, že má rovnaké práva ako normálni rodičia, už ani referendum nezabráni tomu, aby rovnaké práva ihneď de iure nadobudli i pedofili, neskôr zoofili, nekrofili, gerontofili a ini pomätenci.

Peter D # NymeMady34
-
 80% ( 20 people voted )
+
2015-02-06 18:06:42 58d4259c
vysledok referenda? tak ako sa do politickej elity nedostane strana nad 5% sa homosexuali nedostanu na vyslnie...

som rad a zaroven som nahnevany, ze ja picku medzi nohami nemam, lebo by som bol lesba, ale take zartiki si zo zopar ludi dokaze robit nas boh, nas stvoritel, nas srandista...

ak by sa malo hlasovat o rodine, boli by ine otazky, nie ano-nie, ale preco? napr:

1. preco musi hlava rodiny platit zidovi vyssiu splatku, nez si pozical, je to podpora rodiny? preco?
2. preco eurofondy nejdu na podporu rodiny, ale na nezmyselne projekty? preco?
3. preco zli komunisti poznali nenavratnu splatku, bezurocnu splatku, no zidovi to nevysvetlis, preco?


kucma # FyvaFixa25
-
 59% ( 12 people voted )
+
2015-02-06 20:00:25 b2fd8b6a
a este jedna otazka by mohla byt, preco som napisal zartiki namiesto zartiky :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-06 20:06:13 b2fd8b6a
"pedofili, neskôr zoofili, nekrofili, gerontofili a ini pomätenci. "


Až na tú iróniu, že v hetero páre môže byť pedofil. Niekto môže byť pedofil, to neznamená že o tom vieš. Nikto neskúma či si pedofil, kým ťa nenačapajú, alebo podozierajú. Pomätenci sú katolícke rodiny. Sorry, nektofil šuká mŕtve deti, zoofil aké? Zvieracie antropomorfné deti? Gerontofili aké deti? Staré deti čo sa narodili o barle a náhradným stehenným kĺbom? A ešte si zabudol masových vrahov. Tie si adoptujú deti na vraždenie a masovo. Len cigánčatá nikto nechce LOL! To je ale smola že to čo si vymenoval, môže mať deti, je to tak ironické.vypIta placacka # FasePinu49
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-02-06 21:23:00 55d8bc65
A navyše, tí menovaní nepotrebujú adopcie, aby sa ku deťom dostali.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-06 21:47:22 55d8bc65
referendum zajtra mozem osrat. ved homosexuala ani len nepoznam vo svojom okoli a vraj to pomoze mojej rodine...

kucma # FyvaFixa25
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-02-06 21:57:38 b2fd8b6a
loading...
a co by si chcel adoptovat deti toboz ne...daka zapadna uchylka to bude asi...

kucma # FyvaFixa25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-06 21:59:54 b2fd8b6a
ale bilboardy pekne ma to referendum...dakej rodine to hadam pomoze...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-06 22:00:59 b2fd8b6a
a co to vlastne stalo? ta zmena zakona z vole ludu?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-06 22:03:51 b2fd8b6a
Na západe otec pohladí na verejnosti syna, je pedofil, hnilý západ. To v Holandsku bola skupina pedofilov čo chcela legalizovať sex s deťmi, zrušili ich. Čo ste si mysleli? Hlavné, že v tvrdých islamských štátoch, kde majú právo šarja, si chlap môže vziať za ženu 12 ročné dievča. Naučte sa získavať informácie! Na referendum seriem, aj keď nemá odveci otázky! Ale zase to zincesovali tí vaši katolícki pošahanci čo si chcú pripadať dôležití, lebo chcú len dojať imaginárneho starého chuja v sandáloch na obláčiku čo má pod latrínou dieru hneď nad týmto bochom osraným národom.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-06 22:44:44 55d8bc65
Vrchol bude, keď niekto začne riešiť ľudí, čo jednoducho deti nechcú. Nútené svadby a nútené počatia detí, ako sa to robí u psov.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-02-06 23:09:21 55d8bc65
@ vyplta placacka:
Adela Banášová, keď ešte robila ranú šou vo Funku raz povedala (citovať presne nepamätám): Typickým znakom Slovákov je - ako náplasť na svoj nelichotivý sociálny status nájsť ľudí, ktorí sa majú ešte horšie (Afričania, Pakistanci a pod.), namiesto toho, aby sme sa motivovali tými, čo sa majú lepšie.
A podobne to robíš i ty. Prirovnávaš Cyrilometodejskú tradíciu Slovákov k nejakému právu šarija, ktoré sa vynucuje vyvražďovaním nevercov. Výborne, tlieskam tvojmu postrehu.
A čo tak zahodiť všetky náboženské fundamentalistické videnia sveta a pozrieť sa na zajtrajšie referendum pragmaticky? O čo, alebo koho ide? O deti! Nie o dospelých a to, či budeme tolerovať duševne chorých ľudí medzi nami. Veď kto z Vás by chcel vyrastať s dvomi otcami/matkami?! Ja teda určite nie...

Peter D # NymeMady34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-06 23:19:02 58d4259c
Peter D. Na deti serú podľa mňa.vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-06 23:35:17 55d8bc65
Vysvetlite decku z tej vašej sranej knihy tie vraždy, náslie, prečo je boch zlý, prečo chodia do kostola a prečo musia veriť v nič. Kresťanstvo deformuje deti, deprimuje, debilizuje a malo by sa zrušiť a kostoly zrovnať so zemou, ako to robil alebo nerobil Gróf.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 47% ( 5 people voted )
+
2015-02-06 23:44:04 55d8bc65

"malo by sa zrušiť a kostoly zrovnať so zemou"


no uz sa len opasat semtexom a niekde v kaplnke sa odpalit ....


"Sluší vám to, poviem jej. Ona že, ďakujem, pár farár. Hovorím jej, vidíte toho chlapa tam? Toho šedivého pri stene. Ona že fuj, aký je opitý a to je ešte len začiatok plesu. Hovorím jej, chceli by ste vyzerať ako on? Ona že pán farár??? Ale genders, to je presne toto. Žena rovná sa muž. Nech sa páči. To je genders, ľudovo povedané. Chceli by ste tak vyzerať, jak muž? Najkrajšie na žene, je ženskosť. Ženy, dievčatá, chcite byť ženami, veď to je na vás najkrajšie. Keď žena chce byť ženou, tak muž chce byť mužom. Naučte to svoje dievčatá, aby boli hrdé, že sú ženy. Gender, to je teória chorá, chorá! Nevedecká! Chorá. Prasačina. Tak to poviem, jak je. Ten kto to hlása znevažuje svojho otca, svoju matku. Či jeho matka nebola žena, či jeho otec nebol muž? Čo to je, popiera, zapiera vlastných rodičov. Ktorý z tých, čo to hlásajú, vymení svojho otca za susedku a bude mať dve ženy, alebo za suseda, aby mal dvoch otcov? Kto to vymení, to je nevedecké a choré! A je to špina a kto to povie a kto to nazve? Musí to niekto povedať, ak to nepovieme my kňazi, tak kto to povie?"


Marian Kuffa :)

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-02-07 05:53:08 58d7436a
..LenkaB25..určite Marian Kuffa je blízko pravdy! Je "náš Podtatranec"...tu blízko koná , činí, deje dobré skutky! Neviem ,ale , či pôvodne nechcel byť --okrem poľnohospodára --farárom evanjelickým , čo by som bral aj z titulu "kežmarského religiozného "zloženia obyvateľstva..../uber..zips/! Ale po "Tatranskom páde "..neviem! A mal by možná krásne deti aj rodinu! Každé tvrdenia a konštatácie duchovných RKC na témy ktoré sú predmetom referenda sú len a len teoretické, poznačené skúsenosťami iných sú cieľovo manipulačné! Oddanosť viere na úkor manželstva je neprírodzený jav , bol odvodený zo snaženia koncentrovať "mamon"! /majetok duchovného prepadal cirkví ...nemal dediča....oficialne/
Klopi # QosyDeno63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 06:48:39 58d4289b
V každom prípade sa referendom preukáže koľko je skutočných kresťanov na Slovensku, ja sa zúčastním, samozrejme nevyhnem sa tak nepriaznivej kritike zo strany diskutujúcich, ale viete čo? je mi to jedno. Bránim čo je BOŽIE a vy ostatný si bránte to čo vám satan predhadzuje.

Satan je majster klamu, oklame vás pravdou ktorej KLAM sa preukáže za desaťročia, samozrejme má na každého z vás nachystaných milión pascí ako vás odviesť od pokojné život a táto politika o rodine ktorú presadzuje ako pravdu vám má nechystať deti bez emócii, citu, úcty a rešpektu. Ich konanie pocítite presne v dobe kedy to budete potrebovať, na vašu starobu, no ale potom sa nesťažujte, sami ste bránili čo satan presadzoval do vašich životov.

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 07:16:38 b91d9c26
Lucifer, ty teliatko pribrzdené, zase tu hádžeš mentálne bobky?!
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 08:12:38 3ec5f361
takze aby sme nezisli z cesty,,aby sme sa nechytili do pasce, tak mame dat na rady pedofilov, ktori nemaju radi honibrkov....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 08:28:15 59ad0eb9
"luci-fer33" To nie je prírodzené "plieskať bičom " na ľudí---z Vašej strany! Budúcnosť sa produkuje dneškom a dnešok krivia, manipulujú, usmerňujú tí ktorí k prírodzenosti aj trebarz božskej majú , ďaleko len tým že nevyznávajú -neuplatňujú--nedávajú vzor -- hodnoty prírodzené , božské ale satanské --mamonárske.A na referende som sa už zúčastníl...ide sa do prírody.....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 10:22:15 58d4289b
Satan je zlý, ale hlavná vec že ho bocheň využil na sabotáž tých akože prvých incestných ľudí čo sa vyskytli. Tým pádom sa z pekla je možné dostať do nebíčka podľa logiky. Žiaľ peklo existuje, žijete ho teraz, bigoti.

Lenka priamočiara, vybuchovať nie, veď žijeme len raz :).

vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 10:30:59 55d8bc65
@peterD
ak si pozries statistiky, zistis, ze vacsina pedofilov maa pravo si adoptovat deti
60% zneuziti dievcat je vlastnym rodicom, to iste plati u 40% chlapcov

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 10:50:04 55a31462
rkc je v tom referende pomýlená. oháňa sa ochranou rodiny a príkladom sodomy a sodomitov. v sodome ale nešlo vúbec o ochranu rodiny! tam išlo o ochranu božích poslov a hosťov lóta. nakoniec aj tak si to odniesli ich ritky, ale lót tým sodomitom ponúkal vlastné dcéry. on nechránil ani deti, ani rodinu. on chránil len božiu česť.
a vieme ako to aj skončilo, žena sa mu premenila na soľný stĺp a potom pretiahol svoje vlastné dcéry, ten zbožný opitý lót. v rámci pedopolyincestu a ochrany detí a rodiny. ale mal božie požehnanie.
katolíci akoby nečítali bibliu. to referendum je fraška. kufa je odvážny,ale nech povie pravdu celú .
že nie každý má rovnaké práva, a ani ich nikdy mať nebude.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 10:57:42 b2292365
Kto z vás videl aspoň jediného homosexuála ktorý sa zmenil na heterosexuála a heterosexuála ktorý sa zmenil na homosexuála, nech hodí kameňom a referendom. Ak ste nevideli, tak sa radšej zamyslite nad sebou.
Pock # SihySuri34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 13:00:23 3ec5f361
@memory:

Presne o to ide, pedakov je vela a je ich aj v rodinach. No nastastie su dnes pedaci u nas len latentni kvoli hrozbe trestu. Ked vsak casom pedofiliu zlegalizujeme, uz tie tvoje statistiky nebudu len 60% a 40%, ale ovela viac. Dnesne referendum je od roku 1989 najdolezitejsia obcianska povinnost. Vo volbach nezmenime nic, pretoze maximalne obmenime prasce pri valove, ale dnesnym referendom povieme NIE! bruselskemu fasistickemu diktatu vedenemu obrezanymi bankstermi za oponou.

Peter D # NymeMady34
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-02-07 13:38:17 58d4259c
@peterD
ak si myslis, ze pedofili su latentni pod hrozbou trestu, potom by si musel tvrdit, ze aj vrahovia su, teda aj ty by si mohol byt oznaceny za vraha, hoci len latentneho
uvedomujes si, ze tato logika neplati? kazdy, kto ma nejake "chutky" ich niekedy prejavi

tvoja obhajoba referenda je navyse zla aj z inych dovodov

tvrdis, ze ide o juvenilnu justiciu, no toto referendum jej nijak nezabrani, comu referendum zabrani je, aby si homosexuali mohli adoptovat deti, nie samotnej juvenilnej justicii
a ja keby nieco zabranilo, tak na tri roky, potom sa zakony mozu opat zmenit

takisto tu hovoris o homosexualite ako o psychickej poruche, pricom sam tvrdis, ze WHO ju uz za psychicku poruchu nepovazuje a to naznacuju aj mnohe vyskumy, ktore ukazuju, ze je geneticky dana
a ak by si pripustil, ze je psychicka, musel by si uznat, ze aj zivocichy maju nejaky psychiku, aj hmyz a bezstavovce
celkovo zatial u asi 1500 druhov zivocichov bolo pozorovane homosexualne spravanie, u 500 je to potvrdene

memory # XifiTasa15
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 15:08:50 5f699539
"Kto z vás videl aspoň jediného homosexuála ktorý sa zmenil na heterosexuála a heterosexuála ktorý sa zmenil na homosexuála, nech hodí kameňom a referendom"

je to celkom bezne
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-sve
t/453-slavny-zakladatel-yga-young-gay-america-mich
ael-gatze-se-stal-heterosexualem-slo-o-nejvetsi-ne
jpodivuhodnejsi-a-nejkrasnejsi-osvobozeni-v-mem-zi
vote.htm

LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 15:19:56 58d7436a
uzasne....A potom ze nie si jeb.uta


Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 15:38:06 59ad0eb9


Impotentný homosexuál?Ľudia si prispôsobujú Ježiša na svoj obraz. Každý si ho predstavuje inak. „Ježiš fyzickou krásou asi nemohol zapôsobiť. Ani jeden z evanjelistov sa o tom nezmieňuje,“ ironizuje Messori. „Vyzeral jednoducho a smutne, ako ho predstavuje Rembrandt na svojom obraze Emauzskí učeníci? Alebo dokonca kríval a bol zhrbený, ako to spomínajú najstaršie východné tradície? Svätý Irenej si ho dokonca predstavuje ako muža slabého, neslávneho, nepekného výzoru (infirmus, ingloriosus, indecorus).“
Každá doba videla v Ježišovi niekoho iného. V osvietenstve bol Ježiš múdry učiteľ. Za romantizmu bol vykreslený ako dramatický náboženský génius. Kant ho videl ako tvorcu etiky. Socializmus Ježiša skicuje ako vodcu proletariátu. A nacizmus v ňom vidí prototyp Árijca v nešťastnom boji proti „židovskému sprisahaniu“.
„Podľa Messoriho sa Marx mýlil práve v tom, že vo svojej ideológii zosvetštil svoju neskrotnú túžbu po mesiášskej budúcnosti.“Pre francúzskeho sorbonnského profesora Charlesa Binet-Sanglého bol Ježišteoman (náboženský maniak trpiaci citovou degeneráciou voči rodičom), sitofób(nenávidel pokrm, ako to „dosvedčuje“ jeho 40-denný pôst), dromoman (nevydržal na jednom mieste, ako to vidieť z jeho chodenia z miesta na miesto), impotentný(vyzýval k celibátu), homosexuál (mal v obľube Jána), trpel nespavosťou(modlieval sa v noci)…
Messori protirečivosť týchto „racionálnych“ argumentov odhaľuje námietkami profesora J. Souryho: „Súhlasím, že Ježiš bol 'typickým šialencom', to však – ako sa domnieva kolega Binet – nemalo pôvod v alkoholizme otca, ktorý bol zaťažený tuberkulózou, ale v syfilitickej meningo-encefalitíde. Dôkaz? Prvé znaky šialenstva sa prejavujú u dvanásťročného, keď diskutuje s doktormi v chráme.“
Sice je to len historicka postava, ale aj tak to potesi...


Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 15:42:04 59ad0eb9
myslim ze kazdemu inteligentnejsiemu cloveku je jasne zo sposobu komunikacie, kto je tu to, co si napisal ..Nerob si nadeje, mna skupinka frustrovancov z tohto fora nevytlaci, na to uz mam prilis hrosiu kozu a specialne teba mam uz davno prekuknuteho, co si za uboziaka a jak tu trcis nonstop na nete, len aby si urazil akukolvek zmienku o Bohu, duchovnych hodnotach a urazal ludi s inym nazorom, ubohe na tomto si zalozit svoju existenciu. Okrem toho ja na teba uz nereagujem, nezaujimas ma, pis si co chces ohladom mojich prispevkov, ale priamo na mna nereaguj, kedze slusna konverzacia s tebou nie je mozna, v podstate sa ku mne chovas drzo odkedy som sem zacala prispievat, ale uz si prekrocil hranicu, nepozname sa, pochybujem ze zoci voci by si mal dost odvahy takto ma urazat, väcsina zakomplexovanych ludi si to dovoli len na internete.
Clanok som nepisala ja, ale je to osobna vypoved dotycneho - na zaklade ktorej si urazil mna - tvoja argumentacia sa obmedzila tradicne len na argumentum ad hominem a to dokonca ani nie na zdroj, ale na toho, kto to na vyziadanie postol .. kazdy dalsi prispevok k tebe bude pre mna len stratou casu

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 16:17:09 58d7436a
dost dlhy prispevok na to, ze na mna neragujes, ale kedze tvoja diagnoza je tu znama, vieme preco.
Je ale zarazajuce, aku chabu vieru maju pedofilni knazi, ktori sa malych deti nevedia nabazit aj napriek neochvejnej viere v hypotetickeho brvniaka.

Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 16:24:20 59ad0eb9
ale od veci ten clanok nie je, ak sa zamyslime, preco tej literarnej postavicke dali Zidaci take silne naznaky homosexuality.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 16:28:59 59ad0eb9
bukvy v tom case boli velmi popularne, preco nedat tej vymyslenej postavicke aj taketo vlastnosti, aby sa viac priblizila k pospolitym honibrkom.
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 16:32:30 59ad0eb9
@ memory:

Ano uvedomujem si to a suhlasim s tym, ze kazdy kto ma nejake chutky, ich casom aj prejavi. A poslanim trestu je prave taketo chutky potlacat. A ako vravis, ked niekto neustale duma nad tym, ako by niekoho chcel zabit, casom to aj napriek hrozbe trestu vykona. Keby sme latentnemu vrahovi vsak povedali, ze za vrazdu sa uz trestat nebude, zabil by mozno razom aj 1000 ludi. Chapes? To je ulohou trestu - prevencia a represia ked treba.
A co sa tyka diagnostiky homosexuality a jej vylucenia z MKCH10, tak ako vieme, bolo to vykonane len ludmi, ktori si odniekial uzurpovali pravo povedat co je a co nieje choroba. O par rokov mozno povedia, ze pedofilia nieje choroba, ale len prilisna naklonnost k detom a ze vlastne nikoho na zivote neohrozuje, tak preco ju netolerovat. Toto chceme?
A co sa tyka tych dokazov homosexuality v prirode. Suhlasim s tebou. Na Animal planet i Discovery channel som viackrat videl, ako si to samce rozdavaju medzi sebou. Neslo vsak o modny vystrelok v risi zvierat, ale o dlhodobu frustraciu samcov, ktori si nemholi uspokojit svoju zakladnu potrebu - sexualny pud, pretoze alfa samci brali vsetko...
Podobne, mozno aj celkom rovnake, je to i u cloveka. Muzi su neustale a dlhodobo frustrovani uspechmi alfa samcov a svojimi zdanlivymi neuspechmi, co ich vedie podvedome k pocitu menejcennosti a akemusi sexualnemu ponizovaniu. Alebo je to len jednoducho tuzba po moci a uspechu. Sam som niekedy pracoval v americkej firme, kde vladla prisna americka pseudokultura. teamleadermi/managermi sa z 90% pripadov stali iba bukvice, preto som z takehoto podniku odisiel.

Situacia u zien je podobna, i ked inverzna. EU vymyslela kvoty na zeny manazerky. Teda priamo bruselske politbyro tlaci politiku "pomuzovania" zien a "pozenstovania" muzov, vysledkom ktorej je totalny chaos a hladanie sa dospelych jedincov, ktori si kladu otazku: Som este chlap, ked nemam to a hento? Alebo naco mi je muz, ked som sikovnejsia a uspesnejsia ako samotni muzi, neskusim to radsej so zenou? A teraz si predstavme co za zmatok sa deje v hlavach teenagerov, ktori sa iba hladaju a identifikuju, hladaju nazorovych vodcov. Ved si urcite pamatame, ked sme boli pubertiaci, stale sme tuzili byt niecim ini, lepsi, specifickejsi. A preto dnes uz mnoho mladych chlapcov a dievcat ma skusenosti okrem hetero sexu i so sexom homo.
A teraz mozno povies, ze je jedno aky sex praktizujeme. No vyvediem ta z omylu. Nieje! Analny sex je silnym prediktorom vzniku kolorektalneho karcinomu. Ale samozrejme to ti nikde nikto nepovie, az onkolog, ked ho navstivis s kvetakom na riti.

A co sa tyka diagnostiky choroby. Pred nedavnom som kdesi zachytil nejaky clanok tykajuci sa empirickeho (nie iba teoretickeho) vyskumu genetickej podstaty homosexuality. A zase ta musim vyviest z omylu. Ziaden gen teplostva sa doposial vedcom nepodarilo identifikovat. Hladaju a hladaju, no zatial nic. Cize zakon logiky vravi: ak nieco nieje congenita, tak musi byt logicky acquisita.

A co sa tyka juvenilnej justicie, opat s tebou suhlasim. Ta tu bude. No iba na nas zalezi, co vsetko v jej ramci dovolime uskutocnit bruselskym fasistom. A ked bude treba referendum budme podporovat aj kazde trri roky. A nezacni mi tu operovat 600 tis Eckami (cena dnesneho referenda), ked nikomu nevadi, ze sa rovnaka suma ukradne na nadmernych odpoctoch a safareni politikov kazde dva dni.

Pre tych, ktori sa ma budu snazit skatulkovat, ulahcim im to:
Som 34 r. muz
hetero
dve deti
zenaty
ateista
zamestnany
VS vzdelany
zijuci v meste do 50 tis.
ovladajuci dva cudzie jazyky (AJ NJ)

cize ziadny krestansky fundamentalista, ani bigotny magor.

Peter D # NymeMady34
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-02-07 16:36:22 58d4259c
Kto uráža ženu-je schopný urážat a nazvat aj vlastnú mamičku-flandrou!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 16:37:02 58d4285f
ferda, FC nie je zena....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 16:39:33 59ad0eb9
Peter D :
Tu stačí, keď sa nejaký "diskutér" zrovna potrebuje mentálne odbaviť, tak ťa bez ohľadu na údaje, čo si poskytol nazve chu-jom alebo niečím ešte krajším..Tu si totiž niektorí týpci o sebe myslia, že sú majstri sveta a len ich názor je objektívny a pravdivý.Preto ti odporúčam byť skor nad vecou, ako sa tu snažiť niečo dokazovať takým týpkom a už vonkoncom nemá zmysel im písať o sebe a svojej rodine súkromné informácie...

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 16:59:35 b2294de7
neplac misko, brvniak to vsetko vidi a odmeni ta za tu somarinu, zvanu nabozenstvo, ved aj on je tak trochu bukva.
Ale paci sa mi jedna vec, Zidaci si vymyslia Jezisa, aby to nestacilo, este ho aj nechaju zabit, a potom ho nechaju obzivnut, no napriek tomu ich vsetci za to odsudzuju, aj ked sa ze vraj naplnilo proroctvo.


Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 17:03:29 59ad0eb9
Ferda - to je jeho styl, uz tu pourazal kadekoho, co som registrovala, kedysi tu prispievala napr. lekárka Slavka, ktora bola veriaca a tento primitiv sa ku nej choval, akokeby mu doma cistila zachody ... Naozaj tu uz veriaci takmer neprispievaju, okamzite sa na nich zosunie inkvizicia zostavena z panoptika najväcsich magorov na Slovensku

"cize ziadny krestansky fundamentalista, ani bigotny magor."


zacina to byt novy trend v ramci politickej korektnosti? (za kazdym prispevkom dodat - p.s. nie som rasista, nie som homofob, nie som krestansky "funtamentalista")

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:07:06 58d7436a
FC, zabudla si nereagovat....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:10:41 59ad0eb9
Rafael,
"Sice je to len historicka postava, ale aj tak to potesi..."
Vieš, čo je veľká sranda ? Že, keď sa len spomenie Ježiš je to pre teba ako pre býka červené súkno a nie si tu jediný, čo takto reaguje.Čo ťa na tom Ježišovi tak serie ? Že deti vychovávajú rodičia, aby verili v Ježiša ? Alebo v nejakého iného boha ? Veď predsa, keď deti vyrastú, tak sa sami rozhodnú ako dospelí jedinci, čomu budú veriť.Aj tu, na tomto fóre máš kučmíka, čo miništroval a veril Ježiša a teraz sa vysmieva každému, kto na neho verí. Kde je tá tvoja objektivita a nestrannosť ?..)
Veď si všimni, ako nemožne, emotívne reaguješ na mňa, čo som písal len radu, kolegovi a ešte ateistovi, čo by ťa malo ukľudniť..) A neboj,neplačem, bavím sa aj na tebe, pretože som ťa mal za niekoho,čo má určité vedomosti, ale, keď sa jedná o Ježiša zmeníš sa na emotívnu trosku a tiež v tom nie si sám..)
A Židia si nevymysleli Ježiša, majú svojho Jehovu, čo nie je trojjediný boh, Židia sú monoteisti A odsudzovanie Židov, to je kapitola sama o sebe a rozhodne nevznikla len preto, čo píšeš..
Rafael, ukĺudni sa, vychladni a choď radšej na vzduch...


michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:16:44 b2294de7
LenkaB, čakal som, že sem nejaký indoktrinant strčí niečo podobné.
No, zhruba som to prečítal, niektoré tvrdenia som len prebehol, pretože mi bolo nevoľno z toľkej tuposti koncentrovanej v demagógii a floskulách. Bohužiaľ, ten chudáčik nie je homosexuál zmenený na heterosexuála. Je to len nešťastník, ktorého chorá animózna ideológia donútila skrývať svoju prirodzenosť nielen pred svetom ale aj sebou samým a celý zvyšok života prežiť vo výčitkách, že nedokáže nad svojou homosexualitou zvíťaziť. Je obeťou takých, ako si ty - tých, ktorí si v svojej nadutosti myslia, že oni jediní vedia, ako by mal ideálny svet vyzerať. Že všetko, čo je v rozpore s chorou ideológiou ktorú vyznávajú, je zlé a zvrátené.
Mám kamaráta homosexuála, ktorý, na rozdiel od spomínaného nešťastníka, žije spokojný život, je vyrovnaný so svojou sexuálnou orientáciou, aj keď ho občas zamrzí animozita zo strany úzkoprsých moralistov. Nijako sa nepredvádza, žiadneho heterosexuála neotravuje a nenahovára na homostyk a má stáleho partnera. Pre mňa má, ako človek, väčšiu hodnotu ako banda umodlených nepriateľských moralistov smrdiacich po kadidle.

Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:21:32 3ec5f361
misko ja som kludny, vonku som bol a Zidia su monoteisti, rovnako ako ty, co vyznavas brvniaka, a navyse si ho aj vymysleli, co je tiez historicky fakt, napriek tvojej absencii poznania, ci cerveneho sukna,ktore mas pred ocami, ked ohovaram hypoteticku postavu.
Ano bavim sa na vas, na vas, ktori nemate radi Zidov, vsemozne to tu deklarujete a pritom sa modlite k ich vymyslenej postavicke,

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:22:12 59ad0eb9
dostal si co si chcel, na internete mas dalsiu kopu svedectiev, namiesto toho utocis na toho, kto ti tuto informaciu z dobrej vole poskytol . Bud rad, aspon uz nemusis chybne argumentovat a robit zo seba vola ze sa to nestalo a ked sa to stalo, tak ti ludia su nestastnici - dotycny zakladatel "young gay America" je v sucastnosti stastne zenaty, ma rodinu a deti, za co ho homolobby patricne perzekuovala ako zradcu ... Odkazal im, ze ich lutuje, lebo vie, co je to za zivot .. Nepochybne, ako x uboziakov na tomto fore, zacnes zase utocit na mna, nech sa paci, do toho, nech si ta pripisem na zoznam ludi, na ktorych dam informacne embargo a to bola posledna informacia smerom k tebe - odomna
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:28:39 58d7436a
Rafael,
vieš kulové, či vyznávam brvniaka, nikdy som sa o tom nevyjadril, či ho vyznávam.Takže sa bavím na tom, ako si pomáhaš lžami a vymyslenými predstavami o mne, už z toho vidieť, ako si psychicky rozhodený.
Tvoj historicky fakt, ohľadom brvniaka je zrovna tak hlúposť, pretože je sporné, či je Ježiš vymyslený alebo nie...
Ďalšia tvoja hlúposť, kde som písal, že ja nemám rád Židov ? Zasa si namýšlaš...Neškatulkuj ľudí, ktorých nepoznáš, až nechceš byť za hlupáka...

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:31:39 b2294de7
misko je mi fuk koho vyznavas, ci zidovskeho, alebo indianskeho, alebo hoci aj mimozemskeho...Sporne ton ie je, len vies houby o historii.
A za hlupaka tu je vzdy ten, co nevie dolozit, co tvrdi....
Ze ty fenotyp?

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:35:45 59ad0eb9
@peterD
trest ani jeho vyska nema vplyv na to, ci sa skutok stane alebo nie, to je jednoducha statistika
tam, kde zvysili nejaky trest neprislo k znizeniu pocetnosti skutkov, prevenciou proti vyske skutkov je ich objasnenost

to co si videl a ako si to vysvetlujes, ale moze vysvetlovat len cicavcov a len niektore druhy, nie vsetky z 500 potvrdenych, rozhodne nie hmyz a cervy, ktore nemaju natolko vyvynuty mozog, ze by ich mohlo nieco frustrovat :)

mas nejake dokazy na tvoje tvrdenie preco bola homosexualita vylucena ako psychicka choroba?
lebo je niekolko studii, ktore potvrdzuju, ze nie je to chorobou, ale naznacuju geneticky povod
uz davno sa hovori o dvoch regionoch, ktore by mohly byt za to zodpovedne

ak sa ohanas logikou, potom ti musi byt jasne, ze tvoj zaver je mylny, ak tvrdis, ze ak sa vedcom nepodarilo nieco najst, tak to nemoze byt
absencia dokazu, nie je dokazom absencie

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:36:36 5f699539
Pock bude urcite citovo stradat, ked sa s nim je.lina nebude bavit
Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 17:37:54 59ad0eb9
Rafael :
Neexistuje fosília zajaca v Amerike, pravda ?..))))A netvrdil si to náhodou ty, kým so ti to nevyvrátil ?A potom si to krútil ako politik...
To, že ti je fuk v akého boha verím, chápem. Lenže ty si písal a tvrdil, že ide o brvniaka Ježiša, takže dolož toto tvrdenie, aby si nebol za hlupáka, veď píšeš :
"A za hlupaka tu je vzdy ten, co nevie dolozit, co tvrdi...."
Radšej to ukonči, fakt sa zosmiešňuješ a strácaš aj ten malý pozostatok úcty, ktorý som voči tebe mal ako u človeka, ktorý v niektorých oblastiach dokázal slušne diskutovať.Nerád by som ťa zaradil na úroveň kučmíka, ktorému už zostávajú hlavne invektívy, keď "dokazuje" svoju pravdu.


michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:42:06 b2294de7
memory :
až by za homosexualitu zodpovedala genetika, ako píšeš, tak homosexualita preto nemože byť choroba ?

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:46:27 b2294de7
@michal
hovorime o psychickej poruche, citaj poriadne

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:51:52 5f699539
misko okrem zajaca nic ine nemas? Co ten tvoj odpozorovany fenotyp, pri ktorom si sa znemoznil tak, ze ani nevies, lebo o tom nemas ani zamak vedomosti, okrem kopcenia kreacionistickych zvastov. S tym zajacom sme si si to uz vysvetlili, a aj preco zajac.
Zajaca si bravurne vysvetlil, ale klokana nie....
To svedci o tom ,ze sice vies hladat, ale nechapes...
Lebo o zajaca vobec neslo, islo o biodiverziu.

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 17:52:15 59ad0eb9
Rafael :
išlo o tvoje tvrdenia, ktoré boli mylné, na čo som poukázal a rovnako na to, že biodiverzita ešte nie je dokaz, že tie druhy sa vyvinuli makroevolúciou a kto, čo nechápe, na to máme odlišné názory a ani tvoje názory a tvrdenia nie sú žiadnym merítkom pre pravdu a objektivitu, čo aj dnes excelentne dokazuješ..A,že som sa znemožnil fenotypom je zasa tvoje ďalšie blúznenie.To si sa ty znemožnil, rovnako ako Darwin, ktorý predpokladal, že pinky sú dokaz pre vývoj druhov (makroevolúciu) a že takto prebieha vývoj nových druhov, pričom išlo len o Mendelove zákony a žiadnu makroevolúciu Darwinovho štýlu..Ešte sa pamatám, ako si dával tie pinky ako dokaz...)michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 18:06:45 b2294de7
memory,
čítam, viem, ale ja som ti položil konkrétnu otázku a neodpovedal si...

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 18:10:39 b2294de7
Lenočka, v prvom rade, je mi putna, či sa so mnou budeš baviť alebo nie. V druhom rade, neútočím na teba, útočím na nechutnú ideológiu ktorá z teba urobila animózneho šialenca. A po tretie, podobné "svedectvá" ako to, čo si predložila, si vy, ktorí tak radi vykrikujete do sveta slovo "Pravda", vyfabrikovávate denne tisícky. Nikto, kto zmenil niečo výrazné v svojom živote, nebude tak lavírovať, tak veľmi úporne a podrobne zdôrazňovať, že to naozaj zmenil, ako ten chudák zo "svedectva". Iba ten, čo o tom potrebuje presvedčiť okolie alebo aj seba samého. Podobne tak nikto normálny, kto si neserie do huby a váži si obyčajnú pravdu a nie "Pravdu" ako eufemizmus pre "čo sa babe chcelo, to sa babe prisnilo", nepoužíva slovo "svedectvo", ale slovo "dôkaz". Pretože dôkaz je jediným objektívnym zhodnotením pravdivosti výroku, nie nejaké svedectvo, aj keby tých svedectiev boli milióny. Pred tisíc rokmi by si získala milióny "svedectiev" o tom, že Zem je plochá doska.
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 18:14:12 3ec5f361
@michal
moze

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 18:18:20 5f699539
memory:
OK, keď može, tak je podĺa teba správne, aby nebola vedená ako choroba ? A je správne, aby si homosexuáli mohli adoptovať deti len preto, že im to juvenilná justícia umožní a štát im za to ešte bude platiť ? Aký máš na to názor ?
A čítal si aj štatistiky, koľko % homosexuálov sú aj pedofili ? A, že v amíkove homosexuáli s pedofilmi spoločne "bojujú" v šíku o svoje práva ?

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 18:26:11 b2294de7
Opýtam še vás šicko som pochopil že neznám zvas ništ-učice še jeden od druheho a neznace steho tež nič-bo každý pravdu káže-vyšvetlice u keho pravda budze- chto še perši zrodzi zo spermie- žena či muž- bo -z lekárskej vedy-je premena z----čeho na to-tam je kod homosexualou
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 18:43:53 58d4285f
@michal
moze neznamena je :)
na to aby nieco bola choroba, musi to nejak obmedzovat schopnosti, omedzuje homosexualita nejak schopnosti homosexuala?

dalsi, co tara sprostosti
juvenilna justicia nema s adopciami homosexualmi nic spolocne, to je strasiak, ktory si umelo vytvarate, aby ste nieco mohli kritizovat
takisto vyskumy ukazuju, ze deti vychovavane homosexualmi v nicom nezaostavaju za rovestnikmi vychovavanymi heterosexualmi

pedofili nepreferuju ziadne pohlavie, to ze chlap zneuzije chlapca neznamena, ze ten chlap je zaroven aj gay

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 18:47:36 5f699539
peter D
ak nie si len rozmaznaný pánko tak si tu po montenegrovi asi ďalší adept na homoša.
to si myslíš, že keď niekto nemá ženu je hneď frustrovaný homoš? a preto že ty máš tak nie si? si na úrovni tých zvieratiek, čo sleduješ v tv. typický latentný homoš.
a ty si myslíš , že úlohou trestu je prevencia? nemá byť trest trestom a prevencia prevenciou? mimochodom väčšina vrážd sa vôbec nedeje z chúťok, ale v afekte, keď niekto s veľkou agresivitou nezvláda situáciu, alebo sú to cieľavedomé odstránenia z iných dúvodov, napr. ekonomických, ale určite len málo je vrážd z chúťok. ty chceš trestať preventívne, si nebezpečný človek.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:00:55 b2292365
ej do evolucnej matere, ale to tu zije. homosexualita nie je psychicka porucha ? :DDD samozrejme, ze je, staci ich pozorovat a akakolvek diskusia bude zbytocna.
nastastie u nas to este nie je ako na zaostalom zapade, kde je bezne, ze sa dvaja buzeranti olizuju na ulici. treba robit vsetko preto, aby tuto zvratenost nemohli verejne propagovat. doma nech si robia co chcu.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:11:26 5ab6fb7f
Rafael, co si zas pojedol dive huby ? ako by si vysvetlil velkeho klokana, ktory v australii zil ? ci to bol iny druh ? :))

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:13:46 5ab6fb7f
@fero
aj u zivocichov to je psychicka porucha?
taky pavuci by sa urcite vyliecili, mat nejakeho psychologia po ruke :)

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:14:32 5f699539
memory, u zivocichov som to neskumal. buzerantov poznam dost, ale prejavy poruchy su u kazdeho.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:17:12 5ab6fb7f
@fero
a co je porucha si si zadefinoval urcite sam :)

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:19:16 5f699539
memory,
"moze neznamena je :)" správne, ale rovnako neznamená, že nie je...)
Choroba nemusí len obmedzovať schopnosti ,ale choroba je každá odchýlka od normálneho priebehu životných procesov.A heterosexuálny muž je normálny proces, pretože nemá obmedzený sklon k plodeniu a rozmnožovaniu. Ale inak, keď sa vyjadruješ, že choroba obmedzuje schopnosti, tak áno, homosexuál má averziu k tomu, aby žil so ženou a mal s ňou deti, (ťahá ho to k chlapom) takže homosexuál má na základe homosexuality obmedzené možnosti pre prirodzenú reprodukciu a tvorbu potomstva, samozrejme nie všetci, ale sú homosexuáli, ktorí "nemožu" mať sex so ženou, pretože sa im ani nepostaví v takom prípade...Opakujem, nie všetci..) Takže vo finále, áno, homosexualita obmedzuje reprodukčné sklony a možnosti homosexuála..)
"takisto vyskumy ukazuju, ze deti vychovavane homosexualmi v nicom nezaostavaju za rovestnikmi vychovavanymi heterosexuálmi"
Nesúhlasím, príklad :
WASHINGTON, DC, 15. jún (C-FAM) Prelomové štúdia odhalili, že dospelé deti homosexuálnych rodičov zažívajú oveľa viac negatívnych spoločenských, ekonomických a emocionálnych následkov ako deti vychované v neporušených biologických rodín.
Štúdiá profesora Marka Regnera na univerzite v Texase zdôrazňujú nedostatok predchádzajúcich štúdií, na ktoré sa obhajcovia homosexuálov odvolávali, keď žiadali právo pre osoby rovnakého pohlavia sobášiť sa a adoptovať si deti.
„Na empirické tvrdenie, že neexistujú žiadne citeľné rozdiely, musíme zabudnúť,” uviedol Regnerus v spomínaných štúdiách publikovaných v Social Science Research (Výskum spoločenských vied).
Regnerove všeobecné štúdiá skúmali skoro 3 000 dospelých detí z ôsmich rozličných rodinných štruktúr a vyhodnotili ich v rámci 40 spoločenských a emočných kategórií. Výsledky ukázali, že deti, ktoré žili v neporušených biologických rodinách, boli lepšie vzdelané, preukazovali väčšie mentálne a fyzické zdravie, mali menej skúseností s drogami, menej kriminálnych aktivít a celkovo sa pokladali za šťastnejších.
Najvýraznejšie negatívne výsledky boli zistené u detí lesbických matiek. Je to v protiklade s chybnými štúdiami popularizovanými v médiách, ktoré tvrdia, že sa deti s lesbickými matkami majú rovnako dobre, alebo ešte lepšie. Regnerove štúdiá ukázali u týchto detí v dospelosti negatívne výsledky, a to v 25 zo 40 kategórií, vrátane veľmi vysokej miery sexuálnych útokov (23% detí s lesbickými matkami bolo sexuálne napadnutých rodičom alebo dospelým v protiklade s 2% detí zosobášených rodičov), horšie fyzické zdravie, zvýšenú depresiu, zvýšené užívanie marihuany a vyššiu nezamestnanosť (69% detí z lesbických domácností žilo v blahobyte oproti 17% detí zosobášených rodičov).

Regnerove štúdiá odhalili omyl často citovaného výroku Americkej asociácie psychológov z roku 2005, ktorý hovorí, že „žiadne štúdiá nezistili, že deti homosexuálnych partnerov by boli v nejakej nevýhode v porovnaní s deťmi heterosexuálnych rodičov.”
Narozdiel od Regnera predchádzajúce štúdie porovnávali deti homosexuálnych rodičov s deťmi nevlastných rodičov alebo rodičov samoživiteľov. Regnerus sa tiež spoliehal iba na informácie priamo od dospelých detí, nie na názory ich rodičov.
Ďalšie štúdiá, ktoré na túto tému vznikli, potvrdzujú, že štúdiá ponúkané Americkou asociáciou psychológov sú nespoľahlivé. Loren Marks, docent na Louisiana State University, zistil, že štúdiá Americkej asociácie psychológov mali ohraničené dáta a zamerali sa na genderové roly a sexuálne identity. Nemali záujem skúmať výsledky detí vo vzdelaní, zamestnaní, riziko zneužívania návykových látok, kriminálne správanie alebo samovraždy.
Pochybné štúdie boli so schválením Americkej asociácie psychológov použité pri pokusoch ovplyvniť medzinárodné zákonné rozhodnutia.

Súdne ustanovenie pri spore E.B. versus Francúzsko na Európskom súde pre ľudské práva bránilo práva na adopciu pre páry rovnakého pohlavia, citujúc štúdiá Americkej asociácie psychológov. Tie uvádzajú, že neexistujú žiadne objektívne vedecké dôkazy, ktoré by schválili rozdielne zaobchádzanie s pármi rovnakého pohlavia, ktoré majú záujem o adopciu. Všetky významné vedecké štúdie totiž ukázali (podľa vedomostí Medzinárodnej federácie pre ľudské práva, Medzinárodnej asociácie pre lesby a gayov v Európe, Britskej asociácie pre adopciu a pestúnstvo a Asociácie rodičov gayov a lesbičiek), že deti homosexuálnych rodičov nie sú výrazne náchylnejšie emocionálne trpieť, či mať iné problémy ako deti heterosexuálnych rodičov.
V prípade Karen Atala a dcéry versus Chile na Medziamerickom súde pre ľudské práva súdne ustanovenie brániace lesbických rodičov, ktorí stratili opatrovníctvo nad svojimi deťmi zdôraznilo tvrdenie Americká akadémie pediatrov: „Značná časť profesionálnej literatúry poskytuje dôkazy, že deti homosexuálnych rodičov môžu mať rovnaké výhody a rovnaké zdravotné vyhliadky a schopnosti prispôsobovať sa a vyvíjať ako deti heterosexuálnych rodičov.”
a ďalej
https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/ad
opcie/

"
dalsi, co tara sprostosti
juvenilna justicia nema s adopciami homosexualmi nic spolocne, to je strasiak, ktory si umelo vytvarate, aby ste nieco mohli kritizovat"
takú hlúposť som dávno nečítal. Existuje x zdokumentovaných prípadov z Nórska a inde, kde skončili deti po "akcií" juvenilnej justície...
Čo sa týka toho, aké pohlavie preferujú pedofili o tom so nepísal, ale o tom, že mnoho homosexuálov sú aj pedofili..
ht
tp://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1556756

Zhrnuté: štúdia udáva, že pravdepodobnosť výskytu pedofílie u homosexuálneho muža je 11x vyššia, než u heterosexuálneho muža. Ak sa to prepočíta na odhadovaný počet homosexuálov vs počet pedofilov, vychádza z toho, že až 40% homosexuálov má zároveň pedofilné sklony.michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:20:30 b2294de7
"Aj tu, na tomto fóre máš kučmíka, čo miništroval a veril Ježiša a teraz sa vysmieva každému, kto na neho verí. Kde je tá tvoja objektivita a nestrannosť ?.."

misko, ty homosexual, bodaj ta v referende zrusili, bol som sproste decko a zral som aj oblatky, neskor mi doplo, ze je to cele strasna kravina...naco to tu vytahujes, tu temnu stranku mojho zivota?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:25:55 b2fd93bc
kučmík,
hlboko sa ti omlúvam, až ti prekáža, že som spomenul nejaké fakta z tvojho života, ktoré si sám verejne prezentoval..) Ale písal som to preto, aby som ukĺudnil rafíka, že si ako dokaz, že dospelý jedinec napriek výchove može v otázke svetonázoru zaujať vlastný postoj..Máš niečo proti tomu ?..)
Inak, homosexuál nie som, to by som písal kapku inak, to si si nevšimol ?,..)

michal # RabyFaso02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 19:30:05 b2294de7
a veril som aj ze jezisko nosil darceky a deti bocian. teraz co? nemam sa tomu smiat, ci ako?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:30:32 b2fd93bc
Ja som ani ako decko neveril, že Ježiško nosí darčeky..)
michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:32:17 b2294de7
neveril som v jeziska, klames, fakta to nie su.

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:32:35 b2fd93bc
ani ako decko som nechapal o co go...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:33:43 b2fd93bc
pravdaze memory :) ale sedi to aj s oficialnou definicou. homosexualita je psychicka porucha, to je samozrejme. deti vychovavane buzerantmi nezaostavaju ?? to asi nemyslis vazne. aha vyskumy to ukazuju. opat tvoj idealny svet :) ked sa vyskum zamera na oblasti, kde vplyv tej zvratenosti je nizky, nemusia.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:35:13 5ab6fb7f
kučmík,
prečo si teda ako decko miništroval a žral oplátky, keď si neveril na Ježiška ? A čomu si teda vtedy veril, keď si to robil ?

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:36:48 b2294de7
misko :)))
to naozaj neviem, bol som decko, co mi povedali to som robil...ako papagaj :)

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:38:55 b2fd93bc
poznas to, kolo kolo mlynske, vezmeme si hoblik pilku a tak...:)

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:39:29 b2fd93bc
teraz je to dost trapne a frustrujuce, keby som to mal stale robit...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:40:23 b2fd93bc
jj..)

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 19:40:48 b2294de7
@michal
ty si riadny grafoman :)
precital si si zdroje toho co kopirujes, alebo to mam spravit za teba a dopadne to tak isto ako ta statistika o pocte veriacich vedcov? :D

zivotny proces neznamena, vyber partnera, to by potom stari mladenci a stare devy boli tiez chore, lebo nemaju, podla teba prirodzeny, zivotny proces, to by si musel za chorych oznacit aj tych, ktori deti nechcu mat, zaujimala by ma taka diagnoza a nazov choroby :)
to, ze sa niekomu nepostavi opat nemusi byt prejavom choroby, ale aj nejakeho citoveho/psychickeho vypatia, presne tak ako sa niekto od strachu moze pomocit...alebo je to problem s mocovym mechurom? :)

"vyššiu nezamestnanosť (69% detí z lesbických domácností žilo v blahobyte oproti 17% detí zosobášených rodičov)"
toto len ukazuje aky kvalitny je ten "vyskum", spravna interpretacia je, ze problemom je zivot v blahobyte nie zivot s lesbickymi rodicmi

a tak som si to trosku precital hlbsie a dopadlo to presne tak ako som vravel :)
podciarkol si sice 3000 deti, no z nich bolo 163 deti, ktorych matky mali lesbicky vztah (neurcenej dlzky) a 73 deti, ktorych otcovia mali homo vztah (tiez neurcenej dlzky), nuz a len 2 deti z 236 povedali, ze boli vychovavane rodicmi rovnakeho pohlavia pocas CELEHO detstva
a tu si mozes precitat ake dalsie chyby pan Mark v tom vyskume spravil http://www.regnerusfallout.org/freque
ntly-asked-questions
, hlavne bod 3 je zaujimavy (cast som napisal vyssie:))

este si stale myslis, ze tento vyskum je akokolvek relevantny? :))

X zdokumentovanych pripadov su vsetky alebo aspon vacsina? su predpokladom, ze juvenilna justicia vznikla za ucelom umiestnovania deti do homosexualnych rodin?

no misko, statistika nie je tvoja silna stranka, ze? :)
to, ze je homosexualov pedofilov 11x viac ako heterosexualov neznamena, ze ich je 40% :))
cela populacia je 1000 ludi, 4% homosexualov je 40
jeden heterosexual je pedofil, ak je homo pedofilov 11x viac, je to 11 pedofilov, je 11 ludi zo 40 homosexualov 40%? myslim, ze si tento jednoduchy priklad dokazes spocitat :)

nehovoriac o tom, ze homosexualne spravanie neznamena automaticky homosexualneho cloveka :)


memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 20:01:10 5f699539
este daco...
"Vieš, čo je veľká sranda ? Že, keď sa len spomenie Ježiš je to pre teba ako pre býka červené súkno a nie si tu jediný, čo takto reaguje.Čo ťa na tom Ježišovi tak serie ? Že deti vychovávajú rodičia, aby verili v Ježiša ? Alebo v nejakého iného boha ? Veď predsa, keď deti vyrastú, tak sa sami rozhodnú ako dospelí jedinci, čomu budú veriť"

ked sa ako dospeli a rozumni rozhodnu inac, misko s lenkou, ci farsik budu ako byci vidiaci cervene sukno kydat hnoj...tak ako?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 20:06:21 b2fd93bc
@michal
oprava, nie 1, to som strelil, statistiky hovoria, ze pocet ludi s pedofilnymi sklonmi je 5%, cize 50 z 1000
a tu je tvoj prepocet este horsi, ukazoval by na viac ako 100% homosexualov :))

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 20:10:50 5f699539
ej memory sa pusta do mojej najoblubenejsej discipilny, matematiky :) memory, opytaj sa kucmika na 4=5 :)
kde tam je chyba ? :)
http://www.ahajokes.com/m008.html

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 20:16:55 5ab6fb7f
fericko, bud si zabudlivy, sprosty, ignorant...neviem. ved som ti to uz vysvetlil tak co sa strapnujes...

0,5=-0,5, staci obe strany umocnit aj ke rozdiel je 1 :) tatko to nefunguje, ale to ma neprekvapuje, ved ty take veci odmietas pochopi

http://www.ucebnice.krynicky.cz/Matematika/02_Funk
ce_a_rovnice/7_Mocnine_funkce_a_odmocniny/2715_Rov
nice_s_neznamou_pod_odmocninou_I.pdf

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 20:37:26 b2fd93bc
@aaa:

1: neviem kto je montenegro
2:z tvojho prispevku sa zraci mnoho hnevu a nenavisti a nepochopenia. Ked si pozorne precitas moj prispevok/prispevky zistis, ze mi ide len o deti a ich buducnost.
3: pripadas mi ako plateny agent bruselskeho klerofasistickeho diktatu.
4: respektuj moje nazory a pokial s nimi nesuhlasis, tak oponuj slusne, ja ta neurazam a neoznacujem ta za LATENTNEHO HOMOSA.


5: Ze ci je ulohou trestu prevencia? ci si to myslim ja? To si myslia pravni odbornici, ved uz v antike bol na ekvivalente zlocin a trest. Kazda spolocnost disponuje narusenymi jedincami. Preto treba posobit preventivne.


6: respektujem tvoj sposob prejavu, nech sa paci, urazaj ma dalej...

PeterD # WoboWosa80
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 22:08:28 58d4259c
kucmik, vsak sa hned nepajed. myslim, ze nemas problem rozoznat, co je zart.

orangutan, mylis sa. to bol Putin s bin LadinonFero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 22:09:14 5ab6fb7f
psvb
v 3. kroku malo byť nie-5c, ale +4c tam si to dal nakríž.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 22:14:27 b2292365
peter D
"vidím že detičky sú tvoje citlivé miesto, čo tak poslať pár péďakov aby ich ritky poznali stredovek?
vari by si k vôli svojim detičkám nevraždil!? aha, takže si latentný vrah, treba ťa strestať."
už chápeš? vrahom môže byť hocikto z nás, záleží len aké hodnoty mu niekto napadne a ako ho vyprovokuje. to značí, že každý je latentný vrah úchyl? nie. mnohí len chránia svoje hodnoty, ktoré nemusia byť rovnaké ako hodnoty spoločenstva-štátu. (napr. ak by ti niekto znásilnil ženu alebo dieťa zabil by si ho? lebo podľa zákonov sr má život toho kriminálnika väčšiu cenu ako úcta a trauma tvojej ženy. ty by si bol vrah, on len násilník.)
preto sa divím tvojim sebavedomým odpovediam. celé to referendum splnilo účel a to ten , že nejako rozdelilo spoločnosť, na základe nejakých názorov, a teraz bude ľahšie tie skupiny proti sebe štvať a popri tom si môžu robiť iné svinstvá. a ty im to žerieš aj s navijákom. samotné tie otázky boli stavané tak, že z dnešného pohľadu nič nemenia, ale čo je horšie , vytvárajú dogmu tam, kde nemusia. vytvorili imaginárne ohrozenie od teplošov ale skutočné hrozby neukázali.
nie som agent bruselu, skôr lenka B zradila sr a rozdáva rozumy z nemecka. na porady do bruselu si volali kufu, nie mňa.
samozrejme hlasovať je tvoje právo, to ti nik neberie, ale preventívne tresty to sú vlastne vyhrážky.to nikdy neviedlo k dobrému.
odpovedám ti, aj keď si myslím, že si len pseudoateistická varianta lenky. sloh je rovnaký.

aaa # RuxaQija4
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-07 22:59:10 b2292365
@ aaa:

ako som uz napisal, respektujem tvoj prejav a aj tvoje invektivy.
myslim, ze som uz na tvoje invektivy odpovedal, takze v podstate nie je na co reagovat.
Nazor vs. nazor = demokracia

Peter D # NymeMady34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-07 23:47:30 58d4259c
aaa - ako to, ze tak mily a inteligentny clovek si nevie najst zenu? Nerozumiem tomu .... nevadi, dnes sa rozhodne aj o tebe, mozno sa casom budes moct "ozenit" so svojou kozou
LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-08 05:47:46 58d7436a
lenka ty si optimistka!
kozy predsa pobrali do družstiev a tam už pošli. tam ich usexovali nasmrť komunistický pohlavári.
mimochodom, kde som tvrdil, že nemám ženu? ja som len uviedol príklady. ozaj tie zoosvatby čo plánujete budú aj s cirkevným obradom? :DDD
takže ty tvrdíš, že si comingoutla zo sr lebo slováci sú kozojebci a nebol tu o teba záujem? a preto ti je lepší germán? to sa teda mýliš. ale už si comingoutla už to nemáš ako overiť. to môžeš banovať.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-08 07:24:46 b2291590
misko nebluzni, o pinkach som ti nikdy ako o dokaze nehovoril, a ak vysvetlis biodiverzitu inak ako Hviezdna brana, akceptujem potom tvoje kreacionisticke bluznenie.
fero, dive huby som nepojedol, ale rozprudil som aspon diskusiu, lebo to tu uz stagnovalo.
Ked pichnem do osieho hniezda, hned vy zastanci brvniakov a inych debilit prismradite.

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-08 08:46:46 59ad0eb9
Rafael, podobne. staci trochu pichnut do zastancov bahna a ukazat jeho nezmyselnost a uz sa bahenni kriziaci vyroja a trieskaju do klavesnice. aspon sa nenudime

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-02-08 08:51:07 5ab6fb7f

aaa - si spammer, navyse s IQ dazdovky, nemienim uz s tebou travit v "debatach" ani sekundu svojho drahocenneho casu, daj si odpich"putin je rovnaký pokrytec ako lenka B"


hej, je to moj nevlastny brat

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-08 09:22:04 509a8dcc
Takže tuposť predsa len, aspoň zatiaľ, na Slovensku nezvíťazila. Aj keď tuposť nedokáže uznať svoju porážku, ako to bolo vidieť na Aliancii pre koninu po vyhlásení výsledkov. A určite sa môžeme tešiť na ďalšiu novú dementnú stranu ktorej agenda bude znásilňovanie spoločnosti v mene chorej ideológie.
Pock # SihySuri34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-08 10:47:24 3ec5f361
Referendum riesilo hluposti, preto ucast taka aka bola.

Skutocnymi problemami Slovenska su chudoba, kriminalita, byrokracia, kradnuci politici, romovia. Dalej su to problemy zapadnej civilizacie ako islamski imigranti ci bezpecnostna situacia vo svete. a tak dalej

Ale gayovia?

To naozaj nikoho normalneho netrapi.
clovek # MaheCyly64
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-02-08 11:33:59 b2299c11
takze privrzencov k cernoprdelnikom sa nam neustale zmensuje,

Kdeze tie lanske snehy su, kedy ich vraj bolo vyse 80 percent.

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-08 11:50:05 59ad0eb9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
d   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1714 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles