Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nájdi už konečne pokoj v duši priateľ môj veriaci.


Nájdi už konečne pokoj v duši priateľ môj veriaci.

Zdanlivo akoby nebolo celkom ničoho, čím by sa dal uhasiť Tvoj nepokoj.
Ba časom, s pribúdajúcimi rokmi sa akoby ešte viac stupňoval a prerastal až v drásajúci pocit nenaplnenosti bytia.

 

Ľudia sa snažia zahnať a prehlušiť tajomný nepokoj svojich duší rozličnými spôsobmi.
Jeden sa dá na alkohol a druhý zase na drogy. Ďalší sa stane worholikom a iný usiluje o peniaze, moc, slávu, alebo o kariéru. Iní sa zase oddávajú zmyselným vášniam, ďalší cestujú, alebo pestujú šport, či rôzne koníčky čo je ten lepší prípad. A iní sa zase naplno oddajú rodine a deťom čo je správne. Každý si nájde to svoje čo ho napĺňa na určitý čas až kým sa mu to nezunuje. No niektorým ako keby ani rodina nestačila, dajú sa na náboženstvá a obťažujú svojou vierou spokojných ľudí. Ak by aj s nimi spokojní ľudia súhlasili, ich naplnenie má len dočasný charakter, na určitý kratší alebo dlhší čas zapudiť onen ich neurčitý nepokoj duše, ktorý sa však napokon predsa len opäť vynorí a ich náboženské obťažovanie sa ozve znovu.. Začnú sa o znovu ozývať, obťažovať..

Čo to je? Čo to niektorým veriacim bez ustania jatrí dušu ?
Čím to je že nás spokojných musia neustále obťažovať z Bohom.
Vari ich Boh nenapĺňa dostatočne, že musia svoju úchylku iným podhadzovať pod nos ?
 

Odhalením jedného z najväčších tajomstiev ľudského bytia je poznanie,
že tento nepokoj v ľudskej duši je celkom prirodzený. Prirodzený preto, aby sme vždy hľadali rovnováhu. Presnejšie povedané, kým nenájdeme životnú rovnováhu nie len pre seba ale aj pre svoje okolie.

Toho si teda buď človeče dobre vedomý!
Vedz, že práve toto je skutočnou príčinou nepokoja Tvojej duše.
Darmo sa ho budeš preto snažiť prehlušiť modlením sa k Bohu. Dosiahnuť želaného vnútorného pokoja a mieru môžeš jedine v nájdení najprv vlastnej rovnováhy. K nej ťa ženie onen tajomný nepokoj. Tlačí ťa k snahe nie o vlastné poznávanie Boha a o čoraz väčšie približovanie sa k Nemu, ale o to aby aj iní boli minimálne ako Ty, pretože Tvojou úchylkou je presvedčenie že jedine Tvoja fajta myslí správne.
No márne sa k Bohu tlačíš, márne.. Nie si spokojný aj tak a obťažuješ s tým svoje okolie.
Tebe Boh nestačí, neuspokojuje Ťa, rád by si ho natlačil ku každému ako povinnú výbavu v aute.

Môžeš sa klamať čímkoľvek chceš, môžeš sa namáhavo pachtiť za pánom Bohom Stvoriteľom, aj keď si budeš myslieť že si to dosiahol, tvoje uspokojenie nebude nikdy trvalé. Uspokojenie z dosiahnutia nejakého cieľa môžeš totiž cítiť trebárs aj dlhšiu dobu, avšak nakoniec, aj keby to snáď malo byť na samom sklonku tvojho života ťa o to nástojčivejším spôsobom zasiahne nepokoj tvojej duše, ktorá zostala hladnou a smädnou po tom aby aj ostatní poznali Najvyššieho.

Žiaľ tisíce, ba milióny ľudí takto premárňujú svoj život a napokon odchádzajú z tohto sveta v búrke vlnobitia duševného nepokoja, prerastajúceho až do zúfalstva. Prerastajúceho do zúfalstva v nesmierne bolestnom tušení a uvedomení si premárnenia svojho života,
v ktorom nebolo vykonané to najpodstatnejšie a najdôležitejšie. V ktorom nedošlo k nájdeniu spojenia so Svetlom Stvoriteľa všetkých ľudí prostredníctvom ich vážnej snahy o jeho propagáciu.

 

Snaha o celosvetové poznávanie Pána! Snaha o celosvetové poznanie jeho Vôle, ktorá sa v tomto stvorení prejavuje vo forme celosvetového Zákona. Vo forme celosvetového Zákona, čiže prostredníctvom Zákonov, ktoré stvorením vraj hýbu. Zákonov hmotných, ako i Zákonov duchovných. Oboje vraj reprezentujú Vôľu Najvyššieho a sú jej živým odrazom.
Sú vraj životom samotným v jeho duchovných a hmotných Zákonitostiach.

 

Vedz teda veriaci priateľu že my spokojní ľudia nikdy nebudeme súhlasiť s tým aby sa Tvoja vízia niekedy naplnila. Vedz že my nehľadáme Boha a aj tak sme spokojní. Nesnaž sa jatriť naše rozdiely, pretože to si iste ani Tvoj Boh nepraje. Ak sa Ty cítiš byť nespokojným a snažíš sa propagovať svoju vieru, iba tým rozdúchaváš svoju nespokojnosť. Živíš ju nenaplnením svojho príliš vysokého nereálneho cieľa, ktorý si si vybral.

A jediný spôsob ako sa uspokojiť, bude u Teba dať si menšie ciele ktoré sa týkajú len Tvojho vlastného vedomia. Vedz totiž človeče, že rovnováhu Ti nezabezpečí Pán, ale že ju musíš hľadať u seba. Tak nech Ti v tom kľudne aj Boh pomáha, ale začať budeš musieť aj tak len od seba. Nie hľadaním problémov tam kde nie sú, a tlačením svojich predstáv do hláv druhých ako do kalerábov.Author: No toto # DyvuVeqi71
Cirkev2014-01-2728
-
 50% ( 4 people voted )
+
Kto nenájde Boha v sebe samom, ten ho nenájde.
Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-01-27 21:18:43 502f5463
No toto,, IDIOT SA NEZAPRE ,, No toto.. CHAPES UPLNE HOVNO V TEJ TVOJEJ OBMEDZENEJ GEBULE.. Ono totiz keby si nebol NASRANY NA SVET; a namiesto IDIOTIN , co tu neustale sprtas , tak by si mozno isiel dalej a nasiel by si i to ze,: ILLUMINATI , pani tohto sveta , MAJU ZNALOSTI STAROVEKYCH KULTUR O BOHU JEDINOM A ZAMERNE VEDU BOJ PROTI NEMU A ZE JE TU... SUD ... o tomto diani svedci UPLNE VSETKO CO SA DEJE ... ale obmedzeni idioti pre svoju zaslepenost nemaju sancu sa dopracovat az tak daleko ....
milan # KenuCanu88
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-01-27 21:46:38 5123ba7a
Milan
Mne sa zda ze nasrany si Ty podla toho textu. :-))


No toto # DyvuVeqi71
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-27 21:49:15 b2284882
No toto , IDIOTI MA ROZCULIJU , to je pravda , Ps. prajem ti ten tvoj pokoj ktory mas , aby ti pomohol i v prichadzajucom finale v DNOCH SUDU... ale nepomoze ti , POSERETE sa vsedci ktory ZIVEHO BOHA ZAPIERATE ,... a k nabozenstvam ?? CI SNAD JEZIS KRISTUS ZALOZIL NEJAKE NABOZENSTVO ?!... to zalozili po MOCI TUZIACI LUDIA ;... ON ; SYN BOZI PRINIESOL SLOVO PRAVDY , .. to SLOVO KTORE LUDIA ODMIETLI a este SYNA BOZIEHO ZAVRAZDILI ; za PRAVDU OD BOHA V SLOVE PRE LUDI Z MILOSTI BOZEJ...
milan # KenuCanu88
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-27 22:02:32 5123ba7a
Milan
Nič nepríde je to len Tvoja fikcia. Ukľudni sa.No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-27 22:08:01 b2284882
No toto sklamem ťa ak neveríš v ďalšiu dimenziu navštív les mŕtvych a uveríš. Veľa takých ako ty neverilo a dnes veria, nepochybuje zažili to na vlastnej koži a už veria. Sú tam stovky duši padlých Sovietskych Nemeckých a Španielskych vojakov ľudia ich tam stretávajú počujú výbuchy granátov, streľbu a stony ranených umierajúcich vojakov. Myslíš že by ta to nepresvedčilo. Neverím že by si našiel logické vysvetlenie toho čo by si zažil. Potom skús písať.

STOPA # QadyVyna05
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-27 22:51:20 b03dc8ec
loading...
STOPA bol si tam, v lese mŕtvych ? Videl si a počul si na vlastné oči a uši ?
Alebo len čítal o tom a teraz sprostredkúvaš informácie ?

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-27 23:01:37 b2284882
http://www.cas.sk/clanok/271402/je-to-znamenie-pap
ez-frantisek-vypustil-holubice-mieru-divakov-vsak-
cakal-smrtelny-boj.html
333 # JodaLefa86
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-27 23:07:18 55d88d6a
http://www.cas.sk/clanok/271402/je-to-znamenie-pap
ez-frantisek-vypustil-holubice-mieru-divakov-vsak-
cakal-smrtelny-boj.html
333 # JodaLefa86
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-27 23:07:18 55d88d6a
ospravedlnujem sa za dvojte spravy nie je to umysel len chyb apc
333 # KyquWyvo44
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-27 23:08:10 55d88d6a
Predpokladám že si chlap takže verím tomu že máš vtáka a nepotrebujem ho vidieť proste verím tomu že ho máš a pritom som ho nikdy nevidel. Nechcel som ta uraziť išlo o vtip.
Nie a teraz vážne mam známeho ktorí tam bol a toto leto tam idem spolu s nim. Je dobrovoľník ktorí tam chodí vyhľadávať pozostatky mŕtvych a pochovávajú ich v tomto lese na cintorínoch ktoré sú tam pre tieto účely vytvorene. Bol ateistom až do chvíle pokiaľ nebol v lese mŕtvych. U nás sa o tom nič nepíše, alebo veľmi malo no skús Ruske serveri tam sa toho dozvieš viac než dosť.

STOPA # QadyVyna05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 00:47:33 b03dc8ec
Poznej svého Pána, vyslyš Jeho hlas, poznej sám sebe - Tvoje pravé já je Tvůj Pán, kterého hledáš! Před kterým se chvěješ vzrušením, kterého miluješ, který je tak tajemný!

JHV # CovaNuri74
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-28 03:21:17 4e8893a3
jedna holubica je symbol dobra tu napadol havran,havran je symbol zla nie smrti,ta ušla tudiž dobro vyhra nakoniec-druha symbolizuje mier tu napadla morska čajka,a zabila,je dobre že ju nenapadol a nezabil orol ,ktory tam aj tak vypustený bol,orol je definitivna smrť,čajka znamena čas,tudiž konflikt nevznikne hned na začiatku roka ale neskor a vznikne na mori,a budu bojovať v nom veriaci.je biela,ateisti to jest siva a satanisti to jest čierna.,čiže všetci,okrem skutočne dobrých ľudi je jedno v čo veria ,ti bojovať nebudú vobec,a to ich zachrani.

333 # RariSija33
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-28 08:14:02 55d88d6a
Najhoršie čo môže dnes človek urobiť je isť hľadať Boha do RKC.Tam už je len slobodomurársky humanizmus:

http://www.youtube.com/watch?v=KazMzS5Ejks

filip # WyboCeci64
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-28 08:56:57 542f3723
Vážení veriaci, verte sebe, svojmu poznaniu, poznaniu predkov, bez viery sa z človeka stáva zviera. Neverte svojmu pánovi, ak nejakého máte, neverte žiadnemu pánovi, ani Pánovi, neverte politike, neverte EÚ.
Pán, slovo pán, existencia pánov, vo vás vyvoláva pocit poslušnosti a podriadenosti, neskúmate prečo a načo, stavia vás do role otroka. To vám vštiepia páni a panský trolovia ešte v detstve, keď ako decko získavate návyky na celý život. To čo vám natlačia do hlavy v detstve, to ide s vami celý život, v dospelosti sa toho len ťažko, alebo vôbec nezbavíte. Preto ste vystavení násiliu krstu vo veku, keď ešte neviete chodiť, rozprávať, nemáte názor a neviete sa brániť. Ste zotročení hneď po narodení, otroctvo ducha sa volá cirkev, náboženstvo, u nás kresťanské, ktoré za posledných 1000 rokov zničilo Slovanskú kultúru, ktorá vyznáva opačné hodnoty ako kresťanstvo a anglosaso židovská civilizácia. Kresťanstvo za celú svoju existenciu nemalo a nemá iný cieľ, iba vás držať v nevedomosti, poslušnosti, aby vás mohlo zbaviť slobody a majetkov. Od čias kresťanského násila na Slovanoch vždy klesá populácia Slovanov, aj Slovákov, pôvodných obyvateľov Slovenska.
Pravdu o Pánovi, pravdu o bohoch vám tento svet zatajuje, ste držaní v nevedomosti, ste bezbranní, poslušní, zotročení. Pravda o bohoch je napísaná v knihách od Zecharia Sitchin, sú tam fakty, dôkazy ležia v archívoch a múzeách. Keď oslobodíte svoju dušu z otroctva pánov, potom vám nič nebráni sa vzdelávať ani v prírodných vedách, financiách, Keynesovskej zločineckej ako aj Fyzickej ekonomike. Naraz budete vedieť všetko o otroctve peňazí, o politických pánoch, ktorí sami seba nechajú zvoliť v "demokratických" voľbách.
Ak sa zbavíte duchovného otroctva, zbavíte sa aj ostatných foriem otroctva od ostatných pánov, ktorí vás sprevádzajú životom a parazitujú na hodnotách, ktoré vytvoríte za celý svoj život. Celý život robíte, je nás stále menej, a zomriete ako žobrák, v starobe na vás nemajú čas ani vaše deti, lebo musia zarábať peniaze, lebo si myslia, že zmyslom života je byť bohatý akeď trocha zbohatnete, tak vás páni oholia cez dane, infláciu, odpustky a cirkevné dary.
Kresťanstvo o vašich starostiach hovorí, ale tiež hovorí, že buďte poslušní, slúžte pánovi a pôjdete do neba. Kresťanstvo vám nepomáha, nevyrieši vašu nezamestnanosť, chudobu, nedostatok rodiny, nevychová vaše deti. Žid nežije preto, aby šiel do neba, žid žije preto, aby na vás zarobil peniaze a žil v hojnosti na tomto svete, získal vaše bohatstvo a moc a vládol vám.. Židom sa stať nemôžete, židia vás medzi seba nezoberú, židom sa musíte narodiť. Nikto vám nepomôže, váš život je vo vašich rukách. Ale žiť podľa židovského náboženstva vám len prospeje, židia si navzájom pomáhajú viac ako zotročený Slovan. Učte sa od židov.
Čiže neostáva vám nič iné ako pomodliť sa: Pane Bože pomôž mi, ak mi nepomôžeš, tak si pomôžem sám!
Ak si pomôžete, zbavíte sa pánov a všetkých otroctiev, ktoré na vás uvalili, ak sa vzdeláte, vychováte svoje deti, postaráte sa o rodičov, spoznáte dejiny svojich predkov, stane z vás Slovan, nie náboženstom, majetkom, konzumným spôsobom života, ale osvieteným duchom, ktorí vidí pred seba a vie čo má robiť, vie poradiť a na rozdiel od všetkých pánov, ako jediný vám vie aj pomôcť. Stanete sa slobodní, zbavíte sa trápenia, bezradnosti, chudoby ducha aj majetku, stanete sa Slovanom.
Sloboda ducha a tela má len jednu podmienku, celý život sa musíte vzdelávať v prírodných vedách, musíte poznať svet, v ktorom žijete. Zároveň musíte poznať aj kresťanstvo, židovstvo, a iné náboženstvá a filizofie, financie a ekonomiku, aby ste mohli porovnávaťa použiť vlastný rozum pri rozhodnutiach a pri obrane pred pánmi. Ak prestanete slúžiť pánom, prestanete na nich robiť, budete robiť pre seba a svoju rodinu, tak zničíte Pána aj pánov. Ten jediný Boh všetkých bohov, ten existuje, on chcel raj na Zemi, ale dnes za Boha vyhlasuje kde kto, pánom sa nazýva ten, kto vás chce zotročiť, kto potrebuje, aby ste mu slúžili prácou a majetkom. Sitchin volá toho jediného najvyššieho Boha "AN", ten keď uvidí svet na Zemi tak alebo zuteká, alebo tu urobí Sodomu, Gomoru, Babylon, Jeruzalem, neostane kameň na kemeni.


Vďaka Sitchinovi spoznáte pravdu o bohoch a o židoch. Nespoznáte však dejiny Slovanov, tie sú zatajované a ničené kresťanmi posledných 1000 rokov. Ak ste Slovan, tak máte v sebe aj zakódovanú morálku, múdrosť, spôsob života Slovanov, nechajte hovoriť vaše srdce a zdravú myseľ si udržujte celoživotným vzdelávaním . Môžete začať Štúrom, Hurbanom, Chalúpkom, ale aby ste ich pochopili musíte vedieť aj tajné dejiny Slovenska od Oskara Cvengrosha, po ich prečítaní zistíte, že je veľa nepoznaného, ak budete hľadať odpovede, tak začne rásť aj váš duch, budete človek vážený a múdry, slobodný, bez pánov, stane sa z vás SLOSVAN.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-01-28 09:54:30 55ede335
Keď som videla v televízii tú holubicu,ktorú mimochodom nevypustil pápež ,ako to bolo v správach,ale deti,keď holubicu napadla čajka,hneď som si pomyslela,že už niektorí zapli svoj počítač v hlave a už spriadajú konšpirácie. Už je to tu!Jedine,žeby to bol zámerný atentát na holubicu?Celý svet v poslednej dobe zošalel!
JHV,---Krásne napísané a také ľahké to je. Netreba nikam chodiť. Stačí hľadať v sebe, Si povieme.Ale to je práve najťažšie.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 09:59:03 5f6669a8
Ttrolovia, to posledné slovo je preklep, aby ste pochopili, píše sa SLOVAN!
Definitiva # MunoLyhi27
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 10:08:14 55ede335
Daj si pozor! Trollovia stále žijú!Skomolíš im meno a už ťa majú.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 10:16:56 5f6669a8
Keď už hovoríte o tých Trolloch... Neviete kam sa podel jeden taký vytrvalo otravný z Košíc?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-28 10:28:35 d4254112
Definitiva,ste velmi mudry muz.Akurat mate jediny problem.Myslite si,ze ludia chapu co im tu pisete.Nechapu.Preto ich mozu yidia past.A cim dalej ,tym viac.
harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 11:26:01 4e6208cf
jambo ked inagurovali mladšieho busha za prezidenta zem plakala,tedia lialo jak z krhli,


su ľudia čo chapu veci trocha inak,ako len v materi a vedia aj to že príroda im dava znamenia,


bush mlači dokazal po čase preo zem plakala,


keby bol dobry v ten den slnko sviti bo priroda sa raduje i PánBoh stvoriteľ neba i zeme.


čas ukaže ako skončí tento rok a či sa naplní čo písane je v bibli,lebo za rok 2014 sa už nič v bibli nepíše,už len den sudny teda ramagedon, ak nevidíš čo sa deje,tak ti len pripomeniem,a bude zvodiť n všetkých zo štiroch kutov zeme do boja a zhromaždi ich na miesto zvane armagedon,a potom príde ten s ohnom,a spali všetku plevel,lebo satan preosial a odelil zrono od plevele,


na ukrajine čo sa deje ,je jasní sígnal tomu,že tak deje sa .putin si je vedomí že nemože prísť moc o ukrajinu,a nato chce za každu cenu ukrajinu,prorusom na ukrajine tuha zima vyhovuje vyhana demonštrantov z ulíc,natu zas vyhovuje teplo,lebo nevyhana demobnštrantov do tepla.chapeš čoho si svedokom,prečo zima taka aka je ?ci ani nie?

333 # SixuCeti64
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-01-28 11:56:15 55d88d6a
333
Tak teraz som konečne pochopil že prečo prší, sneží alebo svieti slnko.. Mal by si to niekde odprezentovať meteorológom, vyzerá to tak že ich práca stojí na nezmysloch, bludoch a poverách. :-)

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 12:07:15 b2284882
333,---Zime je taká,lebo je Január!Keď zabili Kennedyho ,tiež zem plakala?Jednoducho svet zošalel ,ale niekto ho tým šialenstvom nainfikoval.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 12:09:27 5f6669a8
natu zas vyhovuje teplo,lebo nevyhana demobnštrantov do tepla.chapeš čoho si svedokom,prečo zima taka aka je ?ci ani nie?

no uplne jasne vysvetlenie, podobne ak s klincosom...
Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-28 12:21:34 59ad5d21
jambo


že by satan jak pisane je v bibli?

333 # HucoCoko20
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-28 12:36:45 55d88d6a
tam toho natarali....


Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 13:38:02 59ad5d21

Definitiva, ludia vas chapu, to si len niektori debkovia-schizofrenci (ktori to tu hnoja) myslia ze su mudrejsi ako vsetci ostatni. A schizo vidi, ze niekto mudrejsi - to on neznasa, musi bojovat proti - to je silnejsie ako on, to su pudy.

Zaujimave je, ako sa moze schizo-trol rozpravat sam so seba, dokonca sa dobre zabava - to tu vidime bezne - rozpoltena osobnost.
Dokonca tu dal niekto pred par dnami aj clanok o "schizo-bipolarnych zabavacoch". Ake trefne !


Abstrahujem od tychto chorych jedincov, citam Definitivu, kopirujem si Definitivu, citam prispevky znovu a o nich premyslam a hladam suvislosti..

Definitiva, ty si nasa lokomotiva.


Kuko # TixoJomi44
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-01-28 15:37:37 52e5b590
Veru tak ako sa pise, neotravujte nas svojim bohom, svojou vierou a nikto z nas to nebude riesit. Nevyzvanajte ako ovce, nekradnite zo statneho peniaze nas vsetkych a nevyvolavajte vojny, nenavist a strach po celom svete. Nevymyvajte mozog detom a nesirte polasne spravy o zido bozskej spojke a knizke nenavisti, potom si robte co len chcete.
Dotedy ste nepriatelmi ludstva, ludskosti a rozumu. Je nutne proti vam bojovat a sirit osvetu.

A diskusia nema chybu, to som sa zas pobavil. Les mrtvych - to je z pana prstenov ?? Zaujimave ze tieto zahadne veci sa deju len na izolovanych miestach a este aj to ze keby to chcel niekto zaznamenat pre inych, nikdy sa nic neukaze. Hmmm cim to asi bude ?????????? A boh sa tiez ukazuje tak maximalne ako postavicka na okne a v oblakoch - joooj to je ozaj jeho velka moc.

Vyzivam boha nech sa nam vsetkym ukaze aby sme sa konecne nemuseli handrkovat o jeho existencii (vlastne neexistencii) !!

MM # SidaSafa91
-
 47% ( 5 people voted )
+
2014-01-29 09:55:38 d94b4912

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Největší nevyřčená pravda							
				Největší nevyřčená pravda
Největší nevyřčená pravda (The Greatest Truth Never Told TGTNT) je série videodokumentů, která vznikala 7 let. Jejím producentem je Chris Duane. Je o tom, že lidstvo je v průběhu d...
Česká televize záměrně cenzuruje: Piráti a Svobodní neexistují
Ako sa dá zarobiť na rulete
Jste v současnosti skeptikem klimatické změny, nebo jste jím někdy býval?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0673 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made