Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nebojujte proti tým, ktorí vás utláčajú!


Nebojujte proti tým, ktorí vás utláčajú!

Pravda je však úplne iná! Pravda spočíva v poznaní, že takéto jednanie politikov je zákonitosťou! Zákonitosťou, o ktorej predsa jasne hovorí známe úslovie, že každý národ má presne takú vládu, akú si zaslúži.

 

To totiž nie je nijaká náhoda! Je to prejav spravodlivosti, na základe ktorej sa každému národu dostáva presne takého druhu vlády, aký je on sám! Aká je jeho mravná, morálna a duchovná výška! Lebo práve výška mravnej, morálnej a duchovnej úrovne národa tvorí základňu, z ktorej povstáva jeho elita. Spoločenská a politická elita národa je teda len akýmsi zrkadlom, ktoré ľudu verne zrkadlí jeho vlastnú tvár.

 

Predstavme si človeka, ktorý v noci flámoval a ráno vstane a pozrie sa do zrkadla. Pri pohľade doň sa zhrozí svojej vlastnej opuchnutej a znetvorenej tváre a v hneve nad tým zrkadlo rozbije.

 

Nezmyselnému rozbitiu zrkadla, v ktorom vidíme svoju vlastnú tvár sa podobajú všetky snahy o odstránenie nečestných a nemorálnych politikov, či dokonca extrémne úvahy o ich fyzickej likvidácii. Aj keby sa tak totiž udialo, na ich miesto sa veľmi rýchlo dostane niekto iný, kto bude ľudu opäť verne a pravdivo zrkadliť jeho tvár.

 

Ak však človek, ktorý v hneve nad vlastnou znetvorenou tvárou rozbil zrkadlo chce, aby v ňom vždy videl iba peknú, príjemnú a usmiatu tvár, musí sa o to zaslúžiť on sám a nie jeho zrkadlo. On sám musí definitívne skoncovať s flámovaním.

 

Každý národ, ktorý chce mať vo svojom čele morálnych, čestných a ľudských politikov musí sám nastúpiť na cestu svojho vlastného morálneho a duchovného pozdvihnutia. Musí sám zatúžiť stať sa čestnejším, ušľachtilejším, lepším, spravodlivejším a morálnejším. Lebo každému národu sa vždy môže dostať iba politickej reprezentácie takých morálnych kvalít, aké si svojou vlastnou kvalitou zaslúži.

 

Ak ale niekto tvrdí, že on je príliš nepatrným na to, aby niečo zmenil je to alibizmus. Každý národ sa predsa skladá z jednotlivcov a práve jednotlivci tvoria jeho základné bunky. A povaha, kvalita a charakter týchto základných buniek určuje povahu, kvalitu a charakter celku, čiže národa. No a povahe, kvalite a charakteru národa potom zákonite zodpovedá i charakter jeho reprezentácie.

 

Ak teda niekto tvrdí, že je príliš nepatrným na to, aby on sám mohol pohnúť veci dopredu, nepriamym spôsobom tým iba vyjadruje, že nie je ochotný pustiť sa do práce na svojom vlastnom morálnom a duchovnom pozdvihnutí. Že on chce zostať takým, akým bol doposiaľ, so všetkými svojimi nedostatkami, chybami a nečestnosťami.

 

Ale potom nech nenadáva na vládu a neočakáva, že sa bude mať lepšie. Že sa objaví nejaká politická strana, alebo vodca, ktorý pozdvihne spoločnosť zázračným spôsobom. Takéto niečo je nanajvýš nereálneho a takýto ľudia budú mať, ba musia mať zlú vládu, pretože si ju zaslúžia.

 

Musia mať vládu, ktorá zodpovedá a je rovnorodá ich vlastným chybám, ich vlastnej nemorálnosti a nízkosti. Tak je to totiž spravodlivé! Lebo práve takýmto spôsobom žne každý národ presne to, čo zasieva. V tom sa totiž prejavuje princíp vyššej spravodlivosti, ktorej účinkom nemôže uniknúť nič, čo jestvuje na tejto zemi.

 

Nie, niet nijakých výhľadov k zlepšeniu kvality života bez prijatia osobnej zodpovednosti! Osobnej zodpovednosti, ktorou sme prostredníctvom pozdvihnutia výšky svojich morálnych a mravných kvalít ochotní prispieť svojim vlastným dielom k pozdvihnutiu celej spoločnosti. Ak medzi ľuďmi, medzi jednotlivcami takejto ochoty niet, niet a nikdy nebude žiadneho pozdvihnutia spoločnosti.

 

Pochopme predsa, že jednotlivé národy neutláčajú vlády, ktoré si zvolili, alebo ktoré boli do ich čela dosadené akýmkoľvek spôsobom. Skutočný útlak spôsobujú hodnoty, ktorým ľudia, jednotlivci veria a ktoré uznávajú!

 

Útlak národu spôsobuje nízkosť hodnôt, ktoré prijal za svoje a s ktorými sa stotožňuje! Je to napríklad nečestnosť, egoizmus, chamtivosť, nespravodlivosť, necitlivosť, závisť, neprajnosť, či nedostatok túžby po vyššom, vznešenejšom a ušľachtilejšom a ešte množstvo iných chýb a nedostatkov.

 

Každý národ, ktorý nepochopí, že on sám sa musí zmeniť k lepšiemu ak sa chce mať lepšie, bude utláčaný. Tak to totiž vyžaduje zákonitosť vyššej spravodlivosti.

 

Ak sa teda národ chce mať lepšie a ak chce, aby sa pozdvihla kvalita jeho života, musí sa najskôr on sám morálne a duchovne pozdvihnúť. Jeho vlastné pozdvihnutie na vyššiu morálnu a duchovnú úroveň musí nevyhnutne predchádzať pozdvihnutiu hmotnému. Lebo len pozdvihnutie morálne a duchovné môže privodiť, spôsobiť a vyvolať pozdvihnutie materiálne a hmotné. A dovtedy, kým túto zákonitosť ľudia nepochopia a nezrealizujú, dovtedy budú musieť trpieť rôzne formy útlaku, ktoré sa budú stále stupňovať. Stupňovať až do neúnosnosti a vyvíjať taký tlak, že sa napokon jednotlivci i národy budú nútení zamyslieť sami nad sebou a spoznať, v čom spočíva jadro problému.

 

Mnohokrát som cestoval autobusom, keď sa ľudia vracali domov z poobedňajšej smeny. Mnohokrát som ich ľutoval, keď hovorili o podmienkach v práci, či o výške mzdy, ktorú za ňu dostávajú. Avšak zároveň som počul spôsob, akým sa vyjadrujú, počul som, čo sa chystajú robiť, čo ich zaujíma a čo považujú vo svojom živote za dôležité.

 

A vtedy som si uvedomil, že títo ľudia, vzhľadom k ich hodnotovému systému ktorý uznávajú, musia zákonite prežívať všetko to neľahké, čo prežívajú. Musia to prežívať, pretože si to zaslúžia a pretože si to doslova vynucujú výškou svojej osobnostnej, duchovnej a morálnej úrovne.

 Author: Peter Balaz # QubyJace56
Svet2014-02-2833
-
 59% ( 24 people voted )
+
Lenže ako pripomienka je to, že "zrkadlo" je od výroby schválne pokrivené korupciou, nevymožiteľnosťou práva,
takže obraz v ňom je pokrivený i v prípade, že sa do neho pozeráme odpočinutí a nie v "poopicovom" stave...

Bertold # FuliXuju84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-28 18:15:19 5f66980e
Nízko hodnotený príspevok


No toto # DyvuVeqi71
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-02-28 18:30:27 b228427e
baláž, presne tak, každý národ má takú vládu akú si zaslúži. preto boli slováci 1000 rokov pod maďarmi. lebo si to zaslúžili.
aaa # RuxaQija4
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-02-28 18:47:37 b2296775
Pekne napisane a velmy pravdivo len skoda ze na SK to nikto nechape ze treba zacat od seba a nie pozerat sa okolo seba a to je to najtazsie ,ludia na sk vzdy hladaju chybu u druheho nie u seba a svojich cinnoch a to je o tom osobnom moralnom a duchovnom vyvoji. pekny priklad je prispevok od No toto proste intlektualne nepochopil clanok a berie ako ze niekto tu chce nico rozkazovat a hned utoci to je priklad jednoduchsich ludi na sk a zvlast od nitry na vychod . Kazdy obcan slovenska je slovensko a tvori kusok naroda kazdy kazdeho ovplyvnujeme spravanim recami gestami pohladmi len si treba vsimat poriadne co sa deje okolo nas a odkial sa berie ta zavist a zlost v narode / narkoza ,hnoj s tymi serialmi to je pekne podhubie degradacie naroda/.
fesi # FahySavu16
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-02-28 18:49:09 c35b6cdb
aaa,---- vetu--Každý národ má takú vládu akú si zaslúži ,vymyslel nejaký debil.Nikto nechce byť utláčaný. Vždy to tak bolo,že národ bol oklamaný. Slováci sú mierumilovní národ. Dakedy je to na škodu.
Balaz sa zas zviditeľnil! Najprv napíše,že nemáme bojovať proti tým ,ktorí nás utláčajú a potom vyhlási,že budeme mať zlú vládu,lebo si ju zaslúžime.


Jambo # CapuSuxo47
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-02-28 18:59:40 b229d5d5
fesi,-----Frázy ešte nikoho nestávajú intelektuálne vyššie!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-28 19:06:28 b229d5d5
loading...
Každý jedinec má mít presne takú vládu, akú si zaslúži. Ne takovou jakou si zaslouží třeba jeho sousedé...

Mrkev # PapyJicy70
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-28 19:42:47 4e889596
fesi
Nerozumiem Ti. Tvoje slová a Tvoje činy si vzájomne odporujú.
Vravis = Treba zacat od seba a nie pozerat sa okolo seba a to je to najtazsie..

Tak prečo si nezačal od seba.. :-))
A prečo Ti nevadí že Šupa v článku tiež začal od druhých a skončil pri nejakých ľuďoch v autobuse.
Ani Teba nepokladám za kompletného.


No toto # DyvuVeqi71
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-28 19:57:53 b228427e
"Ak teda niekto tvrdí, že je príliš nepatrným na to, aby on sám mohol pohnúť veci dopredu, nepriamym spôsobom tým iba vyjadruje, že nie je ochotný pustiť sa do práce na svojom vlastnom morálnom a duchovnom pozdvihnutí."
O kolik víc teda budu muset být (za ostatní) "pozdvihnutý a duchovně rozvinutý", abych díky tomu zahlédl byť i jen měřitelný impakt na nějaký národ?

Kolektivni-NEVINA # QutyBasi06
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-28 20:03:08 4e889596
"Lebo každému národu sa vždy môže dostať iba politickej reprezentácie takých morálnych kvalít, aké si svojou vlastnou kvalitou zaslúži."
Nevím o žádném oficiálním systému vládnutí (pravidlům hry), který by něco takového zohledňoval a podle tohoto kritéria se v něm cokoli oficiálně řídilo.
Článek se nestal.

Kolektivni-NEVINA # QutyBasi06
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-28 20:12:20 4e889596
aaa–nemal by si čítať výlevy mikloškov, sulíkov, kováčov, poškodili ti mozog, alebo skôr len dorazili. Pod akými maďarmi? Si pomätenec. Uhorsko má slovenský názov, slovenské pomenovania nájdeš v celom uhorsku, tvrdenie o rasovej vláde vymysleli až dodatočne sociálni darwinisti–etatisti. Spoločnosť, v ktorej rozhoduje panovník je podľa teba rasová? Ty vôbec nechápeš dejiny, tak drž pysky.
Počuj súdruh ccc, Slováci na Morave tiež patrili pod Maďarov?

Lidhja # JojaVime40
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-02-28 20:18:49 b228e94c
jooooj ty etatistický k(oko)t

dokažeš ty vobec napisat vetu kde by nebolo slovo etetizmus?? zrejme nie ...lebo si od narodenia k(oko)t
brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-28 20:36:01 4df7e017
Vieš ty naškrabať príspevok bez nadávok, bez päťnásobných rozdielov a zákazu hrubého zisku?

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-28 20:52:08 b228e94c
No zahyň, studom večným zahyň, podlá duša,
čo o slobodu dobrý ľud môj mi pokúša.
Lež večná meno toho nech ovenčí sláva,
kto seba v obeť svätú za svoj národ dáva.
A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

Ty Petko Baláž ostaň len otrokom,
Otrokom alebo totálnym cvokom.
Ak pripisuješ národu vládu takú,
podľahol si jej sústavnemu tlaku.
Čo z takých pisálkov kostolných,
čo z ich kostolných rečí, čo z nich ?
Moja vina, moja vina, bliakajú,
hlavu do oprátky ľuďom dávajú.
K neprávosti oči privierať a na iných špiniť.
Hlúpo nabádať ich že sa majú za to viniť.

Hanba Ti Ty kostolník pomýlený.
Ktorý farár Ťa naučil pripisovať si vinu aj za to čo si nespravil ?
Ktoré náboženstvo Ťa to naučilo ?
Ktoré z Teba spravilo takú ovcu ?

No toto # DyvuVeqi71
-
 72% ( 8 people voted )
+
2014-02-28 20:55:25 b228427e
Hufnágel
brnkol si mi na moju najcitlivejsiu strunu...Zlaté Moravce...Klátova Nová Ves...Skýcov... Bošany...Ostratice ..Chynorany..Nadlice..Rybany...Bánovce nad Bebravou...to som 4 štyri roky za komancov absolvoval na bicykli každý týžden... tam aj spiatky..krajšie spomienky ani nemožu byt...Vy vsetci co tu mudrujete ste vtedy anina zemeguli neboli..a teraz ste mudri ako rádio Jerevan ...a nerozumiete absolutne nicomu...

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-02-28 20:58:29 4df7e017
Brano,----Konkretizuj! Kto považuje ľudí od Nitry na východ za menejcenných,čiže debilov?Prečítaj si pozorne. Ostatní len reagujeme.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-28 21:37:27 b229d5d5
Jambo
Škoda len že to bol ten istý človek ktorý napísal že treba začať od seba a vzápätí si zobral do svojej vznešenej papule ľudí od nitry až po východ a na konci to pribil uvahou že odkial sa berie ta zavist a zlost v narode.. Žeby to bolo v tom osobnom moralnom a duchovnom vyvoji ktory pan spominal ?
Poslednu dobu tito hlavou v oblakoch "vznešení" ľudia ktori spominaju take veci ako moralno a duchovno sa predhanaju v tom ako tie pojmy totalne zhovadiť svojim osobným prejavom.

No toto # DyvuVeqi71
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-28 22:11:11 b228427e
ked hlupakovi dojdu argumenty, zacne s osobnymi utokmi ... Je tu jeden pablb - nebudem menovat vsak on uz sa sam najde - zatial vzdy naspat zagagal ..... Musi mat zo mna dobry stres lebo co prispevok, to primitivne urazky a sproste slova. Pripominam, ze ja som tohto vola nikdy ako prvy neurayil ani neatakoval, vzdy som reagoval len na jeho vypady. Asi mu vadi ze som iny ako on. Nuz popravde, som celkom ze nepatrim do jeho sorty ... Asi toho este hodne nechape a preto je taky vybusny. Nic to, vyrastie na chlapa, potom pride rodina a on sa skludni a zacne premyslat inak. Vsetci sme si tym presli :}}}}

smartang # BohuPyki56
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-02-28 23:40:03 b229ecc9
S autorom sa dá do určitej miery súhlasiť, lebo veď národ a jeho vláda, sú čiastočne spojené nádoby.
Ale to neznamená, že nemáme žiadať spravodlivosť a morálku od tých, ktorí nám tu mizerne "šéfujú" za kráľovské platy...a ešte sú takí nenažratí, že musia kradnúť aj "pomimo"...

...ďalej, sa v článku odsudzuje "fyzická likvidácia", hoc aj tých najodpornejších zmrdov systému, ALE spýtajme sa, koľko krát už temné sily fyzicky odstránili nadaného jednotlivca, ktorý mal potenciál ohroziť ich "satanskú agendu", čo tu gniavi všetko ľudské, prirodzené a zdravé ...?!?

Nie(!), myslím si, že keby zmrdi mali aj trošku strach o svoju riť, až tak veľa by si nedovoľovali... lebo "ich" zákony a nimi vytvorený systém ich nikdy nepostihne a nepotrestá, to sme sa presvedčili už mnohokrát...

Johny # JynaVaso24
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-01 00:56:18 c35b0739
kazdy clovek je iny a pritom rovnaky, taka je aj spolocnost ktoru vytvaraju, ale jednotlivec to je hlavne myslienka, ktora ked je dobra a vynimocna, tak je neznicitelna, kedze sa dokaze sama sirit medzi kontinetalnou populaciou a pretrvat z generacie na generaciu, v mysliach ludi, dnes sa vedie vojna iba oto co si myslime o sebe, o spolocnosti v ktorej zijeme, a o zglobalizovanom svete a jeho vlade, smutne co? a este smutnejsie je to co si ludia naozaj myslia...xixixi
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-01 01:50:53 560dfad7
lidhja
spoločnosť, kde vládne panovník je rovnako etatistická, ako aj demokratúra. uhorsko síce malo slovenské názvy, ale malo aj slovenskú vládu? a podľa teba slováci v británii, alebo v bangladéži majú akú vládu? a slováci v izraeli? ty si etatista.
a pysky si chytím, až pošleš svoju starú.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-01 06:03:24 b2296775
Hufnágel...:-)))) čím ta otec urobil, tým si aj zostal:-))))))))

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-01 09:52:21 4df7e017
Jednou vetou povedané: Slováci sú národ tupcov.Za pár euro navyše,bude na cudzieho hrdlačiť od nevidím do nevidím.
Autor článku má veľkú pravdu.Pokiaľ budeme posraný z každej vyhrážky a nebudeme schopný obetovať aj vlastný život a len chcieť akosi prežívať,tak nič sa nezmení.

cobra # WykeXala95
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-01 10:17:58 55f814c2
cobra,---Ak sú Slováci tupci,potom si tupec aj ty!!!To si uvedom! Autor článku nemá vôbec pravdu. Píše o niečom ,čo asi nezažil. Mne sa autorove články vidia tak,že sa len tak túla kade-tade a to čo počuje alebo zbadá to napíše. Nech sa skúsi zamestnať tam kde sú tí robotníci,ktorí repcú na nízky plat, keď nebude mať inú možnosť ,tak ako nemajú tí robotníci,či nebude aj on tak uvažovať. To je veľmi ľahké mať peniaze,nemať rodinu o ktorú sa musí postarať,nič neriskovať,len kecať.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-01 11:16:35 4e63fab4
ked som tomu spravne porozumel, zvysit moralku politikov mame zvysenim vlastnej moralky?
taky smarty tu uz lieta v moralnom nebi a oni furt nist.
to gulka medzi oci bude daleko ucinnejsia..

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-01 11:30:11 6dec7743
Mal by tam aj inú možnosť - môže streliť pánovi Lee, až mu za frenetického potlesku okolostojacich odletia okuliare na druhú stranu dielne. (ako sa to stalo niekde pri Malackách, ale vy si to už vygúglite). Ozaj, ako skončila táto aférka? Má už šikmina Lee nové okuliare?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-01 11:30:45 bc7b649f
tiez nie je to pravda, ze si za to mozeme sami, moze zato hlavne tento pan, maam v pitchy:

http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Mam_v_pi%C4%8Di

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-01 11:33:08 6dec7743
Hufnágel to je vsetko? Ja som myslel že toho viac napíšeš....

a nejaká cena pre mna by sa nenašla??:-))))

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-01 12:17:11 4df7e017
pokrivenemu systemu nikdy neodporuje vacsina, prave preto ze vacsine vyhovuje a uctieva svojich tryznitelov, to ale neospravedlnue zvolenych zastupcov ze zneuzivaju doveru ludi co ich zvolili, maju zodpovednost aj za pozdvihnutie a nie zneuzivanie tych ktori ich zvolili

pikladom neschopnosti preniest sa cez to je nas premier a minister zahranicnych veci, aj keby mali pravdu co hovoria, robia to sposobom ako prebral moc v nemecku hitler, totalnym podvodom najma na svojich sympatizantoch, toto je absolutna urazka ludskej dostojnosti ale nielen tych symatizantov, ak sa bude cakat na 100% naroda kedy sa vylieci z tejto iluzie sposobom cakania na pozdvih nasho premiera a ministra (ze to svietenie dorazi aj k nim od 100% naroda), tak tak ti ludia budu uz absolutne neodvolatelni, alebo len za cenu totalnej destrukcie a s tym oni rataju to je najpravdepodobnejsi sposob ako sa legitimizovat nadalej

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IQ
2kUDbzRlQ#t=0

vacsina sa prisposobi pri spolocenskych zmenach aj mensine netreba az tak dlho cakat, dokazom su aj tito dvaja skurvysyni nemyslim ze viac aspon 10-20% naroda sa nad nimi minimalne ze nezasmeje aj ked to je nedostatocna reakcia lebo aj to tych parazitov zivi, treba snimi postupovat ako s neludskymi bytostami a zaroven dodrzoiavat ustavu slovenskej republiky co zase by nemusel byt az taky problem uz su pokusy ako to vykonat, zatial zahrievacie reakcia tych dvoch partizanov je toho vysledkom su posrati mozno na smrt z niecoho a nie je to v skutocnost ultrafan ale zrkadlo


ucta k tryznitelom # PicaJoqi09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-02 09:03:25 4d6d8d8a
Šupa zabudol opäť na jedno staré príslovie: Kto zlu neodporuje, sám sa previňuje, ale je faktom, že aký národ, taká vláda, hoci zovšeobecniť to istotne nikdy netreba!

Sloven # CekoLubo54
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-02 10:06:13 5cf505d0
uplne staci vysvetlit, ked na to pride, svoje konanie najblizsiemu okoliu ked si o to prosi (prejavy su strach zmatenost ze nestacia zabehane spolocenske normy na normalny dostojny zivot a podobne) lebo nechape nase konanie v "beznych zivotnych situaciach (vzoprieme sa napriklad nadriadenemu co uz ma vymasteny mozog pod vplyvom aj vlasteho a opravneneho strachu o existenciu, nepristupujeme k lekarovi ako k neomylnej autorite ked vidime ze aj ked nechceme zazrak je totalne mimo a v svojej pyche este zneuziva svoje postavenie a podobne)" ktore nas doviedli do tohoto co je teraz, ak postupone zacnu rozmyslat ze mozno co robime ma svoj dovod aj inde ak v nenormalnosti (ze normalnost urcuju psychopati ovplyvnujuci aj cez media tisice ludi) uz na nas sytem az tak nesiaha prostrednictvom najblizsieho okolia ale cakat na 100% naroda je sialenstvo

ucta k tryznitelom # PicaJoqi09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-02 10:46:13 0587b4df
V globale by L U D S T V O aj bolo vyspele, vzdelane a pokrokove, len semtam sa najdu jedinci zo sameho spodku, pripadne aj z moralneho bahna, co sa dostanu na vrchol pyramidy, su prevazne odtrhnuti od reality - najma myslim politici. Niekedy nedovidia nieto po jej zakladnu, ale ani stred.
Petonovak # WakeMace33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-02 11:11:45 c35b07de
Pán Šupa ma dnes príjemne prekvapil. Článok má pointu a nie je zle napísaný, len prečo sa autor toľko opakuje? Dalo by sa to skrátiť na tretinu a bolo by to výstižnejšie.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-02 16:56:21 59a878a3

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

BRITSKÁ VLÁDA ŠPEHOVALA VŠE. MAMUTÍ OPERACE BYLA VĚTŠÍ, NEŽ COKOLIV, CO DĚLALA NSA


BRITSKÁ VLÁDA ŠPEHOVALA VŠE. MAMUTÍ OPERACE BYLA VĚTŠÍ, NEŽ COKOLIV, CO DĚLALA NSA
Špehové od GCHQ, britského ekvivalentu NSA, špehovali „veškerou viditelnou“ aktivitu uživatelů Internetu a tuto operaci nazývali podle písně od kapely Radiohead ‚Karmická policie...
Anarchokapitalismus, díl šestý: Hasiči
Podnikatelia s lenivosťou
Juraj musí pomôcť (George ought to help) + slovenské titulky

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0755 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo