Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Neklamné príznaky rozkladu štátu


Neklamné príznaky rozkladu štátu

Uvádzam 9 akútnych príznakov, ktoré nám prinieslo 24 rokov demokracie, kapitalizmu, slobody.

 

Vzdanie sa národného majetku – tým pádom suverenity

 

Neustále stúpajúce zadlženie štátu ale aj obyvateľstva

 

14% nezamestnanosť

 

Asi 150-tisíc mladých ľudí rozprášených po svete

 

Paktovanie v rámci "obranného" zoskupenia NATO – Líbya, Afganistan

 

Alarmujúce čísla sobášov, rozvodovosti, samovrážd, počet bezdomovcov

 

Nulová hudobná produkciapred 93. rokom sme mohli byť hrdí na Tublatanku a viacero ďalších kvalitných zoskupení. Dnes? Radšej nekomentujem.


Široko ďaleko najnižší podiel štátnych nájomných bytov

 

Benzín, plyn, elektrika, potraviny, obuv, šatstvo, veľakrát nájomné drahšie ako na Západe pri 24 rokov zabetónovanej tretinovej úrovni platov oproti Západu.


Naozaj sa už zobuďme!!!


!!!Chce to nový volebný systém, na začiatok pol na pol, polovica snemovne politické strany, polovica nezávislí - z každého okresu jeden - odvolateľný referendom!!!


PRE TOTO SA SPOJME! Zatiaľ pre nič iné, len pre toto. A mal by potom vďaka tomu nasledovať pokrok.

Author: Marek Brna # CohyJina24
Slovensko2013-11-2617
-
 75% ( 14 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


aaa # RuxaQija4
-
 32% ( 9 people voted )
+
2013-11-26 10:22:28 b2294cb6
Ja by som mal lepsie riesenie, tych co boli vo vlade od takzvanej revolucie a osobne sa podpisali za tuto zlodejinu, na dozivotie do basy a prepadnutie majetku celej rodine. A okamzite trestnopravnu zodpovednostvladnych cinitelov, od starostov po prezidenta. No a samozrejme nakoniec priamu demokraciu. Nie volenych zlodejov
Hansen # PyleXowi88
-
 77% ( 12 people voted )
+
2013-11-26 10:28:14 2e9f6a18
to "aaa",
invektíva...fuj...žiadne argumenty...s článkom súhlasím - reálny stav!

Bertold # FuliXuju84
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-11-26 10:31:18 4e633381
Rozklad zacal Miki a spol. lacnym vypredajom statneho majetku, je to jednoznacne krok proti tomuto narodu, vlastizrada!
A media a ich presstituti to prezentuju po svojom.
Alebo otacanie vyznamu: vlastenectvo -> nacionalizmus -> extremizmus, teda kazdy kto chrani svoje "korene" je teraz po novom extremista .. a co bude nasledovat? ter or is ta?

ISP # TydaTito81
-
 67% ( 8 people voted )
+
2013-11-26 10:49:52 d405d2ca
Nie je to skvele napísaný článok, ale dotýka sa pravdy.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-26 11:12:56 502f57ba
Žial Marek B. má pravdu. A tie čísla sú daleko horšie. Rozumiem,nemusí sa Ti páčit predstava že niekto pripraví teba či tvoju rodinu o byt,ale to "teraz" ani reálne nehrozí.Myslím že chcel len poukázať na nevyhnutnú potrebu zmien v spoločnosti na viacerých úrovniach.Už teraz je to o hubu pre väčšinu ludí na Slovensku a čo ak sa situácia nedajbože ešte čo i len mierne zhorší,prestanú to zvládať aj Tí,čo sú dnes ešte relatívne v pohode.Keď si nebudeme všímať čo sa deje našim spoluobčanom a nebudeme mať snahu im pomôcť,či aspon prejavit snahu a záujem o ich problém,neskôr môže prísť rad aj na nás a nebude mať kto nám pomôcť a ani ako.Rozdel a panuj: dnes sme ako spoločnosť úspešne rozdelený finančne,názorovo,ale predovšetkým sa podarilo riadiacej skupine tohoto štátu rozdelit naše potreby a tým nás úsešne manipulovať = strach z buudúcnosti napríklad.Každý máme ten svoj strach,ktorý len tak tak zvládame uspokojit a tým sa stávame manipulovatelnými.Vela ludí sú dobráci od kosti,ale naše potreby a strachy sú ako rukoväť za ktorú nás môže systém uchopit a maniulovať ak to bude považovať za potrebné.Strkať hlavu do piesku,ked nám trčí zadok nie je racionálne a ani nič nerieši.Kludne si môžeme tie svoje rukoväte ponechať,ono to bez nich dosť dobre nejde,len nesmieme dovoliť aby si systém myslel že je to to čo nás položí na kolená.Ak človek ignoruje česť,hrdosť a začne robit kompromisy postupne oslabí svoju vôlu a potom už nie je schopný a ani ochotný nikomu pomôcť, nesmie sa čudovať že sa mu to v neakej forme vždy vráti,
že sa to šíry ako nákaza a toho istého sa dočká aj od spoločnosti a ako plynie čas aj od svojich najbližších.Nerobme to.Systém nás chce ovládať,ale on nie je ničím....naše rozhodnutia sú tým čo ho udržuje pri živote.Mi sami sa zničíme ak to včas nepostrehneme.To čo teraz krvopotne budujeme pre rodinu s klapkami na očiach,nám môže byť vzaté a náš svet sa kompletne zrúti len preto,že sme zahodili to čo má v živote ludí najväčšiu cenu, prežívať radosť a šťastie a tie všetky ostatné pekné veci ....nie strach z toho či onoho,to je prejav slabosti a takýto príklad snád nechceme dávať našim potomkom.


Grandtour # TuveQemo47
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-11-26 11:23:32 5f660be8
loading...
Tak taká nezamestnanosť je asi ten najväčší problém , tam by som uznával aj nejaké tvrdšie štátne zásahy . Štátny majetok , tak tam by sme si mali nechať strategické a cennejšie veci , ktoré sa môžu hodiť do budúcnosti , napríklad vodné zdroje , ale inak ho príliš nepotrebuješ ani nemusí byť vždy na škodu , podľa toho či je ziskový , alebo naň doplácaš , alebo je iba tak . Dlh som už spomínal pred chvíľou v inom článku . Koľko ľudia cestujú do sveta sa nestarám . NATO trocha uznávam , aj keď mám pocit že riešia často iba aby mali politickú moc , ale občas sú užitočný a aspoň sa nebijeme medzi sebou , čo pochybujem že by sme vôbec niekedy robili , ale robí to nejakú záruku . S tými bezdomovcami by to ani nemuselo byť neriešiteľné , ak by to ľudí zaujímalo . Z tou hudbou je to somarina . Obuv a šatstvo pochybujem .

pitbul # VydoSaki35
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-26 11:47:01 d5d75caa
Čo sa týka tých arabov by sme im mali dať pokoj a oni by sa mali zmeniť po čase sami . Nieje dobré robiť zbytočne žiadne problémy , predsa len aj mi sme boli riadne hovädá a zmenili sme sa .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-11-26 12:09:47 d5d75caa
Nie že by sme Vás --poniektorých --nemali radi ---ale 6- 7 riadkov a hotovo ... vydrizdať sa potrebujú aj títo menej ---umní---Takže dohoda 5- 6 riadkov hotovo --- baví ?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-26 20:09:45 58d4289b
Nie nie aj ..Grantour47.. Ale vážne Vaše snaženie keby len náhodou narazilo na odpor tak vedzte že budeme u toho aby sme Vás podporili ---vo vašom úsilíí--Ale netreba zabudnúť na to "prdenie do korýtka s múkou,"
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-26 20:24:41 58d4289b
Preco pol na pol? Politicke strany tu uz davno nemaju co robit. Len cez priamu demokraciu sa da ist vpred.. parlamentna demokracia zlyhala na celej ciare..
waldes # GucaVopa65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-26 22:29:21 4e8d72ae
Modro červené Gorily si už k-a-d-i-a do gatí, tento im prevetrá ten ich zatuchlý korupční a podvodní smrad ktorý za 24 rokov na Slovensku narobili, na tejto fotke vyzerá že ho Gorily len ťažko podplatia a že je na Gorily poriadne n-a-s-r-a-t-ý a teraz si ich v medziach zákona podá!!!
Ivan Silberstein # JeniRusu82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 19:25:54 5f667b52
waldes,--Priama demokracia je čo? to nieje politika?Nezávislí,sa len skrývajú pod toto pomenovanie.Všetko je politika.Podľa mňa ani nieje možné neprikláňať sa k žiadnemu názoru niekoho,či už človeka,alebo krajiny.Všetko načo sa pozrieš je politika.
pitbul,-s tou hudbou je to pravda. Každopádne bola kvalitnejšia a aj niečo hovorila. Dnes ,čím má vulgánejšie slová tým lepšie a muzika môže byť aj na píle.Obuv a šatstvo sa kupuje u Vietnamcov. Naše továrne svetoznáme,Zornica,Makíta Púchov,Ozeta Trenčín a iné továrne sú v rukách zahraničných boháčov a už ani nenesú Slovenské meno.. Obuv a odev práveže boli oveľa kvalitnejšie ako teraz a nemusel to byť preslávený Baťa.
Gejta hufnagel,-Keď nechceš to koryto tak mlátenie prázdnej slamy tu je a ešte akí premúdrelí sú tí čo ju mlátia.Keby aspon používali svoju mláťačku.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 19:53:28 4e63686e
Ja zas viem tiež jedno ! Každý by mal mať aj svoje práva aj dodržiavať povinnosti. Lenže to tak nefunguje -žiaľ.Niekto musí dodržiavať Len povinnosti ,práv sa nedovolá a niekto sa dožaduje len práv a na povinnosti kašle


Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-27 20:57:16 4e63686e
Pán Varga, vy ste za aký spolocenský systém, ak sa smiem opýtat? Monarchiu?
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-28 05:33:54 54b104d3
 • Lenka, hlupákom a stranickým TROLLOM neodpovedám. Môžete si vybrať.


  Pravda Verzus Moderná nepriama zastupiteľská parlamentná kvázi demokracia sveta...  Stále viac občanov krajín Európy odmieta v EU zúčastňovať sa na slobodných voľbách a to z následné uvedených dôvodov, keď odmietajú chodiť k slobodným voľbám vo svojich krajinách a taktiež do euro parlamentu a tužia a prajú a je to ich vôľa , prajú si národnú nezávislosť. Sú aj výnimky, napríklad Ukrajina, ktorá tuží vstúpiť do brlohu diktatúry a totality Bruselu a Štrasburgu.

  Uvediem dôvody veľmi hanebného debaklu EU a modernej zastupiteľskej parlamentnej pseudo demokracie nie len v krajinách EU, ale aj v celom svete, česť výnimkám vo Švajčiarsku a na Islande.

  1. Hrubé porušovanie základných ľudských a občianskych práv občanov politickými reprezentáciami svojich krajín a euro parlamentom v Štrasburgu či Bruselom

  - Pravo vytvoriť si a schváliť si občiansku Ústavu občanmi. Občiansku ústavu by mohli meniť len občania krajiny a nie politici.


  - Pravo vytvoriť si a schváliť si občiansky volebný zákon s imperatívnym mandátom čiže právom voličov odvolať akéhokoľvek ústavného činiteľa od prezidenta po starostu. Volebný občianky zákon by mohli meniť len občania krajiny a nie politici.


  - Pravo vytvoriť si a schváliť si občiansky zákon o vykonávaní referenda a práva občanov odmietnuť nežiaduci zákon, vyhlášku, smernicu, medzinárodný dohovor alebo zmluvu, napríklad Lisabonskú zmluvu. Občianky zákon o vykonávaní referenda by mohli meniť len občania krajiny a nie politici.
  2. Za druhé, neschopnosť politikov, politických záujmových strán v globalizácii a integračnom procese TVORIŤ:

  - Zamestnanosť v každej krajine EU v trhovej prosperujúcej ekonomike na rozumnej hranici 4 %, keď dnes v 21 storočí sa väčšina ľudstva stáva moderným motrokom globalizačného hanebného procesu porušovania základných ľudských a občianskych práv vo svete

  - čiže podaný motroci finančných elít sveta


  cez kúpené skorumpované politické strany, média, justíciu, políciu, armádu, manažérov zamestnávania zamestnancov čiže ich kápovia,

  kápovia trestajúci

  za každú maličkosť pri minimálnych alebo priemerných mzdách svojich zamestnancov.

  - Vyrovnané až prebytkové rozpočty. V Bruseli žijú a pracujú byrokrati, ktorí umožňujú politikom krajín Európy tvoriť 3 % schodok štátnych rozpočtov a viesť svoje krajiny ku krachu a krachu aj eura-!!! Sú to neschopní blázni.


  - Jednotnú daň z prímu a tovarov v EU.

  - Jednotu minimálnu mzdu a minimálny starobný dôchodok a sociálny systém V EU.


  - Občania väčšiny krajín Európy nemajú prístup do médií hlavného prúdu, hlavne TV staníc a právo diskutovať s politikmi o veciach verejných, nakoľko tieto média slúžia politickým parlamentným stranám, ktoré ich ovládajú, podobne ako politické strany ovládajú justíciu a políciu.

  - Lisabonská zmluva pola prijatá násilným spôsobom diktátu politických strán krajín Európy na želanie pánov super vládcov mien, ako je dolár a euro.


  Občania sveta nikdy netužili po diktatúre a totalite komunizmu či elít kapitalizmu a ešte k tomu neschopnej diktatúre riešiť veci verejne a to v Bruseli a Štrasburgu.


  Prvý krok občianskeho nenásilného odporu je hlavne neisť k volebným urnám dať svoj mandát a legitimitu režimu násilia a porušovanie základných ľudských a občianskych práv v akýchkoľvek voľbách. Až po tomto kroku budú môcť nasledovať masové pokojne kultivované manifestácie a demonštrácie za vyššie uvedené naše práva a to v každej krajine sveta.

  Akýkoľvek spoločenské systémy v modernom a zdolanom 20 a 21 storočí, tak nikdy nevychovávali svoje obyvateľstvo v náuke skutočnej demokracie, ale len manipulačným klamom aj cez školské osnovy pod falošnou vlajkou ľudských a občianskych práv pseudo demokracie

  Kto spôsobuje problémy ľudstvu sveta?, tak nám to zdokumentuje následné video o bábikách eura a dolára v EU a USA či že bábikách modernej nepriamej zastupiteľskej parlamentnej pseudo demokracie, ktorú ľudia sveta budú ignorovať a nebudú chodiť voliť aj keď systém diktatúry a totality v celom svete bude na klonovanie voličov mediami a politikmi, politológmi, ekonómami vynakladať miliardy na kampaň a média pôjdu propagovaní podlého spoločenského systému na 100 % v službách diktatúry a totality

  http://www.dolezite.sk/----Ludske-a-obciansk
  e-prava-odmietane-diktaturou--8nm1Wj.html
  [
  /url]

  Kto spôsobuje problémy ľudstvu sveta?
  [c
  olor=#800080]http://www.youtube.com/watch?v=YGOM3S
  LHijQ


Jozev Varga # JawaReca96
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-28 16:50:36 3ec5e27c
"Lenka, hlupákom a stranickým TROLLOM neodpovedám. Môžete si vybrať."aj to je forma odpovede, dakujem ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-28 17:45:30 54b13098

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   tr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Jednotný trh EÚ vraj potrebuje viac sociálnosti


Jednotný trh EÚ vraj potrebuje viac sociálnosti
Jednotný trh EÚ je najväčším symbolom a úspechom Európskej únie. Sloboda pohybu osôb, tovarov, služieb a kapitálu viedli k zrušeniu mnohých nezmyselných administratívnych bariér...
Švýcarsko zamítá návrh na omezení ředitelských platů
Čo sa zdá byť skoro neuveriteľné...
Syn, Otec a Boží Syn

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0366 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made