Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nigel Farage, nejslavnější britský euroskeptik obviněný ze zpronevěry peněz EU


Nigel Farage, nejslavnější britský euroskeptik obviněný ze zpronevěry peněz EU

Blíží se volby do Evropského parlamentu a vzhledem v předběžným průzkum ohledně očekávaného úspěchu euroskeptické strany UKIP vedené Nigelem Faragem se to dalo očekávat.(svobodnenoviny.eu)

(BBC) Poslanec Evropského parlamentu Nigel Farage, slavný britský soupeř Evropské unie, známý díky svým ostrým projevům, opěvovaný především pravicí, byl právě obviněn ze zpronevěry peněz, které dostal za provádění parlamentního zastoupení.

Farage je také znám tím, že " podporuje Putina" a prezidenta EU Hermana Van Rompuye přirovnal k " mokrému hadru".

I přesto, že je euroskeptikem, tak byl europoslancem od roku 1999. Bývalý člen strany UKIP prozradil pro deník The Times, že jeho bývalý šéf údajně dostával z Bruselu na řízení kanceláře ve West Sussex 15.5 tisíce liber ročně a jeho výdaje byly jen 3 tisíce, které dle jeho tvrzení stačily na účty a jiné výdaje. Za pronájem Farage neplatil, jelikož dostali budovu od jejich příznivců.


Nigel Farage se okamžitě začal bránit před útoky a vysvětluje, že jsou to útoky motivované politicky. Dodal také, že měl finanční výdaje i na jiné věci mimo kancelář, které se týkají jeho práce, jako je cestování, telefony a hotely. Farage potvrdil, že nemusí platit za kancelář na West Sussex, ale také dodal, že  není potřeba si nechávat faktury za unijní peníze. Jestli došlo k podvodu má rozhodnout finanční úřad pro podvody.

Počkáme si jak to dopadne, ale jde vidět, že se bruselští socialisté velmi obávají úspěchu euroskeptické strany UKIP ve volbách do Evropského parlamentu. Dle předběžných průzkumů má jeho strana u občanů Británie nemalé zastoupení a předpokládalo se, že by mohla volby vyhrát.

http://svobodnenoviny.eu/nige l-farage-nejslavnejsi-britsky-euroskepti k-obvineny-ze-zpronevery-penez-eu/Author: sn # PihyMonu79
Európa2014-04-186
-
 55%  ( 1 people voted )
+
Či je on slávny súper EU by som pomlčal, je to skôr taký šašo na odľahčenie rokovaní, ale či sa uvedený skutok sprenevery skutočne stal, to by som na základe jedného bulvárneho výstrižku ešte rozhodne nebral ako potvrdený fakt.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 46%  ( 18 people voted )
+
2014-04-18 12:25:02 bc7b649f
Ak je tu niekto šašo, je to pán Debílium, automatický dementný degenerátor nezmyselných zhlukov slov.

Prosím technika pána Debília, aby mu doplnil "D", zdá sa, že sa minuli.
Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2014-04-18 14:11:01 55d8e107
Pandemonium # DaruJete36

Uvidíme ako dopadne vo voľbách, ale ja som presvedčený, že v GB ho za šaša na odľahčenie rokovaní nemajú...Myslím, že i na Slovensku má pomerne veľké preferencie na rozdiel od Flašíkovej Beňovej, alebo iných...

Bertold # FuliXuju84
-
 69%  ( 6 people voted )
+
2014-04-18 18:51:45 4e633f06
pandemonium: podla seba sudim teba :D
leblues # JobyFaby94
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-19 03:33:56 6e4eaa3b
Za 20 rokov v EÚ môžeme konštatovať, že EÚ je koloniálna mocnosť, ktorá kolonizovala Slovanov, aby oddialila krach svojej ekonomiky. EÚ potrebovala našu lacnú pracovnú silu, potrebovala zrušiť naše fabriky ako nežiadúcu konkurenciu, potrebovala naše trhy, aby mohla točiť peniaze, aby našli blbcov, ktorí sú ochotní sa zadĺžiť. U nás môžu fungovať len fabriky, ktorých majiteľom sú súkromné spoločnosti zo západu, Nemecka a Francúzska. To, že sme Francúzom darovali našu vodu a vodovodné siete je trestný čin, zrada národných záujmov, tí čo boli pri tom, vám porozprávajú scifi založené na podvodoch.
Poľnohospodárstvo skrachovalo, teraz vyvážame obilie a mäso za najnižšie ceny v regióne a dovážame falšované a chemicky upravené, zdraviu škodlivé potraviny. Mäso vyvážame len preto, lebo sú ešte fanatici, ktorí ho vyrábajú so stratou. Západní farmári majú množstvo iných štátnych dotácií, ktoré nás konkurenčne znevýhodňujú. Celý finančný systém je nastavený tak, aby východ krachoval a západ bol ziskový. Dotácie do chovu zvierat sú len na technológie vo výške 50% /tie ostatné sú malina pre medveďa/, na ne si musíte zobrať úver, musíte sa zadĺžiť a splácať z tržieb, z výroby, ktorá je stratová.

Dotácie do chovu zvierat sú na to, aby ste sa zadĺžili a už sa nespamätali.

Finančný systém funguje na bezcenných peniazoch, nie sú kryté ani zlatom, ani tovarom, ani službami. Banky potrebujú dávať úver, aby mohli na počítači vyrobiť nové peniaze. Banky nemajú ani tie bezcenné peniaze, ktoré požičiavajú, banky ich vyrobia v momente, keď si beriete úver. Každým úverom banky bohatnú, vytvoria nové falošné peniaze plus si pýtajú od vás úžernícky úrok a vy tú pôžičku musíte splatiť skutočnými peniazmi, t.j. vašou prácou-mzdou, tovarom a službami.

Ak to urobíte ako súkromná osoba, tak ste zločinec. Ak to robí banka s licenciou od štátu, tak je to legálne. Štát je monopol na kriminalizáciu.

Krym nebol anektovaný, anexia je násilný až vojenský akt. Na Kryme prebehlo legálne referendum, na ktorom sa USA a EÚ odmietla zúčastniť, aby nemuseli potvrdiť legálnosť referenda. EÚ a naši politici klamú národy, smutné, že aj Kiska je v službách USA.

Ukrajina nemá dodnes legálne platné hranice potvrdené OSN, pričom OSN je firma ovládaná USA. Juhovýchodná Ukrajina a Krym sú odveké územia Ruska, do Ukrajiny sa dostali až za éry ZSSR. Ak Ukrajina nemá platné hranice, tak jej nástupnickym štátom je Rusko.
Na Ukrajine prebehol protivládny puč v rozpore s medzinárodným právom. v západnej demokracii dochádza k zmene moci počas volieb.
Putin opakovane vyhlasoval, že na Ukrajine ruskí vojaci nie sú. Nepodporuje nepokoje proti Kyjevu. Na Kryme sú ruské vojská a ich počty v súlade so zmluvami a jediné čo kontrolovali, bola kontrola pučistov z Kyjeva pred a počas referenda.
USA, EÚ aj naši politici tvrdia pravý opak o Ukrajine, nehorázne nás klamú. Ukrajina dlhuje Rusku 16 mld., robiť puč môže len idiot. Banderovci si mysleli, že USA v 1945 začnú vojnu proti Rusku a oslobodia Ukrajinu od Rusov, sklamali sa. Dnes si pučisti myslia, že EÚ a USA potrebujú Ukrajinu. Nepotrebujú, potrebujú bohatstvo zeme, obilnicu Európy, lacnú pracovnú silu, potrebujú poraziť Rusko, potrebujú ruské energie a suroviny na to,

aby anglosaso židovská civilizácia opäť oddialila svoj ekonomický bankrot, aby mohli ovládnuť a zotročiť Slovanov a celý svet.

Preto konštatujeme, že prebieha 1000 ročná genocída Slovanov, u nás ako nenásilná, keď pod diktátom EÚ relatívne klesá populácia Slovanov voči neprispôsobivým prisťahovalcom. Dostať do domu múdru a bohatú návštevu je radosť. Dostať do domu parazita, ktorého živíte, množíte a on vás len vyciciava a je zákonom chránený, to je peklo. Volá sa to eugenika, tá je v EÚ zakázaná vedná disciplína, napriek tomu, že židia ju majú ako súčasť náboženstva tisíce rokov, žijú podľa nej a sú úspešní. Čo je židom povolené, to je Slovanom zakázané.

A teraz Nigel Farage. On je proti EÚ v podobe, ktorá dnes existuje a ktorú som len zľahka ilustroval vo svojej obrovskej zrúdnosti. Proti EÚ je Peter Mach, česká Ne Bruselu, Marine Le Pen. V Rakúsku má strana proti EÚ najvyššie preferencie, Španielsko je sud s dynamitom, Dánsko, Holandsko, Belgicko, Nemecko, všade ožívajú politické strany proti terajšej EÚ.

Len na Slovensku sme kŕmený klamstvami o EÚ, o Rusku, o Ukrajine.

Ak niekto v tejto situácii začína aféry proti Farageovi, tak to sa dalo čakať. UKIP asi vyhrá voľby do europarlamentu. A keby aj bola aféra, vždy hodnotím prínos pre ľudstvo a ten je u Faragea obrovský
v porovnaní s aférou.

Demokracia EÚ funguje tak, že výkonným orgánom, ktorý vymýšľa sprostosti na bežiacom páse, je komisia EÚ, ktorú nikto nevolil a pracuje pre súkromné korporácie, parlament slúži na odhlasovanie nezmyslov a kto nesúhlasí, ten je nepriateľ EÚ a možno bude aj bombardovaný. Preto tá poslušnosť politikov. Nemecko je okupovaný štát dodnes, nemá vlastnú ústavu, Bundesbank plní príkazy FEDu a dotuje EÚ.

EÚ má fašistický pôvod, ES založili ľudia, ktorí boli namočení v 2.sv.vojne, týmto ľuďom slúžil Hitler na to, aby vojensky obsadili Európu a Áziu, Hitler nebol príčinou vojny, Hitler bol nástroj bankárov USA a Británie. USA a Británia finančne a materiálne podporovali aj Stalina, aj Hitlera, len aby dosiahli svoje mocenské ambície. Británia po vojne prišla o svetovú menu, libru, USA zneužili chaos a svetovou menou sa stal USD, z ktorého FED urobil bezcenný papier.

Všetko, čo vo svojom živote zažívame, je iba epizódou tisícročnej vojny anglosaso židov-chazarov a kresťanov proti Slovanskej civilizácii, dôverčivej, humánnej, pravdovravnej.

„Ex šéf CIA potvrdil, že akonáhle sa vo väčšine zemí sveta inštaluje nový líder, tak táto osoba dostane oficiálne pozvanie kabaly od Kissingera, ktorý odovzdá lídrovi účet vo Vatikánskej banke s enormným úplatkom. Taktiež sa lídrom vysvetlí, že ak nebudú poslúchať príkazy kabaly, tak budú zavraždení, škandalizovaní, alebo ich krajina bude napadnutá vojskami USA.“ benjamin fullford. czDefinitiva # MunoLyhi27
-
 55%  ( 12 people voted )
+
2014-04-19 08:55:01 5faaebfb
Keď už hovoríme o voľbách do EP - mám presnú predstavu, koho voliť. Ľudí zo SDS...
Pandemonium # DaruJete36
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2014-04-19 09:36:39 bc7b649f
loading...

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0276 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage