Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nigel Farage varuje před ‘nechutným’ koncem EU


											Nigel Farage varuje před ‘nechutným’ koncem EU

Neonacismus je v Evropě na vzestupu, a pokud národy Evropy nevystoupí z EU demokraticky, je před námi násilný konec tohoto subjektu, řekl vůdce UKIP Nigel Farage během druhé veřejné debaty o členství Británie v EU. Farage to specifikoval, že když členové EU nebudou schopni vzít si zpět kontrolu nad svými zeměmi diplomaticky, pak to za ně udělají neonacistické skupiny jako strana Zlatý úsvit v Řecku násilím. 


"Chci spatřit ukončení EU, ale chci s ní skoncovat demokraticky. Když to neskončí demokraticky, tak mám obavy, že to skončí nechutně," řekl Farage během debaty s vůdcem Liberálních demokratů Nickem Cleggem.

 

Podle diváků zvítězil Nigel Farage v této televizní debatě o Evropě 69 procenty k 31 procentům, ukázal průzkum Guardian ICM.

Farage během této debaty kritizoval velkopodniky, bohaté vlastníky půdy a zaměřoval se na růst násilností v Evropě s prohlášením, že jeho cílem je postarat se o bílou pracující třídu.

"V některých zemích už začínáme spatřovat znepokojivý vzestup politického extremismu. V Řecku je neonacistická strana, která usiluje o křesla v Europarlamentu a určitě je dostane... Vidíme to v Madridu, vidíme to v Aténách, nesmírně veliké protesty s desítkami tisíc lidí a se spoustou násilností," řekl Farage.

"Když lidem vezmete možnost změnit svoji budoucnost přes hlasovací urnu, protože odevzdali kontrolu nad vším někomu jinému, pak mám obavy, budou mít tendenci uchýlit se k nepěkným prostředkům, a to mi dělá velké starosti," dodal.

Clegg reagoval obviněním, že Farage zkouší přestavit čas na hodinách někam dozadu do 19. století.

 

"Nemyslím si, že byste to nemyslel poctivě, když Britskému lidu říkáte, že můžete obrátit hodiny zpět. Co přijde dál? Budete snad říkat, že bychom se měli vrátit ke zlatému standardu a k měně počítané jako před zavedením desetinného způsobu, nebo možná vzít hráče kriketu z Viktoriánské éry WG Grace, aby za Anglii zase zahájil odpálkování míčku? Tohle je 21. století, nikoliv století 19.," konstatoval Clegg.

"V eurozóně jsou sice velké těžkosti, ale myslet si, že je to k něčemu dobré..., když se to rozpadne, nebo snad i předpovídat, jako jak to právě Nigel Farage udělal, že k tomu dojde násilně v ulicích po celé Evropě, a současně s tím stranit ruskému presidentovi Vladimiru Putinovi v některých z nejzávažnějších záležitostí, místo postoje na straně své vlastní země a evropských demokracií, s nimiž spolupracujeme, to si myslím, že je obrovský rozdíl v prioritách."


Během této debaty se diskutovalo i o jiných záležitostech včetně imigrační politiky, obchodu a mezinárodních záležitostech, jako je Ukrajina.

 

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: rt.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Európa2014-04-0426
-
 63% ( 9 people voted )
+
Eu sa rozpadne. Vzniknu dve koalicie sever a juh. Neskor to prinesie aj vojnovy konflikt. Ci bude vojna tym hybnym procesom pri rozpade EU to uz neviem.
peter novak # FynuHuxa28
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-04-04 09:54:52 5faae298
Aha ho, dalsi prorok.. :-)

No toto # DyvuVeqi71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-04 10:08:47 57f4eb6d
Šťastný to eurokomik, šťastný to i rybár. Ale sa mu darí, minulý víkend tiež brali...
:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 11 people voted )
+
2014-04-04 10:50:54 d4254012
Práve zrušenie zlatého štandardu dalo FEDu moc a príležitosť nekonečných machinácií a manipulácií s bohatstvom sveta a predovšetkým s reálnym bohatstvom krajín po celom svete mimo USA. USA sú len zbernou nádobou hodnôt za bezcenný zelený papierik.

A Európa s celým svojim európskym spoločenstvom je presne to isté len v modro-žltom, svoj teror voči krajinám uplatňuje cez básničku EÚ, ekonomickú a finančnú likvidáciu krajín cez úžernícke pôžičky a úvery. Ludí síce nestrieľajú a nezabíjajú ako NATO po celom svete, ale úspešne z nich robia ekonomických odkázaných otrokov a žobrákov.

Aj napriek rozdielnym použitým spôsobom stále ide o tú istú podstatu, len je dosiahnutá ináč.

ukulele # FogyLoqy46
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-04-04 12:16:51 57f4c47a
Len fakticka k faktickej.

Gejzi,zrusenie zlateho standardu bolo NEVYHNUTNE rozhodnutie pre USA,lebo ak by k tomuto kroku neprislo,nasi najsamdemokratickejsi priatelia by uz davno ekonomicky skrachovali.

Inak fakticka na urovni a s prehladom napisana.

Este aj ta sekera mi do toho zapasovala.:}

Ukulele,ale treba uznat,vobec to nevymysleli zle,co povies?

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-04 14:41:29 5b7f2362
pre Hufnágela,
čo to Tí Rakúšania len chcú, akú hromadnú žalobu na banky to chcú podať? že by načisto osprosteli?
čítaj: http://www.dolezite.sk/Rakusane-planuji-hromadnou-
zalobu-proti-podvodnemu-uverovemu-F2g.html
tam to máš vysvetlené ako je to s krytím peňazí....

Bertold # FuliXuju84
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-04-04 15:33:34 5f668de2
loading...
Gejza Hufnágel

Je jasné, že v tomto sa nikdy nezhodneme v zmysle, že je to neriešiteľné.

Máš pravdu v tom, že vytvorenie "frakčného bankovníctva" bolo nevyhnutným krokom k zahájeniu najväčšieho o*f*a*j*č*u na ľudí po celom svete. K jeho dokonalosti bolo potrebné dosiahnuť zrušenie zlatého štandardu a všetky postupné a následné kroky sú nám všetkým veľmi dobre známe.

Ale nikdy nie je možné súhlasiť s tvojou teóriou, že bez zrušenia zlatého štandardu by nedošlo k priemyslovej revolúcii. Jediné k čomu by nedošlo by bola nezmyselná tvorba nadspotreby, čo je následkom čoraz ostrejších bojov o nerastné suroviny a energetické zdroje krajín, ktoré nimi disponujú.

A povedzme si na rovinu. Fungovanie toho frakčného bankovníctva všetci reálne vidíme a skončí spôsobom, kedy dosiahne svoj vrchol a nebude možné sa pohnúť ďalej. Je to ako keď by si nacikal do nádrže tvojho auta a očakával by si, že ten motor pôjde na túto tekutinu a ešte k tomu do nekonečna ako perpetum mobile. :)))))

Takže je možné, že celé frakčné bankovníctvo sa blíži k momentu zabitej sekery do hlavy s následkom ťažkej fraktúry a krvácania, ktoré zapríčiní jeho neodvratný koniec.

ukulele # FogyLoqy46
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-04-04 17:36:29 57f4c47a
harry

Jediné čo môžem je len s tebou súhlasiť. Tak je, vystihol si to v krátkosti veľmi výstižne a presne. :)))

Nuž a to, že to majú tak dobre vymyslené - niet sa čo čudovať, podľa Gejzu si nad tým turbujú mozgy už 300 rokov? Na ten dlhý čas, to zas nie je až tak geniálny výkon. Čo povieš? Ale vymyslené je to slušne to je fakt. Hlavne ak prihliadneme na vždy nové šialené teórie fungovania trhu a peňazí, zasadenie nových výrazov, ktorým ani pán boh nerozumie, ani oni samotní, hlavne, že to splní svoj účel nie? Vidíš aj toxické úvery ešte pred pár rokmi verejnosti nič nehovorili, rovnako ako ani nádherný výmysel derivátov bez neodhadnuteľných hraníc. :))))

Iluzionisti sú to priam dokonalý. To je fakt. Uvidíme do kedy bude táto ilúzia reálne fungovať. Možno sa toho dožijeme a možno aj nie. Veď raz príde doba, kedy otvoria chlievik a zistia, že je tam len jedna sviňa a nijako sa z nej už nedá urobiť 50 z ktorých sa naozaj niekto aj naje.....

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-04 17:57:00 57f4c47a
Hufnágel, zrušenie zlatého štandardu bolo nevyhnutné... Potiaľ sa nemýliš.. :-))
Ale nie na zabezpečenie chodu moderných ekonomík. Americká vláda sa zaviazala, že zahraničným centrálnym bankám bude vymieňať doláre za zlato, a to na základe zlatej parity dolára 1 trójska unca zlata = 35 dolárov. Prostredníctvom amerického dolára sa hlavné meny stali vymeniteľné za zlato – to predstavovalo základnú väzbu brettonwoodskej menovej sústavy. V roku 1971 došlo k devalvácii dolára voči zlatu 1 trójska unca zlata = 38 dolárov, v roku 1973 1 trójska unca = 42,22 dolára. Kríza menového systému vyvrcholila 15. augusta 1971, kedy americká vláda zrušila vymeniteľnosť dolára za zlato. Menové kurzy tak stratili zlatý základ a začali sa udržiavať na základe trhových pomerov. Padol tak základný pilier brettonwoodskej sústavy. Opísané síce z wikipédie ale - čo z toho vyplýva..

Nič iné len to že americká vláda zrušila vymeniteľnosť dolára za zlato vtedy keď mala USA podľa platných dohôd vymeniť tie papieriky spätne za zlato zahraničným centrálnym bankám ktoré doviezli svoje ťažko nahromadené papierové dolárové (zlaté) rezervy na výmenu za zlato skutočné. Jednoducho toľko zlata ani nebolo koľko doláčov vytlačili.. No a svetová zlodejina pokračuje dodnes.
Lebo čo ináč s tými bezcennými papírikami ? Moderná ekonomika tak iba posúva svoj pád pred sebou.
A máš pravdu systémy frakcneho bankovnictva existuju už dávno a vždy padajú tieto systémy na hubu, lebo tlačiť do aleluja neni problem. Takže dnes sa s tými papierkimi kvôli tomu robia ešte aj drahoty aby mali akože - cenu a hodnotu. Keď je málo peńazí v obehu znižujú sa úroky úverov keď je ich veľa zdvíhajú sa aby z obehu zmizli a vôbec ide o hlúpy systém kde sa vytvára umelý dostatok či nedostatok zákonného platidla. Sloboda trhu je - ta het.. Pretože normálne ak je niečoho na trhu veľa tak cena takej komodity a týka sa to aj peňazí by mala klesať a nie naopak. Teda je to nielen umelé ale aj monopolizované. Hotové finančné otroctvo národov.. Ak tomu vravíš moderná ekonomika tak asi som dosť nemoderný a vôbec sa mi nepáči taká moderná zlodejina.

No toto # DyvuVeqi71
-
 63% ( 9 people voted )
+
2014-04-04 18:08:20 57f4eb6d
No toto

No toto, ale toto, jediné čo môžem urobiť je K+. :)) Rovnako ako to vystihol aj harry.

No nedá sa, teraz musím byť dobrá a slušná, lebo tak je ako hovoríš. :)

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-04 19:08:27 57f4c47a
Hahaha Gejza ale veď takto funguje každý trh, ak ho presýtiš - po tovare zanikne dopyt a je to vybavené..
Všetci budeme mať dosť peňazí a môžme si za ne vymieňať naše výsledky práce.. Ale to by sa výrobcom peňazí nehodilo do karát.

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-04 22:53:30 57f4eb6d
Ukulele–ak sú papieriky bezcenné, tak ich prines do cigánskej osady. Prestaň tárať a aj konaj podľa príkladu tvojich výlevov.
Akí otroci a žobráci? Ste rozmaznaní až nadmieru, každý kto nie je miliardár je žobrákom?
S kanónom došli zriadenci z bančičky, aby ľuďom vnútili pôžičky? Sami si ich žiadate, neodoláte im, pretože materialisticky gánite za čo najnovším tovarom, kupujete zbytočné rárohy možno zo závisti, aby ste dobehli v luxuse susedov. Ty si premysli ako žiješ, a ak nepíšeš o sebe, tak kto ti dal oprávnenie, aby si sa strachovala a dozorovala nad ľudmi, ktorých si v živote nevidela, nepomohla, neplatíš im účty. Nech sa popália, sami sa poučia. Ste žobrota zrejme preto, že máte priveľa času zasahovať druhým do života.
Banky sú odpoveďou na ľudskú zhýralosť a zhon po majetku, ale ľudia sú pobúrení, že musia platiť, vraj príliš, dokonca navyše. Toľká opovážlivosť, predsa aj masy sa chcú zabávať. Prehlás otvorene, že davy sú nesvojprávne, preto upadli do biedy, pokiaľ ich neprehlásiš za menejcenných, nechápajúcich realitu, tak je úplne jasné, o čo ti ide.
Čo má byť tým bohatstvom sveta, ktoré sa vymieňa za brakovú komoditu? Opäť plánovači si naplánovali, čo je hodnotou a čo ňou nie je, a chceli by svoje zistenia napísať aspoň na tisíc strán do dajakej vyhlášky. Pokiaľ ľudia veria v papieriky, tak majú pre nich význam, a pokiaľ by ktokoľvek predal svoju piesčitú pôdu, tak ju slobodne vymenil za papieriky, pretože už má predstavu za čo vymení papieriky. Neplánuj im život, súdružka, rieš si ten svoj.
NATO sú teroristi, ale nijako ma neteší, že boľševici sa obliekajú ako profesori mravnosti, by chceli „bojom“ proti NATO ospravedlniť a oživiť svoje neľudské, choromyseľné idey.
Plánovači plánujú a naplánovali si rachot dnešného systému, áno padne, pretože je neudržateľný pre navýšené nároky bežnej masy, ale nie je nijakou tragédiou, iba pre súdruhov plánovačov, čo by chceli mať všetko a všetkých pod kontrolou.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-05 02:31:07 b2288b22
Hugnágel, koľko kníh o dejinách hospodárstva si napísal? Nie si o nič viac fundovanejším len preto, že občas napíšeš zrozumiteľne pravdu, aj keď je pádna otázka, že či aj vieš, že si napísal pravdu a ak áno, čo za temné úskoky voči ovplyvniteľným ovciam sleduješ zopakovaním pravdy.
Ako si na to prišiel, že je potrebný frakčný systém? Je využívaný, napomáhajúci mamonárskemu prehnívaniu, ale žeby bol potrebným len preto, aby sa človek ukázal ako nemysliaca prežratá nádoba plná hriechov, bezduché trupy, čo nemajú starosť o zajtrajšok? Potrebný pre vládny monopol, alebo pre chamtivé nakupujúce ovce? Kto má závažnejšiu dôležitosť, aby určil, že kvôli nemu je potrebným? Naopak, sloboda je potrebná a až v slobode sa rozhodnú ovce, či sa nechajú vykántriť alebo sa odrežú sami. Nie systém, ale sloboda je smerodajná, vy sa dohadujete, aké poučky sa majú uplatniť v praxi pre všetkých a povinne.
Predstav nám bližšie „Nobelovu“ cenu, čo by si chcel odovzdať totovi.
Konečne vzniká voľný trh? Tak tvoja "úvaha" si zaslúži patentovať.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-05 02:57:48 b2288b22
Presne tak Lidhja, dnes co nici ekonomiku a zivotnu uroven je nesloboda zo strany statu. Stat je ako moloch ktory lezi na prsiach narodov a cica z nich silu a vtlaca ich az po usi do sraciek socialnosti a solidarnosti s armadou parazitov a darmozracov. Keby niet tejto rakoviny na narodoch tak dnes nie je problem ani s multikulty a uz vobec nie s inou chamradou. Ked clovek chce byt slobodny v prvom rade musi byt nezavistly na state a komunite.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-05 03:11:56 1834e06a
Ťažko nahromadené papierové dolárové rezervy na výmenu za zlato–podobná naivnosť, ako keď žobrota svoju prácu pokladá za tvorenie hodnôt, ktoré by boli znedôstojnené a postúpané, ak by sa mali vymeniť za výlis z tlačiarne.
Skutočné a nijaké hodnoty sa zrážajú. Skôr pýcha a nadutosť, pretože pre iných je ich práca nepodstatná, až protivná, takže ich hodnoty môžu nanajvýš odviezť na smetisko.
Hodnotou je to, o čo je záujem, čím vyšší, tým cena stúpa, teda za predpokladu, že je aj súhlas s predajom a špekuľovanie. Pre jedného je pokladom, čo pre iného daromnosťou.
Zbierať známky je šľachetný počin, ale ťažko hromadiť doláre je skôr prehnaná diagnóza.
Ako by ťažko zarobené peniaze odviezli lupiči, posledné zásoby zožrali myši. Poctivo zarobené a odložené na kar.
Otroctvo národov? Kde sa taký otrok dá kúpiť?

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-05 03:18:23 b2288b22
Lidhja Ty už radšej nič nepíš, podľa Tvojich textov je vidieť že poriadne ani nevieš na ktorú stranu máš vlastne útočiť a ktorú zastávať.. Píšeš ako vybuchnutý granát.

No toto # DyvuVeqi71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-05 09:49:53 57f4eb6d
Lidhja # JojaVime40

ANO je to presne ako píšeš, citujem Tvoje písmo: " ak je na trhu nadbytok penazi, mali by byt lacnejsie a cim vacsi nadbytok, tym lacnejsie, nech sa vytvori este vacsi nadbytok, az pokial banky nezacnu ludom peniaze rozdavat zadarmo a konecne vznikne volný trh..." koniec citácie.
Potom , keďže si tak podkutý v ekon. otázkach iste poznáš pojem "Benyho vrtulníkové peniaze"...a sme doma., ak nie, tak si vy-Googli...
Ešte k tým Rakúšanom - pozrel si si vôbec kto za tým stojí? Asi by si potom nemal ten názor, ktorý si tu deklaroval...Thats all...

Bertold # FuliXuju84
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-05 11:08:11 4e6330a8
Gejza Hufnágel

Ale Gejza, prosím ťa prestaň. Čo sa to s tebou porobilo? Hm?

Máš pravdu o ekonomike sme spolu ešte nehovorili. Pozrela som si znovu príspevok v ktorom si ma oslovil a nech to čítam ako čítam, neviem, ale stále mi vychádza to isté, na čo som reagovala vo svojej odpovedi.

Ja osobne nie som presvedčená o tom čo tvrdíš, že bez frakčného bankovníctva by nedošlo k priemyselnej revolúcii. Osobne priemyselnú revolúciu chápem a vnímam ako prirodzený nevyhnutný vývoj smerujúci k modernizácii a zvyšovaniu efektívnosti výroby, kedy sa vďaka postupne zavádzaným strojom do výroby zrušila manufaktúrna výroba - teda výroba založená predovšetkým na ľudskom výkone a práci. A toto sa podľa mňa udialo taktiež z jedného prozaického dôvodu, ľudstvo sa postupne populačne rozrastalo, bolo nevyhnutne potrebné zabezpečiť viac produktov alebo výrobkov bežnej dennej spotreby, rovnako ako aj potravy. Ja tam fakt nevidím žiadnu súvislosť s frakčným bankovníctvom. Ale možno ma odkážeš na nejaké zdroje, kde sa o tom dozviem.

K zlatému štandardu by som len toľko, v skutočnosti zlato bolo akýmsi prirodzeným vývojom ľudstva považované za hodnotný a dôveryhodný výmenný prostriedok už tisícky rokov v rôznych oblastiach sveta ešte pred vznikom frakčného bankovníctva okolo roku 1500 ako popisuješ. Používali ho už samotní Summeri a ceny skoro všetkého prepočítavali na zlato, striebro, alebo obilie. Odvážené kusy kovu boli už v 3 - 2 tisícročí pred našim letopočtom označované signovaním, tieto značky však neboli ešte garantované štátnou mocou a preto tieto platidlá ešte nemôžeme chápať ako fungujúce peniaze v dnešnom slova zmysle.

A povedzme si otvorene o histórii frakčného bankovníctva, to vzniklo len vďaka tomu, že ľudia, ktorí mali viac zlata a mincí si ho začali ukladať z dôvodu bezpečnosti k zlatníkovi, ktorí to zneužil a začal používať cudzí majetok na vystavovanie pôžičiek za úroky pre iných, keďže šikovne prišiel na to, že je priam nemožné aby všetci jeho veritelia - klienti naraz požadovali výmenu vystaveného úpisu za svoje skutočno zlato a majetok. Tak sa z podvodníka zlatníka stal bankár, ktorý sa postupne sformoval do dnešnej ohyzdnej podoby.

Neviem prečo máš pocit, že ak mám negatívny a odmietavý postoj k tvojmu napríklad tomuto konkrétnemu výroku:

""Nepodliehaj internetovym kydom ekonomickych "odbornikov"... FIAT peniaze, nepredstavuju ziaden problem, skor naopak... Okrem toho, ak by spominani internetovi ekonomicki "odbornici" mali ponatia o com hovoria a sucasne dokazali aj trosku mysliet, zistili by, ze aj nimi nenavideny system frakcneho bankovnictva ("tvorba penazi z nicoho"), je nielen prakticky, ale aj potrebny.."""


Prečo máš pocit, že som tvoj nepriateľ ? :))) V tomto smere jednoducho svojimi názormi stojíme na opačných stranách rieky, ale to predsa nie je dôvod, aby ťa to vyprovokovalo k ešte väčšiemu sarkazmu namiesto toho, aby sme sa pokúsili o tom rozumne hovoriť a objasniť si veci. Ale možno jednoducho z akéhosi zvláštneho dôvodu asi obidvaja navzájom nerozumieme tomu, čo ten druhý napísal. :)

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-05 13:23:58 57f4c47a
Úplne jedno, či dolár, rubel, euro, juan, koruna, yen...., všetko bezcenné papiere, keď zmizne dôvera spoločnosti v hodnotu toho, čím sú kryté. Z tohoto hľadiska teoreticky tiež môže byť úplne jedno, či je to zlato, tovar, alebo čokoľvek iné, na čom sa spoločnosť dohodne, že má pre ňu všeobecne akceptovateľnú hodnotu. Myslím, že riešiť ( a snáď aj vyriešiť) túto vec spadá jednak do kompetencie filozofie, ako aj politickej ekonómie. Ale keďže je to veľmi klzká pôda, preto nie som si istý, že až tak dychtivo by sme si mali priať koniec doteraz zaužívaného "dolárového" systému, keďže US ekonomika je zatiaľ ešte stále najväčšia, a jej strmý pád môže priniesť svetu viac negatív, ako pozitív.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-06 00:55:30 b228c379
Gejza Hufnagel

Kašlime na to. V tejto téme nenájdeme nikdy zhodu. Načo sa dohadovať? Môj postoj voči bankovníctvu je v zásade opačný, nevidím na ňom nič, čo by som z môjho pohľadu mohla vyzdvihnúť a za čo by som sa postavila na jeho obhajobu.

Jediné, čo môžem pozitívne konštatovať je, že zlatník sa stal tým najšpinavším, najfikanejším a najpodradnejším podvodníkom na miliardách žijúcich ľudí. Je to parazit, ktorý z ľudí vysáva životnú miazgu. Z ich vytvorených hodnôt, uložených v bankách poskytuje parazit úvery za úroky. Za to si ešte sťahuje poplatky za spracovanie bankových operácií, biedne smiešne úroky z vkladu zdaní a zároveň sa vďaka tomuto chorému systému intenzívne stará počas celej doby o reálnu infláciu, ktorá je ďalším nástrojom kradnutia z toho čo im nepatrí.

Mám návrh. Serme na to. Radšej sa pri nejakej inej téme zasmejme. Napríklad. Mám jeden prekrásny obrázok, ale ani za svet ho sem neviem vložiť. Nerozumiem tomu, skúšala som to ako s videom, ale mi to nejde a dosť ma to dráždi. ? :))) Nepovieš mi ako to mám urobiť ? Bola by som rada, keby si ma to naučil. :))

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-07 15:34:53 57f4c47a
Gejza Hufnagel

:)))) :O :DDDD som z toho debil. Tak ako s videom som to skúšala ale mi to nejde. No nič, ak si to čo si napísal prečítam ešte 2 krát, tak možno na to prídem. Problém ale vidím v tom, že tie obrázočky som si hodila do svojho počítača a teda neviem ako to mám hodiť niekam na internet. Alebo som to zle čítala? Kurňa. Dobre. Idem skúšať. A ďakujem za ochotu pomôcť a niečo nové ma naučiť. :)

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-08 09:49:06 57f4c47a
Aha, HURÁ :)))))) :!:!:!

Ale mám ešte jednu taktickú poznámku. Ak to urobím z môjho počítača na nejaký server, musím v zásade použiť tú uvedenú stránku ktorú si mi tam napísal. A nezobrazí to potom nejaké údaje z môjho počítača?

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-08 10:43:06 57f4c47a
Idem to hneď v peknej postupnosti vyskúšať v článočku kde som to veľmi chcela :)))

Taká som rada, Gejza ešte raz veľmi pekne ďakujem.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-08 10:47:27 57f4c47a
Gejza Hufnagel

:))))) Naozaj ďakujem. Ja kľudne spávam, NSA sa nebojím nie som ničím výnimočná čo by ich mohlo zaujímať. Pýtala som sa preto, lebo by som si rada zachovala svoj pokoj a kľud. Nerada by som tu riešila akýchsi červíkov v počítači a ktovie čo ešte, ako to tu minule srdnato hovorila jedna dievčina. Či ???

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-08 12:33:35 57f4c47a
Gejza Hufnagel

Áno, ale v konečnom dôsledku na tom šikovne zaryžoval, aj keď sa vojna vyvíjala mimo jeho plánov a predstáv. O tom, že financoval obidve strany konfliktu sa v skutočnosti všade nepíše. A o tom, že bol prostredníctvom pôžičiek zaangažovaný v tejto vojne sa všeobecne vedelo, rovnako ako aj o jeho zvedoch a agentoch, preto sa predpokladalo, že ten, kto bude mať prvý správy o tom či vojna skončila a kto vyhral bude práve on.

Ako prvý obdržal správu o víťazstve Anglicka skoro ráno 20. júna 1815 od svojho agenta. Jeho okamžitá reakcia bola, že na burze skľúčene predal svoje všetky anglické štátne dlhopisy, ktoré vlastnil a predstieral, že Anglicko vojnu prehralo. To, že Rotschild predáva anglické dlhopisy sa rozšírilo na celej burze rýchlosťou blesku a väčšina akcionárov zo strachu, že by mohli prísť o všetko v panike začala predávať svoje štátne dlhopisy, pretože keby Anglicko skutočne prehralo stratili by na hodnote. Po niekoľkých hodinách spadla ich hodnota asi o 95% dole. Vtedy nastúpili zaplatení agenti-obchodníci a skúpili pre Rotschilda všetky tieto dlhopisy za omrvinku ich skutočnej reálnej hodnoty, keďže Anglicko vojnu vyhralo. Kým prišla oficiálna správa o pravde a skutočnosti, on už držal vo svojich rukách za smiešnu cenu obrovský majetok a hodnotu.

ukulele # FogyLoqy46
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-08 13:23:00 57f4c47a

Sloven # CekoLubo54
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-08 16:49:22 5cf505d0

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

ČÍNA OD ZAČÁTKU ROKU 2015 NAKOUPILA DALŠÍCH 202 TUN ZLATA


ČÍNA OD ZAČÁTKU ROKU 2015 NAKOUPILA DALŠÍCH 202 TUN ZLATA
Čína od začiatku tohto roka nakupuje obrovské množstvá zlata. Využíva pomerne nízku cenu tohto vzácneho kovu. Hlavné noviny krajiny Ženmin žibao uvádzajú, že Čína pokračuje v ...
Saúdská Arábie, nadále středověký stát
Opravte si chybu v učebniciach ekonómie
10 způsobů

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.07 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne