Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

ODBORNÍK Z CAMBRIDGE: MIMOZEMŠŤANÉ S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ EXISTUJÍ A PODOBAJÍ SE NÁM


ODBORNÍK Z CAMBRIDGE: MIMOZEMŠŤANÉ S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ EXISTUJÍ A PODOBAJÍ SE NÁM

Mimozemšťania môžu skutočne existovať a údajne sa podobajú ľuďom.

Majú štyri končatiny, hlavu a dokonca by mali mať schopnosť inteligentne myslieť vyhlásil odborník univerzity v Cambridge.

Biológ Simon Conway Morris, odborník na evolúciu na univerzite v Cambridge, povedal, že šance na existenciu cudzieho života vyvíjajúceho sa inde vo vesmíre sú "celkom vysoké".

Morris vo svojej novej knihe s názvom The Runes Of Evolution pojednáva o teórii nazvanej "konvergencia", podľa ktorej prebieha vývoj podľa určitých zákonitosti a nie je to chaotický proces.

Ak je toto tvrdenie správne, znamenalo by to, že mimozemšťania sú "takmer identickí ako ľudia," teda majú štyri končatiny, hlavu a dokonca aj schopnosť inteligentne myslieť rovnako ako my, pozemšťania, ohlásil anglický mirror.

"Evolúcia má ďaleko od náhodného procesu. V prípade, že výsledky vývoja sú aspoň všeobecne predvídateľné, potom to, čo sa vzťahuje na Zem bude platiť v celej Mliečnej dráhe a pravdepodobne aj ďalej," povedal Morris. "Povedal by som, že v každej obývateľnej zóne, ktorá nemá extrémne nízke alebo vysoké teploty, nájdeme inteligentný život."Author: ac # VobiBijy89
Veda2015-07-0312
-
 53% ( 5 people voted )
+
Ale to čo žije na zemi predsa nemá žiadnu inteligenciu!Pri pohľade z druhej strany teda z inteligentnej strany ,predsa na zemi nie je nič čo by stálo za námahu kontaktovať a bližšie skúmať,aj keby mali túto slnečnú sústavu rovno pod nosom.
lampa # NyloFujy77
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 19:32:18 5b7f9b08
Mimozemšťania neexistujú.
To len démoni sa takto ukazujú.
Ale teraz "vedci" v službách satanistických elít budú prinášať čoraz viac "dôkazov" :)
https://www.youtube.com/watch?v=elhKYH2iOp4


filip # WyboCeci64
-
 59% ( 12 people voted )
+
2015-07-05 22:23:39 5b7f271d

Prvá veta: "...môžu..." a "... údajne..." Druhá veta "... dokonca by mali mať..." Tretia veta, stačí! Naozaj súčasné horúčavy tak ovplyvňujú poniektorých myslenie a evokujú každému shitu niečo publikovať? Po tomto článku už kladiem rovnítko medzi oxfordskými a cambridskými vedátormi. A, mimochodom, v tomto teple už aj ja počujem hlasy. And see dead people. All the time...

:-FF (lol!)


Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-05 22:50:23 bc7b649f
Pandemonium # DaruJete36 aj pred výrobou a vývojom I.atómovej bomby to bolo samé "vraj", údajne a všetko čo spomínaš...

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 15:56:57 5b7fbf5c
"Majú štyri končatiny, hlavu a dokonca by mali mať schopnosť inteligentne myslieť vyhlásil odborník univerzity v Cambridge."to vyhlasil odbornik zrejme na takom istom zaklade, ako sa ten dalsi pod nim stal odbornikom na evoluciu - na zaklade nepotvrdenych dohadov ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-07-06 21:00:02 58d7436a
Oni v skutočnosti sú odborníkmi, pretože etatistický aparát ich za takých pokladá a živí z výpalného, dôveruje im, dodáva im svojou podporou autoritatívnosť ich výpovedí. Súdny znalec sa ním stane vlastným rozhodnutím? Alebo si ho ktosi zvolí „demokraticky“?
Mohlo by sa namietať, že pracujú na základe dohadov, ale nie je možné spochybniť odbornosť univerzity bez toho, aby sa ešte skôr nespochybnil samotný etatizmus, ktorému vďačia za vlastnú legitimitu. Kto verí v etatizmus, verí napokon aj v etatistické bájky, ktoré predkladajú do škôl etatistickí odborníci. Isteže garantom odbornosti by mala byť pravda, ale etatisti ju vyňali zo svojho slovníka.
Komunistickí, marxistickí, vumlácki, eštebácki „historici“, čo zašpinili dejiny svojou vlastnou ideológiou, alebo aj prevzatou od predchodcov Hitlera, nie sú odborníkmi v pravom slova zmysle, pretože udalosti upravujú pre vlastné účely šírenia nenávisti a rozoštvávania, ale ak sa rozkrikujú zo škôl, ako riaditelia múzeí a riaditelia ústavov, tak im v prvom rade treba zavrieť prístup peňazí z výpalného a ostane im iba slaná voda.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-06 22:01:13 b228cd96
loading...
Démoni sa ukazujú ako postavy, ktoré sú identifikované svedkami ako mimozemské, závisí od toho, kto ich pomenoval. Napríklad vo Fatime nijaké UFO nevideli, hoci úkaz je identický.
Svetský človek sa kontaktoval s UFO a ešte predsa len nábožný videl v zjavení Pannu Máriu, aj keď nosila sukňu po kolená a rozprávala bez pohnutia pier, ako bábika.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 22:11:58 b228cd96
"Mimozemšťania môžu skutočne existovať a údajne sa podobajú ľuďom.Majú štyri končatiny, hlavu a dokonca by mali mať schopnosť inteligentne myslieť vyhlásil odborník univerzity v Cambridge."
SOM JA ALE FAS, ZE MA TO DOTERAZ NENAPADLO, ZE MOZU AJ INTELIGENTE MYSLIET :-)


Kokles # LudoByja24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 23:00:24 b28feb97
kokles,


ono to je asi myslené filozoficky, niečo ako primitívni mimozemskí neandetálci, ktorá lovia s papekmi v rukách miestnych mamutov. Žiadne lety do vesmíru, ľudstvo je PRVÉ.


Tí mimozemšťania čo už vedia lietať vo vesmíre sú podľa mňa medzi nami. Taký Sulík, vypadá ako typický mimozemšťan, len s tým že vie myslieť by som si nebol až tak istý. Keď tu čítam tie články, podpísane Richard Sulík, tak o tej jeho schopnosti mimozemsky myslieť silne pochybujem. On nemyslí ani mimozemsky, ani vnútrizemsky.
Aj opicu naučíš vytrieť si riť toaletným papierom keď sa vyondí, Sulík si po tých jeho morálnych sračkách hubu neutiera. Niekto by ho mal naučiť používať toaleťák. To by mu dalo dobrý štart naučiť sa mimozemsky alebo vnútrizemsky myslieť.

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 23:32:52 2e1ea742
Ja som tiež videl tých mimozemšťanov, bolo to východne od Banskej Bystrice presne súradnice GPS neviem lebo skapalo. Podobali sa na nás mali 4 končatiny a niektorí krívali iný len tak ležali. S tou inteligenciou ... No neviem ale o štátnych dávkach vedeli všetko...
bude to takto # QadeMowu67
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-07 12:22:10 d5d75cc8
Tak to je téma---letno-prázdninová. A Piťo v našej krčmičke to jasne vysvetlil-matematicky. /on študoval "počty" na UPJŠ/ Teda aby bolo jasné..hviezd vo vesmíre je skoro presne toľko ako zrniek piesku na Sahare. A sú rostrúsené do vzdialenosti tak isto , skoro presne ,ako 30, 126tisíc svetelných rokov / to toto jeho euro dakedy toľko stálo korún/ . Stačí len tie zrnka piesku porovnať pod mikroskopom a rovnaké zrnka takto nájdené znamenajú počet rovnakých telies ako je Zemeguľa. No a teplotu či zloženie to už sa vie zistiť raz dva aj jazykom... Tým pádom mimozemšťania sú jasný.. A keď nie ,tak je možné že náši "duchovní" najvyšší poprosia stvoriteľa..aby tam ďalej pokračoval v "stvorovaní" ďalších paru týždňov /pľacu je dosť/ až kým sa nestrafí..a hotovo. Do vianoc tu máme mimozemšťanov --jak na koni.Len prosím Vás --jedná sa o dôvernu informáciu získanú na základe dlhoročného --tohoto oné izé.. takže ďalšie rozširovanie je predmetom jeho duševného vlastníctva a je kryté patentom.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-09 21:10:53 58d4289b
uz su tu mudrci , a pomaly ,ale isto kolonizuju nasu planetu ,,,,,,,,,,,
cickosko # JelaVaka19
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-13 03:25:06 bc7b648c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jede   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA


VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
Ekonomická a politická situace ve Venezuele se opět vyhrocuje. Dnes přináším jen krátký překlad několika příspěvků z Reddit.com...
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat
Vývoj ľudových protestov v juhoamerických štátoch

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Krize v Heidenau: Začíná jít do tuhého


Krize v Heidenau: Začíná jít do tuhého
Už třetí noc za sebou zažívá německé městečko Heidenau nedaleko Drážďan střety demonstrantů s policií. Nepokoje probíhají naproti místnímu centru pro uprchlíky, které je tak...
Lidské smysly ve stavu beztíže
Pobaltí přestane být závislé na ruském plynu. Konečně
VZPOURA POLICISTŮ VE FRANCII NABÝVÁ NA SÍLE, LIDÉ JE V HOJNÉM POČTU PODPORUJÍ. VLÁDA BUDE MÍT ZŘEJMĚ ZANEDLOUHO PROBLÉM

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0323 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made