Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Oborová psychopatia - čo som sa naučil(a) od psychopatky


Oborová psychopatia - čo som sa naučil(a) od psychopatky

Snaží sa hovoriť a robiť veci , ktoré hovoríme a robíme my , normálni ľudia . Keď začnete skúmať ich myslenie , začnú sa vám v hlave rojiť nepríjemné otázky .

Práve čítam knihu Confessions of a Sociopath od autorky , ktorá vystupuje pod pseudonymom ME Thomas a sama seba označuje za sociopatickú ( vraj sa jej tento výraz páči viac než psychopatka , čo svojím spôsobom chápem , ale viac-menej to znamená to isté ) .

Jej diagnózu potvrdzuje aj psychiatrickej dobrozdanie v úvode knihy . ME je úspešná právnička , má veľa priateľov , hrá na klavír , chodia do kostola a desať percent príjmov odovzdáva na charitu .

Na rozdiel od väčšiny ľudí ale nie je schopná empatie .
Nepozná pocit výčitiek svedomia .
Chápe rozdiel medzi dobrom a zlom , ale necítia to tak .
Nepochybuje o sebe .
Nemá skoro z ničoho strach .
Neznervózni , keď sa na ňu niekto hnevá .
Jej šťastie nikdy nezáviselo na nikom ďalšom .
Nevie , aké to je , zúfať si , keď vás niekto nemá rád .

Rozhárané emócie , výčitky svedomia a neistota ostatných ľudí sú pre ňu ako klávesy piana , na ktoré vybrnkává svoju vlastnú melódiu . Akákoľvek spoločenská situácia je pre ňu ihriskom pre manipuláciu a príležitostí získať moc nad ostatnými . Hoci sa do ľudí nevie vcítiť , presne dokáže odhadnúť , čo kto chce - a využiť toho vo svoj prospech . V tom je naozaj dobrá .

Sama seba prirovnáva k plechace z čarodejníka z krajiny Oz , ktorý nemá srdce : Často si hovorím , či som , rovnako ako Plecháč , nedostala tiež dar : slobodu od pocitov , ktoré , ako sa zdá , trýzni všetky ostatné . Je ťažké cítiť nespokojnosť , keď svoje uspokojenie takmer nikdy neočakávate od iných ľudí . Môj handicap ma svojím spôsobom oslobodil od chcenia a nenalézání toho , čo je pre nich zrejme zásadné : nejakého zmysle alebo identity v tomto svete , ubezpečenie o dobrote a správnosti mojej existencie .

A ďalej :

Nie je to tak , že by moja maska ​​mohla spadnúť a odhaliť moje pravé ja . Nemám naozaj žiadne , pravé ja ' , len dobré alebo zlé herecké výkony , ako sa snažím hovoriť a robiť veci , ktoré hovoria a robia normálni ľudia .

Alebo toto :

Ničiť ľudí . Páči sa mi prevaľovať tú vetu v ústach a na jazyku . Ničenie ľudí je rozkošné . My všetci po niečom hladujeme , Empat rovnako ako sociopatov . Chceme viac. A sociopatov všetci hladní po moci . Moc je jediná vec , na ktorej mi kedy v živote naozaj záležalo : fyzická sila , moc nad niekým , kto po vás túži , deštruktívne moc , vedomosti , neviditeľný vplyv .

Je to mrazivé čítanie , akokoľvek si uvedomujete , že ME majstrovsky manipuluje aj s čitateľmi v snahe vykresliť sa ako novodobá markíza de Merteuil z Nebezpečných známostí alebo charizmatická upírka ľudských duší . Napriek tomu mi ME bola svojím spôsobom sympatická :

smiala som sa nahlas jej líčenie , ako v dopravnej zápche viezla do servisu auto , ktorému nefungovali brzdy ( ľahostajnosť k fyzickému nebezpečenstvu patrí k príznakom jej stavu )
ľutovala som ju pri líčení jej detstva , ktoré síce nebolo nijak strašné , len také trochu ... divné ( keď jej bolo desať , rodičia ju nechali s bratom na ihrisku niekoľko kilometrov od domova , bez vysvetlenia odišli autom a už sa pre ne nevrátili ) .

Neviem , či by som sa s ňou chcela stretnúť v skutočnosti , ale zdá sa mi , že aj memoáre psychopatka môžu byť v niečom inšpiratívne . Už preto , že väčšina mojich životných problémov má korene na presne opačnej strane osobnostného spektra . Tak napríklad :

Zatiaľ čo ja sa stále niečoho bojím , väčšinou preventívne ( čo keď ) , sociopatickú ME na to kašle . Býva vo štvrti s najvyššou kriminalitou , jazdí autom bez bŕzd , vyhľadáva náhodný sex v nočných kluboch v Riu de Janeiro ... a väčšinou sa jej nič nestane . Hovorím, či tá moja " čo keď " nie sú niekedy zbytočná .
Často sa mi zdá , že môj osud je pierko vo víre okolností , chcenia ostatných ľudí a mojich vlastných ťažko zvládnuteľných emócií . ME drží sama seba pevne v rukách , čo by som sa taky chcela naučiť , do istej miery .

Je M. E. ako sociopatickú šťastná ? Ani po prečítaní celej knihy na to nedokážem odpovedať . Jej postoj - že jej šťastie nezávisí na šťastie či mienky nikoho ďalšieho - je úplným opakom toho môjho . Ale práve preto ma baví ju fascinovane sledovať , občas sa trochu zděsit a občas sa od nej aj niečo priučiť .
Author: vsadesuvsadesu # KadyNyfe66
Svet2014-01-0628
-
 79% ( 28 people voted )
+
Pre autorku.

Skutočné stretnutie s takým človekom, je skôr mrazivé a najhorším zistením pre každého normálneho človeka je uvidieť a reálne zistiť, ako ľudia bez citu vo svojich chladných v zásade vypočítavých a prospechárskych manipuláciách bez mihnutia oka dokážu predať svoj vlastný život za svoj jednostranný prospech na úkor ostatných, ktorých chytí do svojich utkaných sietí.

Byť na mieste autorky tak sa modlím nikoho takého nikdy v živote nestretnúť. Na bezcitnosti, manipulácii, vnútornej prázdnote nie je určite nič príťažlivého a ani inšpirujúceho.

Zamerajte sa radšej na svoje city a buďte šťastná, že cítite a nie ste prázdna bezduchá nádoba, aj keď cesta srdca a plná citov je často ťažká a nesmierne zložitá, aspoň viete, že ste, že žijete a s ľuďmi s ktorými sa stretávate máte možnosť v nich zanechať pozitívnu stopu, alebo im pomôcť k láske a dobru. Nie ste tým najbohatším človekom oproti akémukoľvek psychopatovi na tejto zemi? Máte bohatstvo na ktoré im nie je nikdy dané a dovolené siahnuť. Prajem pekný večer.

ukulele # FogyLoqy46
-
 74% ( 9 people voted )
+
2014-01-06 21:14:39 57f4de4a
ukulele: "tak sa modlím nikoho takého nikdy v živote nestretnúť"
- Zaprvé je v této civilizaci nemožné nepotkat takové, protože dávno nejde o nějakou výjimku, nýbrž o vynořující se ideální typ pracovníka a občana. A ti největší psychopati jsou také považováni a patřičně ohodnocováni jako nejtalentovanější.
- Za druhé právě že by velmi prospělo těm méně psychopatickým (každý je "namixovaný" psychopat trochu jinak, není to "buď a nebo", nýbrž celá postupná škála...) mít co do činění jako vlastní zkušenost nějaké jiné psychopaty - není nad to škola!

Pathamath # XaqiBowe97
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-06 22:14:56 4e88abe7
Pathamath
Ak stretneš toho skutočného a podarí sa ti to zistiť, okrem mrazenia si prejdeš nesmiernym šokom a dlho si budeš klásť otázku ako je to možné a ako ďaleko sú niektorí ľudia schopní zájsť. Žiaľ v jednom máš skutočne pravdu a to vo významnej miere v bode jedna, ktorý popisuješ.

A čo sa týka bodu dva, jediným prospechom z takéhoto stretnutia je ponaučenie, ktoré ak budeš mať dostatok síl tak ho správne spracuješ a toto poučenie sa stane možno múdrosťou, ktorá ťa bude viesť v budúcnosti k väčšej obozretnosti. Ale pravdou je aj to, že nie každý je skutočne schopný takého človeka odhaliť a zároveň ak mal možnosť značného dosahu v tvojom živote sa s tým aj vysporiadať.

Nesúhlasím s tvrdením, že """každý je namixovaný psychopat trochu inak""". Človek buď skutočným psychopatom je, alebo nie je. Ale to je určite vec pohľadu. Bežná závisť, neprajnosť, intrigárčenie a iné zlé veci, ktorých sa ako ľudia niekedy v živote dopúšťame, ale pri tom máme svedomie, city, možno výčitky alebo akékoľvek citové a skutočne prežité emočné prejavy nikdy nie sú súčasťou života a možného konania skutočného psychopata, sú ľudské slabosti, ktorým niekedy ako ľudia podliehame, ale máme po takýchto činoch a chybách tendenciu ich napraviť, alebo sa ich v budúcnosti aspoň opakovane nedopustiť. A týchto chýb a prehreškov sa zväčša dopúšťame pod tlakom svojho vlastného ega.

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-07 00:24:43 57f4de4a
ego je budovane, ci vybudovane JA

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-07 00:37:02 53d0513c
Ukulele: Súhlasím skôr v bode 2 s Patmahom. Ono nič nie je len čierne a biele. Aj ja cítim sám v sebe občasnú psychopatiu a či sa mi to páči, alebo nie, musím to v sebe akceptovať! Človek je nutne obojaký, ak by bol iba dobrý, nemal by o čom premýšľať, bol by jednoducho svätcom. Preto má v sebe aj to, čo nie je kóšer, aby vedel vo svojom vnútri porovnávať a tým pádom sa vyvíjať! Čistý psychopat, je čisté Zlo, ale troška psychopatie v človeku urobí tiež svoje dielo, treba dúfať, že to dobré! :-)) Ono, prečo existuje dobro a zlo? Aby bolo možné porovnať, kto, aké skutky na tomto Svete stvára!

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-07 00:52:37 58d42498
Interbulo

:))))) Hovoríš o tom, že v každom z nás je určitá "dávka zla". S tým skutočne súhlasím, každý z nás dokáže byť zlým, dokonca aj veľmi zlým, ale je vecou nás samotných, akú cestu skutkov a činov si vyberieme. Či sa tomu postavíme alebo podľahneme. Byť zlým je to najjednoduchšie čo človek môže urobiť, ale zostať človekom aj napriek zlu okolo nás je tou najvyššou výsadou slobodnej vôle, ktorá nám je daná. Zotrvať a byť ľudským, poctivým, šľachetným a dobrým, je tou najťažšou prácou, ktorú na sebe vedome konáme.
:))) Ver tomu, že aj ja keď sa vytočím som peršing a keď spustím a kým sa vybúrim a vypustím paru je tuho, ale vybúrim sa slovom. To je normálne, ale preto nemám ja, alebo ty atribúty psychopata. Ja tomu hovorím s prepáčením "ná*se*r*", ale ešte stále to pre mňa nie je žiadnym dôvodom začať konať vedome, cielene, alebo manipulatívne zlo bez výčitiek svedomia. To je ten rozdiel, prečo nesúhlasím v bode dva s Pathamth. Každý normálny človek sa takým skutkom vedome za každú cenu vyhýba a hľadá iné alternatívy možného riešenia, možno tvrdších, prísnych so zámerom riešiť, ale nie ublížiť.

ukulele # FogyLoqy46
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-07 01:14:59 57f4de4a
loading...
Ukulele: Ono je to ťažké. Bez Svedomia sa normálny človek nezaobíde. Svedomie, po vyhodňarsku sumene, dobrý človek nemôže existovať a predsa, trebárs vo vypätých situáciách, trebárs v čase vojny, kolektívneho násilia a podobne, dobrí ľudia sa takýchto násilností zúčastnia! Je to ťažké, v podstate sú dobrí, ale pod vplyvom efektu stáda sa z nich stanú zvery. Viď Nemcov v II.sv.vojny! Mimoriadne kultúrny národ a čo dokázal po vplyvom psychickej manipulácie! A čo vo Rwande Hutuovia- Tamili a veľa, veľa ďalších prípadov po celom svete. Ale v podstate, behom poslednej histórie sa dá vystopovať, odkiaľ vietor fúka. Sú to rodiny, ktoré chcú zotročiť Svet. Matka Rotchildov raz povedala: Keby moji synovia chceli mier na svete, ta je! Ak nechcú, tak bude vojna a takto to funguje! Pre nich sme len odpad, ale stena medzi nimi a nami je mimoriadne tenká! Oni to vedia, boja sa Nás a preto kopú, ale zrejme z posledného. Totižto, podcenili INTERNET! Zásadná chyba! A my, čo máme Boží dar ktorý sa volá Svedomie im to, a nebude to tak dlho trvať spočítame! A vtedy sa Ľudstvo začne prirodzene vyvíjať smerom k Dobru a prirodzenej Kultúre.

Interbulo # HacoSyfi01
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-07 23:23:57 58d42498
Jak ale může v těchto společnostech fungovat jedinec se svědomím? Vždyť i jenom VYDĚLÁVAT je vždy na úkor někoho a něčeho. Buď přímo prací nebo pracé pro zaměstnavatele (čímž je opět spolupachatelem VYDĚLÁVÁNÍ na úkor někoho a něčeho).

Mixtr # GuhaFiqa80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-07 23:52:14 4e888c33
Nejen tahle "disonance" ale celé neštěstí se "řeší" ještě větším neštěstím - VÝROBOU SYNTETICKÝCH PSYCHOPATŮ (aby v takových dnešních podmínkách...byli "schopni fungovat"...)

Spolocnost jako celek psychopaticka... Je to tragikokomedie ked to psychiatři (sami určitý druh psychopatů) analyzují popisují a "riesi..." například tím, že na základě naučeného paradigmatu předepisují psychofarmaka (antidepresiva a podobně) - čímž se dále posouvá a posouvá "většinová pseudonormalita". /Vskutku těmi "léky" si buď ono onemocnění skutečně přivodíte a nebo si přivodíte jiné. A vlastní schopnost uzdravení se tím promarní, často i definitivně zablokuje a nelze ji později vývojově dohnat./ Psychopati se také notně napodobují navzájem (od psychopatických vzorců ukazujících se v tomto systému ještě úspěšnějšími).

Mixtr # GuhaFiqa80
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-08 00:05:13 4e888c33
PS.: Psychopat si NEMUSÍ uvědomovat, že je psychopat!

Mixtr # GuhaFiqa80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 00:16:18 4e888c33
S tim internetem opatrne Interbulo ... ABY SME HO NAKONEC NEPODCENILI MY !

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 02:22:24 53d0513c
rekneme si co ze je VYDELEK

VYDELEK je jinymi slovy ZISK

ZISK je nepomer ve smene - (zisk znamena neco ziskat, a logicky prece vime, ze pokavad je smena "fifty-fifty", nikdo nic neziskava, jenom meni artikl za artikl ve stejne hodnote ...)

ZISK tedy vznika jedine tehdy, pokavad je provadeny obchod NEROVNOMERNY., tz.: pokavad je smena spravedliva zisk nikdy nevznika !!!

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 03:40:18 53d0513c
Mixtr, jak by jsi definoval "psychopata" ?

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 03:45:53 53d0513c
Lojza
príspevkom o ZISKU si si u mna šplhol... čiastočne si napravil tie blbosti čo píšeš zvyčajne....

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 06:52:03 4df7e017
Interbulo

Smutné je, že hraničné situácie v dnešnom svete neprežívame len vo vojnách, ale stále častejšie v bežnom živote. Hitler bol podľa mňa účinne použitá bábka na svetovom javisku. Bol presvedčený, že všetko má vo svojich rukách, pričom bol len súčasťou rozohratej partie o moc. Keď si zvolil "Templársky kríž" ako vyznamenanie pre svojich vojakov sa vyjadril prapodivným spôsobom, približne v zmysle, """nech je tento kríž znakom a prejavom úcty vojakom, ktorí bojujú v tejto vojne, ktorá nie je naša a ktorú nám vnútili.""" Túto vetu si pamätám približne celkom dobre, pretože bola pre mňa šokujúca. Neskôr podľa mňa pochopil súčasťou akej hry sa to stal, ale dielo bol rozhodnutý za každých okolností dokonať, jeho silné ego ho nepustilo. Podľa mňa neskôr pochopil, že boli využité len jeho schopnosti sfanatizovať a zaslepiť národ, ale vlak bol rozbehnutý a šiel príliš rýchlo.
Čo sa týka dvoch šialených rodín Rothschildovcov a Rokefellerovcov, zarážajúce je, že obidve rodiny majú dávne korene, ktoré vychádzajú z Británie. Nie je to hrôza a paródia zároveň? A práve Európa ako starý kontinent je z histórie najviac zmietaná najstrašnejšími vojnovými konfliktmi v dejinách. Z ich chorých myslí netreba mať strach. Príde doba a čas, kedy sa ich vláda skončí, stačí si uvedomiť najzásadnejší fakt. Majú síce bohatstvo a peniaze, ale zatiaľ ešte neovládajú naše mysle, vedia ich len v značnej miere manipulovať. Všetko záleží len od nás samotných. Nie oni určia osud ľudstva, túto moc má v rukách len ľudstvo samotné podľa toho ktorú cestu si väčšina vyberie a našliapne.
Teraz ťa zacitujem, pretože toto stojí za to:
"""A my, čo máme Boží dar ktorý sa volá Svedomie im to, a nebude to tak dlho trvať spočítame! A vtedy sa Ľudstvo začne prirodzene vyvíjať smerom k Dobru a prirodzenej Kultúre.""""


Presne tak to je, ľuďom stačí len nahliadnuť do svojej skutočnej podstaty, prehodnotiť a príde ich prebudenie, pochopia, že nie každý sám za seba, ale spoločne môžu a dokážu tvoriť tie najúžasnejšie veci na svete. Žiaľ, na to aby sme sa zastavili a skutočne prehodnotili čo je zmyslom našich životov, bude musieť zrejme prísť to najväčšie a najťažšie súženie, aké ľudstvo doteraz ešte nepoznalo. A to len pre to, že sme nepoučiteľní, tvrdohlaví a pýcha nám zastiera srdcia a oči.
ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-08 11:09:04 57f4de4a
ukulele: templársky kríž? Máš na mysli medailu "železný kríž", teda Eiser
nes Kreuz?
A bolo by možné hodiť linku na tú vetu v origináli?
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 11:42:15 c3928a4c
Krovak

Ja som to našla asi pred rokom náhodou keď som hľadala ako presne vyzerá Templársky kríž a aká bola história Templárov. Ale jedná sa o železný kríž, ktorý popisuješ, článok som si prečítala preto, lebo sa zhodoval so symbolikou templárov, tam som to našla a šokovalo ma to. Skús hľadať v symbolikách, alebo priamo v popise železného kríža. Pokúsim sa to ešte raz nájsť, ale nezaručujem, či sa mi to podarí. Ak áno vyhodím ti sem link. Poobzerám sa po tom ešte dnes.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 12:53:57 57f4de4a
Ukulele: lebo potom sa bavíme skôr o teutonskom kríži (teda rád nemeckých rytierov ak sa nemýlim), čo znamená podobné miesto a čas vzniku, ale značke odlišný osud. A mimochodom železný ktíž sa používal už pred tým v Prusku. Preto mám isté pochybnosti, či sa naozaj bavíme o templároch.
Krovak # FugePuty85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-08 13:09:07 c3928a4c
Krovak

Som rada, že takto pristupuješ k vysvetleniu si niektorých záležitostí. Takýto prístup si skutočne vážim a považujem ho za prínosný.

Hľadala som to vyjadrenie Hitlera o ktorom som písala a za ktorým si stojím, ale už som to nenašla a hľadala som to všade možne. Možno sa už k tomu neviem prepracovať, alebo to už na nete nie je. Ja som na to natrafila v súvislosti keď som sa zaujímala o Templárov a čítala som ich históriu, až po zánik. Práve v súvislosti s tým som medzi tým našla aj článok o tom, ako mnohé organizácie v minulosti, ale aj súčastnosti preberali, alebo preberajú symboliku templárskych rytierov, a tam bol presne vyobrazený tento ich kríž s popisovaným vyjadrením Hitlera, bola tam vyobrazená svastika - teda zneužitý symbol svastiky (hákový kríž) ale v opačnom postavení, ako boli používané v histórii a boli súčasťou vyjadrenia určitých pozitívnych znakov a vlastností pred tisíckami rokov. Je mi ľúto, ale neviem to nájsť. Čo ma ale zarazilo, napríklad ohľadom templárskych rytierov a ich histórie sú teraz na nete úplne iné veci a články ako pred rokom, v mnohých prípadoch skôr negatívnejšieho charakteru, dokonca v niektorých momentoch až zarážajúco negatívneho popisu ich histórie. Vôbec som pri histórii templárov nenašla ani jeden pôvodný zdroj, z ktorých som mala možnosť čerpať informácie pred časom.
Čo je vlastne zas len jednoznačným potvrdením, že na akékoľvek informácie na nete si treba dať pozor a je nevyhnutné ich hodnotiť veľmi obozretne. Ale aspoň som sa stretla s novými informáciami, ktoré mi tu popisuješ ty, je čo porovnávať a záver si musí urobiť každý sám. :))) Možno sa ti to predsa podarí nájsť, ja som to už nenašla, čo mi je naozaj ľúto, pretože u mňa sa tým značne zredukoval pohľad na beh, deje a okolnosti ohľadom druhej svetovej vojny.

ukulele # FogyLoqy46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-08 17:08:33 57f4de4a
Krovák, Ukulele! Po dlhšej dobe som sadol za počítač, tak sa ospravedlňujem, že až teraz reagujem. Ten teutósky kríž...nie je to náhodou, keď Rimania boli v Germánii na hlavu porazení v tom Teutónskom lese? A boli tí Germáni plavovlasí a modrookí a boli to Slovania, len ich Rimania cudzími menami vo svojich dejinách volali? No, asi to takto bolo!!!Takto nás chrabrí západniari mazali z dejín....

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-27 03:01:23 58d42498
Interbulo–západniari? Marxistickí, benešistickí pavedci písali presne to isté, aj ich odchovanci dodnes. Nie je pravda, že rímski pisatelia boli slovanofóbnymi, oni veľmi dobre poznali jazyky tej doby, ale až „vysvetľovatelia“, prednášatelia mená ľudí, mená jazykov, mená území, slová pogermánčovali počnúc koncom 18. storočia. Podľa nacistov a marxistov slovania nemajú vlastné pomenovanie, ak majú, tak jedno jediné, takže všetky všakovaké mená ľudí sa museli týkať niekoho iného, kto sa ponúka, predsa germáni.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-27 03:53:59 b2288b4b
Lidhja. Ono to trvalo dlhé stáročia, keď nás mazali z dejín, keď sa slovanské knižnice pálili, aby neostalo po Nás dejinných stôp! Toto, čo robili marxisti, hitlerovci, toto je len čerešnička na torte ničenia dejín Slovanov. Bohužiaľ!

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 19:05:44 58d42498
Interbulo–koncom 18. storočia sa objavil medzi rôznymi germánskymi jazykmi rozprávajúcimi „intelektuálmi“ neznášanlivý prednacizmus, oni začali nielen znevažovať Slovanov súčasnosti, ale aj slová, mená, dejiny slovanov si privlastňovali pre seba. Českí šovinistickí klamári o Morave napríklad sú ich dedičmi.
Protislovanskosť nejestvovala, až do objavenia sa prednacistov, ak vidíš mazanie dejín počas ich priebehu, tak nie sú pravdou, ale až dodatočne prednacisti, ktorí pripravovali cestu Hitlerovi dejiny upravovali. Pred vznikom prednacizmu nikto nemal dôvod nenávidieť slovanov, ani Nemcov.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 19:47:05 b228ec1d
Nebol by som si istý týmto výkladom. Toto, čo píšeš, má svoje opodstatnenie preto, lebo v našom slovanskom povedomí sú dočasne potlačené dávne vedomosti našich Rodov, ktoré sú skoro vymazané, lenže naši Bogovia, chvalabohu, nad nami bdejú a pravdepodobne SLÁVI vstanú z ohňa, ako Fénix! (mimochodom, bol to Slovanský a potom Grécky boh ohňa) Ale o tom nabudúce! :-))

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 22:26:16 58d42498
A Lidhja! Nechcem zase kabalu urážať, tá sa uraziť nedá, pretože celé veky bojuje proti Nám ľsťou a klamom, táto bojuje proti nám tak, že sme pre nich zvieratá a rábi už pár tisíc rokov...veď svoju Bibliu spísali podľa Nás, naučili sa pri nás uvažovať a písať..preto je v nich tá nenávisť voči nám, lebo vedia, že sa od nás učili, len tá ich zlá povaha im zabránila sa k Našej veľkej Slovanskej Duši pridať! A keby to načas urobili, tak Svet by vyzeral ináč! Bol by podstatne ľudskejší a lepší! Ale, čo už, čo bolo, bolo, terazky sa to vracia k lepšiemu...a To pre celú planétu, lebo: Nie peniaze vládnu Svetom!!!

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 22:42:01 58d42498
Aby bolo jasné: To ,načas, som myslel určitý Čas, pokiaľ to malo zmysel aj pre nich...mali ešte dokonca aj druhú šancu, keď Cyril a Metod boli na misii u Chazarov...nevyužili to, ostali zatratení a preto sa snažia ovládnuť Svet, lenže podľa všetkých, prirodzených zákonov im to nemôže vyjsť! Volajú sa Božské zákony!!! Každý chvíľku, ťahá pílku...oni síce na naše merítka dlhý čas, ale na Božie, fakt len chvíľku!!! Ale, neberme im to, aj oni si svoje zaplatili, ako Národ beriem že nevedomky, ale, načo si takýchto nepodarených vodcov vyberali?!!!Zion, to je pre nich spása? Aj keď ani My sme si zatiaľ tých správnych nevybrali!!! Ale príde na psa mráz, Raz!!! xixixi

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-28 22:53:41 58d42498
čo mi poradíte, keď musím žiť spolu s 21-ročným adoptovaným synom, ktorý sa javí a správa ako psychopat? Teď babo raď
Peter Kovac # SiteFosa13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 16:33:24 b91ab61c
Podľa mňa treba zistiť,či je vážne psychopat. Či na teba neskúša ,kam až môže zájsť.Aby si na syna nepozeral ako na adoptovaného ,ale ako na syna.Keby sa ukázalo,že je psychopat,nedajú sa takému človeku určiť pravidla?Nájsť spoločnú reč?To sú len moje úvahy.Pomôcť neviem.Niekedy je ťažko vyjsť aj so zdravým človekom.Je to ťažké.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-28 18:38:14 5b7f1335

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou


Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
Európskej únii ani Merkelovej vôbec neide o dobro utečencov, ale o to, aby za každú cenu dostali do Európy čo najviac imigrantov. Bohužiaľ súčasná Európska únia robí všetko pre to...
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie
Jak stát dělá z přirozené lidské migrace zdroj nenávisti

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Filantrop Kiska zvítězil v prezidentských volbách na Slovensku							
				Filantrop Kiska zvítězil v prezidentských volbách na Slovensku
Jedenapadesátiletý podnikatel a filantrop Andrej Kiska zvítězil v druhém kole slovenských prezidentských voleb. Jeho soupeř, nynější premiér Robert Fico přiznal porážku již před ozn...
Politici chtějí mazat Facebook. Za chvíli budeme zase hledat mlíkaře a profesory filosofie
10 předpovědí pro rok 2014 od Saxo Bank
RFID čipy pro držitele zbraní

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0693 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage