Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

PREČO POMÁHAME ZVIERATKÁM A KAŠLEME NA ĽUDÍ


PREČO POMÁHAME ZVIERATKÁM A KAŠLEME NA ĽUDÍ

Keď Magda Vašáryová povie niečo do médií, tak to má vždy grády. Svojim exaltovaným hlasom, neprítomným výrazom v tvári a zmyslom pre pátos snáď ani nedokáže povedať nič bežné či fádne. Táto superschopnosť je Magde častokrát na škodu (keď jej hysterické výstupy v televíznej debate odradili voličov v prezidentskej kampani v roku 1999). Inokedy ale vie v dnešnej dynamickej, mediálnej dobe na seba strhnúť pozornosť, ktorú si iní politici musia draho kupovať reklamnými kampaňami.

To sa stalo minulý týždeň. Magda sa vyjadrila k utečencom. Kto sa ešte nevyjadril, nech sa hlási u súdruha Žinčicu.

Zaujala síce bežný slniečkársky postoj, ale aj tak jej vystúpenie obsahovalo jeden zaujímavý moment. Odmietanie utečencov dala do kontrastu s nadšením pre opustené zvieratká. Zatiaľ čo so Slovákmi nepohnú zábery utopených detí na gréckych plážach, pre roztomilých chlpáčov bez domova sa pomocné ruky nájdu. To sme skutočne tak pokryteckí?

Áno, ale má to svoje objektívne príčiny, ktoré by som chcel trochu rozviesť.

Po prvé. Slováci sú ochotní pomáhať opusteným psíkom preto, lebo na rozdiel od sýrskych migrantov si pomoc zvieratkám môžu dovoliť. Nech sa na to pozrieme z hociktorej strany finančnej, organizačnej, priestorovej psíček, alebo mačička sú oveľa menej náročnejšie na zdroje ako ľudská bytosť.

Človek obetuje pár eur na krmivo, preorganizuje si denný režim (kvôli rannému venčeniu) a pripraví pelech niekde v rohu obývačky. Ak dotyčný býva v dome so záhradou, tak sa pomoc štvornohým miláčikom stáva v podstate beznákladovou.

Po druhé. Slováci vedia ako zvieratám pomôcť. Akú pomoc očakávajú migranti, to často nevedia ani oni sami.

Pes sa nachádza v Maslowovej pyramíde potrieb na spodných priečkach. Ak je vycikaný, sýty a cíti lásku svojho pána, tak je spokojný. To je v obrovskom kontraste s predstavami a ambíciami komplexnej ľudskej bytosti. Ak si niekto z nás myslí, že presne vie, čo potrebuje niekto druhý, tak sa jednoducho mýli. A tento omyl už má svoju realizáciu aj v aktuálnej utečeneckej problematike.

Čo teda vyplýva zo spomínaných dvoch bodov? Slováci sa angažujú v prípadoch opustených zvierat, lebo je v ich silách im pomôcť, poskytnúť im domov a tak celý problém riešiť systémovo. Tieto možnosti ale nemajú, keď ide o migrantov.

Na tomto mieste treba spomenúť, že ani pani Magda nie je ochotná migrantom reálne pomôcť. Jej vyjadrenia sú čisto proklamačné v duchu niekto by sa mal postarať. Ten niekto je obvykle štát, ktorý je taký univerzálny riešiteľ všetkého, čo naše svedomie momentálne hryzie, ale načo naše sily nestačia.

Takýto postoj zastávajú v podstate všetci tí, čo sa pozastavujú nad nízkou pripravenosťou prostého plebsu zachraňovať zemeguľu. Preto tak nenávidia otázku Koľko utečencov ste si vy nasťahovali do bytu? Žiadneho, a ani v najmenšom neuvažujú o tom, že by tak aj niekedy mohli spraviť (rešpekt k výnimkám). Predpokladám, že si svoje pokrytectvo aj niekde medzi riadkami svojich humanistických vyhlásení uvedomujú, keď na spomínanú otázku reagujú tak podráždene.

Preto si v spoločnosti tak vážime osobnosti, ktoré ľuďom v ťažkých životných situáciách aj reálne (nie len verbálne) pomáhajú. Anton Srholec, alebo Matka Tereza zasvätili pomoci núdznym celý život. Lebo inak sa to ani robiť nedá, keďže pomoci ľuďom treba obetovať obrovské množstvo času a finančných zdrojov. A určite by vám mohli rozprávať množstvo príbehov, keď odmenou za ich pomoc neboli oddané psie oči, ale sklamanie a nepochopenie z radov obdarovaných. Lebo nie je nič zložitejšie ako spraviť niekoho cudzieho šťastným.

Pani Magda vo svojom preslove na záver dáva do pochybnosti kresťanský charakter slovenského národa. Správny kresťan by mal slovne podporiť každý dobrý skutok. Otázkou ale je, či aj Bohu stačia iba verbálne proklamácie bez konkrétnych skutkov. Je veľmi pravdepodobné, že ocení viac ocení reálny čin, nech už aj len v prospech zvierat, ako najsam skvelú verbálnu ekvilibristiku v prospech ľudí.Author: Andrej Fandak # RyfyDora76
Slovensko2015-10-2118
-
 53% ( 5 people voted )
+
A aká to bola dobrá HEREĆKA-. Nie je to škoda?Aj rozumu mala dosť na herectvo.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-10-23 17:07:26 58d4289b
Skúsenosti. To vysvetľuje všetko. Na Slovensku máme bohaté skúsenosti s neprispôsobivými. Nie len cigáni. Namiesto vďačnosti za to, že ich ostatní živia, sú drzí, agresívni, stále viac nároční a prefíkaní. Naopak každé zviera je vďačné za každú pomoc. Za neprispôsobivých považujem aj politikov a iných darmožráčov.
milan # PesyMihy72
-
 67% ( 5 people voted )
+
2015-10-23 18:04:26 57f4fff1
Vašariova je duševne chorá osoba, bola počas rozhovoru úplne nepríčetná a dementná.

Ona je duševne chorá a nedá sa ju brať vážne..
Ja by som ju nevedel brať vážne.

matej # DijaPuxa33
-
 67% ( 5 people voted )
+
2015-10-23 18:49:19 5057d10a
a jeje! pokiaľ viem, tak psíkov po odchytení do útulku najprv odčervia, potom očipujú a ak si ich nik do troch mesiacov neadoptuje a nie sú čistokrvnej rasy vhodný na kšeft, tak ich dajú "uspať".
len niektorí majú tú česť, stať sa pokusnými zvieratami, alebo letieť do kozmu a zahynúť v mene pokroku.
magda je zas mimo.

aaa # RuxaQija4
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-10-23 19:02:34 4e62eb93
To je na ľuďoch, komu darujú dve percentá z dane. A koľko psincov sa ruší dneska. Čo tie mačky a psy majú upiecť a dať jesť bezdomovcom? Im stačí čúčo.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-23 19:19:59 55d8bc65
Aha, zase e/i-migranti. Tak som bol trocha mimo. Seriem ja na migrantov a ich ženy čo vyzerajú niektoré, akoby boli panenky márie. Za to ich mohla prijať Saudská arábia, Kuvajt, Arabské emiráty a podobné sračkové a totalitné štáty, ktoré sa ani o zvieratá nevedia postarať. Ak to nie je mačkovitá šelma alebo ťava, tak im ani zuby neodcvaknú, ani pazúry nevytrhajú.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-23 19:32:05 55d8bc65
loading...
Kladol som si otazku ci je Magda tak hlupa alebo naivna. U nej sa vzacne snubi naivita s hlupostou a jej naivita nie je na hranici hluposti ale daleko, daleko za touto hranicou.
Stefan # WapySoqi14
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-10-24 02:59:05 0cb18cf5
Kladol som si otazku ci je Magda tak hlupa alebo naivna. U nej sa vzacne snubi naivita s hlupostou a jej naivita nie je na hranici hluposti ale daleko, daleko za touto hranicou.
Stefan # WapySoqi14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-24 03:00:12 0cb18cf5
dost dobry postreh az na zbytocnu glorifikaciu materi Terezy, ktorej zasluhy su precenovane a zbytocne nadnesene,nakolko sa jednalo o fanaticku, ktorej cielom nebolo znizovat utrpenie, ale prave naopak, presviedcanim tazko chorych a umierajucich, ze je zbytocne uzivat lieky na tlmenie bolesti, nakolko sa tak viac priblizia k jej vysnivanemu a vybajenemu hrdinovi a pritom sama sa nechavala liecit v drahom svajciarskom sanatoriu.
rafael # RusyNecu46
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-10-24 08:29:40 59ad961d
Čo sa týka dávno mediálne zabudnutej novodobej panenky Mary zvanej mater Tereza, to krátko a dokonale vystihol diskutér nado mnou. A teraz k Magduše, vyhasnutej hviezdičke Markéte Lazarovej, ktorá svoju hereckú kariéru dávno utopila vlastnou vinou v politikárčení a čiastočne nechcene v postupujúcej skleróze. To všetko dohromady z nej teraz urobilo naivnú personu, ktorej jediná možnosť zviditeľniť sa je vydávať ako na rozkaz spoločensko-politické vyhlásenia. Ibaže ona to robí ako na bežiacom páse z vlastnej iniciatívy. Video som nevidel, ale v písomnej forme sa na jej vyhláseniach dobre zabavíte tiež... Pred časom som bol na jednej recepcii - počúvam, kto to tam tak oduševnene čosi deklaruje uprostred hlúčika prítomných? Prídem bližšie a tam toto čudo gestikulovalo barlami. Keď konečne zmĺkla, poklesla jej neprítomne sánka, čo bolo inak neprehliadnuteľným znakom jej celoživotného výzoru. Sprofanovala sa dokonale sama už v hysterických politických diskusiách, napriek tomu ju svoji dosadili za diplomatku. O koncovkách diplomatických večierkov, zatiaľ čo prihrbený Icik sedel doma sám, by sa dal napísať pikantný bestseller! Pravý opak je jej sestra - drží sa svojho hereckého kopyta a je v tom stále dobrá. Nemá dôvod ani nutnosť pripomínať sa senilnými vyhláseniami. Hovoria za ňu herecké úlohy, viď. jej najnovší herecký koncert v dráme Eva Nová. A čo by som odkázal meravej Magduši s poklesnutou spodnou sánkou? Radšej pomôžem opustenej mačke, ako imigrantovi...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 69% ( 6 people voted )
+
2015-10-24 12:04:13 bc7b649f
ak by som musel poskytnuť 10 ,mil Eur na negroopiccee či zveratá tak určite by som to dal na zvieratá.. prečo ? lebo neznášam primitívov
sines # NowyXali46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-10-24 14:28:43 bcd23838
Dajte jej pokoj..."naša " Magduška pri "Lasinským " sa asi z toho dostane. Niekto musí aj rozmýšľať. Ta ne---A vraj "prezidentka" Ale no.. do desať...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-24 19:07:51 58d4289b
Ale treba uznať..niekoľko "ROLÍ" nafilmovaných jej SEDELI... teatrálne ,,milostných.. či dôležito spoločensko riešiacích.. neduhy-- Ale to " teatro" jej vlastné.. dnešné..je skutočne len " úbohé",,
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-24 19:18:45 58d4289b
Kamarat mi uz povedal najnovzi vtip, na tuto temu, len neviem, ci to je vtip. Podla mna je to skutocnost:
Ktore zviera ma najvacsiu picu??? LASICA

Hansen # WywyWyjo95
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-10-25 11:22:10 57ef014f
Doteraz som necital nikde, ze by mala jedna z jej dcer za muza cigana, alebo nejakého cernocha, ked im treba tak pomahat. Doteraz ona sama nema nastahovane ani jedno z tych úbohých Sýrskych deti doma, doteraz sa nevzdala aspon jedneho svojho poslaneckého platu v prospech tych deti, iba trepe. MA tu reci ako slovaci kolaboruju. Ona sama kolaborovala s komunistami, ona sama kolaboruje 25 rokov s americkou ambasádou v Bratislave a tu nema hanbu trepat tieto nezmysly?? 25 rokov sa prizivuje na statnom aparate, na nasich daniach a ake su vysledky, okrem týchto dristov??? Ludia, to naozaj taketo kravy volite?? Konecne sa SDKU dostalo na hnojisko dejin, dufam, ze aj tato hus sa tam dostane tak isto cim skor, kym po nej zacnu ludia na ulici plut
Hansen # WywyWyjo95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-25 11:30:38 57ef014f
hansen, magda sa len správa tak, ako je príznačné jej etniku. nič viac. to etnikum v snahe prispôsobiť sa a byť nenápadný sa často stáva prisluhovačom rôznych režimov ale aj ich ideologickým tvorcom. preto kolaborovala s boľševikmi a teras s us.
ináč také židovky majú podľa kabaly dovolené vyskúšať aj neobrezaného, ale potom sa musia vrátiť k svojmu pôvodu. aj magda bola vydatá za jamricha, tj. koštovala neobrezaného, ale potom ho opustila a dala sa dokopy s lasicom, ktorý je tiež židovského pôvodu a tak zachovali čistú židovskú líniu a dodržali učenie kabaly.
rovnakým, avšak o niečo mladším príkladom je vera wusterová a jej muž "jeremy". rovnako ako magda koštovala neobrezaného a to hudobníka whiskeya z kapely slobodná európa, bývalého muža d. nôtovny filipovej ale nakoniec ho opustila, a podľa učenia kabaly si vzala jeremyho v izraeli .

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-25 12:38:15 b229491f
zaujímavé bude sledovať podobný vývoj u romany "schlesinger". ak dožijem, zaujímalo by ma, kedy aj ona dodrží slová kabaly. romana schlesinger je tiež židovského pôvodu, ako už meno hovorí. jej dedo bol lekár v trenčíne, kde konvertoval k evanielickej cirkvi, aby ho nevyviezli. sama romana je konfirmovaná v tn, a spočiatku skúšala sex s mužmi. jej lesbická orientácia je naozaj len hraná, je motivovaná peniazmi a sponzorskými darmi zo švajčiarskeho a nórskeho veľvyslanectva. (zaujímavé, že tie veľvyslanectvá tak nesponzorujú nejaký dom dôchodcov, že?) celá homotéma je spolitizovaná a romana zistila, že je to výnosný biznys a je to jednoduchšie ako splietať kábliky v yure alebo v leoni.
preto si dovolím predpovedať, že po nejakom čase aj ona dodrží slová kabaly, a "zázračne!" sa obráti a vydá sa za nejakého jeremyho, alebo lasicu alebo iné židovské zvieratko.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-10-25 12:50:54 b229491f
eú minulý týždeň schválila nový plán prerozdelenia utečencov. mozgy pôjdu do nemecka, ľadvinky a pečene do izraela a k0k0ty na slovensko.
aaa # RuxaQija4
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-10-25 21:05:32 b22958e0

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
t   t
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

Migranti potrebujú tábory v Afrike


Migranti potrebujú tábory v Afrike
Migranti stále trápia Európsku úniu. Európska rada sa preto rozhodla nielen nabádať členské štáty EÚ k spolupráci v oblasti bezpečnosti, ale začala opäť tlačiť na relokáciu ...
SOCIÁLNÍ NEPŘIZPŮSOBIVOST JAKO BUDOUCÍ NORMALITA
Raketa, která je skutečně na baterky
TŘETÍ GENERACE

Nepoužívejte pojem přerozdělování


Nepoužívejte pojem přerozdělování
Kritizujete li různé veřejné výdaje a daně, z kterých jsou tyto výdaje financovány, nepoužívejte pojem „přerozdělován...
TRUMP: POLITIKA MERKELOVÉ JE KATASTROFÁLNÍ OMYL, Z BREXITU UDĚLÁME VELKOU VĚC
Štát nemá podnikať
Oligarchie světa

O ÚROVNI RESTAURACÍ ZA KOMUNISTŮ BY BYLO LEPŠÍ MLČET. BYLA PŘÍŠERNÁ


O ÚROVNI RESTAURACÍ ZA KOMUNISTŮ BY BYLO LEPŠÍ MLČET. BYLA PŘÍŠERNÁ
Naši soudruzi se nedávno vytasili na Facebooku s tím, že do vyhlášené hospody U Fleků se dalo v šedesátých letech jít s dvacetikorunou. To je ale polopravda, zapomněli totiž dodat, ...
Viditeľná ruka politiky
Politika trhu práce zvyšuje nezamestnanosť
PRÁVO NA COKOLIV VERSUS SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Málo bolo Castra?


Málo bolo Castra?
Vyše 15.000 Kubáncov zabitých, vyše 100.000 uväznených a 2 milióny v emigrácii. To všetko od roku 1959, počas vlády komunistického diktátora Fidela Castra...
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda
KRIZE VE VENEZUELE POKRAČUJE. A NIKDO NECHCE PŘIZNAT, ŽE ZA TO MŮŽE SOCIALISMUS

Nepodmienený príjem – revolúciu nečakajme


Nepodmienený príjem – revolúciu nečakajme
Fínsko experimentuje. 2000 nezamestnaným bude vyplácať dva roky nepodmienenú dávku 560 eur. Diskusia o nepodmienenom dostala novú dávku paliva.
TŘETÍ GENERACE
SOCIÁLNÍ NEPŘIZPŮSOBIVOST JAKO BUDOUCÍ NORMALITA
Migranti potrebujú tábory v Afrike

India s nadrozmernými bankovkami a barterom


India s nadrozmernými bankovkami a barterom
Posledné dva týždne sa tešili najmä obchodníci s Bitcoinom, keďže jeho cena je aktuálne na úrovni viac ako 950 dolárov a očakáva sa kedy pokorí tisícku. V poslednom prehľade roku 2016...
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata
Indovia investujú do Bitcoinu

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

INAUGURAČNÍ PROJEV D. TRUMPA: MÝTY A POVĚRY?


INAUGURAČNÍ PROJEV D. TRUMPA: MÝTY A POVĚRY?
„Inaugurační projev amerického prezidenta většinou není podrobován kontrole, avšak fakta, která v něm v pátek uvedl prezident Donald Trump, se velmi často rozcházela se skutečnost...
KDO PLATÍ PROTESTANTŮM ZA NARUŠENÍ TRUMPOVY INAUGURACE?
Jaký bude Trump?
Padouch nebo hrdina: Silicon Valley stojí za Trumpem

Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost


Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
Na tuto zdánlivě jednoduchou otázku umí odpovědět každý trochu sečtělejší student: 8. prosince 1991. Zrovna jsme oslavili 25. výročí této události. I když oslavili… Někdo ji možn...
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE
Genetici konečně odhalili podstatu tajemné sovětské biologické zbraně
99. výročí VŘSR — bolševické revoluce v Rusku (I/II)

Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů


Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů
Ochrana ohrožených zvířecích druhů je oblastí, kde většina ekonomů tvrdí, že zde existuje tržní selhání. Kvůli tomu se většina lidí domnívá, že tato služba může být zaji...
IRACIONÁLNA VIERA V DOBROTIVÝ ŠTÁT SPÔSOBUJE ĽUDSKÉ TRAGÉDIE
KOMUNISMUS A KANIBALISMUS V SSSR
Chcete vyhrát válku proti drogám? Stačí vyhlásit mír

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Čína narobila chaos s Bitcoinom


Čína narobila chaos s Bitcoinom
Za posledné dva týždne sa so správami o Bitcoine roztrhlo vrece. Vďačíme tomu najme Číňanom, ktorí vyvolali chaos. Avšak okrem ceny sa objavili aj iné správy, či už o jeho akceptá...
Silný rok Bitcoinu a kryptografie
Ekonómia vianočných darčekov
VEGANSKÁ MARXISTICKÁ RESTAURACE BYLA UZAVŘENA, NEBOŤ HOSTÉ NEBYLI OCHOTNI ČEKAT 40 MINUT NA SENDVIČ

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

FOTO, VIDEO: Pozemšťané dnes uvidí vzácné zatmění Slunce							
				FOTO, VIDEO: Pozemšťané dnes uvidí vzácné zatmění Slunce
3. listopadu mohou obyvatelé naší planety sledovat hybridní zatmění Slunce. Je to jev poměrně vzácný. K podobnému zatmění došlo v roce 2007, další můžeme očekávat až za deset ...
Materializmus ako cesta do zatratenia
Původní úmysl a daň z příjmu
Červivé ovocie vysokoškolskej úrody

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1075 s
Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | private label cosmetics, custom made cosmetic, skin care manufacturer, custom made cream, custom lip stick lip balm | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Chemicky peeling bratislava peeling aha kyselinami Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Cistenie pleti hĺbkové Bratislava Skin scrubber omladenie pleti bratislava regeneracia pleti bratislava ultrazvukove cistenie pleti bratislava mezoterapia bratislava