Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

PS: oveľa viac štátu, migrantov a daní


PS: oveľa viac štátu, migrantov a daní

Udivil ma mediálny ošiaľ okolo vzniku novej strany. Nepamätám, kedy sa robil obdobný cirkus, pri obdobnej príležitosti. Čo však čert nechcel, dostal sa mi do rúk materiál, že "Vízia jednej strany" a ak netušíte čo to je, tak je to vlastne akýsi program skupinky nazývajúcej sa Progresívne Slovensko. Našiel som tam zaujímavé vecičky. Sú hodné minimálne na článok. Alebo aj tri.

Najprv som to len tak povrchne prelistoval a plánoval som to premeniť na pomôcku pri štartovaní ohňa v krbových kachliach. Je to totiž taká aj celkom tlstá knižočka, či brožúra a navyše už pri povrchnom čítaní som nadobudol dojem, že ma autori chcú ponížiť. Považujem sa za priemerne sčítaného človeka, ktorý za život schosnil stovky kníh (pre mladších uvádzam, že v papierovej podobe), podarilo sa mi dokončiť vysokú školu, no napriek tomu som väčšine napísaného textu neporozumel. Ak by som chcel napísať program strany tak, aby ho nikto nečítal, prípadne aby ho každý čitateľ veľmi rýchlo znechutený odložil, napísal by som ho presne tak, ako to spravili manekýni z Progresívneho Slovenska.

Nakoniec to dopadlo tak, že som predsa len hnaný zvedavosťou, začal knižočku študovať podrobnejšie. Chvíľu trvalo, ale napokon som sa prelúskal väčšinou textu a skoro som onemel. Nezvyknem písať o iných zoskupeniach okrem smeráckych kmínov, ale dnes činím výnimku. Preto, lebo považujem za veľmi podstatné oboznámiť čitateľa, čo je Progresívne Slovensko vlastne zač. To, čo je zač sa dá dočítať vo vyššie spomenutom dokumente. Tak poďme na to.

Na začiatku upozornenie pre tých, ktorí túžia mať všade nasáčkovaný štát a ešte oveľa viac štátu, viac migrantov a viac vyšších daní, nech ďalej ani nečítajú. Progresívne Slovensko je ich správna adresa.

Všeobecne možno konštatovať, že dielko "Vízia jednej krajiny" z dielne mozgového trustu PS je úžasné. Je to ako mini marxizmus-leninizmus. Oveľa viac štátu, oveľa viac daní a viac migrantov. Toto sú hedlajny, ktoré by som vypichol. Je tam toho ešte strašne veľa iného a interesantného, ale tieto tri oblasti považujem za kľúčové a preto si trošku poklebetíme práve o nich.

Viac štátu znamená, že ak by sa realizovali galaktické nápady mozgov progresívcov, tak výdavky na úradníkov a štátne inštitúcie explodujú. Fantastická správa pre všetkých, ktorí sa živia pobytom na úradoch a v inštitúciach za peniaze daňových poplatníkov. K tomu ešte navyše, plán je, montovať sa úplne do všetkého, však "štát" ako je historicky potvrdené, je najlepší manažér, správca a organizátor života poddaných. Len tak spakruky som poobjavoval v texte vyše 60 "bomba nápadov", šikovne poskrývané vetičky, ktoré by buď priamo, alebo skryto zvyšovali výdavky a účasť štátu (v prípade realizácie toho, alebo onoho nápadu). Nemá význam ich tu všetky vypisovať, unudili by ste sa k smrti, ak by ste to mali čítať.

Aby ste si však nemysleli, že som si to vymyslel, tak aspoň zopár fascinujúcich "nápadov", ktoré by nahlúplemu obyvateľstvu zaručene uľahčili život: budovanie kapacít samosprávy, zamerať sa na vytváranie regionálnych podporných centier pre vedu, zvýšiť objem zdrojov určených na aktívne politiky trhu práce, výrazná angažovanosť verejného sektora v oblasti pro-rodinných opatrení na pracovisku, vytvoriť funkčný a efektívny systém podnikov so sociálnou funkciou vo vlastníctve samospráv, vytvorenie inštitucionálneho zázemia na boj proti internetovému šíreniu nenávisti, falošných a klamlivých informácii...

Ak ste dokázali predchádzajúci odstavec prečítať celý, možno teraz pochopíte, čo som mal v úvode článku na mysli. A to vôbec, ale vôbec nepreháňam, v podobnom duchu je to písané celé. Posledný "bomba nápad" som uviedol schválne, ako ilustráciu toho, že socialisti z Progresívneho Slovenska by radi zriadili ďalší nejaký štátny orgán (teda míňať peniaze a ďalší úradníci) a radi by rozhodovali, čo je na internete falošné, klamlivé a nenávistné. Určite sú vedení iba nezištnou láskou k blížnemu a materinským pudom chrániť slovenských trkavsov pre falošnými informáciami. Ach, aké šľachtné. Možno zostanem osamotený, lebo obdobné nápady mi pripomínajú polku života prežitú za komunizmu a môj dojem je, že nostalgia za bývalým patologickým režimom je všadeprítmná, ale ja sa začínam báť tejto skupinky.

Neboli by to riadni a kovaní ľavičiari, keby sa nevyjadrili k ich obľúbenej téme migrácie. Samozrejme sú jediní, ktorí tejto téme rozumejú a majú absolútnu pravdu. Ako inak. Napriek tomu, že už aj bývalí "refugees welcome" politici typu Angely otočili a dnes razia úplne iné názory, tak títo chlapci a dievčatá ostávajú dogmaticky pri svojich nápadoch. Prečítajte si, čo vo vízii napísali.

Z povahy anti-systémových hrozieb vyplýva, že budúcnosť európskych demokracií sa bude štiepiť aj na otázke kultúrnej identity na tom, či Európa dokáže obhájiť víziu otvorenej, rozmanitej a inkluzívnej spoločnosti a uchopiť ju ako svoju konkurenčnú výhodu v ekonomickom modeli budúcnosti. Táto výhoda nespočíva len v ekonomickom prínose imigrácie v kontexte negatívnej demografickej krivky, ale aj v tom, že kultúrna rozmanitosť je najlepším predpokladom pre tvorivé a inovačné ekonomické prostredie.

Že no capito? Nič to, takto je to štylizované celé. Preložené do normálnej reči, imigranti sú fasa, treba nám ich, obohacujú nás kultúrne a ekonomicky. Pri tejto príležitosti by som sa rád spýtal všetkých kaviarenských intelektuálov a majstrov kontextuálneho myslenia, aby mi už niekto povedal konkrétne, ako nás v Európe migranti z Ázie a Afriky obohacujú. Asi som kultúrny barbar, alebo slepý, ale nikde som nepostrehol žiadne obohatenie o nič. Tak by som rád to obohatenie, ktoré nevidím, zazrel a možno nejaký kaviarenský intelektuál, ktorý o tom prednáša a celebruje omše o migrácii, by mi ho osvetlil, nech som intelektuál aj ja.

Pravda, ak nemáme na mysli obohacovanie formou večerných táborákov, ktoré si už pomaly pravidelne na svojich nočných jazdách zakladajú fešáci na predmestí Paríža tým, že ako palivo používajú autá, samozrejme nie svoje. Alebo no go zóny, ktorými sa môže popýšiť pomaly každá európska metropola, a kultúrne v nich možno zohnať kalašnikova, ako aj akúkoľvek tvrdú drogu. Obdobných kultúrnych obohatení máme neúrekom, ak niekto považuje kultúrne obohatenie to, že tlupy opálených chlapíkov obchytkávajú dievčatám na ulici počas nejakých osláv pohlavné orgány, potom áno, potom nás migranti naozaj kultúrne obohacujú, potom hej...

Keď tak nad tým hútam, vlastne som si spomenul na jedno obohatenie, ktoré by mohlo pripadať v úvahu. Na plážach Stredozemného mora, počas dovolenky a relaxácie, úplne naisto a bez výnimky bývame poctení návštevami milých a galantných predajcov (tak v 10 minútových intervaloch), ktorí ponúkajú značkový tovar za zlomok ceny v obchodoch. Tipujem, majú ich priamo od výrobcov. Toto by mohlo byť obohatenie. Kabelka Louis Vuitton za 15 evri, priamo od výrobcu.

Malá vsuvka k migrantom a len veľmi stručne. Zastávam trvalo nemenný názor, že v rámci elementárnej solidarity treba pomáhať a poskytnúť nutnú ochranu tým, ktorí je bezprostredne potrebujú. Nikto z toho nie je nadšený, ale ak niekto podľa zákonov a dohôd požiada o azyl a má ne neho nárok, potom OK, nemám problém.

Ako by to bolo, ak by socialistickí intelektuáli neonálepkovali každého, kto má iné videnie sveta. Presne toto nájdeme na ďalšej strane. Na ďalšej strane Biblie progresívcov je napísané, že kto je proti migrácii (akejkoľvek), je extrémista. Ešte tam dokonca šibrinkujú drístami o Tretej ríši a podobne... len na dokreslenie fantázie chlapcov z PS. Podľa týchto viet sa nám tu na rodnej hrude zrodila skupina elitných intelektuálov, akých pomaly niet na celom svete, pretože podľa nich sú potom politici v Kanade, Austrálii, USA, Švajčiarsku a napríklad aj v Rakúsku extrémisti.

Ďalej sa potom dočítame o tom, v čom sú vo všeobecnosti ľavičiari a socialisti majstrami asi všade na svete, takže naše nové hviezdy politického neba tu nebudú zaostávať a nenechajú sa zahanbiť, ba dokonca mám pocit, že sa pokúsili svojich ideologických kolegov tromfnúť. Myslím tým cicať a cicať peniaze od daňových poplatníkov, aby bolo možno financovať bujný štátny aparát a kradnúť. Síce v jednej vetičke sa dozvedáme, že by sa malo znížiť daňové a odvodové zaťaženie (o koľko netuší nik), ale hneď za tým sa dočítame, odkiaľ by socialisti radi vyžmýkali peniaze, ktoré potrebujú na realizáciu svetlejších zajtrajškov. Takže ak by nebodaj táto partia "intelektuálov" mala možnosť ovplyvniť verejné financie a dane, tak rátajte s nasledovným chrumkavým zvyšovaním daní.

  1. Daň z nehnuteľností na základe ich trhovej hodnoty. Zaujímalo by ma, kto bude určovať trhovú hodnotu, či socialisti zriadia ďalšiu štátnu agentúru, ktorá bude za mastný poplatok určovať trhové ceny nehnuteľností.
  2. Enviromentálne dane.
  3. Dane na zdraviu škodlivé tovary. (Alkohol, cigarety, cukor). Ja by som zaviedol aj daň na škodlivé nápady v politike, zaiste by boli najväčším prínosom do štátneho rozpočtu...
  4. Daň z darov a dedičstva

Pri rannej erekcii socialistov počas predstavy rúbať dane všade, kde sa dá aj nedá, by som sa pristavil pri poslednej. Daň z dedičstva považujem za to najhnusnejšie a najodpornejšie, čo v rámci daní môže existovať. Kde berú socialistickí panáci tú drzosť, chcieť zdaňovať dedičstvo? Na základe čoho? Akej logiky? Nehorázne. Dedený majetok je nadobudnutý už z minimálne dva krát zdanených peňazí (daň z príjmu a DPH)!!! Veď to je nehorázne. Keď táto daň ešte existovala, boli ňou postihnutí najmä a práve chudobní ľudia. Nezriedka sa stalo, že byt, nehnuteľnosť, umelecké dielo, alebo čokoľvek iné, niečo hodnotné, čo sa dedilo aj generácie, za čo bolo treba platiť túto perverznú daň, museli dediči predať, lebo nemali na zaplatenie dane! Ja si to dobre pamätám. A toto nám chlapíci ponúkajú. Paráda, či?

Mimochodom, milovníci socializmu a podobných zvráteností, spomínate, kto vám zrušil daň z dedičstva? A z vďaky ste si zvolili smeráckych kmínov...

Ak by som chcel vyrobiť nového Fica, urobím to presne takto. Akože nové tváre, kopec pseudointelektuálnej hatlaniny, svoje priority dať na papier, ktorý si prečíta možno 20 jedincov, z toho tak desať tomu trochu neporozumie, tučný mediálny výtlak (veď nejaké miesto bude aj pre Šimečku, však?) a keby motyka vystrelila a národ zase naletí, tak sa objaví zase nejaká partička socialistov, ktorí prežijú svoj orgazmus a vyšantia sa na svojich bomba nápadoch. A vysvetlenie bude v tom, však my sme to predsa mali napísané v našej vízii. Vaša chyba trumpety, mali ste si to prečítať... No a podoba s gazdom pol na pol čisto náhodná. Ledva sa vykuklili, už sa cítia na 20-tich percentách. Celé to má vyzerať tak, že sa tu nezištne zišla partia frustrovaných intelektuálov, náhodou sú všetci ľavicovo mysliaci, ktorí ako slušné a "nepopísané" panenské listy papiera idú vymeniť kmínov, zlodejov, podvodníkov a smeráckych primitívov. Má to vyzerať, že postačí táto výmena a všetko bude čeče ako v raji. No to iste chlapci...

Záverom

Preceda Progresívneho Slovenska je previazaný minulosťou so smeráckymi banditami. Dokonca ich volil. Vraj nekradnú. Super. Z tohto pohľadu je "Vízia jednej krajiny" z dielne Progresívneho Slovenska jedným schizofrenickým dielom. Čítajúc víziu, človek nadobudne pocit, že žije v rozbombardovanej krajine. So Slovenskom je zle, všetko treba meniť a zmeniť. Takže tí, ktorých preceda progresívcov volil a velebil, zdevastovali krajinu, rozkradli ju, vedomostne položili Slovensko na kolená, zhumpľovali zdravotníctvo, justíciu, podnikateľské prostredie a on s jeho partičkou je teraz povolaný to dať do richtigu. Čisté schizo. Ďakujem pekne...

Komu sa páči taký mikrokomunizmus, teda žmýkať do poslednej kvapky každého pracujúceho, gigantická byrokracia a štátny aparát, vysoké dane na všetko možné aj nemožné, imigrantom friendly prístup, teda systém á la Angela, pre toho je to bomba nová strana. Taký ešte radikálnejší a riadne ľavicovejší Smer. A že je tam niečo progresívne? Nesrandujte chlapci. Premenujte sa radšej na Degresívne Slovensko, viac by to sedelo.

Pre tých, ktorí si myslia opak, že štát, ako historicky vieme je najhorší manažér a vlastník, by mal byť prítomný len tam, kde to nevyhnutne treba, že priame a nepriame dane, odvody, by sa mali znížiť na minimum a štát by mal vyberať svoje financie skrze vyššiu spotrebu (ako to bolo odskúšané v prípade rovnej dane), tak toho vážne varujem čo i len uvažovať nad týmto zoskupením.

P.S. Ak sa mi bude chcieť, napíšem aj pokračovanie tohto článku, lebo veľdielo "Vízia jednej krajiny" poskytuje nekonečné množstvo papačkových tém, nápadov, výrokov a hlavne veľa blá, blá, blá, chceme peace na celom svete..

Zdroj:

https://dennikn.sk/blog/ps-ovela-viac -statu-migrantov-a-dani/Author: Marha # XoboSori61
Slovensko2018-01-28
-
 50%  ( 0 people voted )
+

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

S příchodem odhalení o NSA je rekordní nárůst soukromí respektujících vyhledávacích enginů


S příchodem odhalení o NSA je rekordní nárůst soukromí respektujících vyhledávacích enginů
„Snowdenův efekt“ zažívá svět webové vyhledávání směřující pryč od velkých jmen. Když něco „googlíte“, tak na to nemusíte mít nezbytně zrovna Google, zvlášť když př...
Všem komoušům k 1. máji
EXPERIMENT: CO VŠECHNO SE O VÁS DÁ ZJISTIT NA INTERNETU?
Popírači klimatické změny jsou bezhlavé slepice, říká princ Charles

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0952 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage