Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Papež František: "rozdelení je u konce"


Papež František: "rozdelení je u konce"

Nedávno uveřejněné video od papeže Františka, vyzívající ke sjednocení s protestanty v Americe, se stalo virálním. Mnozí se ptají: "Není to naplněním Biblických proroctví?" Podívejte se na tuto výjmečnou zprávu od kazatele Douga Batchelora.

 

Video, které ukazuje na rychlý posun k vytváření jednoho náboženského systému, o kterém Bible hovoří jako o Babylonu. V první části videa uvidíte biskupa Tony Palmer, který má svou služebnost zaměřující se na sjednocování církví. Z jeho úst mj. uslyšíte, že "protest Luthera je u konce", nebo že "pokud není protest, jak zde mohou být protestantské církve?"... V druhé části pak uslyšíte poselství papeže Františka.

 

Závěrem pár proroctví více jak 100 let starých. Ta Pán dal prostřednictvím Ellen White.:

Protestantský svět se sjednotí s člověkem hříchu. Církev a svět se spojí k nečisté jednotě. (7BC 975, 1891)

 

Nevíme, jakým způsobem by se mohla římská církev očistit od výtky modloslužebnictví... A je to náboženství, které protestanté začínají stále více obdivovat a se kterým se nakonec spojí. K tomuto spojení nedojde v důsledku změn v lůně katolicismu, protože Řím se nikdy nemění. Katolická církev tvrdí, že je neomylná. Bude to protestantismus, který se změní. Přijetím idejí liberalismu jej přivede do takového stavu, že bude připraven podat ruku katolicismu. (RH 1.června 1886)

 

Více zde: http://www.ellenwhiteova .cz/blizici-se-krize/2-unie-cirkvi

Kompletní video ze střetnutí (45 minut): http://www.youtube.com/w atch?v=pK_ChnMVqR8&src_vid=b5TwrG8B3 ME&feature=iv&annotation_id=anno tation_1787172621#t=1s

 

Zdroj: http://www.dobakonce.c z/papez-rozdeleni-je-u-konceAuthor: Patrik # VebaSydi71
Cirkev2014-03-1416
-
 76% ( 15 people voted )
+
Kresťanstvo je laický názov pre lekársku diagnózu "Pominutie mysle".
Definitiva # MunoLyhi27
-
 43% ( 13 people voted )
+
2014-03-14 15:19:45 57f4ca0a
Bishop Tony, Pope Francis, Kenneth Copeland, Arcibiskup Duka a mnoho dalších jmen.. nebo jenom jedno?! - Légie -

AlA # KodeMury35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 16:39:59 5866454f
Pomätený je ten, ktorý všade pretŕča svoju nenávisť proti Bohu, ešte aj pod článkom, kde sa o nijakých kresťanoch nepíše.
Isteže sa jedná o lžiproroctvá, pretože na koncile sa zrodila nová ekumenická sekta, tvrdenia, že Rím sa nikdy nemení neobstoja. Protestantizmus sa zmenil od roku 1886? Ako vybájený celok, alebo jeho časti, ktoré niekto začal strkať pod jednu tabuľu, hoci majú rôzne výklady udalostí, dogiem? Vlastne prečo nie, síce sa rozhádali a založili nové sekty, ale prečo by súdruhovia kolektivisti nemohli mnohé protichodné lživiery zaradiť pod jeden pojem. Stádovistosť je predsa obľúbenejšia.

Lidhja # JojaVime40
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-03-14 19:49:24 b2288aff
Církev je také nastrojem korporací (sama je korporací), jinak by nikdy neexistovala či byla záhy "zaniknuta".

Turo # NyhuRuhy58
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-14 20:21:56 4e88b092
No nič, musím ísť do spoločnosti. Už sme sa zvolali...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-03-14 20:42:00 bc7b649f
Niekoľko krát zvyrazńované "základne " rozdiely, či príčiny "vzniku" protestantizmu -"odlúčenia sa " od RKC už tu boli zdokumentováávané viac krát! Ak sa neodstránia rozdiely, pra-príčiny -odlučennosti tak --zbytočne sa "síliť "...Protestanti --boli a sú len a len následkom chýb na ktoré poukazujú do dnes! Medzi osobným duchovným životom , vyznávaním prvotnosti ducha nie je potrebný taký obrovský "moloch" rôznych hodnostárov , či "cirkevných menežerov" aj keby sídlili na najvyššej Babylónskej veži.Tam je prapôčiatok -- ukrytý:
klopi # KyvoWavo40
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-14 21:25:14 58d4289b
loading...
Pande! Kde si utiekol od tvojej témy? Nič si nekonštatoval, pritom článok stvorený na Tvoju nôtu! Na pivko, na pivko? Tak nazdravie,aj to treba, nič v zlom, veď sme Slováci, ja tiež! :-)))

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 22:21:31 58d42498
Panda tu nie je. Je v alkoholovom delíriu a metá sa na deathmetalové ručanice spolu s krčmovou lúzou, ale netreba mu v tom brániť. Veď inú radosť zo života nemá. Len ten chlast a ručanie pri jukeboxe.
RussianGenius # MipeFydo44
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 22:32:19 5dae5d91
Nie, nie, medzibulo, na víno, na víno. Vieš, to je taká lokálna kultúrna akcia, ako obvykle. Ale zajtra, to bude tiež o kultúre - také malé barové apokalyptické trashové zombie, lol...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-15 01:11:33 bc7b649f
"Pomätený je ten, ktorý všade pretŕča svoju nenávisť proti Bohu..."
Ako je možné prechovávať nenávisť k niečomu, čo neexistuje? Nie je to nenávisť k vymyslenej entite, ale k hlúpostiam ktorými zasierate celý svet a, samozrejme, aj túto stránku.
A ak by si chcela mať ešte nejaké pindy, tak láskavo najprv dokáž existenciu toho vášho Netvora.


Pock # SihySuri34
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-03-15 08:35:06 c16eba66
Jeje, veriaci katolik vsakze?
cim to je ze vas je v diskusiach o evolucii spoznat s lahkostou hluzovky v dubovom lese ;)

ono zase endosymbioza nie je ani len dnes az taka priserna a nepravdepodobna nahoda. ak by bola kvizova otazka v katolickych novinach kolko casu si myslite ze by bakteria potrebovala na endosymbiozu s eukaryotickou bunkou bez toho aby jezisko sprtal do nej pipetou:

a) 1.5 roka
b) 150 rokov
c) 1500 rokov
d) 1.5 miliona rokov
e) 1.5 miliardy rokov
f) vecnost

vacsina z vas veriacich by zaskrtla f.

avsak jeden juhokorejsky zacinajuci vedec menom kwang jeon http://
web.bio.utk.edu/bcmb/fa...
sa o tom presvedcil v 70tych rokoch ked sa mu nahodne skontaminovali bakteriami vzorky s amebami. tie bakterie nazval x.

zdecimovalo mu to cele populacie ameb, niektore mali v sebe aj niekolko desattisic bakterii x - ale mala frakcia ameb (nazval ich xD kmen) tieto invazie prezila - http://www.sciencedirect.com/
s...


co by samo o sebe nebolo az tak divne, napokon ameby fagocytozuju vela veci, preco nie aj bakterie. ked sa vsak zameral na tuto malu populaciu ameb, zistil, ze pokial by chcel znicit bakterie ktore boli v amebach antibiotikami (specifickymi voci bakteriam), tak neprezili ani ameby a pokial by transplantoval tieto bakterie prec z ameb - tiez to malo fatalne nasledky. a teda v priebehu pomerne kratkeho casu 18 mesiacov! sa z infekcnych bakterii x stali amebicke endosymbionty poskytujuce amebam esencialny protein - http://www.sciencemag.org/cont...[/url
] a
http://onlinelibrary.wiley.c
om...


takze ak moze trvat iba rok a pol nez sa z infekcie stane endosymbioza popisovana ako jedna z major evolutionary transitions, vznik prvych eukaryotickych buniek bakterialnou infekciou protobakteriou sa nemusi javit z endosymbiotickeho pohladu nijako priserne nepravdepodobne.

a navyse, dnes uz su experimentalne dokazy o dalsej z major transitions, a sice vzniku mnohobunkovosti. stacia na nu v laboratornych podmienkach menej nez tri mesiace - http:/
/www.pnas.org/content/10...


to su dve "zdokonalenia", jedno uplne nahodne, druhe pod selekcnym tlakom, radovo v mesiacoch.
ono ale pre vlastnu dusevnu rovnovahu, mozno je lepsie ked si ostanete spolu s dalsimi karkulkovacmi pri literature pre deti do 6 rokov ci ilustrovanej biblii.

pre vas vysoko racionalny svet zalozeny na nenahodnych a vysokopravdepodobnostnych udalostiach ako su reformatovania h2o na ch3ch2oh ci copy paste pity so sardinkami je to zrejme tak akurat.

pointou porovnavania ktoru asi treba zdoraznit je, ze o mnohych pravdepodobnostiach sa i odbornici domnievaju ze su extremne nizke, no nahodne pozorovania ci 60 dnove experimenty ukazuju, ze to az take horuce nebude a i odborne odhady na to, co je mozne a co nie, su off.

zaujimavou otazkou ktoru nacrtavas aj v texte aj v reakcii je, preco 2/3 existencie zivota na zemi sa nic nedialo a bola nuda, a len zvysnu 1/3 po vzniku eukaryotickej bunky nastala explozia evo kreativity. este i abiogeneza trvala kratsie, nez evo eukaryotickej bunky.

a tu prisiel s inteligentnym pohladom znova lane s martinom ht
tp://www.molevol.de/publicat...
ked sa snazili najst termodynamicke a molekularne dovody ktore obmedzuju bakterie v rozvoji v porovnani s eukaryotami. no a ono to vyzera, ze pokial bakteria dokaze vyprodukovat za jednotku casu 0.5 pW energie, eukaryoticka bunka ich dokaze vyprodukovat 2300. teda 5000x rozdiel.

pricom na expresiu eukaryotickeho genu jestvuje podla ich vypoctu 2000x viac energie nez prokaryotickeho. a to je zrejme ten zavazny rozdiel, preco sa prokaryoty sice mohli zvacsovat, adaptovat, menit - ale nie nejako prilis, zatialco eukaryoty si mohli zvacsovat genom, kedze energie ktora by komplexitu pohanala mali dost a neobmedzovala ich ani v dosahovani 200 000x vacsieho genomu
...


Prečo ich mlátiš?
http://Google.com/search?q=str...
straw-man fallacy :-)
(a) Nevieme, ako vznikol život.
(b) Evolúcia nie je náhodná.

Reagovať | ruwolf
15.03.2014 0:49 | Ozn
ám správcovi
| Odk
az


Hodnoť: James, len trocha fyziky

Ak Ti niečo hovorí pojem ENTROPIA, tak vieš, že ide o mieu neusporiadanosti systému. Zatvorené systémy postupne zvyšujú svoju entropiu (preto sa Ti napríklad v izbe časom kopí neporiadok a Ty musíš raz za čas upratať, čím sa stane Tvoj izbetný systém usporiadanejší a zníži entropiu). Ale otvorené systémy, kotré komunikujú energeticky a materiálne s okolím, a takými sú aj prokaryoty a eukaryoty, tie svoju entropiu znižujú, z čoho vyplýva, že sa stávajú plynutím času usporiadanejšie a tak je evolúcia fyzikálne celkom reálne možná. A to sme si len vysvetlili fyzikálny základ, či to prebehlo všetko inak, to je už vec svetonázoru.


blog.sme.sk
/diskusie/2258861/1/Uvaznena-mitochondria-a-zrod-k
omplexneho-zivota.html

PS.:
"Bolo by dobre povedat naco nam ta ATP sluzi. Lebo ludia si neuvedomuju vyznam mitochondrii. A bolo by este zaujimave ludom povedat, ze ked sa krmia antibiotikami a inými liekmi tieto bunkove elektrarne si zabijaju. Su tu aj ine veci ale to nie je na kratky príspevok. Ludia starajte sa o svoje mitochonrie. ich spravne fungovanie a dostatocny pocet su zakladom zdravia"

Vakcinace dlouhodobě poškozuje enzymatický aparát (nejen) mitochondrií.
UAG # QuliFiwa74
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-15 10:01:13 4e8890b3
Ako ovládli masonici RKC si môžete prečítať tu: http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/ pod "Dialektický sled papežú posledních 100 let.
František Bergolio je len falošný prorok,ktorý má podľa Biblie len pripraviť cestu antikristovi. Ako bude vyzerať jeho príchod? Podľa Protokolov sionských mudrcov bude zo svätého semena dávidovho a sionisti práve jeho dosadia na vrchol svetovlády.
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11370
-jak-bude-vypadat-prichod-antikrista-a-apokalypsa-
i-mnozi-knezi-budou-slouzit-satanovi.aspx

filip # WyboCeci64
-
 67% ( 8 people voted )
+
2014-03-15 11:02:52 5f669b51
Nebuďme naivný ono tie finančné krytia/ " objemy"/ jednot livých cirkevných "odnoží" spájať..je nezmysel..vyjadrený "zmyselnosťou": Nech každý si na svojom piesočku...so svojími ovečkami..SVOJE HONOBÍ : A hotovo./Zatiaľ sa darí trieštiť cirkevnú jednotu ..aj financiami---o ktorých rozhodujú nie GOJÍMI. /
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-15 14:58:44 58d4289b
Slovania nikdy žiadne náboženstvo nemali. Toto je náboženstvo židov. Ježiš povedal, že židia sú plemeno Satana, preto prišiel medzi nich, zachraňovať hriešnikov. Neprišiel zachraňovať spravodlivých.
milan # TepuXaba62
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-17 21:32:22 57f4fbe4
Milan, asi tak! Ježiš je náš chlapec! Pochopil ducha Slovanov, chcel Židov čôsik naučiť a oni sa nedali! Doteraz sa nedali a ešte Chazarov zviedli, hrdlorezov a teraz sa divia, keď im vládnu! Nie sú až takí múdri! Prešťali ich Chazari!!! Mám rád Chazarov, ale keď sa umravnia, nech za nakradnuté svetové peniaza zúrodnia Saharu a Gobi! Vtedy ich uznám za hodných byť Národom Sveta, nám rovnými!!!"

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-18 00:31:57 58d42498

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jede   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Riziká silnejúceho novomarxizmu


Riziká silnejúceho novomarxizmu
Blížia sa parlamentné voľby a všetko nasvedčuje tomu, že prvý krát v novodobej ére slobodných volieb nebude k dispozícii nesocialistický variant. Privatizáciu, či znižovanie prerozde...
Británie bude posílat do vězení rodiče, kteří dostatečně nemilují své děti
45 největších nesmyslů z Evropské unie
KDÁKÁNÍ POPLAŠENÝCH SLEPIC

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0368 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles