Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Patrick Linhart: Ako sa môžu voľby manipulovať, alebo Poďme voliť a dávajme pozor!


Patrick Linhart: Ako sa môžu voľby manipulovať, alebo Poďme voliť a dávajme pozor!

Zozbieral som takisto rady a názory od členov volebných komisií... no a tu je výsledok:

Podľa získaných informácii je tu veľký priestor na dokonalú manipuláciu vo voľbách, a toto je už vážna záležitosť.

"Hlasovacie lístky si už ľudia neodovzdávajú z ruky do ruky, tak ako voľakedy ("Vláčik"), ale chodia do politických centrál, alebo ich vozia autá aby tento celý proces zjednodušili a urýchlili. Tam sa nachádzajú čisté hlasovacie lístky týždeň už pred voľbami.

Aj teraz sú už hlasovacie lístky na policajných zboroch v okresoch a obvodoch, vedeli ste to?" vypovedá dnes už obžalovaný svedok.

Domyslime si, čo všetko sa dá už teraz pred voľbami s takýmito čistými formulármi teoreticky urobiť . Na rozdiel od ČR, kde je nezávislá polícia od Ministerstva Vnútra, ktoré ju nemôže ovplyvňovať, je naša polícia podriadená politikom.  Česi nie sú popredu iba v tejto oblasti, Česi totiž môžu voliť aj na ambasádach. Poviem Vám, medzi zahraničnými Slovákmi je také napätie, žeby sa dalo "nožom krájať". Už čakáme iba na signál, iba na spúšťač, sme ako odistení granát. Hlavná nespokojnosť je v tom, že zahraničný Slováci nemôžu voliť na ambasádach.

No najhoršie je údajné vydieranie štátnych zamestnancov, lekárov, učiteľov, polície ... Toto nie je novinka a skutočnosť bola nahlásená, ako aj následne ututlaná. Pokiaľ sa dá ututlať taký prúšvih, akým bola kauza Gorila, od ktorej nám práve uplunuli dva roky, prečo by sa nedala ututlať takáto "maličkosť"?

"Pokiaľ títo štátni zamestnanci nezvolia vopred určeného kandidáta, môžu neskôr prísť o svoje pracovné pozície", ďalej poskytuje informáciu iný zdroj.
Takto sa nám tu teda v štátnej správe a aj v samosprávach zakorenili kolaboranti s daným diktátorským totalitným režimom.

Členka volebnej komisie mi potvrdila, že na školení im bolo povedané, že pri opätovnom vypýtaní si hlasovacieho lístka v prípade "pomýlenia sa" komisia nemôže nazerať do mylného hlasovacieho lístka aby sa uistila, akým spôsobom sa volič vlastne pomýlil. V zákone je len info, že každý oprávnený volič dostane náhradný hlasovací lístok a obálku.

 Pokiaľ sa niekto pri voľbách pomýli, tak ma nárok požiadať si teda nový lístok. Ale dotyčný si  môže takto vyžiadať nový hlasovací lístok viac krát!  No a takto sa získavajú prázdne formuláre ktoré sa potom odovzdávajú ďalej na takzvaný "Vláčik".

Ďalší zdroj tvrdí, že teoreticky sa stačí dohodnúť s tlačiarňou ktorá vytlačí hlasovacie lístky, už vopred...

Ďalej na otázku čí sa dá dopísať aj inak na hlasovací lístok kandidát, sme dostali nasledujúcu odpoveď:

"Najprv sa vizuálne kontroluje obsah vysypanej urny.. potom sa kôpkujú obálky po 10ks...potom sa obálky otvárajú a kontroluje sa, či je obsah platný. Napríklad či tam nie sú dva lístky, prázdne neoznačené lístky atď. Neplatné hlasovacie lístky (ako aj tie prázdne) sa odovzdávajú zapisovateľke. Čo sa deje ďalej neviem. "

Ďalší čleň volebnej komisie mi napísal:

" Prázdne hlasovacie lístky sa hlavne dopisujú v obciach a v menších mestách.. V piatok ich nasáčkujú do igelitiek pre okrsky..no najhoršie je, ak sa ide s urnou do domova dôchodcov...Tam už čaká "kompetentná osoba"",dodáva.

Toto nie sú všetky triky, je ich oveľa viac a vraj sa praktizujú už od Mečiarovej vlády a prenášajú ďalej a ďalej. Posledná vláda, ktorá tieto praktiky údajné praktizovala, o čom je aj svedectvo, je tá súčastná.

Pozor, pokiaľ sa niekto ozve, okamžite je obžalovaný za šírenie poplašnej správy!. Takto sa totiž vyšetrujú prípady na Slovensku, zastrašovaním a vyhrážaním sa niekedy priamo políciou na politickú objednávku. Národ postihnutý syndrómom postkomunistického strachu žije  oprávnene v strachu.

V brožúre o volebnom postupe sa takisto píše, že: ,,ak nepredloží volič preukaz totožnosti a žiadny z členov komisie ho nepozná, komisia požiada, aby svoju totožnosť preukázal svedectvom dvoch komisií známych osôb.

Mám si to vysvetliť tak, že človek môže voliť bez OP ak ho niekto z komisie pozná? –(zelená brožúrka str 4 bod 3 - spôsob hlasovania).

 

Aj tento pán však v ďaľších videách odporúča ísť voliť, no o tom, že je polícia riadená politikmi nie je určite pochýb, a preto  tu nie je ani potreba v tejto veci zbytočne diskutovať. O tom, že zahraniční Slováci považujú voľby už vopred za zmanipulované, keďže k voľbám nemôžu využívať veľvyslanectvá v zahraničí, už tiež vieme. O tom, že sú ako zahraniční tak aj domáci Slováci znechutení a neveria v právnu platnosť volieb nie je potreba tiež spomínať. Rovnako tak vieme ako sa manipulujú volebné prieskumy, o čom sa vyjadruje denne na sociálnych sieťach snáď tisíce ľudí a žiada o odklad volieb do doby, pokiaľ nebude zabezpečená ich 100 % bezpečnosť.  Veď Ústava SR, Čl.32 hovorí:

"Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené."

Ešte stále máte pocit,  že voľby sa nedajú manipulovať a sú demokratickým vyjadrením sa občana?Author: Patrick Linhart # DevyKuwe55
Slovensko2014-03-1011
-
 53% ( 5 people voted )
+
Neviem, co tu tarate, Patrik. Som predsedom okrskovej komisie, pri spracovaní sa nedá falšovať, podpíšem zápisnicu o počte platných hlasov a na druhý den si pozriem na štatistike, či to sedí. Ale vôbec vam nevadí, že zákon legalne dovoluje kazdemu volit dva krát- raz na občiansky v mieste bydliska a raz kdekolvek na pas - lebo volit mozu aj obcania sr bez trvalého pobytu v sr ale pritomní v sr v case volieb.
klub # CemeFuwa78
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-11 13:43:49 55ede32a
dsamozrejme hovorím o zákone volbe prezidenta
klub # CemeFuwa78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-11 13:45:10 55ede32a
Cestou vymenia celu urnu s presnym poctom platných listkov a DOVI dopo
Hansen # WywyWyjo95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-11 14:40:56 5ec71065
A kde sa chceš s tou urnou trepať, trúba? Do lesa za bučky a tam vymeniť obsah? Kedy za ten jeden deň? Bol si už vôbec v nejakej komisii, aspoň tej okrskovej?

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-03-11 15:37:10 5f662350
Dobry cigan, takych nam treba! Dobre pre ciganov, dobre pre gadzov.
Pandis, hovoril aj o tebe, t j o meciarovcoch - ako ste to robili.
Ty si vlastne nas, ale situaciu si vyhodnotil a podla toho konas.
Ale teraz i tak o nic nejde - ved ten tvoj nevyhra.
Takze vol Mezensku - obidvaja ste jedinecni. Ved si nad vecou, ci nie?
D ?

Kukina # LibaCeky15
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-11 17:54:10 55a3bace
Patrik. Lekárov a učiteľov máme v rodine, nik ich nenúti voliť a ani nedostávajú príkazy koho majú voliť. Okrsková komisia v našej dedine nedopisuje, ono na dedine je to ťažké. každý vidí každého :-) A celé tieto podvody nerobí vláda, ale konkrétni bezvýznamní ľudia. Našťastie som i ja úplne bezvýznamný, takže ma snáď nik nebude prenasledovať za moje odhalenie, ako veledôležité osoby z článku.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 06:15:36 55f80a26
loading...
Vo svete vládnu anglosaso židovské finančné korporácie, celý finančný svet má jednotný finančný systém podľa Rothschilda, na čele s FEDom a centrálnymi bankami, oficiálny bankový systém je len o niekoľko % menší úžerník ako nebankovky. Všetci absolventi ekonomických univerzít sú Keynesiáni, tak ako všetci agronómovia sú vyučení a osprostení na obraz rakovinára Monsanto a spol..

Vo svete vládne amorálnosť, zbohatni ihneď a za každú cenu. Celente vyhlásil, že verejná správa USA je kriminálna organizácia, vrchol korupcie. Baťa, dnes zakázané meno v ČR: ekonomická kríza je krízou morálky. Zisky firmy patria firme, nie majiteľovi. Povojnové Nemecko = 100% zdanenie ziskov.

A čo my chudáci Slováci? Nie sme výnimka, finanční zločinci ovládajú politiku, diktujú štátu podmienky, štát háji záujmy finančnej oligarchie na čele s EÚ a USA. Záujem občana nie je na programe dňa.

Zriadenie, v ktorom štát ako autorita spolupracuje s inou mocou v neprospech občana, je definované ako fašizmus. Demokracia je ideológia na ovládanie hlupákov. Funguje tak, že politici sa napíšu na politickú kandidátku, masmédiá platené súkromnými finančnými korporáciami reklamou vymyjú všetky mozgy voličov a volič v dobrej vôli zvolí politikov do parlamentu. Politici sa zmocnia inštitúcie zvanej štát a cyklus zdierania občanov sa uzavrie. Druhý deň po voľbách parlament pracuje proti občanom, zhoršuje im život, zvyšuje zadĺženie štátu, zvyšuje dane a poplatky, dovolí dovoz potravinových odpadov, finančne podporuje zahraničné firmy a domáce diskriminuje, znižuje pracovné miesta. Prečítajte si, čo vraví o EÚ Nigel Farage.

Občan je vystavený okrádaniu od potravinových, farmaceutických, bankových a energetických korporácií, tieto inštitúcie odsávajú celú nadhodnotu zo spoločnosti a udržiavajú neustálu chudobu. Sami pritom preukrutne bohatnú, skupujú všetky svetové zdroje energií, surovín a výrobné kapacity, majú neobmedzenú moc vo svete, ktorej jediným protipólom je Rusko, Čína, Juž. Amerika. Táto moc sa volá aj NWO a riadi ju niekoľko rodín, Rothschild, Rockefeller, Bush, Morgan, Schiff... Všetky svetové konflikty počnúc Židoboľševickou VOSR v Rusku, obe svetové vojny, vojny po r.1945, Arabská jar, Juhoslávia, Ukrajina, majú jedného menovateľa, súkromný finančný anglosaso židovský kapitál USA. Je namierený na ovládnutie sveta a stáročia spôsobuje genocídu Slovanov, Slovania sa alebo podriadia otroctvu, alebo zomrú.

Zákonné a nenásilné riešenie:
Prestaňte voliť politikov z politickej kandidátky.
Zaveďte priame voľby z okresov do parlamentu, voľte odskúšaných zástupcov regiónu.
Referendum na všetky rozhodnutia parlamentu.
Odvolateľnosť a trestná zodpovednosť poslancov a politikov.
Trestné je zhoršovať podmienky života občanov, zvyšovať dane, poplatky, dovážať falšované a chemicky ošetrené potraviny, nevzdelanosť detí a rodičov o zdravom spôsobe života, podpora a množenie asociálov, ktorí sa nevedia zapojiť do života spoločnosti, do tvorby hodnôt v prospech spoločnosti, atď.

Na začiatok stačí, ak prestanete voliť politikov z politickej kandidátky. Ak sa politici sami zvolia za podpory svojej členskej základne a rodiny, tak taká moc je nelegitímna, takú moc treba manifestačne zrušiť. Ficosmer mal 25% hlasov všetkých voličov, to je nelegitímna vláda a pritom ovláda parlament, prezidenta a súdnictvo.

V starovekom Grécku vznikla demokracia. Volebné právo nemali cudzinci, odsúdenci a idiotés = časť spoločnosti, ktorá sa nezúčastňovala na verejnom živote spoločnosti, ľahostajní, nevzdelaní... Demokracia mala v dejinách veľa podôb a tá dnešná v USA, EÚ aj na SK sa najviac podobá fašizmu.

Anglosaso židovská civilizácia je civilizáciou klamstva, podvodu, krádeže, násilia, zabíjania, agresie, otrokárstva, ovládnutia sveta, je to všetko zlo na tomto svete. Ak so niečo vynechal, prosím doplňte.
Tóra nie je náboženstvo, je najúspešnejšou stratégiou prežitia skupiny ľudí. Funguje perfektne, žiaľ vždy na úkor národov, ku ktorým sa stratégovia prisťahovali a priživovali. Vždy obsadili kľúčové posty v štáte a život v spoločnosti riadili vo svoj prospech. Klasický sociálny parazitizmus, píše o ňom krásne Levašov.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-03-12 08:12:39 57f4ca0a
Definitíva - všetko sedí, ale ako zabrániť volebným podvodom a manipuláciám? Darmo si teraz zvolíme Mezenskú, keď tam dohodia 100 tisíc lístkov s Kiskom, alebo vymenia celé urny...
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 11:42:32 57c5a734
Žukov,no snáď sa len do tej urny nejako schovať a tie dohodené lístky,ako ty vravíš s Kiskom pomaly,nenápadne po jednom,možno aj po dve,záleží koľko uchytíš,pomaly nenápadne zas z tej urny vyhadzovať.

cobra # WykeXala95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 12:09:02 55f814c2
marsal, mezenskej by nepomohlo ani 100 000 hlasov. Jednoducho ju ľudia ani vedome voliť nebudú. Dostane veľmi málo.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 13:59:10 55f80a26
Treba Mezensku povzbudit, moze robit zmeny a odhalovat korupciu ako doteraz - je jedina, ktora to chce robit, tak ju povzbudte, i tak je jasne kto vyhra volby. Babky demokratky pojdu volit.
http://www.peticie.com/peticia_za_zachranu_slovens
kej_pody

Kto iny ako Mezenska sa postavila za ochranu slovenskej pody - jediny potencialny zdroj zdravej obzivy pre Slovakov ?
A to nie je prva peticia, dufajme, ze ani posledna.

Kuko # PasaJuhy23
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-12 16:32:48 55a39e26

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.03 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo