Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Patrick Linhart: Voľby sa údajne manipulujú od roku 1995.


Patrick Linhart: Voľby sa údajne manipulujú od roku 1995.

Môj  známy mi napísal nasledovné:  Je problém chytiť urnu a vymeniť ju za inú? Keď  boli pred rokmi voľby a vyhral pán Dzurinda, počúval som rádio a tam zavolala jedna rozhorčená poslucháčka  a pýtala sa, ako je možné, že keď obchádzala volebnú budovu, vzadu policajti brali urny a dávali iné miesto nich. Boli zapečatené!  Redaktorka okamžite prehodila reč a poslucháčka bola vypnutá.

Súhlasím s tvrdením, že určite treba ísť voliť a netreba sa dať odradiť.  Veď je to priama voľba. Hlavne by mali mať ľudia oči na stopkách a sledovať situáciu naokolo pri voľbách , ale zastávam názor  že by sa voľby mali odložiť, pretože občanovi podľa článku 32 Ústavy SR, kde sa uvádza, že pokiaľ ..."činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené", má právo sa brániť.  Keď k tomu pridáme spomínaný fakt, že aj Slováci v zahraničí majú protiústavne znemožnené   zúčastniť sa na voľbách na slovenskom území v zahraničí (na ambasádach), už dnes môžeme považovať voľby za zmanipulované. Všetky tieto odhalenia, o ktorých som sám nevedel zlikvidovalo  akúkoľvek legitimitu volieb v mojom vnímaní. To je len môj názor. Ale voliť pôjdem.

Nerozumiem  ako to, že voľby ešte neboli presunuté a nebola  zabezpečená  ich bezpečnosť  z pohľadu manipulácie , podvodu a korupcie.Tak ako fungujú aj dnes sú nelegitímne už od roku 1995. Na čo teda vôbec sú?  Už som písal, že politické strany by sa mohli voliť vlastne sami. Aspoň by ušetrili peniaze a fiasko.

V  teoretickej rovine keďže je možné voľby zneužiť a zmanipulovať, stratila táto dnešná takzvaná demokracia moju dôveru a považujem ich (aj keby sa nič nestalo a všetci hrali fér) za dosť nedôveryhodné!

Nehovorím o tom, že sa dá obísť zákon a volič môže odvoliť viackrát. Skontrolovať by sa to dalo tak, že by dodatočne niekto nahadzoval mená zúčastnených  voličov do PC a pokiaľ by došlo napríklad k duplicite, tak by sme videli, kto odvolil 2x, ale už to asi nie je nič platné, lebo nebudeme vedieť, za koho najatý podvodnícky volič hlasoval.

Priznám  sa, že ja sám mám z tohto fiaska zmiešané pocity. Na jednej strane pôjdem voliť,  lebo je to možno naozaj "posledná šanca dosiahnuť nápravu v štáte", ale je to skôr iba o mojej naivite.  Viem, že ak nepôjdeme voliť, určite tam pôjdu unudení dôchodcovia nadopovaní liekmi kvôli nezdravej životospráve a so zlisovaným karafiátom v biblii od komunistu. Verím, že ten môj hlas štátu pomôže, (pokiaľ sa nezneužije), no už som pochopil, že "demokratické" voľby sú iba ilúzia.

Je ironocké a snáď nemožné, že musime v "právnom štáte" dávať obyvateľstvu tipy ako zabrániť falšovaniu volebných výsledkov. Ale aké sú teda možnosti občana aby zabránil manipulácii vo voľbach? Aké kroky by si odporučil občanom? Ak by chcel odhaľovat eventuálne podvody pri sčítaní, môže tak urobiť ako pozorovateľ, ale v tom prípade si musí naštudovať zákon. Inak tých typov pre občana nie je až tak veľa, ale čo môžete urobiť je nasledovné:

 • Na spodnú časť lístka napísať, že som zaznačil iba jedného kandidáta- to poprvé.
  a po druhé-  oznámiť komisii že chcem byť prítomný pri sčítávaní hlasov.
 • očíslovať obálku, zapamätať si svoje číslo a potom pozrieť v zozname Štatistického úradu SR svoje číslo a voľbu.
 • Nehádžme prázdne hlasovacie lístky do urny, dôkladne ich roztrhajme a zahoďme do koša vo volebnej miestnosti. Taktiež nekrúžkujte, ale do rámčeka krížikujte.. ( tekto bolo 17.700 neplatných hlasov v minulých voľbách)
 • vizuálna kontrola či niekto nedopisuje nejaké značky do hárkov, ktoré sa vyberajú z obálky. Keď sa posúdia lístky a dajú nabok tie neplatné, už sa pracuje len s platnými hlasmi.. tie sa len sčitajú.. Ale majme oči na stopkách.
 • mozeme i stáť pred volebnou miestnosťou a čakať na "Vláčik".. Teda celý deň si všímať, kto vyšiel von a kto vošiel dnu
 • pokiaľ uvidíte čokoľvek, ale čokoľvek podozrivé, napríklad pokiaľ sa na jednom  mieste mimo volebnej miestnosti zhromažďuje viacero ľudí, je po uvážení možno potreba zavolať políciu.
 • Bojujme i naďalej za spustenie elektronických volieb a volieb na ambasádach zo zahraničia. Dajme si dokopy našu politicky zdevastovanú krajinu.

 

Moje poďakovanie patrí všetkým priateľom a členom  rôznych  volebných  komisií za ich výpovede  a rady.Author: Patrick Linhart # DevyKuwe55
Svet2014-03-1015
-
 47% ( 5 people voted )
+
A to sa všetci trhajú o volby cez internet...To bude potom čistá robotka,ked sčítavať hlasy bude strana ktorá objednala softvér.
svan # NigaSeka27
-
 77% ( 12 people voted )
+
2014-03-11 14:06:15 3eb0ab72
http://www.peticie.com/voby_cez_internet
Michal # VigyXywu97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-11 14:27:34 4d60c7be
V Usa uz davno volia elektronicky, a pozri sa na mladého Busha. Zmanipuovane, jedna basen. Este to brat na Floride istil. Staci kupit softwer, alebo niekoho mat kupeneho..
Hansen # WywyWyjo95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-11 14:32:26 5ec71065
volby sa primárne manipulujú odkedy existujú kvóty pre vstup do parlamentu. Cieľom je, aby občan nevolil slobodne, podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia ale aby namiesto toho kalkuloval a zvolil poistku systému, tzv. menšie zlo.

smartang # BohuPyki56
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-03-11 14:49:11 d90c3016
Tiež som proti hlasovaniu cez internet. Je to veľmi zraniteľné, ako tie bitkoníky čo zmizli vo veľkom. Občan musí zdvihnúť od monitora zadok a ísť si schuti zavoliť. (Ako ja) Tento spôsob je rovnaký pre každého.Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-03-11 15:30:08 5f662350
Autor,----Čo to je údajne manipulovať?Buď sa manipulujú,alebo nie!
[Viem, že ak nepôjdeme voliť, určite tam pôjdu unudení dôchodcovia nadopovaní liekmi kvôli nezdravej životospráve a so zlisovaným karafiátom v biblii od komunistu.]Toto napíše človek ,určite s vysokoškolským diplomom.Už teraz má jasné,že ak voľby nedopadnú podľa jeho predstav,tak to zas pokazili dôchodcovia.


Jambo # CapuSuxo47
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-11 17:48:39 4e63f4c9
loading...
Keďže si nepamätám všetky tie protikorupčné volebné postupy...seriem na nejaké voľby.
Seriem na ne tak či tak!

cobra # WykeXala95
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-11 19:43:50 55f814c2
Volby jsou procvičováním a testem manipulaceschopnosti zpravodajských agentur skrz média rozličných proudů (aby byly stále v kondici a při síle).
Zmanipulovaní lidé přece dělají zmanipulovaná rozhodnutí. Na tom nic zvláštního není. Zajímavější je něco jiného na to napojeného.


zabilijsteforum # FuveVipa64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 00:25:49 4e88acaa
A čo tak verejné voľby: každý by podal lístok príslušnej strany, ktorú volí a priamo pred ním, k jeho menu by zapísali stranu ktorú volil! Hárok o voľbe by bol uchovaný pre dodatočnú kontrolu v prípade rozporov. Z volebných lístkov by sa potom spísali preferencie pre jednotlivé strany. Občania by sa mohli slobodne prihlásiť ako pozorovatelia a volebná komisia by im musela umožniť kontrolu!
Ešte chcem upozorniť na iný typ podvodu. Podnikateľské - sponzorské skupiny dokážu poľahky presadiť na zvoliteľné niesto v kandidátke svojho (ich) kandidáta (ov) - za úplatu, teda sponzorský dar strane. Ak to urobia, podľa prieskumu v stranách majúcich šancu dostať sa do parlamentu, potom po voľbách majú svojich ľudí v parlamente ako za koalíciu, tak aj za opozíciu! Takto dokážu ovplyvňovaťpriechod aj rozporných zákonov - veď spomeňte si prípady, kedy "omylom" zahlasoval poslanec opozície za zákon, ktorý by neprešiel bez jeho hlasu! Tu treba voliť už konkrétných ľudí zakrúžkovaním a rozhodne nie zo začiatku kandidátky! Tiež treba pouvažovať o zmene volebného systému - voliť konkrétnych ľudí a nie strany!
Kojokok # NodeKafu68
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 10:12:49 d4254112
Žukov a už by ma ani vo sne nenapadlo voliť nejakú...ako sa to vôbec volá???
...nejaká Mezenská???

cobra # WykeXala95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 11:05:53 55f814c2
ŽUKOV: Možno snáď keby si mi to nejak tak po demokraticky vysvetlil, prečo ísť voliť,tak hádam aj snáď by som sa možno nechal aj prehovoriť a k tej volebnej urne, by som sa hádam aj nejako snáď odhodlal ísť,ale keď takto ,tak ozaj neviem,som akosi v pomykove,že či tak alebo inak.

cobra # WykeXala95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 11:49:25 55f814c2
V roku 1995 boli nejaké voľby?
fuko # PejoVovy77
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-12 13:16:17 5b7fac00
Cely clanok je uplne mimo. Manipulacia sa nedeje pocas volieb s listkami a urnami, manipulacia sa deje pred volbami masivnym vymyvanim mozgov.
S # CyfyDedy27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-12 20:41:26 c33e1032
Vymývanie mozgov? Dobrý vtip, lenže ak už je ten ich mozog vymletý, tak už nie je naliehavé vymývať pri novej príležitosti, alebo sa ten mozog ustáli do pôvodného stavu, takže je nutné pôsobiť dávkovanie opakovane?
Vymývanie mozgov neprebieha (jedine ak by ešte zdatný ľudský materiál mal istú snahu spoznať pravdu, ak sa oficiálnou cestou šíria lži), jedine presviedčanie ovcí, aby došli. Ovce by mohli zabudnúť na ich oveckú povinnosť, preto im ju treba pripomínať. Hádam nie ste naivní, aby ste voličov pokladali za výkvet sveta, toľkokrát zmenili „názor“, stranu, modlu, ktorej slepo dôverovali, že nie sú svojprávni.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 03:45:22 b228a15d
Milý Patrik Linhart, nespochybňujem priamo tvoj dobrý úmysel, no hneď tvoja prvá rada je mimoriadne riskantným prvkom, ktorý môže následne znamenať posúdenie nášho hlasovacieho lístka ako neplatného "Na spodnú časť lístka napísať, že som zaznačil iba jedného kandidáta".
Nikde totiž nie je výslovne dovolené upravovať hlasovací lístok vlastnými poznámkami.

Informácie o hlasovacích lístkoch na volbu prezidenta sú dosť strohé, nikde nie je ani dostupný aktuálny konkrétny vzor, no z posledných prezidentských volieb sa dajú nájsť aj takéto postrehy:
"Oproti prvému kolu je počet neplatných hlasov o čosi vyšší. Rozdiel však predstavuje iba 727 hlasov, čo je pri podstatne vyššej volebnej účasti pozitívny výsledok. Ide iba o 0,8 percenta všetkých odovzdaných hlasov.Napriek tejto skutočnosti nie je jasné, čo konkrétne komisiám na lístkoch prekážalo.
Zákon o spôsobe voľby prezidenta hovorí, že o platnosti hlasu „s konečnou platnosťou“ rozhoduje okrsková volebná komisia. "


Takže toto ja skúšať určite nebudem, aby som dal väčšiu šancu svojvôli komisie, pri váhaní nad platnosťou môjho lístka.


heldutasun # XoxaRenu32
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 12:44:00 6de6228c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Prečo pracujem na sexchate - nezamestnanosť mladých


Prečo pracujem na sexchate - nezamestnanosť mladých
Nezamestnanosť mladých dosahuje na Slovensku úroveň 33 %. Nie je to tak katastrofálne ako u Grékov alebo Španielov. Uznajte však, že je to extrémne číslo. Táto situácia niekedy núti ľ...
Daň zo straty škodí malým podnikateľom
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Čo týždeň dal – popapuli 03/2014

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0328 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage