Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Pieta v Paříži a socialistická drzost


Pieta v Paříži a socialistická drzost

Drzost francouzského socialistického prezidenta Françoise Hollanda nemá obdoby, když si dovolil sprostě zneužít důsledků teroristického útoku na Charlie Hebdo a označit dnes Paříž za hlavní město světa v boji proti terorismu.

Že to byl jen řečnický obrat? Ani omylem. Bylo to cílené užití přesně kladených alibistických slov jako součást obhajoby dosavadní chybné politiky vůči islámu nejen ve Francii. Paříž není hlavní město světa. Paříž s Francií a jejich muslimskými no-go zones, kam se státní aparát bojí jen nahlédnout, je synonymem ponížení, vzdání se a odevzdání klíčů muslimům bez boje.Jsou to slova z kategorie podpisu na Mnichovské dohodě, kterou nás Francouzi kdysi obětovali v domnění, že to zabrání válce.


Na to, aby mohl uvedená slova o hlavním městě pronést, si nechal vyčistit 200 metrů ulice (bylo až trapný, jak taháním za rukávy ostatní brzdil, aby tu trasu neprošli moc rychle), přičemž celý pochod za uctění památky obětí teroru, při kterém šli vpředu pozůstalí, byl dlouhý několik kilometrů. Jenže takový koule už politici, odhodlaní ´bojovat´, zase neměli. Natož tolik času.

00pochod

K tomu nějaká ta stafáž do oken a balkónů na těch 200 metrech z příslušníků tajných služeb, převlečených za tleskající občany, podporující jeho ´odhodlanost´, a kolem většinou neuvěřitelní pokrytci (neplatí pro izraelského premiéra Benjamina Netanjahu, který moc dobře ví, co je to terorismus), kteří svojí dosavadní aktivní multikulturalistickou politikou přispěli v Evropě k současnému dění. Třešničkou na dortu byl pak předseda palestinské samosprávy, která by mohla terorismus vyučovat. Ne, Paříž není hlavním městem světa. Dnešní Paříž je definicí politické trapnosti, lidské falše a ideové prázdnoty, pokud jde o odpor vůči stále postupující islamizaci Evropy.

PS (redakční dodatek): Takto reagoval na svém facebookovém profilu na pařížský pochod František Matějka. K dokreslení jeho slov ještě přidávámezajímavý seznam Hollandeho spolupochodníků za svobodu slova a tisku, který se na sociálních sítích též rychle rozšířil:

1) Turecký premiér Ahmet Davutoglu, jehože země zavírá víc novinářů, než kterákoli jiná.
http://goo.gl/KfNmOr
2) Jordánský král Abdulláh, jehož země před rokem odsoudila k 15 letům vězení a nucených prací novináře Jerusalem Post za napsání článku.http://goo.gl/L53fru
3) Egyptský ministr zahraničí Shoukry, jehož země nemá problém držet bez rozsudku ve vazbě už 500 dní fotoreportéra za dělání jeho práce dokumentování protestů.
http://goo.gl/mndZ01
4) Alžírský ministr zahraničí Lamamra, jehož země nemá problém minimálně 15 měsíců zadržovat k vládě kritického novináře bez soudu.
http://goo.gl/VrbgdD
5) Ministr zahraničí Spojených Arabských Emirátů, jehož země nemá problém věznit člověka za online kritiku podmínek v tamějších věznicích.
http://goo.gl/MXwLKl
6) Tuniský premiér Jomaa, v jehož zemi vojenský ( ! ) soud nedávno odsoudil ke třem letům vězení bloggera za "urážku armády".
http://goo.gl/Tv9uAY
7) Ministr zahraničí Bahrajnu, která v počtu uvězněných (a mučených) novinářů následuje na druhém místě (za Tureckem)
http://goo.gl/8J654k
8) Katarský princ a člen vládnoucí rodiny Mohammed bin Hamad bin Khalifa Al Thani, jehož země nedávno odsoudila k patnácti letům vězení člověka za "urážku emíra" v básni.
http://goo.gl/uvGDU3
9) Palestinský prezident Mahmúd Abbás, který nechal zavřít několik novinářů, protože ho urazili.
http://goo.gl/eXwWbg
10) Saúdský velvyslanec ve Francii, jehož země před několika dny veřejně bičovala Raifa Badawiho za kritiku islámské diktatury.
(http://goo.gl/nuWsla )Author: pp # WadaWawu12
Európa2015-01-129
-
 67% ( 5 people voted )
+
čo takto ešte Porošenko. Čo je to keď po vyhlásení svojej vôle pošle prezident & comp. vojsko zabíjať vlastných občanov?
drobciatko # RixyLole80
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-01-13 10:39:29 6d4a9ff5
No vyda, ze to niekto konecne napisal!

Keby aj Hollande zatvoril novinarov a karikaturistov co urazili 1,2 miliardy ludi, mohli nebostici este zit.
Sice v base, ale mali by sancu, ze po prepusteni sa zacnu seriozne zivit a dozit sa dochodku...
... takto sa spravodlivosti chopili "teroristi" - nie ze by som im fandil!!! Ale je to tak, co nezvladla demokraticka justicia zvladli kalasnikovy :-(

Ano, demokracia je slobodne sa vyjadrovat, ale nie slobodne urazat!

capko # KivySoke83
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-01-13 11:42:31 b228d2ab
Capko ty mas divnú logiku. Takže podľa teba keď ťa stretnem a ty sa na mňa zle pozrieš mám právo ťa rovno zastreliť. A netvrdmni ze to nie je to isté. Skôr by sme mali ísť po všetkých ktorý sa na tom podielali (niekto im dal ak47) a pekne do jedného.
Maros # MewuFohe17
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-13 12:50:44 55edea04
Skutocna sloboda sa pozna az vtedy, ked sa jedna o prejav kontroverzny. Urazanie je tiez ludskym pravom.
clovek # MaheCyly64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-01-13 13:47:49 b229937f
capko- súhlas
clovek- ak urázanie ludským právom potom je právom aj reakcia na urážku

Allah akbar # CahiCyfa18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 20:04:37 4e622236
Možno nie karikaturistov, ale skutočné karikatúry by mali zavrieť pred týmto nebezpečným svetom, ktorý ich uráža a vtipné sú pre nich len spadnuté gate.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-13 20:23:33 55d8bc65
loading...
Koľká škoda, že som sprievod premeškal, určite bol veľkolepý a vopred predýchaný spolupatričnosťou, aj sa zabudlo na neobľúbenosť Hollanda a jeho vlády, v ťažkých chvíľach treba byť zomknutý, nevyčnievať, ale skandovať, zajtra sa totiž môže jednota vytratiť. Rád k vám nepatrím, niet o čo stáť.
Ako sa dalo očakávať, múdrejšia skupina ihneď hľadá odchýlky, alebo úplne banálnu krv pri domnelej poprave, nezrovnalosti, diletantstvo, otvorené lži policajnej verzie, mysliaci človek okamžite pochopí ako udalosti prebehli.
Veriaci chce veriť, musí veriť, lož mu prišla vhod, prečo ju nevyužiť k nízkosti, on verí v nové náboženstvo, ale zároveň sa odkláňa, odmieta sa nazvať Charliem, dokonca sa pasuje na Martela, ale prečo by nepostúpal po pamiatke tých, na ktorých koristí. Chce ich využiť vo vlastný prospech, ale nepatriť k nim. Spoločná viera v lož nimi prestupuje, líši sa realizovanie postlží, ktoré nové lži a prípadne aj upravené pravdy použiť.
Autor, myslel som, že je múdrejší, pre odvážne nedavové slová o Škótsku, a teraz hltá vládne klamstvá ako lízatko, akoby neboli jedom.
Etatistický aparát sa obáva prebúrať do NO GO zón? Ale to by malo byť prospešné, či nie? Autor opustil SSO? Už by chcel plánovať životy ako socialistická vláda, alebo odporúča nesocialistické výberové plánovanie?
Ak ti na Francúzsku záleží, tak choď vziať kľúče moslimom, aby si po ponížení vztýčili chrbát.
Aj keby rozprávka bola pravdivá, vie autor pochopiť, že ak sa jednotlivci rozhodli pre skutok, tak nikto nie je zaň okrem nich zodpovední? Nezvaľuj vinu na ostatných, ktorým sa nikto nezveril. Nie multikulturalistická politika sa vedie, ale opačná, otvorenie zadrôtovaných hraníc, slobodný pohyb a presun, nie islamizácia, ale skôr stmavovanie, ale ty autor si zbabelec, nchceš byť obviňovaný z rasizmu, preto negrov, čmudov, zadymených nazývaš moslimami, ale kedyže si ich videl v mešite a v ktorej a koľkokrát? Islamizácia ateisto–židoboľševikmi dobytých území, ako vidím máte strach, že ozaj padnete. Opak multi kulti je jedna kulti, iba jediná? To si praješ?
Netanjahu ozaj vie, čo je terorizmus, jeho nemusíš bližšie predstavovať.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-14 03:39:52 4e62db9d
Zatiaľ som sa nenaučil na 100% rozlíšiť, kto je idiot od prirodzenia a koho idiocia je podmienená náboženskou indoktrináciou. Ako je to s tabou, Lidhja?
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-01-14 06:24:27 3ec5f361
To je jednoduché zaškatuľkovanie - na každého veriaceho (resp. kto sa verejne hlási k akémukoľvek ***u) treba hľadieť s dešpektom, pretože veriť a velebiť niečo neexistujúceho je samo o sebe psychicky choré.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-01-14 07:03:31 d425402c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Inspektoráty – týrání občanů


Inspektoráty – týrání občanů
V každém větším městě (čest výjimkám) český stát již mnoho let ponižuje a okrádá o čas vlastní občany. Mnoho let se v úřední dny ještě za tmy shlukují nešťastníci před...
Hroutí se s konečnou platností podvodná agenda o globálním oteplování?
ŽÁDNÁ DOHODA NEBUDE, FRANCIE ODMÍTÁ PLÁNOVANÉ KVÓTY NA MIGRANTY
RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0348 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo