Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Pokiaľ neumierajú tisíce ,režim sa nesmie zmeniť.


Pokiaľ neumierajú tisíce ,režim sa nesmie zmeniť.

Dnes počúvame vyjadrenia mnohých tzv. demokratických politikov o neplatnosti referenda na Kryme. Kladiem si otázku čo je viac slobodne rozhodnutie občanov tej či onej časti sveta, alebo svoj vôľa nami volených politikov ktorí sa oháňajú nejakým mandátom od voličoch o ktorých voliči ani netušili, lebo im to bolo zatajené. Dnes USA kritizujú Rusko a jeho prezidenta za podporu Krymu o znovu sa pričlenenie k Rusku. Pozrel som sa do nedávnej histórie sveta na to ako USA demokraticky vymenili vlády, alebo vraždili zvolených predstaviteľov jednotlivých krajín južnej a strednej Ameriky.

 

12. marca 1947 vznikla tzv. Trumanova doktrína ,ktorej sa držia všetci nasledujúci prezidenti USA vrátané černoška. Bohužiaľ Obama zabudol na to, že Rusko už nie je Socialistické, ale silne tradicionalistické, ktoré lipne na svojej kultúre a kresťanských tradíciách ,ktoré formovali jeho históriu. Vráťme sa späť do histórie.

 

CHILE V roku 1973 bol v demokratických voľbách v Chile zvolený marxista Salvador Allende. Bohužiaľ pre neho prvé kroky, ktoré urobil v úrade prezidenta bolo znárodnenie nadnárodných spoločností predovšetkým z USA medzi ktorými bola aj telegrafická spoločnosť a spoločnosti ťažiace meď. To stačilo k tomu ,aby behom troch rokov pripravila vláda USA spolu so CIA štátny prevrat a výmenu vlády v Chile. Všetci vieme ako to skončilo obete režimu sa dajú počítať na desať tisíce.

 

SALVADOR V roku 1979 v Salvadore bola zvrhnutá vláda Humberta Morera ktorého podporovali USA no potrebovali ho vymeniť z dôvodu diskreditácie politika v očiach domácej, zahraničnej  verejnosti a neudržateľnosť režimu. Takého to politika si našli v osobe Napoleona Duarteho. Tento politik začal robiť jemne reformy v krajine, ale tak aby nenapálili svojho sponzora z USA. Keďže v armádnych zložkách bolo mnoho ultrapravicových dôstojníkov nesúhlasiacich s jemnosťou nového prezidenta voči lavici tak si armáda pod vedením majora Roberta D'Aubuissona vytvorila tajne polovojenské jednotky tzv. Eskadry smrti. Výcvik týchto eskadier prebiehal v tajnosti na území Hondurasu a výzbroj im bola zabezpečená z USA cez ich tajnú službu CIA, ktorá tiež najímala žoldiakov a to hlavne z oddielov Zelené barety ,ktoré sa pred tým nechválne preslávili vo Vietnamskej vojne. Úlohou týchto jednotiek bol boj z ľavicovými jednotkami zjednotenými v hnutí národného oslobodenia Farabunda Martího ,ktorí bojovali proti vojenskej chunte. Vládnuci prezident Duarte vedomí si napätia rozkolu spojeného s nespokojnosťou časti velenia z jeho vládou v armáde v tichosti a v nečinnosti podporoval akcie ultrapravicového velenia armády ktoré boli zamerané nielen na hnutie národného oslobodenia, ale aj voči jednotlivým armádnym predstaviteľom nesúhlasiacich s postupom vlády. Celkovo si tento konflikt vyžiadal vyše 75 000 ľudských obeti. Najvypuklejším mementom tejto občianskej vojny sa stal masaker na pohrebe arcibiskupa Romera ktorú organizoval major D'Aubuisson. Tak ako vraždu arcibiskupa tak aj následný masaker sa snažila vláda USA hodiť na ľavicovú organizáciu. Spomínaný major za svoje činy nebol nikdy odsúdený a do konca svojho života bol ochraňovaný vládou USA. Taktiež vláda USA po celé obdobie vlády chunty prehliadala a zamlčovala porušovanie ľudských práv v tejto krajine.

 

Guatemala  Guatemala v roku 1954 zorganizovala vláda USA spolu s CIA štátny prevrat v tejto stredoamerickej krajine ktorí trval s krátkymi prestávkami viac ako 40 rokov. Táto občianska vojna si vyžiadala vyše 200 000 obeti a vyše 40 000 nezvestných. Podľa odtajnených informácii 97 percent obeti ma na svedomí vládna chunta a 3 percenta ľavicoví partizáni. Odtajnené informácie hovoria o tom, že na tejto vojne sa priamo podieľali USA špeciálne jednotky, ktorých tajné operácie si vyžiadali viac obeti ako spôsobili partizáni. Vláda USA do dnešného dňa popiera aj napriek tomu ,že vyšetrovacie tými OSN to dokázali. V Guatemale za tieto zločiny nebol do dnešného dňa potrestaný žiaden štátny úradník vrátané US špecialistov na tajné operácie. Takto by sa dalo pokračovať ešte veľmi dlho cez Nikaraguu, Grenadu, Panamu. To sú zločiny, ktorých sa dopustili USA osloboditelia na Americkom kontinente. Nebudem tu rozoberať Irak, Afganistan, Pakistan atď. Tak sa Vás pýtam, aké morálne právo má USA dnes diktovať Rusku akékoľvek podmienky v oblasti medzinárodného pravá ,keď presne USA tieto podmienky neplní a doslova si ich prispôsobuje na svoj kovbojsky obraz a kovbojskú politiku proklete nízkych koltu. Niekto predpokladám, že bude namietať to, že USA si chránilo svoje záujmy ,no ja tvrdím Rusko robí to isté, iba si chráni svoju sféru záujmov to je Ukrajina a Krym. V tejto sfére záujmov je v prvom rade národná bezpečnosť a prežitie národa ako takého. História naučila Ruských politikov ,že USA sa veriť nedá, naučila ich ,že USA zmenia názor kedy sa im to bude hodiť, naučila ich, že USA vláda neslúži svojmu národu, ale len pár vyvoleným oligarchom ,ktorí sledujú len svoje záujmy. Rusko tiež veľmi dobre vie ,že USA priateľov nemá. USA ma totiž iba ciele a na svoje ciele využíva podplatených politikov v iných krajinách. USA sa drží zásady sú to iba suky, ale naše suky ktoré presadzujú naše ciele. Author: STOPA # QadyVyna05
Svet2014-03-198
-
 79% ( 14 people voted )
+
Clovek nikdy nepochopi a tazko uveri o com to vsetko je. Pokial nepride v živote o niekoho najblizsieho, respektive milovaneho cloveka skrze nejaky vrazedny utok a teda sa ho to bytostne nedotkne, do tej doby je to len v rovine empatickej (moze sa iba snazit vcitovat). 1000x sa da diskutovat, ako vsetkemu rozumieme, chapeme a podobne, ale nerozumieme a nechapeme nicomu. Maximalne mame moznost stotoznit sa s ludskou tragediou, ale to je tak vsetko a nevystihuje to ani z casti skutocne utrpenie a bolest. Prislovie, Syty hladnemu neveri, to vystihuje asi najlepsie.
lima # HodaFuja08
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-19 22:03:09 bca74f99
Naši politici majú vôľu obohacovať sa na úkor občanov. V zahraničnej politike majú vôľu takú, akú im prikazuje súkromná korporátna moc v EÚ a v USA, to bol účel ich zvolenia, konať pre cudziu moc, to je spôsob ich bohatnutia. Bohatnú z našich daní, čo je podľa EÚ zákonný spôsob podplácania politikov. Korupcia politikov je pracovná metóda EÚ.

Na Kryme žiadny zákon porušený nebol. USA vyhlasujú, že zákon porušený bol, ale nikdy tento porušený zákon nekonkretizovali. Pre USA medzinárodné právo neplatí, pre USA platí iba jeden zákon, pravda je vždy to, čo tlčhubovia z USA práve povedali. Druhý zákon je, že nesmie byť narušený zahraničný záujem USA. Zahraničným záujmom USA je celý svet. Porušujem zahraničný záujem USA tým, že som sa narodil. USA nie sú môj záujem, nemám záujem, aby USA robili revolúcie, počnúc Židoboľševickou VOSR, nastolenie socializmu Slovanom, ich storočné zotročovanie, dve svetové vojny, všetky ozbrojené konflikty po 1945, Juhoslávia, Arabská jar, Lýbia, Irak, Egypt, Sýria, likvidácia Palestínčanov a krádež ich území Izraelom, Ukrajina, pád železnej opony a kolonizácia a vykradnutie Slovanských národov. Toto všetko bol a je záujem USA, ktoré sú lokajom Izraela. Toto nie je môj záujem. Mám smolu, narodil som sa.

Prestaňte voliť politikov z politických kandidátok, na ktoré sa sami napísali.
Zaveďte priame voľby.
Zaveďte referendum na všetky rozhodnutia parlamentu.
Vráťte suverenitu Slovenska z Bruselu na Slovensko.
Ignorujte voľby do Europarlamentu, politici spolupracujú so súkromnými korporáciami v neprospech občanov, na SK nie je ani jeden politik, ktorý háji zájmy občanov. Nespokojnosť občanov každý rok narastá.
Zrušte politické strany, zriaďte občiansku spoločnosť.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 78% ( 17 people voted )
+
2014-03-19 22:59:26 5faaebfb
Stopa, nemôžeš uvažovať podľa vzoru tých, proti ktorým vystupuješ.
Pokiaľ sa staviaš proti negrovi, tak nespomínaj trumana. Pretože truman a neger nie je jednaká osoba.
Ako keď rusofóbni bezmozgovia vypľúvajú vlastnú špinu napríklad na putina, tak zároveň, ako správne premasírované kolektivistické opice, dourážajú úplne kohokoľvek z minulosti, len preto, že v ich úvahách by ho bolo možné pokladať za rusa, aj keď by ním nebol. A zároveň vychvaľovať Gruzíncov z minulosti iba preto, že dnešní Gruzínci sa stali amerikanoanálmi.
Mal si uviesť, že už v minulosti sa objavovali etatistické výbojné plány, rozhodnutia, návrhy, realizácie, ktoré sa uskutočnili kedy a kým. Ale usa nie sú celok, ak by sme uznali usa ako celok, aj v časovej rovine, tak je to etatizmus a v ňom sa jednotlivec stráca.
Vhodné bolo pripomenúť, že neger má predchodcov, a intenzita usa zla stúpa a stále stupňujú svoju nevraživosť, dvojtvárnosť.
V Rusku sa stavajú mešity a synagógy, bujnie bezbožnosť, môže byť kresťanským až potom ako budú zrútené, a všetci ich návštevníci minimálne zbičovaní.
Allende získal najviac hlasov v prvom kole a následne ho zvolili poslanci. Obete režimu nie sú desaťtisíce, číslo je oveľa nižšie a nie sú ani obeťami režimu, ale výhradne vykonávateľov a mlčiacich.
USA vláda nielenže vykonáva vôľu svojho „národa“, v zahraničnej politike rozpínavosti jednoznačne, ale ľud je väčšmi zúrivejší, ten sa nemusí krotiť vo svojich vášňach, nemá totiž funkcie, preto sa ani nijako nepretvaruje.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-20 04:29:05 b2289c80
Spartakiade na Ukrajine nie je koniec. Myslim ze to hlavne mame pred sebou
http://www.blisty.cz/art/72607.html

http://www.themoscowtimes.com/opinion/article/russ
ia-must-stop-us-expansion-in-ukraine/496137.html
Eva # KeciNeca34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-20 05:46:54 6bb2276f
Putin v utorkovom prejave v Dume :

“Our Western partners, headed by the United States, prefer not to be guided by international law in their practical policies, but by the rule of the gun,” he said, according to a France 24 report of his 47-minute speech. “They have come to believe in their exceptionalism and their sense of being the chosen ones. That they can decide the destinies of the world, that it is only them who can be right.”
Eva # KeciNeca34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-20 05:49:53 6bb2276f
Definitiva,vazim si Tvoje nazory,len Ta musim usmernit.

Ziadne USA,ziadne NEMECKO,ziadne RUSKO.

Treba si jasne vymenovat zaujmy tych,ktori sa za tieto nalepky schovavaju.
To USA, to,NEMECKO,/atd/,tie nalepky treba len preto,aby plebs vedel ze za koho zaujmy vlastne bojuje.
Inak by bol zneisteny a konsternovany.:}
A to ,musis uznst,nie je v zaujme hybatelov dejin.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-20 06:10:45 4e625af5
loading...
Keď padla železná opona a rozpadlo sa vojenské zoskupenie Varšavskej zmluvy, prečo sa nerozpadlo NATO? Keď sa likvidovali sovietske základne vo východnom bloku, prečo sa nelikvidovali uSSa základne v západnom bloku? Keď sa rozpadlo ZSSR, definovaný ako svetová hrozba mieru, prečo sa okamžite zvýšil počet vojenský základní uSSa vo svete o 1/3, keď už táto hrozba pominula? Odpoveď už dávno dal jeden nabalzamovaný pán - súdruh. Agresia , ako podstata imperializmu sa nemení. Imperializmus bez agresie by neprežil...
Regency # KyjiHibo22
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-03-20 06:16:31 c35b6e34
http://axon.blog.pravda.sk/2014/03/11/politika-zem
egule-je-v-rukach-teroristov-na-slovensku-je-v-ruk
ach-samolubych-obmedzencov/
filip # WyboCeci64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-20 08:39:58 5f66ce25

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania


Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Zdieľaná ekonomika zažíva ťažké časy, či už na Slovensku alebo u našich susedov v Česku. Uber a Airbnb sú v súčasnosti tváre zdieľanej ekonomiky vo svete. Použitím jednej služby ...
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?
Učiace sa Slovensko – opäť len prikazovanie

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Texas kontra USA. Texas vytváří vlastní zlaté zásoby


Texas kontra USA. Texas vytváří vlastní zlaté zásoby
Texas se rozhodl, že bude prvním státem USA s vlastní zlatou rezervou. Chce vytvořit vlastní zásoby a zároveň si vzít zpět rezervu, která se nyní nachází ve Fort Knox a v Bance feder...
Jaké jsou tři nejreálnější scénáře vzniku Deváté planety Sluneční soustavy?
Američtí politici požadují odtajnění cenzurované zprávy o 9/11
Konec nadvlády: Proč Rusko a Čína vojensky dohánějí Ameriku

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0266 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne