Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Pravda o evolúcii


Pravda o evolúcii

Krátky dokument, ktorý pojednáva o kompatibilite evolúcie a náboženstva.Author: helper313 # QaraTacu42
Svet2014-05-0232
-
 53% ( 9 people voted )
+
Toto video by si mali povinne pozrieť kresťania,lebo je to dôkaz,že islam je satanistické náboženstvo,vnuknuté diablom.
"Omnes dii gentium daemonia"
Podľa islamu jedným Boh povedal tak,druhým inak,len aby bol chaos!
Jedným prísne monogamiu,druhým polygamiu...
Jedným nezabiješ ,druhým ukameňuj...
Atď.
Najväčší gol je,že všetko toto chce ten istý Boh! Toto už učia aj naše deti kňazi a katechétky na náboženstve!

filip # WyboCeci64
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-02 12:33:13 4e62d063
helper
zaujímavý príspevok! dokonca aj v genezis je opísaná pri stvorení postupnosť, zem, svetlo, voda, rastliny, zvieratá, človek.
lebo nevyrastie rastlina bez zeme, vody, a neskôr svetla a neprežije živočích bez rastliny. a neprežije ani človek bez toho. postupnosť bola jasná už vtedy, len niekto ju nechce chápať, aj keď jej príznaky sú jasné. a tuším aj v koráne je písané, len si nepamätám súru, že ak by boh chcel, či by nenahradil ľudstvo stvorením iným, lepším.


aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-02 12:45:04 b2291e67
aaa, toto nedopadne dobre, uvidis aku sprsku dokazov (teda tzv. dokazov) svedciacicich o opaku tu popisu nasi polyhistorici


Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-02 12:53:11 59ad5d21
filip
boh nemusel jedným riecť tak a iným opačne aby sa preli. prečo potom pri stavbe babylonskej veže ju zboril a poplietol im jazyky, aby si nerozumeli, a to je v dôsledku to isté, ako keby jedným povedal to, a druhým ono. a jazyky dobre pletie aj alkohol.
korán som čítal, a nie je tam o povinnom kameňovaní a je tam veľa aj o odpustení. áno islam sa zrodil aj v bitkách a bojoch, ale určite aspoň z počiatku to boli obranné boje. ani kresťanstvo nie je nevinné.
rozdieľ však vidím nie v pohľade na evolúciu, či detailné názory na morálku a spôsob života. to má nedostatky všade.
rozdiel je vo vnímaní božieho odpustenia. islam verí, že je to možné za zásluhy a dobré skutky, kresťanstvo (nie katolicizmus), verí, že vykúpenie je možné len skrze vieru v ježiša. že samotné dobré skutky nestačia, každý je niečím hriešny. tu vznikol aj rozpor napr. medzi luterom a kalvínom, či je možné takéto vykúpenie aj pre tých, čo žili v dobách pred ježišom, tj. ako mohli veriť v neho, keď o ňom nevedeli. v islame sú títo nazývaní hanífi. ale to by borilo tvoj názor. nad tým máš zakázané premýšľať.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-02 13:03:44 b2291e67
rafael, to je jedno, budú sa prieť lebo ich to baví, tak ako to baví pandáša. podstata ostane podstatou aj napriek názorom. ale nemôžem sa teraz tomu venovať , prišli mi iné starosti, možno neskôr.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-02 13:14:18 b2291e67
Keďže nikdy v kabarete dôležité nestrácam čas s videom a odkazmi, budem reagovať len na nadpis, ktorý zrejme vyjadruje jeho obsah. V intenciách zdravého rozumu je jasné, že vývoj neprebiehal pod dozorom žiadnej modly, ako si myslia hlúpe kostolné modlivky. Minimálne už len preto, že žiadna ich generálna modla neexistuje. To len aby reč nestála, lol...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 10 people voted )
+
2014-05-02 13:24:00 bc7b649f
loading...
Rafael, minule som pozeral jeden dokument o dinosauroch na zoome. fosilie kopaly v krasne vodorovne vyrovnanych vrstvach, ktore dokazatelne musia vzniknut v kratkom casovom useku. Bolo to celkom pekne, az do bodu, ked zacali strielat od brucha vselijake jury, kriedy a stovky miliony rokov. to len k tvojim dokazom.
Fero # LifuRoru61
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-02 14:25:31 d9777929
ej do prabahna, ale som tam strelil hrubku.
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-02 14:36:36 d9777929
Fero to nie su moje dokazy, to su vedecke teorie, ktore pokial nefalzifikujes, stoja za povsimnutie, pokial ich dokazes teda falzifikovat a nahradit inou teoriou, budem ju povazovat za nahradu tej doterajsej.


Kedze ale je lahke napadat, ale tazke prist s inou, ktora by mala hlavu a patu, nezostava mi nic ine, len povazovat tvoje logicke (teda pre teba ) dokazy, len ako hypotezy.
Ja sa nebranim inej teorie, dokazem si viem aj predstavit, ze napadanie evolucnej, ci inej teorie je vzdy branene jej zastancami, ale minulost nas neraz presvedcila, ze ak ma padnut vedecka teoria, nakoniec aj padne.

Preto ma neobvinuj zo zastavania tejto, len ju obhajujem preto, ze ja ju povazujem len za vedecku teoriu, kym ty svoju domnienku za fakt a to je ten podstatny rozdiel.


Rafael # BakiQuno09
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-05-02 14:39:17 59ad5d21
Rafael, teraz mi islo o poukazanie na tych tzv. vedcov, ktori prezentovali svoje zavery podlozene fyzikalne nemoznymi predpokladmi.
potom nechapem ludi, ktori tvrdia, ze su zastancami mechanizmu vedeckej teorie, preco zrazu maju problem jednu teoriu odtial vyradit. mam skor pocit, ze len preto, lebo nemaju v rukach nic ine.
Nemyslis, ze taketo spravanie mozno oznacit za sektarske?

Fero # LifuRoru61
-
 40% ( 5 people voted )
+
2014-05-02 14:50:31 d9777929
aaa-
Islam sa zrodil v hlave židovského rabína,ktorý inštruoval "proroka" Mohameda.
Tu si prečítaj http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/
"Odkud pochází islám"
Ano,postupnosť je vysvetlená tu: http://dolezite.sk/old/Vek_univerza_97.html

filip # WyboCeci64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-02 17:53:11 4e62d063
aaa-
V dobách pred Ježišom platil Mojžišov zákon a kto ho dodržal išiel po Vykupiteľovej smrti do neba,kto nie do pekla.Dovtedy čakali všetci v predpeklí (šeole) na vykúpenie. Okrem Henocha a Eliáša.Tí boli vzatí aj s telom.
Tí ešte pred tým a tí,ktorí sa o Kristovi dozvedeli až neskôr budú súdení podľa svedomia,aký boli či zlí,alebo dobrí ,lebo srdcia posudzuje Pán. Takže dobrí sú na pokoji.

filip # WyboCeci64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-02 18:08:04 4e62d063
Nabozenstvo vzdy bolo a je opiom ludstva. Sluzi len na matenie hlav. Kolko ludskej krvi sa prelialo len v nabozenskych vojnach. Je pozoruhodne ze kvoli nabozenskym a inym ideologiam boli ludia vzdy pripraveni sa zabijat.
Vo vatikanskych archivoch su dva miliony inkvizicnych spisov. To su najmenej dva miliony obeti, mucenych aby sa priznali ku kacirstvu a upalenych za ziva na hraniciach lebo sa priznali.
Aj ked po muceni, ake sa praktizovalo v stredoveku, bolo upalenie pre mnohych vykupenim z utrpenia na tejto zemi.
AJ TOTO ROBILI LUDIA LUDOM ! ! !

Garfield # VuqyWeqi18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-02 18:22:13 c35b058f
Strasne vesela diskusia pani ;o)
najviac sa mi paci, ako nieco zadupete pod zem len z tej samotnej radsoti zadupavania.
Skuste sa zamysliet, ze aky je clovek inteligentny tvor, co vsetko skonstruoval, dokazal, coho je schopny,
dejiny su toho plne a potom si zoberte ako protiklad to jeho imbecilne chovanie, psychopatov, zlociny, manipulacie atd.
uz aj priemerne inteligentnemu cloveku je jasne, ze tu nieco nehraje ;o)
sme manipulovani a zijeme vo svete, kde je to manipulaciami vsetko prepojene
rad by som vas postrcil, nech sa zamyslite, co sposobuje tu imbecilitu a pomalicky sa dopatrate k pravde ;o)


Barbapapa # RunoNocu95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-02 18:34:43 5b7f502a
aaa: "opísaná pri stvorení postupnosť, zem, svetlo, voda, rastliny, zvieratá, človek.
lebo nevyrastie rastlina bez zeme, vody, a neskôr svetla a neprežije živočích bez rastliny. a neprežije ani človek bez toho."...Hezké ALE jde o posloupnost esoterickou - totiž určité dominantní fáze ontogeneze jedince...do dospělosti.

Hane # DicyKijo86
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-02 23:13:32 4e88bfe7
Náboženstvá sú sekty, slúžia na ovládnutie mysle a ducha ľudí a ich použitie za určitým účelom. Od narodenia sme manipulovaní, v dectve sú nám vštepené do mozgu zásady, ktorých sa celý život nevieme zbaviť, ako napr. nábožentsvo, to nám bráni poznať svet a myslieť v kategóriách reality.

Deti po narodení /aj cicavce/ prežívajú obdobie, keď ich myseľ automaticky preberá podnety od rodičov aj okolia, formuje sa im model správania a myslenia a to im ostáva na celý život a nevedia sa ho zbaviť ani v dospelosti. Cirkev takto krstom detí a náboženskou výukov v rannom detstve získava zotročené veriace duše, vo veku keď deti nemajú vedomosti, nepoznajú svet, nevedia myslieť a nevedia sa brániť.

Začína to Krstom! Je to prírodný zákon, človek ho nevie zmeniť ani ovplyvniť, je to genetika, je to vštepenie skúseností predkov do mysle decka. Cirkev to na rozdiel od veriacich ovečiek vie, pozná prírodný zákon a bezohľadne a koristnícky ho využíva vo vlastný prospech, pre bohatstvo a moc. Preto je náboženstvo totožné so sektou.


Pravda a dejiny ľudstva sú nám tisíce rokov zatajované. O Sumérskej ríši, o najvyspelejšej civilizácii sveta dodnes neprekonanej sa dozviete len to, že existovala. Pritom v múzeách a zbierkach sú desať tisíce artefaktov na hlinených tabuľkách, ktoré nepodliehajú skaze, zhrnul ich Zecharia Sitchin vo všetkých svojich knižných dielach, dal k nim zdravomyslie, úvahy založené na faktoch a zjavil nám stvorenie Zeme aj ľudí. Dnešná veda, to sú ničím nepodložené úvahy "vedcov". Sitchin nám zjavuje fakty, ako ich popísali naši predkovia a naši stvoritelia, bohovia. Ak zameškáte, tak zajtra môže byť dielo Z. Sitchina na indexe NWO a už ho nekúpite, tak ako napr. dielo od Nidal Saleh, slovenského palestínca, ktorý má priateľov židov a ktorí zimomravo popísal existenciu židov v Palestíne, hostí, ktorí likvidujú hostiteľov.

Sitchin popisuje staroveké dejiny Suméru, Mezopotánie, Stredného východu, Strednej a Južnej Ameriky a končí vznikom judaizmus. Veľmi okrajove spomenul územie Indie, potom Chetitov, majstrov v spracovaní kovov, predstaviteľov severnej civilizácie, obyvateľov Euroázie, Slovano Árijcov. Dejiny Slovanov sú nami nepoznané, falšované, ničené v stredoveku pri šírení kresťanstva. Slovania stratili kontakt so svojimi predkami, niečo existuje ako Slovano Árijské védy a dnes sa objavujú artefakty v Rusku a inde vo svete identické s Mezopotániou, Egyptom, Stonehege, Aztékmi a Inkami.

Koho myslenie bolí, ten má k dispozícii sekty.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-03 09:57:53 5faaebfb
Fúúj, hnus počúvať tie sračky o ďakovaní nebeskej oblude. A rovnako fúúj počuvať tie konštrukcie násilne zdôvodňujúce, že hlúpe pamflety (podľa preferencií dosaď Tanach, Bibliu, Korán) sú vlastne vedeckými publikáciami.


"opísaná pri stvorení postupnosť, zem, svetlo, voda, rastliny, zvieratá, človek"
Mimochodom, táto postupnosť je chybná. Kto uhádne prečo, môže začať fabrikovať novú konštrukciu, v ktorej zdôvodní, že tá chyba vlastne chybou nie je, pretože blablabla...


Pock # SihySuri34
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-05-03 11:38:29 3ec5f361
for-Definitiva

Kto postavil pyramidy v dnešnej Bosne?

Procion # MifaFohu08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-03 13:07:08 3ec5f3fe
Prvá veta Genezis: Na počiatku stvoril Boh nebo a zem. Tým slovom zem sa nemyslí naša Zem, ale Malkuth, náš 3D vesmír. A teraz môžeš meditovať nad tým, čo sa skrýva za slovom nebo.
Takže Pock postupnosť je vedecky korektná akurát si musíš rozšíriť obzory.

mkultra # JyteWodo51
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-05-03 23:24:06 4e637964
..Strom Života, výborne mkultura
imelo # QyguLyka51
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-04 06:34:40 b06ab9ff
Mkultra, netrafil si! Postupnosť nesedí na inom mieste. Ty by si mal používať fantáziu na užitočnejšie veci ako na násilné vysvetľovanie hlúpych predstáv starovekých pastierov. Strom života, to je naozaj vysvetlenie hodné reality!
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-04 12:15:30 3ec5f361
...hlúpe predstavy starovekých pastierov... niet čo k tomu dodať Pock. Nie bez dôvodu boli mnohé staroveké koncepcie zahaľované závojom metafor, symbolov, analógií. Nie vždy stačila inteligencia a tak zahalené ostávalo zahalené a nepošpinené, vieš ako s tými perlami. Podobne je to aj s textami Biblie, ktoré si kto chce ako chce môže vykladať do nekonečna bez toho aby sa trafil či netrafil. Nepochopil si mkulturu a nechápeš sefiroty, pretože máš k tomu málo informácii a tie na nete niesu.Čo nás asi tak drží vo vedomí že vieme dosť na to aby sme sa mohli vyjadriť o predstavách starovekých pastierov? Snáď diplom z vysokej školy svinskej a pastierskej?
imelo # QyguLyka51
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-05-04 13:54:02 b06ab9ff
Imelo, vieš, čo nás tak drží? Zdravý rozum, ktorý pozoruje prírodu a svet okolo seba. Skús to, zhoď náboženské klapky a možno sám zistíš, že svet okolo nás a náboženské kydy sú nekompatibilné. A to nehovorím, že tie druhé sú nekompatibilné aj navzájom. Z toho dôvodu nepotrebujem nezmyselné metafory, symboly a analógie. Pretože, ako si sám napísal, tie sú dobré akurát na to, aby si ich ktokoľvek vysvetľoval akokoľvek.
Pock # SihySuri34
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-04 18:26:21 3ec5f361
Pock to, že škatulkuješ moju reakciu do náboženstva hovorí o tvojej neinformovanosti. Video od helpera som nevidel tak sa k nemu nevyjadrujem. Zaujal ma ale príspevok od mkultury a tvoja reakcia naň. Čo je zmyselne a čo nezmyselne pre teba nechávam na teba a tvoje zmysly, všetko má svoj čas. Niesu len škatuľky veda a náboženstvo.
imelo # QyguLyka51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-04 20:40:53 b06ab9ff
Imelo, no hlavne, že si ty informovaný!


A kde sa vyjadrujem k tvojej reakcii na video? Nikde . Vyjadril som sa výhradne k tvojmu príspevku.

Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-05 15:48:58 3ec5f361
Nie nevyjadroval si sa, to len ja som upresňoval dôvod svojej reakcie. Zaujímavé sú staroveké koncepty, traktáty, texty, ktoré mnoho ľudí zaraďuje do náboženstva, pretože nemá ich inak kam založiť. Nečudujem sa mnoho náboženstiev a cirkví z nich čerpá a vykladá ich. Súhlasím isto treba sňať náboženské klapky a nie len náboženské, potom sa to dá ako tak čítať, ale bez kľúča, či schémy sa hlbšie nedostaneme. Potom si prečíta tao te ting, bhagavag gitu, bibliu, pozrie okolo seba a bude vysmiaty ako lečo z kompatibility. Náboženský ale aj vedecký fundamentalizmus sú dva extrémne póly, ktoré ťažko nájdu kompatibilitu. A pre slepotu nevidia, že ich pravda omína. Ale napriek všetkému je to všetko dianie v poriadku.
Len som ti chcel Pock napísať, že tí staroveký pastieri, napriek tomu, že niesu autormi kabaly, neboli hlúpi v tom čomu sa venovali.

imelo # QyguLyka51
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-05 21:36:32 b06ab9ff
Slovné spojenie vedecký fundamentalizmus je oxymoron.
Ano, texty o ktorých hovoríš nepatria nikde inde ako do náboženstva. Dôvod je jasný - nemajú ani toľký reálny základ aby sa mohli považovať za hypotézu a vzájomne si protirečia - takže sú to len výmysly a predstavy nemajúce s realitou nič spoločné.
Máš pravdu, Imelo, o pasení kôz toho vedeli viac ako my dvaja dohromady. Na niečo som zabudol?

Pock # SihySuri34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-05 22:58:37 3ec5f361
Pock, rozprávky ťa už nebavia a básnik z teba zatiaľ nebude. Netreba podceňovať oxymorony, vedia z časti popísať realitu v jej viacrozmernosti, relativite. Kde sa voda sypala a piesok lial, žili chudobný boháči.....:)Určite si na nič nezabudol a ja už ďalšie nepridávam.
imelo # QyguLyka51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-06 06:26:02 b06ab9ff
Vieš imelo, takéto nezmyselné slovné spojenie používajú ľudia, ktorí nevedia alebo nechcú pochopiť, že jediný spôsob poznania reality je myslenie. Zmysly, city a spol. sú dobré ako prostriedok interakcie s prostredím, nie však ako prostriedok jeho hodnotenia. A to je celá podstata problému.
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-06 15:40:02 3ec5f361
Uniká ti ich zmysel pretože tvoje myslenie je tak nastavené, tu nejde o zmysly a city, ale práve o to myslenie:) mrkni sa na Kóan. Ale jazyk mnohých starovekých textov je trošku o niečom inom. Je viacvrstvový, kde najvrchnejšia vrstva zvykne byť pramálo logická a nedáva zmysel alebo zavádza neznalého do akéhosi príbehu. Ako sa však dostať k ďalším vrstvám. Možno ich poprieť a ostať pri prvej a tú vyhlásiť za nezmyselnú, aj tak sa dá. Proti gustu žiaden dišputát.
imelo # QyguLyka51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-06 19:01:05 b06ab9ff
Imelo, asi si nepochopil, čo som napísal. Mnohovrstvovosť textu je namieste len v umení. Všade inde je len podkladom na individuálne interpretácie podľa ľubovôle čitateľa. Viď protichodné interpretácie náboženských textov ovečkami toho istého náboženstva aj na tomto vebe.
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-06 21:24:53 3ec5f361
:)Určite si na nič nezabudol a ja už ďalšie nepridávam.
Tak tak,))

umenijeveda # BupyKobi13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-07 02:01:05 4e888eb9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   š
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Kult státu a sexualizace všeho


Kult státu a sexualizace všeho
Dnes opravdu nemám čas něco psát, ale když musím, tak musím. Občas nějaký problém vytane a vy se k němu vyjádřit prostě musíte. Pravdou však je, že Stát je kult. Dokonce ani ně...
Svět není spravedlivý
Novozélanďan spáchal sebevraždu kvůli obvinění z rasismu
FRANCIE ZAKÁZALA RENTGENOVÁNÍ KAMIONŮ NA HRANICÍCH: RENTGENY PRÝ POŠKOZUJÍ ZDRAVÍ ILEGÁLNÍCH IMIGRANTŮ

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0809 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles