Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Prečo Grécko neskrachuje


Prečo Grécko neskrachuje

Pokúsim sa vysvetliť, prečo si myslím, že Grécko neskrachuje. Prečo budú krajiny EÚ, či eurozóny ešte dosť dlhú dobu podporovať parazitický spôsob existencie tejto stredomorskej krajiny.

Kľúčom k pochopeniu je veľmi názorný graf, ktorý je súčasťou tohto článku.

Ako sme istý čas počúvali veľmi intenzívne aj u nás, 16 (či koľko to bolo) vlád sa nemôže mýliť. Tie vlády si to (mýliť sa) jednoducho nemôžu dovoliť. Keby nechali Grécko skrachovať, tie (približne tri) stovky miliárd, ktoré mu tie vlády, či už priamo, alebo sprostredkovane (euroválov, ECB) napožičiavali, by sa nevyparili. Minimálne u účtovného hľadiska by ich bolo treba odpísať, čo konkrétne znamená zmeniť doteraz grécke dlhy na dlhy jednotlivých krajín.

Nuž a viem si predstaviť celkom odôvodnenú obavu, že napríklad nemeckí voliči nie sú až tak uvedomelí Európania, ako boli Slováci, keď kvôli tomu, aby si Ivetka za umožnenie "záchrany" Grécka mohla kúpiť pár fotiek z Angelou požadovali nové voľby.

Alebo inak: grécke dlhy sú ne/splatitelné veľmi podobne, ako sú ne/splatitelné napríkad dlhy napríklad Talianska. Akurát za talianske dlhy zatiaľ ručí ECB, kým ručenie na veľmi podobné dlhy Grécka odmietla. Nejde tu teda o nejakú ekonomickú ne/splatitelnosť, ide výsostne o politické rozhodnutie. Poslúchaš zaručíme sa, zvolíš si poslancov podľa svojho rozmaru nezaručíme sa.

Tak prečo by tých neviem-koľko vlád, čo sa nemôžu mýliť, teraz malo prevziať grécke dlhy? Keď stačí tak málo: poslať do ECB list s príkazom za grécke dlhy sa zaručiť.

Ak proti neželanému otehotneniu môže slúžiť ako ochrana prerušovaná súlož, riešením gréckej patálie bude podľa mňa súlož predlžovaná. Grécko už dotlačili k primárnemu rozpočtovému prebytku. Nové peniaze teda už nebude treba. Úroky má v rukách ECB, ktorá ich (po)drží blízko nuly. Takže nemýliace sa vlády získajú fackovacieho panáka, ktorého raz za čas posexujú. Ukážu "rozhodný" postoj, potom ústretovosť a "na poslednú" chvíľu sa nejako dohodnú. O.K. možno nechajú položiť (grécku) vládu, ako vtedy položili vládu sociálnej blondýny. Ale keďže reálne skutočne o nič nejde (tlačiareň ECB to istí), hra na dobrého a zlého môže pokračovať v rôznych variantoch a obsadení v podstate neobmedzene dlho.

Mnohí teraz budú tvrdiť, že Richard Sulík mal vtedy pravdu. Podľa mňa pravdu nemal. Richard sa možno vyzná v podnikovej ekonomike. Ale z ekonómie politickej, resp. politiky ako takej je na prepadnutie. Kým na racionálne myslenie treba mať dobrú hlavu, pre politické myslenie je podstatný dobrý žalúdok a ohybná chrbtica.

Je tu ešte jeden moment, ktorý je vhodné si pripomenúť: za najmenej rizikové dlhopisy sa považujú dlhopisy štátne. Ale teraz je jasne vidieť, že to nie je preto, že štát je solventný tým, že má veľký majetok. Myslí sa tým hlavne to, že štát (v našom prípade EÚ) má tlačiareň peňazí. Pretože Grécko ako štát má určite majetok v rádovo vyššej hodnote, ako tých (z tohto pohľadu) smiešnych pár stoviek miliárd. Akurát štátne dlhopisy nie sú zabezpečené štátnym majetkom, ale štátnym monopolom na tlač peňazí.

Toto by som chcel obzvlášť zdôrazniť napríklad veriacim cirkvi 2.piliera. Aj keď na dôchodok budete odchádzať s účtom prekypujúcim množstvom dlhopisov, povedzme aj rôznych krajín: neznamená to, že by ste mali nárok na podiel na majetku tých krajín. Vlastníctvo dlhopisov vás bude oprávňovať len a práve na prísun virtuálnych núl a jedničiek na váš virtuálny účet v štátom regulovanej finančnej inštitúcii. A či si za tie virtuálne čísielká budete môcť aj niečo reálne kúpiť, to je vo hviezdach.Author: Tibor Pospisil # HemyXuho27
Európa2015-06-29205
-
 56% ( 8 people voted )
+
S autorom absolútne súhlasím - dobrá analýza i s kúskom humoru - dobre sa to číta - avšak s tým argumentom proti Sulíkovi nesúhlasím (vlastne tam ani argument nebol!) a vyvrátim to jednoduchým spôsobom:
Koaličná zmluva JASNE hovorila, že sa do parlamentu NIKDY nepredloží návrh, ktorý nebude predtým na koaličnej rade JEDNOHLASNE odsúhlasený.
Preto je nezmysel písať, že Sulík povalil vládu. Vládu povalila SDKU nedodržaním koaličnej zmluvy a to na priamy a doslova brutálny nátlak zo zahraničia.P.S.
Už predtým veľa návrhov nebolo predložených do parlamentu na základe toho, že sa jeden z partnerov zaprel a povedal NIE. Nik ale nikdy nepovedal, že tým "povalil vládu". Povalil vládu teda ten, čo porušil koaličnú zmluvu. To bola Radičová na nátlak Nemecka a kolegov Dzurindu a Miklošom.Tí povalili na Slovensku vládu a zo strany Nemecka došlo navyše k hrubému pošlapaniu demokracie na Slovensku (nerešpektovali vôľu našich voličov a povalili u nás vládu).
Nie som volič Sulíka a ani nikdy nebudem (Sulíka nemusím), ale v tomto mal abs. pravduBertold # FuliXuju84
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-06-29 16:29:16 5f67db8a
Nízko hodnotený príspevok


klifton # GexiSosy84
-
 38% ( 3 people voted )
+
2015-06-29 16:49:42 5f679778
klifton,
ty si neskutocny chuj.

Vsak o tom co je dolezite,tak o tom sa akurat jedna.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 17:53:19 b2299864
No , no no....harry 00.. ono tých "rozmnožovačov"či " lem-rouchov" /prečo nie takto../ je viacej a hneď perverzne. A k meritu..On ten "Anglánsky " mažel kráľovnej je Grék... kde je cca 70 milionov a v Comonvelte cca 2-3 miliardy , a tam v demo--rodisku cca 10 milionov ...teda ..číslička. A Angela povedala "zajtra" by mohlo byť "to čosi " pri teplom mori z najhoršieho von keby paru ostrovov v Egejskom predali...A mohli by i naďalej--tie kozy pestovať --a bafkať "duhan"...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 18:52:40 58d4289b
Ak sa na to pozrieme zo strany Grékov, tak si vlastne musia znova požičať, aby zaplatili úroky, ktoré už niekoľkonásobne prevýšili samotný dlh. Aby to mohli urobiť, museli by zoškrtať penzie, zvýšiť DPH na spotrebných tovaroch a spústu vecí, ožobračujúcich tých najchudobnejších. To nemá logiku, ak to urobia.
Ak sa na to pozrieme z pohľadu bankárov, tak sa EÚ-daňovníci poskladajú na pôžičku Grécku, ktorým len pretečie ako voda a skončí vo vreckách bánk. Samotné Grécko (občania) by z toho nevideli ani cent. Z tohto pohľadu si myslím, shodne s pánom Pospíšilom, že Grécko v Eurozóne zostane = bude na poslednú chvíľku "zachránené". Veď, kto (z bankárov) by sa zriekol zdroja peňazí?

Luko # LidySesy00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-29 20:14:32 b22981ca
Vraj sú tam nejaké masové protesty kvôli reformám. Nie nadarmo sa hovorí, že každá párty raz musí skončiť. Aj prežieranie si budúcnosti a nadštandardný život luzy. Teraz sa chcú hrať na demokraciu z ulice. Takto to ale, našťastie, nefunguje a ani fungovať nebude.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 10 people voted )
+
2015-06-29 20:59:11 d405c1fd
loading...
klopi,vsak to to.
Mohli by dalej tie kozy pestovat.:}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 22:17:17 b2299864
Malokedy sa vyjadrujem k vysokemu intelektu ktory vie presne verifikovat.

Teraz mi to neda.

Ze ty vysoky yntelygent,ze tebe absolutne nezaplo?O co ide,a o co sa hra?LOL.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 22:22:36 b2299864
luko,

no v dobe ked sa da natlacit Fiat money donekonecna,tak mi pripadne nieco o pozickach a urokoch velmi usmevne.

Co povies?

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 22:38:37 b2299864
grécky plebs sa mal dlho dobre, budú si musieť zamakať a ešte sa aj radovať, že majú kde makať. Bo tej ekonomiky okrem turizmu tam moc není. Kolíska demokracie si zasrala so svojou demokraciou mozgy. Tak budú makať ručičkami, rozlezú sa po európe. Grécka ekonomika, teda to čo ostalo ide pod priamu kontrolu chlapcov od ročildov.
Čo myslíte, kedy budú chlapci ročildovskí uťahovať šrúbky už aj tým nemcom, ktorých ekonomiku pokladám za ten posledný klinec, ktorý drží rakvu ešte otvorenú. Síce ich ovládajú tiež, ale majú sa tiež moc dobre, moc žerú, moc spotrebovávajú a zabúdajú, že sú iba plebs. V tej rakve sme my plebejci, ale tí nemeckí plebejci sú navrchu, ešte majú čo dýchať a žrať. Ešte nemajú zničenú vnútornú ekonomiku, takže chvíľku potrvá, kým zotrvačnosť dokrúti kolotoč a posledný zhasne, rovnako ako v grécku
Časovo argumentačný odhad, ak si niekto trúfne. Čo im chlapcom ešte chýba, aby otvorene neprevzali kontrolu nad svetovou ekonomikou? Otvorene znamená, že myslím už aj pre baranov priamo v televízore.

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-29 23:30:54 2e1ea742
..pn87..ono to je pravda, ale až také "tmavé, čierne "to nie je . Furt keď sa čosi zlého/temného/ deje tak sa zintenzívňuje niečo iné. Nechcem to presne definovať , ale pri istom dolarovom odstrihnutí, aj Vami nazvaní "chlapci rotčildovskí" stratia "dýchací priestor" a dostanú sa mimo ,ak samozrejme nenaprodujú dovtedy čosi nekontrolovateľné , násilné.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 08:05:24 58d4289b
Áno, harry. (Niekedy radšej nevedieť - pštros sa má.) V tom pomyselnom "celosvetovom koši" zostala nedotknutá len libra. Euro a jen sa znehodnocujú tak, ako sa znehodnotil dolár. Je to len preto, aby to na dolároch nebolo tak vidno (bratská pomoc)?


A pre "pn" - september až október t.r., ale len v Nemecku to nezačne ani neskončí.

Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 09:43:24 b22981ca
klopi,
ty si myslíš, že po odstrihnutí dolára to niečo nové nebudú znovu ovládať chlapci od ročilda? To niečo nové budú tie isté fiatmany, v tých istých bankách, patriacich tým istým ročildom.
Brics robí rezervný fond v dolároch. Rubel, juan, reál sú tiež len fiaty.
Samé fiaty, a fiat je nespoľahlivé a kaziace sa auto.
Brics je len pokračovanie, zásada sa nezmenila, banky a ich majitelia sa nezmenili. Ročildi vytvárajú predpoklady, aby brics vznikol a zároveň vytvárajú mechanizmy ako ho budú ovládať na tej istej úrovni ako aj dolár. Nič sa nezmení.
Chlapci sa nedostanú mimo, lebo sami ten proces vytvorili, riadia a samo ho potrebujú. Lebo cieľ je v jeden moment odstrihnúť dolár. Odstrihnú ho chlapci, keď to pre nich bude potrebné a výhodné.
Násilie až tak moc nepotrebujú, stačí im nová fiatbrics, a ľudia zas budú besniť aby tie "nové prachy" zarobili. Nebudú si všímať chlapcov, budú chcieť prachy.
Vieš čo bude v hlavách? : "Nové prachy, tie predsa dosť dlho musia vydržať, keď ich len teraz zaviedli do obehu ako hlavné prachy Zeme". Šak som kapitalista, šak ich zarobím.
Mamom je sila, zatiaľ neprekonateľná, lebo máš od školy mamonársku indoktrináciu "prachy prachy prachy"

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 10:21:32 2e1ea742
luko,


poprosím aj aké také vysvetlenie prečo september a október. V dobrom, chcem poznať tvoj názor prečo. Nebudem sa s tebou prieť, len si vymeníme názory a myšlienky. Lebo môj názor a teórie v mojej hlave nemajú vyššiu šancu na absolútnu pravdu ako tie tvoje. Tak nepresadzujem "svoju pravdu" som len zvedavý na tvoje argumenty. Lebo sám som už párkrát robil odhady, a vždy som sa mýlil. Vždy, ani raz mi to nevyšlo v časovom horizonte. Nemám informácie na úrovni chlapcov od ročildov, preto len hádam, a hádam špatne. Žiadna Sybilla.
Aj tú druhú časť vety vysvetli, čo tým myslíš.

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 10:27:18 2e1ea742
Najlepšie ekonomika a rozkrádanie štátu, nás, tak priamo to fungovalo za Mečiara, ešte lepšie než za rozkradania Rockefellera to fungovalo, keď boxer Vladimír Mečiar rozdával mafiánskym zlodejstvom svojim verným parazitom Slovenska zadarmo a okrádal hlúpi plebs Slovenska, keď vyhlásil :
 • Kto ovláda ekonomiku, tak ten ovláda aj politiku a dnes Mečiarovci, keď skončili na smetisku verejného cintorína politických mafii Slovenska, tak šiesti oligarchovia bandy HZDS, SNS, ZRS, tak ovláda plebs SMERu v NR SR.


 • To je môj verejný názor a presvedčenie. Ja to tak cítim.


A teraz idem nakŕmiť svoje dôchodcovské holúbky v Košiciach.

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 10:47:09 3ec5e27c
harry ajaj,
vydržal som to pozerať 6 minút. Bolo to aspom na niečo dobré, lebo som nevydržal a konečne som zobral do rúk vysávač a vysal za počítačom.
V skratke pre tých, čo to video nevidia, budem hovoriť od mena samotného tradera, len skrátim jeho slová na zrozumitelné vety:
1, Ja som český trader. Vysvetlenie pre neznalých: ja som malý úplný niktoš, desiata dedisnká futbalová liga, ja obchodujem ráno večer predám. Klaun, ale pre neznalých Pán Trader.
2, Priznávam high frequency trade. Doplním: žiadny človek nestíha ani ťuknúť do klávesnice a potvrdiť obchod, lebo vysokorýchlostný počítač to stihol urobiť už tak 3-5 tisíc krát, kým ja stihnem 1 obchod. Žiadny trader nemá právo nazývať sa traderom, lebo ľudskí traderi neexistujú, to je len klamanie samého seba. Počítače na takéto obchody sa inštalujú do budov, kúpených presne vedľa búrz, aby odozva od burzového počítača nebol 3 milisekundy ale iba 2,9 milisekundy, lebo môj počítač je o 50 metrov bližšie k burzovému ako počítač môjho suseda.
Český trader s omeškaním 1-2 sekundy je hlúpy jaskynný troglodyt, pomalý, neschopný žiadnej reakcie.
3, Obchody sa robia tak, že sa čaká čo povie šéf ECB alebo Fedu. Potom hurá kupujeme, alebo hurá predávame. Ktorých hurá je viac, tých čo predajú alebo tých čo kupujú, tí väčšinou vyhrajú, tí čo sa neprispôsobili tomuto nadšenému trendu väčšinou prehrajú.
4, hurá medveď predávame, hurá býk kupujeme platilo pred xy rokmi, kým neboli high frequency trade. Teraz to neexistuje, býci aj medvede sú malí troglodyty, hrajúci sa na piesočku s inými malými troglodytmi, ktorí boli len o kúsok väčší troglodyti ako oni a tak prehrali.
Všetky skutočné obchody sa robia iba za základe inside informácie, kto ju nemá, nezarobí a ani sa nemôže nazývať investorom. Len hráčom, to áno, ale zarábajúcim investorom nie, lebo nezarobí bez inside. Potom môže zarábať aj na býkovi, aj na medveďovi. Bez info je to iba hádzanie kockami, aj keď to ľudia volajú obchodovanie na burze a traderi ako ľudia. Rozprávka pre neznalých a pre hejlov.
5, Vieto čo nepovedal vôbec? Najväčšie zisky traderských firiem sú od investorov, teda od hlupákov, ktorí hovno chápu ale chcú mať bez práce viac peňazí. Tie ich zisky netečú z obchodovania, ale z poplatkov od "investorov" za ich investorské obchody. Traderi potrebujú hejlov, aby ich oškubali. Kým má hejl prachy, tak sa môže cítiť investorom, keď ich stratí, tak ostane iba hejlom. Noví hejlinvestori stále nalievajú do "investovania" tolko prachov, aby sa ten klaun z videa mohol cítiť traderom, lebo má od nových hejlov prílev peňazí pre seba.
6, čo ten klaun nepovedal. V bývalých republikách The Soviet Union sa okamžite rozšírili firmy, ktoré obchodovali, a dávali hejlom tiež možnosť s ich pomocou cez dílera obchodovať. Díler preto, že robí s narkotikom s menom prachy. Tak tieto firmy robili obchody, hejli aj trochu zarobili, ale väčšinou všetko stratili. Že v tých firmách hejli stratili, to sa noví nemali ako dozvedieť, lebo len chceli zarobiť.
Firmy fungovali tak, že klienti mali priamy prístup k "burze online", sami dávali príkazy sell/buy, ale dáta nešli z burzy ale zo špeciálneho programu v počítači klienta, kde dáta a ceny na burze nezodpovedali tomu, čo videl klient "na tej burze". Takže čistý ojeb, počítače boli nastavené tak, aby hejl nezliezol z háčika, že postupne prehrával ako v krčme na automate, 30 percent výhra klienta, 70 percent ostáva vlastníkovi automatu.
V konečnom dôsledku klient prehral všetko, a kvôli mikroskopickým odchýlkam samotného počítača tradera to bolo nedokázatelné, že dáta boli posunuté tak, že klient prehral.
Aha, zabudol som dodať, keďže klient prehral aj tak, tak trader samozrejme žiadne peniaze klienta nikam neinvestoval, žiadne nákupy nerobil, klient len videl stratu, ktoré bola na úrovni tradera fiktívna, ale pre klienta voči traderovi reálna. Klient sa hral v počítačovej hre ale na počítači tradera, a zaplatil traderovi všetko čo mal u neho ako depozit na účte uložené. Trader získal všetko, neurobil pre klienta ani jeden obchod.


harry, aj on cíti problémy, ako mnohí, nie je blbý. Ale zarába na hejloch, alebo len sa hrá na tradera a chápe celú klauniádu aj svoju desiatu dedinskú ligu. Len to nemôže povedať nahlas. Ojeb páni, celá burza je len množstvo ojebov
Prečo 2 roky nepovedal, žiadne argumenty. Takých odhadov má každý trochu znalý prroblematiky niekoľko, a všetky sa mýlia ako aj ja, lebo len hádame do vzduchu, bez informácií z najvyššej úrovne.
Odkaz bol zbytočný, nič mi nedal, dúfam že moja reakcia naň dala trochu nového chápania pre málo znalých tejto problematiky. Preceňuješ ho, aj tie jeho kecy o ničom.

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 12:05:56 2e1ea742
 • Informace z internetu:

Od Bilderbergu ke GULAGbergu globální elita buduje elektronický koncentrák Olga Četveriková( více o autorovi > ) 23.6.2015 http
://www.zvedavec.org/komentare/2015/06/6494-od-bild
erbergu-ke-gulagbergu-globalni-elita-buduje-elektr
onicky-koncentrak.htm

Od 11. do 14. června 2015 proběhlo v rakouských Alpách, v městečku Telfs v hotelu InterAlpen, 63. výroční setkání skupiny Bilderberg. Zvláštností tohoto setkání bylo to, že se konalo okamžitě po setkání vůdců G-7 (7. - 8. června) a V. sjezdu vůdců světových a tradičních náboženství v Astaně (10. - 11. června). Na různých úrovních zastoupení a z různých hledisek se probíral jeden a tentýž problém – vypracování mechanismů globálního vládnutí.


Pokud na setkání G-7 byla pozornost věnována boji proti terorismu a „Islámskému státu“, regulování finančních trhů, posílení WTO, vytvoření Transatlantického partnerství mezi USA a EU, a také boji proti daňovým únikům, proti ebole, a čisté „globální ekologii“, tak ekumenické setkání v Astaně proběhlo pod heslem „globální etiky“. Je charakteristické, že text závěrečné deklarace setkání v Astaně přečetl prezident Papežské rady pro mezionáboženský dialog Jean-Louis Tauran, a ne generální tajemník ISN Ban Ki-moon či generální tajemník OSCE Lamberto Zannier, kteří byli na setkání též přítomni.
Nicméně toto vše jsou otázky pro veřejnou diskusi. Skutečné mechanismy řízení byly probírány za zavřenými dveřmi – v Telfsu. A letos přijala skupina obzvláště přísná opatření, aby se vyhnula jakémukoliv úniku informací, kdy uzavřela cesty vedoucí k hotelu InterAlpen, zřídila vojenská kontrolní stanoviště a kolem místa setkání nainstalovala nejnovější zařízení pro blokování mobilního spojení, i když v zemích EU je v souladu s direktivou Evropské komise 1999/5/EC používání takovéto techniky nezákonné. Policie sdělila, že každý, kdo bude chycen v bezpečnostním perimetru, bude muset zaplatit pokutu 500 euro, nebo si odsedět dva týdny ve vězení.
Ve výsledku žádné informace o setkání Bilderberg, mimo seznamu účastníků a debatujících, poskytnuty nebyly, ale tento seznam není příliš k ničemu, neboť otázky, které se na takových setkáních probírají, nejsou nikdy ventilovány veřejně. Masmédia o akci neinformovala, a i když zástupci hlavních médií a Telfsu byli, drží omertu. Patří k nim i kanadský novinář a vydavatel National Post Andrew Coyne, šéfredaktor Bloomberg News John Micklethwait (publikuje se 5000 článků denně a má ve světě 150 zastoupení), šéfredaktor Economist Zanni Minton Beddoes, který je též členem správní rady Carnegie Endowment for International Peace a který dříve pracoval pro banksterský MMF.
Na setkání byli též přítomni hlavní ekonomický korespondent Financial Times, zuřivý obhájce centrálních bank Martin Wolf, bývalá ředitelka těchto novin Rona Fairhead, který dnes stojí v čele BBC Trust a je jednou z ředitelek velkého bankovního konglomerátu HSBC. Je zajímavé, že když byla Fairhead jmenována do BBC Trust, někteří akcionáři HSBC podali na její osobu žalobu kvůli napomáhání praní špinavých peněz pro teroristy a mexické drogové kartely.
Není tajemstvím, že díky silné monopolizaci amerických a britských masmédií a úzkým vztahům jejich ředitelů se státní mocí v nich panuje ta nejtvrdší cenzura, zajišťující, že všechna média publikují koordinovaně totéž a pracují ve velmi úzkém spektru politického postoje a v přísně zadaných intencích. Takže přítomnost zmíněných činovníků na setkání znamená jen to, že myšlenky, které tam byly probírány, budou jednoznačně v požadované formě těmito médii předkládána tak, aby se žádoucím způsobem ovlivnilo veřejné mínění.
A přesto, bez ohledu na uzavřenost skupiny Bilderberg, dávají seznam přítomných a uvedená témata možnost určit hlavní tendenci konaných diskusí. K 15 hlavním tématům „oficiálního programu“ patřily: evropská strategie, globalizace, Řecko, Írán, Blízký východ, NATO, Rusko, terorismus, Británie, USA, volby v USA, hrozby použití chemických zbraní. Nicméně soudě dle sestavy účastníků, byla hlavní pozornost věnována tématům „umělá inteligence“, „kybernetická bezpečnost“ a „současné ekonomické problémy“.
Jako vždy se setkání zúčastnil i Henry Kissinger, generální tajemník NATO, šéfové hlavních bank a společností (seznam). Přičemž pozornost přitahuje to, že jen jedna společnost, Google, byla zastoupena třemi účastníky: prezidentem Ericem Schmidtem, vice-prezidentem Demisem Hassabisem a členkou vedení Reginou Dugan. Účast posledně jmenované je velmi výmluvná, protože opět umožnila pochopit, nakolik úzce je společnost Google spojena s americkým vojensko-průmyslovým komplexem. Od poloviny r. 2009 do března 2012 šéfovala Dugan DARPA – Agentuře pro vyspělé obranné výzkumné projekty, která je zodpovědná za vypracování a podporu nejnovějších technologií pro využití v amerických ozbrojených silách. Nyní šéfuje „zvláštním projektům“ ve společnosti patřící Google, Motorola Mobility.
Regina Dugan je známá jako zavilá stoupenkyně vytvoření systému totálního šmírování. K jejím neprosazovanějším projektům patří digitální tetování ve formě náplasti, jako natištěný čip s anténou a senzory, který může fungovat jako součást mechanismu biometrické identifikace. Takovéto tetování nosí Dugan na své ruce, a bylo vytvořeno společností MC10, která je partnerem Motorola Mobility. Další metodou vypracovanou pod vedením Dugan je metoda biometrické identifikace osob – mikročip, obsažený v elektronické „tabletě“, která se dostane do organismu a začne vysílat 18 bitový radiosignál, podobný elektroencefalogramu. Funguje jako klíč při doteku telefonu nebo počítače. Tyto „tablety“ jsou již certifikovány americkou FDA a vyrábí je kalifornská společnost Proteus. Výrobci tvrdí, že člověk může bezbolestně spolknout až 30 takových tablet za den po zbytek svého života.
Podobné hračky jsou jedním ze základních směrů práce DARPA, která se zabývá nejen mikrosystémy a strategickými technologiemi (komunikační systémy, prostředky ochrany informačních sítí, radioelektronický boj, odolnost systému vůči kybernetickým útokům), ale i biotechnologiemi: výzkum v oblasti genového inženýrství a praktické neurologie.
Tato agentura úzce spolupracuje se společností Google, která spolu s NASA uvádí do života transhumánní technologie, rozpracovávané na Univerzitě singularity, nacházející se v Silicon Valley ve výzkumném středisku NASA. Tyto výzkumy mají za cíl v první řadě vytvoření technologií ovládání myšlení a vytvoření umělé inteligence. Připomeňme si, že šéf Google Eric Schmidt nikdy neskrýval svoji touhu po totální elektronické kontrole a řekl, že soukromý život je přežitkem minulosti a že plánuje přeměnit Google ve skutečného Velkého bratra. Takže přítomnost delegace této společnosti v Telfsu a probírání tématu „umělé inteligence“, a rovněž „kybernetické bezpečnosti“, svědčí o značném posunu v oblasti vytváření „elektronické vlády“ a o tom, že globální elita zcela vážně realizuje program totální rekonstrukce společnosti a člověka na základě ideologie transhumanismu, a předpokládají, že se tak stane velmi brzy, s tvrdými omezeními, a následně pak přijde likvidace práva na soukromý život.
Přičemž bilderbergiáni překrucují i samotný pojem soukromý život. Martin Wolf, když ho upozornili na tajný charakter jejich setkání, řekl, že je to projevem „soukromého života“, a myslet si, že „podobná setkání nemohou probíhat soukromě, znamená „propagovat myšlenku totalitarismu“.
Již setkání Bilderberg v r. 2013 ukázalo, že tato skupina vstoupila do období vážných přeměn. Když uzavřela praktický pakt se společností Google, přeměnila se Bilderberg nepozorovaně na Googleberg a střed své pozornosti přesměrovala na oblast ovládání mysli a kontroly osob.
Google je průkopníkem nejen v oblasti pronikání do hlubin lidského myšlení, ale tato společnost již plánuje i vytvoření svých soukromých měst. O tom otevřeně informoval další ředitel, Larry Page, který se chystá založit autonomní na státu nezávislé zóny, které mohou experimentovat s pravidly sociálních ubikací. Tyto projekty slibují, že se přemění na nový nástroj pro změnu světa – vytvoření korporátně-správního řízení, zajišťujícího totalitní řád a totální šmírování. Jde v první řadě o rozvojové země, ve kterých, jak tvrdí vedení Google, vládnou „chamtivé“ vlády, které svým občanům neumožňují podnikat a tím je ožebračují. Google též slibuje zajistit chudým zemím právo na majetek a svrchovanost zákona, a k tomu se musí vlády dobrovolně vzdát své moci. V Hondurasu již přijali zákon, umožňující vytváření autonomních zón (ZEDE), které se mohou zříct centralizovaného občanského a obchodního práva a importovat právní systém dle své volby. Takovéto zóny se chystá již vytvořit Salvador a Kostarika.

Nicméně hlavním nástrojem totální elektronické kontroly jsou elektronické peníze. Za poslední rok se v bankovních kruzích otevřeně probírala myšlenka tvrdého omezení, a dokonce i zákazu hotovosti. V r. 2014 Kenneth Rogoff z univerzity Harvard vyzval ke zrušení hotovosti, aby se „znemožnily daňové úniky a nezákonné aktivity“, a také aby se lidem zabránilo vybírat si své peníze a uzavírat účty v bankách, když jsou úrokové sazby u nuly. Jak říká bývalý ekonom Bank of England Jim Leaviss, bezhotovostní společnosti může být dosaženou pouze cestou „přinucení všech lidí používat výhradně elektronické prostředky, které jsou na účtech registrovaných ve státní bance… sledovaných a dokonce i přímo kontrolovaných státem“. A nedávno se hlavní ekonom Citigroup Willem Buiter vyslovil pro naprosté zrušení hotovosti, aby se „vyřešil problém světových centrálních bank, související s negativními úrokovými sazbami“.

Jak poznamenávají experti, vzhledem ke skladbě účastníků a tomu, že jedním z témat setkání Bilderberg byly „současné ekonomické problémy“ je pravděpodobné, že v centru pozornosti byla pávě otázka hotovosti. Samozřejmě, že nikdo nenapíše o tom, jaká rozhodnutí zde padla. Nakolik tajně se takovéto otázky projednávají ukázal ekonom Martin Armstrong, který je jediný, kdo napsal o tajné konferenci ECB, FED, centrální banky Švýcarska a Dánska, která se konala koncem května v Londýně (7). Dokázal zjistit, že Kenneth Rogoff a Willem Buiter se chystají obhajovat před centrálními bankami myšlenku likvidace veškeré hotovosti, „aby nebylo možné koupit nebo prodat nic bez svolení vlády“.
Zatímco globální elita financuje ozbrojence a politiky, kteří uvrhávají do chaosu občanské války nejen jednotlivé země, ale celé regiony, zatímco lidstvo mobilizuje k boji proti virům a epidemiím, vytvořeným stejnou elitou, je krok za krokem vytvářen sjednocený systém „elektronických vlád“, založený na společné elektronické databázi o občanech celého světa. Každému občanu musí být přidělen jedinečný nesnímatelný identifikátor – osobní číslo podle jednotné mezinárodní normy. Zavedení jedinečného identifikátoru osoby umožní vytvořit jednotnou třídící databázi, kde se budou v reálném čase shromažďovat, uchovávat a automaticky analyzovat informace o různých oblastech života člověka, včetně těch nejdůvěrnějších. Život člověka se musí stát pro vládnoucí struktury absolutně průzračným.
Osobní číslo musí být vloženo do univerzální elektronické karty, která bude obsahovat všechny informace o člověku v elektronické podobě a bude plnit funkci vícečetného dokumentu: pasu, řidičáku, důchodové, zdravotní a životní pojistky, platebního prostředku atd. Elektronická karta se stane klíčem ke všem údajům, a po implantování mikročipů již bude pod bezprostřední kontrolou globální vlády.
Takže banky, tajné služby, Pentagon i Google úzce spolupracují. Budují elektronický GULAG, ve kterém není místa ani pro stát, ani pro národní suverenitu, ani pro svobodné lidi. Vše, v čem mají prsty, je pro ně jen prostředkem dosažení hlavního cíle – absolutní moci.
От Бильдерберга к ГУЛАГбергу: глобальная элита строит электронный концлагерь vyšel 16. června 2015 na Fondsk.ru. Překlad v ceně 807 Kč Zvědavec.Bilderberg slouží jen k odlákání pozornosti Tohle je jen vějička na odlákání pozornosti.
Zde dostávají instrukce jen už ti pěšáci NWO (politici, bankéři, průmyslníci, …).
Skutečné setkání zločinných NWO elit, kde vymýšlí plán pro další „pětiletku“ , je vysoce utajené a nikdo se nikdy o něm nedozví.

To je ale zbytečné neboť místní troubové tím žijí, oni chtějí být ovládáni kdyby žádnej bilderberg neexistoval tak by si ho vymysleli
Různé "bilderbergy" se konají nejméně 500 let, takže netřeba si tajná setkání mocných a instruování jejich poskoků vymýšlet. Prostě to reálně existuje.
Jediný důvod, proč o dnešních bilderberzích víme je ten, že slouží k odlákání pozornosti od mnohem důležitějších tajných setkání. Prostě předhodili lidu ohlodanou kost, kterou jej zabaví, aby měli klid na jejich špinavou práci.

Takže je zbytečné to sledovat. Protože jízdní řád známe už od prvního vydání „Protokolů“ před sto lety. Cítit se vyvoleným je infekční psychická choroba, která by se měla neprodleně léčit. Ovšem když je v tom člověk vychováván od malička, pak je ve stáří obtížné proti tomu něco účinného podniknout.....
* *
Stačí se podívat na mapu táborů FEMA po USA a na ten chaos, války a převraty ve světě organizované a pochopíte, že mocí a bohatstvím posedlí ovládající Bilderberg, CFR a Trilaterální komisi to myslí se svou světovládou smrtelně vážně. Téměř nic se v současnosti neděje náhodou. Celý ten současný světový chaos a var vymysleli a zorganizovali pomocí svých poskoků v politice, médiích a v tajných službách oni, aby mohli nastolit svoji globální hegemonii silně připomínající Hitlerův neuskutečněný sen. Amerika a západní Evropa je sice nyní jejich centrem, ale klidně změní bydliště, protože jim jde především o moc nad světem a ne o jednotlivé státy.
Nyní jim nejvíce překáží v jejich záměrech ruské jaderné hlavice a Čína, která díky jejich chamtivosti, ale i pracovitosti Asiatů vyrostla na ekonomickou a finanční jedničku, zatímco na účet zbytku světa žijící Západ se propadl do nesplatitelných dluhů a falešných účetních a bankovních triků. Pokud se k Rusku přidá Čína a další země (BRICS), Západ prohraje. Pokud ne, je s nimi konec. Po zdolání těchto překážek by cesta ke světovládě byla zcela volná, protože otroci jsou nepoučitelní a to i v kulturní a vzdělané Evropě, v níž už otroci dlouhé roky válčili dvakrát a to pro zájmy a zisky světovládců.
Lidé opakovaně naletěli politikům a bohatým zločincům, kteří je hnali do válek pod falešnými a pokryteckými záminkami, jen aby na těch hrůzách boháči zase vydělali. A ti je naivně poslechli. Bohužel. Nyní hrozí, že se to stane potřetí. Tentokrát už naposledy.

Slovan # LyfaKafu43
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-30 12:13:24 3ec5e27c
zabudol som, čo ma strašne pobavilo.


jeho rada "začínajúcim investorom" kúpte si knižky o investovaní, hlavne si prečítajte ako jeden skvelý investor zarobil v roku 1929, skutočne 1929.
Musíte strašne chcieť zarobiť bez práce, to ale nepovedal
Musíte milovať prachy, to ale nepovedal
Musíte mať prachy a priniesť ich na môj účet a platiť mi poplatky, to ale nepovedal
Musíte veľa kníh čítať aby ste chceli mať veľa prachov, to ale nepovedal
Musíte byť dosť blbí, aby ste sa cítili začínajúcimi investormi a chceli zarobiť na burze "investovaním, to ale nepovedal
Musíte byť všeobecne blbí, vypatalní, lakomí a prísť k nám "skúseným traderom" z desiatej dedinskej ligy, to ale nepovedal


Harry, tento odkaz si mi poslal? To už mi radšej povedz priamo do očí ako gejza, že som za vola, a ja nemusím strácať 6 minút aby som to pozeral :-)
ale aspom som si vysal, čo sa mi nechcelo už 3 týždne, ale od zúfalstva v tom interwiu som radšej vysal :-))

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 12:17:41 2e1ea742
od zúfalstva plynúceho z počúvania toho interview
pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 12:20:38 2e1ea742
pn, uz som chcel reagovat na harryho, ze turek nieje ziadny vizionar, ked shortuje, ale po tvojich prispevkoch to uz nema zmysel. Vystihol si to presne a navyse to vies putavo podat :-)
Ja ocakvam velmi rychle zrusenie hotovosti. Sam neviem ako to urobia, ale urobia to skor, ako by sme ocakavali. Testy sa uz deju - Cyprus, Grecko... Bez hotovosti ziadny run na banky nehrozi a su tu aj dalsie benefity pre banky.
Tiez mi vychadza, ze grecko zostane pod eu perinkou, cisto z politickych dovodov.

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 12:45:07 bc78020a
Este ma teraz napadla jedna srandovna konspiracia, ze grecka vlada sama zrusi hotovost. Oddovodnia to tym, ze ECB greckym bankam odmietne dodat dost papierikov, ktore by nalozili do bankomatov. Sam dufam, ze som sa len nechal uniest vo vymyslani:-)

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 12:50:55 bc78020a
Konečne sa tu rozbehla zaujímavá diskusia, ako za starých čias, len tak ďalej chlapci ... Modlime sa, aby to tu Hufnagel nezaspamoval svojimi perveznosťami ...

"A teraz idem nakŕmiť svoje dôchodcovské holúbky v Košiciach. "prajem príjemné popoludnie, pán Varga :)

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 13:18:00 58d7436a
FC, ja sa modlikať neviem, ale pozri ako sa nám košický dedo naučil kopírovať cudzie texty. Pod cudzí text sa ani nemôže čestne podpísať svojim menom, lol!
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 13:55:05 d425400c
Gejza,

a potom ze ja som pesimista.:}}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 13:57:30 b2299864
Pandemonium,
vies z coho mam strach?

Ze ty si z celeho textu pochopil len tento riadok.

Informace z internetu:

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 14:01:38 b2299864
Tak ďalší, čo má v súvislosti so mnou strach. Ale nemaj boja, tvoj šéf Truhlík si ťa nejakým plamenným traktátom zastane...
Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-06-30 15:13:59 bc7b649f
Psychický debil nemá priateľku, priateľov a tak politikárči deň čo deň od rana do večera u dôležitých všetko znalých psychopatov na dôležité sk a tak dennodenne len drístate a drístate a znova drístate hovädziny piatej cenovej skupiny debilov na dôležite sk.
Hanba Vám buzeranti debilných dríííssstttóóóv .

Koza # BapoVeco10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 15:17:58 3ec5e27c
Ale dedo Varga, čo ťa tak rozčúlilo? Veď ťa ešte porazí! V kabarete Dôležité prídeme o komika a navyše kto bude kŕmiť tvoje dôchodcovské holúbky, lol...?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-30 15:46:38 bc7b649f
 • Pandemonium ak si slušný človek, tak prestaň zabŕdať alebo podozrievať ma, že zneužívam tripcode, nakoniec to môžeš byť aj Ty čo robí tieto veci alebo sa predstav svojim menom a priezviskom a potom si môžeme vymieňať názory na aj seba.
Už so ťa viackrát na to upozornil a Ty stále musíš robiť zo seba hlupáka psychopata na doležite sk

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 16:07:58 3ec5e27c
Pandemonium,

vsak som ti to jasne napisal

Ja som tu sam za seba.A nepotrebujem rady od truhlikov.

Teda vlastne potrebujem.Co myslis,ako sa vyvynie situacia v Grecku..?


harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 16:24:10 b2299864
MMF riadi FED a SB. Je potrebné začať likvidovať šťeku Bruselu a to MMF a tak držím palce Grékom v odchode z eurozóny a rozhodnutí v referende.
Mačiak pandemonium je hlupák a klamár.

Matej # SoxiPotu56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 19:19:55 3ec5e27c
Gejza,

radsej sa nepytaj.

A prosim Ta,mam co robit aby som strovil pn.

este aj ty?Ohladom Pandeho,ja abv som bol pesimista.?

V jeho pripade som neskutocny optimistal:}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 19:31:18 b2299864
Mc - že sa pán Varga nepodpisuje svojim menom mi absolútne neprekáža, zato dvaja agresori, ktorí chcú "zasamovraždiť" každého, kto nezdieľa presne ich názor sú už poriadne otravní a celý čas vytvárajú na fóre nenávistnú a napatú atmosféru - to bude asi ešte z čias, keď truhlík chodil oblepený páskou a mohol legálne buzerovať z povolania ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-30 21:31:38 58d7436a
gejza,
ja nie som kohút, nemám záujem o "tvoje smetisko".
už som písal, že je to len dočasné, kým mi nedostatok práce dovoľuje strácať čas na zbytočné dôležitosti.
Pár ľudí je tu zaujímavých na podiskutovanie. Možno viac, ale nediskutujú. Mnohí z nich nechápu prečo kua odmietam byť prívržencom evolučnej teórie.
Možno ma odpísali vo svojej evolučnej dogme, ale asi ma čítajú v ekonomike. Mojich príspevkov v ekonomike je tu väčšina, takže sa venujem tomu, čo viem exaktnejšie chápať aj vysvetliť, ako len evolučné teoretické teórie na úrovni filozofickej besedy.


Keď som sa zasamovraždil na extrémne Dôležitom servere, nestrácaj na mňa čas, bo ti kikiríkaním vyschne v hrdle.
Rozmýšlaš ako politik - on sa tu zasamovraždil, ja som The One, voľte MŇA. Len ti na konci The One chýba slovo kikirík.
Dobrú chuť, nech ti nazabehne omrvinka nad mojou drzosťou, že siaham na vrchol "tvojho smetiska".
Gejza, medzi nami, ale nikomu to nepovedz: že ty si bol v predošlom živote nejaký boh. Priznaj sa. Neomylný, vševedúci, dokonalý. Síce ťa uctievali len tak dve tri sliepky v tvojom božom kuríne, ale to nevadí, že?
Boh je BOH.
The One kikirík

pn # KimaHowo87
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-06-30 21:36:11 2e1ea742
Hufnagel - a ty si si nevšimol, že ja komunikujem s niekym inym, nie s tebou? Hovori ti niečo milota a ústretovosť k ľuďom? Asi nie ... O tvoje koalície a studenú vojnu nikto nemá záujem. Preto sa každý smeje z teba ... Alebo si skor na zaplakanie a radšej forum opustia ako nonstop riešiť tvoje egomaniacke maniere a psychopatickú myseľ
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-30 21:57:52 58d7436a
Gejza Hufnagel co robiš zo šebe čarneho gaďža už ci na Luniku dzevec še nepači? Afte kurel panč euro gejza, mam čučo hufnagel.

Cigan # GibuKixo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 22:16:13 3ec5e27c
Hufnagel - ja uz ku tebe naozaj no coment, nema to cenu, ty asi nikdy nevstupis do seba ...
A ty sa tes, ze nepisem adminovi - asi preto sa bojis minuskovat co? Perverzny pako o tvoju pozornost absolutne nemam zaujem

LenkaB # LyroKomo25
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-06-30 22:25:20 58d7436a
Gejza to tvoj kamarát Cigan vyser še na tote tvojo furt spominane zachodove budare co maš doma, mam čučo a tvoja erža hutorela, že môžeme spuščic čučo ked še vyšpime za humnami za Lunikom dzevec už me neser gejza a podz vonku bo inakši ci urobim taký bordel v tvojim budaru že ho už nikda neukažeš na doležitich informáciách sk. čul si gejza podz von
Cigan # GibuKixo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 22:29:22 3ec5e27c
Vrchný cenzor Stwora, ktorý sám dopúšťa uzavretosť elektronického koncentráku na svojom webe a nezverejňuje príspevky čitateľov, alebo ich následne aj vymaže, alebo mnohých už aj zablokoval a vyhnal, následne vytvorili proti nemu protistránku, isteže uverejnil na svojej boľševicko–protikresťanskej stránke zámerné dezinformácie určené na vystrašenie a zmätenie pre ovečky bez pastiera.
Bilderberg, GULAGberg, Googleberg. Veľmi zábavné, ak by sa nezápasilo o ľudské duše.
Nejedná sa totiž o nijakú elitu spomedzi účastníkov, ide skôr iba o zjednodušené triednobojovnícke pomenovanie nepriateľa, toho, čo je identifikovaný ako škodca ľudu. Alebo zámerné sebaprezentovanie sa, čo ich „oponenti“ prevzali a spopularizovali.
A ak majú byť dokonca globálnou elitou, tak niktovia podrástli, ale hranice presahujúce velikášstvo ich nepretransformuje automaticky na neniktov. Iba na viditeľných podržtaškov.
Snáď, ak svoje komunistické vyjadrenia rozšíria na celú jednu planétu, naplnia proroctvá zo štátneho znaku ZSSR, ale ich samotné napĺňanie plánu nie je ich zásluhou, žeby sa divoko predierali oponentúrou, zápasili a víťazili. Kdeže, globálna vláda je len spojivom všetkých vlád zbehlých etatistov, čo sa stanú zamestnancami pod iným ústredím. Bilderberg a jeho moc ste podnietili vy, súdruhovia, vy čo potrebujete vládne služby a príkazy proti vašim susedom a výpalné od tých, ktorým sa darí. Bez etatizmu a jeho rozmachu by sa ani nikto neodvážil uvažovať o globálnej vláde. Vy nepriatelia bilderberga ste ich živnou šťavou, z vášho etatizmu a socializmu, po vašich hlavách, vás, spojencov bilderbergov vyliezli, a už vás nepotrebujú. Globálne vládnutie sa nelíši od miestneho, vždy ktosi blokuje sny druhého a či je to starosta, alebo súdruh predseda vlády nie je rozdiel.
V článku píše jasne autorka, že otázky sú hodné pre verejnú diskusiu. Samotná autorka podopiera súdruhov z bilderbergu, ich nabáda, že áno, treba vyriešiť, ale navrhuje iný spôsob a potom aj ich diktát, už spoločne nimi vyriešené ako vyriešiť problémy a ako sa postaviť, keď sa už rozhodlo o všetkých a bez nich. Súdružka autorka je plánovačka, čo ju nepozvali za zatvorené dvere.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-06-30 22:54:10 5f667681
Možné, že Google vo svojich vlastných mestách by nastolil eštebácke špicľovanie, aby zamýšľané experimenty voviedol do praxe, ale nikto nenúti všetkých sa tam aj nasťahovať. Ale v etatizme nemá človek na výber, on musí plniť dodávky výpalného, nariadenia, čo sú mu určené. Iba slepec môže strašiť pred google mestami, a si nevšíma dnešný teror starostov a poslancov, čo všetko by chceli schvaľovať a zakazovať.
Nezávislé zóny nie sú nič nové, sú to zóny obchodu s istými výsadami oproti zvyšku územia pod etatistickým terorom.
Autorke prekáža práve to, že sú na štáte čiastočne nezávislé, že etatistickému teroru by unikol niekto, kto žije v rámci hraníc, na ktoré si nárokujú. Podľa nej vlády nie sú chamtivé, kdeže, ale google určite. Ten nastolí totalitu, etatistická vláda toho nie je schopná, predsa slúži záujmom ľudu.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-30 23:06:09 5f667681
Ten záver, poznámka pod článkom je napísaná Stworom? Môže byť s istými úpravami. Stwora sám mal pozoruhodné výroky, čo si spomínam a veľmi ma potešil, keď tvrdil, že dnešní Palestínčania sú potomkovia Hebrejov, čo je presnejšie ako všetky výmysly o diaspore a chazarskej stope. Alebo jeho vyjadrenia proti vojnám, a dokonca, aj keď som čítal článok až dodatočne, on spochybňoval už v 2001 oficiálnu verziu o 11/9. Lenže Stwora akoby mal strach myslieť v oblastiach, kde ho už zaškolili od škôlky, nechal sa unášať protikresťanstvom a tým je náchylný na všetky mýty okolo toho, ktoré predkladajú tvorcovia NWO.
Bilderberg slúži k odlákaniu, áno, pre pešiakov NWO, áno. 500 rokov nie, v tej dobe bola moc slabá a tiež mala moc konkurenciu susedného vladára. Ani moslimovia nespolupracovali. Každý jednal sám za seba.
Bilderberg sa objavil až v čase prisilnej vlády spolupracujúcej s inými vládami. Viedenský kongres by sa dal posúdiť ako zárodok NWO. Dohadovanie sa účastníkov a presadzovanie svojho interesu dohodami proti iným, až niekto spoza veľkej mláky vnútil vôľu jedinú a to vlastnú.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 23:21:31 5f667681
Teraz o tom, kvôli čomu som sa vlastne začal vyjadrovať k článku.
Naozaj netuším, do akej miery už prebiehajú prípravné práce, alebo sú iba v štádiu utópie, alebo sa realizujú a sú už sfunkčnené čipy, ktoré by z človeka vysali slobodnú vôľu.
Otázka je zásadná, pripravujú čipy, pretože si prečítali písmo a chcú naplniť jeho varovania, alebo napriek tomu? V tom prípade sú iba nevedomé bábky, pretože nie ich vôľa ich k tomu vedie. Sami už nie sú ľudia.
Aj tak tieto čipy nie sú v skutočnosti pečaťou antichrista, aj keď technicky možno by boli modelom. Podstatné je, že pečať antichrista s každou náležitosťou, sa objaví až po veľkej vojne, za vlády antichrista, príjme ich iba ten, čo nebude mať na sebe Božiu pečať a jeho meno nebude známe v knihe večného života.
Neodporúčam sa približovať v tej dobe k zástupcom vlády, pretože mačku zabila zvedavosť, mučenie za účelom ním dobrovoľného spečatenia a teda smrti nemusí každý zvládnuť.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-06-30 23:31:53 5f667681
Vrati sa tu niekto k teme? ;-)

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 08:46:12 bc78020a
Nevrati...! :)))
Gejza Hunagel # WyloXuto47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 11:00:54 d31b844a
Ligus, vsetko beriem, aj tie antichristove cipy aj to, ze nie celkom rozumiem stvoritelskemu planu, pretoze ak stvoritel stvoril aj antichrista, musi mat zjavne problem s alkoholom, alebo narkotikami a tak som si vobec nie isty, ci mu kedykolvek mala byt vydana stvoritelska licencia...?

Vies, ja jazdim na bezdusovych pneumatikach a tak s chapanim dusi mam mensi problem... :)))

Jedno vsak vsak viem s absolutnou istotou... Jebat treba... Ano, urcite, doknca aj ja dokazem prezivat mentalne orgazmy, ako by si to ty povedal, dusevne, ale rovnako ocenujem aj tie fyzicke a to obzvlast vtedy, ak si uvedomim, ze aj ak by som sa dostal do neba, co si mimochodom pravom zasluzim a verim, ze uz som aj na nejakej listine buducich nebestanov, tak o fyzickych orgazmoch uz mozem navzdy zabudnut... Preto zdrava jebacka je daleko podstatnejsia, ako christo, antichristo a cipy...

Dokonca aj schlampe to pochopila a ako prava veriaca dokonca spojila prijemne s uzitocnym... Jebe ako najata a este si tym aj zaraba na lahko ojazdeneho trabanta... Ano, trosku to prehnala a vdaka tomu teraz dokaze vaginou objimat zachodove misy, ale napriek svojej uzasnej tuposti, bola schopna pochopit aspon hlavnu myslienku zivota ludi na zemi... Jebacka kamarat, jebacka, to je zmyslom zivota ludi...

Preto ti radim, zabudni na cipy a antichristov a skoncentruj sa radsej nad dosahovanim fyzickych orgazmov pokial mas este cas, lebo v nebi uz ziadne nebudu... :)


Gejza Hunagel # WyloXuto47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 11:35:30 d31b844a
Hufnagel - odpozorované zo života - najviac tárajú o sexe tí, čo žiadny nemajú. Normálni ľudia to robia a nemajú potrebu o tom stále na nete točiť. To by si ale musel nebyť perverzný magor so zastrčenou sekerou v zadku
LenkaB # LyroKomo25
-
 67% ( 5 people voted )
+
2015-07-01 12:40:49 58d7436a
o ktorého žena neopre ani bicykel ;)
LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-01 12:43:32 58d7436a
Schlampe, tesi ma, ze ma poctivo citas a mas ako vzdy celodennu pohotovost... Ja takto likvidujem business tvojej tety a ty mi v tom, vdaka svojej tuposti, intenzivne pomahas... Dakujem ti za to, tento mesiac, vdaka tebe, opat dostanem premie... :-DDD

Schlampe, ak by si skusila ten zivot pozorovat este o trosku viac, vedela by si, ze zamestnavanie rodiny v business-e, je najvacsou tupostou, aku ma moznost niekto spachat... Ak totiz zamestnas rodinu, presne toto ta caka... Budes platit za nic a rodina sa ti bude za tvoje peniaze zabavat na internete... Pozdravujem tvoju tetu.. :-DDD

A reaguj... Nieze niekedy prestanes na mna reagovat, vazne by si ma tym nasrala a to ty predsa nechces, vsak...? :-DDD


Gejza Hunagel # WyloXuto47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 12:53:45 d31b844a
dnes mám free, debílek, opaľujem sa na slnku a sem tam čeknem čo nové v kultúrnom centre slovenských sociopatov. Vidím, že si v pohotovosti tiež a neboj, viem, že si rád, že sa s tebou rozpráva aspoň niekto
LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-01 12:58:24 58d7436a
Idzem po Luniku dzevec a šicke oblaki pozatvarane i tote co nemali-bo Géééjza Huf-Huf-nááágel-hapči-pardooon-leží na žemi ožratííí-osratííí-zošťatííí na haňbu-pomyšlím sebe-česc jeho pamiatke-a išol som dalej- kdze som stretol smrad a pýtal som še ho- čom má kyslíkovú masku! a von nato- že kedz prejdze kolo Gejzu aby ho neotrávil-bo von strašní smrad!!!Géééjza to jááá-tvoj sušed čučo-stavaj ti smrad-zasmradzil ši to tu nám- svojim smradom-šunes-!Daromná robota-hutorím-čučo tu máš mobil-zavolaj odťahovú službu a potom deratizérov-nech to tu poriadne vyčistia-nech tu zas pekne vonia!
ferda # XimaHifu28
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-01 12:59:02 58d4285f
Schlampe, ved prave o to ide... Situacia v centre slovemskych sociopatov je kriticka... Uz tu tamer ziadni nie su... Preto sa ta tu tak uporne snazim urzat, aj ked si v dalekom NDR... Ak by si odtial odisla, hrozilo by, ze tu ostanu len normalni a to by tu bola strasna nuda... Si tu jednoducho nenahraditelna... :-DDD

P.S.: A nezabudni sa na slnku spalit, rakovina koze ti poskytne neuveritelne moznosti novej zabavy... :-DDD


Gejza Hunagel # WyloXuto47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 13:11:28 d31b844a
A ak sa opalujes naha, zapchaj si vaginu lavorom, aby ti do nej nahodou nevbehol nejaky tulavy pes... Vyrazili by ta z prace, ak by potom nejakemu klientovi odhryzol penis... :-DDDDD

To len aby si videla, ako mi na tebe zalezi... :-DDD


Gejza Hunagel # WyloXuto47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 13:15:57 d31b844a
pn:
Pýtal si sa, prečo v septembri a aby som vysvetlil, prečo nie len v Nemecku. Čakal som s odpoveďou až doteraz, lebo dnes je už jasné, že Grécko nazaplatilo.
- MMF tento fakt vyhodnotí do konca júla, potom bude ešte treba 20 - 30 dní na procedurality, teda najskôr september (možno október);
Na jeseň už by mal byť na svete aspoň čiastočný výsledok vyšetrovania firmy Vanguard (to bude mať celosvetový dopad);
- Taktiež koncom leta, začiatkom jesene by mal byť Shinzo Abe (otrok USA) nahradený Ichiro Ozawou, čo by malo priniesť zmenu zahraničnej politiky Japonska s Čínou (a, samozrejme, súčasne aj s Amerikou).
To sú dôvody, ktoré si chcel poznať (môj typ).
Na druhej strane sa môže zomlieť čokoľvek na Ukrajine (každým dňom je to jasnejšie vidieť), v Juhočínskom mori a pod., čo môže môj typ ovplyvniť (urýchliť - zpomaliť) a budem tam, kde si so svojimi typmi aj Ty - nič sa nedeje, nejde mi to ani v športke.Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 15:02:36 b22981ca
Co môžeš čekac od cigaňa jak náš Gejza Hufnagel moj kamarat z Lunika dzevec.
On še bars vinimočne kekeši ked aj čučo nepije a ja mu občas dam po papuľi aby skrotol a on smár beči až my idze na nervi a zsa mu jednu uvaľim aľe ten truľo furt svoje hujoviny ľen trepe jak na dôležitých informaciach sk

Cigan # GibuKixo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 15:04:33 3ec5e27c
A zabudol som, vyjasní sa aj vzťah USA - Kanada.
Luko # LidySesy00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 15:04:42 b22981ca
Tak to vidíš Hufnagel, dostal si plný zásah dvoma vedrami hovien ... Teraz sa utri a zavolaj Anaste, nech ťa pride zachraniť :)
LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-01 15:32:35 58d7436a
jaj, tže tu len čakáš, kým sa vráti z roboty a hovnami obhadzuješ svojich chlebodarcov, čo ti makajú na sociálku ... Chápem. Dobrý lajfstajl :) Už si sa ku nej a jej manželovy aj nasťahoval, či furt Lunik IX?
LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-01 16:56:06 58d7436a
Gratulujem, nech žije socializmus :)
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 17:10:24 58d7436a
Dobre Denzel Mucha, na dnes končíme, choď dať zachladiť nejaký ten Don Čučon Perignon - la plastique version a sadnite vonku, slnko kupi druhe ... a nepiš, keď si v hladine ALPA, potom len smrad alebo sprostosti z teba idu ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 17:32:58 58d7436a
Gejza Hufnagel už šicke degeše z Lunika dzevec sebe idu kupic počitač aj internet doležite informacie od nášho Gejzu Hufnagela panského Cigaňa z Lunika dzevec
Gejza Hovno, prepáč Hufnagel pomyľel som še tak vyberam za tvoju reklamu centi na našo čučo a alpu žeby nam stal jak druk. ona tvoja eržika furt ci to brizka do oču že nestojíš za nič že ši obyčajny cigaň druk a ked zisti že na dôležitých informáciách maš frajerku tak ce pokuruje raz dva a možna aj mne da kurovac.
Afte kurel panč euro Geza Hufnagel a nerob drahoty !

Cigan # GibuKixo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 18:23:31 3ec5e27c
Afte kurel panč euro Gejza Húúúffnnagel, nerob drahotý Gejza z Luniku dzevec
ferda # SisoPace78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-01 20:22:22 3ec5e27c
Lekcia z etiky pre dementných cigánov:

SCHLAMPFE je ten, ktorý podvádza svoju ženu, verejne sa tým chváli a píše perverznosti na internete.
Hawk

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 03:03:28 58d7436a
FC, slová ako, etika či perverznosť sa v cigánskom slovníku určite nenachádza, a teda nerozumejú ani významovému výkladu takých výrazov. Treba ich nahradiť domácimi ekvivalentami. Rovnako ako cudzí výraz dementnosť, ale práve význam tohto slova tomu dáva aj jasnú odpoveď.
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 08:08:48 d425400c
Lenka, si extraligová jazyčnica. Tá "hladina Alpa" má teda aj hĺbku, aj nadhľad. Krochkám.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 08:30:53 59ad0cca
Gejza to ja cigan z Lunika dzevec tvoj sušed len my nepovedz že ty koketuješ z nejakým mačiakom z dôležitých íinformáciií sk a že erži svojej erži ši neverny.


Co ši še skekešel v nohavkoch to maš dobre ľen v hlave dzignutej ci hrabe ak budzeš teplý tak neznam s kým budzem pič čučo či metal alpu Gejza Huffnnáágel vajda z Lunika dzevec?

Cigan # GibuKixo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 10:27:13 3ec5e27c
Gejza-idz za plot a čuj-Klamárske-toť našo porekadla---čuj! Znaš aký je rozdzel medzi Hovnom a Gejzom? neznaš-tak še snaž! Hovno čistejše je-jak Gejza!--Abo totu znaš?-čom Gejzovi šmerdzi z papule?--Bo myšli že Hovno klobása! a povem ci ešče jeden--čom Gejza pred sexom stojí na rukoch?--aby oklamal prítažlivosc žema-že mu ešče stojí--Bo kedz stojí na nohoch za boha mu nechce stááác!! A Leni už daj pokoj-nepujdze za tebe-hoc jak še snažiš trepac rukou dopredu- dozadu-chlipník jeden-fuj!
ferda # XimaHifu28
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 10:59:27 58d4285f
Gejza ta ty už iba fialky voňac zo spodu môžeš kedz tak uboho vyzeraš ako ďžigolo z Lunika dzevec bazmeg
Erza # TywyMyci89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 11:07:59 3ec5e27c
Košický Varga, mýliš sa ako obvykle. Truhlík nie je z Luníka IX, hoci inteligenčná úroveň jeho prejavu tomu nasvedčuje. A to je práve to tragické! Robí hanbu bielej rase...
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 11:27:44 d425402c
Vidziš Erža!a jak še chvali džigolo Gejza! V ruke meter-a hutorí-ja mám 25 cm velkého-a kedz zmeral-bul iba 1 cm a do 25 dalej iba luft
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 11:31:02 58d4285f
Inkognito-Gejza všegél-Vidziš neznaš odpovedac prymitový- čo nečitaš!!bo ci pííííšem- chumaj géééélovyi neboj-na Mačiaka ti nemáááááš!! -rozumyš-učiťeľ I_Y---Ti-y še vykrúúúcyš sam ked robyš sebou haňbu na ringyšpílu-kdze še tvoj rozum krucýýýý-kolo rycy ! Dežku Lakat!internet nemam píšem od kamarát internet Ferda !!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 12:13:07 58d4285f
Idzem i ja tvoja erža na obed Gejza
Erza # TywyMyci89
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 12:22:33 3ec5e27c


Feckensie - hladina ALPA je stará hláška


Mc - hovorí sa tomu biely cigán ... Aj medzi cigánmi sa nájde percento slušných, ktorí sa živia prácou a medzi bielymi zas percento takých ako Hufnagel čo sa jeho slovníka týka, ktorý sa skladá z niekoľkých obohratých fráz hovno, prdel, sračky, zachodova misa, zadarmo - z toho by nešlo vyskladať nič .. Holt, musí to dať na preklad niekomu z vačšou mozgovou kapacitou

"Ja sa doseriem"

LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 13:47:50 509a8e1d
Lenka,
kým tu bude kráľovať ten starý geront, dodatočne postihnutý exkrementofíliou, tak sa tu nič nezmení...)
Vidím, že s ním máš stále dosť trpezlivosti...)

michal # RabyFaso02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 14:29:06 b22951c1
michal to nie je trpezlivost, to je len diagnoza, jej proste chybaju mile slova.
Normalna zena by si nasla ineho konicka, ale kedze ona normalna nie je, niet sa co cudovat.
Ty mas len skresleny pohlad na nu, lebo taha za rovnaky tim ako ty.

Lebo nasa mila FC nikdy nic k danej teme nepovedala, ona sa len rada nechava titulovat,


rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 14:34:38 59ad961d
rafael,
pozri, každý má svoje názory, mne je napríklad jedno, že ona verí v Boha a ty nie. Ale to, čo tu predvádza ten geront Gejza je už taká stoka, že nemá zmysel tu diskutovať...Myslíš, že má zmysel diskutovať v prostredí, ktoré tu on vytvára ? Keď mu niekto oponuje, že ho začne vulgárne napádať ? Myslíš, že normálneho diskutéra zaujíma nekonečné vymieňanie si vulgarít ? Preto toĺko ľudí opustilo toto fórum..

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 14:47:36 b22951c1
Michal - sú tu také typy, ktoré tu chcú mať tých agresorov a normálnych ľudí odstaviť - to je napr. aj rafael, mne je tiež ľúto, koľkí už odišli - napr. aj lisa a ostala tu spodina typu Hufnagel, ktory má na to cely deň čas

rafael - ja tu zďaleka nie som tak často ako ty a nestaraj sa do mojich koníčkov a kde ja píšem - ty tu tiež roky len napádaš ľudí s inými názormi a milé slovo k oponentom nemáš, ja som bola na všetkých milá, okrem ľudí, ktorí sú tak primitívni, že sa s nimi nedá - to ty zas nevidíš, lebo si zaslepený a pociťuješ ku mne nenávisť kôli mojej viere napr.

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 14:56:19 509a8e1d
Skor to vnimam ,ze nie je chyba v Gejzovi,
Ja mam skor pocit, ze prave preto neustale nanho reaguje, aby jej viac nadaval.
Vsimni si reakciu gejzu a naslednu jej.
Hlavne je zaujimava reakcia o tretej rano...
To nazoaj bolo potrebne v takom case reagovat? Ved to priam evokuje ,aby jej Gejze napisal, to co napisal.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 14:58:04 59ad961d
a kde je hajzlový zvon?
v p......
lenka, už ti hajzlovým zvonom zvonia na malú, aj na veľkú! :DDD

aaa # RuxaQija4
-
 43% ( 4 people voted )
+
2015-07-02 15:02:29 b2294e1e
FC nie kvoli viere, michal tiez veri a necitim voci nemu nenavist. Ale k tebe citim maximalne nesympatiu, nie kvoli viere, ale kvoli tvojej neochvejnej blbosti.
Ved ak si sadnes o par rokov, az pochytis nejake znalosti, sama zistis ,ake taraniny si pisala.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 15:06:32 59ad961d
Rafael - za tie roky som ešte nevidela, aby si bol milý na nejakú ženu, ktorá prišla na fórum, máš nejakú averziu? chceš tu mať pánsky evolučný klub? Tiež mi niesi bohvieako sympatický kôli tvojim názorom a vystupovaniu, ale neriešim to - vôbec si ťa nevšímam a velakrát ani keď sa mi prihováraš ako si si určite všimol .. Je tu kopec iných ľudí s ktorými by som pokecala ako ty a Hufnagel... Ži a nechaj žiť jak sa hovorí
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-07-02 15:38:42 509a8e1d
preco tu pleties pohlavie? Ja tu riesim len tvoju hlupost, aj keby si bola chlap, tak by si pre mna ostala hlupacikom.


rafael # RusyNecu46
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-07-02 15:41:30 59ad961d
Psychický debil nemá priateľku, priateľov a tak politikárči deň čo deň od rana do večera u dôležitých všetko znalých psychopatov na dôležité sk a tak dennodenne len drístate a drístate a znova drístate hovädziny piatej cenovej skupiny debilov na dôležite sk.
Hanba Vám buzeranti debilných dríííssstttóóóv .

Koza # BapoVeco10
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 15:44:33 3ec5e27c
koza,


tak ešte raz. Som teda všeznalý psychopat a debil alebo nie som? Bo už sám neviem čo si o sebe myslieť.
Podľa rafaela a pocka som to tu posral, podľa miesnteho The One kikirík som vôl a ešte niečo.
Boha, nejaký som frustrovaný.
Prosím, aspom ty mi povedz pravdu. kto som?

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 15:54:38 2e1ea742
pn nevkladaj mi do ust, co som nenapisal.
Ty si odisiel z toho clanku a aj ked ostatnym vycitas neznalosti danej temy, u seba to nevidis.
Mna vzdy len zaujimalo, preco tolko vedcov je take velke stado tupcov, ked staci par hodin tukat na klavesnicu a vsetci vsetko vedia.
Ak by si totiz okrem hoaxov cital aj serioznu literaturu, urcite by si na akukolvek vedecku teoriu pozeral inak, hlavne ak by si chapal, co je vedecka teoria.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 16:02:27 59ad961d
 • pn » Si normálny medzi debilnými hyenami, ktoré nemajú zľutovania nad nikým pokiaľ môžu vystupovať pod falošným tripcode.
  Bola by to iná kafe, keby sa musel každý zaregistrovať a vystupovať pod svojim menom a priezviskom so zadaním emailu.
A tak admin. využíva tuto výhodu pre seba a zábavu tak, ako to píšu niektorí, že sa idu zabaviť na kabaret doležite sk.

Koza # BapoVeco10
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 16:48:07 3ec5e27c
pock,
ja všetko čo hovoríš chápem, ale za boha nechápem, prečo musím súhlasiť s teóriou, s ktorou súhlasíš ty. Nech by bola akoukolvek, máš právo ju presadzovať a veriť. Nič viac nič menej. ver si čomu chceš.
Len preto, že TY ju nazveš vedeckou, len preto sa nestala neodvratnou a jedinou pravdou, neodvratnou a jedinou možnosťou, platnou všeobecne a pre všetkých. Je to TEÓRIA, nič viac´, podľa teba vedecká.
Podla mňa je to nezodpovedajúca skutočnosti teória, a preto lebo ju podporuje časť ľudí, presvedčených že sú "vedci" tak len preto sa nestala pravdivou.
Predtým som písal, že nie všetci molekulárni biológovia súhlasia s evolučnou, a ty alebo pock ste odpovedali, že neviem kto tých odporcov v detstve vodil do kostola a tak ich indoktrinoval, teda v takom tóne. Ten argument sa týka vždy oboch strán, kto ich v detstve presvedčil, že je možný iba evolučný vývoj.
Väčšina dôkazov je vyvrátiteľná oboma stranami konfliktu, vždy závisí od toho, ktorá strana vysvetľuje dôkazy. Prosím, nechajme tému tak, mám právo ostať volom v evolučnej, podľa teba volom. Máš právo pokladať ma za vola, ak si sa tak rozhodol. Ja ti právo pokladať ma za vola nedávam, lebo si si ho nezaslúžil, lebo ani len tie moje povrchné kontradôkazy si nevplietol do evolučnej.


Koza,
nie si jediný kto chápe, že treba zdvihnúť riť. Ale chlapci ročildovskí majú plány na množstvo situácií. My máme prd, sme rozbití na opačné strany barikády aj tam, kde tie opačne strany ani neexistujú.
Plán nie je, nemáme sa čoho spoločného chytiť. Jediné čo máme spoločné sú prachy v bankách, a aj tie patria im
Zasraná diskusia osobnými sadomasochistickými a psychofekálnojebnutými výlevmi, zišla sa tu zbierka zaujímavých charakterov. Psychiater by sa zbláznil po prečítaní príspevkov, keď by chcel dávať diagnózy.


Naspäť ku koze. Čo robiť? Lebo len burcuješ do prázdna, nemá to efekt. Ja tiež nevidím čo dalej, to nebol útok na teba. Lebo ani ja neviem ako vytvoriť efekt

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 17:58:11 2e1ea742
No psychiater by sa tu vyžil, to je pravda ....
Rafael má charakter španielskeho inkvizítora - párkrát spomínal, že by trebalo všetkých kresťanov povraždiť a Gejza Hufnagel sa raz prehlásil za druhého Krista ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-02 18:29:21 509a8e1d
Moj Gejza memá mrokar 12 ked še bešni a ked špi tak jeden centimeter.
Moj Gejza ma vystavný mrokar oči by ši prevracala keby ši vidzela

Erza # TywyMyci89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 18:39:48 3ec5e27c
jozef,
ja tu s tebou súhlasím, ale je to málo, iba prvý krok.
Ani ten prvý krok nám nedovolia, lebo to by bol začiatok ich konca.
Plus nemáme ani ľudí, ktorí by ten prvý krok presadzovali, lebo si len drístame tu na internete. Lebo nevieme čo robiť, a nevieme s kým

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 18:44:42 2e1ea742
Gejza mrokar degešský už máš aký? 12 centimetrový mrikar či menší, ked do tej jedinej frajerky lenky platonickej tak rýpeš?

Cigan # GibuKixo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 19:44:03 3ec5e27c
Gejza Fufnagel ty chceš isc do neba? Ja sebe myšlela ked som za tebe išla že ty taky mrokar ateista depko.
Erza # TywyMyci89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-02 19:49:05 3ec5e27c
rafael,
tak som si pozrel, čo Lenka napísala o 3:03 ráno, ako si spomínal, píše :
"Lekcia z etiky pre dementných cigánov:
SCHLAMPFE je ten, ktorý podvádza svoju ženu, verejne sa tým chváli a píše perverznosti na internete.
Hawk"
A teraz fakta. Ten geront tu písal presne to, čo Lenka uviedla.Píšeš, že to evokovalo, aby on napísal, čo napísal.A že to napísala v noci ? A čo má byť ? Asi mala nejakú prácu a bola hore, nič zvláštne.
Ty píšeš, že nie je chyba v Gejzovi. Ty si fakt myslíš, že je normálne, aby sa o nej takto vyjadroval ?

"Schlampe, nesmierne ma tesi, ze si uz vyprostena, ale prosim ta, velmi ta o to prosim, odteraz uz curaj a ser postojacky, uz si nikdy nesadaj na hajzel, si mojim hobby a velmi tazko znasam tvoju nepritomnost, kedy sa ti nemozem venovat, skus uz vaginou neobjimat ziadne zachodove misy, lebo vtedy tvoje nutene cakanie na zachrancou, je pre mna nesmiernym utrpenim..."
Pre teba je takéto správnie toho deviantného geronta v poriadku ? Zdá sa, že ano, nevidíš v ňom chybu, ale mne to pripadá už ako absolútna stoka, kde tento deviant klesol. On ju chce uraziť, ale sám len ukázal, aká je spodina A preto som písal, že vyháňa ľudí z fóra, on nevie normálne diskutovať a svojím prejavom odpudí normálnych ľudí, pretože kto by už chcel strácáť s ním čas v dlhých výmenach názorov.Je to škoda času, diskusia by mala byť podnetná pre oboch diskutújúcich, aj keď majú odlišné názory, ale sposob ako on častuje ľudí, čo majú iný názor ako on takú diskusiu vylučuje...Ešte u nikoho tu so sa nestretol s takým úbohým amorálnym správaním a ešte k tomu k žene...
Ale zas chápem, že my máme odlišnú výchovu a čo mňa zaráža, zas teba nemusí.michal # RabyFaso02
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-07-02 22:28:22 b22951c1
Takže, deviant,
hneď na úvod mi bolo jasné, že tebe nemá zmysel písať príspevok.Nepochopíš z toho nič. Na teba sa dá pozerať len s odstupom, s pohľadom lekára, skor psychiatra, že kam si klesol, odkedy som nečítal tvoje zvratky a zrazu vidím, že si si pridal exkrementofíliu. Stále spomínaš, ten hajzel a vagínu, si už ozaj taký chudák, že ti v živote nezostáva nič iné, iba sa vzrušovať na takýchto deviantných a chorých predstavách ? To je hodne smutné... Ty píšeš o druhých, že sú tragické existencie, retardi, čo si ty ? Fekálny mentálny úbožiak...)
Inak, samozrejme, nepochopíš, prečo ti píšem. robím to preto, aby si si vstúpil do seba a spamatal sa, pretože klesáš ako tragická existencia stále nižšie.Viem, že neposlúchneš moju dobrú radu, ale je prirodzené, že normálny slušný jedinec, ktorý si tu sem ta číta a pozná ťa, tak ti chce dobrou radou pomocť od ďalšieho tvojho úpadku.Pretože ľutuje tvoju úbohosť...
Čo sa týka mačiaka. Chucky už stojí dávno nad tebou, kedysi som ho sice považoval za najnižší suterén tohto fóra, pre sposob, ako sa v minulosti vyjadroval na p. Vargu, ale ty si ho už dávno prekonal, spodinou tohto diskusného fóra si ty sám a v súčasnosti nemáš konkurenciu, takže aspoň v tom si víťaz, gratulujem.
Čo sa týka frustrácie...Vieš o mne fakt kulové, dokonca ani s tým východniarom nemáš pravdu...)
Viem si predstaviť tvoje vlastné frustrácie. Po 1989 si sa nedokázal zaradiť do spoločnosti, pretože to vyzerá tak, že tvoje vzdelanie sa stalo nepoužiteľné v tejto dobe.Tak sedíš od rána do večera na tomto fóre a nie že ho zúrivo monitoruješ, ale píšeš stále grafomanské - vulgárne príspevky a prskáš na všetky strany, klesol si dokonca tak hlboko, že okrem používania multinickov, čo je tiež znakom duševného úpadku, si píšeš dokonca sám so sebou, pretože nick harry si ty a nemysli si, že to nejde poznať.Aspoń toto fórum, na ktoré máš ako nezamestnaný, invalid alebo dochodca spústu času, ti dáva pocit, že si kráľom a možeš sa tu kompenzovať zo svojich vlastných reálnych frustrácií a zničeného života, ktorý ti nevyšiel. Keby si bol totiž zamestnaný a mal ženu a normálny partnerský vzťah, tak by si nemusel dopadnúť takto, ako posledný suterén, spodina diskusného fóra, ktorý svojimi prejavmi odpudil už vačšinu slušných a normálnych jedincov. Nečudujem sa, že si už Lenke vďačný za každý riadok, ktorý ti napíše a že na to čakáš, ako vyhladovaný pes na kosť...Keby toto fórum zrušili, tak sa psychicky asi položíš...)Veď kde by si sa ventiloval zo svojich frustrácií ? V reálnom živote by si to tak ĺahké nemal, ako na nete..) Ale ,až tu zostaneš, nezmeníš sa a odpudíš všetkých, možnosť písať si sám so sebou ti ešte zostane ako krabička poslednej záchrany pred zrútením..)
Tak uvidím, keď sem po čase znova nakuknem, či si klesol ešte hlbšie, alebo si sa spamatal...


michal # RabyFaso02
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-07-02 22:43:40 b22951c1
V realnom zivote dostane po papuli a je spokojny, potom sa z toho doma zoserie, posle nam selfie zo zachoda a je zase spokojny a stastny, vrti chvostikom a onanuje ...

"Ty si fakt myslíš, že je normálne, aby sa o nej takto vyjadroval ?"


On by mu za to najradsej kupil na narodky pravy Francuzsky konak :)

LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-03 06:24:30 58d7436a
michal,


plne s tebou súhlasím, že morálny deviant gejza tu vystupuje aj pod nickom harry.
Doteraz som nad ním nerozmýšlal, nemal som potrebu analyzovať správanie a chovanie jednotlivých nickov. Ale od samého začiatku mi bolo divné, že choré vulgárne a primitívne vyjadrovanie v smere lenky tu má nielen deviant gejza, ale aj tá divná anaste. Vyjadruje sa o nej rovnako vulgárne. Pochybujem, že by si psychicky poškodený deviant gejza našiel roznako psychicky poškodenú anaste, a obaja by mali potrebu písať podobné útoky na lenku. Plus tú ich divnú exhibicionistickú korešpondenciu v diskusiách som často pokladal za chorú.
Anaste je len výplod chorého mozgu, je to gejza. On sa tak zabáva.


Lenka je taktiež celá nejaká divná. Nick lenkaB tu dáva velmi hlúpe argumenty, srší priam blbosťou, ale občas tu hodí do placu myšlienký, ktoré nezodpovedajú úrovni hlúposti nicku lenky. Rozpor, nemôže byť aj blbá, aj inteligentná.
Ak si všimneš reakcie nicku lenka aj na nick gejza, aj na nick anaste, tak sú viac kultúrne, také tichšie. Nikto normálny by nemal potrebu diskutovať s gejzom a anaste, ktorým neustále prúdia z papúl kopy sračiek.
Lenka je tu už tretí chorý mozog, a nedokáže tu existovať bez gejzu.
Tretí chorý mozog na serveri, sú zacyklení jeden na druhom. Jeden bez druhého nemôžu existovať.


Takže, máme tu na serveri psychycky chorého človeka, dosť inteligentného, ale morálny zakomplexovaný odpad, Čistý prípad pre psychyatra.
Zasiera ten jeden deviant celú diskusiu, vystupuje pod nickami gejza, harry, anaste, lenkaB.


Jediné neviem odhadnúť, či to robí preto že je len psychicky chorý, lebo je to prípad do blázinca, alebo sú tu iné ciele, "konšpiračné".


Nediskutujte s ním, po tomto mojom príspevku sa zamyslite či potrebujete čokoľvek od chorého devianta, vystupujéceho pod štyrmi nickami. Možno aj viac.

pn # KimaHowo87
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-03 08:25:55 2e1ea742
pre diskutérov


oprášil som staré knihy, ale išiel som aj tak gúgliť.


Vážení diskutujúci.
Už dlho ste obeťou pre psychopata, vystupujúceho tu pod nickami gejza, anaste, harry, lenkaB.
Musím tam dať aj lenku, lebo pochybujem, že na jednom serveri sa zbehlo niekoľko psychopatov. Ich príspevky sú zacyklené sami na sebe, jeden bez druhého tu nemôžu byť, diskutujú sami so sebou.


Všetci čo tu s nimi diskutejete, ste preňho spôsob zábavy, ono sa to tak baví. Ono je asi mužského rodu, tá fotka ktorú som pokladal za gejzu môže aj nemusí byť gejza. Ak to je gejza, je to pre vás ešte horšie, lebo tým ukazuje svoju nadradenosť nad vami všetkými.


Je vysoko nadpriemerne inteligentný, má veľké encyklopedické vedomosti. Na vás sa baví, ste preňho hlupáci, na ktorých si dokazuje svoju nadradenosť. Psychycky poškodené myslenie je príznačné pre psychopatov. Majú úplnú absenciu empatie, súcitu, pochopenia pre iného človeka.
Celý čas sa na vás zabával, tie vulgárnosti k lenke boli jeho psychická zábava nad vami, nie nad lenkou, lebo lenka je on.


Postupne vás vťahoval do jeho manipulácií, lebo psychopati manipulujú s každým, kto so sebou manipulovať dá.


Tým že vnikal do nickov hary, lenka a anaste, zároveň prežíval ich virtuálne životy a virtuálne myslenie.
Ako dobrý herec, ktorý ak ide hrať bezdomovca, tak na mesiac pred začiatkom snímania filmu ide naozaj žiť ako bezďák.


Psychopat vniká do myslenia obete, ľahko hrá takú rolu, aby obeť ho pokladala za toho, kým v skutočnosti nie je, ale za koho sa vydáva. Potom manipuluje s obeťami, aby získal čo potrebuje, alebo iba kvôli osobnému pocitu nadradenosti, alebo zábavy.


Švorjediný gejza si tu z vás vytvoril svoj kabaret, svoje divadlo, svoju sektu. Vy ste obete jeho psychopatického mozgu

pn pre vsetkych # LasiNidy22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 09:17:06 2e1ea742
nepoznám ako funguje server.
Aj "pn" aj "pn pre všetkých" som ja, aj keď mi namiesto kimahovo87 dalo lisinidy22.
len som tak chcel usmerniť vašu pozornosť na tému

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 09:21:47 2e1ea742
Nepreceňuj nímanda! Zároveň je dobre, že sa tu taký element vyskytol. Bola by tu, v kabarete Dôležité, totálna nuda. Do koho by som si potom s potešením kopol? On je ako lopta, kopneš ho oproti stene a odrazí sa späť. Bolo by škoda fackovacieho benjamínka fóra, keby preletel do susedovej záhrady... "Je vysoko nadpriemerne inteligentný, má veľké encyklopedické vedomosti." No to je každý, kto obcuje s pánom Googlom a ľudovou wikipediou. Kopírovacie vykrádačky cudzích múdrostí mu idú dobre, ale keby mu odstrihli kábel, vedel by povedať, resp. napísať iba i-á...
P.S. Na dnes sa odmlčím, musím na jednu kultúrnu akciu. Melechesh som ešte naživo nevidel. Zamestnáme ho teraz prehľadávaním webu a zasmejeme na odpovedi. Samozrejme, len ak to príliš s kopírovaním nepreženie keď sa dostane do tranzu, lol...!
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 12:17:49 d425402d

 • Rozklad Ruska podruhé
Kdysi polská Solidarita, dnes Ukrajina, ale technologie stejná.
Gorbačov dnes: Vojensko-průmyslové kruhy Západu chtějí začít novou válku.
Chodorkovský: Jsem připraven stát se ruským prezidentem.
Proč Varšavská smlouva musela padnout, zatímco NATO se smí rozšiřovat?

http://aeronet.cz/news/rozk
lad-ruska-podruhe-kdysi-polska-solidarita-dnes-ukr
ajina-ale-technologie-stejna-gorbacov-dnes-vojensk
o-prumyslove-kruhy-zapadu-chteji-zacit-novou-valku
-chodorkovsky-jsem-pripraven-stat-se-ru/
Koza # BapoVeco10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 15:02:38 3ec5e27c
"Zasiera ten jeden deviant celú diskusiu, vystupuje pod nickami gejza, harry, anaste, lenkaB."Neviem ako ten zvysok, ale ubezbecujem ta, ze ja s tym psychopatom nemam nic spolocne ....


"On je ako lopta, kopneš ho oproti stene a odrazí sa späť."


asi tak

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 21:41:10 58d7436a
gejzi,

a ako sa to vlastne dnes mame?

Prezil harry pekny a uspesny den..? :}}}}}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-03 22:40:44 b229f8e1
Dôležité SK by bola obľúbená webová diskusná internetová stránka všetkých ľudí rôznych názorov a presvedčenia, keby si admin. pán Surovček dal povedať a do diskusného fóra by pustil len tých čo sa zaregistrujú a budú vystupovať pod svojim pravým menom a priezviskom.
Takto sa doležite sk len zvrhne na tie najprimitívnejšie útoky diskutujúcich na seba navzájom a veľa diskutujúcich neskôr odchádza z tejto internetovej diskusnej stránky.

 • Takže prosím admina pána Surovčeka, aby si dal povedať a diskutujúci sa museli zaregistrovať a vystupovať pod svojim menom a priezviskom.

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 08:04:04 3ec5e27c
Tato diskusia je ucebnicovou ukazkou anarchie. Rozumne myslienky prekryje ucelovo vytvarany hnoj.
Ak teda admin tak striktne trva na slobode dementneho prejavu, tak namiesto cenzury z jeho strany, navrhujem doprogramovat moznost filtracie zo strany pouzivatela. Jednoducho aby si kazdy navstevnik tejto stranky mohol vytvarat svoj vlastny blacklist, na ktorom by mal zoznam diskuterov, ktorych prispevky si nepraje vidiet. Myslim, ze by to bolo ferove riesenie.

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 08:26:05 bc78020a
gejza,
ciastocne suhlasim, tento tvoj prispevok som si precital.
Celkovo však súhlasím s zdravýmrozumom, že ak by tu na stránke existoval blacklist, bol by si v ňom. Kvôli tým tvojim fekálnym, vulgárnym a exhibicionistickým príspevkom, kde diskutuješ sám so sebou.
Pritom ťa pokladám za vysoko inteligentného, mnohé tvoje názory sú nielenže zaujímavé, ale v mnohom podobné a identické ako moje. Napriek tomu by si bol na liste, lebo tie zaujímavé sú prekryté tým tvojim hnojom a morálnymi sračkami.


Mám pre teba návrh. Čo keby si namiesto neexistujúceho filtra od admina filtroval sám seba? Rozumovo to určite dokážeš, len či to dokážeš aj charakterovo.


Alebo iná možnosť. Sám označuj svoje príspevky, napríklad "gejza rozum" a "gejza hnoj". Tie ktoré ty sám označíš za rozum budem čítať, tie tvoje hnoj nebudem, nech nestrácam čas.
Apelujem k tvojmu rozumu, tak si to neposer charakterom.


Ak odmietaš, tak ti sám pomôžem, budem ťa vychovávať ako malého sopliaka, ktorý sa v detstve naučil nadávať, nechápe, že to nie je slušné, a rodičia ho musia trpezlivo odúčať.
Ja po tvojich príspevkoch ich sám budem označovať "gejza rozum" a "gejza hnoj". Ja vydržím, napísať dve slová nie je problém, a mnohí tu na fóre sa ku mne asi pridajú. Budeme ťa učiť spolu.
Ak sa ku mne pridá viac ľudí, myslíš si že tu vydržíš? Lebo sa spojíme a ak budeš pokračovať tak ťa tu budeme nielen učiť ale takým spôsobom aj zosmiešňovať ako nepoučitelného šaša z cirkusu.


Je to na tebe, alebo začneš filtrovať ty, alebo ťa budeme my ostatní filtorvať a zosmiešňovať. Doteraz si sa tu hral na najvyššieho kohúta ty, teraz prehráš.


Cítiš sa na to, že dokážeš čeliť výsmechu čím ďalej väčšiho množstva ľudí tu na serveri?
Môžme skúsiť. Kto sa ku mne pridá?
Začíname hrať novú hru. Názov je: "Gejza kontra kultúrni ľudia"
Štart

pn # KimaHowo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 09:56:46 2e1ea742
Myšlienka vlastného blacklistu - ak by to aj administrátor realizoval - je síce zaujímavá, ale ja osobne by som to nevyužil. Prišiel by som totiž vlastným pričinením o zdroj zábavy, kvôli ktorému sem chodím.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 10:15:07 bc7b649f
ta co peenenko...zakladas "kulturnu mafiu" ? :)))

musim ta upozornit, ze existuje mnoho ludi, ktori nemaju radi pokrytcov, ktori sa pokladaju za slusnych ludi len preto, ze nepovedia slovo hovno...musim sa priznat, ze ja gejzu pokladam stale za slusneho cloveka, aj ked ho poznam len z prispevkov, dokonca aj teba pokladam za slusneho cloveka...

i ked svojim pokusom o hru na najvyssieho kohuta si zacinam postupne mysliet, ze tu obcas zacinas pustat riadne oralne sracky...a to som ti v prispevku o mafiach dal +

kucma # FyvaFixa25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 10:22:19 b2fd900c
pn,

skoncila doba tvojho hajenia.Vybral si si sam.

Mimochodom,vela veci na tomto fore ma korene v minulosti,vies?

Ale to,ze Gejzu mozte vyminuskovat do skrytia prispevku si uz mohol pochopit.Len vas bude musiet byt v zbroji viac.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 10:25:44 b229f8e1
zdravyrozum,

ja nevidim nic neslusneho na vyrazoch schlampe a vagina.

Ale to asi preto,ze neviem co znamenaju.

Skus sem niekedy vlozit nejaky clanok,ktory nebude podla rady Gejzu z dielne likvidovatelov statu apodpory toho hnoja,ktory este stale privatizeri sveta nazyvaju volny trh.:}}

Potom ti asi dojde,kto financne podporuje tento server.Gejza a ja sme sa tiez chceli zlozit a prispiet jednym BTC,kua,ale medzitym BTC jebol.Skoda,mohli sme to tu financne ovladnut.:}}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 10:40:12 b229f8e1
Gejzi,

trochu si tu popiseme my jeden,a zvolame aj nasu najkomplikovanejsiu tretinu,anaste.Nech je nasa trojjedinost dokonala.

P.S.Mame sa dnes dobre,ale vcera sme prezivali klinicku smrt,strasne sme sa nayebali na jednej kulturnej akcii po mesiaci ramadanu.Ogrcali sme aj nasho psa.Anaste nic nepovieme,lebo by Ta kopla do riti,ze si harryho neustrazil.

Nuz,my devetdesiatnici uz mame tie zaludky nejake poslabsie.:}}}

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 10:49:20 b229f8e1
kucma,
prečítaj si môj príspevok ešte raz, a zadumaj sa nad mojím cieľom.
Môj cieľ je od inteligentného gejzu čítať rozumné príspevky, a nie od morálne chorého gejzu čítať morálne sračky. Ja tu označujem gejzu za inteligentného, ale charakterovo kohúta, on mňa označoval rozumovo za vola. Takže podľa tvojej logiky kto koho urazil? Ja jeho ako druhý kohútom na smetisku, alebo on mňa ako prvý volom. Pritom som sa neurazil, ide len o princíp a kto začal.
To že si mi dal plusko, ok, ohodnotil si moje argumenty. Kludne mi daj aj mínusko, ak nesúhlasiš s mojimi argumentami. Nehodnoť moju osobnosť, hodnoť moje príspevky a logoickú alebo nelogickú argumentáž. Problém pri gejzovi je ten, že namiesto hodnotenia argumentáže musím hodnotiť charakter. Lebo argumentačné príspevky tu moc nie sú, sú tu iba choré charakterové výlevy. Takže hodnotím to čo je, rozum tu nie je, hnoj tu je.
Takže gejza, ja chápem že všetko má svoje začiatky v minulosti, ale teraz prekonaj sám seba a buď tým rozumným gejzom
Mne nevadí tvoj charakter, to je tvoj život tvoj problém. Mne vadí strata času, lebo chtiac nechtiac ho strácam pri tých tvojich .....
gejza, pod nickom harry. Prestaň, bo budem pokračovať aj ja s analytikou, a namiesto besedy a zábavy začnem ...

pn # KimaHowo87
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 10:53:39 2e1ea742
Je mi ľúto ale musím kabaret Dôležité na 24 hodín opäť opustiť. Je pekný víkend, a tak tentoraz šup do zátoky na náš skrytý ostrovček. Už sme sa zvolali...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 10:57:07 bc7b649f
ha peenko...tak ty musis hodnotit charakter...

necitam, nezamyslam, sam si ciel prezradil.
neurazil nikto nikoho, on je charakterovy kohut a ty rozumovo vol, tod moja logika. bud to je pravda a zato ta to boli, alebo je to loz tak bud rozumny a pousmej sa nad tym, take it easy :)))

vela stastia v hre lud versus gejza...

kucma # FyvaFixa25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 11:34:52 b2fd900c
jaj zabudol som, gejza versus gejza :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 13:51:04 b2fd900c
Psychický debil nemá priateľku, priateľov a tak politikárči deň čo deň od rana do večera u dôležitých všetko znalých psychopatov na dôležité sk a tak dennodenne len drístate a drístate a znova drístate hovädziny piatej cenovej skupiny debilov na dôležite sk.
Hanba Vám buzeranti debilných dríííssstttóóóv .


kucma je debil gejza # WupuXiki28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 16:24:16 3ec5e27c
mačiak pandemonium ved Ty ani nemáš priateľov či frajerku tak čo sa tu chvastáš, že opúšťaš Petržalku panelák a ideš k vode ?
Debil pande maciak # WityRila14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 16:28:48 3ec5e27c
Som rad, ze som bol pochopeny. A som velmi rad, ze by si Pandemonium mnou navrhovany filter nezapol. Ano, ma to byt kazdeho slobodna volba.

Inak mne tu nevadia ani neslusne slova ani hrube urazky. Reagujem len na koho chcem. Deprivantov mam zmaknutych vdaka panovi Koukolikovi.

A aj ostatni by sa mohli pokusit ignorovat deprivantov. Akakolvek reakcia, ci uz kladna alebo zaporna, je pre nich len voda na psychopaticky mlyn a prinesie len viac skody ako uzitku.

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 16:39:57 bc78020a
 • Ta co chce še zbešneli, ked môjho gejzu z Lunika dzevec považujece za enteligentneho?
Ta ja ho brala ľen za to že my da love za moju mačičku ked mu daám ovoňac. Keby toto nebulo tak povem van ľudze že gejza je najväčši budar cigan na Luniku dzevec a ne inteligentný debil

Erza # TywyMyci89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 16:48:19 3ec5e27c
pre gejzu,
ale aj pre všetkých ostatných.


gejza moje príspevky nečíta, ale som pre neho pupuš. Reaguje na mňa, rozpráva sa so mnou, ale som na jeho blackliste.
Predtým som hovoril, že si štvorjediný, ale tebe z tej štvorjedinosti už hrabe, lebo tak ako sa som mnou nebavíš a zároveň sa so mnou bavíš, tak to je už čistá šizofrénia :-)))) tebe už v tej makovici totálne hrabe :-)))

pn # KimaHowo87
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 17:03:12 2e1ea742
lol opäť niekto, kto sa pokúša bojovať s veternými mlynmi :))) pn, vidím, že si správne pochopil, ako nakoniec každý inteligentný človek, že sa to tu hemží psychiatrickými diagnózami. pri nedostatku zmysluplnej činnosti a nadbytku voľného času sa dá na tom aj celkom dobre zabaviť, inak totálna strata času a najmä energie. psychopati zostanú psychopatmi, darmo im podávaš pomocnú ruku - tu by pomohol asi len odborník. najlepšie je nereagovať na výplody ich chorých mozgov a nechať ich váľať sa vo vlastných fekáliách, spolu s tými, ktorým to na rozdiel od nás normálnych nezapácha, ale prapodivne a neodolateľne vonia ;))) inak nejde o trojitý nick, ako sa domnievaš, ale o tri rôzne - aj keď diagnózami mimoriadne spriaznené - osoby. Lenku do toho nepleť, to je normálna mladá kočka, ktorá možno nie je podkutá úplne vo všetkom, čo sa v tejto studnici múdrosti premelie, ale v globále má zdravé názory a inteligencia jej rozhodne nechýba (na rozdiel od väčšiny tunajších skalných, ktorí ju preto s chuťou ohadzujú svojimi mentálnymi výkalmi). zrejme je tu dosť dlho, aby pamätala aj lepšie časy a normálnejších prispievajúcich (pričom asi dúfa, že sa ešte vrátia). je to teda u nej jednak istý druh nostalgie (znásobenej zrejme aj túžbou po domove) a jednak je proste zhovorčivá. toť vsjo.
lisa22 # HoxiDuna67
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 18:12:08 5f69ce4b
lisa,
ty mi chceš povedať, že sú to rôzni jedinci, len sa ich tu tolko naraz našlo na servere? Veď tu by sa už menší blázninec naplnil, ak más pravdu :-)) NEVERÍM, jak povedal Neo v matrixe, nemóže byt pravda.
Veď píšu podobne, jeden druhého podporujú, jeden bez druhého nemôžu, jeden na druhého stále reagujú. Lenka bez gejzu ani neexistuje, polovica jej príspevkov je na nick gejza, patrí do ich psychického grupáča. Takže nie jeden poškodený, ale celá svorka? Neplaš ma, priznaj že iba jeden, pod rôznymi nickami

pn # KimaHowo87
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 18:28:46 2e1ea742
vylizana...tak peenko nebojuje s veternymi mlynmi ale len s veternym mlynom, to si si nevsimla?

inac ja gejza, alias harry, alias lenka, alias vsetci proti peenkovi ti vravim, ze sa tu to hemzi max. jednym psychopatom a okrem trojjedineho a stvorjedinneho je vsetko ok :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 21:13:04 b2fd9da5

Neviem, čo tu každý rieši ... koľko tu kto trávi času ... No a? Ja popri robote stíham ešte aj facebook - áno som tam, nech ma sledujú, aj tak ma neočipujú tie ... - koli kontaktom zo Slovenska a Čiech. A okrem toho mám aj i-phone, že tu párkrat za den nakuknem nijak neovplyvnuje moj normalny pracovny a spoločensky zivot. A ďalšia vec, ako tu každého každý vyháňa a určuje čo a koľko má písať, stará sa do osobného života atd. - čo chcete aby fórum bolo mŕtve? Aby sa kazdý tváril že je zaneprázdnený a nepísal nič, alebo sa tu budeme navzájom nenávidieť a urážať? Mne napr. nevadí ani Hufnagel - je to celkom vtipný typ sociopata a fackovací panák - ako taká stará vyzitá schlampfe, co chodí opitá na opatkoch v roztrhaných silonkách s červeným rúžom, rozmazaným makeupom a vulgárne nadáva okoloidúcim a ktorú každý vie zaradiť kam patrí... Co mi ale vadí, že robí "hon" na iných ľudí a chce si uzurpovať celú plochu diskusie ...Hľadá si obete, ktoré "likviduje" atp. - lisa - aj preto som to ja nevzdala, mám toto fórum rada a aj keď som tu v minulosti nebola nejak často a nenechám ho predsa vyhrať, aby sa tu x-krát vymyzaný fekalista samovoľne hral na šéfa a určoval, kto tu bude prispievať a kto nie :)


"najlepšie je nereagovať na výplody ich chorých mozgov a nechať ich váľať sa vo vlastných fekáliách"

nechať sociopata zničiť fórum? Prečo? Konečne je odhalený čo je to zač a môže slúžiť ako dobrý zdroj zábavy, takže sa pekne krásne vráťte :) Menej Hufnagela a viac inteligentného humoru poprosim (sice na svoj fekalny humor zbalil Stipplerovu mámu a vytvoril si fanklub o 4 osobách, ale už je obohraná platňa, pretože je to jednoduchý človek a má v talóne len pár vtípkov - ktoré zahŕňajú obrie vagíny a sračky) - inak Hufnagel - ženský orgán sa ti zda preto tak obrovský, že máš péro ako Kim - Ir - Sen ked stojí v studenej vode, pre normalneho muža nič zvlaštne ... Pozdravujem anaste.

LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-04 21:13:39 58d7436a
Gejza ta ty jaky genialny mrokar a co za vlakna tu drístaš no pridz domu ta ja ci tote vlakna prekonám ked dostaneš na bendžo mrokar 12 cm taký mali -!
erza # XafiXely25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-04 23:40:39 3ec5e27c
ty mi chceš povedať, že sú to rôzni jedinci, len sa ich tu tolko naraz našlo na servere? Veď tu by sa už menší blázninec naplnil, ak más pravdu :-))

pn, je to jednoduché, tí ďalší dvaja sú ešte menej svojprávni ;) lebo chápeš, primárne ide - ako aj sám už vidíš - o psychopata chorobne túžiaceho po prvenstve (jedno, v akej oblasti), ktorým sa snaží zahojiť svoje ťažko frustrované ego. keďže svoje ambície v reálnom živote naplniť nedokáže, uplatňuje svoje schopnosti (predovšetkým manipulačné), vo virtuálnom svete, kde sa horúčkovito snaží aspoň čiastočne uspokojovať svoju bytostnú potrebu po stupni víťazov a tlieskajúcom obecenstve, pričom sám seba priam prekonáva, čo poniektorým, hlavne intelektuálne slabším jedincom, samozrejme imponuje. títo sa potom snažia so svojím vzorom stotožniť, čím prejavujú rovnaký nedostatok charakteru aj morálky, keďže im vôbec neprekáža žumpoidné správanie postihnutého, ku ktorému vzhliadajú.

dotyčný postihnutý žije fixnou ideou, že ustavične nad všetkými vyhráva a každého poráža, čo demoštruje asi tak v každom druhom príspevku. k nemu vzhliadajúci - keďže im chýba intelekt na posúdenie reality -tomu veria a obdivujú ho. sú šťastní, že sa môžu vyhrievať v domnelej žiare svojho idola, dodáva im to pocit vlastnej hodnoty, ktorý im chýba, a majú radosť, keď vidia, ako tu neustále každému nadáva a uráža hlavne ženy. sú presvedčení, že to je dostatočným dôkazom duševnej prevahy nešťastníka a zároveň hrdí na to, že oni sami nie sú terčom jeho útokov. o to viac sa snažia, aby nestratili priazeň.čiže to, čo pozoruješ, je snaha o identifikáciu submisívnych, popletených a ľahko ovplyvniteľných jedincov s osobou, ktorá si v ich očiach zasluhuje obdiv. to preto sa ti zdá, že ide o tú istú osobu :) inak je to veľmi zábavné divadielko, súhlasím s Lenkou. akurát, že vzhľadom k tomu, že na leto mám aj s rodinou omnoho lepší program, asi sa ho opäť na dlhší čas nezúčastním ani ako divák. ospravedlňte ma please :)

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-07-04 23:43:17 5f69ce4b
ešte k tomuto:
Lenka bez gejzu ani neexistuje, polovica jej príspevkov je na nick gejza, patrí do ich psychického grupáča.

keby si to trošku lepšie sledoval, videl by si, že je to presne naopak. ona sa už toľkokrát márne snažila striasť zo seba tento otravný prívesok, že to nakoniec asi vzdala a aspoň sa na tom baví, keď už nič iné. a keďže ide o indivíduum, ktoré keď vyhodíš dvermi, vlezie oknom (jmenuji se Vtěrka a budu tady bydlet), tak jej v podstate iné ani neostáva, ibaže by sa na to tu kompletne vybodla.
dobre vravím, Leni? ;)) ako ide leto?

lisa22 # HoxiDuna67
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-07-04 23:51:03 5f69ce4b
 • Strachopud Gejza Fufnagel Ty nevieš pri tých psychopatických dristoch čo tu predvádzaš ani len čestne vysloviť svoje meno a priezvisko a predstaviť sa verejnosti Ty zbabelá sviňa, nakoľko si najväčší zbabelec nie len v Košiciach ale aj na Slovensku-!

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 07:45:01 3ec5e27c
Hm - zapnem ráno komp a nič nového - Hufnagel čo si z huby robi septik nám zase napísal, že všetci sú devianti, ku...vy a morálny odpad, len on je lietadlo

"dobre vravím, Leni? ;)) ako ide leto?"


absolútne dokonale, ako vždy :) Leto ide v pohode, nebudem sa rozpisovat, pretože všetko čo na tomto serveri napíšeš môže byť psychopatom použité proti tebe. Ale dovolenku som mala v marci a dalšiu na vianoce, takže žiadne dlhodobé plány na leto, klasika, užívam si slnko :), možno nejake vylety a tak


"majú radosť, keď vidia, ako tu neustále každému nadáva a uráža hlavne ženy. sú presvedčení, že to je dostatočným dôkazom duševnej prevahy nešťastníka a zároveň hrdí na to, že oni sami nie sú terčom jeho útokov."


škodoradosť najvačšia radosť jak sa hovori ...


"inak je to veľmi zábavné divadielko, súhlasím s Lenkou. akurát, že vzhľadom k tomu, že na leto mám aj s rodinou omnoho lepší program, asi sa ho opäť na dlhší čas nezúčastním ani ako divák. ospravedlňte ma please :)"


tak si to uži a vráť sa :)


"Kazdemu normalnemu cloveku je absolutne jasne, ze nejake forum je najnevhodnejsim miestom na liecenie si vlastvych komplexov, usistovanie sa o vlastnych osobnostnych hodnotach, hladanie seba sameho, sebarealizaciu a podobne... A to z toho dovodu, ze na fore je mozne dosiahnut len pravy opak..."Hufnagel, už som si včera myslela, že ťa osvietilo a že si to pochopil, ale zase v tom pokračuješ

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 09:11:25 58d7436a
príznak psychopata


jeden z podstatných príznakov psychopata je, že chce kontrolovať svoju obeť, vo všetkých aspektoch jej života, aby s ňou mohol ľahšie manipulovať, aby ju ovládal na základe informácií o obeti, a tak sa vydával za zúčastneného, hral sa na súcitiaceho.
Zisťovať si o inom človeku všetky informácie je príznak psychopata. Gejza, správaš sa ako psychopat, ak je pravda to čo hovoríš. Ak to pravda nie je, tak len drístaš jebnuté drísty.


Ak si si to zistil, tak sa nehraj na najväčšieho kohúta, lebo Varga je už verejne známy, a informácie o ňom pri troche námahy sú ľahko dostupné. Ty si obyčajný diskusný anonym, hrajúci sa na frajera. Daj sem svoje meno rovnako ako Varga, a všetko to čo si spomínal budeme vedieť po nejakej dobe aj o tebe.
The One kikirík, najväčší na smetisku. Nie najväčší, iba najväčší chvástal

pn # KimaHowo87
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-05 09:24:49 2e1ea742

Príde Hufnagel k doktorovi:
"Je to blby mate uplne modrou levou kouli, asi je to gangrena, budu vam ji muset amputovat."
Jak rekl tak udelal, amputoval mu ji a Hufnagel prijde za tyden na kontrolu.
"Je to fakt blby mate uplne modrou i pravou kouli a penis, budu vam to muset vsechno uriznout aby se to nesirilo".
Za tyden prijde pacient znovu, a tentokrat, ze ma modrej zadek...
Doktor se na to podiva a rika: "Hmmmmmm, chlape a nebarvej vam dziny ???"

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 09:59:27 58d7436a
Liza,

čiže to, čo pozoruješ, je snaha o identifikáciu submisívnych, popletených a ľahko ovplyvniteľných jedincov s osobou, ktorá si v ich očiach zasluhuje obdiv. to preto sa ti zdá, že ide o tú istú osobu

len si tak potichu s usmevom snazim najst otazku,preco sa mi nepodarilo identifikovat s tebou.Kde to ten pan boh nedomyslel...?

Inak,brilantna psychoanalyza.Sice moj psychyater tvrdi,ze trpim diagnozou frukastr /frustrovany kastrat/,tvoja diagnoza ma zaujala viac.Lepsie znie.

Ja ti zas napisem tvoju diagnozu.Mas diagnozu tazka slepacia porucha udrzania chute zakotkodakat.

Ja viem,vyplyva to z toho,ze ta vlastny muz uz nepocuva,lebo tvoje kotkodakanie uz ho unavuje.

A co s tym,to ti veru neporadim,ale jak hovori moj idol,tak na nete svoj problem nevyriesis.Vyzera to,ze tebe ani nedochadza,co ti chce nim povedat.harry # PahoLenu00
-
 46% ( 3 people voted )
+
2015-07-05 10:32:44 b229f8e1
Liza,odpoved na.Odvoped.
harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 10:34:02 b229f8e1
Co mi hrabe?

odpoved a psychiater,mariu jeho,Gejzov syndrom prenesenia diagnozy na submisivnych ludi nepusti. :}}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 10:36:58 b229f8e1
lisa22,
naozaj ma prekvapuješ odhaľovaním mne doposiaľ nepoznaných zákutí tvojej osobnosti.

anaste # NyjeQoga34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 11:31:31 5f67e76b
Gejza rad ti vyhoviem len povedz kedy a kde a ja prídem sám.
Ak chceš tak máš môj email a dohodneme sa na stretnutí. Ja nie som zbabelec a môžeme ísť na život a smrť ak chceš.
vargajozef8@gmai
l.com

Mne sa nik nebude vyhrážať a že dostanem strach Fufnagel-!!! to teda nie-!!!

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 11:44:09 3ec5e27c
Gejzi,to je dnes ale hic.

Dari sa nam obom,ze" popludni" A ziadna oprava. :}}

Ja si dnes dorabam krb,poobejde pojdem popocuvat na vezu nieco s Vivaldiho,este neviem na co budem mat chut potom.Asi si pozrem Harryho Pottera. A potom Ta pridem trochu poobdivovat sem na net.

Maj sa,idem este navarit.

P.S. anaste,si submisivna do Gejzu?.Zdravim Ta.:}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 11:45:21 b229f8e1
Dedo,

kto sa ti kde prosimta vyhrazal? Ale na zivot a na smrt by ta uyebal,na tebe by si dal zalezat,keby bol dostatocne vyhriaty.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 11:48:57 b229f8e1
poobede,a z Vivaldiho.

Idem si dat studenu sprchu,zacinam sa prehrievat.:}}Takze Gejzi pozor,moze sa stat ze si to prehrievanie zle vysvetlis,a posles do Kosicoch svoj mail.:}}

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 11:53:18 b229f8e1
"anaste,si submisivna do Gejzu?.Zdravim Ta.:}"

harry,
jasné, že som submisívna - vždy pod Gejzom. A niekedy aj nad Gejzom, keď tak chce. Pekný deň. :)

anaste # NyjeQoga34
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-07-05 12:48:33 5f67e76b
pn, som rada, že potvrdzuješ mnou už dávnejšie stanovenú diagnózu, lebo poviem pravdu, aj som sa trošku obávala, či som predsa len nebola príliš tvrdá, ja som totiž síce nekompromisná, pokiaľ ide o pravdu, ale zas súcit mi rozhodne nechýba, najmä keď vidím, akú námahu tu spomínaní nešťastníci vynakladajú len preto, aby zaujali nás normálnych, aby nás strhli do svojho suterénu, aby sa tak aspoň na chvíľu mohli pozerať ponad naše hlavy, namiesto neustáleho čumenia dohora :)

jedna skutočnosť, ktorá im istým spôsobom nahráva, je fakt, že inteligentný človek má na rozdiel od psychopata vrodenú skromnosť, ktorá ho núti občas spytovať správnosť svojich ciest. práve tento mechanizmus sa psychopati a iní mentálni devianti pokúšajú uviesť do činnosti v momente, keď pochopia, že narazili na osobnosť, ktorej intelektuálna a morálna výška ich nepríjemne ohrozuje, lebo pri nej ešte viac vynikne ich duševná zakrpatenosť. presne túto hru sa tu na teba pokúšala rozohrať miestna trojka duševných trpaslíkov 'rafael, kucma, pock', keď videli, že si sa ocitol v nepriazni psychopatického manipulátora, ktorý usúdil, že sa mu nepodarí zmanipulovať ťa - toto skúša spočiatku na každého - a u koho neuspeje, čo je samozrejme väčšina - toho sa snaží dodrbať a psychicky rozložiť v domnení, ako mu to ide, pretože že je skvelý psychológ :DD v skutočnosti však len dokola omieľa tie isté naučené frázy, ktoré kedysi kdesi vyčítal, zrejme v časoch, keď ešte jeho duševný úpadok nenabral takéto desivé rozmery, a ktorých skutočným cieľom je zakryť jeho vlastnú frustráciu z prehry. inteligenciu uňho nehľadaj, inteligentné bytosti sú totiž schopné sebareflexie a následného rozvoja, kým tu môžeš pozorovať iba stagnáciu, prípadne stále väčšiu dekadenciu :)

lisa22 # HoxiDuna67
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-07-05 14:18:08 5f69ce4b
vylizana chamajda,vidim, ze na tebe este stale zostali stopy z mojho odhalenia tvojej neznalosti pri niektorych otazkach, o ktorych si si neviem preco bola ista, ze si ich pochopila.
rafael # RusyNecu46
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-07-05 14:32:18 59ad961d
vylizana dusevna obryna, kukam ze sondujes rozhovory pravdepodobne nie len s peenkom jak daky uchyl, ta co ze si sa rozhodla znova dusevne explodovat?

kucma # FyvaFixa25
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-07-05 15:03:25 b2fd9da5
Lisa - tvoje diagnózy sa potrvrdzujú aj samé, bez našej nadpráce - dvaja submisívni pošahanci a Don Gejzinho Analstar tróniaci na záchodovej mise s kôpkou hovien v ruke a jeho fanklub s fakľou a vidlami v permanentnej pohotovosti, holt, aj to je obraz úpadku dnešnej spoločnosti ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 15:07:12 58d7436a
FC, sama svojim prejavom potvrdzujes svoje slova
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 15:09:34 59ad961d
Lisa,
pekne a múdro napísané. Len doplním. Fekálneho devianta proste baví, keď sa váľa vo vlastných sračkách a nevie pochopiť, prečo sa inteligentní ľudia nechcú v jeho sračkách váľať tiež. Ani túto základnú vec nikdy nepochopí. Nemá totiž na to dosť inteligencie. Inteligentní ľudia sa totiž nepotrebujú ani mentálne zašpiniť o jeho hovná, čo produkuje na tých, čo mu nejdú na ruku. Oni sa síce občas pozrú na tú jeho žumpu, aby videli, ako pokračuje jeho úpadok, občas mu podhodia nejakú kosť, po ktorej zúrivo chńapne, šťastný, že sa dočkal ich reakcie, na ktorú zúrivo čaká,..) a má pocit, že ich ovláda, pričom v skutočnosti poslúžil ako chvíľková zábava a poučenie, ako hlboko može deviant morálne klesnúť. Nemenia sa mu plne a dlhodobo venovať, čo ho tak rozčuľuje, že výmýšľa stále nové sračky, oplzlosti, fekálie, píše dlhé, grafomanské a choré príspevky, lebo si tak myslí, že ich vyprovokuje a zaujme ich pozornosť. Ani to nechápe, že je na smiech a prípadne vzbudzuje odpor hĺbkou svojho morálneho a psychického úpadku. Jedine totiž tu na tomto fóre može mať pocit, že niečo v živote dokázal, keď mu pár psychicky slabších jedincov žerú jeho správanie a dávajú pocit doležitosti a výnimočnosti. Až nemá od nich odozvu, tak si píše sám so sebou a používa na to ďalších nickov. Písanie si sám so sebou, aby dával najavo, že je o jeho mentálne sračky záujem, to je už ozaj znak silného psychického úpadku. Netreba ani profesionálneho psychológa, aby človek poznal, že on si svoje frustrácie lieči na tomto fóre a kompenzuje si to, že v reálnom živote zlyhal...Tak mu zostáva len virtuálny život, kde sa takto anonymne snaží zbaviť svojich životných frustrácií a snaží sa získať uznanie slabších jedincov, ktorí nemajú toĺko IQ, aby ho prehliadli. To mu pomáha v jeho frustrovanom živote. Že je niekto hlúpejší, ako je on sám..) Tí jedinci tiež nechápu, že inteligencia bez slušnosti, morálky a skromnosti, neexistuje..
No, čo povedať na záver. Hádam to, že inteligentný človek, ako si písala má vždy aj vrodenú skromnosť a nemá potrebu urážať iných, alebo sa nad nich vyvyšovať. Tento deviant, keď zistí, že sa stretol s takou osobnosťou, tak sa ju snaží zúrivo zadupať do zeme, lebo taká osoba ohrozuje jeho kraľovanie na tomto fóre a jeho "výnimočnosť", v praxi mu narúša jeho deviantné ilúzie o vlastnej osobe. Nastavuje mu zrkadlo a keď sa deviant do neho pozrie, nepáči sa mu to, čo tam vidí... Preto aj tento fekálny deviant o sobe stále píše, aký je výnimočný, inteligentný, psychológ, aby sa uistil, že jeho choré ilúzie nie sú narušené a snaží sa im aj veriť a vplývať na svoj fanklub. A zvláštnosťou jeho deviácie je aj to, že oponentov sa snaží zadupať čo najhlbšie a pritom zúrivo čaká na každý ich ďalší príspevok a viackrát ho číta, pretože nezáujem a opovrhnutie tohto fekálneho devianta nesmierne rozčuľuje...Nechápe, že normálny človek hovno na ceste obíde a nebude do neho x-krát stúpať, prípadne si považuje za povinnosť naň iných upozorniť, čo je aj náš prípad..)
Z logiky zasa vyplýva, že vačšina normálnych jedincov nemá záujem o jeho chorú spoločnosť, tak z tohto fóra radšej odišla a píše sem len sporadicky. Veď predsa je normálne, že každý jedinec si hľadá podobnú spoločnosť, kde sa dobre cíti a nepotrebuje sa dlhodobo zdržovať v spoločnosti chorého fekálneho devianta. Paradoxne on toto pokladá za vlastné víťazstvo, že nad nim vyhral a ani za nič si neprizná, že normálnym ľuďom, čo tu chcú diskutovať je jeho spoločnosť nepríjemná, nezaujímavá...)
Nemôžeme predsa čakať, že fekálny deviant si prizná, že je psychicky narušený..) Rovnako ako vačšina vazňov tvrdí, že je nevinná..)
Lenka má svoje dovody, prečo tu píše, ktoré si, myslím, správne napísala. Ale každý je iný. Možno , v budúcnosti, sa tu situácia zmení, prídu noví, viacerí normálni jedinci, sa tu rozprúdi lepšia diskusia. Sú aj iné diskusné fóra, kde sa dá rozumne diskutovať a preto ja nestrácam čas dlhodobou výmenou názorou s týmto fekalistom a nechám ho nech sa v tých hovnách vyváľa sám..)

michal # RabyFaso02
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-07-05 15:15:55 b2297312
Fekalista,
už sa ma nesnaž podporovať...) Pretože tvoja každodenná inkontinencia, čo tu dennodenne produkuješ ako starý, nezamestnaný geront so spústou času príliš smrdí a odpudzuje. Takže sa márne snažíš..) Nečakaj časté príspevky..)
Odporúčam ti pozrieť sa, čo máš tam dole, a viackrát za deň si vymeniť plienky...Anaste ĺutujem, že ich musí cítiť a znášať..) A vagínu, alebo vtáka tam dole nehľadaj. To by si musel použiť mikroskop, aby si tam našiel to, čo kedysi mohlo byť tvojím vtákom...) A si príliš starý, aby si taký pohyb vzládol.) Takže ťa vlastne treba ľutovať, že ani nemáš čím začvachtať...) Len jedine močom nasiaknutou plenou, tak pravda, tou ešte môžeš hádzať..)
Tak na dnes stačí, chcel som ťa potešiť, keď sa tak snažíš o moju priazeň, tak som ti podhodil aspoň tento príspevok.. Je písaný rečou, ktorou by si mal rozumieť. Nič vyššie, čo by som napísal nepochopíš, preto som sa snažil prispôsobiť rozsahu tvojho "chápania"...Dúfam, že mi za to budeš vďačný...)

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 15:37:20 b2297312

Pán Varga - urobte službu tomuto portálu a choďte mu dať po hube prosím vás, poskladáme sa vám na cestu .... To by ale ten zbabelec musel vystúpiť z anonymity

Hufnagel - upratovač hajzlov by si mohol byť - celý deň v kontakte so zachodovými misami a výkalmi - ideálny job, prečo nejdeš pracovať? Nehanbiš sa?


LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 16:02:42 58d7436a
Konecne sveta trojica v akcii.

A teraz co si mam o vas mysliet po michalovom

No, čo povedať na záver. Hádam to, že inteligentný človek, ako si písala má vždy aj vrodenú skromnosť a nemá potrebu urážať iných, alebo sa nad nich vyvyšovať.

Ze sa skromnymi podla ucenia Jezisa Krista este len chystate stat?

Ani sa necudujem ze vam z muzstva vypadla anaste.

Boze,ako sa z vas Gejza musi rehlit.Bozi komedianti.A vraj vysoky intelekt.

A teraz hajde do ruky boziu knihu ,pocitkat,zopakovat si desatero.Vy to potrebujete ako sol,uz som vam to davno pisal.


harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 16:24:39 b229f8e1
Veď sa chváli, že žije z vašej sociálky, hlavne, že mne sa celé dni vysmieva, že žijem a pracujem v Nemecku, takže čo mi tu rozprávaš o desatore submisívny panáčik?
Rehliť sa môže do xichtu akurát vám, že na neho robíte, kým on vypisuje sprostosti na internete

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 16:40:13 58d7436a
 • Emailom sa nechceš dohodnúť na stretnutí Gejza alias harry.
harry alias Gejza skutočne si psychický horľavý človek, ktorý na portál dôležite sk nepatri. Neviem koľko máš rokov, ale keď chceš tak sa môžeme stretnúť a porozprávať sa na Ťahanovciach či v starom meste. Kde chceš, pretože už lezieš na nervy viacerým aj mne. Napíš kde a kedy a ako ťa spoznám.
 • Prídem sám.

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 16:50:36 3ec5e27c
michal, ak hajzel nema co splachovat, coskoro uz nebude treba splachovat, ani nikoho bavit splachovat. a opitza, co to splachovala sa vrati na stromy, kedze uz nema co

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 16:51:30 5ab6fb7f
fekálista,
tak ešte jeden prídavok...) Až sa chceš hrať na to, že harry nie si ty, tak na to treba viac ako predvádzaš...Nestačí, používať iný typ emotikonov ako fekálista, nestačí sa snažiť zmeniť štýl na menej vulgárny, pretože ťa vždy prezradia tvoje charakterové a psychické nedostatky...A si si vedomý toho, že zmenu štýlu písania, ktorý by neprezradil osobnosť píšúceho, ktorá je všeobecne známa, zvládnu len profíci, čo nie je tvoj prípad ? To by si ako " psychológ" , ako o sebe píšeš, mal už dávno vedieť...)
"Boze,ako sa z vas Gejza musi rehlit.Bozi komedianti."
Tu je jeden príklad. Deviant ako ty, si zakladá veľmi na svojej osobnosti na svojej výnimočnosti a intelekte.Táto tvoja veta, by nás mala zahanbiť, pretože "veľký Gejza" sa z nás smeje a práve to ťa okrem iných vecí prezrádza, samozrejme je tam spústa ďalších znakov.
Vieš, fekálista, tebe nedojde, že je nám všetkým u prdele, že čo si myslíš, alebo či sa smeješ..Len ty dávaš tomuto takú enormnú dôležitosť, ako keby na to malo nejako extra záležať, čo si myslíš alebo robíš....A to potom prezrádzaš v sposobe, ako píšeš tie tvoje zvratky. Keby si zajtra vyskočil z okna, tak koho by to zaujímalo ? Myslíš, že by sa zrútil svet, pretože veľký Gejza toto vykonal ?...) Svet by predsa mal smútiť, že prišiel o takú osobnosť, taký intelekt, však ?..)
A práve to, ako sebe prikladáš takú výnimočnosť a dôležitosť ťa spoĺahlivo vždy prezradí...) Je to jeden zo znakov narušenej osobnosti. Až o tom nevieš, tak sa spýtaj odborníkov..)
Tak, nabudúce sa snaž, lepšie...) Ber to odo mńa ako dobrú radu grátis.michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 16:55:49 b2297312
pán Varga,
nesnažte sa dosiahnuť s ním nejaké stretnutie. Tento "intelekt tohto diskusného fóra" nevyjde len tak z ulity anonymity, aby sa na svetle ešte viac nezosmiešnil. Každý nie je ako vy, že sa verejne nehanbíte za svoje názory a nebojíte sa ukázať svoju pravú identitu. Od toho devianta to nečakajte...

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 17:03:52 b2297312
pán Michal
Ja som ochotný sa stretnúť s Gejzom či Harrym a porozprávať sa s nim chlapsky slušne a keď to nepôjde slušne, tak potom veľmi účinne a stručne a tak raz a navždy urobiť koniec nechutnému vystupovaniu Gejzu či Harryho voči ženám na dôležite sk

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 17:25:20 3ec5e27c
pán Varga,
viem, že to myslíte dobre, ale on ochotný nebude. On sa totiž nespráva ako chlap, chlapsky, to ste si už mohli všimnúť, (veď ktorý normálny chlap sa tak vulgárne ako on správa k ženám) takže nie je možné od neho čakať chlapské správanie a nejakú férovú dohodu. Pre neho je grafomanské a vulgárne písanie na adresu všetkých, čo mu nejdú na ruku nielen zábava, ale aj potreba, ktorej venuje hodne času. Tou potrebou si rieši svoje životné frustrácie. U neho nie je moc pravdepodobné, že sa zmení, alebo dlhdobejšie odíde z fóra. To ťažko urobí dobrovoľne.Z toho, čo som už o ňom napísal je to jasné.

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 17:38:17 b2297312
Možná mate pravdu pán Michal. Uvidíme za deň či dva ako sa bude správať k ženám na doležite sk a či bude reagovať na moju výzvu.
Mám 182 cm a váhu 92 kg.
Moje foto:
http://dolezite.
sk/Su-parlamenty-zlocinecke-diktatury-krajin-sveta
-q045Z5.html
Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 17:45:10 3ec5e27c
Dedo,

ja mam dvetdesiat rokov,petdesiat kil a 82 centimetrov ked som predkloneny.

Pridem do Tahanoviec,tych styristo dvadsat kilometrov si na osem stopov odskocim.

Kedze som psychycky horlavy clovek,pridem v oranzovej veste a na pleci budem mat ruzoveho kohuta.

Ale ked ma oslovis Gejza,tak prisambohu na teba toho kohuta pustim.Ja som harry,vysoki intelekti.

anaste,prosim Ta,potvrd to tymto detektivom,lebo ma z nich uz yebne.Gejza,Ty nemusis,aj tak Ti verit nebudu.

A ze vraj,chceme priame volby,no mariu jeho,to by sme uz len dopadli.harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 18:01:33 b229f8e1
Dedo,

upresnujem,devetdesiat.Sorry kamo za preklep.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 18:03:00 b229f8e1
Vidím, že som cez víkend o nič zásadného neprišiel. Keď som včera odchádzal hodovať do zátoky, multinick Truhlík sľúboval na fóre kabaretu Dôležité rozohrať sám so sebou a svojou virtuálnou hnedoočnou prasnicou grandiózne morbidárium, pravú paranoidnú kabaretnú šou. Výsledok? Prázdnota, nuda. Vysušili snáď horúčavy jeho erotomanské predstavy? Niet sa na čom zasmiať...

A propos, košický dedo je obsahovo opäť štandardne mimo misu. Či už pod svojim čestným podpisom, lol, alebo s občasným variabilným úletom.

:-DDD


Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 18:27:23 bc7b649f
harry - preto ťa považujú za jednu osobu s Hufnagelom, lebo normálni chlapi neveria, že môže existovať také úpadkové čudo v predklone s roztiahnutými polkami bez akejkoľvek charakterovej úrovne

"A ze vraj,chceme priame volby,no mariu jeho,to by sme uz len dopadli."


žeby radšej fekálna diktatúra? Diky neprosím

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 18:28:38 58d7436a
je teplo a tak sa neni co divit, ze tahacom ciar jebe z prehriateho asfaltu, pardon, promovanym psychologom urcovat promovane diaznozy a diagnostikovat diagnozy pacientom diagnostikujucim pacientov...

tiez kukam, ze sa tu pisaciky vytahuju...kila a centimetre...no sa poserem z toho asik...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 18:33:00 b2fd9da5
sevas lenko, jak sa maju domysalve kozy v stuttgarde? buduju si psychologicke doktoraty?
to si radsej dam staticky posudok vypracovat u svojej upratovacky :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 18:41:02 b2fd9da5
FC, zaujal ma výraz "polky". V tejto súvislosti sa mi vynoril dávnejší vtip, ktorý prikladám, kým si odskočím na kalich chladeného vína. Príde Truhlík na injekciu a doktor mu hovorí - roztiahnite si lícnice. A on, rozťahujúc si líca, ťažkopádne precedí: Všek mäm...


Myslím, že môj návrat vyženie Truhlíka z nory a upriami sa na mňa. Neodolá, uvidíte!
:-DDD


Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-05 18:42:03 bc7b649f
krčmovi už nepomože ani úprava obočia a posilovanie, pretože mozog a správanie nemá ako vylepšiť.Dostal sa na hranicu svojich možností..)
Jediné, čo može zlepšiť je rektálny alpinizmus u obdivovaného devianta. Tam má ešte priestor na zlepšenie. Možno ešte aj zostup hlbšie do suterénu, kde sa fekálista pohybuje, aby sa mu vyrovnal, hoci sa snaží.
Tento týpek si skor všimne neobrúsené obočie ako brvná v oboch svojich očiach, takže sa u neho nedá čakať nejaká spravodlivosť a objektívna kritika...)

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 18:48:21 b2297312
Harry, Hunnagel prečo máš strach sa so mnou stretnúť? Ja nehryziem. A tebe Pandemonium z Petržalsky až prídeš do Košíc nabudúce za kamošmi, tak daj vedieť kde ťa nájdem.
 • Pôjdeme na pivo a sa porozprávame ako chlapi od metalu ak ti to nevadí a neprekáža. Veď vieš, že som ti sľúbil, že ti nikdy neublížim. Bolo to tohto roku. Ja som veľmi nerád ak robíte frajerov dzignutích len za klávesnicu a na stretnutie nechcete prísť.

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 18:51:26 3ec5e27c
misko, ta ciary tahaj radsej na obecnom ihrisku, tam tak netaha jak z asfaltu...
ako alkoholika by si ma mal radsej upozornit na pancovanie piva a vodky a zmenu krcmy nez na zmenu posilnovne, ci?
aj tak poprosim promovaneho psychologa o presny profil a nestetri dusevnym megalomanstvom, ty chuj...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 18:55:46 b2fd9da5
krčma, žiadny profil netreba, stačí napísať, že to čo o mne píšeš si ty sám...) Ako len rád rozdávaš vulgarizmy na iných, ale na seba si nedotklivý ako nejaké pubertálne decko. Máš sa ešte čo učiť od fekálistu, ktorý ťa komunikačne hodne prevyšuje...)

michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:02:39 b2297312
domyslava koza a vylizana duchovna obryna, vsimli ste si? misko zena neni ani ku krestanstvu sa oficianlne nepiznal...no kde sa chyba stala?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:04:24 b2fd9da5
misko, pisko...zijes duchovnym svetom bohatejsim ako bohapusty clovek, to ti dava asi pravo pisat nezmysly...inak si tie tvoje sprostosti vysvetlit neviem...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:07:05 b2fd9da5
duchovni megalomani maju zjavne pravo sa vo svojom fiktovnom svete stat promovanymi psychologmi, duchovnymi obrami, kulturnymi ikonami ci samotnym brvniakom prekizenym :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:10:15 b2fd9da5
krčma, keď tak na ne nadávaš, čo si ty, vylízaný chuj, ktorý si o sebe hodne namýšľa. A čo sa týka kresťanstva, (čo si namýšľaš, lebo som spomenul tie brvná v tvojich očiach, čo používajú kresťania) radšej by si sa mal zamyslieť nad sebou , ako sa správaš, aby si nebol na smiech. Si úbohá morálna karikatúra chlapa, ktorú doma nenaučili ani základnej zdvorilosti k ženám... A ber to dnes ako výnimku, že som na teba priamo reagoval.
michal # RabyFaso02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 19:11:42 b2297312
misko, naser si :)))

uboha moralna kreatura # RileNuxi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:18:18 b2fd9da5
to predtym som nebol ja...

uboha moralna karikatura # HocyNomo15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:19:12 b2fd9da5
vidis kucmik, uz aj pre teba su obri realni :)

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-07-05 19:19:32 5ab6fb7f
ani zena neni, ani krastan, tymto smerom by som sa neuberal :)))

uboha moralna karikatura # HocyNomo15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:21:01 b2fd9da5
jasne fericku, duchovni megalomani :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:23:31 b2fd9da5
Áno, na dôležite sú aj slušný ľudia, ale sú aj zbabelý zasranci, ktorí sa boja so mnou stretnúť a ja im nechcem ublížiť, iba priamo sa spolu rozumne porozprávať.
Psychický debil nemá priateľku, priateľov a tak politikárči deň čo deň od rana do večera u dôležitých všetko znalých psychopatov na dôležité sk a tak dennodenne len drístate a drístate a znova drístate hovädziny piatej cenovej skupiny debilov na dôležite sk.


Hanba Vám buzeranti debilných dríííssstttóóóv .Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 19:41:50 3ec5e27c


"Tento týpek si skor všimne neobrúsené obočie ako brvná v oboch svojich očiach"


Heh Michal, obočie si vytrhal, ale pohľad ostal zastretý ..
"to si radsej dam staticky posudok vypracovat u svojej upratovacky :)))"whatever, pre mňa za mňa aj u pani Hufnagelovej :)


Mc - lícnice, dzivý výraz:) ja mám tiež jeden (neslušný )


Hufnagel filozofuje o živote a vzťahoch :


"Keď sa dvaja ľúbia, malý penis predsa nemôže byť prekážkou vo vzťahu" ...
Po chvíľke zamyslenia dodá: "Ale predsa by som bol radšej, keby anaste žiaden nemala ..."
LenkaB # LyroKomo25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-05 19:50:04 58d7436a
duchovna megalomanska trojka sa nam rozpada...domysalva koza sa zmoze uz len na copy paste diskusiu dakych nepostatnych veci...koza, mas na viac, ci?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 20:07:13 b2fd9da5
varga, utre ce cekam v presove. dones love z kosicoch bo my socialni paraziti inac zaujem nemame :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 20:09:46 b2fd9da5
krčmes - a čo chceš riešiť? Napr. toto?

"duchovni megalomani maju zjavne pravo sa vo svojom fiktovnom svete stat promovanymi psychologmi, duchovnymi obrami, kulturnymi ikonami ci samotnym brvniakom prekizenym :)))

že sa Hufnagelovic vulgárny debil, tvoja análna, pardon, kultúrna ikona, prehlásil za druhého Krista a najvyššiu morálnu autoritu na Slovensku, ktorej by po smrti mal byť postavený pomník v tvare obrieho výkalu namiesto kríža?
Mimochodom kde sa skryl ten zbabelec, boji sa, že dostane po papuli? Sto percent lešuje zo svojej zatuchnutej nory s tikom v oku a zúrivo cedí Alpu cez chleba. Ospravedlnte ma na dnes, už som kritizovaná, vraj som PC junkie ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 20:33:09 58d7436a
 • Kučma, gejza cigan, harry, mačiak jeden debil viacerých frakcii mrokááárov na doležite sk

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 20:36:54 3ec5e27c
Kučma ked še ci postavi tak z košic ci donešem love do prešova lenže tebe už ten tvoj gejzovsky mrokar nestoji iba že by ši ho zagypsoval abo že by som ci zagypsoval jednu popiščisku či po vajcoch ja debil zasrany
Koza # BapoVeco10
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-05 20:44:04 3ec5e27c
nuz domyslava koza, daleko si sa "nepohla" stale bekas v style copy paste a daka trapny koment...
to co si si domyslela, je vtipne, tak v tom mienim pokracovat...co ta sere na mojej novej modle?
ze neni 2000 rocna vykopavka a dokaze sem tam daco na dolezite popisat?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 20:52:15 b2fd9da5
varga ic spac...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 20:54:23 b2fd9da5
heh, stačilo ho privolať a pribehol ako pes ... LOL

"co ta sere na mojej novej modle?"


ty tiež nebudeš psychicky úplne v poriadku chlape, nepoškodil si si pri vytrhávaní obočia nejaké mozgové kanáliky, v ktorých ti prúdia miniatúrne bobky?

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 21:16:04 58d7436a
takze co ta sere? ze kosacka z baumaxu je na ochlpenie lepsia?
abo si stale hairy girl? es tut mir leid, haarige madchen...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 21:27:37 b2fd9da5
pozor aby ti bobky neprerastli cez miniaturne bobky :)))

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 21:29:10 b2fd9da5
harry:


"Ale ked ma oslovis Gejza,tak prisambohu na teba toho kohuta pustim.Ja som harry,vysoki intelekti.

anaste,prosim Ta,potvrd to tymto detektivom,lebo ma z nich uz yebne.Gejza,Ty nemusis,aj tak Ti verit nebudu."


Harry, potvrdzujem, že si harry.
anaste # NyjeQoga34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 21:34:32 5b7f606f
Funagel či Kučma chcem stretnutie a budeš ľutovať že ťa matka porodila. Zažiješ čo si nikdy nezažil, nevieš s kým si zahrávaš.
 • Kedy a kde-!!

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 21:35:05 3ec5e27c
 • Ja sa raz dozviem kto si Gejza, harry, kučma a potom ti napchám do tvojich úst tvoj odrezaný čurak-!!
Zbabelec a psychopat z dôležite sk-!!

Dedo Varga # JuliKuta97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 22:14:31 3ec5e27c
Gejzi,

:}

Vidis,keby Ti to na oci nevyhodila ta potvora anaste,mohol si kludne spavat.:}

anaste,

dakujem za potvrdenie identity a pohlavia,uz som sa tu v tych veciach pri tych intelegualnych detektivoch chvilami sam stracal.

harry # PahoLenu00
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 22:18:36 b229f8e1
Dedo Jozef,

co si si dal redbul s vodkou?

Si rozkokoseny jak moj kohut,ked som mu povedal ze pojde na vylet.Vraj si skrz teba aj naruzuje zobak..!!

Takze postup boja.

Najprv na teba pustime kohuta,neboj,dame mu cierne tricko aby nebola urazena tvoja muznost a jesitnost.Aj ked viem z chlopi z Kosicoch si na take veci nepotrpia.

Tento zapas bude na osem hodinovych kol,ak mu rozkopes vtaka,tak si vyhral,anaste zbali ring,Gejzu a odkracaju domov,my s kucmom odkracame k tebe,kde si nas mozes nechat rok ako otrokov.

Budeme za teba pisat vsetky maily,teda okrem cinskych,tie ich hieroglify ovladam len ustne.

Sedi vec,dedo Jozi...?

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-05 22:27:30 b229f8e1
Gejzi,

nepodcenuj deda Jozefa.Pride.Tato vyhodnar jak Ty,ta ti sa neseru.Vsak najlepsie vies sam. :}}

Dedo,

boj sa odohra v Presove na mestskom zimaku,

mozes si vybrat,ci chces lad alebo beton.

Lebo ak lad,do rana bude cela partia muset s kyblami behat.Vodu budeme nosit od kucmika.

Vidis,co vsetko sme pre teba schopni obetovat..?

Nuz,ale ked chces ten boj.

A nie ze sa hodis PN. Ziadne ulavy.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-05 22:46:22 b229f8e1
pocekac, to nemala byt zdvorilostna navsteva? ta naco som ancug bigloval?

kucma # FyvaFixa25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-06 06:27:25 b2fd9da5
Kučma, Gejza, harry jedna duševne chorá osoba vraj z Košíc diskutujúca sama zo sebou.
 • Vyzývaš ma, aby som šiel do Prešova, že tam sa so mnou chceš stretnúť a pobiť sa, ale v Košiciach kde bývaš , tak máš strach-!!
 • Takýto debil tu nikdy nebol a ešte čo ma strach prísť na Košiciach na stretnutie so mnou aby som ho poriadne zmlátil.
 • Nuž takýto zbabelec vystatujúci že ma pozná, že vie kde bývam, tak prečo ma nenavštíviš?, aby som ta mohol zmlátiť aspoň v tom čase, keď prídeš za mnou.
Prečo máš strach Ty sviňa, Ty nie si chlap. Chlap sa nebojí pobiť, ale Ty sa bojíš. Zostaneš na smiech všetkým na dôležite sk Gejza Fufnagel, harry, kučma v jednej debilnej osobe sám so sebou diskutujúc o mojej zbabelosti.
 • Urazím ťa a Ty máš strach aj vtedy prísť? Čo si to za chlapa debila perverznosti pod anonymom vypisovať iným a bojaci sa 63 ročného deda v športovej kondícií, ktorý by ti dal poriadne na pisk?

Dedo Varga # RiqyQare02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-06 07:29:51 3ec5e27c
Nedá mi nevstúpiť do vašej turbulentnej diskusie, ale z môjho pohľadu by som osobne len ťažko vstupoval do konfrontácie s niekým, kto v tomto veku nedokáže rozlíšiť pisk/pysk. To nie je adekvátny súper ani keď sa základné vedomostné nedostatky snaží zakryť v texte farbami ako exotický vták...
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-06 07:45:05 d425402c
Pandemonium,

co ti na tom nesedi,

bojaci sa 63 ročného deda v športovej kondícií, ktorý by ti dal poriadne na pisk?


Vsak anaste zapiska,a vysportovany dedo Jozef volakomu z nas da.

Dufam ze si nevybere mna. To uz tu akciu radsej neabsolvujem,nech si Gejza vyzere co si navaril.:DDDDD

harry # PahoLenu00
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-07-06 08:34:20 b229f8e1

Dobré ránko asociáli, zdraví vás buržoázny nepriateľ a pracujúca trieda. Som rada, že som vás zamestnala aspoň vyhľadávaním obrázkov u pána Googla - vidím, že spamujete od skorého rána, zároveň sa musím ospravedlniť, že ste tak dlho museli čakať na moju reakciu, kým som si ja užívala pekný večer

Len nechápem prečo ma hlavný mozog zaradil do tej komickej skupinky leninových uctievačov ...

Budem vás aj naďalej priebežne monitorovať a sledovať ako sa jeden po druhom preberáte z delíria

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-07-06 08:41:23 509a8eb7
Dedo Jozef, orangutan tu uz daval svoju adresu do nejakeho muzea v australii. urcite je to tak, kedze je samozvany zastanca pravdy
Fero # LifuRoru61
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-07-06 08:58:54 d9777929
Gejza - dnes selfie zo zachoda nič? Ranná stolica už bola?
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 09:15:44 509a8eb7
Budarový truhlik. z Lunika dzevec. To aj Lenka keby ťa požiadala, že ti chce dať cez pysk, tak aj v jej prípade by si mal strach prísť na stretnutie?
Dedo Varga # RiqyQare02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 10:54:18 3ec5e27c
Mailto, tentoraz si s tým pyskom zabral. Pamätaj, že človek sa učí (i základy zo ZŠ) v každom veku...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-07-06 11:15:06 d425402d
Metalový mačiak s hadom Pandemonium po noci dlhých nožov zostal s holým zadkom s garsónkou v Petržalke odkiaľ sa chváli aký je bohatý.
 • Nuž stáva sa to občas slabomyseľným čurákom a to ak je niekto len metalový mačiak chváliaci sa ukrytím cédečkom v Mečiarovom semenníku vajec, kde to riadne zapácha nakoľko aj semenník je potrebne občas vyčistiť podobne ako budar truhlika z Lunika dzevec Budar Truhlik s.r.o.
Dedo Varga # RiqyQare02
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-06 11:43:04 3ec5e27c
Gejza Hufnagel Budar Truhlik s.r.o. už som ťa zmravnila. Vidíš aký slušný človek sa z teba stal.
Erza # TywyMyci89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-07-06 11:56:58 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   t
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Záhada tureckej vzdušnej obrany


Záhada tureckej vzdušnej obrany
Vezměte si stopky a desetkrát po sobě si řekněte větu „Vstupujete na soukromé území, pokud budete pokračovat, přijmu všechna nezbytná opatření“. Máte to? Kolik Vám vyšlo? Pokud...
Sluníčkoví sociální inženýři se neštítí ani obchodu s dětmi
Z deníku europoslance: Dubnová dávka regulací. Žádný apríl
Svet potrebuje lepšie pravidlá, svet potrebuje StartUpy miest

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.3282 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made