Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Prečo sa Fico (ne)bojí revolúcie a prevratu na Slovensku, ktorý práve začal?


Prečo sa Fico (ne)bojí revolúcie a prevratu na Slovensku, ktorý práve začal?

Zatiaľ sa Fico akože nebojí a možno sa aj z chuti smeje, keď vidí začínajúce protesty proti súčasnému nespravodlivému systému. Ale, keď počuje o gándhíovskom spôsobe revolúcie, ktorá sa ešte len začala, asi mu je zle nedobre.

Revolúcia bez násilia, bez agresivity a vášní. To je nočná mora každého politika ochraňujúceho súčasný systém. Možno sa spýtate, či je také niečo vôbec možné? Historické skúsenosti ukazujú, že je. Jedine sila argumentov a rastúci počet pribúdajúcich pokojných demonštrantov môže v našej krajine niečo zmeniť.  

Mahátmá Gándhí presadzoval metódy nenásilného odporu proti koloniálnej vláde  a nakoniec uspel a s ním aj celá India. Obeť, ktorú Gándhí  a Indovia priniesli však bola veľká. Gándhí mal neuveriteľnú disciplínu a vysokú mravnú a etickú záladňu. Tvrdil, že pochopenie pravdy je spojené s procesom mravného sebazdokonaľovania a sebaspoznania. Jeho etické názory vyplývali z náboženského kontextu  a zakladali sa na princípe zákona lásky a zákona utrpenia a na princípe nepripúšťajúcej zhovievavosti k ľudským slabostiam. Zakladal hlavne na nezištnosti a iných cnostiach. 


Osobne súčasnú revolúciu na Slovensku podporujem a budem podporovať, len ak zostane v medziach pokojného vytrvalého protestovania založeného na absolútnom pacifizme a v zmysle gándhíovskej metódy nenásilného odporu.

Nikto nemôže zabrániť tomu, aby občania vychádzali do ulíc a pokojne protestovali, až kým sa veci nezmenia. Otázka je ako dlho to bude trvať, a či demonštrantij a organizátori dokážu priniesť takúto obeť, pretože väčšina rovolúcii sa v histórii zvrhlo do provokácii a násilností. Preto je najväčšia výzva dokázať priniesť obeť vytrvalosti a pokoja.

 

Okrem bodov, ktoré hlásajú organizátori súčasných protestov,  mám aj svoje osobné pohnútky, za ktoré by som určite šiel protestovať, keby som na Slovensku.

 

Pracujem v zahraničí v poľnohospodárstve a pri produkcii prírodných potravín a produktov.  (http:// www.voxvictims.com/2012/10/15/su-biopotr aviny-skutocne-zdravsie-a-aku-ulohu-hra- polnohospodarstvo/ )

 V našom poľnohospodárstve, ako v článku opísané, obrábame krajinu,  revolučným spôsobom v rámci  prírodných biotopov na podporu biodiverzity, kde nechávame aj životný priestor pre zvieratá a rastliny.  A tak by to malo byť všade. To len človek si nárokuje stále viac a berie životný priestor zvieratám a prírode a zabíja stále viac druhov. Biodiverzita mizne viac a viac. 

S našou firmou sa idealisticky usilujeme podporovať symbiózu človeka, prírody a zvierat a prial by som si, aby sa takéto alternatívne poľnohospodárstvo rozšírilo aj na Slovensku, a aby sa robilo viac skutočnej zelenej politiky, ktorá by sa uberala týmto smerom. Myslíte si, že Slovensko neuživí svojich občanov, ak by sa robilo viac eko poľnohospodárstva?


Som presvedčený, že súčasná politická garnitúra na Slovensku musí ísť preč, aby sa takéto niečo začalo rozširovať.


Napríklad len geneticky modifikované rastliny. Vláde je úplne jedno, čo sa na Slovensku deje. Alebo revitalizácia krajiny. Im je jedno, že krajina sa viac a viac vysušuje, oni chcú budovať nezmyselné, neefektívne, drahé, betónové priehrady a korytá potokov, namiesto, aby podporovali projekty, ktoré zachytávajú vodu v krajine tam, kde spadá.

Rovnako je to s  eko poľnohospodárstvom, kde súčasný pán minister veselo tvrdí, že je nerentabilné a preto mu neprikladá žiaden väčší význam... a necháva naďalej ničiť našu pôdu pesticídami, herbicídami, fungicídami a ďalším... Toto všetko sú  pre súčasnú vládu utopistické alternatívy aj napriek tomu, že fungujú v iných krajinách.

Preto pánov ministrov vyzývam aj týmto článkom, nech radšej idú preč a uvoľnia miesto tým, ktorí chcú lepšie a zdravšie  Slovensko.

Keď sa teraz páni politici vyhovoria, že veď ľudia také niečo vôbec nehcú,  tak Vám poviem, že to nechcú len preto, lebo sú neinfomovaní. A prečo? Lebo na Slovensku, vládne informačné embargo.

Keby som žil na Slovensku, tak by som po pracovnej dobe rád chodil každý deň na námestie v Bratislave a demonštroval by som  za pokojnú zmenu politického systému.

Predstavte si každý deň na námestí v Bratislave 100 000 ľudí pokojne stáť s transparentami, na ktorých by bolo napísané, čo robia zle alebo ako by to mali robiť. Aj keby to nezmenilo systém, ale aspoň by vznikol tlak na politikov robiť určité veci inak. V podstate by to bola priama demokracia aj bez oficiálnej zmeny systému. Ale to k niečomu takému je treba ešte veľa osvety a veľa obetí. Lebo nič sa nevybuduje bez obeti, ako to povedal náš Ľudevít Štúr.

 

Podpísal som aspoň http://memo randum.sk/ a môžem k tomu všetkých ľudí dobrej vôľe, ktorí toto čítajú len posmeliť: urobte tak tiež. A ak ste na Slovensku, choďte do ulíc a protestujte, za lepšiu budúcnosť ďalších generácii.

Som presvedčený, že tak, ako nakoniec Angličania odišli z Indie, tak nakoniec aj sebeckí politici neochotní prinášať obete pre národ, ochraňujúci nesociálny kapitalistický systém, opustia Slovensko, alebo aspoň politickú scénu.

K tomu však je treba etických a mravne zdatných ľudí, ktorí ich nahradia a vybudujú systém založený na etických a mravných hodnotách. Súčasne sa takíto vodcovia práve začínajú ukazovať. Etické hodnoty sú viac alebo menej všeobecne známe a ja ich tu zhrniem do jednej vety, tzv. zlatého pravidla pre lepší život na Zemi a aj na Slovensku: "To, čo nechceš, aby ti robili iní, to nerob ani ty nikomu inému!"


Toto zlaté pravidlo platí nielen pre nás ľudí, ale mali by sme si podľa tohto pravidla vážiť aj všetok život okolo nás, teda aj prírodu a zvieratá, pretože zdravé prostredie v rovnováhe je našou základňou pre život.


Prajem všetkým organizátorom protestov neúnavnú vytrvalosť "Štúrovcov" a hlavne, aby ľudí viedli k pokojným protestom a dištancovali sa od akejkoľvek agresivity a násilností.


http://www.slobodniobcania.s k/kalendar-akci/a19-1-2013-berieme-si-sp at-nasu-krajinu/

 

 Author: Andrej Biras # DapeGoka83
Slovensko2013-11-23149
-
 87% ( 44 people voted )
+
Pokojne protesty su neucinne ,zlodeji sa smeju maju svoje platy a kradnu dalej.Historia ukazala,ze jedine krvava revolucia je ucinna az tak nastane naozajstna zmena nie len kozmeticka uprava..

jan cedron # PutyFoki48
-
 73% ( 38 people voted )
+
2013-11-23 21:00:48 506f3b8d
aký prevrat začal?
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 67% ( 11 people voted )
+
2013-11-23 21:32:27 5b7f2a79
Po vyše 20-ich rokoch sa to začína znova. Chvíľku to ešte potrvá,ale nakoniec to aj tak príde.Ako občania by sme to asi nezvládli tak ako si to predstavujeme,ale medzinárodná situácia nám zase raz pomôže.Treba len pozornejšie sledovať čo sa bude postupne odohrávať v okolitých krajinách a sem tam po očku aj v tých vzdialenejších.Takže je na čase sa pripraviť na fakt veľké zmeny a to všade a vo všetkom.Ale pozor!Určite to nebude "len" pekné. Nazval by som to "Návrat strateného syna". Či skôr dcéry? No ako kto chce.

Grandtour # TuveQemo47
-
 47% ( 5 people voted )
+
2013-11-23 22:50:34 5f660be8
Bez ohľadu na nejakého Fica, alebo či sa niekto bojí či nebojí - nedajte sa vysmiať! Čo vlastne začalo? Či sa snáď niečo niekomu prisnilo?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 40% ( 15 people voted )
+
2013-11-24 02:05:09 bc7b649f
Ale zacalo to, len sa pozrite, kto vyhral volby v Banskej Bystici. Ludia maju tejto modro cervenej zidobolsevickej cvargy uz naozaj dost.. Teraz moze ist Kot leba kandidovat za prezidenta a urcite vyhra
Hansen # PyleXowi88
-
 75% ( 14 people voted )
+
2013-11-24 04:16:24 254e805c
hansen
marian k. trochu pričuchne k moci, namočí sa do kšeftov, skompromituje sa a do roka bude ako ostatní politici. nik čo bol zvolený ešte inak nespravil. verte konečne sebe, nie politikom!

aaa # RuxaQija4
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-11-24 05:17:42 b2294786
loading...
skúška spojenia: K-o-t-l-e-b-a? :o)))

skusil som to napísať normálne, ale neprešlo........... čo by som asi chcel, však?

klifton # GexiSosy84
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-11-24 05:53:41 5f665d11
pozrirte na dennik SME. 90%clankov je o k..otlebovi. aky je zly a ludia ze su sprosti. aj stranka dolezite .sk patri k medialnej mafii.cenzuruje slovo ko,,otleba.chodim sem obcas len preto ze sa tu nemusi registrovat.cim dalej sa to tu podoba na SME.

zubar # CedeBace95
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-11-24 06:12:14 4e621f1d
odkaz adminovi.ako to ze si dovolis cenzurovat meno B>B.zupana?.admin budicek. ty pansky petolizac.


zubar # SokoBola38
-
 61% ( 8 people voted )
+
2013-11-24 06:33:37 4e621f1d
zubar...ešte nechváľ zákusok pred prvým sústom, hlina bol tiež aktivista, ale až do doby kedy zasadol do poslaneckej lavice...vyčkaj, čas ukáže kto má pravdu.
lucifer # FaliQuva33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 06:51:35 55ede03e
lucifer
o lojzkovi som pred obdobim ked bol poslanec nikdy nic nepocul.o kot.lebovi a jeho cinnosti som sa docital dost aj priamo s jeho vlastnou komunikaciou a cinnostou s ludmi.to je velky rozdiel.
aaa
je velka pravdepodobnost ze marian.k bude do roka prehnity ako ostatny politici,ale to ukaze az cas.a za ten cas ho budeme pozorne sledovat!

TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 07:15:00 d991c738
dolezite.sk treba premenovať na CENZÚROVANÉ.sk

KOTĽEBA

test # JyniRane50
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 07:26:41 4deaf1a6
chuj
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 07:44:54 b2294786
Tento článok je napísaný akoby mojou rukou a mojou mysľou. Šírte ho ďalej, lebo je to cesta pre slušných ľudí s morálnym charakterom. Chudák Frešo včera plakal so Štefanecom a Figeľom, že vraj demokracia dostala facku na Slovensku. Upozorňujem, že facku dostali strany, ktoré zastupujú stupídnu a bezcharakternú politiku EU, ktorá si urobila zo Slovenska odpadovú časť EU. To občania dali facku demokracii na Slovensku, ktorého problémy sa neriešia. Včera EU dostala ďalšiu facku od Ukrajiny a takýchto faciek bude dostávať dovtedy pokiaľ nepochopí, že jej demokracia nemá nič spoločné so skutočnou demokraciou. Hľadajme pravdu, lebo len tá nás môže oslobodiť od neschopnosti našich proeurópskych vlád, ktoré zastupujú EU a nie nás občanov. Držme sa našich koreňov, histórie a všetkého, čo prežilo spolu s nami. Sme Slovani a buďme na to patrične aj hrdí!!!

valdo # XakuBimi23
-
 85% ( 24 people voted )
+
2013-11-24 07:50:28 b2286356
aaa
plne suhlasim.
a este by som k tomu dodal:pozor na falosne obvinenia,zosmiesnovanie atd. na osobu a ciny mariana k. ktorych bude urcite neurekom

TNT1973 # HamuQeno04
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 08:23:34 d991c738
B.B. kraj má nového prednostu. Ráno o 8,00 Fico v RTVS použil slová Hitler, Musoliny, anikrist, všetci sú niekomu z SDKÚ lepší ako Smer.

Fico má vážnu psychiatrickú diagnózu, podobne ako Mečiar. Ľudia sú nerozhľadení a neinformovaní, lebo 10 -ky rokov zažívajú ideologické gumovanie mozgov, skrývanie skutočných dejín, školy sú ideologické odchovne na deformovanie ducha mládeže.

Občanmi zriedka a málo vážený Fico, revolúcia začala, a iba psychicky narušený človek si môže myslieť, že hocijaká politická strana má tú moc, aby ovplyvnila voliča. Občania dali najavo, že SDKÚ zlyhalo, že Smer spolu so všetkými parlamentnými starnami zlyhali.

Ak niekto má 40% hlasov z 50% voličov, to nie je väčšinový mandát, to je menšinový mandát a nelegitímna vláda, ktorá nás pod diktátom Bruselu systematicky ekonomicky zotročuje. Fico, ste menšina!

Definitiva # MunoLyhi27
-
 68% ( 12 people voted )
+
2013-11-24 08:58:54 57f4ca0a
Rozhorel sa ohník druhého SNP. Ohník nespokojnosti občana s pozitívnou diskrimináciou, s neľudským okrádaním, klamaním, dehonestovaním poctivo pracujúcich ľudí...
Vážení, zo srdca vám, ktorí povstali od svojich počítačov a išli vyjadriť svoj odmietavý postoj voči súčasným predajným a zločinným politikom tým, že vhodili svoj hlas do volebnej urny


ĎAKUJEM!


Ak by poslanci zvolení za Banskobystrický samosprávny kraj nemali v úmysle spolupracovať s novým
županom, musíme ich upozorniť, že onedlho skončia rovnako ako predošlý župan. Týka sa to celého nášho milovaného Slovenska! Pevne verím, že sa ohník rozhorí a že sa k občanom BB kraja pridajú aj ostatní obyvatelia tohto ťažko skúšaného štátu.


Vďaka vám, Banskobystričania, vďaka všetkým občanom BB kraja. Slovensko vám to nezabudne!


Útoky na nášho nového župana pokladajme za útoky na nás! Bráňme ho, podporujme ho a pomáhajme mu.
S jeho nástupom prichádzajú nové časy.
Som hrdý na to že som Slovák, som hrdý na to, že som občanom krásneho a nebojácneho Banskobystrického kraja!
Pánovi županovi prajem v jeho funkcii veľa úspechov a hlavne dobré zdravie.

Fajo # KoreFyho67
-
 79% ( 19 people voted )
+
2013-11-24 09:02:49 c35b0b89
fajo. pridavam sa ku podakovaniu a novemu županovi prajem, nie len pevne zdravie, ale vzhladom na to ako stupil sučasnej garniture na otlak, tak mu treba zapriat aj neprestrelnu vestu a škulavých snajprov.

ropas # RutiQajo58
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-11-24 09:15:59 b2124ad2
už opäť funguje
http://www.protiprudu.org/


klifton # GexiSosy84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 09:58:24 5f665d11
nielen jeho meno, ale aj názov strany je tu zakázaný. To je už smiešne.
volám sa Kotrba, koktaví mi môžu hovoriť Marián... to len na odľahčenie.
Samozrejme, že sa ho budú znažiť ignorovať, klásť mu prekážky, kompromitovať... potom ho budú chcieť kúpiť a nakoniec bude mať autonehodu, lebo si myslím, že môže dokázať, že sa to dá aj inak.
Zaujímavé je, že nenominoval v ostatných krajoch tamojších členov jeho strany, asi nemá nikoho schopného, či?
Bude musieť veľmi rýchlo rozširovať členskú základňu, lebo nepriateľ sa zmobilizuje. Prelomila sa prekážka, ktorá bránila ľuďom priznávať sa ku Kotrbovi, lebo to doteraz bol minoritný názor považovaný za extrémistický. Teraz je to inak, väčšina Bystričanov je za Kotrbom a ovce sa správajú stádovito, takže očakávam výrazné posilnenie strany. A zrejme sa mu do strany prihlásia aj ďalší intelektuáli a samozrejme aj agenti. Keď bude strana silná, Kotrba by sa mal stiahnuť do úzadia ako čestný zakladateľ a ideový ochranca línie a spolu s najužšími spolupracovníkmi odhaľovať a odstraňovať agentov. Do popredia treba pre ľudí dať nejakého intelektuála.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-11-24 10:51:12 55ede037
velmi dobry clanok ktory ide vidi do PODSTATY problemu a rieseni. Ja tiez tvrdim ze sa to da. Clovek na to ma, kolko nas bude a ci to bude stacit na zachranu ludstva ako takeho neviem predpovedat. Ale ani sa tym nezaoberamlebo to je DRUHORADE. Ja sa nebudem na nikoho pozerat a ani sa s nikym porovnavat. Nebudem dopredu hodnotit sance ani spochzbnovat, ani cakat na to, ze to najprv spravy sused. Robim a budem robit zasadne to, co citim ze je v tomto smere spravne a dolezite pre zlepsenie tohto sveta a to po kazdej stranke. Znamena to asi tolko ze podporim vsetko moralne a eticke a podrazim pri kazdej prilezitosti vsetko to, co smeruje opacnym smerom. Rozhodujem sa a budem rozhodovat NESTANDARTNE, pretoze takto to vyzaduje doba. Je mi jasne ze za pravdu a slobodu je treba nieco obetovat a ja uz na tom pracujem ... A poviem to este raz. Je mi uplne jedno, ci a kto sa prida. Mne ide o princip, ktory MUSI zacat na tej najnizsej urovni kazdeho z nas ak to ma byt uspesne. A ak by som aj vedel dopredu ze neuspejeme, nic by to na mojom postoji nezmenilo. Ja to urobim v kazdom pripade. Odmietam sa totiz podielat na diele, zalozeneho na lzi, chamtivosti a pretvarke. Buem naopak HRDO stat na strane hodnot, aj keby som bol jediny na tomto svete. JE MI TO JEDNO.

GLTA

smartang # BohuPyki56
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-11-24 12:18:48 5f66386b
ozaj, a tzv. "STANDARTNYM" politikom prajem, aby si uzili p. K.o.t.l.e.b.u Nezsluzili si nic ine a mozno to zase niekoho preberie zo spanku. Vazeni demagogovia a prekrucaci pravdy. To nie K.o.t.l.e.b.a je na vine, to nie 70 ticic obcanov je sprostych ..... to VY STE ZLYHALI NA CELE CIARE. MALI STE ROKOV DOVERY ABY STE PRESVEDCILI ... Toto si zapiste za usi velkymi pismenami. Moja uctasmartang # BohuPyki56
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-11-24 12:25:08 5f66386b
Kot-leba má tiež v hlave poriadne nasrané ako aj tá jeho pouličná chamraď a neponúka rozumné, efektívne a zároveň morálne riešenia problémov v našej pokrokovej spoločnosti...veď ten študovaný idiot chce bágre - výsledok ľudskej snahy (automatizáciu) nahrádzať ľuďmi v mene primitívneho kapitalizmu a ak mu nebude stačiť, môže rušiť aj počítače a nahradiť ich cigánskymi úradníkmi so šanonmi a husími perami, aby nesedeli doma na ritiach, ale je to jednoznačne pre národ lepšia voľba ako ten Maňka, pretože ten by nemal ani snahu riešiť problém na rozdieľ od Kot-lebu, ktorý tú snahu aspoň má za čo má u mňa jedno bezvýznamé plus. Bezvýznamné preto, že len snaha nestačí. Treba používať aj mozog. Ja navrhujem využívať automatizáciu -užívať spoločne jej benefity a rozdeliť zbytok práce medzi ľudí. To by znamenalo zníženie pracovnej doby - skončenie nezmyselného otroctva a zároveň dostatok výrobkov potrebných pre život+odstranenie kapitalistických parazitov vykorisťujúcich ľudí+odstránenie nezamestnanosti prirodzenou cestou.

SocialPower # HatoNyva63
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-11-24 12:53:17 576ad7e3
"Vážení, zo srdca vám, ktorí povstali od svojich počítačov...":)))) si "zabil" - nova doba ...


admin - naozaj, preco blokujes meno Banskobystrickeho zupana? Mena vrahov, vojnovych zlocincov, Hitlera, Stalina, Obamu a spol. sa neblokuju, ale Marian je tabu ? :)) LOL, fakt na smiech

LenkaB # LyroKomo25
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-11-24 12:54:11 54b11c17
oprava: výsledok ľudskej snahy a rozumu

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 12:54:14 576ad7e3
K o T l e B a na hrad

budha # HyhaVyby58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 14:01:42 b2280199
K-otle-ba "vďačí" za svojú politickú "existenciu" - neriešenie romskej otázky ani systémovo, ani koncepčne,ani operatívno-radikálne-- niekoľko vládnych "generácií." A pritom aj na tomto fóre už bolo prezentovaných -aj realizačných--návrhov!/ ..kasarenské nevyužité priestory...systém práce, vzdelávania.,osobného "kultivovania" ..a v EU SK-parlamentníci--poverení..presadiť ../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 14:40:25 58d4289b
A k predmetu článku... Slušné konštatovanie , od v zahraničí "etablovaného" Slováka--autora ....Ale o začiatku...či konci čohosi my tu doma tiež čosi vieme...niektorí.
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 14:45:02 58d4289b
Social power - to skrátenie prac. času je OK, ale na to Kotrba nemá dosah. Zatiaľ robí čo môže a v tejto situácii sú cigáni fakt podstatne lacnejší ako bagre, lebo sú zadarmo - resp. platíme ich tak či tak. To ako keď platíš leasing, kupuješ naftu a bagre ti stoja. Jednoduchá sedlácka ekonomika bez vysokej školy, ale pravdivá. Treba využívať tie zdroje, ktoré sú najdostupnejšie. Nevymýšľať a nevyrábať zbytočne bagre, keď tu máme kopec primitívov, ktorí by vo voľnom čase aj tak len trtkali a chľastali. Taká je bohužiaľ pravda.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 15:56:17 55ede037
na výrobu bagrov potrebuješ stále vzácnejšie suroviny a míňaš stále vzácnejšiu naftu a škodíš životnému prostrediu a úplne zbytočne, lebo tu máš kopec primitívov, ktorí tiež chcú žiť. Našťastie im stačí žrať a chľastať. Ak si to všetko spočítaš a porovnáš obe strany váhy, tak hneď zistíš, čo je to ekologicky udržateľná ekonómia.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 16:00:02 55ede037
vedci a inžinieri, ktorí míňajú svoj čas a talent na vývoj a výrobu mechanizácie, ktorá berie prácu primitívom, by mali svoj potenciál využiť inak, prípadne oni potrebujú viac voľného času, lebo oni ho neprechľastajú, ale využijú vo svoj osobnostný rozvoj, čo je vysoko v prospech celej spoločnosti.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 16:03:54 55ede037
dúfam, že takto to máš dostatočne vysvetlené.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 16:04:54 55ede037
Kotrba je lepší ekonóm, ako ktorýkoľvek chumaj v obleku, čo má mozog zakonzervovaný v úžerníckom nezmysle, ktorému sa zo záhadných dôvodov hovorí ekonomická veda. Jej výsledky máme ako na dlani.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 16:14:00 55ede037
Na riešenie problémov nezamestnanosti. ochrany slušných ľudí, romskej otázky nestačí mať baganče, koženú uniformu...popísanú aaa... Ale aj ...čosi iné .. No veď uvidí sa , skutky , výsledky--- sú kritéria hodnotenia .
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 16:28:51 58d4289b
Na riešnie problémov nezamestnanosti. ochrany slušných ľudí, rómskej otázky nestačí mať oblek a kravatu, pokrivený charakter, vyoperované svedomie...psychopatický výraz xychtu...Ale aj čosi iné... No veď to vidíme už 24 rokov, výsledky sú kritériá hodnotenia.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 16:55:25 55ede037
{Social power - to skrátenie prac. času je OK, ale na to Kotrba nemá dosah. Zatiaľ robí čo môže a v tejto situácii sú cigáni fakt podstatne lacnejší ako bagre, lebo sú zadarmo - resp. platíme ich tak či tak.} Kot-leba je kapitalista, ktorý ponúka rovnako úbohé záplaty ako tí ostatní. A aj tí ostatní robia to, čo môžu, ale to, čo môžu samozrejme nepomáha tak ako nebude pomáhať ani stupídne riešenie Kot-lebu. Okrem toho cigáni nie sú lacnejší...ja by som radšej zaplatil jeden buldozér ovládaný vzdelaným človekom ako 100 cigáňov, ktorým treba kúpiť lopaty, ochranné pomôcky a samozrejme im za ťažkú prácu s lopatami treba poriadne zaplatiť, lebo v opačnom prípade by to bolo amorálne a neférové. Lenže je úplne hlúpe nevyužiť stroje na ťažkú prácu.

Ak Kot-leba chce môj rešpekt, nech navrhuje skutočné riešenia aj keď sa možno nedajú zrealizovať zo dňa na deň, lebo v opačnom prípade bude rovnaký ako tá chamraď, ktorá sa len vezie a nič nerieši.

A čo bágristi, ktorí prídu o prácu ? Majú ísť lopatovať, lebo má niekto problém s automatizáciou, ktorý nevie efektívne riešiť ? Okrem toho prečo práve táto oblasť ? Prečo nenahradíme radšej jedného preplateného poslanca 20 nevzdelanými cigáňmi, ktorí dokážu tiež ponúkať neefektívne riešenia a chlastať v parlamente ?

SocialPower # HatoNyva63
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 17:07:07 cc2d866e
{na výrobu bagrov potrebuješ stále vzácnejšie suroviny } A čo ľudia, ktorí pracujú vo výrobe bágrov ? Budú prepustení, pretože niekto potrebuje riešiť problém s cigáňmi a nevie ho riešiť efektívne ?

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 17:08:54 cc2d866e
{na výrobu bagrov potrebuješ stále vzácnejšie suroviny a míňaš stále vzácnejšiu naftu a škodíš životnému prostrediu} To už môžeme orať 30 cigáňmi ťahajúcimi pluh a zrušiť stroje, ktoré na to slúžia. Jednoducho znovu celé dni ťažko dreť na poliach, aby sme vypestovali dosť pre všetkých.

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 17:15:59 cc2d866e
Social power - čítaj poriadne text a sústreď sa na hľadanie pravdy a nie na dokázanie svojich tvrdení za každú cenu , potom nebudeš takto nekonštruktívne reagovať
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 17:23:10 55ede037
{vedci a inžinieri, ktorí míňajú svoj čas a talent na vývoj a výrobu mechanizácie, ktorá berie prácu primitívom} Tých, ktorí vytvárajú nové technológie pre zníženie potreby ľudskej práce treba naďalej platiť za to, čo robia, pretože je to ich práca z ktorej by sme mohli mať všetci prospech v podobe znižovania pracovnej doby, keby sa zmenil systém z anarchie na trhu práce na spravodlivé rozdelenie práce. V kapitalizme sú však títo ľudia nepriateľmi mnohých, pretože stroje, ktoré navrhli znamenajú pre iných stratu pracovného miesta, alebo človek musí drieť ako kôň za nízku mzdu, aby dokázal aspoň trochu konkurovať stroju, čo však väčšinou nie je ani možné. To isté by čakalo aj tých kot-lebových cigáňov a mali by to podobné ako ich predchodcovia v koncentrákoch i keď bez múrov. Museli by drieť ako koňe za nízku mzdu a ak by odmietli, boli by ekonomicky nevýhodní.

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 17:25:49 cc2d866e
{Social power - čítaj poriadne text a sústreď sa na hľadanie pravdy a nie na dokázanie svojich tvrdení za každú cenu , potom nebudeš takto nekonštruktívne reagovať} Odcituj text s ktorým máš problém a napíš protiargument. Takéto povrchné a nekonkrétne vyjadrenie nesúhlasu ma nezaujíma.

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 17:28:13 cc2d866e
Social power - okrem toho som nezaregistroval tvoje riešenie cigánskej otázky.... Ak máš lepšie, ako zamestnať ich niekde, kde sa poriadne unavia aby nevládali fkuse trtkať, tak sem s ním.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 17:29:39 55ede037
vysvetlil som ti dostatočne jasne, prečo je Kotrbov spôsob riešenia zamestnania dlhodobo nezamestnaných dobrý. Podporil som ti to aj teoretickými východiskami z oblasti ekonomickej vedy, konkrétne ekologicky udržateľnej ekonómie.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 17:31:47 55ede037
{Social power - okrem toho som nezaregistroval tvoje riešenie cigánskej otázky.} Ja som navrhol riešenie problému s nezamestnanosťou, ktorý vyúsťuje aj do cigánskeho problému. Cigánsky problém=Nedostatok práce, ktorý znamená zároveň aj mentálny úpadok...a tu nepomôže ani tá imaginárna kapitalistická ruka trhu. Tá je rovnako neschopná vyriešiť problém ako lenivý mlynár z biblie a spoliehať sa na túto ruku budú len tí, ktorí ignorujú, alebo zámerne neponúkajú racionálne riešenia.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 17:40:22 cc2d866e
{Podporil som ti to aj teoretickými východiskami z oblasti ekonomickej vedy, konkrétne ekologicky udržateľnej ekonómie.} Nahrádzanie buldozérov cigáňmi s lopatami nie je východiskom z mizérie, ale práve naopak. Hovorí sa, že kto nemá v hlave má v nohách. Takže výsledkom bude, že ľudia budú drieť lopatami miesto toho, aby spoločne využívali benefity automatizácie v socialistickom zriadení. Ale tak čo už....len sa potvrdí, že je Slovač hlúpa a preto musí drieť aj viac ako 12 hodín denne aj napriek tomu, že tu máme stroje. A ekológiu je možné poriešiť inými úpravami...napríklad prechodom na vyššiu formu stravovania. Je to lepšie ako otročenie lopatami, ktoré tiež musia byť vyrobené a pre ktoré musí padnúť zopár stromov+ochranné pomôcky+viac jedla, pretože práca s lopatou je energeticky náročná.

SocialPower # HatoNyva63
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-11-24 17:47:50 cc2d866e
Samotna deklaracia nenasilia je nic neriesiacim vykrikom do tmy.Zaujimalo by ma,preco sa ako nastroj formalnej dekolonizacie Gandhim naspomina masivny bojkot anglickeho tovaru.Podla mna sa kazda pokojna demonstracia da pomocou provokaterov premenit na masaker-prikladov mame dost.Urcite by bolo tazsie,aby sa ludia zacali spajat do sieti a mimo bojkotu zahranicnej nadprodukcie by to znamenalo posilnenie domacej produkcie.Druhy efekt by bol ten,ze ludia by pomimo vymeny sluzieb a tovarov realizovali aj vymenu myslienok a informacii,takze by boli schopni vplyvat na miestne organy..
Budu nam ponukat mnozstvo iluzornych rieseni i iluzornych problemov a je na nas,ci sa nechame opat oklamat,alebo sa chopime riadenia nasej krajiny.Na to sa ale musime stat narodom a nie stadom,ktory ide za vybranym baranom,pastierom,masiarom...
Ten,ktory sa tu nesmie menovat,ma zatial moje sympatie a kto opakuje po mienkotvornych mediach varovanie pred nacizmom,nech sa spamata a tvori si vlastny obraz,podlozeny faktami.Napr. ja som videl Mariana v telke asi pat sekund a hovoril o tom,ze jeho kampan nebola postavena na ciganskej otazke.

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 17:48:56 6dec7d9e
Mnohí ľudia sa sťažujú, že musia pracovať aj cez víkendy, ale prečo to musia robiť v dobe automatizácie na dosť vysokej úrovni ? Lebo je na trhu práce anarchia = musia živiť armádu nezamestnaných, ktorých kapitalistická ruka trhu neporieši+benefity zo strojov má len zopár ľudí a je to aj preto, že je v kapitalizme jednoduché otročiť ľudí v mene maximalizácie zisku. Ak totiž človek odmietne byť otrokom, bude rýchlo vyradený a nahradený iným človekom z armády nezamestnaných na úrade práce, prípadne nahradený strojom.

SocialPower # HatoNyva63
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-11-24 17:58:45 cc2d866e
Davidko
zasa nam tu zacinas zbytocne trepat a zasa o nicom.mal by si nechat politiku a ekonomiku na ludi ktory sa v tom vyznaju.tak isto ako si nechal pojedanie mrkvy a zasa si zacal papat masko :D
marsal
dobre pises,povysujem ta na polneho marsala! :D

TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 17:58:48 d991c738
Skorumpovaní politici majú plné gate... to som si istý. Ide o to čo sa naozaj Marošovi podarí dodržať čo sľúbil... a to je kontrola všetkých zmlúv nad 2600€.. a vyvodenie trestnoprávnych dôsledkov. Potom naozaj uverím, že nie je hnedý... a bude mať moju plnú dôveru a podporu

lenkonstatujem # XiriRetu89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 18:00:58 4e62f65e
Ja byť taký hlúpy ako kapitalista Kot-leba, zakázal by som aj štipce na prádlo a navrhol by som miesto toho zamestnať aspoň 10 000 nezamestnaných, aby držali prádlo na šnúrach a aspoň budú mať prácu a bude to ekologicky udržateľné. ;-)))

SocialPower # HatoNyva63
-
 43% ( 4 people voted )
+
2013-11-24 18:13:42 cc2d866e
{mal by si nechat politiku a ekonomiku na ludi ktory sa v tom vyznaju} A kde sú tí ľudia ? V ľudovej strane naše Slovensko ? ;-))) S veganstvom som neskončil a plánujem ho znovu propagovať, ale teraz riešim niečo iné.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 18:16:05 cc2d866e
Davo-suhlasim s tebou,ze je nacase prestat pocuvat doterajsich politickych a ekonomickych "expertov".Podla mna je ale potrebne vzdelavat sa v danych problematikach a nezavadzat navrhovane riesenia do krajnosti a tak ich vysmiat.Neposluzi to ani veci a nie je to ani cestne,ani rozumne.
Podla mna chcel uvedenym vyrokom upozornit na nakladnost a hlavne neefektivnost vystavby ciest.

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 18:29:10 6dec7d9e
Rómsky problém nie je

problémom etnického pôvodu ale politického.
1. Bohaté západné krajiny skrz eurofondy dotujú ako že integráciu našich Rómov.
2. Naša politická elita tieto peniaze rozkradne.
3. Ako protihodnotu za rozkradnuté peniaze zabezpečia že naši Rómovia nepôjdu za lepším životom na západ.
4. Zabezpečenie je podchytené sociálnym systémom kde za nič nerobenie a asociálne správanie štát dáva celkom slušné peniaze.
5. Jedna generácia politikov a Rómov už vyrastali v tom to systéme a svojvoľne sa žiadna zo spomínaných skupín nevzdá svojho životného štýlu.
6. Príde Ko tle ba a oheň je na streche, politická elita sa bojí že peniaze prestanú prúdiť, západ na nás bude tlačiť, cigáni budú nespokojný a prídu problémy.

Longinus # VypyCaho52
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 18:29:55 b03dca8a
Davidko
...A kde sú tí ľudia ?V ľudovej strane naše Slovensko ?...
mozno tam su.cas to ukaze.alebo ty uz teraz vies ze tam niesu?to si si vycucal s mrkvy?mozno by sme mohli zamestnat par tisic ciganov aby ti tu mrkvu pestovali a ty nam s nej potom budes vestit :D

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 18:31:39 d991c738
vsichni ste zabredli, nedokazete nic realne resit, ani vnimat problem

vseci at uz asocialmaster, tnt, atd. jste jak male deti nerozumejici ani tomu o co se prou, nechapete v cem je problem, a proc je nejaka politika vubec vymyslena, a chcete neco resit, ci o tom diskutovat

nikdo z vas neni dospely - dospele mate jen tela ....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 18:33:38 53d0513c
Julo: Ja osobne nie som expert na ekonomiku, ale len obyčajný robotník. To však neznamená, že som hlupák, ktorý bude mlčať a podporovať hlúpe návrhy tzv. expertov, ktoré logicky vedú do ešte väčších sračiek. Argumenty z autority nemajú pre mňa váhu a sú len logickým klamom.

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 18:38:47 cc2d866e
a tzv. asocial master Davo salamajster balalajka prvni teply a skaredy,, jeho vysost predni,,, --- nepochopila stale nic

stale toci do kola jak zasekla koza ,,

stale nepochopil ze cela politika je nic neresici divadlo, a ze tohle se po nem presne zhora chce, aby zabredl v tehle koninach, a nevidel co je za tim,,,, a dookola resil neresitelnee

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 18:44:19 53d0513c
{mozno tam su.cas to ukaze.alebo ty uz teraz vies ze tam niesu?} Ak sú, nech predložia svoje argumenty, ale musia vedieť obhájiť tie svoje riešenia a hlavne ak chcú bojovať proti automatizácii, ktorá je prirodzene pre ľudí benefitom v socialistickom zriadení. No v kapitalistickom zriadení je pre mnohých nevýhodou, lebo strácajú prácu a preto prichádzajú aj kapitalistickí idioti s hlúpymi návrhmi - nahrádzaním strojov ľuďmi. Veď nech si Kot-leba urobí zbierku a zamestná pre začiatok nejakých cigáňov s lopatami a môže skúsiť konkurovať firmám v štátnych zákazkách, ktoré používajú aj ťažkú techniku. Garantujem ti, že nebude mať šancu, lebo stroje sú o veľa efektívnejšie a treba využiť ich benefity.

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 18:46:40 cc2d866e
No v kapitalistickom zriadení je pre mnohých nevýhodou, lebo strácajú prácu a preto prichádzajú aj kapitalistickí idioti s hlúpymi návrhmi, aby ten ich primitívny režim nepadol.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 18:48:13 cc2d866e
Notorik Havel tvrdil, že nezamestnanosť nehrozí...ale realita je iná. Kapitalisti tvrdia, že všetko vyrieši tzv.neviditeľná ruka trhu, ale realita je iná. No nepriznajú to a miesto toho budú plátať nedostatky nespravodlivými riešeniami. To znamená, že budú dávať tým, ktorí sú na tom najhoršie byty zadarmo, aby udržali tento chorý systém, alebo budú od zamestnaných požadovať, aby ich roky živili i keď tí, ktorí nepracujú vôbec mentálne degenerujú a ohrozujú ich na životoch. Máte to, čo ste chceli a nadávaním mne pravdu nepopriete a lož neobhájite.

SocialPower # HatoNyva63
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-11-24 18:51:38 cc2d866e
dobre lojzko z pribrami.ked si nas tu tak svorne obvinil ze sa nevyzname a nerozumieme... tak nam laskavo vysvetli ako to funguje a ako to riesit.vopred dakujem za tvoje dospele a fundovane vyjadrenie

TNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 18:53:02 d991c738
{ stale toci do kola jak zasekla koza} Toto má byť argumentácia ? Je úplne nepodstatné, či to točím dookola. Dôležité je, že tie moje argumenty dokážu obstáť v kritike tých, ktorých riešenia logicky smerujú do sračiek. Veď sa pozrime na kapitalistické riešenia problému s nezamestnanosťou. Jeden IDIOT: čítaj ako EXPERT chce zakazovať ťažkú techniku - KOT-LEBA, aby bolo dosť práce na trhu, lebo tzv.neviditeľná ruka trhu to neporiešila a ďalší kapitalistický IDIOT nerobiť nič - len sa viesť a brať vysoký plat+z peňazí pracujúcich zároveň vyčlenovať financie na podporu nezamestnaných, aby udržal tento chorý režim pri živote.

Ja chcem, aby boli stroje využívané a zbytok práce rozdelený medzi ľudí, čo samozrejme povedie k nižšej pracovnej dobe ako je 8 hodín denne, lebo veľkú časť práce robia stroje.

Mimochodom ja som automatizáciu študoval na škole. To len informácia pre tých, ktorí si naivne myslia, že právo o tom hovoriť majú len tí, ktorí to študovali na školách.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 19:03:53 cc2d866e
vsichni uvazujete ve vzorcich,uvazujete v ramci toho co ste nauceni, v ramci civilizace,, - v ramci "sveta" kterej znate

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 19:12:45 53d0513c
Davidko moj premudreli.zasa si si nasiel nejaku tu svoju odrhovacku.tentokrat su to stroje versus ludia.tak ti to vysvetlim.
slovensko je hornata krajina a ta tvoja ospevovana technika sa neuplatni v kazdom terene.
priklad:v lesnom hospodarstve sa este dnes pouzivaju kone na zvazanie dreva s tazko dostupneho terenu do ktoreho sa nedokaze dostat ani lesny traktor.
a teraz si predstav priemernu slovensku dedinu na vychodnom slovensku,ktora setri peniaze este aj na poulicnom osvetleni.potrebuje ale obnovit povodne,ale teraz uz neexistujuce odvodnovacie jarky.nevlastni ziadnu pojazdnu techniku,pretoze na nu bud nema,alebo ju pred rokmi rozkradli.
co urobi?zaplati si drahy bager ktory dovezu zo 100km vzdialeneho okresneho mesta a tym sa zadlzi,alebo vyuzije cigansku pracovnu silu hned odvedla,ktora je uz aj tak zaplatena s nasich dani vo forme socialnych davok?chces dalsie priklady?

TNT1973 # HamuQeno04
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 19:16:01 d991c738
{Podla mna chcel uvedenym vyrokom upozornit na nakladnost a hlavne neefektivnost vystavby ciest.} Pripomínaš mi trochu kresťanov, ktorým som často tú ich osobnosť na ktorej vystavali kult spochybnil. Keď som upozornil na hlúposť niektorých Kristových vyjadrení, ktoré boli úplne priame a jasné, začali tvrdiť, že to možno myslel inak a snažili sa to nejako prispôsobiť, lebo nechceli vyzerať ako blázni, ktorí uznávajú bludy a zároveň neboli schopní zapochybovať o osobnosti v ktorej kulte sa nachádzali. No na druhej strane tvrdenia iných už nemali potrebu takto obhajovať. Napríklad pri spochybnení podobne hlúpych výrokov Aláha netvrdili, že možno to myslel trochu inak, lebo neboli v jeho kulte osobnosti. Ja osobne nemám potrebu prispôsobovať priame vyjadrenia Kot-lebu tak, aby nevyzerali extrémne hlúpo.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 19:16:33 cc2d866e
kapitalismus, socialismus, atp. jsou skatulky ,,, jsou to urcite vzorce,, systemy fungovani neceho co NENI ANI STVORENE PROTO -- aby to fungovalo tak jak si predstavujete .... ///

Ty systemy jsou jen lakadlo a utopie pro lidi ,,, --- aby si takove trubky jako jsi ty socialmaster, apod., mysleli ze lze nastolit nejaky system ktery bude fungovat "jak ma" a vsem bude HEJ ....,,,


lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 19:19:27 53d0513c
lojzko z pribrami
v tom tvojom poslednom prispevku s tebou suhlasim.ale stale si nenapisal ako by si to riesil ty.pretoze iba poukazovat na chyby nestaci.
dalsia vec je ta,ze vsetky zriadenia su vlastne system a podla teba na oblbnutie stada.ale na druhej strane nejaky system potrebujeme.system su spravodlive zakonyulice bez anarchie,skolstvo,zdravotnictvo a nic s toho bez systemu nefunguje

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 19:30:54 d991c738
{slovensko je hornata krajina a ta tvoja ospevovana technika sa neuplatni v kazdom terene.} Je úplne samozrejmé, že ak nemôžeme využiť stroj, môžeme využiť ľudí a k tomu, aby sme to takto robili nepotrebujeme Kot-lebu. Mimochodom už si niekedy videl, že by štát zaplatil buldozér na prácu, ktorú nedokáže urobiť na rozdieľ od ľudí ? Ja nie a ak by sa toto robilo, pochopiteľne by som to kritizoval a žiadal, aby tú prácu dali robiť ľuďom, lenže tu je reč o práci, ktorú dokáže robiť buldozér a na ktorú pochopiteľne buldozéry aj využívajú. Takže o čom točíš ?....


{v lesnom hospodarstve sa este dnes pouzivaju kone na zvazanie dreva s tazko dostupneho terenu do ktoreho sa nedokaze dostat ani lesny traktor.} Samozrejme...nemám namietky a ani som nemal. Veď kde nemožno poslať buldozér, tam ho ani neposielajú. Takže tam netreba nič riešiť.

{co urobi?zaplati si drahy bager ktory dovezu zo 100km vzdialeneho okresneho mesta a tym sa zadlzi}
No podľa Kot-lebu je lepšie poslať trebárs cca 100 cigáňov s lopatami, ktorý budú drieť ako kone za minimálnu mzdu, aby dokázali to, čo jeden báger. ;-))) Alebo im bude treba v opačnom prípade zaplatiť viac...a vtedy ľudia prídu na to, že to vedie len k otroctvu, alebo k predraženiu práce+Kot-leba možno potom ponúkne iné riešenie - genocídu ako to robili fašisti pred ním, alebo možno príde na to, že je lepší prechod na socializmus, ktorý tu navrhujem.

A čo sa týka nejakých jarkov, pokiaľ by bolo výhodnejšie využiť ľudskú silu, firma ju aj prirodzene využije. Ak je však výhodnejšie využiť báger, využije sa báger a tak sa to aj robí...

Stroje predsa nenahrádzajú ľudí tam kde ľudia dokážu byť efektívnejší a tam sú aj tie voľné pracovné pozície. No v mnohých prípadoch sú bágre o veľa efektívnejšie i keď to znamená v kapitalizme, že ľudia prichádzajú o prácu. Zakazovať stroje by však bolo hlúpe. Treba ich využiť tam kde nám pomáhajú a zbytok práce rozdeliť.

Veď aj na strúhanie mrky môžeme zamestnať 200 ľudí, ktorí budú 8 hodín denne strúhať i keď rýchlejší bude jeden stroj s jedným robotníkom, ktorý sa nenarobí tak ako by sa narobilo tých 200 ľudí pri splnení určitej normy, ktorá uspokojí potreby ľudí. Automatizácia nás často zbavuje monotónnej práce a benefity z toho by sme mali využiť.

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 19:41:02 cc2d866e
no resenim je samo o sobe uz to ze si to lide zacnou uvedomovat,,, protoze potom uz si dokazi "organizovat" a HLAVNE ZIT svuj zivot sami .... - lide nepotrebuji system, nepotrebuji stat,, systemu se clovek nenaji, ani nenapije, system nemuzete dychat ///

lide si dokazou sve problemy vyresit sami .. - mezi sebou (psal si neco o nejakych "zakonech ulice",,, na ulici si lide resej veci sami))

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 19:43:05 53d0513c
a jestli sis toho jeste nevsiml, tak policie funguje pro stat, ne pro obycejny lid

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 19:49:21 53d0513c
a armada ?

policie i armada je tvorena kym ? prece obycejnymi lidmi ze stada , mylim se ? - cili sami sobe delame DOZORCE(policie),, a sami bojujeme ve valkach, protoze dostaneme rozkazy,,, --- ve valkach totiz bojuji obycejni lide ../// - obycejni lide kteri by kdyby meli navyber ! radeji svobodne zili ! ,,, nez umirali nekde na bojisti za CIZI ZAJMY DRUHYCH ////

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 19:54:35 53d0513c
{a jestli sis toho jeste nevsiml, tak policie funguje pro stat, ne pro obycejny lid} V kapitalizme majú v rukách moc hlavne majitelia veľkých korporácií, ktorým slúžia prirodzene aj politici, pretože na nich to celé stojí. Očakávať v kapitalizme, že bude vláda ľudu je rovnako hlúpe ako očakávať od židovského lenivého mlynára z biblie riešenie problémov.

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:00:49 cc2d866e
davo s tebou je skoda ztracet cas :))

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 20:02:37 53d0513c
{policie i armada je tvorena kym ? prece obycejnymi lidmi ze stada , mylim se ? - cili sami sobe delame DOZORCE(policie)} Áno, platíme si za dozor, lebo je to potrebné. Ja si neviem predstaviť našu spoločnosť bez polície. Veď už dnes ožrani sadajú za volanty áut ignorujúc to, že môžu veľmi ľahko niekoho zabiť a bolo by to ešte horšie, keby nebolo polície - (dozoru), ktorá má udržovať poriadok. Ako si to ty predstavuješ ? Chcel by si zrušiť tento dozor ?

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:06:15 cc2d866e
proc lide kazdej den nekam jezdej ? za praci preci

myslis ze to je k zivotu treba ?

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:08:37 53d0513c
Davidko
ty velky socialista,presne v tomto je problem:
...A čo sa týka nejakých jarkov, pokiaľ by bolo výhodnejšie využiť ľudskú silu, firma ju aj prirodzene využije. Ak je však výhodnejšie využiť báger, využije sa báger a tak sa to aj robí...
FIRMA!!!
preco firma?preto aby sa nam cena prace predrazila?aby bola zachovana sucastna korupcia?aby bolo zamestnanych kopec uradnikov ktory maju na starosti vyberove konania?
preco?ked toto vsetko sa da zvladnut na obecnej urovni a staci na to dedinsky richtar ktory posle svojho poskoka do osady pre 100 ciganov.
preferujes socializmus a h.o.v.n.o. o nom vies ked preferujes firmy.
poviem ti taku pikošku:sucastne štatne lesy nemaju ani jedneho vlastneho pilčika,lebo sa im to vraj neoplati a radsej platia za predrazenu pracu sukromnym firmam.preco asi?preco ked nasi cigani uz dostavaju socialne davky za nic a s klčovanim lesov maju bohate skusenosti?a naco im platit viac ako je ich socialna davka?najprv neh ziskaju pracovne navyky a potom sa im mozu zlepsit aj pracovne podmienky a ohodnotenie

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:14:11 d991c738
...{policie i armada je tvorena kym ? prece obycejnymi lidmi ze stada , mylim se ? - cili sami sobe delame DOZORCE(policie)} Áno, platíme si za dozor, lebo je to potrebné. Ja si neviem predstaviť našu spoločnosť bez polície. Veď už dnes ožrani sadajú za volanty áut ignorujúc to, že môžu veľmi ľahko niekoho zabiť a bolo by to ešte horšie, keby nebolo polície - (dozoru), ktorá má udržovať poriadok. Ako si to ty predstavuješ ? Chcel by si zrušiť tento dozor ?

Davidko aplaus konecne si zo seba vysukal nieco rozumne.

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:17:59 d991c738
{proc lide kazdej den nekam jezdej ? za praci preci. myslis ze to je k zivotu treba ?} Myslíš prácu, alebo cestovanie za prácou ?

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:22:18 cc2d866e
navic clovek neni jedinou zivou formou na planete -- zije zde mnoho jineho zivota, a nase umele zasahy do prirozeneho prostredi jinych, nase stavby, nase silnice, nase cesty, nase betonove dzungle(mesta), nase tovarny a chemiee, neni nic, bez ceho by clovek nedokazal stastne zit, nehlede na to ze tim bereme prostor a zpusobujeme vymirani a zhorseni zivotnich podminek pro vsechny zive formy zde, na planete,, zijici.... //

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:35:38 53d0513c
{preco firma?} Pretože je kapitalizmus a prácu robia firmy v ktorých sa môžu aj tí cigáni zamestnať pokiaľ bude treba kopať jarky lopatami. Lenže dostatok tejto práce nie je a väčšinu práce robia stroje, takže prirodzene nezostáva dostatok práce pre ľudí v kapitalistickom zriadení.

{preferujes socializmus a h.o.v.n.o. o nom vies ked preferujes firmy.} Preferujem socializmus, nie sociálne záplaty v kapitalizme, ktoré vedú k nahrádzaniu strojov ľuďmi aj tam kde to nie je treba len preto, aby sa zamestnali ľudia. Už som jasne napísal, že chcem socializmus v ktorom sa budú využívať stroje tam kde je to možné a efektívne a zbytok práce sa rozdelí medzi ľudí. Nechcem kapitalizmus v ktorom sa budú stroje nahrádzať ľuďmi, pretože je zbytočné, aby dnes lopatovali aj tam kde to nie je treba.

{poviem ti taku pikošku:sucastne štatne lesy nemaju ani jedneho vlastneho pilčika,lebo sa im to vraj neoplati a radsej platia za predrazenu pracu sukromnym firmam.preco asi?} Po prechode na socializmus by tých pilčíkov mali a oplatilo by sa im to, lebo tá práca je potrebná a produkty z nej žiadané+nevyhnutné pre život väčšiny...dnes je kapitalizmus a preferujú sa firmy, ktorých majitelia berú viac ako treba, preto sú prirodzene drahé. Pilčíci veľa nezarábajú i keď ich práca je fyzicky náročná: http://www.ta3.com/clanok/1009100/drevorubaci-sa-b
uria-pre-platy.html


SocialPower # HatoNyva63
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:36:22 cc2d866e
{ Davidko aplaus konecne si zo seba vysukal nieco rozumne.} To asi preto mám tento názor, že nie som vypatlaný anarchista, alebo fotbalový chuligán vykrikujúci na ulici policajný štát, ktorý zároveň rozkopáva smetné koše.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:38:22 cc2d866e
mesta(nebo lepe spise "LIDSKA SIDLA")) muzou existovat i v souladu s prostredim, jde jen o to jak se co postavi, kde, proc, z ceho, atp...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:40:39 53d0513c
dobry nater ... blahozelam spoluobcanom s BB.
http://tv.sme.sk/v/28641/kxxxotleba-nazor-na-holok
aust-nepovie-v-minulosti-ho-popieral.html
smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:40:53 5f66386b
{navic clovek neni jedinou zivou formou na planete -- zije zde mnoho jineho zivota, a nase umele zasahy do prirozeneho prostredi jinych, nase stavby, nase silnice, nase cesty, nase betonove dzungle(mesta), nase tovarny a chemiee, neni nic, bez ceho by clovek nedokazal stastne zit} A ty čo si nejaký Tarzan ? Tak vypni už ten počítač bez ktorého môžeš spokojne žiť a nemusíš pracovať, aby si mal peniaze na energie. Nechápem, načo si vôbec ten počítač kupoval. Veď si musel pracovať, aby si získal dosť peňazí na jeho kúpu i keď ho nepotrebuješ.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:43:29 cc2d866e
myslel sem v podstate hlavne tu cestu za tou praci davo,,, protoze urcita "prace" je k zivotu potreba,,, napr. musis si neco ulovit, utrhnout, vypestovat, ustlat, nastlat, a vubec vsecko mozne morrisss,,, co je ke spokojenemu zivotu treba ;))

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:43:31 53d0513c
davo ze si nevyzralej uz davno vim :), nemusis to stale projevovat,,,

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:45:20 53d0513c
Inak keď už som začal o fotbalových chuligánoch, to sú len za retardi. Veď práve tí zvyšujú potrebu polície i keď popierajú ich význam. Keď vidím tých debilov ako robia bordel v uliciach, nemám záujem o znižovanie počtu policajtov. Keby sa správali slušne, znamenalo by to aj zníženie potreby policajtov a časť ľudí, ktorí teraz pracujú na polícii by mohli robiť niečo iné.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:48:00 cc2d866e
TNT navic jakykoli system v ramci civilizace, cloveka akorat degeneruje, jelikoz clovek prichazi o sve prirozene cinnosti a prostredii,,,, --- clovek neni stroj a neni stvoreny aby fungoval jen jako urcita bunka, ci objezivo(krev) nejakeho vykonstruovaneho celku(civilizace)

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:48:44 53d0513c
{myslel sem v podstate hlavne tu cestu za tou praci davo,,, protoze urcita "prace" je k zivotu potreba,,, } Som rád, že chápeš aspoň potrebu práce. Mimochodom aj ja musím cestovať do práce. Mohol by som síce chodiť aj peši, ale stratil by som aspoň 3 hodiny a veľa času by mi nezostalo. Okrem toho mnohé firmy nerobia len na jednom mieste. Zober si napríklad inštaláciu internetu, ktorý používaš. Zamestnanci jednoducho pracujú každý deň na inom mieste a bez áut by nemali šancu stíhať to, čo dnes vďaka nim urobia. Práve o tom to je...automatizácia vedie k šetreniu času a je hlúpe ju zakazovať a otročiť trebárs 12 hodín denne+2 hodiny cestovať.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:54:30 cc2d866e
Davidko
pochvalim ta a vzapeti ma zasa dovedies k smiechu nad tvojou obmedzenostou.
...Preferujem socializmus, nie sociálne záplaty v kapitalizme...
ked preferujes socializmus tak preco stale blaboces o firmach?
...Preferujem socializmus, nie sociálne záplaty v kapitalizme, ktoré vedú k nahrádzaniu strojov ľuďmi aj tam kde to nie je treba len preto, aby sa zamestnali ľudia...
kde konkretne som napisal aby sme zamestnali ciganov kde to nieje treba?
a pointa zamestnanosti ti tiez uplne utiekla.tu vobec nejde o to aby cigani nahradili pracu strojov.ide o to aby si svoje socialne davky zasluzili pracou,aby ziskali pracovne navyky a tym padom aby stat usetril a zbavil sa problemuTNT1973 # HamuQeno04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:55:04 d991c738
hlupe je vubec cist ty tvoje nevyzrale bludy davo :D

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:56:09 53d0513c
Prvé čo by som Marian urobil je zažaloval všetkých za urážku osobnosti a nálepku extrémistu./ aj keď z toho by asi nič nebolo ale predbežné opatrenie atď.....by pomohlo/ Gratulujem Ti a výnimočne sledujem debaty v médiach aký strach majú demokrati z demokracie .
Marco # DiliSiri51
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 20:58:01 542f3464
TNT vidis -- vidis jak odvadis praci za system ? :)) ,,, hned by si nekoho ucil pracovnim navykum :D

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 20:58:17 53d0513c
Pracovať treba, aby sme vyrobili pre svoje potreby dostatok produktov, lenže dnes sa otročia ľudia i napriek tomu, že veľkú časť práce na trhu robia stroje a aj preto, aby uživili nezamestnaných, lebo práca sa nerovnomerne rozdeľuje + mnohí robia zbytočnú prácu ako napríklad paraziti z mimovládok, ktorí zastávajú diskrimináciu pracujúcich a to treba zmeniť:Denne robíme jak otroci,
z toho polovicu berie štát.
Systém nás žmýka na daniach
pre parazitov vo vláde.
Väčšina ľudí pracuje pre zisky menšiny,
jesť, spať a do práce – super životný štýl.

Proti práci nemám nič – čo nás napĺňa a je užitočná.
Proti práci nemám nič – čo dáva silu a je potrebná.
Proti práci nemám nič – ľudia drú ako stroje.
Proti práci nemám nič – a to všetko pre koho?

Vzdajme sa zbytočných vecí,
čo nás tlačia k zemi,
zrušme nepotrebnú prácu,
ničí ducha aj telo.
Jedinou potrebou je láska
a tú si dokážeš nájsť aj sám.
Vyzývam všetkých: myslite!
A budeme znovu šťastní.


SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:01:07 cc2d866e
jaaaj davo,,,,

zas ty tvoje trapne basnicky, a prihluple pisnicky ,,,, vubec si se za ty roky nezmenil :)))

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:03:40 53d0513c
s vami se uz vubec neda bavit, vseci mate "naprogramovane" mozky, a nic nez to co je vam vtloukano v ramci civilizace, nevidite .../

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:07:22 53d0513c
{ked preferujes socializmus tak preco stale blaboces o firmach?} Pretože je kapitalizmus. Keď bude socializmus, budeme riešiť štátne firmy.

{kde konkretne som napisal aby sme zamestnali ciganov kde to nieje treba?} To je práve ten Kot-lebov návrh. Navrhuje použiť ľudí miesto bágrov a netvrdí, že len tam kde nemajú buldozéry prístup a keby aj tvrdil, nebolo by ho treba, lebo je úplne samozrejmé, že tam kde buldozér nemôže sa využijú ľudia s lopatami.

{ide o to aby si svoje socialne davky zasluzili pracou,aby ziskali pracovne navyky a tym padom aby stat usetril a zbavil sa problemu} Lenže práce na kapitalistickom trhu nie je pre nich dostatok. Dôvody už som opisoval a preto kapitalistický EXPERT navrhuje nahrádzať stroje ľuďmi, aby mohli cigáni lopatovať. Keby bolo práce dosť a bolo by treba kopať jarky lopatami, lebo buldozér by bol neefektívny, dostali by ju v podobe pracovnej ponuky na úrade práce.
SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:08:13 cc2d866e
davo ty si naivka :)))

je to, CO MOCNI CHTEJI ABY BYLO

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:09:49 53d0513c
{zas ty tvoje trapne basnicky, a prihluple pisnicky} Básničky máš v médiách a to o pohlavných orgánoch, drogách a brutálnom konzume. Toto je Davová Psychóza s dobrou skladbou...

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:10:09 cc2d866e
realita je takova ze = sme vsichni otroci,,,

pravde do oci,,, - sme jen chovane stado za urcitym ucelem


lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:11:54 53d0513c
neni na tom nic dobreho davo,,, jen prihluple nazory podobnych trubek jako ses ty sam ///

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:12:59 53d0513c
lojzko z pribrami
...TNT vidis -- vidis jak odvadis praci za system ? :)) ,,, hned by si nekoho ucil pracovnim navykum :D...
ok tak idem podla toho co pises ty:ja budem ucit ludi pracovnym navykom.ked to budem robit profesionalne,cize 8 hodin denne tak za to chcem plat aby som si mohol kupit jest pretoze nebudem mat cas lovit ani pestovat.ty ludia ktorych budem ucit pracovat budu tiez chciet plat pretoze aj oni robia cele dni a nemaju cas lovit ani pestovat.ak sa niektory zrani potrebujeme doktora ktory ho vylieci a ten bude chciet tiez plat s rovnakeho dovodu.doktor potrebuje pre kvalitny vykon svojej profesie skolu.tam musia ucit ucitelia ktory chcu plat....atd. atd. a vzdy sme v systeme.vsetko je systemaj sliepky maju svoju hierarchiu ktora je tiez system.bez systemu to skratka nejde.iba treba najst ten spravny system ktory bude spravodlivy ku vsetkym.pochopil si?

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:18:18 d991c738
Inak aj napriek tomu, čo som písal o Kot-lebovi som mu trochu držal palce vo voľbách, pretože ma serú tí, ktorí sa len veselo vezú - dostávajú vysokú mzdu za svoju funkciu a nič poriadne neriešia - akurát vyčleňujú peniaze od pracujúcich pre podporu nepracujúcich, aby udržali tento chorý režim, čo však problém nerieši, ale zároveň vedie k extrémnym problémom a to zároveň k vzniku osobností, ktoré zároveň požadujú extrémne riešenia vedúce ku genocíde nezamestaných, alebo najnovšie k obmedzovaniu automatizácie, ktorá by mala byť pre nás benefitom. Sami si teraz žerú to, čo si vytvorili neriešením a aspoň to je na tom dobré i keď Kot-leba vás zo sračiek nevytiahne akurát volí extrémne kapitalistické riešenia ako to robili už isté osobnosti pred ním na extrémne neriešenia problémov, ktoré by neboli také veľké, keby sa to riešilo rozdelením práce medzi všetkých v socialistickom zriadení. Ja som navrhoval systematické riešenia v podobe rozdelenia práce na trhu a to je bez extrémom a bol som nazývaný bláznom...no uvidí sa kto bol blázon a kto génius...neskôr pochopíte, ale najskôr asi potrebujete padnúť riadne na rypáky a pochopiť, že jeden kapitalista len ignoruje problém a druhý ho chce riešiť extrémnou cestou a tá zlatá stredná cesta je znovu ignorovaná.

SocialPower # HatoNyva63
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-24 21:25:38 cc2d866e
Davidko
ty si genius neboj sa,nikto ti to neodopiera a mozno ta raz aj pochopime :D

TNT1973 # HamuQeno04
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 21:31:52 d991c738
Serem na vás, ale snaha bola...zrejme si naprv musíte ochutnať ovocie ignorácie skutočného riešenia dnešnej mizérie a nebudú to banány na ktoré vás zlákali ako keby ste boli stádo šimpanzov a až potom bude môcť prísť zaslúžená zmena.

SocialPower # HatoNyva63
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 21:33:15 cc2d866e
stádo - oprava: tlupa ;-)))

SocialPower # HatoNyva63
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 21:35:45 cc2d866e
zasa si argumentacne neuspel,tak sa uchylujes k tomu co je k tvojej inteligencii najblizsie-k urazaniu

TNT1973 # HamuQeno04
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-24 21:38:15 d991c738
TNT obavam se ze ja jsem te pochpil, ale ty me vsak ne

jak jsem psal vyse,, clovek neni jedina ziva forma na teto planete, nemuze si utvaret prostredi dle sveho ci zit takovym zpusobem,, aby to jakkoli narusovalo prostredi ostatnimu zivemu

nehlede na to ze clovek neni stroj aby se pasoval pouze na jakousi roli nosice a vykonavace urcite systemove funkce... aby nahradil sve prirozene potreby a cinnosti, nejakou praci,, za kterou si jiz to co k zivotu SKUTECNE potrebuje,,- ! jako hotove koupi ! ,,, tim vlastne degradujes cloveka prave a pouze iba na taky stroj sedivy,- "bez barev a zivota"

....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:38:31 53d0513c
tohlenc to prave zapricinuje tu onou, tolik zminovanou,,, DEGENERACI "LIDSTVA" totiz../

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:47:12 53d0513c
preco je Kot1eba zakazane slovo?
ivan # FidiCiba89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:49:05 bca7f641
lojzko
na planete je cez 7 miliard ludi.tak sa ta posledny krat opytam:ako chces dosiahnut aby sme nenarusovali zivotne prostredie inym zivim formam?a ako chces zit bez systemu?ako na tieto dve otazky neodpises tak sa ani nenamahaj

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:49:25 d991c738
z toho kolik z tech 7 miliard je NEMOCNYCH ? CI SLABYCH ! a ziji na ukor ostatnich ci ostatniho ???

v prirode funguje prirozeny vyber, bez jehoz existence by jakykoliv vznik, a vyvin jakehokoli zivota,, - byl cirou PAKARNOU

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:56:35 53d0513c
a k tomu jeste NELOGICKOU,,, ... pakarnou ....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:58:08 53d0513c
a nesmyslnou .... pakarnou ...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 21:58:47 53d0513c
teraz si sa vyjadril jasne.radsej budem komunikovat s davidkom ako s tebou

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 22:06:58 d991c738
bohuzel ,,

muze ti to mozna pripadat "krute"// ale takova je REALITA

svet je SKUTECNY - neni to nejaka NEREALNA( ! a realne nefunkcni... !) POHADKA...

a uprimne, civilizace je daleko KRUTEJSI nez divoka priroda,,, jen tak casto nebyva (zamerne) vyobrazovana..

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 22:13:14 53d0513c
oblbovani ste byli dlouho

? tak by se snad konecne mohla zacit mluvit pravde, ne ?

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 22:15:13 53d0513c
pravda*
lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-24 22:15:42 53d0513c
A Pali včera v našej krčmičke povedal že keby každý čítal a "poučil" sa z tu prezentovanej diskúsie niektorých "expertne -odborných" príspevkoch, ohľadom " bagro-buldo--zéro-v, štipcoch, lopatách.aaa" tak -- jednak problematika Romov, nezamestnaných , bá aj iných socialnych neduhov , je vyriešená nie len na SK ale mi-- xixi -málne v rámci EU a celom galaktickom priestore.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 08:47:48 58d4289b
lojzo-uznavam,je mnoho programov,ktere sposobuju degradaciu ludstva.Ale tvoj nazor,ze riesenim je stiahnut sa do jaskyn a zit v tlupach povazujem len za jeden z tych programov.
Co by si povazoval za vyvoj?

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 09:04:27 6dec7d9e
Čoooooo ? O čom to autor magorí ? Ghándi ? On chce Ghándiho ? Tak tu ho má :

"Myslím, že tam, kde je volba jedině mezi zbabělostí a násilím, doporučil bych násilí...

Raději bych viděl Indii sáhnout po zbrani, než aby se stala zbabělým a bezmocným svědkem vlastního zneuctění."

M. K. Gándhí, Doktrína meče, 1920

Rudolf Vasky # HyjiMifa60
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-11-25 09:07:09 4e62217a
lojzazpribrami,--Oblbovaní ste aj vy dlho.
Prečo vyhral Kot-le-ba?Keby nekandidoval Kaník ,nevyhral by Kot-le-ba!Zaujímavé,že admin neprijme aj celé meno zvoleného a je právoplatne zvolený.Ešte ani nezačal úradovať a už je zle. Veď on si pazúrky obrúsi. Keď bude chcieť s vlkmi vyť.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 09:40:45 4e62247f
Jambo-pravda,dlho sme vsetci oblbovani.
Neviem,ako by dopadol Marian,keby nekandidoval Kanik,ale niekto iny.Myslim,ze volebne vysledky svedcia o tom,ze ludia zacinaju menej doverovat hlavnemu prudu medii a hladaju alternativy zabehanemu otrokarskemu systemu.Zatial je to na urovni pocitov,intuicie..ak to prevedieme aj na uroven rozumu,so zachovanim hlasu intuicie,mozme sa pricinit o spravodlivu spolocnost bez vykoristovania.Ak ostaneme pri pocitoch,su prepracovane nastroje,ako nas obalamutit.

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 10:12:49 6dec7d9e
to som rád že už dost ludí pochopilo čo je Davo za orangutana s vymletým mozgom

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 10:13:06 c305bafe
Julo,veď o to ide,že ľudia už majú dosť tých čo šafárili až odšáfarili všetko čo sa dalo a ešte mali drzosť kandidovať. Teraz sa všetci čudujú. Čas ukáže.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-25 10:41:09 4e62247f
Je to tak. Hlas ľudu hlas... inííí! Teda ak je Vám " páni" jasné že na všetko vždy a z vysoka ..toto--hnojíte.. Tak účasť bude adekvátna... aj my na Vás...hnojíme... A pokiaľ sa týka BB.. nážho kraja--VÚC... dá sa hovoriť aj o jedinom--jedinom zatiaľ okamžitom riešení...prezentovanom človiečikom aj v "koženom oblečení"... junákom to zdatným ..Apropo sú každému jasné pojmy nacismus, nacionalizmus, národovec, narcizmus, neo.. národovec....ap...Veď škatuľkovať sa dajú -----aj výroky reprezentatov Slovenska dnešných aj minulýýýých...Hajajááááj .
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 11:17:37 58d4289b
julo, pekny prispevok, tu nejde o Mariana, tu ide o nieco ine Politici robia vsetko v ramci mantinelov, aby (pre nich extremisti) ich nevytlacili. Je to pre nich memento, ze uz si dovolili az prilis, a ze to uz ludi stve.
Stve ich, ze sa im mantinely postupne zacinaju zuzovat a uz nedokazu ludi opit recami. Stve ich aj to, ze napr. Fico ani neprisiel podporit svoju ovcu, lebo prenho Marian nebol ziadny super. Chodil len tam, kde to bolo tesno a tento vysledok ich knokautoval, preto teraz kopu na vsetky strany.

Rafael # BakiQuno09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-25 11:35:12 59ad5d21
A "náš" novostranný "mladej " skoro len profesionálny političíček LIPŚIC--- pobehoval okolo romskeho domu kdesi v mestečku blízko BA a riešil to ako minister takýto, hentakýto a ... prd do korýtka s múkou . Ale novúúúú stranu, či hnutie ---ČI ČO...a zakladá a zakladáááá. Teda ---majme ho --- aj radi... TA NE..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 11:48:16 58d4289b
julo a copak te dela v zivote stastnym? (jestli se muzu zeptat)) - jelikoz VYVOJ to asi nebude ?? nebo ano ?? ,,, protoze to by jsi musel zkakat radosti porad :)) jelikoz vyvoj urcity je na kazdem kroku, vlastne VSUDE kolem tebe,,, cili to se asi permanentne radujes ni ? nebo vlastne ne ? no asi ne ... PROTOZE kdybys byl spokojeny :)) - TAK BY SI ZDE NEPSAL A NERESIL VECI OKOLO "LEPSIHO ZPUSOBU ZIVOTA VSEM" .... ,,,

takze asi tak ;)

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 15:46:44 53d0513c
navyse julo, - vyvoj nemusi byt jen VPRED,, muze byt take VZAD

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 15:48:45 53d0513c
a co se tyce tech programu,, - ty o nich sice vis,, ale neumis je rozeznat - tim chci rict, ze pokavad si svobodny a VIS TO(o sobe) -- ! ze jsi svobodny ! - Pak jestlize svobodu chapes, dokazes rozeznat aj to co program je, nebo neni.., protoze uvidis CO SE TE a KAM,, - snazi natlacit

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 15:56:33 53d0513c
co za dementa pisal ten clanok, co sa zacina?
chumaj.

jurosik # TuhyXovy36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 15:59:19 6d4a9f18
schvalne julo, kdyz uz si zminil ten "vyvoj":

Tak jaky vyvoj, DLE TVYHO MINENI, probiha prave zde na teto planete ?? (pokus se me prosim svymi slovy odpovedet, a mozna se k necemu dopracujem ;) ))

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 16:02:34 53d0513c
pocity, intuice, rozum - julo vysvetlim

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 16:29:25 53d0513c
intuice je "hlas podvedomi" = projevuje se citenim, ci pocit/em(y)

pocit(y) - cili pocity jsou vlastne urcity "zpusob vnimani"

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 16:38:08 53d0513c
ale ROZum

ten bych chtel aby ses mi pokusil vysvetlit sam Julo,,,

aby si sam zkusil nad tim zapremyslet, a kdyz se ti to nepodari, vysvetlim take.., - ovsem prve, bych byl rad kdyby si to zkusil sam ;)
(myslim ze by jsi na to mohl prijit ;) )

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 16:48:56 53d0513c
julo psal sem v topicu o "smyslu zivota" o dusi

ono to vse dost souvisi, cili doporucil bych ti precist diskuzi(nebo aspon me komentare) tam ...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 17:16:44 53d0513c
protoze : mozek,,, TVUJ mozek je to co DAVA tve DUSI k DISPOZICI urcite ! nastroje ! ..... ! (pro pr. SCHOPNOST MYSLET.., ROZUM, LOGIKA, atp.)

cili duse MUZE byt STEJNA jak v cloveku tak treba v zizale,,,, - to co dela CLOVEKA CLOVEKEM neni duse ale TELOlojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 17:33:34 53d0513c
aneb jak psal Rafael :)) - " vsichni mame predci spolecneho predka(ci predky) "lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 17:36:10 53d0513c
coz vlastne poukazuje krasne na cely SOUVIS(souvislost - pro nechapave)) : jelikoz ....

.... vse zive ma dusi .... cili to co dnes zazivaji jini,, muzete pozdeji zazit i vy(i kdyz to uz nebudete "vy")) - ale vase duse bude v tom tele,,,, ....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 17:40:23 53d0513c
proto si myslim, .... ze at uz se "narodite" jako jakykoli tvor,,, .... vzdy byste radeji brali tu moznost ! narodit se svobodny ! ---- Ne ?!. ---- Nez jako nekdo (napr.) na pokraji vyhubeni(ci v daleko jeste horsich podminkach ,,,)) ////

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 17:47:10 53d0513c
{"Myslím, že tam, kde je volba jedině mezi zbabělostí a násilím, doporučil bych násilí...}
Vaský, ty pouličný a neužitočný magor, keď už cituješ výrok Ghándiho, odcituj ho celý i keď to sa ti do krámu nehodí, že ?

Ostatným odporúčam, aby si celý výrok dohľadali na internete.

Persil # LyruJexy11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-25 19:01:43 cc2d866e

Pán Rudolf Vasky: keďže viem, že hovoríte aj anglicky. Mám tu pre Vás od pána Ghándího, tiež niečo zaujímavé a inšpiratívne: ht
tp://www.youtube.com/watch?v=pSWzFz-tGrM

a toto by mohlo byť tiež inšpiráciou pre ľudí, ktorí chcú zmenu systému. ht
tp://www.youtube.com/watch?v=LHweTKEpYIk
autor clanku # MyroVake42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 19:04:03 5dde56ec
autor clanku # MyroVake42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 19:08:13 5dde56ec

Pán Rudolf Vasky: táto Ghándího non violence speech je tiež dobrá...
ht
tp://www.youtube.com/watch?v=e3tjIiWIkAQ

autor clanku # MyroVake42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-25 19:34:58 5dde56ec
Varga ty by si mal v prvom rade na seba podat trestné oznámenie a priamo z polície odcestovat ihned do psychiatrickej liečebne na Prednu Horu.

jovar # SyquSepa23
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-26 05:10:20 4df7e017
http://www.youtube.com/user/pimpulko[/color
]


Poznám ten právny predpis. tu nejde o genocidu, ale o autogenocidu naroda SR.

Najprv sa musia občania Slovenska kultivovanou požiadavkou, požiadavkami obratiť na vládu a NR SR..
Potom následujú masové demonštrácie a keď ani to nepomôže, tak potom občania majú pravo sa postaviť tyranií všetkými spôsobmi.

Zatieľ len malá skupina obyvateľstva sa kutivone stava na odpr. Ostatný napodobňujú Vaského bez .
bez slušnosti a jasnej formovanej požiadavky. A tak polícia ma právo zakročiť.

Nuž uvidinme, ako sa Vaský bude braniť na sude a ako sa zachová sud.po mojom predložení dôkazov

Budem ich mať viacero. Vaský si to natočil a umiestnil na YouTube.

Všetý videa zostriham a umiestnim ako jedno video dôkazov, kde Vaský navádza na násilie čo je v rozpore s trestýnm zákonom SR.

http://www.youtube.com/user/pimpulko[/color
]

.

Jozef Varga # SytyKico15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-26 19:40:54 3ec5e27c
Ja som starši brat jedneho diskutujuceho na tomto portáli. On ked sa narodil tak nedopatrením vypadol z 8.poschodia mamke ktorá bola na balkóne a chcela ho ukázat susede.Padol rovno na hlavu a preto sa naštastie nezabil, lebo ju má naplnenú sloním trusom. Vzdy túžil mat také meno ako ja ale žial rodicia hovorili že ked už má hlavu vadnú nech má aspon meno normálne.Odvtedy si mení každú chvilu nick ..ale tuposť má stále rovnakú.

SocialCocot # VyvuLafy01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-27 20:23:55 4df7e017
SocialCockot...ja len pevne dufam,ze nie si bratom diskutujuceho s podobnym nickom - SocialPower.Lebo ak by si bol,tak tvoj prispevok jednoznacne dokazuje,ze z toho 8.poschodia si vypadol ty,len ta mamka oklamala..lol
mmikes # WecuBavu45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-28 05:27:43 47e04d45

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Barometr svobody


Barometr svobody
"Zbraně jsou barometr svobody. Chcete li zjistit, co si politik myslí o svobodě, zeptejte se ho na právo na držení a nošení zbraní", řekl Charlton Heston. I u nás občas slýchám podobn...
Kterak „hodní a milí“ rodiče uškrtili vlastní dceru
Co činí z Bruselanů ty rovnější, než jsou všichni ostatní?
Západní civilizace umírá na naivitu … nebo je její kolaps plánovaný?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.195 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo