Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Proruská propaganda je podvod


Author: franco # MohaDinu60
Rusko2015-05-1726
-
 47% ( 7 people voted )
+
franco # MohaDinu60
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-17 13:11:51 5057d10a
A teraz poriadne spozornite. Tak toto je naprosto šokojuci a priamy dôkaz toho, že vojnu spôsobili Ruskí vojaci. Priznal sa k tomu sám veliteľ jednotiek Specnazu, ktoré pôsobili na Ukrajine. Tento "hrdina" sa volá Igor Girkin Strelkov, ktorý povedal pravdu bez servítky na ústa takú aká je a to v samotných Ruských provlánych médiach. Tu sa už putinofili, rusofili a Kremeľofili nemajú na čo vyhovárať. Dôkazy sú jasné a nevyvrátiteľné. Strelkov naprosto šokoval.http://echo24.cz/a/wJEEE/strelkov-valku-na-ukrajin
e-jsem-rozpoutal-ja
http://zavtra.ru/content/view/kto-tyi-strelok/
http://rustelegraph.ru/news/2014-11-20/Strelkov-Vo
inu-na-Ukraine-nachal-ya-22205/
http://lifenews.ru/news/139163franco # MohaDinu60
-
 42% ( 9 people voted )
+
2015-05-17 13:14:57 5057d10a
Ja tie všelijaké propagandy už ignorujem.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-05-19 13:44:30 5f66ebbc
pre franco,, treba si čitať aj originalne preklady a nie propaganditickú žurnalistiku zapredaných prestitútok... strelkov to povedal, ináč, ale ty si to zapradancom zožral aj s navijakom.. Keby hlúposť kvitla tak by franco kvitol u Kisku na záhrade..

citujem z iného zdroja: Kdyby nebylo jeho oddílu, konflikt v Doněcké a Luhanské oblasti by se prý nerozhořel. "Všechno by skončilo jako v Oděse nebo Charkově. Bylo by několik desítek zabitých, spálených a zatčených, ale tím by všechno skončilo. Kolotoč války, která dosud pokračuje, roztočil náš oddíl," přiznal Strelkov. Na Ukrajinu prý dorazil s oddílem 52 bojovníků.
Preklad vz. Orginal
Presstituti...
Игорь СТРЕЛКОВ. Но спусковой крючок войны всё-таки нажал я. Если бы наш отряд не перешёл границу, в итоге всё бы кончилось, как в Харькове, как в Одессе. Было бы несколько десятков убитых, обожженных, арестованных. И на этом бы кончилось. А практически маховик войны, которая до сих пор идёт, запустил наш отряд. Мы смешали все карты на столе. Все! И с самого начала мы начали воевать всерьёз: уничтожать диверсионные группы "правосеков". И я несу личную ответственность за то, что там происходит. За то, что до сих пор Донецк обстреливается, — я несу ответственность. За то, что Славянск оставлен, конечно, я несу ответственность. И за то, что он не освобождён, я тоже несу ответственность.
Но, поскольку "за неимением гербовой, пишем на простой", — мы создаём движение, чтобы хотя бы так, гуманитарно оказывать поддержку ополчению.
Сказать, что мы их обеспечиваем, нельзя. Но мы помогаем реально. Половина армии одета сейчас в зимнюю одежду, которую мы им поставили. Наша помощь идёт в войска. А обеспечить гуманитарной помощью население способно только российское государство. Только государство! Из госрезервов надо брать. На те деньги, что собираем, мы можем помочь ополчению, семьям, раненым, но и то далеко не всем.

sines # NowyXali46
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-05-20 19:17:48 bcd23add

Precítaj si toto. Tu je to lepšie zobrazené

http://1meditacia.wz.sk/subory/Proruska
-propaganda.html

franco # MohaDinu60
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-05-21 11:00:40 5057d10a
Franco... to písal nejaký primitív, to si treba prečítať celé...
človek mdlého umu

Ferike # MuquJogo15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 11:31:18 3ec5f39f
loading...
prečítať si treba chorý výplod najväčšieho geostratéga, najväčšej svini v amerike, Zbig Brzezinski, ten jeho chorý výplod je o tom že Ukrajina je niečo bez čoho sa rusi nezaobídu a musia ju od ruska odtrhnúť, bolo tam pekne popísané ako a prečo...taký hnus som ešte nečítal, tí židáci sa nezaprú, musia stále rozdrbávať svet všade kde majú akože ekon. záujmy, tfuj. V tomto prípade ide o dobytie ruska, ukajina je ich nástupná stanica, fakt si to treba prečítať...hnus!
Ferike # MuquJogo15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-24 11:38:27 3ec5f39f
Pekný zmätok je vo svete, Americko-Izraelská politika svetovej kontroly, Moslimská ideológia svetovej kontroly, Protiruská propaganda. Kto vlastní a riadi ruskú ekonomiku a politiku? Nie je to náhodou v Rusku rovnaké ako u nás?

http://afinabul.blog.cz/1505/skoro-vsichni-liberal
ni-opozicni-predaci-v-rusku-jsou-bud-plne-nebo-cas
tecne-zidovskeho-puvodu
http://posledna-polnica.blog.cz/1503/nedoverujte-v
asim-vladam

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 12:04:49 5057d10a
verejna mienka je na strane toho kto jej dava peniaze, alebo ako hovoria demokrati kto ich zivi,

kvak # MeniTudo57
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-27 09:11:57 c31c43a9
to Jozef Varga # VybiVufi22
Naprostý súhlas!


Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-27 09:54:08 5f67f41a
Inak sorry, nič v zlom, ale niektoré tie vaše komentáre nemajú hlavu ani pätu - sú to len nejaké chaotické zhluky slov, akoby to písal niekto zdrogovaný sedatívami.

Celkovo k vaším komentárom môžem povedať len toľko, že máte silnú vieru v proruskú propagandu, v proruskú ideológiu, ale nikto si ju nedokáže obhájiť žiadnými argumentami.

Šaman Peter Chobot povedal, že medzi vieru v nejakú ideológiu a vierou v náboženstvo nie je žiaden rozdiel. A skutočne je to pravda. Diskusia s vami je presne to isté ako diskutovať s nejakým náboženským človekom. Keď náboženskému človeku preukážete čierne na bielom, náboženské dogmy sú naprostá nelogická hlúposť, svoje náboženské dogmy si nedokáže argumentačne nijak obhájiť a aj naďalej bude slepo veriť vo svoje náboženstvo.
S ĺuďmi zanietenými a veriacimi v proruskú ideológiu je to to isté. Duchovne nižší nenáboženskí ľudia si snažia nahradiť náboženstvo vierou v nejakú ideológiu, v ktorú slepo veria ale nevedia si to argumentačne obhájiť.

Človek by sa mal naučiť používať rozum. Človek veriaci či už v ideológiu alebo v náboženstvo potláča rozum. Na prvom mieste má fanatickú a zaspelenú vieru v ideológiu alebo náboženstvo, až potom rozum

franco # MohaDinu60
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-05-27 16:47:55 5057d10a

Kto je to Igor Girkin Strelkov?
V Ruským médiách je o ňom verejne známe, že je členom Ruskej tajnej služby, je Ruským občanom.
Tiež je to bývalý minister obrany samozvanej Doneckej republiky. Bol ním však len krátko a nahradil ho človek s domácim Ukrajinským občianstvom. Dôvod prečo bol Strelkov odvolaný ako minister obrany samozvanej republiky je predsa úplne jasný: Strelkov bol mimoriadne kontroverznou osobnosťou: nakoľko bol v Ruských médiách verejne známy tým, že bol členom Ruskej tajnej služby, bol nesmierne kontroverzným "ministrom obrany".
Už len to samotné, že Strelkov sa stal ministrom obrany DĽR je jasným a nevyvrátiteľným dôkazom, že Ruská vláda spôsobila a vyvolala celý konflikt na Ukrajine.
Sám exminister obrany Doneckej rebupliky povedal, že on sám so svojimi vojakmi z Ruska vyvolal vojnu na Ukrajine.
Čo ešte viac chcú, aký dôkaz, fanatickí Rusofili, Kremeľofili a Putinofili, keď len výlučne informačné zdroje zo samozvaných republík považujú za pravdivé? Keď sám exminister obrany samozvanej republiky hovorí, že konflikt spôsobila Ruská vláda a Ruským vojakom velil sám Strelkov?

Je až nechutný hnus a je mi až na zvracanie z toho, ako Slobodný vysielač klame a obhajuje zločiny Ruska, ktoré vojnu vyvolalo a kvôli Ruskej vláde musia trpieť obyvatelia samozvaných republík.
Je mi až na zvracanie z toho, keď počúvam ako Ľubomír Huďo vedome klame o Ukrajinskom konflikte, ako obhajuje vojenské zločiny proti ľudskosti zo strany Ruska a neustále kritizuje len tú Ukrajinskú stranu, ktorá pochopiteľne tiež nie je čistá

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/326912-girkin-
strelkov-opustil-funkciu-doneckeho-ministra-obrany
/
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/341814-strelko
v-rusko-by-malo-priznat-ze-v-donbase-bojuje/
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/329818-rambo-z
-donbasu-chce-bojovat-v-moskve/
http://zpravy.idnes.cz/strelkov-kritizuje-povstale
cke-vedeni-d98-/zahranicni.aspx?c=A141006_172509_z
ahranicni_wlk

Nachádzajú sa na Ukrajine jednotky Ruskej špeciálnej jednotky Specnaz?
Je síce pravda že na JV Ukrajiny by sme márne hľadali vojakov s oficiálnymi Ruskými uniformami.
Háčik je ale v tom, že jednotky Specnaz sú stavané v samom základe na tajné operácie, členovia Specnazu sú cvičení a na činnosti agentov tajnej služby, Specnaz je aj oficiálne úradne úzko prepojený a integrovaný s Ruskou tajnou službou FSB.
Predstavovať si Ruských vojakov Specnazu určených na tajné operácie v nejakých oficiálnych vojenských uniformách je veľmi naivná predstava. Člen Specnazu má bezpochyby prísne zakázané používať uniformu a musí byť oblečený v civile a tváriť sa ako domáci partizán - separatista.
To, že sa nenachádzajú na Ukrajine žiadni muži v oficiálnych vojenských uniformách Ruskej armády, to nie je dôkaz, že na Ukrajne Ruskí vojaci nie sú!!
Porošenko to naozaj povedal správne, keď vyhlásil do médii, že Ukrajina vedie vojnu s Ruskom. Je to naozaj autentická pravda. Vojaci Ruskej federácie a Ukrajinskej armády skutočne strieľajú zoči voci proti sebe

A ešte raz si poriadne prečítajte tento odkaz
http://1meditacia.wz.sk/subory/Proruska
-propaganda.html


franco # MohaDinu60
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-05-27 16:52:38 5057d10a
MAIL ĽUBOMÍROVI HUĎOVI:

Budete veľmi prekvapený, pán Huďo, ale s argumentami ktoré ste napísali, môžem naozaj úprimne na 100% súhlasiť. Skutočne oboje strany konfliktu sa previnili zločinmi. Ukrajinská strana naozaj narobila kopu zločinov, ale Rusko ešte väčšie, lebo vyvolalo vojnu samotnú, stále udržuje vojnu pri živote a nerobí nič preto, aby urobili nejaké ústupky aj separatisti.
Človek, ktorý nie je prehnane fanaticky zanietený vo vieru v proruskú ideológiu, by mal mať trochu zmyslu pre pravdu a uznať, že nielen Ukrajinská strana robí zločiny, ale aj Rusko-proruská strana robí zločiny. A s týmto máte veľmi veľký problém, pán Huďo.
To sa mi nepáči na vašom spravodajstve, že vytŕhavate z kontextu - Ruskú stranu spomínate vždy v tom dobrom kontexte a Ukrajinskú stranu výlučne v tom zlom kontexte. Pravda ale nie je čiernobiela: v niektorých veciach majú pravdu Rusi v iných Ukrajinci.
Len to vaše čiernobiele nálepkovanie a vytŕhanie z kontextu, je v praxi presnejšie povedané vymývanie mozgov poslucháčom.
Inak je zaujímavé, pán Huďo, že si neviete argumentačne obhájiť Vaše veľmi neobjektívne spravodajstvo. Diskusia s Vami je presne o tom istom ako diskusia s náboženským človekom. Náboženský človek len slepo verí vo svoje náboženstvo, a keď mu čierne na bielom na odbornej akademickej úrovni dokážete, že napr. cirkev v nejakej dôležitej veci prekrútila preklad v Biblii, teda cirkev otvorene klamala (napr. dôkaz na Božstvo Krista), tak aj naďalej bude veriť v neomylnosť a dokonalosť svojej cirkvi a nedokáže vidieť na svojej cirkvi žiadne chyby ani nedokonalosti. Kresťan si svoju vieru, aj napriek naprosto jasným dôkazom, nedokáže nijak argumentačne obhájiť, ale len slepo verí.
Mimochodom presne rovnaký štýl diskusie je aj s kresťanmi ešte aj v ďalšej veci: kresťania, keď nemajú žiaden argument, tak veľmi radi zahovoria, a začnú odpovedať akosi odveci, mimo témy a to v slepom domnení, že hovoria predsa len k veci (ale k veci to v skutočnosti nie je). Tiež aj Vy ste pán Huďo nereagovali na Strelkova, ale hovorili ste o zločinoch Ukrajinskej strany, ktoré istotne narobila tiež veľa zla.
A podobne je to aj s Vami, pán Huďo. Medzi náboženskou vierou a vierou v akúkoľvek ideológiu (napr. proruskú ideológiu) nie je žiaden rozdiel. Napriek tomu, že ste som Vám poslal čierne na bielom preukázané dôkazy, že Rusi robia minimálne rovnaké špinavosti, ako Ukrajnci, tak aj napriek tomu budete slepo veriť v to, že tá Ruská strana je takmer dokonalá a v ničom vážnom neurobila prešľap.

frenco # FasyXodu85
-
 47% ( 5 people voted )
+
2015-05-27 18:02:19 5057d10a
franco,ci frenco ci ky boh,

ze ty toho moc o svete a historii nevíes.Ale pises pekne,slovencina ti ide,to sa musi nechat.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-27 19:47:53 b229863c
Americké vojská sú po celom svete... Prečo? Niečo nám hrozí? Chránia nás? Pred čím-kým? Islám? Rusko? Čina? Kto ich o to prosí-žiada? Kto to všetko financuje? Kam až to chcú dohnať? Tretia svetová, ako oznamuje Soros? Svetovláda? Zničenie ľudstva? Samé otázniky. Lenže ďalší celosvetový konflikt sa otočí konečne správnym smerom. Ľudia už vedia a vidia kto je v pozadí. Budú zničení. A bude pokoj.
milan # PesyMihy72
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-05-27 20:54:06 57f4f8b3

Zverbovaní Ruskí vojaci Specnazu sa vzbúrili proti Ruskej vláde

(Zhodou okolností sa mi podarili na internete nájsť zaujímavé informácie o Ukrajinskom konflikte)
Veľmi odporúčam to prečítať

http://sk.informnapalm.org/urychlene-stiahnutie
-casti-ruskych-specialnych-sil-specnaz-z-luhanska/
franco # MohaDinu60
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-01 10:32:14 5057d10a
Je uplne irevelantne sa tu hadat kto zacal vojnu, kde su Rusky vojaci atd. Podstatne je, ze zapad sa rozhodol vyvolat prevrat v krajine, ktora je uplne samozrejme v Ruskej zaujmovej zone. Ziju tam Rusi. Je to stat hraniciaci s Ruskom. Po konci druhej svetovej vojny na konferencii vitazov sa rozdelili sfery zaujmu. Niekto si namysla, ze jedna z mocnosti sa musi podvolit druhej, ta sa iba brani. Ta agresivna mocnost systematicky nici vsetky krajiny podla svojho vlastneho uvazenia. A to hlavne vsade naokolo tej druhej. Viete si to predstavit opacne? To by bolo nedemokraticke? Vy sa tu hadate o detailoch. Po celem svete su zbytocne avsak demokraticky zabijane cele narody. Tie sa snazia zachranit unikom do Europy. Ten kto to zavinil sa smeje....aj vam....

Napos # MexeLesy36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-06-02 19:18:25 560b8916
Aj toto je podvod?
A čo bude zajtra?
Putin je momentálne najmocnejší muž sveta, jeho majetok sa odhaduje na 300 miliónov dolárov, ako bývalý popredný predstaviteľ KGB pozná do detailov záujmy a ciele Západu a USA v Rusku. Týmto cieľom je deštrukcia Ruska.
Putin udržal Rusko ako celok a ochránil ho pred rozpadom. Je stratégom sveta číslo jedna, lebo pozná v geopolitickej šachovej partii päť ťahov dopredu.
Cieľom USA je totálna svetová moc, moc nad každým a nad všetkými. Vyše 150 vojenských základní na celom svete a nespočetné množstvo ponoriek a vojnových lodí neslúži na rekreáciu vojnových veteránov. USA chcú ovládnuť celý svet.
Cieľom USA je odstránenie Putina z čela Ruska. Má na to poslúžiť osvedčený scenár rozkladu krajiny zvnútra.
Zdá sa, že sme sa z rozpadu Líbye, Iraku, Afganistanu, Sýrie ... spôsobeného USA a ich prisluhovačmi nepoučili. Nad EÚ za poriadne zaťahajú mraky. Vyzerá to tak, že EÚ v tej podobe, v akej sme ju poznali, zanikne. Jej západná a severná časť vytvorí spolok s USA, jej východná a balkánska časť bude prehodená cez palubu. Putin bude nakoniec ten, kto sa tu bude smiať.
Otázky:
1. Aký scenár majú pripravené USA a Západ pre prípad, že sa k moci v Rusku dostane ich bábka a neudrží Rusko ako celok?
2. Aká je pravdepodobnosť, že po rozpade Ruska sa jadrové zbrane a zbrane hromadného ničenia nedostanú do rúk teroristom?
3. Aká je pravdepodobnosť, že sa cez južné hranice Ruska nedostanú do Ruska a potom aj do Európy islamskí extrémisti a teroristi a ako sa potom bude EÚ ich prílevu brániť?
Skúsenosti z konania USA a Západu sú také, že spravila nikdy nemajú premyslený ani len druhý krok v šachovej partii, ktorú rozohrali. Záplava jedného milióna imigrantov, ktorá sa do konca roka dovalí do Európy potom, čo USA a Západ deštruovali Líbyu, Sýriu, Irak, Afganistan, Somálsko, Jemen...... je toho dôkazom.
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Bertold # FuliXuju84
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-06-11 09:07:30 5f67c164
Ospravedlňovať zločiny Ruskej vlády americkým imperializmom je veľmi scestné.

Vojna, ktorú ruská vláda vyvolala, stála veľa životov a spôsobila nesmierne veľké utrpenie miestnym ľuďom na JV Ukrajiny.

Vôbec nebolo nevyhnutné, aby Ruská vláda musela vyvolať vojnu na Ukrajine. Ruská vláda by si svoje záujmy bola schopná ubrániť aj bez vojny

franco # MohaDinu60
-
 40% ( 5 people voted )
+
2015-06-11 12:56:40 5057d10a
to franco # MohaDinu60
pokiaľ sa Tvoj príspevok týka môjho, tak nikde v mojom príspevku nič neospravedlňujem! Konštatujem a uvádzam všeobecne dostupné fakty...Pokiaľ máš "gule" tak vyvráť tiež faktami a príkladmi! v čom nemám pravdu, resp. zavádzam....ďakuje za pozornosť.

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-12 11:36:31 5f67c164
franco: LOL :-D

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-16 15:17:20 bc78020a
Kto vlastne napisal ten predmetny "analyticky" clanok? Chyba mi tam aspon prezyvka.

zdravyrozum # GyduJudi50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-16 15:21:01 bc78020a
Bertold: nenapísal si síce priamo vetu, že "ospravedlňuješ zločiny Ruska", ale z toho čo píšeš tak, to vyplýva.

Z chorobnou paranojou zvýrazňuješ agresiu Spojených štátov (hoci je na tom nečo pravdy) a máš chorobnú paranoju o "hrozbe" ohrozenosti Ruska.
Takýmito argumentami naozaj je možné ospravedlniť zločiny Ruskej vlády na východe Ukrajiny, keď tam vyvolala vojnu.

Rusko naozaj nie je až tak ohrozené že by stálo za to vyvolať vojnu na JV Ukrajiny

franco # MohaDinu60
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-06-16 22:46:28 5057d10a
A to čo sa spravilo na UKRAJINE JE CO? To nie je podvod? Ze MONSATO si brusi zuby na ukrajinsku cernozem? Rusi si bránia svoje záujmy, nechcú nechať susedný štát prepadnúť do rúk západu. To čo tu robíte je tiež len propaganda.

Ternad # DibaKeli89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-07-03 23:48:59 5a4052dc
http://goo.gl/gYoPLG
ssdss # QahuLuwi24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-02 08:08:55 c3a828e2

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
p   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Pjakin 1 Bynk # LojuWafa17
Antiruská paranoja 5 Rus # NusoBase52
Proruská propaganda je podvod 26 franco # MohaDinu60
1 |

Vytvor nové vlákno  

Back
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ropa bude dražší a svět lepší


Ropa bude dražší a svět lepší
Těžaři doufají v růst ceny ropy na 55 dolarů za barel. I když to zní nepochopitelně, měli bychom jim fandit. Sice to znamená poněkud dražší surovinu než za aktuálních zhruba 47, 6 ...
Už nikdy nebudu pracovat ve státní správě
Babiš a Telička: ANO, buď nám lezte do prd*le, nebo běžte do p*če
KONEC RUSKÉ MASOVÉ HALUCINACE

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0512 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made