Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

REVOLÚCIA STREDNEJ TRIEDY


REVOLÚCIA STREDNEJ TRIEDY

Slovensko je dnes extrémne sociálne nespravodlivý štát. Na jednej strane máme strednú vrstvu ľudí. Stredná vrstva sa snaží prácou uživiť svoje rodiny a platí dane. Ľudia strednej triedy sa majú stále horšie. Prečo je to tak?

Pretože na Slovensku máme oligarchov, finančné skupiny, monopoly a medzinárodné korporácie. Väčšina z nich dostáva od slovenskej vlády lukratívne zakázky, dotácie, štátnu pomoc, výnimky a daňové prázdniny. A napriek kríze sa majú čoraz lepšie a lepšie.

V minulosti bohatli oligarchovia, finančné skupiny, monopoly a medzinárodné korporácie na tom, že si brali väčšiu časťz nárastunárodného bohatstva Slovenska. A menšiu časť z nárastu národného bohatstva nechali strednej triede. Napriek tomu, že stredná vrstva dostávala iba menšinu z nárastu národného bohatstva, predsa len sa situácia strednej vrstvy postupne zlepšovala.

Lenže v čase hospodárskej krízy sa národné bohatstvo Slovenska nezväčšuje. Situácia sa zmenila. Ak chcú finančné skupiny, oligarchovia, monopoly a medzinárodné korporácie na Slovensku ďalej bohatnúť a oni ďalej bohatnú musia si ukrajovať čoraz viacz podstatynárodného bohatstva.

Niekto však musí toto"vyjedanie"podstaty národného bohatstva"vykryť". A ten"niekto"sme my stredná vrstva. Preto musíme platiť čoraz väčšie dane a odvody. Pretože dane platí na Slovensku najmä stredná vrstva. Veľkí vyvezú svoje peniaze napríklad na Cyprus a zdania ich tam.

Prečo sme sa doteraz nevzbúrili? Veď sociálna nespravodlivosť sa na Slovensku neustále zväčšuje. Lenže súčasne je čoraz väčšia časť spoločnosti závislá od vlády. A vláda si to veľmi dobre uvedomuje. Používa sociálnu korupciu ako nástroj na udržanie svojej moci.

Vládavedomenepodporuje nás,ktorí pracujeme a platíme dane. Vláda vedome podporuje tých, ktorí nepracujú a neplatia dane. Robí z nich svojich voličských otrokov."Ak nás nebudete voliť, nebude ani sociálna podpora".

Stredná trieda na Slovensku sa zmenšuje, a preto musíme platiť čoraz väčšie dane a odvody. Z práce strednej triedy sa financuje sociálna korupcia. Z práce strednej triedy sa financujú "darčeky" finančným skupinám a oligarchom. A vláde to vyhovuje.

Ocitli sme sa v obkľúčení. Na jednej strane z našej práce žijú veľkí. Na druhej strane z našej práce žijú sociálne skorumpovaní. Ale stále máme na Slovensku väčšinu. A to nám dáva nádej do budúcnosti.

Stačí, ak zdvihneme hlavy. Stačí, ak pokojne povieme: Ďakujeme, ale takto si to už ďalej neprosíme. Predstavujeme si to inak. Už sa nedáme ďalej vykorisťovať. Máme inú predstavu o spravodlivosti. Myslíme si, že štát by si mal vážiť tých, ktorí pracujú. A mala by im patriť spravodlivá časť národného bohatstva.

Nebojme sa povedať, že chceme sociálnu spravodlivosť. Prihlásme sa ako stredná trieda o svoje práva.Vráťme úctu ľuďom a hodnotám.

Čím dlhšie nad tým rozmýšľam, tým viac mi vychádza, že máme na výber už iba dve možnosti. Necháme sa pomaly uvariť ako žaba v hrnci. Alebo sa spamätáme a vzoprieme. Ak chceme budúcnosť pre Slovensko, pre seba a svoje deti, nemáme veľmi na výber.

Neteší ma to, ale po 25-tich rokoch potrebujeme novú revolúciu. Novú revolúciu, ktorú si už nesmieme nechať ukradnúť. Revolúciu strednej triedy.

Ešte stále podporujete štát? Ako by sa darilo oligarchom bez veľkého štátu? Nie tak dobre, že? Podporovali by ste ich dobrovoľne? Teraz musíte !Author: Ignac Milan Krajniak # WahiPewu42
Slovensko2014-10-2817
-
 63% ( 9 people voted )
+
Máte chybné povědomí o tom jak se počítá "příslušnost" ke "střední třídě". Jde o rodiny jejichž úhrný (všech členů) příjem činí nejméně cca 3000 euro měsíčně. Respektive teprve od této částky teprve začíná nejspodnější "střední třída". Typicka tou jsou např. politici, právníci a další "servisní elity", rozhodně ne neprivilegovaní lidé - ty jsou obrovská masa chudiny jen si hrající a toužící po tom být "střední třída", takže si na sebe berou atributy na které ve skutečnosti nemají a tak se např. zadluží.

oxigen # KudiGino82
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-10-28 12:13:49 4e88baed
Takže pozor - spousta lidí si jen hraje na střední třídu nebo si dokonce mylně myslí, že k ni náleží.

oxigen # KudiGino82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-28 12:15:35 4e88baed
Tudíž autore: "Neteší ma to, ale po 25-tich rokoch potrebujeme novú revolúciu. Novú revolúciu, ktorú si už nesmieme nechať ukradnúť. Revolúciu strednej triedy." - To je nemožné, protože právě střední třída neboli třída sloužící vládnoucí třídě, je právě na její libovůli závislá a navíc mají obvykle takové osobnostní rysy, že pro více pohodlí klidně rádi poslouží zájmům vládnoucím...=SERVILITA.
Dobře si zapamatujte toto:
"Vládnoucí třídy se trvale snaží postavit se nad zákon, zákony samy tvoří. Probíhá neustálý boj utlačovaných za svá práva a jestliže se vládnoucí třídy nechtějí podřídit, dochází za určitých podmínek k povstání, revolucím a (občanské) válce."

oxigen # KudiGino82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-28 12:18:56 4e88baed
Stredná trieda? Tí strední podnikatelia a živnostníci? To chcel vybudovať a mať silnú strednú vrstvu ešte pán Mečiar, ale vysmiali ho. Nasledujúce vlády strednú triedu doslova zruinovali a zničili. Teraz máte len vrstvu parazitov, potom pracujúcich s holým zadkom a triedu vyššiu. Stred chýba. Tak ste si to vyvolili, tak si to aj plnými dúškami vychutnajte...
:-DDD


P.S.: Úspešným likvidátorom strednej vrstvy je i táto vláda, ale to sotva väčšina z vás, napáchnutá krčmovým nostalgickým socializmom, pochopí. A ďalšia revolúcia? Načo? Tú si strčte za klobúk, nepotrebujeme ju. Ak chcete silou-mocou mejdan, urobte si piknik na záhradke a prečítajte si popri tom hromadne správičky z Ukrajiny, lol!

Pandemonium # DaruJete36
-
 59% ( 22 people voted )
+
2014-10-28 12:44:43 d4254112
ja len upresím - na Slovensku máme pracujúcich s holým zadkom, obsluhujúcu parazitov triedu a samotnú triedu parazitov.
Koho z nich chcete nazvať strednou triedou?
A stredná trieda západu sa tiež delí na nižšiu strednú triedu, strednú triedu a vyššiu strednú triedu.
Zárobok na rodinu okolo 50-60 000 Eur ročne je myslím stredná trieda, spodok strednej. Vyššia stredná zarába státisíce ročne, a nižšia stredná pod tých 50-60 tisíc ročne. Neviem kde je hranica medzi pracujúcou chrapačou a nižšou strednou triedou. Odhadujem to že ak štvorčlenná rodina má menší príjem ako 30 tisíc ročne je rátaná medzi pracujúcu chrapač a nie žiadnu strednú ani nižšiu strednú triedu.
A to je v čistom, nie pred zdanením.
Takže holodranci, ak máte spolu so ženou a dvomi deckami menej ako 2500 mesačne, nehrajte sa na žiadnu strednú triedu lebo ste len chudobná pracujúca chrapač :-)
nejaky novak # CuqeRito42
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-10-28 18:00:14 2e1ea742
aka stredna trieda?
ved predsa triedi su len vimisel marxa a komunistov, demokrati dobre robia ze odstranuju aj posledni pozostatok bolsevizmu = strednu triedu.
po jej odstraneni kapitalisticki ritkolezi konecne vibuduju skutocne demokraticku BEZTRIEDNU spolocnost.
prec so strednou triedou ku slobode a demokracii , ha,ha ,ha

kvak # MehuWody97
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-10-28 18:44:40 c3a873d1
loading...
Úspešným likvidátora strednej vrstvy je i táto vláda, spolu s Pandebilom 8-)
sudo # XoxuDija47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-28 19:15:20 55edea95
Ono to "rozvrstvenie " , " triedenie" niektorých spoločenských systémov má svoj význam !Totiž "odpozorovaný " stav ISTÉHO podielu kotrb jednej vrstvy --triedy voči druhej prípadne druhej voči tretej ,vytvára istú rovnováhu! Jedny tlačia na tých druhých "/dusia "ich a tý druhy nemajú veľkú šancu sa brániť ..sú závislý " na tých prvých... vytvára vnútorná rovnováha. Ak sú ale porušené isté "percentuálne" pomery nastáva chaotický stav, s ekonomicky negatívnymi dopadmi! Nemať tzv . strednú vrstvu..triedu ..je stav líšiaci sa žiaducím... "princípom", pomerom ktoré sú pre správne fungovanie "kapitalistických móresov"....Teda tu tieto "móresy" nefungujú ... tu sa prdí ináč...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-28 20:59:49 58d4289b
ľudia čo tu písmenkujete, viete aký je preklad slova Pandemonium?
Rozruch, zmatek.
Ten človek zodpovedá svojmu nicku, snaží sa robiť zmätok medzi ľuďmi, aby po prečítaní neskúsenými čitateľmi článku a týchto diskusií ostal medzi nimi iba informačný zmätok a viac sa nechceli sem vrátiť.
Jeho slová: "A ďalšia revolúcia? Načo? Tú si strčte za klobúk, nepotrebujeme ju."
mne hovoria o tom, aká je jeho úloha tu na serveri - udržať chrapač poslušnú voči pánom.
Lebo páni sa boja revolúcoe, lebo stratia určite majetky a často aj život.
Skvelý nick si vybral tento miestny trol, aj mu občas huba ujde a presne vysvetlí čo chce a čoho sa bojí.

reakcia na Pandemonium # NecuDopa00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-28 22:47:41 2e1ea742
Pandemonium, ktorého ja a poniektorí prezývame Pandebil ani nemôže iné príspevky písať než akési výplody jeho fantázie. Niet sa čomu diviť, je sto rokov pozadu, len nedávno vymenil Atari za i486-ku vyradenú z Ministerstva vnútra SR, to navyše má odpadnuté tlačítko "turbo", takže ide namiesto šesťdesiatšesť MHz len na tridsaťtri, preto mu niekedy tak dlho trvá než niečo zareaguje, inokedy mu ten Windows 3.11 nenaštartuje, lebo mu MS-DOS nevezme príkaz, tak nemôže na príspevky reagovať. Že Pandebil, ktorý tu vystupuje pod nickom Pandemonium je sto rokov za mamutmi svedčí aj fakt, že používa mobil s mechanickým displejom značky Šrotorola, sleduje mainstream na elektrónkovom televízore typu Šr0t, a chodieva sledovať filmy do starého kina s premietačkou, kde musí veľa platiť pretože je jediný divák. Vzhľadom k spomenutým faktom sa už nikomu nemôže zdať žiadny z jeho príspevkov nenormálny.
sudo # XoxuDija47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-28 23:50:48 55edea88
Novak–tie čísla si odpísal z komunistickej EÚ smernice, ktorá by to presne uviedla, aby ste vedeli na čom sedíte? Môj omyl, ty iba myslíš, odhaduješ, teda nič určité nevieš. Všetky tieto rozdeľovačky vznikajú z jediného prostého dôvodu, akýsi viťúzi si pomeriavajú bakule aspoň cez hmotné statky. Stredná trieda či stredná výška, znamená mnoho iba pre materialistov a ovce, čo sa radi presúvajú do davov, anonymní kolektivisti.
Smiešne sa zaraďujú iba oni, kto ešte? Všetci, nie, iba oni, a ešte aj ty, čo nemáš ani poňatie, kto koľko má ale už si ich umiestnil do schémy, nepracuješ na dajakom dôležitom úrade?
Pracujúcich, obsluha parazitov a parazitov. Ty si ktorým z nich? Či len chystajúcim sa boľševickým revolucionárom, ktorý schopnejších od seba obviňuješ z príživníctva?

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-29 01:54:53 b228c89c
sudo–čo eú, tá má aký podiel na ničení strednej triedy, alebo jej prospieva? Nebyť vlády, ste ozaj miliardármi, zváľať vlastný neúspech na druhých je samoľúbe a nekritické, preto ste veľmi nespokojní a bojovní a otravní a vybíjate si frustráciu každý podľa uváženia podľa preferencií komu vyčítať vlastné zlyhania. Postmamuti cváľajúci s dobou ste už zrejme očipovaní s celou rodinou.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-29 02:12:43 b228c89c
jeden chuj tu napise, ze jeho bravcova modla bola za posilnenie strednej striedy a ostatnym nadava do socialistov.
dalsi chuj tu napise, ze stredna trieda je sprostost pre materialistov a ostatnym nadava do bolsevikov...

to su veci, tststs...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-29 06:26:15 bc70640a
Vysvetlím ti to. Viem, že pre tvoj mozoček je to zložité pochopiť, ale viem, že všetci ostatní okrem Lidhja a pandebil to pochopia.
Babiš, Penta, JT a ostatní miliardári. Dokonalá korupcia, tunelovanie, zisk prvotného kapitálu okradnutím občanov dvoch štátov a následnou korupciou na najvyšších úrovniach štátu.
Sú to úspešní ľudia, ktorým závidíme? Ja nie, je vidím len skorumpovaných parazitov.
Ak chcem týchto ľudí akýmkoľvek zákonným spôsobom pohnať k spravodlivosti, tak sa nedá, lebo v tejto skorumpovanej spoločnosti spravodlivosť neexistuje.
Ak chcem aby prestali okrádať štát a kradnúť moje dane z rozpočtu cez svojich skorumpovaných politikov, tak som čo? Závistlivec, budúci revolucionár alebo iba obyčajný nasraný človiečik, ktorého nebaví že ho okráda každý kto môže, kto sa dostal ku korytu a má zodpovedajúci charakter parazitického zmrda.
Ak tupé stádo chodí voliť a vďaka tupému stádu voličov je vytvorený korupčný systém ktorý ma okráda - je moja povinnosť držať hubu?
Lebo tupé stádo hovno chápajúcich voličov dalo skorumpovanému systému právo ma okradnúť? Alebo mám právo brániť sa voči zlodejom akýmkoľvek spôsobom?
Aký existuje reálny spôsob okrem defenstrácie, keď celý systém je nasmerovaný na svoju nekončiacu sa existenciu, lebo paraziti pri koryte sa budú vždy snažiť udržať a tupé stádo voličov nič nedokáže zmeniť.
Čo mám podľa vás dvoch chujov robiť? Podľa vás viem, držať hubu a makať a nezávidieť "úspešným zlodejom".
Chlapci moji, aj pand aj lidhja, ste chuji, ostanete chujmi. Lidhja je naviac hlúpejší ako pand, ten aspon chápe čo podporuje, lidhja len drísta chujoviny a nechápe čo sa robí.

odpoved pre pandebila s nickom L # BifyXute05
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-10-29 08:15:19 2e1ea742
Lidhja vôbec nepochopil kam bol namierený môj príspevok. Ale Pandebil to pochopil a to je podstatné 8-)
sudo # XoxuDija47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-29 14:39:16 55edea92
lidhja, netopier...kde sa flakas cely den?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-29 18:36:48 bc70640a
nezodpovedanou otazkou pre kucmu stale ostava...anikolektivisti maju daku zvlastnu uchylku podelit sa o svoje myslienkove grcky s ostatnymi, preco?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-29 18:39:30 bc70640a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šty   p
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0903 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne